Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148601) zodo válasza szbalogh (#148575) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratulálok! :C

(#148602) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Sandbox szerverre jön a HD cuccos, már lehet jelentkezni rá. [link]

Ha igaz amit leírtak akkor annál is durvább lesz mint amit már láthattunk belőle. :C

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148603) Czmorek válasza Barcelona95 (#148587) üzenetére


Czmorek
aktív tag

A Nagyobb tank kigyújtását T28 HTC-nél nekem megadta egyel alacsonyabb szintű nehéz tank kigyújtására.
Viszont vagy a fordítás nem jó, vagy tényleg bugos.
Mert máshol pl. Magasabb szintű tankkal vagy tankokkal kell akármit csinálni, itt meg csak Nagyobbal.
Szóval lehet, hogy nekem alacsonyabb szintű Könnyű tankra már nem adta volna meg...?

(#148604) keneseig


keneseig
tag

Ha még reggel 7 előtt leduplázom a tankokat ami nem volt akkor 7 után már triplázhatom megint?

(#148605) Jadro válasza keneseig (#148604) üzenetére


Jadro
veterán

Pontosan így.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148606) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Van valakinek már AMX CANON D'ASSAUT 105 ? Mi a véleménye? Nem tűnik rossznak.

(#148607) szbalogh


szbalogh
őstag

Fun :D

Nick: HE_Storm

(#148608) po1son válasza jozefgucci1 (#148534) üzenetére


po1son
addikt

Áhhh nagyon jó idő volt szerencsére, útlevél nélkül haza se engedtek volna, úgy leégtem. :DDD

szbalogh - Grat, nekem is nem régen lett meg (2-3 hónapja), egy kicsit savanyú a szőlő nekem, mert hamarosan sok játékosnak meglesz, ami elégé nem fair dolog, akik megszenvedtek érte...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148609) Viktoár válasza kchryss (#148594) üzenetére


Viktoár
addikt

"Én amúgy éppen ezek miatt az esetek miatt nem nagyon hiszek az "utolsó esély" nevű rng manipulációban."

Pedig szerintem van valós alapja.Amikor full hp-s tankokra lövök akkor valamiért szinte mindig az alfa sebzésem közelében sebzek. Sőt, megkockáztatom hogy többször lövök felette mint alatta.

Azonban amikor jön a 600 hp-s light akkor véletlenül 565-öt dob a 750 alfás löveg.Azért még ki tujon tárazni rajtad mielőtt valaki kiszedi.Vagy a 700 hp-s med és kizárólag ez alatt gurít az rng.Amikor az alfád alatt van az ellenfél hp-ja akkor többször lősz kisebbet.

Rengeteg ilyet tapasztalok, vagy látok amikor más játékat nézem.Az sem véletlen hogy a 40-50 hp -s lengyelekről agyhalottakról lepattan minden legalább addig amíg egyet nem tud lőni. :DDD

Nem azt mondom hogy ez egy aranyszabály,de jellemző az rng-re ez a fajta "manipuláció". Az is igaz hogy előfurdul az ellenkezője is csak kisebb arányban.:)

Üdv:Viktor

(#148610) szbalogh válasza po1son (#148608) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, a régi rendszerben tényleg sokkal nehezebb volt.

Nick: HE_Storm

(#148611) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#148609) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fura dolgok vannak neha, de az meg rosszabb h feltunoen sorozatban, pl egymas utan 4x lottem lancot t49nek :S a t54el pedig a pontosabb agyut hasznalom..
feltunoen osszevissza lo neha.. lehet ra is nezek a soft statra mert eleg furan viselkedik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#148612) +váltó


+váltó
tag

Nyerni lehetetlen . . . :(

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#148613) h1mpi válasza po1son (#148608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem végre a T55A lesz meg, vágytam már egy ilyen tankra, mert nincs orosz medem normális (T44-nél tartok, de nincs kedvem szenvedni Vele)

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#148614) Barcelona95 válasza h1mpi (#148613) üzenetére


