Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149801) zodo válasza kchryss (#149797) üzenetére


zodo
nagyúr

1. sor: lámpa + álca
2. sor: álca, pillanatkép, off road, javítás

Ezeket adtam nekik.
Megyek még vele amennyit tudok amíg tart bérleti idő aztán majd meglátom.

(#149799) Neo*

Szia!

Azt szokták javasolni hogy játssz kb 1000 csatát kis tierben pl. max. 6 hogy megtanuld a pályákat, játék alapjait.
Tier 8 prém tankban ülve friss tankosként nem hogy kredited nem lesz hanem még sikerélményed sem.
IS-7 ágra leginkább Szovjet prém tank kellene pl.: T-34-85M vagy Rudy amik tier 6 de utóbbi csak 4 fős és ritkán kapni őket valamilyen nagyobb eseményhez kötve.
T-54 mod. 1 -et mostanában dicsérik akik jól tudják használni de az csak 4 fős így az IS-7 5 főhöz kell majd +1 valahonnét.
Legénység szempontjából egy később átképzéssel a Churchill III lenne ideális az 5 fő képzéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#149802) ddt500hu válasza zodo (#149801) üzenetére


ddt500hu
veterán

Is-7 ágra minek prémium tank? Mi lesz azokkal akikkel odaáig eljut?

(#149803) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogyan kell szakaszt létrehozni, mikor nem látok senkit a Barát listámon?!?
Minden csatában már kezdéskor egy csomó szakasz jön be, de hogyan?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149804) Neo* válasza ddt500hu (#149802) üzenetére


Neo*
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, jogos...nem is a legénység az elsődleges szempont hanem a kredit. 2000 csata körül járok, tier 5-6 ban még ha kikapunk akkor is pluszal zárom a kört, viszont tier 7-ben már előfordultak minuszos körök amikor kikaptunk. Legénységet egyébként egy barátom tanácsára mindig pakolgatom át a következő tankba.

(#149805) zodo válasza ddt500hu (#149802) üzenetére


zodo
nagyúr

Gondolom prémium tank-ban ülve gyorsabban képződnek és emellett a kreditet is termelnek amiért legfőképp kérdezte hogy melyik ajánljuk.
Beültetsz valakiket aztán sorban ülteted őket az adott tankra képezve míg el nem ér a cél tankig.
Én így szoktam, mások másképp.

Pl.: T-44 -től végig ültettem egy sort Obj.140-ig akik felváltva utaztak a Rudy-ban is.
Lassan 5 skillesek és nem vagyok pro.
Heavy ágon kissé macerásabb de nem kivitelezhetetlen.

Neo*

2-3 hét alatt 2k csata.
Nem semmi. :)

[ Szerkesztve ]

(#149806) Neo* válasza zodo (#149805) üzenetére


Neo*
csendes tag

Mi tagadás eléggé bejön a játék...ezért is feccölnék bele egy premium tankra, most heti ajánlat a super pershing extra küldikkel +30 nap premium 8600 ft. Viszont a T54 mod 1-est meg tényleg dicsérik a buff óta. Ami kimaradt a Defender ami bejövős lenne, de ki tudja mikor kerül be a shopba újra.

(#149807) zodo válasza kchryss (#149797) üzenetére


zodo
nagyúr

Mondom én hogy jó ez a CDC :DD

90%-ban mindig a visszajátszáson látható stílusban játszom vele, vagy-vagy alapon.
Mit nekem Super Conqueror :))
Első Nicol's medál is meg lett. :B

(#149808) SoulReaver


SoulReaver
veterán

4. ÁSZ a carnevállal... :D replay

(#149809) notika77 válasza kchryss (#149776) üzenetére


notika77
senior tag

Most megint kifagyott. Ugyanúgy, mint korábban.
Film is ment és Firefox is volt :)

[ Szerkesztve ]

(#149810) zodo válasza SoulReaver (#149808) üzenetére


zodo
nagyúr

Szavad nem lehet egy darabig :D ;)
Gratu! :C

(#149811) SoulReaver válasza zodo (#149810) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi :)

Remélem a conquerorokkal is ilyen jókat ad majd... Bár nem tudom. Elég lány lesz a tank test, t9-t10 -ben.

