Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149401) lacibacsi válasza jano_77 (#149399) üzenetére


lacibacsi
addikt

A 15-ösre négy kell mindenképpen. Viszont az előtte lévőket nem kell kiváltanod. Sőt, azzal a néggyel sincs teendőd, mert a rendszer automatikusan rátesz 4 parancsot a nem teljesített utolsó küldikre. Ha azt vissza akarod kapni, akkor mindenképpen meg kell csinálnod, méghozzá kitüntetéssel...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149402) sequator válasza jano_77 (#149399) üzenetére


sequator
senior tag

Szerk: megelőztek.

A 15-ös küldetésekre 4 Érdem kell, a 1-14-ig mindegyikre 1-1, viszont a 15-ös kiváltásával kiváltod az egész ágat, így a másik kettőre nem kell elhasználnod.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#149403) jano_77 válasza sequator (#149402) üzenetére


jano_77
nagyúr

és lacibácsinak is Köszönöm! :R
Egyetlen kérdés már csak: Garázsban áll a T55A. Csinálgatom az Obj.-es küldiket, de nincs még meg 15-ös egyik ágon sem sajnos. Jól érzem, hogy ahhoz, hogy az Obj. begurulhasson a garázsomba, szükségem lenne 5x4, azaz 20 db Érdemre!? :F (ennyi sajnos nem fog összejönni :( )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149404) lacibacsi válasza jano_77 (#149403) üzenetére


lacibacsi
addikt

A jó hír az, jók a megérzéseid...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149405) jano_77 válasza lacibacsi (#149404) üzenetére


jano_77
nagyúr

ettől féltem ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149406) zodo válasza zodo (#149384) üzenetére


zodo
nagyúr

Első körben észre se vettem hogy a Stug IV - SPG 15. küldetésre megkaptam a Női harckocsizót. :)

Gondolom az első kampány 4 kitüntetéssel teljesített parancsa váltotta ki ha jól olvastam a Update 9.20.1: Personal Missions cikket.

Novemberben AMX 13 105 vonal lesz akciós és eddig is gondolkoztam a Francia közepes tankokon de a könnyű tankokkal nem vagyunk barátok.

Érdemes lehet ELC bis esetleg 12t -től (free xp -ből) elkezdeni az ágat?

Táras BC -ig végig 3 fős tankok míg 30 vagy 30B 4 tagot kérnek.
Lehetőségem van 7 napig kipróbálni az M4A1 Revalorisé-t RU szerveren így ha ott megtetszik akár a hétvégi EU tank prém csere alkalmával megejteném a vásárlását.

(#149407) Viktoár


Viktoár
addikt

Tegnap mentem 5 csatát (3 kör Vk 3001 P és 2 kör T95) amiből 4 bukó volt és nem tudtam csinálni / sebezni szinte semmit.Meg is volt az eredménye ~500 WN8. :DDD

Ma pedig 4 csata (3 kör VK 3001 P és 1 kör T95):

Az hogy ma "tudok" játszani nyílván nem attól van hogy előtte megettem 2 szelet májkrémes kenyeret paprikával hanem hogy ilyen retardált módom balanszol a játék.

Egyik nap vért izzadsz de akkor is bukó és garázsmenet, a másikon meg játszi könnyedséggel hozod a csatákat.

Ezt így ki élvezi? :U

Üdv:Viktor

(#149408) Emu válasza zodo (#149406) üzenetére


Emu
őstag

Én még a régi ELC-vel játszottam csak, az újról nem tudok véleményt formálni. A 12t nem rossz, de a kicsi csőmozgás meg tud még tréfálni, az átalakítás előtti verzió nekem jobban bejött. 13 75-nél ez már kicsit tágabb tartományban mozog, ha nem figyelnek rám, lazán lehozok egy top tier csatát a nehezebb célpontok kiszedésével. A bc 12t állítólag ugyanilyen, szóval én tuti nem félek tőle.

Ha francia medekben gondolkodsz, akkor én a helyedben csak a tárasokat nézném.

