Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148451) kchryss válasza hitman77 (#148450) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon hasonló a valentine 2-höz. Ez is teljesen limites, mindig top tier. Ennek is jó a páncélja, kicsit jobb is mint a valentine 2-é. Ez is elég lomha és pötyögtető ágyúja van amivel sok goldot kell lőni ha kicsit páncélozottabb ellenfél jön szembe.
Ha főidőben (délután, este) játszol akkor nagyon kellemes mm szokott lenni ahol szinte egyedül letolhatod az ellenfél csapatát. Ha viszont kevés a játékos, mint pl hajnalban akkor percekig vársz mire bedob az mm és sokszor csak csonka csapatot tud összerakni azaz nem 15v15.
Mivel az mm egyre nehezebben kezeli a limites tankokat így én lehetségesnek tartom hogy átalakítják a közeljövőben.

(#148452) hitman77 válasza kchryss (#148451) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm, közben a WOT Rush társasjátékban találtam egy kódot ami ezt a tankot adja, de valamiért nem fogadja el az oldal. Lehet, hogy lejárt? Van ilyen? A régió rendben.

(#148453) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok ti tudtátok hogyha nem fejlesztem ki a legjobb motort a conqueror-nál de a fv215b-t igen akkor automatikusan meg lesz a nagyobb motor conqueror-ra is? Ugyanaz 10-es motor az fv215b-n is, így megspóroltam 45.000 xp a conqueror-nál. Igaz hogy a 9-es motorral picit lomha volt de az a pár lóerő nem ér +45k xp-t. :)

Üdv:Viktor

(#148454) Barcelona95 válasza hitman77 (#148450) üzenetére


Barcelona95
tag

Igen, max 4-esek közé kerülhet.
A Valentine nincs meg nekem, penben elvileg elég hasonlóak, szvsz a Valentine-nak jobb a frontja, a B2-vel pedig jól lehet side-olni.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148455) jr1994 válasza Viktoár (#148453) üzenetére


jr1994
addikt

Igen akkor feloldja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148456) kchryss válasza hitman77 (#148452) üzenetére


kchryss
addikt

Itt azt írják hogy usa régióhoz van: [link]
Szerintem ezek nem járnak le. Írj a supportnak hátha megkapod a tankot.

(#148457) hitman77 válasza kchryss (#148456) üzenetére


hitman77
senior tag

Írtam a supportra, jó lenne ha megadnák. A kártyán eu szerepel. Na majd kiderül, jó lenne...

(#148458) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Arról nem volt szó, hogy a conqueror állandóan ammoracket kap. :((

(#148459) kchryss


kchryss
addikt

Op panther/m10 páncél. Nem sok acélfalat hoztam össze vele eddig. 14x találtak el, abból 10 pattant. :DDD

(#148458) @ddt500hu:
Ezt megszokhattad már az angol med ággal. :P

[ Szerkesztve ]

(#148460) ddt500hu válasza kchryss (#148459) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt is utálom. :(( Nem mellékesen ritka tetű mód indít hiszen 13/3. :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#148461) BÁ Nutrition válasza hitman77 (#148447) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tokeletes pl arra ha van egy friss legenyseged akkor kihuzd ra a lampat, ill talan ket radiost is tudsz kepezni helyzetfelismeresre. Ill konnyu vele jatszani. Ha szakaszban van 3 akkor szinte sosem veszit meccset

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148462) jr1994 válasza ddt500hu (#148458) üzenetére


jr1994
addikt

Az FV is :DD

De sokkal jobb a helyzet mint régen, hála az újratöltődő javítónak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#148463) Barcelona95 válasza ddt500hu (#148458) üzenetére


Barcelona95
tag

Sok csatám nincs a Conquerorral, de érzésre a Cérna jóval többet kapott, sokkal idegesítőbb, hogy belőhető a Conqueror lövegpajzsa az ágyú mellett.

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148464) ddt500hu válasza Barcelona95 (#148463) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most kapott kötvényt ami +37,5%-ot ad a lőszerrekesznek. Talán...

