Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#148701) vJokka


vJokka
aktív tag

Obj260 ht15-ös küldi végre meg lett kitüntetéssel, még a td és/vagy mt hiányzik. Maga a csata nem volt túl érdekes. Nem volt arty, így megindultam középen és hagytam hogy lőjenek, az ellen meg rendes volt :DDD

replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#148702) zozyk


zozyk
addikt

Esküszöm,lassan megértem Rideghváry hozzáállását a játékhoz.... :(

(#148703) zodo válasza fradi81 (#148691) üzenetére


zodo
nagyúr

Vajon ebben mi a pláne, bárki fizet ezért vagy bármi jutalmat szolgáltat?
Ez néha csak onnan ugrik be hogy talán az sem véletlen amikor RU szerveren csata után megkeres valamelyik csapattárs akinek még 100 csatája sincs és magyarázkodva kezdi az üzenetét.
Nagy vonalakban: én ugyan nem játszom de menj fel x oldalra és használd y kódot amivel 50% kedvezményt kapsz a ritkán elérhető prémium vagy küldetés tankok árából mint pl E-25, T 55A

(#148693) galervin93

Lehet hogy mire kihúzod addigra lecserélik vagy másik ágra kerül. :)

(#148704) Stunts666


Stunts666
őstag

LoL

(#148705) cikasz válasza jozefgucci1 (#148698) üzenetére


cikasz
őstag

Köszönöm! :R

Néztem mindenféle menüket meg minden! Ezt nem vettem észre :D :B

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#148706) wwenigma válasza Stunts666 (#148704) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez ilyen, aki csal azt elkapja a rendszer...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148707) lacibacsi válasza wwenigma (#148706) üzenetére


lacibacsi
addikt

Holnap hétfő, munkanap, és neked még van kedven viccelődni...?!?!? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148708) Stunts666 válasza wwenigma (#148706) üzenetére


Stunts666
őstag

Ja. Hála Isten. Előbb utóbb mindenkit utolér.

(#148709) fradi81 válasza Stunts666 (#148708) üzenetére


fradi81
veterán

kivéve akit nem

moto g72, Ninebot d28e

(#148710) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Patch előtt próbálom megcsinálni a T55-A elmaradt light küldetéseit. A 15-ös előtt már csak a 7-es van... Most jól értelmezem, hogy itt nem csak felderíteni kell három artyt, hanem sebezni is kell MINDHÁRMAT? Mert akkor nem csak ahhoz kell mák, hogy legyen három arty + még én is érjek oda elsőnek, hanem ahhoz is kell, hogy sikerüljön mindháromba egyet lőnöm, mielőtt kicsinálnak... Ajjajj...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148711) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#148710) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bizony jól látod. Sajna az OB260 ágon is van egy ilyen küldi és nekem is mákkal lett meg ,de ezn is javítanak , hogy elég csak kettőt sebezni+felderíteni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#148712) Zerdal


Zerdal
tag

Az itt látott Battle Hits modot hol lehet letölteni? Mert amit találtam az nem működik.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#148713) h1mpi válasza lacibacsi (#148710) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen én ezt fogom átlépni patch után...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#148714) ako001 válasza h1mpi (#148713) üzenetére


ako001
aktív tag

Pöccs utàn inkàbb csinàld meg,csak 1et kell majd,deriteni+megölni:-)
Teszten elsöre megcsinàltam type64el:-))

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#148715) jimmy74 válasza lacibacsi (#148710) üzenetére


jimmy74
őstag

Miért ilyen sürgős a patch elött?
A majdani változás miatt?

WoT:jimmbo

(#148716) h1mpi válasza ako001 (#148714) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jaaa akkor az más :D annyi menni fog

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#148717) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hallari!

Rangsorolt csaták XP-számításáról van valami infó? Elég furcsa dolgokat tapasztalunk klántársakkal. Ez itt egy kísérlet eredménye:

De nem egyszer előfordul bármilyen tankosztállyal, hogy az ember az első 3-ban van a kiosztott sebzést illetően, viszont az első 10-be se, ami a kapott XP-t illeti. Ez számomra elég nonszensz.