(#149409) Swinegod válasza zodo (#149406) üzenetére


Swinegod
őstag

ELC nem rossz, én mondjuk rühellem, de 240 alfa így is szép tier 5 light létére, a szörnyű DPM ellenére is, passzív és aktív spotolni egyaránt jó, vagy simán csak snipeolsz vagy kihasználod hogy egy kis buzi vagy és egy szar gundepes heavynek a seggébe mész (nem fullos ágyú) és szétszadizod.
A 12t meg csak passzívolni jó mert szarul gyorsul, egész nagy és sok sebességet veszít, illetve arra, hogy rámész valami lassú dögre, kitárazol rajta aztán felhúzod a nyúlcipőt, őt már szeretem, teljesen oké ez az ág, nyilván Mr Quack Quack után

#149407) Viktoár: Pedig 30.01 P is bae :( (Konkrétan a legjobb 6-os tank szerintem)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#149410) zodo válasza Emu (#149408) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi. Van még időm addig agyalok rajta. Táras vagy nem táras érthető, de utóbbival is láttam már szép eredményeket persze bárki is ülhetett benne mert nincs bekapcsolva az xvm kijelzés.

(#149411) Scheff válasza jano_77 (#149377) üzenetére


Scheff
tag

Kiéltem gyerekes, destruktív hajlamaimat a végén. :P

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#149412) jr1994 válasza lacibacsi (#149398) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt még mindig nem értem. Már úgy is túl könnyű lett a tankok megszerzése ahogy én gondoltam hogy működik, de ez... annyit se fog érni az Objekt mint régen a T-55A, már értem hogy miért akadnak ki azok akiknek a patch előtt is megvolt :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149414) jano_77


jano_77
nagyúr

OFF és sorry érte, de fontos lenne! :U
A gép bekapcsolásakor az az üzenet fogadott, hogy kevés a tárhely a gépen! 215 GB SSD és vmi miatt csak 5 GB a szabad helyem! Esetleg tudja vki, hogy mitől fogyhattam ennyire el?!? A WOT-on kívül semmi más nincs - programokat leszámítva persze, de abból alig van - a C:-n! A Google Drive nyavalyog és most láttam csak, hogy ami fotót készítek a telefonnal, az azonnal meg is jelenik a Drive-ban. Ezt nem tudom én állítottam-e be, de nem tudom, hogy tudom ezt kikapcsolni, hogy ne tolja fel azonnal. Mondjuk még így is érdekes, mert a Drive - Tárhelynél meg azt írja, hogy 116/9 GB használt! :F
Esetleg tudna vmi PC guru segíteni, hogy mi lehet a gond? Mappákat a C:-n végig nézegettem, de egyik sem extra méretű, nem értem hová tűnt el 200 GB?!?

Jaaaaa....és emiatt az update sem fut le most a WOT-nál. :O :W

Köszi előre is és bocsi az OFF-ért. :R :U

szerk: most megnéztem újra és az AppData - elvileg nem látható mappa - ezen belül is a Local mérete 151 GB! Ez micsoda, törölhető következmények nélkül? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149415) jr1994 válasza jano_77 (#149414) üzenetére


jr1994
addikt

Ez engem is érdekelne, lakótársam gépén is magától megtelik a C meghajtó és nem jövünk rá hogy miért. Tegnap kidobta a játék emiatt, aztán amikor valahogy szabadított fel helyet, jó lett. De valami állandóan oda szemetel.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149416) adamgreen


adamgreen
senior tag

Barát listát és a szakasz opciót mikor akarják hotfixelni cipruson ? ;] ;] ;]

(#149417) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Akkor hogyan tudok még szerezni ilyen tokent, amivel küldetéseket tudok kiváltani? 2 db volt...