(#149812) notika77 válasza notika77 (#149809) üzenetére


notika77
senior tag

A mókás most az, hogy elfelejtette a WoT kliens az összes beállításom (billentyűzet, képernyőfelbontás, grafika, hang, célkereszt stb.).

(#149813) Jadro


Jadro
veterán

Szeretem a Pilotot, ezért érdemes volt küzdeni. 9 kill, sok damage, sok medál, 11 kötvény!! :) (Nem utolsó sorban MT-9 a T55A megszerzése felé.) Az egyik csapatárstól még egy "I love You" -t is kaptam a végén. :DDD

[link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#149814) zodo válasza notika77 (#149812) üzenetére


zodo
nagyúr

Azt pedig csak friss telepítéskor szokta hogy mindent elfelejt. :(((
Remélem hamar meglesz a probléma oka.

(#149815) jano_77 válasza jano_77 (#149803) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre senki nem tud vagy nem akar válaszolni?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149816) Chris0321 válasza jano_77 (#149815) üzenetére


Chris0321
addikt

Használsz modot? Itt a fórumon írták kicsit régebben, hogy az Aslain bug-os lehet.

(#149817) zodo válasza jano_77 (#149815) üzenetére


zodo
nagyúr

Semmi, sorry.

Nem tudom de úgy nehéz ha nincs lista.

[ Szerkesztve ]

(#149818) Czmorek válasza jano_77 (#149815) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Megkérdeztem valakit, azt mondta csapat csatából tudtak szakaszba keveredni.
Most estére se megy a kapcsolati lista, de a klánon belüli meg megjavult.
Így tudtuk egymást meghívogatni.

(#149819) notika77 válasza jano_77 (#149815) üzenetére


notika77
senior tag

Hozz létre egy csatornát (szövegdobozos gomb balra lent, második fül) névvel és esetleg jelszóval. Add meg a haveroknak a csatorna nevét és jelszavát. Ha beléptek, akkor jobb gombbal a nevükre kattintva szakaszba lehet őket hívni.

ui.: a haverok pedig ugyanott, de az első fülön tudnak rákeresni a csatornádra. Célszerű egyedi nevet megadni, hogy könnyebb legyen megtalálni (pl. janonajani77)


(#149816) Chris0321
:
Modok nélkül sem működik és elég sokakat érint (ha nem mindenkit). Ráadásul nálam EU1-en még klán cset sincs, EU2-n legalább az működik.

[ Szerkesztve ]

(#149820) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valamit megint kevertek a WN8-al. Hirtelen 1831-en lettem és az uccsó 1000 csata 3000WN8 lett, ami sose volt :N lehet most számolta bele a Chrysler GF és az S1 statisztikáját...

[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149821) jano_77 válasza Chris0321 (#149816) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor szerintem újra rakom az ASLAIN-t, hátha javította már a gixert. :R

WZ-132 melyik löveggel érdemes használni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149822) kchryss válasza Neo* (#149806) üzenetére


kchryss
addikt

2 hét játék után nem biztos hogy már 8-as prém tankokat kéne vásárolni. Kár hogy nem pár hónappal előbb kezdted, akkor szerezhettél volna egy T-34-85M-et ingyen ami egy elég korrekt 6-os prém tank és kiváló gyakorló tanknak miközben a kreditet is hozza és a legénységet is húzza.
Ha mindenképpen 8-ason gondolkozol akkor a fenti 3-ból az IS-6 most nagyon rossz, azt biztos nem venném, a super pershing nem rossz, de annyira nem is jó, a T-54 mod1 az most elég jó. Viszont ha annyira nem sürgős akkor nem sokára itt a karácsonyi időszak amikor szinte minden tankot betesznek a prém shop-ba méghozzá akciós áron, így azt érdemes kivárni. Bár Defender lehet nem lesz, mert az túl op lett, de ki tudja, talán azt is berakják. Szokott lenni teszt szerver is, most épp nincs, de nemsokára indulni fog, ott ki tudod próbálni ingyen a fejlesztési fában lévő prém tankokat (IS-6, SP pl benne van).

