Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149151) kchryss


kchryss
addikt

Morphelo bajnokságból kizárták az egyik csapatot csaló mod használata miatt. Mennyire retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy még versenyen is csaljanak?! Szánalmas. :(((

(#149152) wwenigma válasza kchryss (#149151) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

TRIGG?

;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149153) kchryss válasza wwenigma (#149152) üzenetére


kchryss
addikt

Nem írok klánnevet, mindenki utánanézhet maga. Minden esetre ezzel elég nagy szégyent hoztak a klánjukra is, pedig biztos nem csaló ott mindenki.

(#149154) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Na meg van ez is. :D

A Conqueror-t 72 csata után adtam el, 46% WR, 2331 avg dmg, 1 sáv. Különösebb kiemelkedő csatám nem volt vele, csak a 2.osztály jött össze. Nem rossz tank de nem is igazi heavy.

[ Szerkesztve ]

(#149155) zodo válasza zodo (#149087) üzenetére


zodo
nagyúr

Gyorsak voltak, napon belül válaszolt a support.

Dear jackie_brown,

thank you for contacting us.

I'm sorry that you feel like another player had an unfair advantage over you. After reviewing your case, I have to inform you that we do not manually investigate replays in such cases, since we published this article.

This is controlled automatically by our system, which actively searches for players who are using illegal modifications or are AFK/botting. You can rest assured that everything that needs to be done in this matter is handled by the system.

I hope for your understanding.

Have fun on the battlefield!
If you have any other questions feel free to come back to us.

Best regards,

xy

Na már most a hivatkozott cikkben csak az illegális módokról van szó és büntetési tételükről némi magyarázkodással (mint pl.: sajnos a csalók ügyesebbek) hogy ők mindent megtesznek a tiszta játékmenet érdekében
Szóval hiába a bot report ha erre a cikkre hivatkozva még csak meg sem nézik a beküldött replayt mert ha tetszik ha nem az ő rendszerük automatikusan ellenőrzi a csalókat és afk vagy bot játékosokat.

(#149156) dokee78 válasza zodo (#149155) üzenetére


dokee78
félisten

Melyik a szenvedősebb nehéz ág?
Francia vagy svéd?
Mondjuk a svéd szimpatikusabbnak tűnik.

(#149157) h1mpi válasza ddt500hu (#149154) üzenetére


h1mpi
nagyúr

72 csata alatt összejött a X-es? Az meg hogy?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149158) Dr.Én válasza dokee78 (#149156) üzenetére


Dr.Én
veterán

én a svédet választanám... :)

WOT: kissio

(#149159) wwenigma válasza h1mpi (#149157) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Átlag szintet figyeld mibe tette MM. Az mák....

Ja latom ez mar a 10-es, akkor nem tudom az mit jelent. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149160) Swinegod válasza dokee78 (#149156) üzenetére


Swinegod
őstag

A francia az nagyon hááát... A B1 az igen, az B1, aztán utána a BDR nagyon megtartós, az ARL 44 közelebb van a szarhoz szar mint a jóhoz, az AMX M4 45 egyszerűen szar, az 50 100 valami nagyon jó ahogy az utánalévők is, a svéd pedig a Leo után jó, a Leo szar, az előtte lévők meg olyan semmilyenek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#149161) Scheff válasza Viktoár (#149147) üzenetére


Scheff
tag

Mit hiányolsz a bemutató videóból?

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#149162) Tarill


Tarill
őstag

annyira szép ez a sandox hogy már nincs is kedvem sima szeróra visszamenni :D viszont ha ebben a kevés időmben sem a rendes accom húzom az meg csak időpazarlás :/

(#149163) ddt500hu válasza h1mpi (#149157) üzenetére


ddt500hu
veterán

Folyamatos 100, néha 175%-os XP boost-al és a végén még beletoltam 50k free-t mert már nem volt kedvem játszani vele. :U

(#149164) h1mpi válasza ddt500hu (#149163) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja értem, ez így is szép teljesítmény :K én ma a T44-et néztem meg mennyi lenne átugrani, de 5000 gold... annyit nem ér, akkor majd napi duplázgatom

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149165) SoulReaver válasza Scheff (#149161) üzenetére


SoulReaver
veterán

A tehetséget :D ;]

