Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148901) Dr.Én válasza Barcelona95 (#148900) üzenetére


Dr.Én
veterán

kell már a pályákra az újítás és ez így nem is néz ki rosszul...
Nálam is minden szépen futot...1920*1080-ban...minden fullon...azt hiszem :D
közbe egy kis lagg volt...gondolom a ping miatt..és igen lesz mit tanulni majd :D
a lövedéké egy kicsit nekem furák..olyan csillagok háborúja stílus.. :DDD

WOT: kissio

(#148902) Jokerdapro válasza zodo (#148892) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

+1 jelen. Én is kaptam dicsőséges küldit csak nem szóltam. :DDD ;]

(#148903) jano_77 válasza Dr.Én (#148897) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon nem, olyannyira, hogy a következőt még jobban fogod szeretni. Egy küldetés "végrehajtó" kis dög.
Eddig 5 csatából javítottam a T55A sorozatból 3-at!
T55A - SPG-5

mondjuk nem értem miért - de örülök -kaptam meg, mert elvileg csak 5 találatom volt és nem 6 :F :))

T55A - SPG-7

T55A - SPG-2

és egy kis arty party ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148904) jano_77 válasza jano_77 (#148903) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre mit lehet mondani?!? FUCK

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148905) Tarill válasza jano_77 (#148904) üzenetére


Tarill
őstag

"full report clicker shit" pl :)

(#148906) jano_77


jano_77
nagyúr

A következő: T55A - SPG-9 és a 45-ik Kitüntetéses SPG küldi miatt járó "kihagyhatatlan és visszautasíthatatlan" ajánlat a WG-től! Tűzzék a kalapjuk mellé (semmire nem használható fel, ami akciós, kiemelt, kedvezményes) Dugják fel maguknak.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148907) justflash


justflash
tag

Volt WZ vs CDA kérdés a héten, kis segítség hozzá, kilépek a read only módból. Tegnap megvettem a CDA-t iszonyat OP egy valami, nagyon fekszik. simán 2000+ dmg-t lehet vele lőni T10-ben is..Tizenpár csatából a legjobb eddig:

[replay]

Az elején volt egy kis noobozás, előtte jött egy rosszabb MM széria krumpli csapattársakkal, ami felnyomja az agyvizem. :U

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#148908) jano_77


jano_77
nagyúr

és itt is a következő.....beszarás jó ez az arty! Aki artyzni akar, CSAK a fransziák!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148909) dokee78 válasza justflash (#148907) üzenetére


dokee78
félisten

Megvan a WZ-120-1 FT is?

(#148910) Emu válasza wwenigma (#148898) üzenetére


Emu
őstag

Akkor még kisebb a különbség. Most jöttem rá, hogy nekem HD7950-m van :DDD

@Barcelona: én is ki szeretném próbálni, nekem ha egy jó közepes beállítások mellett szépen fog futni, az már tökéletes.

(#148911) Barcelona95 válasza Emu (#148910) üzenetére


Barcelona95
tag

Fps-ben nem sok változást vettem észre, bár csak 1-2 kört mentem, így ebből sok következtetést nem lehet levonni, de eddig is 50 körül volt full grafon normál szerveren, Sandboxon is akörül alakult.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148912) po1son válasza jano_77 (#148908) üzenetére


po1son
addikt

Azért ez elég nagy túlzás, a top10be alig tud bekerülni a 10es francia arty sebzés alapján és a 9es franciát pár tier8as arty is megelőzi. :DDD
Első három CONQ (1698), GWE100 (1573), OBJ 261 (1557)

Régen tényleg jó köröket lehetett menni velük, manapság az alacsony dmg miatt max stunra alkalmasak.
H1mpi tudna mesélni milyenek voltak a jó francia clickerek. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148913) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ez csit? joparszor olyan mintha melle lott volna megis betalalt a loves
superunicum a statja amugy

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148914) Czmorek válasza BÁ Nutrition (#148913) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Ilyet már láttam nálam is, hogy vagy fél tanknyival mellette láttam elmenni a lövedéket, de mégis eltaláltam.
Lehet valami szerver oldali dolog lehet.
Nálam viszont 200csatánként ha egyszer...

