Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149501) Jadro válasza Jadro (#149497) üzenetére


Jadro
veterán

És kapják be, mert persze hogy most töltöttem be szorzót.... Ilyenkor azért kompenzálhatnának.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#149502) lacibacsi válasza joergie (#149499) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hogy megéri-e a csere? Szerény núúúúb véleményem szerint NEM.

Ugye akkor fizetsz rá legkevesebbet, amikor azonos tier-ben van mindkét tank. Most visszaadok egy (például) 8k gold értékű tankot és vehetek helyette egy hasonlót 4k goldért. Tehát lesz egy darab tankom, amiért összesen 12k goldot fizettem, pedig a néha előforduló 15%-os akcióban meg tudtam volna venni 6,8k goldért és akkor lenne két prém tankom...

Egészen egyszerűen nem értem meg azokat, akik cserélnek. Mondjuk valószínűleg azért nem értem meg őket, mert nekem van egy alapelvem: prém tankot nem adunk el. Az meg nem lehet indok, hogy "ott porosodik a garázsban", hiszen bármikor jöhet egy buff,ami miatt újra érdemes lesz vele játszani (SP, Löwe, hogy csak kettőt említsek a közelmúltból).

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149503) jr1994


jr1994
addikt

T55-re felraktam anno egy CW festést (nyári, a képen látható), most meg megadják a csak ehhez használható szuper festést. Persze a CW jutalmat nem tudom átrakni másra :(((

(#149502) lacibacsi: az SP jó lett? Lemaradtam valamiről?

Nem hülyeség a tank csere. Nekem is itt van a JT 8.8, na az soha az életben nem lesz többet jó tank (régen se nagy szám, viszont farmolásra rendben volt), viszont sokan olcsóért megvettük kuponnal. Vagy a Dicker Max, inkább vágnám le a kezem mint hogy azzal játsszak. Monjuk az FV-t szerintem pont nem éri meg most Revora cserélni. Egyrészt adni kéne egy kis időt az FV-nek, hogy hogyan teljesít a buff után, másrészt a Rev is elbújhat sajnos a Patriotok, Defenderek, Lórik mellett, de valószínűleg még a buffolt Löwe is sokkal jobb nála.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149504) Gyuri27 válasza jr1994 (#149503) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak ez pocsékolás. Egy d max 1500 buznyák?
Persze lehet örökre szar marad. Ha meg véletlenül üzleti politika lenne, hogy a szar premeket rendbe rakják akkor még lehet jó.
Persze a d max nem igazán jó példa. Egy drágább tanknál több a bukó is. 6-8-10k goldos tankokon elég szép a bukovári. A löwe a jó példa rá. 6k-ért elkótyavetélted. Most meg jó. Lehet 12k-ért vissza venni.

Hiszem, hogy az a tank. Amit most a legtöbben eladnak buffot fog kapni hamarosan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#149505) lacibacsi válasza jr1994 (#149503) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hogy jó lett-e az SP? Sosem próbáltam, de tavaly valamikor nagyon téma volt, hogy végre újra kapott valami buffot... Vagy az is lehet, hogy elfelejtettem bevenni a Cavintont és rosszul emlékszem... :F

(#149504) Gyuri27: Ha már Dicker Max: én sem sokat játszok vele, de lesz még itt újabb kampánysorozat, márpedig a mostaninál is volt jópár küldetés, amire pont ez a TD volt az ideális választás...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149506) Czmorek válasza Gyuri27 (#149504) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Láttok arra esélyt, hogy a T25 Pilot1 buffot kapjon?
Mert becserélném a Löwe-re, már csak a kreditfarm és a legénység képzés miatt.
M46 KR-t meg azért megtartanám.

(#149507) jozefgucci1 válasza jr1994 (#149503) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 a JT8.8-ra az a tank mikor Ebay-en vettem sorban a kódokat sem ért semmit. Tohonya lassú semmi elrettentő erő nbincs mögötte. Szerintem megy a levesbe csak nincs sok alternatíva.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#149508) Remus389


Remus389
veterán

Beengedett végre, nálatok is ilyen magas a ping 565-999ms?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#149509) Tuco Ramirez válasza joergie (#149499) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Az alfasebzésen kívül mindenben jobb az FV a Revonál. Az utóbbi gyakorlatilag egy tornyos TD, nem med. Én nem cserélném be, persze ha a legénységképzés a lényeg, az más.

#149505 lacibacsi: Pen buffot (170 helyett 192-őt) kapott, ami már nagyon ráfért.