Arról nem beszélve, hogy szerintem én ma tettem le a lantot, mert olyan 4 órát rakott alám a játék, hogy a hajam kitépném, ha volna. Lényeg: 16 csata, 3 győzelem, -2 chevron. 8 vereség zsinórban, fele olyan, hogy az MM előre odaadta az ellenfélnek. IS7-ek ellen 4-5 Maus/Type5, élből 2-4k HP hátrány... Csapattársak közt olyanok, akik IS7-tel HE only üzemmódban mennek, vagy épp a pálya szélén tekergetik a tornyukat.

Szóval WTF...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#148718) Rideghváry válasza nanus (#148681) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Hát egen, egy E75-ös komolyan vette a sértegetésemet és falhoz szorított, egyet belelőttem, ahogy aztán jött az ellen, low hp-n kilőttem, tulajdonképen jót téve vele, 1 óra ban, pedig nagyon ritkán következett bannolva csapatsebzés miatt.
Az 1 napos banhoz az kellett, hogy néhány meccsel ezután egy gém elején egy FV4202-es nagy sebességgel húzott el mellettem, és direkt meglöktem a hátsóját, hogy kifaroljon...de esett egy kisebbet, 232 damage, 1 nap ban. :)
Amiről linkeltem a képet, ott az volt a gond, hogy is gyulladt a csapattárs, és amikor leégett, akkor jött az 1 hét ban. :)
Tegnap volt olyan is, hogy kábé 500 méterről egy mozdulatlan, oldalát mutató ellenséges E75-öt 5-ből 1 lövés találta el, az is éppen csak nem a földbe, hanem a láncba csapódott, de le se szedte. Gyakorlatilag észre se vette, hogy lövök rá. :) (Skorpion G pwnage!)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#148719) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nálam minden rendben. :DDD

(#148720) wwenigma válasza Zerdal (#148712) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez nem mukodik mar?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#148721) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha még vertikális stabilizátor lenne hozzá, elég beteg lenne...

(#148722) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#148711) üzenetére


lacibacsi
addikt

Karika nélkül annyit mondanék, hogy: ajóédesanyucikájukat! :O

(#148713) h1mpi: Ja. Hát én nem szeretném átlépni. Ha meglenne "csont nélkül" ez a sorozat is, akkor 16 darab elismerésem lenne és akkor simán a garázsomban lenne a 260... :B

(#148715) jimmy74 : Tulajdonképpen nem sürgős, inkább csak úgy bekattant, hogy készen legyek vele... ;)

Ja! És kérek mindenkit, hogy ne kövessenek több olyan hibát, mint amilyet én is nem oly régen, és ne reagáljanak sz@rfo$só fórumtársunk bejegyzéseire! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148723) zozyk


zozyk
addikt

Megvettem a Krupp-Steyr Waffenträger-t.
Remélem nem bánom meg. :)

(#148724) Jokerdapro válasza zozyk (#148723) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jó játékot vele! ;) Én Su100Y nevű ruhásszekrényt vettem meg. :DDD Remélem lesz vele pár kellemes pillanatom. :U

(#148725) zozyk válasza Jokerdapro (#148724) üzenetére


zozyk
addikt

Azt hiszem,jó barátok leszünk... :B
Elsőre nem is rossz,ratyi legénységgel.

(#148726) h1mpi válasza zozyk (#148725) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez még a beetetési időszak ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#148727) SoulReaver válasza h1mpi (#148726) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem a cda -val nem volt ilyen... :D Első kör 1:15 lett, azután 6 kör legalul, tier 10... utána kezdett helyreállni... Ultimate csomagban vettem, így volt hozzá pár crew boost (5x) Gondolom azért kellett szopatni.

Nem tudom, hogy ez csak nálam van-e így, vagy csak beképzelem, de amikor aktiválok pár boost-ot, akkor jön a szopcsi-rollcsi..

