Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137301) dokee78 válasza wwenigma (#137300) üzenetére


dokee78
félisten

Replay fileból?
Hogyan?

Más:
A bekarikázott rész az,hogy annyit kellene plusz aranyban ráfizetnem?

(#137302) emre válasza dokee78 (#137301) üzenetére


emre
veterán

mire akarsz ráfizetni?

tank csere

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#137303) wwenigma válasza dokee78 (#137301) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Miutan rogzitettem. Shadowplay-jel felveszed (lejatszod a replayt) és amit kapsz azt feltoltod YT-ra. Ez nekem 3-8GB szokott lenni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137304) Elcan válasza mefistofeles (#137298) üzenetére


Elcan
tag

Hogy a k. anyjába lehet az, hogy t95-be szemből a type 4 680-at belesebez. Értem én, hogy repesz, meg minden, de ott azért mégis csak van 300as páncél.
Megmondom. Úgy, hogy most is épp szopóágon vagyunk. T95-el szakasztársam oldalba lövi a t44-100-at és a 750-es ágyú mily meglepő a maximális mínusz 25%-os 563-at sebzi csak be. Természetesen ki lehet találni a végeredményt. 2:15 oda. Mert ugye balanszolni kell 50% irányába és az eleve buktatós meccsekbe pakol. Tegnap 28% ma 37.5% win rate-el. A kurva anyját a manipulált szarnak és a WG összes szekértolójának.

És megint, 10-es csata 2:15... no comment.

[ Szerkesztve ]

(#137305) wwenigma válasza Elcan (#137304) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Be lehet szembol loni, nekem is sikerult mar, én is meg az ellen is csak nézett. T95-öt nem lattam még olyan gyorsan tolatni. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137306) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Nemsokara meglesz a tigerp-vel a szukseges xp a kovi tankra gondolom a vk100ra erdemes menni elsonek, az aladar eleg gyengenek tunik. A tiger2 se valami op ez meg rosszabb ahogy neztem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137307) mefistofeles válasza Elcan (#137304) üzenetére

Nem tudom ezt nekem szántad e de ez van!
Régen sokat bosszankodtam én is az MM meg a random miatt de most már csak napi 1-2 csatát nyomok és ha felcseszi az agyam akkor kilépek.
Ezt az 50% felé balanszolást már sokszor olvastam de nem tudom, hogy így van e. Ha ez valós lenne akkor az 55-60% os játékosok non-stop csak szopó csapatokba lennének sorsolva és ez nyilván nem így van.
Nekem az elejétől kezdve kicsit vakszerencse szagú az egész. Ha ezzel játszik az ember akkor kénytelen ezt elfogadni.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137308) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#137306) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem aladár lett meg most első körben, nem rossz ez, az elejét kell mutogatni és pattognak róla rendesen, meg mintha mozgékonyabb is lenne.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137309) ollie válasza BÁ Nutrition (#137306) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem régen buffolták az Aladárt, azóta egész jó lett.

***

(#137310) Elcan válasza mefistofeles (#137307) üzenetére


Elcan
tag

Miért szántam volna neked? Nem értelek. Az 50% balance az tény, nincs mit megkérdőjelezni rajta. El lehet olvasni angolul, hogy hogy működik a rendszer. A 60% és a 40% is határ értékek. Jó, láttam már 38%-os idiótát is. Én is 55%-os vagyok és nem azt mondom, hogy örökké vesztek.

(#137311) Jadro


Jadro
veterán

Ez a patch nem javított semmit. Ugyanúgy működik a top tier dolog.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#137312) mefistofeles válasza Elcan (#137310) üzenetére

"Miért szántam volna neked?"
Talán mert nekem címezted?...... :F

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137313) Elcan válasza mefistofeles (#137312) üzenetére


Elcan
tag

Ja, bocsánat, rosszra nyomtam. Elnézést.