Barcelona95
tag

A T55A német, nem orosz, legalábbis a játékban.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#148615) po1son válasza h1mpi (#148613) üzenetére


po1son
addikt

Nem fogod szeretni, mindenben átlagos értékekkel rendelkezik és nehezen játszható. :(
Én mindenképpen a t54et javaslom, sokkal életképesebb a mostani metában, a jobban páncélozott torony és a nagyobb mobilitás miatt. Persze a t54 is gold igényes jószág, de ha egyszer ráérzel a tankra, akkor nehezen fogsz megválni tőle. Én személy szerint élveztem vele a xp farmolást a t62-re és obj140-re és soha nem fordult meg a fejembe, hogy free xpzek. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148616) jozefgucci1 válasza jimmy74 (#148591) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szeva Én végigtoltam elég gyorsan a Svéd vonalat ,de a Kranwagen nekem valami borzalom. Az Emil1 valami iszonyat jó volt nagyon szerettem és még az Emil2 is elment ,de a tizes valami nagyon gáz. Nem mondom pattintós a torony és a test is néha ,de sajnos az ágyú statok tönkre teszik azt a gépet.Lassú a lövedék és alacsony a heat átütése is +két lövedék között is sokáig tölt és a teljes tár újratöltés ezen a szinten a legtöbb.

T55A : Sajnos én sem tudtam vele olyan jó statot hozni mint anno a T54-el ,de azért jó kis gép , bár itt is olyan a lövedék sebessége mintha én dobnám el.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#148617) Razermazer válasza SoulReaver (#148606) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát tanks.gg-n néztem és igen csak túltolták 0.28-as pontosság, 1.88-as szűkülés, bia nélkül, sima töltésgyorsítóval és ventilátorral 100%-os legénységgel skillek nélkül not fair.
Vidiket is néztem tökéletes sniper-, szerintem ha megveszed nem fogod megbánni ezt megint túltolták.
Nem úgy mint a wz120-1g-ft iszonyatosan idegesítően pontatlan a lövege teljes beszűküléssel zöld átütéssel, kritikust sebez meg elszáll a francba földbe holdra a lövedéke, ennek még robogó lightba is betalál a lövedéke, wz-vel esélytelen ilyen bravúr.
Kurva gyors mi kell még? ebben a metában úgyis csak light-al meg td-vel lehet érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148618) ddt500hu válasza Viktoár (#148609) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem csak, hogy alapja van hanem 2-3 éve le is nyilatkozta egy interjúban valamelyik fejlesztő, hogy van ilyen. :U

(#148619) Viktoár válasza ddt500hu (#148618) üzenetére


Viktoár
addikt

Jah akkor hivatalosan is létező dolog,pedig csak a tapasztalatomat írtam. :K

Én gondolkozás nélkül kivenném a játékból mert semmi előnye nem származik belőle annak aki taktikázik és ésszel próbál játszani. Ők eleve nem mennek ki a nyílt terepre szétlövetni magukat hogy aztán a low hp-jukat védje az rng.Ez a botoknak kedvez leginkább.

Természetesen úgyanúgy érvényesül mindenkire ez a "védelem", csakhogy aki ésszel próbálja lehozni a csatát nem biztos hogy tudja értékelni a noob védelmet amikor 1-1 lövésen múlik a győzelem. :K

Üdv:Viktor

(#148620) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Visszavettem a WZ 111-1-4-et, és kihúztam vele a WZ 111-5A.

Hátrányai: gyenge páncél, pontatlan ágyú, a szűkülést meg kell várni teljesen (snapshoot csak ritkán jön be), néha kell neki a gold, ammorack szeret robbanni.

Előnyök: Jó nagy alfa, (majdnem) olyan gyors mint egy med, úgy is kell vele játszani, tornya azért képes pattintani.

Összességében talán az egyik legjobb T9 heavy, amivel eddig játszottam, talán a Conqueror van vele egy szinten.

Persze ez szubjektív, aki szereti a heavy dühöngőt, annak nem fog bejönni, de támogatónak a második vonalból kiváló.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#148621) Gyuri27 válasza Viktoár (#148619) üzenetére


Gyuri27
félisten

Túl sok az rng. 2x25% rengeteg.
Minap QB anyázott az orosz medek (orosz med szerű tankok miatt).
Sirfock is kiborult minap.
Ez a játék erről szól.