#149507 jozefgucci1: Én is egy ilyen akcióra vártam, hogy becserélhessem a JT8.8-at. Nálam az Strv S1 a kinézett utód.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#149510) po1son válasza oke (#149500) üzenetére


po1son
addikt

Jó videó, erre a reverse sidescrape-re már régen rá kellet volna szoknom, mert pár tanknál és helyzetnél tényleg aranyat ér, de eddig nagyon ritkán használtam, mivel kicsit idegen számomra.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149511) Gyuri27 válasza Czmorek (#149506) üzenetére


Gyuri27
félisten

40-60 eurós tankok nincsenek rendbe rakva. Majd egy free tankkal foglalkoznak. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#149512) Tarill


Tarill
őstag

Sta-2 vagy 59-Patton mennyen beszámításra egy T-54 first ptotoba?

(#149513) po1son válasza Gyuri27 (#149511) üzenetére


po1son
addikt

Hát igen T34, CDC és még sorolhatnám hogy miket kéne már rendben rakniuk, mert egyszerűen eljárt felettük az idő. N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149514) inferno88


inferno88
őstag

Van olyan küldetés, aminek a jutalma 1+1 nap prémium. Ha tegyük fel azt a prémnapot ma ki szeretném használni, akkor megtehetem, hogy benyomok rá egy küldetést és mikor "tényleg" megcsinálom a küldetést, akkor vissza is kapom azt a tokent?

Semper fi!

(#149515) jr1994 válasza Tarill (#149512) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt neked kell eldöntened, amelyiket jobban szereted azt tartsd meg.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149516) munnergep


munnergep
senior tag

Fv4202 vagy T-54 first proto alkalmasabb fun tanknak?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#149517) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Csak a tech tree-n levő prémtankokat lehet becseréléssel megszerezni, jól gondolom?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149518) h1mpi válasza inferno88 (#149514) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elvileg igen, így működik

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#149519) lacibacsi


lacibacsi
addikt

törölhető, bocsesz...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149520) kchryss válasza zodo (#149453) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem nagyon bejött a pudel. Valami mágikus mm van rajta, 32 csata és 87,5% wr-em van vele. :D
Ráadásul ezzel a 32 csatával kihúztam majdnem 2 legénységet, így skillesen várom a siemka ágat. :)

(#149521) Lanash válasza Zolee_70 (#149517) üzenetére


Lanash
aktív tag

Itt meg tudod nézni.

(#149522) inferno88


inferno88
őstag

Gondolkodom, hogy az ingyen T28 HTC megy a levesbe. Amúgy szeretem, de kaptam egy mindenre jó 20%-os kupont. Abból vehetnék olcsóbban aranyat és az egészet beleölhetném most egy VIII-as prémbe. A fő cél a farmolás. A másodlagos farm tankom a SU100Y volt, de az új mm szétkúrálta, pedig két csillag is van már a csövén, az elsődleges a Super Pershing. Szóval skacok melyik Tier8-at ajánlanátok? A Raviolin gondolkodtam eddig, bár a francia ágat még nem kezdtem el. Jöhet több tipp is.

Semper fi!

(#149523) jimmy74 válasza inferno88 (#149522) üzenetére


jimmy74
őstag

Löwe? :F esetleg megvan?
Más:
Az Fv 4202 -nek most 200 a torony szemből,nem többről volt szó ha most buffolták?!

WoT:jimmbo

(#149524) inferno88 válasza jimmy74 (#149523) üzenetére


inferno88
őstag

Max az ilyen 8k-ba kerülő tankok jönnek szóba, ezt nem írtam.

Semper fi!

(#149525) galervin93


galervin93
őstag

Kipróbálni nincs időm, de megnéztem néhány videót az új HD-térképekről - azt kell mondjam, szerintem az utóbbi évek legnagyobb változtatása lesz az új térképek bevezetése. Gyakorlatilag újra kell tanulni őket, nagyon nem lesz egyszerű és egyértelmű. Jól néznek ki, nem árt már egy kis grafikai tuning így lassan 2018-ban. Mondjuk én spec biztosan nem fogok maxon játszani, a legtöbb zavaró tényező most is ki lesz lőve, és ez a jövőben is így lesz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149526) jimmy74 válasza inferno88 (#149524) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát hirtelen nem tudom az árakat de tudom kedvesebb pl a t54 mod1 ami sztem nagyon jó lett!

WoT:jimmbo

(#149527) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!