(#148728) h1mpi válasza SoulReaver (#148727) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én be se aktiválom már, felesleges

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#148729) nanus válasza Chris0321 (#148684) üzenetére


nanus
senior tag

Basszus nálam rákötve a 42" tv-re ,és azt is szemüveggel nézem két méterről, így jobban látom mennyire hülye vagyok :DD

Rideghváry: nem szoktam naponta elborulni, inkább kiszállok.

[ Szerkesztve ]

(#148730) Viktoár válasza SoulReaver (#148727) üzenetére


Viktoár
addikt

Tudom hogy ettől neked nem lesz jobb, de nálam is instant cumi jön ha bekapcsolom a boost-ot. :K

Ez is olyan nesze semmi fogd meg jól. Adunk szorzót bőven cserébe kevesebbet engedünk nyerni.

Üdv:Viktor

(#148731) Jokerdapro válasza zozyk (#148725) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Good job! Lehet durrogtatni a meggymagot, azt hiszem ~240-be kerül :DD (úgy látom ezáltal azért kreditet is hoz :) )

(#148732) jano_77 válasza lacibacsi (#148710) üzenetére


jano_77
nagyúr

alacsonyabb tierben több az arty?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#148733) Multikiller


Multikiller
tag

Új Hd map videó Abby-ről. Elemezve a videót kijelenthetjük, hogy mostantól még több köcsög lesz a játékban :DD !

[link]

(#148734) kchryss válasza h1mpi (#148728) üzenetére


kchryss
addikt

Én meg szinte csak úgy húzok tankot hogy aktiválva vannak. Van amikor szopok alatta van amikor nem, pont mint mikor nem aktiválom. Szóval nálam nincs összefüggés közötte. :P

(#148735) nanus válasza Viktoár (#148730) üzenetére


nanus
senior tag

[kép]
Hasonló az érzés, ezért csak gyűlik, a wg visszavásárolhatná :D

(#148736) Chris0321 válasza nanus (#148729) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem nem kell akkora monitor, hogy tisztában legyek a "játéktudásommal".

Plusz ajánlanám figyelmedbe ennek a hozzászólásnak az utolsó bekezdését.

[ Szerkesztve ]

(#148737) lacibacsi válasza jano_77 (#148732) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez egészen biztos. Viszont Type-62 a legkisebb light-om. Kétségtelen az is, hogy az új MM kedvező a könnyű tankoknak, így elég sűrűn megadatik, hogy tier 5-6 tankokat lehet abuzálni... Csak hát az a nyüves csillagállás hiányzik. De ami késik nem múlik, legfeljebb majd csak az új patch után lesz meg....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148738) galervin93 válasza Viktoár (#148730) üzenetére


galervin93
őstag

Szerintem nem nevetnétek így ha tudnátok, mennyi ingyen xp-től buktok el a buta konteótok miatt. De hát ti tudjátok, hajrá! Én mindenesetre élvezem és ki is használom, hogy vesztes körben is 700-1000 xp körül vagyok, nyertesben meg 2-3000, vagy még több.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148739) e-newsee válasza galervin93 (#148738) üzenetére


e-newsee
addikt

Én is azzal kezdem a játékot, hogy aktiválom, így nem tudom, van-e különbség. Tegnap pölö nyomtam egy 30/19-es napot 1250-es e-pénisszel, aktivált boostokkal. Volt olyan, hogy 5k+ XP ugrott a legényekre egy elit tanknál. Szóval szerintem is konteó. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148740) Viktoár válasza galervin93 (#148738) üzenetére


Viktoár
addikt

Félig meddig van alapja annak amiről beszélünk de be kell vallanom hogy boost-tal gyorsabban lehet haladni. :K

Amikor azzal a rettenetesen rossz Caernarvon-nal kezdtem játszani, akkor először aktiváltam boost-okat.
Egészen addig használtam amíg meg nem lett a 10-es 215b. Ez ~8 napomba került a boost-oknak hála.

Ha nincsenek akkor biztos hogy még mindig a Conqueror-ral kellene játszanom.

A mondanivalónk valóság alapja annyi hogy (legalábbis én úgy tapasztaltam) hogy amint bekapcsolom a boos-tokat, borítékolható 4-5 vereség zsinórban.Utána valamilyen szinten "helyreáll" a winrate.