(#149166) ddt500hu válasza h1mpi (#149164) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi! :)
Meg van a haszna ha egyedül vagy egy 9-es erődítményben és akkor sütöd el a 75%-os XP boos-ot amikor jólesik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#149167) jimmy74 válasza dokee78 (#149156) üzenetére


jimmy74
őstag

Ama franciáknál nekem csak az 50 120 volt fos de az annyira mikor már a hátsód se kívánja a papírt.
A svèd Leo sztem tök jó elötte a 6-os is jó
A francia ARL elviselhető az Amx 45 már jobb..
A 8-as emilnèl tartok most hát nekem nagyon gáz egyelőre nem.megy lövege már a nagy de nem èrzem.
A francia 50 100 már nem az igazi mint volt az 50B inkább med de nagyon jó.
Èn a kranvagn miatt nyomom a svèdeket de ez az Emil ...na mindegy

WoT:jimmbo

(#149168) zodo válasza dokee78 (#149156) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom.
Franciák közül egy tankom van ami a játék telepítésekor bent fogad a garázsban de rögtön eladtam.
Svéd ágon még csak a tier 6 medium Strv 74 vagyok túl, tier 7 Leo ami szintén medium már a garázsban egy ideje de 0 csatás és ez után jönne az ág végi heavy hármas.

Ág elején gyorsan le lehet tudni viszont tier 5 Strv m/42 -től már kell pár csata a 6-ig és ez a kettő, főként utóbbi szimpatikus volt. Leo-tól kicsit félek.

(#149169) dokee78 válasza Dr.Én (#149158) üzenetére


dokee78
félisten

:R

#149160 Swinegod Franciából PT-n próbáltam az AMX 50 B-t,nekem tetszett.
#149167 jimmy74 pont az Emil miatt szimpatikusabb az az ág.
Sajnos azt nem próbáltam PT-n.

#149168 zodo Leoról hallottam jót és rosszat is,bár inkább rosszat.

Össze farmoltam a napokban a WZ-120-1 FT-vel 10 milliót és gondoltam neki állok valamelyik ágnak a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

(#149170) zodo válasza zodo (#149155) üzenetére


zodo
nagyúr

Mivel nem értettem egyet válaszoltam hogy elfogadhatatlan a válaszuk az említett cikkre és az automatikusan vizsgálódó rendszerükre hivatkozva. Előbbi nem a jelentéssel kapcsolatos míg utóbbi hibás ha nem szűrte.

4 percen belül meg kaptam választ:

Hello jackie_brown,

thank you for your reply.

I checked your replay and I would like to inform you that we have an automated system which is tracking this kind of behavior like inactivity.

Also please note that you can always report the player through our in-game report system. I would like to tell you that we will punish him for this inappropriate behavior but as I've informed you, we leave this to our system.

I can only assure you that the player will face justice. Sooner or later he will.

Thank you for your understanding.

If you have any further questions, don't hesitate to contact us again.

Kind regards,

yx

Ezt a választ vártam volna elsőre, bízva hogy valóban így lesz.
Kicsit megnyugtatóbb, attól függetlenül hogy úgy sem tudjuk majd megtörténik vagy sem.

Aztán megköszöntem és hozzátettem, remélem hogy valóban elnyeri a büntetését.
Válasz, immáron a 3. support kollégától:

Dear jackie_brown,

Thank you for contacting us again.

We are really sorry that you experience such situation!

Don't worry we will take care of about those kind of players

If you need any further assistance, don't hesitate to ask questions!

Kind Regards!

yy

Ha más nem, adtam egy kis melót nekik még ha minden ugyanúgy megy tovább ahogy eddig is.

(#149171) zodo válasza dokee78 (#149169) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem is a kredit a lényeg az nem lehet probléma.
Ha választanom kellene a két ág közül akkor ahogy jelenleg is, inkább a Svédeket választanám.
Francia akkor inkább medium ág.

Saját vélemény úgy hogy egyiket sem próbáltam még, teszt szerveren sem.

(#149172) Emu válasza jimmy74 (#149167) üzenetére


Emu
őstag

Az a baj, hogy az Emil szituáció függő. Ha szerencséd van, és kapsz valami dombos pályát spg nélkül, akkor lehet vele alkotni, viszont városi pályákon meg olyan helyeken, ahol nem tudsz tornyozni eléggé karcos.
Meg kell várni míg teljesen beszűkül(ezt jó sokáig teszi), különben csak madarakat lőni jó. A másik problémám pedig az, hogy gold igényes.

