Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149051) Darkness1 válasza Emu (#149049) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Töltőképernyő. :) Utána persze nagyon szép. Jó ez, na.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#149052) kchryss


kchryss
addikt

Gratulálok a fenti szakasznak a csodálatos teljesítményükhöz. 3-an együtt többet sebeztek belém, mint az ellenfélbe összesen. Tolattam volna vissza, de a WT blokkolt, aztán még belém is lőtt az E50-nel együtt, így 1000 hp mínusszal kezdtem a csatát. Megkérdeztem hogy ugyan miért lőttek meg, erre a WT írja hogy én blokkoltam őt. Én voltam elől és én blokkoltam őt, hát beszarás. Biztos bevadult, mert nem tudott a halálba yolozni tőlem. Szerencsére nélkülük is lehoztuk a csatát.

(#149053) BÁ Nutrition válasza kchryss (#149052) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jól kicsesztel velük azert, probaltak rontani a 45% winratejuket amit egy olyan bot is megcsinal ami loszert se visz magaval, erre te megnyered a csatat. ejnye
:D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149054) jimmy74 válasza adamgreen (#149043) üzenetére


jimmy74
őstag

Inkább èrdekes :F
Nekem mind3 ruszki 10-es megvan..
Van páncél az tuti a következő statjai meg...hát kitudja
Kèpek vannak hogy nèznek ki majd?!

WoT:jimmbo

(#149055) zozyk válasza Darkness1 (#149051) üzenetére


zozyk
addikt

Bakker,nálam is ilyen,én azt hittem a lassú vinyó miatt. :B

(#149056) Dr.Én válasza zozyk (#149055) üzenetére


Dr.Én
veterán

gondolom majd idővel javítják, nálam is ugyan ez van az elején...kicsit kaki ilyenkor :D

WOT: kissio

(#149057) Skyhunter válasza Emu (#149049) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Lövedékek mozgása, láthatósága nagyon komoly, mintha nyomjelzős lenne. :K

Star Wars meg a Fury filmek ugrottak be egyből. :D

(#149058) Tarill


Tarill
őstag

Meddig van ez a standox szerver? Ma még érdemes letölteni?

(#149059) Dr.Én válasza Tarill (#149058) üzenetére


Dr.Én
veterán

Még lesz egy darabig..nyugodtan töltsed le..

WOT: kissio

(#149060) Rellind válasza BÁ Nutrition (#149048) üzenetére


Rellind
senior tag

Pontosabban többnyire jutubozott, aztán gondolom twicsen jobban jön a donét ;] azt preferálja.
Nem gáz annyira, túlélem. :DDD Nekem a twiccsel az a bajom az összes kütyümön beleértve smart TV, youtube kliens van. Valahogy nem hiányzik még egy. Sőt szerintem LG tv-re talán nincs is,igaz nem is kerestem. :DDD

(#149061) h1mpi válasza Rellind (#149060) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nincs sajnos... pedig néha én is szívesebben nézném a tv-n, mint ipaden a live streamet.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149062) szallasi007 válasza h1mpi (#149061) üzenetére


szallasi007
őstag

Chromecast vagy appletv pont ezt oldja meg. ;)
Amit nézel böngészőbe vagy mobil kliensen streamelheted a saját tv-dre

(#149063) h1mpi válasza szallasi007 (#149062) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudom csak az Apple TV-t még nem próbáltam sose, lehet vennem kellene egyet :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149064) adamgreen


adamgreen
senior tag

Supertesten a 430U az uj tizes ruszki med :

[link]

ha igy maradnak a statok akkor a 121 retteghet :C

(#149065) szallasi007 válasza h1mpi (#149063) üzenetére


szallasi007
őstag

YouTube-on néz szét hogy ne érjen csalódás, nekem cast van, szerintem megérik az árukat

[ Szerkesztve ]

(#149066) h1mpi válasza szallasi007 (#149065) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi nem is tudtam, hogy az is kompatibilis az Apple termékekkel :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149067) po1son


po1son
addikt

Úgy nézz ki 2018ba vissza kerül küldetés sorozatban a T-22.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149068) szallasi007 válasza h1mpi (#149066) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez esetleg jól jöhet:
chromecast konfig iOS alatt

(#149069) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hol van az ÁSZ ezzel?

(#149070) Barcelona95 válasza SoulReaver (#149069) üzenetére


Barcelona95
tag

Nekem valamelyik nap Conquerorral 1436 alapra nem adta meg az Ászt. :DDD

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#149071) Remus389 válasza Dr.Én (#149059) üzenetére


Remus389
veterán

Ezt a sandboxot én is letölteném.

Beléptem és arra mentem hogy "apply" akkor hol tudom letölteni, vagy várni kell a jóváhagyásukra?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#149072) Skyhunter válasza Remus389 (#149071) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Várni kell a jóváhagyásukra. Kapsz emailt, de játékon belül az értesítési panelon is megjelenik majd.