Amd - Radeon - Ryzen

(#148622) Viktoár válasza Gyuri27 (#148621) üzenetére


Viktoár
addikt

Sok a 25% oda-vissza de inkább az a sok amiben szerepet játszik. A 25% rng dmg-be elmegy,de akkor ne legyen az átütésben is.Vagy fordítva, legyen az átütés lutri de akkor tudj számolni fix sebzéssel.A szóráskép is tud gyanúsan viselkedni de ezek mind mind kellenek ahhoz hogy kellőképpen balancolni tudják a győzelmi arányt.

Biztos lenne jobb megoldás is rá (de minek is kell szabályozni hogy kinek mennyi győzelme lehessen? :F ) de jelenleg így van megoldva.

Ezt kell tudnunk elfogadni és akkor nincs hajtépés a játék alatt. :K

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#148623) SoulReaver válasza Razermazer (#148617) üzenetére


SoulReaver
veterán

Megvettem, még reggel. Bia nélküli legénységem volt, hozzá. Tettem rá ventit, töltés gyorsítót, meg periszkópot. 460m látótávot ír. Töltése 9,7s, célzása meg 1,88. Papíron jó, de eléggé nem jön ki a 37-es álca érték... Az 1,88 célzás is inkább 2,5s.

De egyébként élvezetes csatákat mentem vele.

(#148624) Razermazer válasza SoulReaver (#148623) üzenetére


Razermazer
őstag

Hmmm érdekes akkor tanks.gg is ferdít ezt már tapasztaltam egyébként én onnan szoktam felszerelni a tankjaimat, és nemigen hasonlatos időnként. Bia-val lemegy az a 2.5s 1.88-89-re azért az már kellemes.
Erős kávéval mennyi a célzás? csak nézd meg nem kell használni kreditfaló.
A pontosság meg a gyors lövedék azért kárpótol szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148625) Djuree válasza h1mpi (#148613) üzenetére


Djuree
félisten

Annyira azért ne örülj, nem egy nagy eresztés a tank.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#148626) SoulReaver válasza Razermazer (#148624) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az 1,88 célzás is inkább 2,5s.

Ezt nem úgy értem, hogy valóban ennyi, csak nem tűnik 1.8s célzásnak.

Megnézem majd. Egyébként tényleg elég gyors a lövedéke :) A pontosság meg olyan franciás :D

(#148627) Gyuri27 válasza Viktoár (#148622) üzenetére


Gyuri27
félisten

10-10% elég volna.
Meg ha már nem tudnak, nem akarnak rendes mm-t írni. Lehetne liga rendszer véennyóc alapokon.
Meg ugye baj van a balancéval már elejétől fogva ami a tankokat illeti (mármint a paramétereket).

Amd - Radeon - Ryzen

(#148628) h1mpi válasza Djuree (#148625) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor már nem is kell :(

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#148629) jimmy74 válasza SoulReaver (#148626) üzenetére


jimmy74
őstag

Esetleg összehasonlítva milyen a svèd prèm kollègájához kèpest?;

WoT:jimmbo

(#148630) galervin93 válasza Gyuri27 (#148627) üzenetére


galervin93
őstag

Az túl radikális. Másrészt szerintem van itt egy kis zavar az erőben az rng és a szórás fogalmak háza táján. Egészen pontosan az rng is kevésbé lenne zavaró, ha nem lenne ilyen fosrojtos a szóráskép. Szóval ha az rng-hez, ami nem baj, hogy van a játékban (mértéke persze kérdéses, néhány százalékkal azért lehetne csökkenteni), nem is nyúlnának hozzá, a szórásképet illene a régebbi vagy akár egy még jobb szintre emelni, mert jelenleg szerintem ez a legnagyobb ellensége az okos játéknak.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148631) zodo


zodo
nagyúr

Wotinfo face bejegyzés......

A 9.20.1-es patch tervezett megjelenési ideje az EU szerverre Október 18.

További hírek:

A WG a közeljövőben le szeretné cserélni a T-10-et az Object 257-re, mert a T-10 játékstílusa eltér az IS-3 és IS-7 játékstílusától. A T-10 jövője még nem végleges, lehet egy új miniágba fog kerülni, ami majd az IS-3-tól kezdődik.