(#148465) kchryss válasza Barcelona95 (#148463) üzenetére


kchryss
addikt

Még idegesítőbb, hogy alig több mint 50mm a torony homloka és ezt jópár td overmatch-eli (T30, T95, E3, E4, ...).
Erre akkor jöttem rá amikor vígan tornyozgattam egy bot T30 ellen amikor az célzás nélkül úgy bevert, hogy csak nyekkentem. :)

(#148466) Viktoár válasza ddt500hu (#148458) üzenetére


Viktoár
addikt

Az mondjuk tényleg elég sűrű,nekem is feltűnt. :U Talán ez a legnagyobb baja,de nekem valaki javasolta a vizes lőszerrekeszt rá megoldásként. Bár nem tettem fel,inkább megjavítom és mehet tovább a móka.Ha másodszor is ellövik akkor meghúzom magam amíg újratöltődik a javító készlet.

Egyébként miért kap ilyen sűrűn ammoracket? :F

Üdv:Viktor

(#148467) Barcelona95 válasza kchryss (#148465) üzenetére


Barcelona95
tag

Azért mégse olyan rossz a helyzet, mint pl az M103-nál. :D
Ott az egész torony egy nagy gyenge pont. :DDD

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148468) ddt500hu válasza Viktoár (#148466) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tier7-es AMX 2/2. :Y Első oldalról, a második szemből. A k.... anyád! :W
Nem olyan rossz ez a tank de... nincs testpáncélja. Se beforgatni, se sidescrapelni nem lehet vele. Nem találkoztam még tankkal ami nem lőtte be.

[ Szerkesztve ]

(#148469) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na 20 csata után ezt tudja. Teljesen kifullozva kezdtem vele játszani. Ahhoz képest eddig nem egy nagy eresztés. Az a szörnyű benne, hogy egészen kis szögből belövik az oldalát. Most egy alap T44. :Y

(#148470) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ez azért nem olyan rossz. Gyanítom még bugos a rendszer. Kétlem, hogy a 90. helyen lennék a Maus-al Európában.

(#148471) zodo válasza kchryss (#148432) üzenetére


zodo
nagyúr

Rájöttem, te direkt ferdítesz. :)
Nekem 8 mert eladtam az Ász kör után és nem bánom hogy most a kapott buff után sem vettem vissza.
Sokkalta élvezetesebb köröket megyek a kis tesójával.

(#148472) zodo


zodo
nagyúr

Most kaptam egy ilyet. :U
Második STA-2 csatám után jött az értesítési panelra az üzi.
Mindkét csatában (IX és X-es) volt 1-1 sebző lövésem, lehet megszántak "szegény bot" adjunk neki valami önbizalom gerjesztőt. :DDD

Azt még nem tudom hogy az 1. rész tart Okt.17. reggel 7-ig vagy mindhárom ill. mi a 2. és 3. feltételei.

(#148473) e-newsee válasza zodo (#148472) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is megkaptam. Szerintem az egész tart okt. 17-ig.
Az első részt megcsináltam, abban XP-t kellett gyűjteni.
A másodikban 30 győzelem kell. Ha jól láttam, más feltétel nincs.
Szerintem a 3. valami sebzéses lesz, és kb egy nap prémiumot adhat. De nem baj, az is jól jön.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148474) mcwolf79 válasza Razermazer (#148445) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom, én is már inkább hajózom. Tier 5-7 - nél járok, és sokkal jobban élvezem vele a játékot, mint a WOT-tal. Itt is vannak idióták, de sokkal kevésbé feltűnőek, mint a tankosban (többnyire az idióta csatahajókon megy el a csata, akik többnyire beszariak, és inkább lőtáv pereméről snipe - olnak, és félnek közelharcba bonyolódni ) . A vereség is kevésbé frusztráló, és egyébként itt a lemming train sokszor hatékony taktika (ellentétben a WOT - tal, ahol többnyire instant lose). Az RNG itt is dolgozik, de az sem annyira hajtépős, mint a WOT - ban.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#148475) szbalogh válasza munnergep (#148446) üzenetére


szbalogh
őstag

Ritka a jó kör E3-al de akkor nagyon adja.
E3 növeli a WR-t az Rhm pedig a WN8-at :D

Ma reggel egy JG E100 lőtt hátba... ja magyar volt a csapattárs... :(( Komolyan mondom meg lesz az obj 260 végleg abbahagyom és csak órákat fogok szerelni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#148476) h1mpi válasza mcwolf79 (#148474) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mentem én is pár 100 kört, de meguntam, Nekem túl lassú az egész, max a rombolózást élveztem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#148477) Stanislav84 válasza mcwolf79 (#148474) üzenetére