(#137314) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#137308) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kielemzem akkor hetvegen. Tiger p-vel 60% koruli a winratem a tiger2vel meg 50se biztos h megvan. Bar asszem a mult hetvege rantotta le mikor 5x xp volt es berakott botok melle. Elvileg hasonloan jatszom a ket tankot. Tiger 2nel alacsonynak tunik a dpm vagy nem tudom mi a gond. A crew jo rajta. Indokolatlanul lassunak tunik es beverik szembol. Varosban jo de nyilt palyakon benazok.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137315) galervin93


galervin93
őstag

CDC - FV4202 csere szerintetek mekkora üzlet? Cél: fun + farm. A CDC-t elő se vettem, és őszintén szólva 1400 csata után bele is untam már, amióta megvan a Revó rá se néztem...
Toronypáncélra mennyire lehet számítani? A véletlenen kívül tud pattintani?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137316) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Strv 103-0 ra a nagyobb motort érdemesebb, vagy gyűjtögessek még előbb a nagyobb lövegre és ráér utána a 600 Le motort hozzá? :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#137317) Stunts666 válasza BÁ Nutrition (#137306) üzenetére


Stunts666
őstag

Jó a Tiger 2, csak az RNG istene ma nem segitett... 3-an voltunk szakaszban és az istenért sem tudtam átlőni a -2 tier tankokat... :(

(#137318) po1son


po1son
addikt

Látom jr1994, mai nap celeb lettél daki streamjébe. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137319) e-newsee válasza e-newsee (#137252) üzenetére


e-newsee
addikt

Megtaláltam. Egy "destry" nevű lengyel az illető. Azóta már 125k-nál jár. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#137320) jr1994 válasza po1son (#137318) üzenetére


jr1994
addikt

:D

Ebben a csatában már majdnem úgy játszottam, mint daki, csak ő lehozta volna :(

Replay

(#137315) galervin93: nem tudom nyugodt szívvel ajánlani az FV4202-t, az ágyúja nagyon rossz szegénynek. Lassan céloz és ha nincs teljesen beszűkülve, mellé fog menni a lövés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137321) vJokka válasza galervin93 (#137315) üzenetére


vJokka
aktív tag

Pont az FV-t cseréltem el a Revó-ra. Nekem a buff után sem igazán jött be (meg brit prémnek nekem ott van a CromB). Igaz, hogy kicsivel lassabb a francia, de szerintem a lövege sokkal jobb a kisebb pen ellenére is.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#137322) galervin93


galervin93
őstag

Köszöntem srácok! Akkor marad a CDC.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137323) po1son válasza jr1994 (#137320) üzenetére


po1son
addikt

Hát az nem vitás, hogy elég keményen tolja.
Leginkább a sok trick tetszik tőle, hogy bármilyen tankkal kb bárhova feltud menni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137324) kchryss válasza po1son (#137318) üzenetére


kchryss
addikt

Ilyenkor linkeld miről van szó, mert végig kellett pörgetnem a mai 7 óra hosszú stream-jét. :D
Viszont legalább láttam a 11 ezer sebzéses körét. 1:02:54-től kezdődik. Ez a legtöbb sebzése 1 csatában. Szórta a prém lőszert rendesen, de így is szép kör volt. :)

Ha már felnéztem twich-re, találtam pár mókás jelenetet az elmúlt hetekből:
sirfoch blind shot
QB kézifékes fordulás 1
QB kézifékes fordulás 2
QB kapáslövés +25% rng-vel
Skill warplanes módban
Skill és az arty nerf
Skill blind snapshot
Skill Sheridan snapshot
Skill op fedezék
Daki és a wot fizika

(#137326) jozefgucci1 válasza BÁ Nutrition (#137306) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én a Maus ágon mennék tovább otta bélát nagyon szétcseszték és boldog-boldogtalan belövi. Két napja vettem meg az VK1001-et és így , hogy nem volt free xp a nagyobb ágyúra elég borzasztó .Elég lassú ugye az a max 20Km/h nem valami sok ,de ha forgatod akkor szépen pattognak róla. Még nagyon kevés csatát mentem vele amúgy nem éreztem rá . Felváltva megyek ezzel és a Wz111-4-el ,de az valami brutálisan jó gép . Erre nyomtam el a sok free-t , hogy fullos legyen és az a gun ami rajta van néha csak pislogok .Első lövésem egy Jt oldalába 607 Dmg volt :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137327) jagada válasza jozefgucci1 (#137326) üzenetére


jagada
őstag

Kár hogy papír az a WZ, hiába a jó gun.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137328) adamgreen válasza jagada (#137327) üzenetére


adamgreen
senior tag

És hogy gyullad meg ég :DDD

(#137329) Emu válasza jagada (#137327) üzenetére


Emu
őstag

Ha lehet úgy használni, mint oroszoknál a T-10-t, akkor nem lehet olyan rossz az a páncél :U