(#148915) kchryss válasza BÁ Nutrition (#148913) üzenetére


kchryss
addikt

Nem vagyok szakértő csít témában (nem próbáltam egyiket sem), de én nem láttam semmi csalásra utaló jelet. Tudtommal olyan csalás nincs, hogy mellé menne a lövedék, de eltérítené a felhasználó valahogy. Ez egy nagyon jó játékos köre, látszik a mozgásán, célzásán, helyezkedésén, hogy tudja mit kell csinálni. Volt kb 3 lövése ami nagy mák, főleg amikor a t49-et kiszedte, de ez mindenkivel előfordulhat. Aimbotra utaló jelet nem láttam, a kamera célkeresztet folyton követi az ágyú célkeresztje. Tundra kicsit gyanús, de volt pár példa amikor bogarászott a célzóval hogy megjelenik-e a tank kontúrja, ezt a tundrások nem szokták, illetve az összes takart lövésénél látszott a célzott tank kontúrja.
Ami az "olyan volt mint ha mellé lőtt volna mégis talált" kérdést illeti: Ennek egyik magyarázata lehet, hogy végig csak gold lőszert használt, neki az apcr van beállítva az első helyen az pedig gyorsabban száll mint a sima skúló. Gyors lőszereknél megfigyeltem, hogy sokszor jóval előbb eléri a célpontot mint ahogy kirajzolja az útját a kliens, főleg messze lévő célpontoknál és itt ebben a videóban is az elején a távoli lövéseknél láttam ilyen szituációt amikor úgy tűnt mintha mellé ment volna. A másik magyarázat, hogy elég magas, 100 körüli pinggel játszott, ez szintén bekavarhat a kirajzolásba. Saját tapasztalat hogy nekem is volt már sokszor olyan amikor úgy láttam hogy simán mellé megy és mégis talált, főleg amikor laggol a játék. Mostanában például az is gyakori hogy mikrolaggok vannak lövésnél, megnyomom a lövés gombot és olyan mint ha nem lőttem volna, aztán kis késleltetéssel megjön a lövés effekt.
Egyébként ez az egész lövés és lövedékútvonal kirajzolás el van rontva a játékban. Mostani hír, hogy sandbox szerveren a hd pályákkal együtt ezt is megváltoztatják mivel nem volt realisztikus, hogy ilyen lézercsík szerű vonalat húzzon a lövedék. Elvileg sandbox szerveren már máshogy van megoldva a lvés effekt, még nem láttam, remélem jobb lett.

Szóval röviden: ez szerintem egy jó játékos jó köre pár mákos lövéssel, csalás nélkül.

(#148916) BÁ Nutrition válasza kchryss (#148915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Elsore en nem vettem eszre nagyon semmit, csak a kommentek vannak tele mindenfele modokkal. En mar nem ertek az ilyenekhez, az en idomben az iddqd volt a csit meg flying dutchman mondjuk :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148917) Dr.Én válasza jano_77 (#148903) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem sokára meg lesz a Tier IX-es franszia arty is..csak legények kellenek majd bele...illetve majd egy kis free XP hogy fullos legyen egyből..
Nagyon tettszik ez az ág..nem kimagaslóak az eredményeim vele, de nagyon tudom élvezni... :))
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#148918) emre válasza BÁ Nutrition (#148913) üzenetére


emre
veterán

Elérhető a replay is, én még azt láttam szerintem tiszta játék volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#148919) lacibacsi válasza jano_77 (#148903) üzenetére


lacibacsi
addikt

"mondjuk nem értem miért - de örülök -kaptam meg, mert elvileg csak 5 találatom volt és nem 6"

Viszont hatot kábítottál és nyilván sebezték a többiek azt az egyet, akit te nem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148920) justflash válasza dokee78 (#148909) üzenetére


justflash
tag

Nincs, egyik ismerősömnek megvan, mentem vele 20-25 kört

Az egy T8-as 122-44 mindenben közepes.Viszont a CDA-hoz képest pontatlan, és sokáig céloz, a többi ágyú stat kb egálban van, kivéve a ROF-ot, de hiába a ROF ha magas tierben weak spotot kell lőni.

Ami még gyilkos az AMX-en az az 1.9-es célzásidő, és az 1500 m/s-es lövedéksebesség, durva snapshotokat lehet vele lőni. Mobilitás is kb ugyanaz, az AMX jobban gyorsul, cserébe rosszabbak a talajellenállás értékei.

Persze ez totál szubjektív, kinek mi fekszik.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#148921) jimmy74 válasza justflash (#148920) üzenetére


jimmy74
őstag

Kèrdès.meddig lesz ilyen jó..nem lesz neki majd később csendes nerf.
Amúgy akinek az strv megvan ilyet nem tapasztalt?
Nekem nincs meg csak kèrdem...