Stanislav84
tag

A csatahajók még elmegy... nekem inkább pont a beszari rombolókkal (destroyerekkel) van bajom, akiknek alapvetően a spotolás lenne a dolgok, esetlegesen füst biztosítása a csatahajóknak. Ha a japán esetleg magasabb amerikai rombolókat nem szpotolják, akkor az előrenyomulást vezető csatahajók gyorsan elhaláloznak a torpedóktól. :) De tény, az is frusztráló tud lenni, amit te írsz. :) Bár már elég rég játszottam a játékkal.

De alapvetően más a játék... nincs fedezék, nincs "sidescrape" vagy campelés, folyamatosan mozogni kell és rettenetesen fontos a folyamatos irány váltás és időzítés... cserébe lassabb a játék.

(#148478) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Vazze csak egyet lövök a nyomiba és már kék vagyok, ráadásul fene tudja hány vereség sorban, asszem decemberre így nem lesz meg az FV215b 183. :C

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148479) Rideghváry válasza Rideghváry (#148478) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Önválasz:
Miután bekékültem, beadott két használható csapatot és nyertünk is, a matchmaker teljesen retardált...
Nem lehet, hogy magyar mérnökök tervezték? :Y

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148480) Razermazer


Razermazer
őstag

Videó alapján megtetszett és kipróbáltam a vk16.02 leopardot, hát egy borzasztó nap után tiszta felüdülés, az a varrógép ami rajta van irdatlan pusztításra képes, oldalról és hátulról, a mobilitása megvan hozzá.
Nagyon nem veszik komolyan pfff olyanokat kacagok mikor o-i fenekébe vagyok mire megfordulna a tornya már halott. Stathúzásra baromi jó, még akkor is lelehet hozni egy meccset, ha csak páran maradnak a csapatunkból és az ellennél is 3-4 tank van, becserkész egyenként és likvidál.
Ilyen fun faktort várnék a játéktól úgy általában, nem kell mindig győzni, de minden percét élvezem és talán ez a lényeg, játékról van szó.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148481) Lanash válasza jr1994 (#148003) üzenetére


Lanash
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R
Végén T-54 mod 1 lett amit megvettem. Nagyon tetszik és egy kicsit kezdő barát is, mert meglepően jól tud pattintani.
Viszont kérnék még egy kis segítséget. Jelenleg a Jagdpanzer E 100 vonalon haladok TD ágon(JPanter II-nél tartok), viszont nem mindig olyan jó illetve sok küldetés nehéz vele. Milyen TD-t ajánlanátok? Illetve érdemes tovább menne JP E100 felé?

(#148482) Emu válasza Lanash (#148481) üzenetére


Emu
őstag

JPE100 szerintem jelenlegi metában az egyik legrosszab, ha nem a legrosszabb TD. A JT viszont jó, azt még ajánlom megvenni, és kipróbálni.

Én szinte minden küldetést - még az obj260-nál is - a Hellcattel csináltam meg. Sokat nerfeltek rajta, de T6-ban még mindig jól lehet alkotni vele. De ez játékstílus függő is, mert a cica legvastagabb páncéllemeze 20mm :)

(#148483) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Azért ez ijesztő, hogy a fenébe tud találni ennyi retardált meleget a matchmaker nekem "csapattársnak"? ;]

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148485) jano_77 válasza Emu (#148482) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem lenne rossz a cicus még most sem, ha kapna egy kis torony forgás buffot meg némi plusz sebességet tolatáskor.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148486) SoulReaver válasza Emu (#148482) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én jó köröket szoktam a jgpz-vel menni, de amikor csata közben változik az esély(csökken), akkor semmi nem talál, pattog, stb...