(#149173) zodo válasza Emu (#149172) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha már Svédek akkor a Leo-ra melyik löveget érdemes feldobni?

Középső kisebb alfás, pontosabb és gyorsabb vagy a nagyobb 300-as alfást ami ugyan nagyobb átütő erővel bír de pontatlanabb és lassabban tölt.

(#149174) SoulReaver válasza zodo (#149173) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem a kis leo- ra a nagyobb löveg jött be. Kicsit lassú a célzás, de szerintem eredményesebb. Na meg komolyabban vesznek, ha oda qrsz 300-at... :D repesszel a papírokba meg 450-500 -at.

(#149175) jimmy74 válasza zodo (#149173) üzenetére


jimmy74
őstag

csak a nagy!! :K
sajnáltam eladni az emil miatt nekem nagyon bejött az a löveg!
goldot alig használtam és nem meccsenként!
meghazudtolja a száraz tényeket az a löveg :)

WoT:jimmbo

(#149176) Czmorek válasza Tarill (#149162) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Pláne ha még vagy egy év mire kijön véglegesbe.

(#149177) zodo válasza SoulReaver (#149174) üzenetére


zodo
nagyúr

és jimmy74

Köszönöm.
Kicsi troll :D

(#149178) jimmy74 válasza Emu (#149172) üzenetére


jimmy74
őstag

Lehet leveszem az optikát ès rakok cèlzásgyorsitót.

WoT:jimmbo

(#149179) jr1994 válasza jimmy74 (#149178) üzenetére


jr1994
addikt

Töltésgyorsító, célzórendszer, optika a legjobb felszerelés a Leo-ra szerintem. Ágyú meg amelyik jobban tetszik, ki kell próbálni mindkettőt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149180) Dr.Én válasza zodo (#149177) üzenetére


Dr.Én
veterán

Leora kíváncsi vagyok hogy fog szuperálni, most az Strv 74-nél tartok..eddig nagyon jó tapasztalataim vannak róla...18 mecset toltam bele kb...kis free XP-böl hamar meglett rá mi kellett... :)
de előtte lévő vacakkal nem bírtam, szenvedés volt nekem...

mellette tolom a kínai TD ágat, ott is tier hatnál tartok...igaz ott még ki kell fejleszteni a nagyon ágyút rá...a kis 85mm-sel se rossz...de van mikor esélytelen bármire is :D

WOT: kissio

(#149181) Remus389 válasza Czmorek (#149176) üzenetére


Remus389
veterán

Tenyleg 1 ev??!
:(

Azt hittem meg iden :(

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#149182) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Sok szurkálódó üzenetet kapok nap, mint nap, de ez visz mindent. :D Ő artyval volt én T29-el. Belelőttem, majd lerammoltam amivel a küldetésem is meglett egyébként. :DD

magyarsrac

(#149183) po1son válasza Remus389 (#149181) üzenetére


po1son
addikt

1 évet nem kell rá várni, sacc per kb jövő tavasszal március környékén. :K

Lengyel ágról nincs semmi információ srácok? Úgy gondoltam idén december illik behozni nekik, ha az akciók mellett valami extrával is felakarják dobni a karácsonyt, mint tavaly a svéd ág...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149184) Djuree válasza [HUN]Dani (#149182) üzenetére


Djuree
félisten

de alattomos vagy bakker! szégyelld magad! ;] :DDD hátbatámadod szegény artyt? mégilyet ecsém... :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#149185) Emu válasza jimmy74 (#149178) üzenetére


Emu
őstag

Ha jól emlékszem nekem vstab+célzásgyorsító+optika van Emil-en.

Egyébként én megtartottam a Leo-t is (csajokkal együtt), de kár volt, mert azóta csak pár karikát gurultam vele. Nagyon fun az a gép, de közben lett másik kedvenc (AMX 13 75 :) ), ha esetleg elkezdem valamikor a TD ágat, vagy tovább viszik a med ágat akkor majd jó lesz ez a legénység még valamire.

