Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149251) po1son válasza kchryss (#149249) üzenetére


po1son
addikt

Nekem Sherdian lett volna jó, de ez van. Egyébként megéri kihúzni a 13 105-őt, én mostanság nem játszok vele, de kellemes emlékeim vannak vele kapcsolatba. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149252) jr1994 válasza jano_77 (#149250) üzenetére


jr1994
addikt

A siemkák döntöttek így. Ugye mennyivel jobb volt, amikor kéthetente a wg random bedobott valamit?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149253) jano_77


jano_77
nagyúr

Drága jó honfitársunk szerint én voltam a béna fasz, aki semmit nem csináltam a csatában. Csak tudnám, mire kaptam a TOP XP-t akkor!? Az új számítások szerint az álldogálásra jár a legtöbb XP?!?

Ez pedig jól szemlélteti a mai napomat is:

volt pár jobb csata, de többségben ez volt a jellemző :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#149254) Emu


Emu
őstag

(#149246) kchryss: de jó, hogy egyik sincs meg :DDD Revoval mostanság szenvedek, nincs is sok kedvem elővenni.

Csak hogy ellenpélda is legyen, lassan 13 75 végére érek, úgyhogy nekem pont jó lesz a TOT, talán még a 13 90-t is sikerül kifejleszteni és megvenni 1 hónap alatt:

És hozott nekem egy dumitru-t is végre :)

Maus még mindig jól bírja a gold spamet, ismerős kérte csináljam meg neki HT15-t, 3-dik körre meg is lett:

(#149255) zodo


zodo
nagyúr

Wotinfo face oldaláról, nagy vonalakban az év végig várható események:

-Október 18. A 9.20.1-es patch megjelenése
-Október 19.-31.: Ismét elérhető lesz a prémium tankok becserélése. Ezúttal bővülni fog a becserélhető tankok listája
-Október vége: Halloween-i esemény
-November - "Battle of battles" küldetéssorozat random csatákban, és a CW térképre is érkezhet egy új esemény
-December: A 9.21-es patch megjelenése: Az FV215b (183) cseréje mellett számos más érdekesség is érkezni fog. A részletekről a későbbiek során lesz információ.
-December 23. - WG Fest 2017: Wargaming Játékfesztivál
-December 24.-től: Ünnepi leárazások
-az év végén: Újévi esemény

(#149256) wwenigma válasza po1son (#149248) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze hogy ki van fejlesztve. :) Legalább olcsó lesz. Nincs szívem eladni a 1390-et, cefet jó kis kütyü...

T95 kérdéses még, nagyon random mikor tudok játszani és necces a duma sajna. :/

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149257) galervin93 válasza wwenigma (#149256) üzenetére


galervin93
őstag

Nekem végül szerintem az lesz, hogy a 13 90 eladósorba kerül, begurul a 13 105, a Sheridan meg akkor nem kell, megtartós kilencesnek ott a T49. Nem.gyűjtöm a gépeket, úgysincs időm ennyi vassal játszani. Most is még kb. még egy hétig nem fogok, így tök felesleges ennyi gép a garázsban..

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149258) zozyk


zozyk
addikt

Gigalike csapatok.. :(

(#149259) Dr.Én válasza zozyk (#149258) üzenetére


Dr.Én
veterán

imádom a WG-t mikor ilyen csaptokba dobál be egyszerűen nem lehet még szinte sebezni se...
de persze mi is kerülünk a másik oldalra is..de akkor bassza az ember csőrét rendesen :U

WOT: kissio

(#149260) adamgreen


adamgreen
senior tag

A Pudel bekerült az ingame shopba 3.650 gold áron, tehát a VI-os tankokat már arra is ki lehet majd cserélni.
A WZ-120-1G FT a 9.20.1-gyel bekerül az ingame Tech Tree-be és így az ingame Shopba is, tehát ez a tank is megszerezhető lesz kb. féláron egy beszámított tier VIII-assal.

:R

aki szeretné a kinai td-t annak most remek lehetőség :DD

Csütörtökön indul a tankcsere.

[ Szerkesztve ]

(#149261) h1mpi válasza adamgreen (#149260) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tűnik nagy számnak a kínai tank ág. Néztem streamereket és a 10-es se túl opé.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#149262) adamgreen válasza h1mpi (#149261) üzenetére


adamgreen
senior tag

a prémium nekem megvan és nagyon jól hoz . Én se kezdtem még neki a az ágnak :C

(#149263) sith7 válasza adamgreen (#149260) üzenetére


sith7
nagyúr

1 tankba, csak 1 -et lehet beszámítani ?

(#149264) Yofej75 válasza sith7 (#149263) üzenetére


Yofej75
aktív tag

tudtommal igen

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#149265) notika77 válasza adamgreen (#149260) üzenetére


notika77
senior tag

Legutóbb felfelé be lehetett számíttatni tankot, csak kisebbre nem lehetett cserélni.

(#149266) sequator válasza sith7 (#149263) üzenetére


sequator
senior tag

Itt a hivatalos hír: https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/trade-in-volume-2/

Mindenkihez: biztos, hogy holnap jön a 9.20.1? Még se híre, se hamva a hivatalos oldalon. Ha jól láttam, az oroszok megkapták ma. Általában utána mi is meg szoktuk kapni másnap, nem?