WoT:jimmbo

(#148922) jano_77 válasza po1son (#148912) üzenetére


jano_77
nagyúr

Természetesen a saját véleményemet írtam le, ami nem kell, hogy megegyezzen a Tiéddel vagy máséval. (bízom benne)
Másodszor nem használtam az összes artyt, tehát azok közül írtam ezt, ami vonalat eddig kipróbáltam. Lehet, hogy e tekintetben nem voltam körültekintő és nem egyértelműen fogalmaztam - elnézésedet kérem emiatt.

(#148913) BÁ Nutrition: több mint érdekes lövések és nem csak 1-2! A 3. lövésével hogy találta el a már régen elrobogott tankot?!? Vagy a T49-et a FÖLD nagyságú célkereszttel mégis hogyan?!?
(#148915) kchryss: Ráadásul mindezt 100-as ping mellett!? Annyira jó a srác, hogy még a késleltetést is beleszámolta a lövéseknél! Hagyjuk már.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148923) dokee78 válasza justflash (#148920) üzenetére


dokee78
félisten

Akadtam már össze Amx CDA-val és én többször ütöttem át.
De persze mobilitás annál jobb.
És a célzás idő.
Na majd,ha full álca skill meglesz,akkor az álca hálót lecserélem célzás gyorsítóra.

Azért a SU-122-44-től jobb.

[ Szerkesztve ]

(#148924) e-newsee válasza zodo (#148881) üzenetére


e-newsee
addikt

Én egy másik ilyen 3 részest kaptam. Abban az elsőre már nem emlékszem, de asszem 10x top10-ben kellett lenni, a másodikért 30 győzelmet kért, a harmadikat most csinálom, ott 50 győzelem kell. És ugyanezeket adja. Érdekes, hogy a tiédnek a feltételei gyengébbek, mégis ugyanaz a jutalom. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148925) notika77 válasza BÁ Nutrition (#148913) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem a videóban lévő csatában max. a Tundra mod van bekapcsolva, de ezt eléggé nehéz megállapítani egy videóból. A furcsa lövések a magas pingnek és a talán bekapcsolt szerver oldali célkeresztnek köszönhetőek. A két gyújtás és az ammorack szimpla RNG (persze lehet hallani előfizetős, titkos, RNG maximalizáló, minden lövés talál stb. szerver oldali csalásokról, de én nem hiszek a létezésükben).

szerk.: a hozzászólásokban látom, a Tundra sokaknál is tipp.

[ Szerkesztve ]

(#148926) Jokerdapro válasza e-newsee (#148924) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hmmm... most hogy mondod nekem is 50 győzelem rémlik. Nah de majd este rálesek. :))

(#148927) e-newsee válasza notika77 (#148925) üzenetére


e-newsee
addikt

A tank előtt/mögött elsuhanó, mégis sebző lövésekből nálam is van pár a legutóbbi mikropöcs óta. Addig 30-50ms körül mozgott a pingem (maximum), mostanában rendszeresen felugrál 200-ra, néha 300-ra. Percenként egyszer-kétszer tuti. Pedig a gépem is ugyanott van, a routerem sem változott, a netem hasít, megpingeltem egy csomó weboldalt/szervert, stb-t, és mindenhol 40 alatti jön ki. Csak a játék közben b.szaxik. Ugrálnak a tankok métereket. Van, hogy ellövöm magam, elszáll a lövedék a suhanó tank mögött, de hallom, hogy bemondja a parancsnok a sebzést, aztán egy mp múlva a tank visszaugrik pár métert, és lejátssza a sebzős animációt a HP csíkon is. Rettenet. :W Tegnap inkább csak artyztam, ott nem kell kapáslövéseket csinálni, egy kis lag még belefér.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148928) h1mpi válasza lacibacsi (#148919) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért kapta meg, mert 2 lövése mellette robbant és az is sebzett. Ilyenkor beszámolja.

Nem rosszak a Francia artyk, főleg a 10-es, de nem nevezném küldetés végrehajtónak. Legalábbis Nekem annyira nem adja, lehet én vagyok béna vagy peches. Mondjuk az igaz, hogy talán a 9-es jobb, mint a 10-es, mert a 10-es szinte csak 10-es vasakat lő, a 9-es meg kisebbeket is. Én azok puhábbak ugye... az alfa meg 8-tól ugyanaz

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#148929) nanus


nanus
senior tag

Ez egy tisztességtelen ajánlat! Nem nem vagyok elégedett. Legalább adhatnám annak aki fel is használná.

[ Szerkesztve ]

(#148930) ako001 válasza nanus (#148929) üzenetére


ako001
aktív tag

Gift ként be lehet szàmitani,és igy el is tudod küldeni nekem.:-DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#148931) nanus válasza nanus (#148929) üzenetére


nanus
senior tag

Ráadásul a kuponra írva: 30 túró felett lehet beváltani.