(#149073) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Volna egy legénységes kérdésem.
A lányoknak alapból van a 's.i.a.' így a köv. skill-hez nekik annyi xp kell majd mintha az első lenne.
Emiatt tulajdonképpen gyorsabban fejlődnek ha darabra nézzük a skilleket.
Ha egy lányt 'visszaállítunk' akkor a s.i.a. skill alapból ott van-marad, helyette más nem választható.

Van olyan tankom amit b.i.a.-s férfi legénységgel vettem.
Az előbb visszaállítottam egy ilyen legényt és nála se vette el a b.i.a képességet, helyette előre mást nem tudok rakni.

A kérdésem az, hogy akkor ezek a prém tankkal vett b.i.a.-s legények is úgy működnének mint a lányok?
Mert akkor az k.va jó lenne!

(#149074) emre válasza SoulReaver (#149069) üzenetére


emre
veterán

olyan 5-6k dmg+ top gun, de mindenképp 1400xp felett.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#149075) po1son válasza Remus389 (#149071) üzenetére


po1son
addikt

Ha nem kapsz meghívót akkor írj rám privatban és megadom a saját sandbox profilomat.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149076) Tarill


Tarill
őstag

Mauschen stock motorral képtelen elérni a 20km/h-t míg a vk100p szintén stock motorral instant 20-al indult, fog ez változni fejlesztett motorral? Vagy ez a mauschen ennyire szar? A kupoláról nem is beszélve... :/

Czmorek: úgy, az alap skill csajoknál fix meg a prém legénységnél, rudy berlini vackok stb...

[ Szerkesztve ]

(#149077) Czmorek válasza Tarill (#149076) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Mauschen-en én nem is húztam mást (motort, felfüggesztést) csak a Maus felé a nagy löveget, többit hagytam. Xp kidobásnak tartottam.
Free-ből lett a nagy löveg, aztán szinte végig 100%-os boost-al húzva 145 csata kellett a Maus-hoz.
Viszont a Maus-t könnyebben szétszedik a +1 tier miatt.
Mauschen-el top 3-ban móka és kacagás volt a játék. :D

Ez a legénység dolog le van írva valahol?
Ha ezt tudom folyton vettem volna még ilyen tankokat, hogy mindig +1 skill legyen, mert a b.i.a.-t rakom elsőnek a legényeknél is.

(#149078) SoulReaver válasza emre (#149074) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én már ezzel nem csinálok olyat... :D

(#149079) kchryss válasza Czmorek (#149077) üzenetére


kchryss
addikt

Ha alap bia/sia-val kapod a legénységet az mindig 0. skill szokott lenni. Primo Victoria-nal is 0. skill az a rockeres képesség ami helyette van.

Annak idején Circon például vásárolt Rudy-t úgy hogy már volt neki, direkt azért, mert ez a bias legénység kellett neki amit meg is kapott a 2. tankkal is. A tank árát meg aranyban kapta meg.

[ Szerkesztve ]

(#149080) Remus389 válasza po1son (#149075) üzenetére


Remus389
veterán

Jó de valahol mégis le kell tudnom tölteni.

Egyébként mikorra várható hogy beépítik a rendes játékba?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#149081) kchryss


kchryss
addikt

Az októberi küldetések beharangozója alapján azt hittem valami komolyabb kredites küldetés lesz:
"10.14-10.17 - Még több kredit: Lehetőségünk nyílik majd extra kreditet szerezni, ami jól jöhet akkor ha pl. meg szeretnénk venni még a 0.9.20.1-es verzióváltás előtt az FV215b-t."

Ha jól értelmezem a hétvégi küldetésből akkor az a 25%-os kredit bónusz amit kapsz a küldetésért a hatalmas kredit forrás. :U

[ Szerkesztve ]

(#149082) dokee78


dokee78
félisten

Sandbox servernél apply előtt be kell loggolni.
Jelenlegi Accountommal nem tudok belépni.

(#149083) Lovi24 válasza dokee78 (#149082) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia!
A sandbox-os meghívó e-mailnál kell resetelni a belépő kódódat, nincs kihatással a normál játékra, utánna azzal a kóddal már menni fog.
Fx8320 - vapor 270x-el 16gb rammal stabilan hozzta a 60fps-t Max beállításon.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#149084) Czmorek válasza kchryss (#149079) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Igazatok lett, beigazolódott az észrevételem.
cromwell B-t b.i.a.-s legénységgel vettem.
Parancsnokot betettem a barakkba és toboroztam helyére egy új embert.
Egyformára állítottam őket és valóban kevesebb xp kell a prémium tankkal vett fickónak.

Ofc. teszt szerveren csináltam.
Normál legény:

Prém legény:

(#149085) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Másnál is ugrál a ping és hatalmas laggok vannak vagy csak nálam van hiba?
:R

WOT: kissio

(#149086) zodo válasza kchryss (#149081) üzenetére


zodo
nagyúr

Pontosan!
Jó ideje "nesze semmi, fogd meg jól" akciók vannak de azért vásárolj minél többet.

de tényleg, nálunk miért más mint RU-n?

