Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148551) zozyk válasza SoulReaver (#148547) üzenetére


zozyk
addikt

20%os kupon.

(#148552) zodo válasza Emu (#148549) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen ezt olvastam róla a wotinfo tankelemzések alatt.
Lehet rászánom magam, köszi! :R

(#148553) Djuree válasza SoulReaver (#148547) üzenetére


Djuree
félisten

na azért nem olyan biztos az. 90% nagy td-vel se tudja akármikor átlőni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#148554) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Másoknak is 0kreditbe kerülnek a svéd td-k Tier 5-ig? A 6-oson 80%kedvezmény van, még fentebb egyre kevesebb.

(#148555) kdr730 válasza Czmorek (#148554) üzenetére


kdr730
tag

Aki Karácsonykor szorgosan gyűjtőgette a díszeket azoknak igen, mivel ezek voltak többek között a nyeremények.

(#148556) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Az utolsó AT7-es gém, végre meglett az xp. Az én szemszögemből teljesen tipikus, nyilván a járművel összeségében elért statok mást mondanak:

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148557) SoulReaver válasza Djuree (#148553) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csak valamelyik nap írta valaki, hogy az fv td, 2 lövéssel végzett vele.

(#148558) ddt500hu válasza SoulReaver (#148557) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ez azért ritka mint a fehér holló. Ezt mint FV td rajongó mondom. :U
Vagy is velem még nem fordult elő, hogy a 183-al egymás után kétszer penetráljak hesh-el Maus-t. 2200 csata alatt.

[ Szerkesztve ]

(#148559) SoulReaver válasza ddt500hu (#148558) üzenetére


SoulReaver
veterán

Akkor kapja be a maus :D

(#148560) csapee


csapee
senior tag

Napi szar rovatba nevezném:
;]

Csapee

(#148561) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok az alábbi tankok közül melyikkel próbálkoznátok a jelenlegi küldetéshez? :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#148562) jozefgucci1 válasza Viktoár (#148561) üzenetére


jozefgucci1
addikt

T150 pl. Anno azzal csináltam meg.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#148563) Czmorek válasza jozefgucci1 (#148562) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Én is ezzel szívok... csak a mauschen-el. Az előbb 1333hp sebzés és 4200pattintósnál lőttek ki.
Pedig volt már pár csata amikor megadta volna csak nem ez a küldi volt aktív.

[ Szerkesztve ]

(#148564) emre válasza Viktoár (#148561) üzenetére


emre
veterán

Én meg ST1-el csináltam. :)

Tévedtem, a t55 ht12-őt csináltam st1-el, amikor is a sahját hp-d háromszorosát kell pattintani.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#148565) Viktoár válasza jozefgucci1 (#148562) üzenetére


Viktoár
addikt

Az nekem nincs meg. :N

emre: Nézek bele legénységet aztán hátha öszejön.Bár még nem fullos de nem is az 1500dmg a nehéz. :)

Üdv:Viktor

(#148566) Kiki18 válasza Viktoár (#148561) üzenetére


Kiki18
őstag

St-I ,t10, kv4 el sima liba kell legyen.

(#148567) Viktoár válasza Kiki18 (#148566) üzenetére


Viktoár
addikt

Kv4-el mentem pár kört de csak t10-be rak, ott meg nem ér sokat a páncélja. :( Sidescrape-elek de hiába mert az egész torony gyenge oda.

Üdv:Viktor

(#148568) Viktoár


Viktoár
addikt

Közben elkezdeném a német nehéz ágat,illetve folytatnám T5-től. E100 vagy Maus felé érdemes menni?

Kéne már a jó kis nehéztank. :)

Üdv:Viktor

(#148569) Kiki18 válasza Viktoár (#148568) üzenetére


Kiki18
őstag

E100 mobilisabb, jobb ágyú, elfogadható páncél, de az egész torony egy gyengepont.

A maus veszettül lassú,unalmas,néha oda se érsz a sebzésekhez. Cserébe viszont (megfelelően használva) jól páncélozott, és jó az ágyúkarakterisztika, viszont kicsi az alfája.

(#148570) ddt500hu válasza Viktoár (#148568) üzenetére


ddt500hu
veterán

Maus felé mennék és ST-I-vel csinálná meg a küldetést. Kirakod a fejét, pattintasz pár TD-t és kész is.

(#148571) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Melyik tier-be érdemes mostanában játszani? A legtöbb prém tankom 8-as, de állandóan t10-be rak az MM. Az strv még elvan, de többiekkel kicsit szenvedős...
Ha jól gondolom a 7 és 9 lehet még jó, de alatta?