A pach óta miért nem működik a " Magán csatorna létrehozása" funkció?
Semmi + nincs telepítve.

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#149528) inferno88


inferno88
őstag

Ez nagyon izgalmas volt.

Pershing tank ász 7k kombinált.

Semper fi!

(#149529) Elcan


Elcan
tag

Most bármelyik szarevő wargaming henchmant, ótvaros kis szekértolót, cc-t (aki szerint még most sincs bukó széria, konteo, stb) leültetném a gépem elé. Ha egyet is elbukik úgy, hogy még 5-600 wn8-at sem tud teljesíteni, rávernék egy akkorát, hogy maga alá szarjon. Következő meccs, detto. Mert az, hogy 4-ből 4 vereség most is 15:2, 15:5, 15:3, 15:4 és ráadásul így...menjenek már a kurva anyjukba.
Type 4 heavy, senkinek nem kell bemutatni, ellenem is ha jön, alig ütöm át. Amit én kaptam, vagy most így, hogy buktat mint állat, most egy papír. 640 sebzéseket tudok csak felfogni vele. Megdöbbentő. Még csak nem is gyenge pontra céloznak. Nyilván ilyenkor minden érték a buktatós csapatban leredukálódik a másik csapat meg megkapja ugyanazt plusszban.

(#149530) Viktoár válasza Elcan (#149529) üzenetére


Viktoár
addikt

Huhh, nagyon kiborult a bili. :U Lépj ki és üsd el mással az időt,nálam beválik. 2 perc és már nem is foglalkoztat a dolog.

Mindenkivel csinálja a játék,próbáld meg elfogadni hogy így működik. Ennyire telik a programozóktól. Van amikor mindennel szivat és van amikor hájjal keneget. ;)

Üdv:Viktor

(#149531) Elcan válasza Viktoár (#149530) üzenetére


Elcan
tag

Tudom, nyomom már egy ideje. Csak akkor is bosszantó, hogy amikor mondjuk lenne egy kis időm akkor a rendszer nem enged játszani, nem engedi, hogy azt tehessem, amit tudok, mert épp balanszol.

(#149532) kchryss válasza apóka (#149527) üzenetére


kchryss
addikt

Szokásos patch-csel jött bug. Nálunk a klánban például eu1-en nincs klán chat, eu2-n pedig van. Programozó múlttal el sem tudom képzelni milyen spagetti kódot írhattak a wg-s srácok, hogy ilyen hibák jönnek náluk állandóan elő. :D
Valószínűleg pár nap múlva jönni fog egy mikropatch és majd javítja ezeket.

(#149533) jimmy74


jimmy74
őstag

Hát igen...
Nem tesz jót a játéknak ez a gyors veresèg ilyen 15:2 vagy fordítva.
Próbál a wg minden tankot felhúzni a többi szintjère v közelébe mert megy a panaszáradat hogy ezt miért nem ha azt igen meg persze jogos is de nem is sztem.
De ezzel elbaltázzák a játèkot mert lassan egy 5-ös tanknak 200-as penje lesz...igyis elszálltak ezekkel az èrtèkekkel .
Tolnak mindent feljebb a páncélzatot is persze mert így minden beüti..
Erröl a jó magyar pengő jut eszembe mikor 1 milliárd volt egy kenyèr :U
Ettől volt jó a jatèk règen hogy volt szar volt jo.
Nem volt kötelező megvenni de túl kellett lenni rajta ha pl egy ágat elkezdtünk.
Ez a sok OP prémium rendesen odavágott a játéknak sajna
Most akkor èn is kèrnèm a wz111-et buffolják mert szar ja meg a pantert is mindkettőt mert azt se èr semmit :D

WoT:jimmbo

(#149534) Rideghváry válasza jimmy74 (#149523) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Hát, FV4202-nek 85 milliméteresek voltak a torony "fülei", ezek képezték a leggyengébb pontokat, most már 140 milliméteresek. A pattintós toronytető 60 milliméteres volt, most 80 milliméter. Nincsen lövegpajzsa, de a lövegtől jobbra, balra és alatta 115 milliméteres volt a páncél, most 200 milliméteres.
A torony "álla" maradt 200 milliméteres, mondhatni szintre lett hozva a többi rész.
Meg persze a motor is erősebb lett.
Más: 100 csatáig bírtam, hogy ne lődözzek csapattársra, de végül begurultam: 1 hónap ban, november 17-ig, mindjárt itt a permaban, zomg! Ma meg akarom lesni a visszatérés napját, erre mit látok: ön bannolva van október 26-ig!
A WarGaming jobban szeret engem, mint én őket! :)

[ Szerkesztve ]

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#149535) wwenigma válasza Rideghváry (#149534) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lovegtol jobbra balra még mindig 120-150mm koruli.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149536) ddt500hu válasza inferno88 (#149522) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ehhez miért kell eladni a T28HTC-t?