Tier: IX Szovjet nehéz tank
HP: 1900
Motor: 850 Le
Tömeg/Lóerő arány: 15.5 Le/t
Végsebesség: 50/-15 km/h
Páncéltest forgási sebessége: 28 °/s
Torony forgási sebessége: 26 °/s
Látótáv: 390 m
Páncéltest vastagsága: 150 mm/140 mm/70 mm
Torony páncélvastagsága: 350 mm/240 mm/100 mm
Sebzés: 440 /440 /530
Páncélátütés: 248 mm/340 mm/68 mm
Újratöltési idő: 12.3 s
Pontosság: 0.38
Célzási idő: 2.7 s
Löveg vertikális kitéríthetősége: -5°/+15°

[ Szerkesztve ]

(#148632) SoulReaver válasza jimmy74 (#148629) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az nekem nincs sajnos. De szerintem jobb a svéd.

(#148633) emre válasza h1mpi (#148628) üzenetére


emre
veterán

De kell, mert lehet benne húzni a 10-es leo legénységét. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#148634) po1son


po1son
addikt

Csak most vettem észre, hogy 8 nap pihi után új tier8-as prémium tank van a játékba amx cda 105 néven. Face to face még nem találkoztam vele, de a gwe100 artyimnak finom csemege volt. ;]
Már hamarosan tényleg bevezethetik a heti előfizetést az új prémium tankokra. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148635) jimmy74 válasza po1son (#148634) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát ja.
Próbálom felidézni mi volt règen?! :DDD
Mikor elkezdtem játszani ezzel.
Type 59 mèg nem volt ugy emlékszem csak utána de fèlelmetes volt az a vas.
Mindig mondta fiam fater miért nem veszed meg!? :C

WoT:jimmbo

(#148636) Jadro válasza zodo (#148631) üzenetére


Jadro
veterán

El a kezekkel a T-10-től. Ki ne merjék venni, mert goromba leszek.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#148637) SoulReaver válasza jimmy74 (#148629) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ad azért ilyet is :)

(#148638) zodo válasza Jadro (#148636) üzenetére


zodo
nagyúr

Én sem szeretném, max tegyék másik ágba de majd kiderül mit agyalt ki a wg.

(#148639) Injun


Injun
aktív tag

Van 3 francia csaj akiket beraknék egy négyfős TD-be,de kellene hozzá ugye még egy ember de csak fickó van.Így is működnének a dolgok?Tehát lehet őket keverni?

(#148640) Razermazer válasza Injun (#148639) üzenetére


Razermazer
őstag

Már régóta lehet keverni, engedi a mechanika, jól el lesz kényeztetve a csávókám :DDD.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148641) Injun válasza Razermazer (#148640) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,akkor bejelentem neki a jó hírt 😀

(#148642) Razermazer válasza jimmy74 (#148629) üzenetére


Razermazer
őstag

Nem kell várni ostrommódra, ezzel ha meleg a helyzet mehetsz át máshova, míg svéd kollégával szar a gazban, városban ezzel lehet alakítani, azzal nem.
Pro-kontra megvan mindegyiknek az előnye és hátránya, lassan jobban kedvelem ezeket a td-et :U

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148643) rlazol


rlazol
addikt


ha esetleg vkinek hiányoztam volna... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#148644) Viktoár válasza rlazol (#148643) üzenetére


Viktoár
addikt

Várhattál volna még 10.000-et. ;] :DDD

Üdv:Viktor

(#148645) galervin93


galervin93
őstag

Na jó ez már komolyan vicc, bugos fos, nem engedi használni a fogyócikkeket. Nevetséges. Se javító, se kötszer, semmi. :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148646) Chris0321 válasza galervin93 (#148645) üzenetére


Chris0321
addikt

Valami régi mod zavarja a működést?

(#148647) 4580693 válasza rlazol (#148643) üzenetére


4580693
senior tag

Ez igen! :D

(#148648) galervin93 válasza Chris0321 (#148646) üzenetére


galervin93
őstag

Nem modolok már vagy másfél éve legalább... Talán írta valaki, hogy az alt+tab ablakváltást nem szereti ez a fos...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148649) Chris0321 válasza galervin93 (#148648) üzenetére


Chris0321
addikt

Soha nem szoktam használni, ha vissza akarok lépni az asztalra akkor megnyomom a windows gombot. Eddig ezzel nem volt probléma.

(#148650) h1mpi válasza rlazol (#148643) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A büntid az hogy vissza kell olvasnod :))

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.