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#149267) Dr.Én válasza adamgreen (#149262) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én meg kezdtem az ágat..1-4ig el megy tier 5..nagy drabál...jól lehet vele alkotni, de igen magas és nincs páncél...
Most vagyok tier 6-nál és nagyon bejött...Oroszhoz nem tudok viszonytani, mert nem kezdtem el..de jó álcával tud alkotni..ágyút kicsit pontatlannak érzem...sajnos...
Többi majd apránként eljön...
A Prémium kinai TD, nagyon király...brutális...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#149268) Razermazer válasza Dr.Én (#149267) üzenetére


Razermazer
őstag

"A Prémium kinai TD, nagyon király...brutális..."
Jah csak ótvar pontatlan teljes beszűkült állapotban, zöld páncélátütés jelzővel seholnincsországba száll a lövedék, vagy kritikust üt.
Eléggé frusztráló, ezt eljátssza közvetlen közelről is, a kínaiak dolgozhattak volna egy kicsit a 122-es löveg pontosságán(vagyis a wg programozók). Hát ez van :(((

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#149269) sequator válasza sequator (#149266) üzenetére


sequator
senior tag

Csak kérdeznem kellett: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/920-1-release-announcement/ :D

Szerk: EU Team megint topon van: a Full List of Changes alatt spanyolul van a patch notes egészen az új járművek blokkig:
"Cambios en los vehículos

U.K.

The following vehicle was added:

Super Conqueror (to replace the FV215b)"
:C

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#149270) Dr.Én válasza Razermazer (#149268) üzenetére


Dr.Én
veterán

Skorpió G az szivat...de a kinai sokkal jobb ágyúval bír..közelről meg főleg...Még akkor is ha az RNG szemét..
SkorpióG esetében többet tapasztalom a Szellem.lövedéket és a lepattanókat, a földbe lövéseket is..

WOT: kissio

(#149271) h1mpi válasza Dr.Én (#149270) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tudjátok mi a dühítő: adott az Strv 103-0. A kis ágyúval (majdnem 288 pen) vitt mindent mint a vaj, na mondom nem sokkal lesz jobb a 308-as pen a nagyágyún, de mit lehet tenni, kötelező kifejleszteni... Erre azzal sokkal, de sokkal több lövés akad el a láncban, sebez csak kritikust stb... szerintem ez kb ugyanaz a szívatás, amit a JgPzE100-nál művel a WG, hogy balanszolja ezeket az elvetemült nagy penes ágyúkat... vicces és siralmas :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#149272) nanus válasza jano_77 (#149253) üzenetére


nanus
senior tag

Igen ,az álldogálásra jár a legtöbb xp,már ha jó helyen állsz csak akkor. :D
[kép]

(#149273) jr1994 válasza sequator (#149269) üzenetére


jr1994
addikt

Szóval az FV 4202 mégis megkapja a jobb motort? Ez örömteli :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149274) adamgreen válasza jr1994 (#149273) üzenetére


adamgreen
senior tag

FV4202
Changed the engine power of the Rolls-Royce Meteor 202B engine from 510 h.p. to 650 h.p.
Improved turret armoring

ahogy nézem a torony buffot is :C

(#149276) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szopacs...

(#149277) Dr.Én válasza SoulReaver (#149276) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen..gratula..néha hiába teszel meg mindent, nem elég sajnos....
9 tank kilőve....nekem.eddig 8 volt a legtöbb..IS-3 és Libertével..

WOT: kissio

(#149278) SoulReaver válasza Dr.Én (#149277) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi.

Végén természetesen a full hp-s T95- ellen már se időm se ambícióm nem volt... :D

(#149279) Dr.Én válasza SoulReaver (#149278) üzenetére


Dr.Én
veterán

Utálom azt a tankot..rohadt egy páncélja van..azt hinné az ember,lödd oldalról..de hiába lövi oldalról, akkor elnyeli a lövést, neki is rétegelt a páncélja ha jól emlékszem...
Nem szeretem mint ellenfél...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#149280) SoulReaver válasza Dr.Én (#149279) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagy kihívás.. :)

MÁS:

Az új leo1... :D



(#149281) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Nem bírtam tovább, kihúztam az Strv-103-at szabadból és eladtam az UDES-t. Elképesztően szar, zéró játékélmény. Full kiszolgáltatottság, nincs páncélja. Egy darabig látni sem akarok svéd tankot, zsákutca mind.

Más: csak én érzem, hogy valami nagyon nem stimmel az MM-el, vagy más is szív? 15:2, 15:3-as végeredmények, nagyon rövid csaták, bármelyik (nyerő vagy vesztő) oldalon vagyok, nem jó.