(#148572) HellGreg


HellGreg
őstag

--- téves --- :)

[ Szerkesztve ]

(#148573) joergie válasza hitman77 (#148571) üzenetére


joergie
őstag

Állítólag az új matchmaking anomáliája, vagy a magasabb játékosszám miatt van adott tierekben, mindenesetre tier5 és tier8 MM-je nagyon nem kedvező, gyakorlatilag toptier mint olyan nem létezik, max ha adott csatában mindenki azonos tierben nyomul. tier9 kb ugyanaz mint régebben volt(csak egy tier van fölötte, szóval kb mindig játszható, max 5db tier10et rak be ellene), tier6 elfogadható, sőt, tier7et őszintén nem tudom.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#148574) Czmorek válasza ddt500hu (#148570) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Kistesójával előbb pattintottam 7k fölött. :D

(#148575) szbalogh


szbalogh
őstag



Ennyi ;]

Nick: HE_Storm

(#148576) h1mpi válasza szbalogh (#148575) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:C mehet az acc ebayre :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#148577) szbalogh válasza h1mpi (#148576) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah, e-bay acc-ról más szokott az ember eszébe jutni :D
replay

Nick: HE_Storm

(#148578) hitman77 válasza joergie (#148573) üzenetére


hitman77
senior tag

Ma megnézem akkor a t6,9-et. Remélem lesz végre egy két nyert meccs is...

(#148579) Gyuri27 válasza joergie (#148573) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs itt anomália.
2 napja irogatom a black pirincét és a t25 pilotot. A prince mm-je szimplán szar. A pilóta szopó roller.
Mióta írom alig volt vele t8 game. T9-10-be rak folyamat.
A wg politikája egyszerű. Nem akarsz free hp lenni, nem akarsz +2t-ben copni menj t9-10 vasakkal.
De az, hogy hozzon is a konyhára rendesen vagy lilának kell lenni. Vagy premmel kel tolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#148580) Yofej75 válasza csapee (#148560) üzenetére


Yofej75
aktív tag

WTF??? :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148581) Yofej75 válasza Viktoár (#148561) üzenetére


Yofej75
aktív tag

KV-4

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148582) Yofej75 válasza Kiki18 (#148566) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:K

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#148583) szbalogh válasza szbalogh (#148575) üzenetére


szbalogh
őstag

Most néztem csak, hogy a Ru aki előttem szaladgált majdnem 10k-t szpotolt :Y

Nick: HE_Storm

(#148584) kchryss válasza szbalogh (#148575) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :)

(#148585) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.
Van az a küldi hogy gyujts ki eggyel nagyobb tankot...
Nem tudom de úgy rémlik ezt megadja 10-es tanknál is ha 10-est gyujtok ki nem?!
Vagy rosszul emlèkszem?

WoT:jimmbo

(#148586) SoulReaver válasza jimmy74 (#148585) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem rosszul tudod.

(#148587) Barcelona95 válasza jimmy74 (#148585) üzenetére


Barcelona95
tag

Én úgy emlékszem, hogy bugos (volt) a küldetés, mintha lett volna olyan fórumtárs, akinek 10-es tankkal is megadta, javítsatok ki, ha tévedek.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148588) Viktoár


Viktoár
addikt

Na raktam legényeket az ST-I -be. BIA skill megvan,a második most 96%-nál tart.

Felszerelésnek venti,töltésgyorsító van de a harmadik kérdéses. Célzásgyorsító vagy vert stab legyen?

Üdv:Viktor

(#148589) Barcelona95 válasza Viktoár (#148588) üzenetére


Barcelona95
tag

Stabilizátorral gyorsabb a célzás.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148590) e-newsee


e-newsee
addikt

Olyan mákos lövésem volt tegnap, hogy magam sem hittem el! :Y
Láttam, hogy egy lövésre vagyok a Nagy kalibertől, és bíztam benne, hogy úgyis meg fogjuk nyerni, így hát elindultam, hogy meglőjem azt az egyet. Egy AMX 12t rohant át előttem szinte teljes fedezékben, csak a torony teteje látszott ki, de mégis, mint a képen is látszik, beadta a találatot. Sőt, még ki is végeztem. :) Szóval velem volt az rng mind a szórás (szerintem nem is voltam még teljesen beszűkülve), mind a sebzés tekintetében, mert a 440-es alfával lőttem a 490-et, ami kb. +12%. (Ahogy látszik a dmg logon, a 7 találatból ezzel együtt 2x adta meg a pluszos rng-t). A Nagy Kaliber viszont nem az enyém lett, mert az ellenfél Ferdinandja még többet sebzett. :(
Ami érdekes, hogy a ping miatt úgy látszik, mintha mögé ment volna a lövés.

videó

Plusz felfedeztem egy xvm hibát. (De ez lehet, hogy csak nekem új)
A második képen látszik, hogyan kell egy Amx 12t-be 4900-at sebezni, és 10x belelőni. :Y
Már a felső képen is úgy tűnik, mintha 2x találtam volna el. Pedig csak felvettem a videót, majd visszapörgettem a replayt, és megcsináltam a screenshotot. Szegény xvm meg nem tudta, hogy az ugyanaz az AMX. Na ezen kapva csináltam ezt a 10 lövéses képet. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148591) jimmy74


jimmy74
őstag

Vkinek megvan a svèd nehèz vonal?
Kranvagn emil2!
Elèg keveset látok csatában.
Emil 8-ast most vettem meg pár napja de nem játszottam mèg vele egyelőre.
Mennyire jók ezek?
Torony szemből aranyat is pattintja?
Nem nagyon találkozom velük max akkor is oldalt ...

