Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#149851) jr1994 válasza hitman77 (#149850) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! T49 kis ágyúval sebzésből meg lehet csinálni, egy jó nyílt pályán mint mondjuk Redshire pl sebzés + spot fele-fele arányban simán megvan 5000 :K Felszerelés: stabilizátor, töltésgyorsító, optika.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#149852) Dr.Én válasza dokee78 (#149848) üzenetére


Dr.Én
veterán

hülyén hangzik, de nagyon sokszor vagyok úgy hogy amikor alsó házban vagyok, akkor sokkal jobb csatákat tudok lehozni, mint mikor Top tierben vagyok... :B
:R

és meg van végre a francia Tier IX-es Arty is..csak kredit kell hozzá...
alig várom hogy megvegyem és toljam vele az égi áldást! :D

WOT: kissio

(#149853) h1mpi válasza lacibacsi (#149841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ott a T28HTC-ből választható még egy csaj és nem engedi betenni. Leokézom és marad ott ahol van...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#149854) hitman77 válasza jr1994 (#149851) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi, gondoltam rá, de sajnos a legénységen kb. 50% az álca skill. Amíg 8-as volt a nagy ágyúval használtam és oda minden pontosság növelő skillre szükség volt. Lehet át rakom bele a bulldog legénységét és eladom, sajnos mióta elvették a táras agyúját a német bulldog mindenben jobb szerintem...

Na ma megnézem a javasolt felszereléssel a t49-et. Remélem meglesz kitüntetésre (nem artyzok).

[ Szerkesztve ]

(#149855) adamgreen


adamgreen
senior tag

Hurrá megy a chat és a friendlist. Mondjuk a játék és a játékosok szellemi szinvonalán ez se segit ;]

(#149856) dokee78 válasza adamgreen (#149855) üzenetére


dokee78
félisten

Tényleg működik?

(#149857) zodo válasza dokee78 (#149856) üzenetére


zodo
nagyúr

Most néztem, igen és üzenet ablak is felbukkan.
Csatát nem mentem így a noob csapatársnak üzenet küldést nem próbáltam.

Ettől függetlenül még változhat a szitu mert klán chat is hol volt hol nem két óra játék alatt.

Hang bug-om ma ismét jelentkezett de most csont süketre, nem csak alig halhatóra csökkent.

Szerk:

Amúgy eddig egész jó ez a hétvége és wg is örülhet.
Kaptam kölcsön cdc-t amibe vettem 800-ért legényeket de kifarmoltam a felszerelések árát plusz min. 1M kreditet.
Pudel-el 1 híján meg van 15 db 5x küldi és 2 és 1/4 skill-el várom a siemka ágat.
Beváltottam 40k free-t így meg lett a középső löveg a Cent 7/1-re amit máskülönben az életbe nem tudtam volna feltenni az alap löveggel vagy addigra kihullott volna az összes hajam.
Tier VIII küldi 50k xp a zseben amit szintén free-ben várja hogy jövő hónapban tier VI-tól kezdjem a Francia ágat vagy bármi egyébre költsem.
1-1 Pudel és Cdc ace kör.
Miközben nem rontottam statisztikámon. :)

Ebben a hónapban még éjszakás melóm van aztán jön a nappali műszak az új helyen mert felmondtam, előre félek a csúcs idős játéktól. :D

[ Szerkesztve ]

(#149858) zozyk


zozyk
addikt

Előre is bocs,ha valakivel 1 csatába leszek,én mára bedobtam a gyeplőt....
T8 kredit farm,kredittartalék + T54mod1 & CDC,3-4 lövés és megyek is meghalni,nekem ennyi elég.....
Tököm szenved az agyhalottakkal...
Leszarom a statot,csapatot,mindent...vicc ez a játék,hát viccelődjünk...

[ Szerkesztve ]

(#149859) lacibacsi válasza h1mpi (#149853) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bug lehet. Nyitottam egy ticketet. Meglátjuk mi lesz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149861) h1mpi válasza Scheff (#149860) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az hogy tomato ágyú van rajta.... ez is a WG agymenése, hogy tier10-be betesznek ilyet :U

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#149862) wwenigma válasza Scheff (#149860) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A "nem igenyel komolyabb celzas" dologra csak annyit hogy ugyanugy weakspotot kell lőni vele mint a normal agyukkal, plane azert mert a HE lovedek akkor sebez jobban. Szóval ha autoaimolsz akkor rohadtul lőhetsz nullásat vagy 10-20at a gold HE-vel is. Barmibe. :U

Raadasul lomha és pay2win goldspammer noobok ellen nem véd meg a pancelja, szóval ha kicsit is okosabb az ellen akkor semmi perc alatt megy a méh telepre.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149863) galervin93


galervin93
őstag

Csak röhögök, hogy egy ilyen kör után közel egy százalékot csökken a kiválóság... Nem nagy eredmény, csak gondoltam nekiveselkedek a harmadik jelnek, de hát így nehéz lesz... (Az ellenfél utolsó játékosa úgy volt vele, inkább elbújik, mint harcol - de hát ez látszik a statisztikán is...)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149864) Jag válasza wwenigma (#149862) üzenetére


Jag
senior tag

Köszönöm a 30%-os kupont!