Jellemzően az első 2 percben eldől minden, 5-6:0 megy az egyik csapat.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149282) SoulReaver válasza Zolee_70 (#149281) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ugyan... Nincs itt baj kérem.. :DDD

(#149283) BÁ Nutrition válasza Zolee_70 (#149281) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jatsz szakaszban ha tudsz. Idegrendszernek nagyon kimelo tud lenni. Antonius es Chryss is jo srac, de tuti van itt meg sok a topicban. Regebben mentem pl dobilacival full op ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149284) Chris0321 válasza Zolee_70 (#149281) üzenetére


Chris0321
addikt

A csaták nagy része "véletlenül" mindig ilyen szokott lenni, az egyik csapat olyan fölényesen nyer mintha nem is játszana senki a másikban.

(#149285) h1mpi válasza Zolee_70 (#149281) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Udes03 nálam is ment freeből, de az Strv103-0 kárpótolni fog :K majdnem a legmagasabb átlagom azzal van

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#149286) [HUN]Dani válasza h1mpi (#149285) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A tízes lesz az igazi. Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbség lesz a 9-es és 10-es között. Mozgékonyabb sokkal, bár én a motort nem húztam ki a 9-esen. Az ágyúja iszonyatos.. ez a nulla aim time elég gusztustalan :))

magyarsrac

(#149287) Zolee_70 válasza BÁ Nutrition (#149283) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Komolyan elgondolkodtam a klánozáson újra, habár utoljára vagy 2 éve voltam klánban és akkor nagyon elegem lett.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#149288) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Ez jó nekünk még, mint eddig? Mert akkor megyek pénzért!
link

Gondolom be kell jelentkezi a shop-ba hogy látható legyen, mint eddig mindig :)

(#149289) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

Én ha valamit élvezek a matchmakerben, az bizony az, hogy teljesen szabadon trollkodhatok a "csapattársakkal", mivel nem oszt és nem szoroz, hogy jól viselkedek, avagy nem!
Így vagy úgy, 3-4 perc alatt kiirtják őket. :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#149290) Dr.Én válasza kobipeti (#149288) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hétvégén jöhetet volna ez a csomag...akkor nem csak 30 nap prémet vettem volna..

WOT: kissio

(#149291) BÁ Nutrition válasza Rideghváry (#149289) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mar lejart a ban? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149292) kobipeti válasza Rideghváry (#149289) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Trollokat nem etetünk, de remélem ennél nagyobb örömöd is lesz az életben, mert drága egy jó pszihomókus :(

(#149293) Gyuri27 válasza Zolee_70 (#149281) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi baj az udessel? Lekjopp álcaérték valaha. A pen szintén.
Az, hogy siemka csapatok vannak az, hogy állandóan t10 csatába rak és városba. Nem a tank hibája.
Javaslom ilyenkor játssz valami német vadásszal. Azok ugye akkorák mint egy ház. Na ott lesz puszta szarásig.
Ja oda meg nemigen jó. Hát kérem. A wg által biztosított (többszörösen is) mágikus faktor már csak ilyen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#149294) Rideghváry válasza kobipeti (#149292) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Nekem ez az örömöm, mivel a valóságban a rendőrséggel nem érdemes ujjat húzni.
Itt halálba szívathatsz bárkit, gyakorlatilag büntetés nélkül. Néha-néha bannolnak, de az is csak baleset. :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#149295) dokee78 válasza kobipeti (#149288) üzenetére


dokee78
félisten

Warplanes Gold jó a WOT-ba?

(#149296) sequator


sequator
senior tag

Elég szűkszavú a patch notes a T71 átállással kapcsolatban:
"T71 CMCD (Tier VII light tank, added to the U.S. Tech Tree between the T37 and M41 Bulldog)
T71 was renamed to T71 DA"

A CT2-n hírében még arról is van szó, hogy a T71 lesz a T71 DA, de a rajta lévő XP átkerül a T71 CMCD-re.
Tehát, ha a az M41 ki van fejlesztve, akkor a többi XP, amit a T69re szánnék, az átkerül a másik ágra, ahol már ki lesz fejlesztve az M41? A T69-et már nem lesz időm holnapig kifejleszteni, úgyhogy ez kissé kicseszés lenne. Viszont erről a patch notes nem ír semmit. :F

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#149297) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Már keszitik elo a szervereket....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149298) CirrMee válasza wwenigma (#149297) üzenetére


CirrMee
addikt

Bakker, kidobott a kecseg, pedig épp kezdtem megbarátkozni a príma Viktóriával.
Gondoltam elhúzok és meglesem a homokbányát, erre azt is bezárták. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#149299) wwenigma válasza CirrMee (#149298) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah, engem is....epp mentem egy baba kört T95-tel, TK meg minden (retard light) es lehoztam WZ-111-1G-FT és 2 arty ellenében.... [link] :)

Mielott valaki megszol, legalabb meg kene probalni spotolni az áthaladóakat ezen a palyan. Szerintem.

Erdekes ez a T95, lassu TD igy nem nagyon lehet ilyeneket csinalni vele, mákom volt most is. Nem azt csinaltam amire szamitottak. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149300) Stunts666 válasza wwenigma (#149299) üzenetére


Stunts666
őstag

Gondolom az ilyen kört nem adja meg... Én is lőttem 3200-at a Centurion-al, xp és kredit szorzóval mikor a menü betöltésnél kidobott...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.