WoT:jimmbo

(#148592) hitman77 válasza jimmy74 (#148591) üzenetére


hitman77
senior tag

Nálam most van soron az Emil II. Egyenlőre kislöveggel nagyon lassan haladok, kb. 35% WR-el. Nem tudom miért van, de majd lesz jobb is. Szemből ha csak a torony látszik és egy kicsit meg is van döntve hátra, akkor nagy eséllyel a komolyabb TD-k arany lőszere is pattan. Én szerettem az Emil I-et is, nagyon szórakoztató velük a játék.

(#148593) jr1994 válasza jimmy74 (#148591) üzenetére


jr1994
addikt

Én is a 8-asnál tartok, az nagyon jó tank. Nézd meg a páncéljukat tanks.gg-n, amúgy a 9-es már pattint szemből kb mindent, de a 8-asnak is erős a tornya.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148594) kchryss válasza e-newsee (#148590) üzenetére


kchryss
addikt

Szép lövés volt.

Xvm sebzés jelzés azért hibás, mert nem a replay-hez van tervezve, élő csatában nyilván nem fordulhat elő hogy visszatekered. :)

Ma nekem is beadott egy plusszos sebzés rng-t amivel pont kilőttem valakit. VK72-vel aminek 750-es alfája van kilőttem egy 877 hp-s gonosz ikertesót. ;]

Vicces csata volt amúgy. Egyedül végigmentem a parton és 1v1-ben egyedül megettem a PzKpfwVII-et, ő 5-ből 1x lőtt be én meg 4-ből 4x őt. Jobban illik ehhez a tankhoz a 750 alfás ágyú szerintem. Aztán csata végén repesszel ellőttem a grille csövét, alig sebeztem meg, de kigyulladt tőle. :D

Én amúgy éppen ezek miatt az esetek miatt nem nagyon hiszek az "utolsó esély" nevű rng manipulációban.

[ Szerkesztve ]

(#148595) jimmy74


jimmy74
őstag

Rendben .
Nem néztem inkább a gyakorlatra nem a száraz tènyekre voltam kíváncsi.

WoT:jimmbo

(#148596) jr1994 válasza jimmy74 (#148595) üzenetére


jr1994
addikt

Az Emil I tornyát a nagy átütésű TD-k még belövik, főleg ha sík terepen vagy és nem egy domb mögül nézel ki, úgy nagyobb lesz az effektív páncél. Emil II, Kranvagn tornyát nem érdemes szemből lőni. A tanks.gg azért kell hogy lásd nagyjából a számokat is.

Szbalogh: már majdnem elfelejtettem gratulálni :C használd egészséggel úgy két hétig, patch után minden botnak meglesz (nekem is) ;]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148597) galervin93 válasza e-newsee (#148590) üzenetére


galervin93
őstag

Hát abból tényleg nem sok látszott ki, ügyes!
Nekem egy kellemes kis blind jött össze a T34-gyel.
A T34-ről pedig azt kell mondjam, bár egy hónapja, amikor megvettem, magam sem voltam biztos, hogy jól választottam, de igen kellemesen csalódtam benne! Nulla, azaz nulla gold kell bele, beszűkülve az ágyú sem olyan rettenet, persze tud misselni, de mi nem? A kreditszorzója pedig nagyon jó, a Revo, vagy pláne az STA, CDC meg ezek elbújhatnak mögötte. Szóval bármennyire is lusta, lassú dög, lehet szeretni. A szeretet pedig csillagocskákkal hálálja meg. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148598) jimmy74


jimmy74
őstag

Köszönöm mindenkinek.
Felszerelés mit érdemes a 8-as emilre?!
Illetve melyik oldal ahol meglehet nézni hogy a tankokra a játékosok hány százaléka mit használ rak fel ?!

WoT:jimmbo

(#148599) jr1994 válasza jimmy74 (#148598) üzenetére


jr1994
addikt

Stabilizátor, célzórendszer, távcső.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148600) kchryss válasza galervin93 (#148597) üzenetére


kchryss
addikt

Grat a 2 csillaghoz. Lehet, hogy a nobarin új prém tankok opébbak, de azért a régiek között is sok a jó csak több ész kell a használatukhoz. Én a cdc-t is szeretem bármennyire mondják rá, hogy ebben a metában már játszhatatlan. Mondjuk egy pontosság buffot el tudnék képzelni rajta, úgy jobban be tudná tölteni a neki szánt szerepet. :)
Sajnos a sok tank húzása mellett most nincs időm faceit-ezni, de ha egyszer összejön ott annyi pontom hogy beválthatom 10e aranyra, akkor vagy egy T34 vagy egy Löwe begurul a garázsba. Mindkettővel régóta szemezek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.