(#149807) @zodo:
Grat! Lehet megtanultál medezni? :)

(#149823) kchryss válasza jano_77 (#149815) üzenetére


kchryss
addikt

Klántársak meg tudják hívni egymást, mert a klán látszik a szakaszmeghívónál. Illetve van egy kis trükközés. A csatornáknál létrehozol egy chat csatornát, oda belép akivel szakaszozni akarsz, aztán jobb klikk a nevén a csatornában és szakasz létrehozása.
Egyébként nem gondoltam, hogy ilyen sokáig tart nekik egy ilyen szintű hiba javítása.

(#149814) @zodo:
Billentyűkiosztást sosem szokta elfelejteni, mert azt nem a nálad lévő fájlokban tárolja hanem a szerveren. Ugyanúgy mint a célzó és marker beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#149824) jr1994 válasza SoulReaver (#149808) üzenetére


jr1994
addikt

Vicc lett ez a tank, nyilvánvaló volt hogy OP lesz, de hogy ennyire... Grat a körhöz amúgy.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149825) jano_77


jano_77
nagyúr

WZ-132 érdemes feltenni a IX-es löveget?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149826) jimmy74 válasza h1mpi (#149785) üzenetére


jimmy74
őstag

Èn vótam az tuti :D

WoT:jimmbo

(#149827) kchryss válasza jr1994 (#149824) üzenetére


kchryss
addikt

Mostanában baltával balanszol a wg. Ráfért a buff a cérnára, de piszkosul túltolták. Összehasonlító táblázat: mostani cérna - buff előtti cérna - nagy csöves T32 - kis csöves T32
CW-re azért szokták vinni a kis csöves T32-t, mert 100-zal nagyobb a dpm-je és kicsit pontosabb. Eddig ilyen 100 körüli dpm változások szoktak lenni a buffnál/nerfnél. Na most a cérnára rápakoltak 800 dmp-et! Ekkora tűzereje egy 8-as TD-nek van általában, nem egy heavy-nek. Miközben buffolták a tornyát is ami így már egy szinten van a T32-ével hulldown-ban. Szóval jelenleg a cérna mindenben übereli a T32-t, de 1v1-ben az IS-3-at is megeszi reggelire. Nem is értem hogy gondolták ezt. Illetve értem. A defendert nem merik nerfelni ezért minden mást agyonbuffolnak, de ezt direkt nem egyszerre csinálják hanem szép lassan áganként, hogy mindig legyen tank amit éppen meg kell venni. :(
Szóval szerintem a cérna csak előfutár és sorban fognak jönni ezek a szörnyek. És az a szomorú az egészben, hogy a hp nem változik a tűzerő viszont folyamatosan nő, így az amúgy is egyre rövidebb csaták még rövidebbek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#149828) jimmy74 válasza kchryss (#149827) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát igen erre reagáltam korábban hova tart a játék...

WoT:jimmbo

(#149829) zodo válasza kchryss (#149822) üzenetére


zodo
nagyúr

Meg is nézted?
Nem hiszem amúgy de ahhoz képest hogy "A te játékstílusodnak pedig különösen nem ajánlott a CDC" egész hamar rácáfoltam. :)

Ez lett a mai CDC nap vége, két csúnyább buktával a végén.
Kb. azt mutatja amit jobb napokon az elmúlt hetekben tudtam minden más tankkal csapatva.

Mindenképp bekerül a vitrinbe :K még buffot is kaphat a jövőben.