(#148932) h1mpi válasza nanus (#148931) üzenetére


h1mpi
nagyúr

50 júró és csak csomagos ajánlat. GG WP :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#148933) lacibacsi válasza h1mpi (#148932) üzenetére


lacibacsi
addikt

És csak 10%... :W

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148934) jano_77 válasza h1mpi (#148932) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugyan ezt kaptam én is tegnap. Kb arra jó, hogy kitörölje vele a WG. ;]
Amúgy ezen az üzeneten 50 urót ír, viszont a kuponon 30 szerepel és 3 nap.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148935) CirrMee válasza jano_77 (#148934) üzenetére


CirrMee
addikt

Dettó, tegnap kaptam egy epic után én is. Játékban 50ajró', kuponoknál meg már csak 30. Mondjuk múltkor meg egy az egyben eltűnt, mire kicsekkoltam a wg -s profiloldalamra... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#148936) zodo


zodo
nagyúr

T-54 -et melyik löveggel használjátok?

351 csatán vagyok túl a 100 mm D-10T2S -el de most nézem hogy talán jobb lenne a kevesebb lövés szám de pontosabb, gyorsabban célzó nagyobb alfás. :B :U

(#148937) wwenigma válasza zodo (#148936) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ahogy mondod... a DPM kihasználása helyzetfüggő, jobbára csak oda tudsz szúrni a masiknak es akkor nem szamit hogy alacsonyabb, mert amugy sem tüzelnél folyamatosan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148938) zodo válasza wwenigma (#148937) üzenetére


zodo
nagyúr

Tehát ha jól értem akkor jobb a nagyobb alfás. Köszi.

(#148939) wwenigma válasza zodo (#148938) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha jobbára ugy erzed hogy nem tudod kihasznalni a magasabb DPM-et, akkor igen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148940) po1son válasza zodo (#148936) üzenetére


po1son
addikt

A 201penes ágyúval sokkal hasznalhatobb, de keszulj fel hogy a gatyad is rámegy mert gold nélkül szenvedes játszani vele tier9-tier10es nehezek ellen.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148941) BÁ Nutrition válasza zodo (#148936) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ugyanakkora az alfajuk nem? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148942) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Morphelo emlékversen-kiirasaban csak az van hogy wotinfo-n tilos megosztani eredmenyt s nem az interneten akarhol, jol olvasom?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148943) kchryss válasza wwenigma (#148942) üzenetére


kchryss
addikt

"A verseny ideje alatt tilos benevezett replay-eket vagy eredményeket megosztani az oldalon. Aki ezt teszi, azonnal kizárjuk a versenyből."

Ennyit írnak a szabályzatban. Ha szó szerint értelmezed akkor igen, csak wotinfo-ra vontakozik. Szerintem viszont nem ennyire egyértelmű. Az a kérdés, hogy miért tették be ezt a szabályzatba. Egyik lehetséges ok, mert a legjobb csatákból videó fog készülni és ha korábban kikerül bárhova a replay akkor valaki előbb készíthet videót belőle így a szervező videója értéktelenebb lesz. Ez alapján én másik oldalon sem osztanám meg.

Ha biztosra akarsz menni akkor írj Bodzy-nak és kérdezd meg tőle, hogy konkrétan mire vonatkozik ez a szabály.

(#148944) munnergep


munnergep
senior tag

T110E5 2 napja van meg, nagyon baba kis tank.
De amikor jön ez, 340mm pen mellett, T8-T9 medekre lövöldözve:

akkor inkább váltok másik tankra ;)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#148945) wwenigma válasza kchryss (#148943) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi. Ugy is keves lesz oda ugyhogy: T 55A TD-15 (Youtube replay kesobb jon)

És mivel ez is kitüntetéssel igy:

:DD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148946) Dr.Én válasza wwenigma (#148945) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratulálok!!! ez igen!!! :C :C
egyszer majd én is eljutok idáig :DD

WOT: kissio

(#148947) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hogy lehet majd kiváltani a küldetéseket?

(#148948) zodo válasza po1son (#148940) üzenetére


zodo
nagyúr

Kipróbáltam pár kör erelyéig de lehet vissza teszem a 201-et.

alfa az átütés?

201 vs 219

(#148949) Emu


Emu
őstag

MM fejlesztés: [link]
Olvastátok már?

(#148950) Viktoár válasza zodo (#148948) üzenetére


Viktoár
addikt

Jajj te..... erejéig. :D

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.