Játssz 1 csatát Tier VI-X tankkal, top 10 xp szerző helyezés az 100k ezüst napi egyszeri alkalommal.
Játssz 15 csatát Tier VI-X tankkal, top 10 xp szerző helyezés az 100k ezüst napi egyszeri alkalommal.

Nem játszottál 30 napja?
Akkor a 2x100k ezüst felett 7 napra bérbe kapod véletlen szerűen ezek egyikét: T26E4, CDC, M4A1, Strv S1

és minden más akcióról nem is beszélve mint pl netes vásárlásaid (megadott üzletek, megadott összeghatártól-ig pl.: media markt, stb) után gold-ot írnak jóvá a játékban.

(#149087) zodo


zodo
nagyúr

Meguntam a botokat, nyitottam egy jegyet.

Végig itt ácsorgott A1-ben, egyet nem lőtt de még foglalni sem indult el a vég játékban.
Óriási mákkal a T28 proto után még épp időben állt be foglalni a T-44-100 míg a WZ kétszer is melléjük lőtt.
Fennmaradó játékidő: 06 mp

Kíváncsian várom a válaszukat.

(#149088) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

azt hadd kerdezzem mar meg h oldalról az is6ot miert olyan nehez beloni? egyszer lattam vmi videot ahol azt magyaraztak h spaced armor miatt, de a tanks.gg csak 120 mm oldalpancelt irt amit pl egy tirgris lazan belo aztán megse.
az emlitett videoban mondtak azt is h hol kene loni csak elfelejtettem :S
de itt tuti tudjatok
ap, apcr es heat lövedékkel is erdekel a valasz
thx :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149089) Jokerdapro válasza Dr.Én (#149085) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Sajnos igen. :'(

(#149090) Dr.Én válasza Jokerdapro (#149089) üzenetére


Dr.Én
veterán

végig is küszködtem két órát boostolva..hát volt egy-kétszer hogy mondtam a magamét... :(((

(#149088) BÁ Nutrition
gyakorló szobába velük... :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#149091) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ahogy megvettem az m48 pattont, 5. körre sikerült leszorzózni... :D 3 győzelem, 11 vesztes csata.... Pedig nagyon fasza kis tank. Menet közben amiket lő... XD

(#149092) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Mert ugye az természetesen nem létezik (sokak szerint) , hogy ha veszíteni kell a WG szerint, akkor még ez is simán belefér....Ugye nem kell majd magyarázni az alap átütést prém lőszerrel? Ja..biztos mellé lőttem, meg hasonlók jönnek majd....
Persze...

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#149093) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#149090) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyedul nem tudok gyakorolni ugye, eddig csak 1x volt szerencsem hozza h egy boostot tudtam gyakorolni amit raadasul kivettek a jatekbol ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149094) notika77 válasza BÁ Nutrition (#149093) üzenetére


notika77
senior tag

Pedig már 4 hónapja is linkeltem, hogyan lehet több klienst indítani egy gépen. :)
[link]

(#149095) po1son válasza Remus389 (#149080) üzenetére


po1son
addikt

Tessék redirect.wargaming.net/WoT/latest_web_install_sb egy kicsit keresgéltél volna neten, akkor te is megtalálod. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149096) wwenigma válasza Lovi24 (#149083) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Improved van kiválasztva grafikanal? R9 380 2GB nem hozza, szóval 270x sem kéne.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149097) BÁ Nutrition válasza notika77 (#149094) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gyakran megallapitom h fejlodnom kene az alap informatikai dogokban is :D
mert mar a hulye vagyok szinte mindenhez erzes szokott elojonni neha. :S
de amúgy koszi ismet majd lehet megprobalkozok vele
ehhez alapvetoen ket acc kene nem? ill meg kellene lenni az is6nak a gyakorlashoz vagy valaszthato szabadon?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149098) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

a twitchen mi ez a This room is in 10 minutes followers-only mode. Follow mrscheff to join the community!
?

mod: szal 10 perce ha kovetem akkor tudok pofazni ha jól ertem :W :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149099) Elcan válasza Hafy75 (#149092) üzenetére


Elcan
tag

Eleve buktatós meccsbe kerültél. Undorító, hogy a WG így balanszol.

(#149100) notika77 válasza BÁ Nutrition (#149097) üzenetére


notika77
senior tag

1. Igen, 2 account kellene. Ez nem lehet gond, pár perc alatt megvan.
2. Továbbá valóban kellene az egyik accountra egy IS-6 is, illetve a másikra egy T1-nél nagyobb tank :). Erre is van "egyszerű" megoldás, mert az IS-6-ot most kedvezményesen meg lehet vásárolni a teszt szerveren.

Viszont, ha még nincs meg a másik account, akkor azt most nem lehet használni, mert a teszten a felhasználói fiókok egy korábbi mentését használják. Szóval, most neked tényleg kell egy társ, akinek van IS-6-ja vagy legalább a teszt szerverre be tudtok együtt menni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.