(#148487) lacibacsi válasza Rideghváry (#148483) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megfelelő foltot a megfelelő zsákhoz! Ennyi. ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148488) Jacktor


Jacktor
tag

I. Morphelo Bajnokság - Részletes díjazás
Több mint 300.000 arannyal fejeltük meg az I. Morphelo Bajnokság díjazását, így összesen már 16 csapat teljesítményét tudjuk jutalmazni (tehát nem csak az 1. helyezett lesz díjazva)!
Ha még nem neveztél a csapatoddal, most itt az alkalom! Nevezési űrlap megnyitása. Október 9-ig még van időtök jelentkezni a bajnokságunkra, hogy megcsípjétek valamelyik nyereményünket! Ne feledjétek, a győztes csapat tagjai továbbra is 100.000 Ft-tal lesznek gazdagabbak fejenként!
Csapat nevezése: https://goo.gl/xG5TrC
A részletes díjazást a következő infografikán láthatjátok:

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#148489) galervin93


galervin93
őstag

Múltheti akcióban megvettem a BC-t, most gurultam vele pár karikát.. Hát azt hiszem szeretni fogom. :-) Picit a mobilitása elsőre furcsa volt (önkéntelenül is a 13 90-ét vártam, de az azért más tészta), ettől függetlenül tetszik. Az ágyú mondjuk hajtépős, azt még nagyon szoknom kell, hogy egy tárból ne csak 2-3 sebzőt lőjek, mert az nem nagy üzlet. :-D Főleg a menet/toronyforgás közbeni szórás sok, de hát cserébe ott a sebzés-potenciál. Sajnos csak pár meccsre futotta, mert elment a net, majd' egy óra volt, mire megtaláltam a bibit. No de lesz még időm menni vele. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148491) BÁ Nutrition válasza Rideghváry (#148490) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezek szerint nem csak a wotban jott ossze az elet :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148492) Emu


Emu
őstag

Eu1 meghalt?

(#148493) Chris0321 válasza lacibacsi (#148487) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért nem lehetett figyelmen kívül hagyni a hozzászólásait mint ahogy a többi fórumozó teszi?

(#148494) Jokerdapro válasza Chris0321 (#148493) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Legfőképpen az utolsó hozzászolásának pont nulla köze van a wot-hoz. :W :U

[ Szerkesztve ]

(#148495) hitman77 válasza hitman77 (#148457) üzenetére


hitman77
senior tag

Na megjött a válasz. Lejárt a kód... :(
Nem tudom miért kötik időhöz ezeket.

Jokerdapro: nem lehet szólni a moderátornak? Miért kell folyamatosan a butaságait olvasni? Valószínűleg az a célja, hogy másokat bosszantson, mert azt nem képzelem, hogy ilyen szinten van a valóságban.

[ Szerkesztve ]

(#148496) Rideghváry válasza BÁ Nutrition (#148491) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Nos, nyilván nem én vagyok a tulaj, de hát nagyon xar egy gazdag rokon...szívás....
A félmillió ami elment a WoTra december óta nekem fel sem tűnt. :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148497) lacibacsi válasza Chris0321 (#148493) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsáss meg! Kicsit lázas vagyok. Meglehet, hogy az agyam sem működik rendesen... :B

Azt kérdezném aki már megvette a 10-es francia light-ot: a 13-90-et mérdemes megtartani, vagy a nagy testvér is van olyan fun, mint ez? Azért kérdezem, mert két legénységem nincs, így csak az egyik lesz hosszú távon a nyerő.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148498) Viktoár válasza ddt500hu (#148468) üzenetére


Viktoár
addikt

Említettem én is hogy a testpáncél mint olyan nem létező dolog az angol nehéztankoknál t8-tól.

Először nekem is furcsa vagy inkább idegesítő volt hogy minden belövi.Aztán úgy tapasztaltam hogy sokkal kifizetődőbb ha második vonalas "csipkedős" játékot játszom az elején majd mikor már a többségnek kevés a hp-ja akkor jöhet a klasszikus heavy játék. Olyankor bátrabban bevállalok egy-egy lövést hogy cserébe 2 lövésből kilőjjem az ellenfelet,hála a jó dpm-nek.

Sajnos nem igazán nehéztank,hiába van annak titulálva. :K Azért néha az a kevés páncél is tud pattintani,eddig ~3700 pattintott volt a legjobb eredményem vele. :D

Üdv:Viktor

(#148499) munnergep


munnergep
senior tag

T110E3-nál mennyi lehet az ász határ?
6000 dmg tier 10-ben 3. osztály, 7500k damage tier8-ban 3. osztály.
Gondolom 9k felett lesz ez...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#148500) galervin93 válasza munnergep (#148499) üzenetére


galervin93
őstag

Xp, xp, xp...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.