(#149418) jano_77 válasza jr1994 (#149415) üzenetére


jano_77
nagyúr

remélem nem csináltam hülyeséget - de vhogy arra emlékszem, hogy a TEMP mappák törölhetőek - így töröltem a képen látható 151 GB méretű mappát és rögtön üres lett "szinte" a meghajtóm. Nekem is volt már korábban is gondom, szintén játék közben és akkor is ezt ürítettem, csak már elfelejtettem. DE!
Mitől szemetelődik ez ennyire tele, ezt esetleg vmi hozzá értőbb meg tudja mondani?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149419) Swinegod válasza jano_77 (#149418) üzenetére


Swinegod
őstag

Azok a böngésző cookiek és hasonlók

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#149420) Jadro válasza jano_77 (#149418) üzenetére


Jadro
veterán

Temp törölhető. Barátomnál hasonló volt a helyzet minap és ott a OneDrive tolta tele a log fájljait, mert nem tudott valamilyen adatbázishoz csatlakozni. Konzekvensen csak két sort írt bele de ezt percenként többször. Több 10GB-os log fájlokat gyártott. (AppData/Microsoft..-ba talán.)Persze barátom nem is használta a OneDrive-ot, így ment a kukába és most már okés minden. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#149421) jano_77 válasza Jadro (#149420) üzenetére


jano_77
nagyúr

Neked és (#149419) Swinegod is köszönöm! Mit lehet tenni, hogy ne forduljon elő újra?
Illetve, arra vki, hogy a telefon NE töltse fel rögtön automatikusan a képeket a Google Drive-ba?!?

(#149422) ddt500hu: igen ezt tudtam és töröltem is mindig. Most is megtettem, ahogy lefutott a frissítés. :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149422) ddt500hu válasza jano_77 (#149418) üzenetére


ddt500hu
veterán

Játékon belül az updates mappa tartalma is törölhető.

(#149423) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Innen üzenem a _Hungaria_kapitany_ nevű jóembernek, hogy tanuljon meg játszani, mielőtt beül a t8 prémtankba. Vastag pénztárca nem jelent játéktudást. Egyébként 2MBZ-s, ami ha jól tudom PH-s klán.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149424) Swinegod válasza jano_77 (#149421) üzenetére


Swinegod
őstag

Leginkább soha többet nem használod a géped. Viccet félretéve sehogy, vagy időnként kiüríted, vagy leszedsz egy clean programot amit ütemezhetsz hogy mikor ürítse, mondjuk naponta vagy hetente egyszer (lehet hogy magában a Windowsban is van, de mivel nincs SSD-m nem érdekel). Mondjuk érdekes, hogy van benne 151 giga szar, azért Temp mert temporary, de ezek nagyon nem ideiglenesek
Drivenak meg gondolom van egy beállítások menüpontja ahol ki tudod kapcsolni a szinkronizációt, vagy éppen a Google Photosnál, nemtudom, MiCloud van egyedül nekem, de hetente talán 1x ha bekapcsolom a szinkronizációt (magában a Miuiban)

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#149425) jozefgucci1 válasza jano_77 (#149421) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem és a gyermekemnek ugyan ez a gondunk volt ,de nem egyszerre két külömboző gépen. Bármit állítottam tiltottam le a háttérben nem javított szépen lassan eltünt a hely aztán volt , hogy visszamászott. Egy win10 újratelepítés oldotta csak meg mind a két gépen.

Zolee_70 : A2MBZ nem PH klán az a 2NPH vagy mi .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#149426) Zolee_70 válasza jozefgucci1 (#149425) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Akkor bocsi a PH-s klántól!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149427) Tarill


Tarill
őstag

Ha 4 tokennel megcsinálok egy 15 ös küldit az alappal lesz meg vagy kitüntetve?

(#149428) Jadro válasza Swinegod (#149424) üzenetére


Jadro
veterán

Ott valami más gebasz is lesz, mert azért a TEMP nem úgy működik, hogy addig írja amíg van hely a vinyón. Itt valami anomália van. Végig kell nézni az alkönyvtárak/fájlok méreteit és ha megvan mi a nagy méret pontosan, arra rákeresni gugliban és tuti megtalálható hogy melyik programhoz köthető.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#149429) h1mpi válasza jozefgucci1 (#149425) üzenetére


h1mpi
nagyúr

2MPH

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#149430) jr1994 válasza Tarill (#149427) üzenetére


jr1994
addikt

Én már nem merek megszólalni a témában :D de szerintem az alappal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149431) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A kurva anyját....