(#149865) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok,
Rég írtam már ide, de azért hellyel-közzel követem a topikot. :)
Kaptam egy 20%-os kupont, amit bármire felhasználhatok a shop-ból. Namármost ezt több cuccra is fel lehetne használni, vagy csak egyre? Ilyet konkrétan nem ír, csak annyit, hogy "any item". Úgyis kéne kis aranyt vennem, mert rég nem költöttem erre, és azon filózom, hogy ha megveszem az SP-t innen, akkor megkapom az árát goldban, ha megvan? Régen így volt, most nem tudom, mi a szitu. Igazából ha így lenne, akkor esetleg megvenném a WZ becserélésével a Löwe-t, mostanában úgyse megy egyik prémemmel sem a játék (meg úgy általában egyre gyengébben játszom valamiért, talán nem elég sűrűn játszok), hátha ezzel jobb lenne. A 30 napra úgyis szükségem lesz, azt mindenképp venni akartam, mert a kampányig ki szeretném húzni a T54-ből a 140-et, amihez cirka 200k xp hiányzik még.

**********

(#149866) wwenigma válasza Jag (#149864) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szivesen. :R

Ha lesz még szolok itt topikba hátha kell valakinek, ne menjen veszendőbe egy sem.

UI: Most nezem az egyik videomat amit par eve mentettem VHS-rol, '56-ban SU-152-k és T34-85ök is voltak szep szammal pesten...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#149867) kchryss válasza lacibacsi (#149859) üzenetére


kchryss
addikt

Bug reportban találtam egy hasonló problémát: [link]
Átírták a csajszerzős rendszert, miért sikerült volna megcsinálniuk elsőre hibátlanul. Nem nagy meglepetés hogy ez is bugos. :)

szerk.
Itt meg a visszakapott parancsok hibájáról írnak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#149868) kchryss válasza echterion (#149865) üzenetére


kchryss
addikt

Csak 1 csomagra lehet beváltani. Ha van SP-d és úgy veszed meg akkor az SP árát goldban kapod meg, de az akciós árnak megfelelő goldot kapod, vagyis nem a teljes árát. A 22%-ot szinte biztos hogy levonja a a goldból, a 20%-os kupont nem tudom hogy levonja-e, azt szerintem nem próbálta innen még senki ki. Én simán kinézem belőlük, hogy 42%-ot von le.

(#149869) Emu


Emu
őstag

Meglett a küldi. Nem is gondoltam, hogy erre is rájönnek a szorzók, így azért nem volt olyan rossz boost.

(#149870) zozyk


zozyk
addikt

Vicces a 2 VIII-as közötti különbség ismét. :D
A múltkori kredit farmnál ugyanez volt.

Csatajelentés nálatok is csak akkor van,ha végignézitek a mecset?
Ha kilépek a garázsba,már nem dobja fel és meg sem tudom nézni. :F

[ Szerkesztve ]

(#149871) po1son


po1son
addikt

Gusztustalan, hogy valószínűleg tényleg manipulálva van az RNG, előbb T95el 15 méterről nem tudtam belőni az AMX50B tornyát szemből és még sorolhatnám mik voltak ma még....
Így próbálják kiegyenlíteni a skill különbséget?!

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#149872) kchryss válasza po1son (#149871) üzenetére


kchryss
addikt

Asszem mindenféleképpen. :)

(#149873) SoulReaver válasza kchryss (#149872) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem értem, hogy mire fel egyenlítenek..... A sok piroska így sosem fog megtanulni játszani.... Gyökér wg csak az ő seggüket nyalja, mert azok a biztos pénzforrásuk....

(#149874) Czmorek válasza zozyk (#149870) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nekem feldobja jobb alsó sarokban, és meg is tudom nézni.

(#149875) lacibacsi válasza kchryss (#149867) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi az info-t! Hát ez nagyon szép teljesítmény a Wg-től... De talán van/lesz megoldás és nem vesznek el végleg a megszerzett javaim... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#149876) Emu válasza lacibacsi (#149875) üzenetére


Emu
őstag

Jó hát ne várjunk csodát. Pecs óta hol van barátlista, hol nincs...hol van cset, hol nincs. Ez is baromi bonyolult lehet leprogramozni, főleg, hogy nem változtatnak rajta :W

(#149877) echterion válasza kchryss (#149868) üzenetére


echterion
nagyúr

Eh, buznyákok. Akkor nem lesz Löwe, maradok a T34-nél akkor. Csak ne dobna mindig T-be vele.
Még van 4 napom megálmodni a dolgot. Köszi a segítséget. :R

**********

(#149878) AtaWrc válasza SoulReaver (#149873) üzenetére


AtaWrc
tag

Sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet, van amikor a játék szándékosan tart tomato fokozaton.

Épp tegnap dühöngtem, 2 perces játékok, folyamatos 1--2--3--/15 menetek.

15-+2 16-+1 és 4 !!!! saját tier.

Futrinkákon folyamatos kritikus, ill. pattintós találat.