(#149537) jimmy74


jimmy74
őstag

Amúgy èr is vmit ez a torony buff az Fv 4202-nek?
Vkinek megvan próbálta milyen lett most így mennyire pattintos?
Na meg a fürgesèg!?

WoT:jimmbo

(#149538) AtaWrc válasza Elcan (#149529) üzenetére


AtaWrc
tag

Akkor látnád az én eredményeimet mostanában:

Folyamatos bukó, 15:1 is,,,, 2 perc!!!!! játék..
Folyamatos +2 , ha esetleg a saját tierbe rak, akkor teljes bot csapat.
40-ik másodpercben 1 lövéses arty találat, /hogy az ég rogyna arra aki berakta a játékba őket.
Sivatagban elbújva , velem szemben "'száguld"" egy japán dömper, és csak akkor veszem észre, amikor kilő 30 méterről, és ez spot nélkül.
Azon hogy a futrinkákon folyamatosan kritikust lövök, azon már nem is csodálkozok, a hátsó felükről, oldalukról pattanok, az már teljesen természetes.

[ Szerkesztve ]

(#149539) wwenigma válasza AtaWrc (#149538) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Play better! ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149540) Zolee_70 válasza jimmy74 (#149537) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Jól érzékelhetően többet pattint, de nem kell csodákra számítani. Pl. Scorpió (több csatában is) nem tudta átlőni a tornyot.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149541) po1son válasza Rideghváry (#149534) üzenetére


po1son
addikt

Annyit kérhetek tőled, hogy átkonfigurálod a xvm profilodba a nemzetiségedet másra.
Például a Lengyel pont jó lenne neked, sőt még talán barátokat is szereznél. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149542) Atti777 válasza jimmy74 (#149537) üzenetére


Atti777
senior tag

Jobb lett. Nem lett IS-7, de használhatóbb mint volt. Tegnap mentem vele egy 2900 sebzéses kört, ma pedig 2200-ig jutottam, patch előtt már nem is emlékszem mikor volt ilyen.

Más: 3-4 próbából meg lett az LT-7 küldi a T-55A-hoz :) Már "csak" a HT-15, LT-15 és SPG-15 van hátra

Путин, иди нахуй!

(#149543) inferno88 válasza ddt500hu (#149536) üzenetére


inferno88
őstag

Tudod, becserélős akció van. Ér 3500 aranyat.

Semper fi!

(#149544) Rideghváry válasza po1son (#149541) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Nincsen beállítva nemzet, magyarnak állítanám be legkevésbé, akkor inkább már albán avagy moldáv! :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#149545) ddt500hu válasza inferno88 (#149543) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt nem tudtam, hogy a nyereménytank is ér aranyat ebben az esetben.

(#149546) po1son válasza Rideghváry (#149544) üzenetére


po1son
addikt

Minek jársz akkor Magyar wot fórumra? Itt nem fogsz hiányozni senkinek sem ezután a megnyílvánulásod után "magyarnak állítanám be legkevésbé"....

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149547) ddt500hu válasza po1son (#149546) üzenetére


ddt500hu
veterán

+1. :C

(#149548) Emu


Emu
őstag

Pecs óta egyáltalán nem megy a játék, hihetetlenül szar leosztásokat kapok. Ma az volt a csúcs, hogy Revo-val olyan csatába tett be, amiben egy skorpio kivételével csak az artikat tudtam belőni alap lőszerrel.

Gondoltam magamban, ha már úgy is szopok akkor nekiállok T55A spg küldiknek, a következő map sorozatot kaptam: winter himmels, ensk, stalingrad, sima himmels...majd véletlenül túl közel mentem a falhoz lövéskor és inkább kiléptem.

(#149549) Viktoár


Viktoár
addikt

Ma rám is rám járt a rúd, de elintéztem annyival hogy ami csúnya szó az eszembe jutott azt hangosan kimondtam, majd ismételten a csata gombra kattintottam. :DDD

wwenigma: Ugye tudod hogy ezért hamarosan szopóág jön. ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#149550) BÁ Nutrition válasza Rideghváry (#149544) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

200 véennyóccal valszeg az is vagy xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.