(#149830) jr1994 válasza kchryss (#149827) üzenetére


jr1994
addikt

Igen igazad van, de én ezt tudom ;) illetve a második részét csak sejtem, de elképzelhető hogy ez lesz. Felmerült már korábban is mint ötlet hogy így lehetne a Defender okozta káoszt helyre tenni, de akkor én mondjuk nem gondoltam komolyan. Ha így haladnak, még rengeteg idő fog ehhez kelleni, mert ha az összes 8-ast Defender szintre buffolják, akkor a tier9-et, és a 10-et is újra kell egyensúlyozni (na meg a kisebbeket, hogy ne legyen akkora a szakadék tier 7-8 között).

Azért szomorú hogy fullba tolta a kretént a wg, jól kicsesztek magukkal, meg velünk játékosokkal is.

Közben most nézem skill4ltu kielemezte az összes 8-as prémium tankot, a medekről szóló videót már megnéztem, de gondolom a többi is igen hasznos. Twitch.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149831) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mára ennyi.

Az obj.260 td-2-es küldi nem jött össze mert nem lőttem ki 3 belső modult/legénységet. 10 átütésből. Vicc. :((

(#149832) kchryss válasza jr1994 (#149830) üzenetére


kchryss
addikt

Végignéztem skill4ltu prém tank elemzéseit. IS-6 full repesszel nem is rossz ötlet. :D ;]

(#149833) jimmy74 válasza kchryss (#149832) üzenetére


jimmy74
őstag

WZ-111-gyel csak úgy nyomom.
Főleg t9-ben.
Össze lehet lőni mèg jobban a 2k sebzèst ráadásul szinte minden lövès modul sebzèssel jár.
Legutóbb szegèny E-75 öt agyon ba@tam a repesszel :D szerencsétlen 3x próbálkozott mindig kapott a torony.
4x teljesen visszatolatott.
Megnéztem a reportot csata után hát na se löveg se lövèsz se pari... :C

WoT:jimmbo

(#149834) Neo* válasza kchryss (#149822) üzenetére


Neo*
csendes tag

Köszönöm a válaszod, mindenképpen várok akkor karácsonyig. Nem akarok össze vissza vásárolgatni, egy premium tankot szeretnék kreditezni. Barátom tanácsolta, hogy ha csak egyet akarok, akkor az 8-as legyen szerinte. Tesztszervernek örülök, ki fogom próbálni a tankokat.

(#149835) dokee78 válasza jano_77 (#149825) üzenetére


dokee78
félisten

Igen érdemes.
Picit gyorsabban tölt.
Gyorsabban szükül.

[ Szerkesztve ]

(#149836) SoulReaver válasza jr1994 (#149824) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért magasabb tierben nem sokat ér a 220 pen. Prém lőszer is csak 256 pen úgy tudom.

Mellé dög lassú és bárhol meglövik elől, azonnal lőszer rekesz.

Köszi amúgy :)

(#149837) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!!

Nagyon szeretem ezen páncélvadászt!!! :))

:R :R :R :R :R

(#149838) SoulReaver
:K :D egyszer lehetséges!!! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#149838) SoulReaver válasza Dr.Én (#149837) üzenetére


SoulReaver
veterán

Majd elmúlik ;] :DDD

(#149839) dokee78 válasza Dr.Én (#149837) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem 3800 dmg-re még nem adott,csak 1. osztályt.
Én is szeretem,főleg Top tierként. :U

(#149840) Dr.Én válasza dokee78 (#149839) üzenetére


Dr.Én
veterán

én nem voltam Top tier :))
nagyon élvezetes volt... ;]

volt már nekem is egy hasonló eredményen már vele és akkor csak igaz csak 4 tankot lőttem ki, 1. osztályt kaptam, akkor még ..
nagyon jó csatákat lehet vele össze hozni...persze RNG is akkor veled van :D

WOT: kissio

(#149841) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Segítsetek! Adjatok ötletet, hogy mi lehet a problémám oka!