(#137330) jagada válasza Emu (#137329) üzenetére


jagada
őstag

Nem lehet, nem alkalmas sidescrapera sem és a frontja is papír, inkább medként használtam én is, mert legalább mozgékony.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137331) sequator válasza Emu (#137329) üzenetére


sequator
senior tag

Kb úgy lehet használni mint a 110-et, mert a páncéljuk közti különbség +-10 mm itt-ott. Ahová T9-T10es csatában nem mennél a 110-el, oda ezzel sem érdemes. A sebessége miatt inkább a medekkel érdemes menni, persze majd kapod a 'noob heavy'-t rendesen. :)

sautia

sequator

(#137332) po1son válasza kchryss (#137324) üzenetére


po1son
addikt

Jaaa, bocsi nem történt semmi komoly csak egy csatába dobta őket daki streamjéb és köszönt neki a kolléga. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137333) Emu válasza jagada (#137330) üzenetére


Emu
őstag

és @sequator:

Akkor lehet kihúzom, kb. T-10 is ennyit tud páncélban, viszont arra elég, hogy alacsonyabb szintűek kicsit távolabbról pattogjanak róla. Nagyon jól használható heavy, ha lehet én is medekkel megyek, és próbálom kihasználni súly fölényemet is. Lepődött már meg scout, mikor 50-al ráestem, és elpárolgott :DDD

(#137334) po1son


po1son
addikt

Akinek régebbi felhasználója van, annak érdemes belépni a hétvégén, mert 30%os kupon akció van (nem mindenre!).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137335) lacibacsi válasza po1son (#137334) üzenetére


lacibacsi
addikt

Meg úgy általában is teleszaladt a bolt mindenféle tragaccsal... Többen vártak pl. a Liberté-re. Na, most itt van, festve és festés nélkül is, többféle csomagban.

A kupon akció nem csak hogy nem mindenre, de sajnos nem is mindenkire vonatkozik... Én sem kaptam... :O De legalább nem is fogok költeni... :D

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137336) Stanislav84 válasza lacibacsi (#137335) üzenetére


Stanislav84
tag

A Libertén most gondolkodom (mármint a simában, nem kell a csicsa), de egy Patriotra jobban vágyok... Azt meg nem tudom mikor lenne legközelebb... Mivel "Heavy hétvége" van és Heavy akció is ezért, jövő héten meg medek lesznek, ezért erősen kétlem, hogy mostanában...

Mondjuk ebből a szempontból meg jövő héten várható a Mutz, és valószínűleg bemutatkozik az Strv 81 (új svéd 8-as prém med).

(#137337) jozefgucci1 válasza Stanislav84 (#137336) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig a Liberté jó nagyon . Elég szépen lehet vele pattintani is és az átötéssel sincs gond. Ha gondolod nálam kipróbálhatod ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137338) ollie válasza Stanislav84 (#137336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem az esetek többségében jobban használható a Liberté, mert nem mindig tudsz hulldownban operálni. Cserébe viszont valamivel lomhább és a gunja is pontatlanabb.

***

(#137339) BÁ Nutrition válasza Stanislav84 (#137336) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a heavy akciókról hol irnak?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137340) Emu válasza Stanislav84 (#137336) üzenetére


Emu
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha kreditfarm miatt vennék jelenleg tankot, tuti, hogy a Patriot/Defender/Liberté hármasból választanék.
Megvan a Mutz, de kevés olyan csata adatik meg, ahol nem kell folyamatosan bujkálni kell vele. Arty buff óta pedig többen vadásznak rám, mert sokkal nagyobbat tud belém sebezni, mint egy heavy-be. De ez igaz jelenleg bármelyik prém medre, CDC-t elő se vettem még az új patch óta.