így persze hogy paradicsom madár marad az ember /most csak magamról írok, nehogy valaki megsértődjön./

Valóban gyökér a WG, de a sz@r rng miatt, meg az mm is megér egy misét.

(#149879) SoulReaver válasza AtaWrc (#149878) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ma lett meg a conqueror.... Még a carnevállal mentem, addig egész jó wr-em volt.... Mióta ezzel megyek, csak bukta... 12 lose és egymás után :)

[ Szerkesztve ]

(#149880) Zerdal


Zerdal
tag

A mai SU122-54 + 2 órás xp boost eredménye: 9/2 vereség/nyert kör. Összesen 11000 xp. Soha nem lesz nekem OBJ263 -am. :(

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#149881) zodo


zodo
nagyúr

Fanatikusoknak .... cikk és játék ...... Mi van a dobozban?

Ui.: Én tudom hogy egy töklámpás van benne, tank motívumokkal faragva ezért nem játszom. ;]

(#149882) galervin93 válasza SoulReaver (#149879) üzenetére


galervin93
őstag

10 különböző géppel mentem ma 25 meccset, lett 8 győzelem, és nem volt olyan gép, amivel egynél többször nyertem volna... Alá-fölé-mellé, kritikus hegyek...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#149883) zozyk


zozyk
addikt

Visszavettem a Wt auf Pz. IV-et.
Mi az ajánlott felszerelés rá? :F
Célz.gyorsító+tölt.gyorsító+?

(#149884) kchryss válasza zodo (#149881) üzenetére


kchryss
addikt

Sírok a dobozos hozzászólásokon. [link]
:D:D:D
Kedvencem ez: Mivel az eu szerver versenyéhez van így biztos üres. :))

(#149885) zodo válasza kchryss (#149884) üzenetére


zodo
nagyúr

Úgy van :))

(#149886) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Eszméletlenek ezek az obj.260-as küldik. 500 000 kredites kör. :DDD

Bocsi. Még 500. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#149887) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Köszi wg... "sebezz sokat és akkor majd nyersz" aha... talán 2-3 éve ez volt a menő. Ma a botokat kell nyeréshez segíteni.

(#149888) zozyk


zozyk
addikt

1-el több ment egy basecamper medbe,mint kellett volna. ;]

(#149889) SoulReaver válasza zozyk (#149888) üzenetére


SoulReaver
veterán

MA én is tiszta kék voltam :D Lőttem a sok beszari bot csapattársamat..

(#149890) Emu válasza zozyk (#149883) üzenetére


Emu
őstag

Én nem tettem rá célzásgyorsítót.
Álcaháló+periszkóp+töltésgyorsító szerintem.

(#149891) zozyk válasza Emu (#149890) üzenetére


zozyk
addikt

Ez van vBAddict-on is,áttérek erre akkor + a Steyr-t is átszerelem. :R

(#149892) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A VK 45.03 prém jól látom, hogy semmiben nem jobb a Tigros I-től? Gondoltam becserélek valamit erre, de így egy kicsit elbizonytalanodtam...

(#149893) jimmy74 válasza hitman77 (#149892) üzenetére


jimmy74
őstag

Sztem nem

WoT:jimmbo

(#149894) BÁ Nutrition válasza hitman77 (#149892) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kredthozam. Legénység képzés. Főleg ha a B2 is megvan. A parancsnokot hamar fel lehet hozni velük

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#149895) hitman77 válasza BÁ Nutrition (#149894) üzenetére


hitman77
senior tag

B2 nincs meg, volt egy gift card-om, amit WOT Rush-hoz kaptam, de lejárt. Eléggé nem fair, de ez van. Ezek után nem vettem meg pénzért...

A kredit, legénység ok, de ezen felül gyengébb egy kicsit, na mindegy, átgondolom. Csak jó lenne! A T7 elég játszható mostanában.

(#149896) Viktoár


Viktoár
addikt

A T28 HTC 15-ös arty küldetést melyik artyval érdemes próbálgatni?

Üdv:Viktor

(#149897) ddt500hu válasza Viktoár (#149896) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ezeket mind szakaszban csináltam. Az a lényeg, hogy ne legyél top tier. 8-as artyval 9-es heavyvel menj szakaszba. Úgy több XP-t kapsz ha magasabb tier-t lősz.
Egyébként GW.TigerP-vel. De az még a nagy arty nerf előtt volt.

[ Szerkesztve ]

(#149898) Viktoár válasza ddt500hu (#149897) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez is olyan küldi ami rohadtul nem rajtam múlik. :DDD Egyelőre a 8-as FV207-tel próbálom de nagyon sokat missel meg nem igazán lövik a kábított ellenfelet. :U

Üdv:Viktor

(#149899) kchryss válasza ddt500hu (#149897) üzenetére


kchryss
addikt

Már nem lehet troll szakaszt csinálni. Csak egyforma szintű tankokkal lehet menni. :U

(#149900) h1mpi válasza Viktoár (#149898) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamelyik nap 4000-et kábítottam és még csak akkor is 3. lettem xp alapján. Gondolkozom, hogy a CDC legénységét visszaképzem artyba és visszaveszem a 8-ast

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.