(#149432) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem értem, hogy ha a Super Conquerornak nem lehet belőni a tornyát, az E5-ből miért csináltak egy szivacsot?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#149433) Dareiosss válasza jano_77 (#149414) üzenetére


Dareiosss
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#149434) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó ez az új MM.... csupa heavy....

(#149435) jr1994 válasza SoulReaver (#149434) üzenetére


jr1994
addikt

Már nincs tele TD-vel? Lehet fogok játszani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149436) SoulReaver válasza jr1994 (#149435) üzenetére


SoulReaver
veterán

Több olyan csatám volt, amiben 13 HT és 1 MT 1 spg volt...

Vagy mint most... 7 light a többi td meg med, arty... ht nincs..

[ Szerkesztve ]

(#149437) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#149431) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ó igen még 50K xp és nekem is megvan a halálcsillag. Aztán teletömöm goldal és ha fenyom a játék telepumpálom a sok kis polákot Goldal :DDD

Off : Most volt nálam este két Lengyel asztalos és direkt Wot-os pólót vettem fel ,de ezek sajna nem játszanak , pedig olyan szép gondolatok születtek elmém hátsó sötét traktusában :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#149438) lacibacsi válasza Tarill (#149427) üzenetére


lacibacsi
addikt

Alappal. Amikor megcsinálod másodlagossal is, akkor kapod vissza a 4 parancsot...

Amúgy ma 10 csatából meg lett a mumus LT-7. A 15-től nem félek, remélem, hogy holnap az is meg lesz és jöhet az Object...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149439) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Így ni.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149440) CirrMee válasza SoulReaver (#149434) üzenetére


CirrMee
addikt

Komoly? Máris indulok! :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#149441) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#149437) üzenetére


SoulReaver
veterán

Há há :D Szerintem a tortoával jobban jársz :P

A polakos poén kár, hogy nem jött össze :D

MÁS:

Noobmeter-en is és wotinfon is több wn8-at mutat, mint a játékban. pedig friss és frissítettem is... BÁG?

[ Szerkesztve ]

(#149442) jano_77 válasza SoulReaver (#149441) üzenetére


jano_77
nagyúr

mert van egy WN8 érték és egy XVM szerinti WN8! Játékban ez utóbbit látod

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149443) CirrMee


CirrMee
addikt

Ez jó: belépek az új verzióval, erre a képembe vágja, hogy Stug4 teljesítve (LT15 hiányzott, 100+ sebzéssel voltam a 4k alatt). Azt tudtam, hogy a frissítéssel lejjebb vették a határt 3k spoti+sebzésre, de arra nem számítottam, hogy korábbi eredményt is figyelembe vesz, és így kapásból adja is a gépet. :)

Apropó: homokbánya (sandbox) le lett lőve?

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#149444) Lanash válasza CirrMee (#149443) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nem vette figyelembe a korábbi játékod. A meglévő tokenekből automatán megadta. Tehát oda 4 tokent felhasznált.

[ Szerkesztve ]

(#149445) Razermazer


Razermazer
őstag

Hogy van ez hogy az fv4202 most akkor kapott valamit, mert tanks.gg okés hogy írja a 200mm toronypáncélt, de a játékban még mindig 170-nek írja, hogy pattint annyit nem tudom, már mentem vele és igazán nem kellett pattintani. Sebesség okés szinte röpül.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#149446) BÁ Nutrition válasza Razermazer (#149445) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mennyi a LE/T?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149447) ddt500hu válasza h1mpi (#149432) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kupoláját be lehet lőni alap lőszerrel. Persze kisebb mint az E5-é de nem kisebb mint a 215b-é volt.

(#149448) Razermazer válasza BÁ Nutrition (#149446) üzenetére


Razermazer
őstag

650

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#149449) jr1994 válasza Razermazer (#149448) üzenetére


jr1994
addikt

/42t. Szóval 15,63 LE/tonna, ami még nem lenne olyan nagy szám, de talajellenállása szinte nincs is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149450) Viktoár


Viktoár
addikt

Felraktam az aslain modpackból a szokásos modokat,de valamelyiktől pár csata után elszáll a hang.Nem tudja valaki hogy melyik mod kavarhat be? :F

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.