De lehet véletlen is (mindig :F ) hogy bukó sorozat előtt aktíváltam. :DDD Amúgy nem használom ha csak úgy játszok és nem kell sűrgőssen xp vagy kredit.

e-newsee: Én tegnap nem használtam boost-ot és 15-ből 13 győzelem. :DDD Ezért ma cumi...

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#148741) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Nyugodtan lehet aktiválni a boost-okat, úgyse fogy el. :D

A balszerencse meg olyan mint a személyes küldetéseknél, ha td-t kell sebezni, akkor nincs td az ellenségnél. :D

(#148742) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha valaki hajózik és prémium előfizetést hosszabbítana (vagy szeretne), annak ajánlom figyelmébe:

30 napos prémium ajánlat, ajándék cirkálóval

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#148743) Razermazer válasza lacibacsi (#148742) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah az a vicc kategória az a hajó, de kétségkívül, a 30-nap prém így olcsóbb, mivel magába csak 30-nap 3000ft felett lenne picivel. :K

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#148744) po1son


po1son
addikt

Nem is tudtam, hogy már ide is fel lehet menni.... Mondjuk hamar elvettem a kedvét a hegymászástól. ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#148745) galervin93 válasza Viktoár (#148740) üzenetére


galervin93
őstag

"valóság alapja annyi hogy (legalábbis én úgy tapasztaltam) hogy amint bekapcsolom a boos-tokat, borítékolható 4-5 vereség zsinórban"
No én meg erre mondom azt, hogy nem igaz! Illetve nincs összefüggés a kettő között.
Amíg nem voltak boostok addig is jöttek negatív sorozatok. Ha nem kapcsolja be őket az ember, akkor is jönnek. Illetve 4-5 meccs nem minta. Két nulla legalább hiányzik...
Ellenben szívesen várom a színes-szagos grafikonokat, amiknek illene megmutatniuk, hogyan alakul a wr hosszabb távon boostokkal, illetve azok nélkül (jó gyakran váltogatva, hagy dolgozzon az algoritmus, ha már szívatásra lett kitalálva!). 500 csata alatti jelentkezés nem ér. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#148746) e-newsee válasza Viktoár (#148740) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem annyi a placebo ebben a boost aktiválós dologban, hogy sokan nem azzal kezdik a játékot, így amikor jól adja, akkor azt gondolják, hogy hú, ma jól megy, beaktiválok párat, most legalább van értelme. Majd az mm elkezdi a szokásos "balanszot", amit lehet, hogy boost nélkül is megtenne, éppen akkor. És ez sokkal bosszantóbb. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#148747) sequator válasza lacibacsi (#148742) üzenetére


sequator
senior tag

Affene, éppen pénteken vettem prémet :(
Azért kösz a linket.

sautia

sequator

(#148748) Viktoár válasza galervin93 (#148745) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor csak nekem jön ki rosszul a lépés vagy egy rossz beidegződés. :) Azért örülök hogy nem mindenki tapasztalja ezt. :K

Mindenesetre ha nem s.o.s. akkor nem kapcsolom be őket. Most például jól jött hogy a caernarvonon gyorsan túl legyek és még patch előtt beguruljon a 215b.

Más:

Múltkor írtam hogy elkezdem a német nehéz ágat és kérdeztem hogy E100 vagy Maus felé menjek. A maus-t javasoltátok és ezen az ágon van a Pz. IV H közepes tank. A 10.5cm-es löveggen nagyon fun kis masina, élvezetes vele a játék. Bánom hogy eddig nem "találtam rá". :K

Üdv:Viktor

(#148749) Flash Gordon válasza dokee78 (#148519) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Megspórolhattad volna ha rám hallgatsz...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#148750) 4580693 válasza Razermazer (#148743) üzenetére


4580693
senior tag

Én a scharnhorst-ot vettem meg plusz 30 nap prémmel, meg miegyebekkel. Aktiváltam egy 10%-os kupont is és kb. 9000-et fizettem érte. Magában csak a hajó lenne egy picivel több, mint 10000. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.