(#149186) h1mpi válasza Emu (#149185) üzenetére


h1mpi
nagyúr

TD ágon már a 103-0 is nagyon jó kis gép, csak nem annyira kemény mint a 103B. Még sok xp, de alig várom a 10-est :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149187) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Véletlen vettem észre:

Bat.-Châtillon 155 58 dmg: 1 752
Bat.-Châtillon 155 55 dmg: 1 741
Lorraine 155 mle. 51 dmg: 1 726

Látszik, hogy 8-tól gyakorlatilag ugyanaz a sebzés vihető be.... Nem lenne rossz egy kis buff a 9-es, 10-esnek

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149188) po1son válasza h1mpi (#149186) üzenetére


po1son
addikt

Ha megveszed, akkor 1 hétig nem fogsz játszani más tankkal. :DDD
Imádom amikor valami nagy hp-s jól páncélozott heavy tank röhögve nyomja le az egyik oldalt ellenünk (type5, maus) én meg strv103B-be ülve egyszer csak

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149189) lacibacsi válasza po1son (#149183) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Pudel itt van, az új ágról meg nagyon hallgatnak. Ez több, mint gyanús. Szerintem jönnek a lengyelek...

Amúgy, ha már év vége jön: év végi maratonról nincs semmi pletyka. Ilyenkor már szokták emlegetni az érkezését. Most nem lesz? Pedig milyen jó lenne valamivel lekötni azt a rengeteg sok szabadidőm... :U

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149190) Emu válasza h1mpi (#149186) üzenetére


Emu
őstag

Teszten próbálgattam, nekem annyira nem jött be ez a siege mód...meg egyébként is tier 9-ig nettó szopás az az ág, ez elég nagy visszatartó erő :D

(#149191) h1mpi válasza po1son (#149188) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD Az már most is van néha :)) Goldot nem nagyon lőttem még Vele, elég szépen penetrál a nagyágyú :C

(#149190) Emu: ne gondold. Az UDES03 nem egy nagy élmény, de előtte is és utána is jó kis tankok vannak.
A T44 és Leo grindet simán elcserélném megint :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#149192) po1son válasza lacibacsi (#149189) üzenetére


po1son
addikt

Igen, erre gondolok én is hogy valami sántít itt, igaz még több mint 2 hónap van karácsonyig.
Tavaly nagyon bejött ez a karácsonyfa díszítés, amihez jártak a bónuszok dögivel. Remélem idén is valami hasonlóval rukkolnak elő vagy különben nem költők náluk egy euro centet sem. :DDD

h1mpi - 308as ágyúval használod már?! Annál már tényleg elmondhat pár imát az enemy. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149193) Emu válasza h1mpi (#149191) üzenetére


Emu
őstag

Leo-val bőven lila statot lőttem, játszható az a gép, most végeztem vele nem régen.
T44-el még a 175 penes időkben játszottam, papír toronnyal stb. de akkor sem éreztem annyira szenvedősnek. (első T8 vasam volt, nem volt összehasonlítási alapom :) )

Nem sok xp hiányzik a 10-es pattonból, illetve a CenturionAX-ből sem, lehet nekikezdek utána az ágnak...még meglátom lesz-e karácsonykor lengyel ág, illetve ha lesz milyen vasakból.

(#149194) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek ebből mikor lehet bármi az éles szerveren?!?
Én nagyon rühellem az Obj.416-ot, de lehet vissza veszem X-edjére is, hogy kihúzzam a végét még a csere előtt. :U :F

(#149182) [HUN]Dani: a neve sok mindenre választ ad! :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149195) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Csak, hogy dicsekedjek is egy kicsit. Meglett ma a type5 heavy végre, meg is vettem. Első kör vele és egyben első próbálkozás T55A HT-15-re. Sikerült simán, meg is lepődtem :)) Ezzel begurult hozzám is a T55A.

magyarsrac

(#149196) jr1994 válasza jimmy74 (#149178) üzenetére


jr1994
addikt

Most nézem hogy belekeveredtem és azt hittem még a Leo-nál tartasz :B

Az Emilt én is Emu felszerelésével használom.

(#149187) h1mpi: inkább egy kis nerf kéne a 8-asnak ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149197) wwenigma válasza [HUN]Dani (#149195) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gratula! :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149198) zozyk


zozyk
addikt

Ne mindig csak szopóágról legyen kép,de azért ez sem természetes... :B :(((
Tegnap úgy berágtam délelőtt,letöröltem a francba,hogy délután újra leszedhessem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149199) lacibacsi válasza [HUN]Dani (#149195) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149200) Czmorek válasza lacibacsi (#149189) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Karácsonyra jöhetnek a lengyelek mint a svédek tavaly.
Aztán majd ott is biztos össze lehet szedni vagy 5női harckocsizót.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.