Először az öröm:


Ha valaki meg is nézné. De előre szólok, hogy semmi különös, csak egy kis szaladgálás... :B

Másodjára a bánat:

Feldobta az ablakot, hogy "jutalom igénylése", rá is kattintottam és ki is választottam a B-C 12t-re egy vezetőt. Leokéztam és gondoltam, hogy gyorsan be is teszem a helyére, de nem ajánlotta fel mint választható tagot! Nincs a barakkban sem. Igen, egészen biztosan erre a posztra választottam ki őt, de egyszerűen nem találom! Végignéztem a barakkomat, de nincs szabad női harckocsizó benne. Egyszerűen eltűnt.

De van még rosszabb is:
Eddig 15 küldetésem volt készen kitüntetéssel. Mivel ez egyáltalán nem volt készen, a rendszer berakott ide 4 parancsot. Az is volt kiírva eddig, hogy "Elérhető 11, beváltva 4". Arra vártam, hogy meg legyen ez is és akkor visszakapom a 4 parancsomat, plusz még egyet a kitüntetéses teljesítésért, ami egyenlő lehetett volna az Obj.260 kiváltásával.
DE NEM! Most azt írja, hogy "Elérhető 11, Beváltva 0"!!! :W

Most mi a helyzet? Nem arról volt szó, hogy kitüntetéses teljesítésnél visszakapjuk a beváltottat? És hol van az új csajom? Rendszerhiba áldozata vagyok, vagy csak tévedésben éltem eddig a rendszer működését illetően?

Van erre megoldás? Adjatok tanácsot! Most megyek és Seduxenre törkölyt iszok.....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149842) Swinegod válasza Dr.Én (#149837) üzenetére


Swinegod
őstag

43k ammora úristen mennyi goldot lőttél te el?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#149843) zozyk válasza lacibacsi (#149841) üzenetére


zozyk
addikt

Picit irigykedek,hogy lövik a spotodat,nekem eddig siralmas a nap ebből a szempontból (is).

(#149844) Dr.Én válasza Swinegod (#149842) üzenetére


Dr.Én
veterán

a végét csak golddal toltam, mikor jött felém egy IS-7, AT-15 és a Löwe...
ilyenkor nem érdekel ..biztosra megyek és gyenge pontra....

WOT: kissio

(#149845) lacibacsi válasza zozyk (#149843) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs mire irigykedned! Az elmúlt 20 csatában összesen nem lőttek annyit, mint ebben... :((

Szerk: Közben újraindítottam a játékot, modok nélkül is, de egyszerűen nem kerülnek elő ez elveszett dolgaim... :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149846) Gyuri27 válasza lacibacsi (#149841) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na most akkor világosíts fel (vagy bárki).
Minden 15 küldi másodlagossal az 1 ilyen bizdbazd. Ez oké.
Másért, mással nem lehet ilyet kapni összeszedni?

Amd - Radeon - Ryzen

(#149847) lacibacsi válasza Gyuri27 (#149846) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen. Nem. A "parancsokat" a 15-ös küldetések kitüntetéses teljesítéséért kapod. Nem kell minden küldetésnek kitüntetésesnek lenni. Csak a 15-ösnek!!

Nekem volt is 15 darab (Stug 5 db, T28 5 db, T-55A 4 db, Obj SPG 1 db). És most hiába csináltam meg kitüntetéssel a hiányzót, sem a lekötöttet (beváltottat) nem kaptam vissza, sem a másodlagosért járót nem kaptam meg. Ráadásul eltűnt az új punci is... (tudom, vén kujon vagyok, de akkor is hiányzik)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149848) dokee78 válasza Dr.Én (#149840) üzenetére


dokee78
félisten

Nem is mondtam,hogy az voltál.
Top tierként előre megyek.
Egyéb esetben azért óvatosan.

(#149849) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Második csík :D De nem lesz meg a 3., mert már kell a conqueror...

[ Szerkesztve ]

(#149850) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Htc28 lt15 küldetéshez melyik light ajánlott. Van type64, amx13 75, t49, német bulldog. Meg ha nagyon kell t71.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.