(#137341) Dr.Én válasza Emu (#137340) üzenetére


Dr.Én
veterán

Liberté nagyon király tank...bolond biztosnak is lehet nevezni...
erős front páncél...remek ágyú..kicsit franciás...
jól fordul és nagyon jó töltés idővel bír...
és a kupolát se mindig lövik be :D

WOT: kissio

(#137342) Stanislav84 válasza Emu (#137340) üzenetére


Stanislav84
tag

Félreértettél szerintem. :) Én is ebből a 3-masból szeretnék venni, csak tudom, hogy jövő héten medium akció lesz. És egyszerre csak egy ilyen járművet tudok most megvenni. :) Legénységhúzás is szempont, de mindhárom nemzet heavy tankjait húzom jelenleg, szóval így a választás is nehezebb. :) Főleg azért, mert számomra a patriot a mobilitása miatt vonzóbb, a defender meg a páncélzata miatt. A 3 közül talán emiatt is raknám ezt a 3. helyre. :)

(#137337) jozefgucci1: Köszönöm, lehet meggondolom az ajánlatod egy próba erejéig. :)

(#137339) BÁ Nutrition: Heavy tankok

Azt meg elfelejtettem, hogy 27-29 között meg a WoT Liga ér a végéhez és ott is lesznek akciók. Talán akkor várható az általam említett tankok közül valamelyik. Emellett kapható lesz a Chrysler K GF is ezen a hétvégén, amerikai heavy tank.

[ Szerkesztve ]

(#137343) galervin93 válasza Emu (#137340) üzenetére


galervin93
őstag

Ne is vedd elő a CDC-t... Éjjel próbaképp mentem vele pár kört. Nem mondom, hogy rosszul sikerültek volna (2000 sebzés körül), de az artyk célzás és töltés buffja rányomta a bélyegét a meccsekre... A 7-es francia valami fél hp-mat elvitte, folyamatos rekesz (sokkal több, mint régen), rengeteg kritikus... Jól gép volt ez anno, és most sem rossz, de kedvezőtlen irányba változott neki a játék.
Revó viszont bitang jó, nagy a szerelem. :-) Lassan az összes T55-ös küldetést javítom vele. (Egyetlen arty, vagy az utolsó 3 heavy küldetés hiányzik már csak, de egyikhez sincs alkalmas gépem, pedig nagyon jó lenne az Obj-re rámenni, nem is a tank, hanem inkább a sok kredit meg egyéb dolog miatt...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137344) ollie válasza galervin93 (#137343) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mausod nincs a heavy küldikhez?

***

(#137345) Emu válasza Stanislav84 (#137342) üzenetére


Emu
őstag

Azért írtam, hogy ne csábulj el a Mutz felé. Mióta tele van a fent említett hármassal a játék, azóta sokkal nehezebb játszani vele.

@galervin93: eszembe se jutott elővenni...na jó egyszer igen, de akkor is inkább a Revo-val mentem egy kört. Igazából el kéne cserélni, csak már nem akarok többet költeni.
JT8.8-ból Revo lett,
T28HTC-ből Panther M10,
D-Max-ból meg Type64.
Meg ha el is cserélném, akkor mi legyen az "áldozat"? SP keltette fel az érdeklődésemet a páncélzata miatt, de az a sebesség... :(

(#137346) ollie válasza Emu (#137345) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az SP-t is előszeretettel lövik az artyk, mert ugye lassú. Bár tény, hogy így is szeretek vele játszani, és próbálok mindig fedezékben maradni. Viszont a Mutz-ot mindenképpen jobb tanknak tartom az SP-nél (mindkettő megvan), ráadásul utóbbinak csak a frontja páncélozott, mindenhol máshol papír.

***

(#137347) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elfogadták a jelentkezésem a Sandboxra. Mikor van általában ilyen teszt szerver?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137348) Argh! válasza h1mpi (#137347) üzenetére


Argh!
aktív tag

Most :D

(#137349) Dr.Én válasza h1mpi (#137347) üzenetére


Dr.Én
veterán

Most és nagyon király :D

WOT: kissio

(#137350) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Személyes küldetésem (T-55A) teljesítése kapcsán várom elszánt jelentkezők segítségét.
A feladat: 30 napon belül teljesíteni a hátralévő feladatokat a tank megszerzéséhez.
Jutalom: saját accountra 3500 arany
Feltételek: minimum 7500 Personal Rating, 1500 Overall performance rating (noobmeter)
Részletek és jelentkezés privátban. WOT nick megadása kötelező! Megbízható, régi tagok előnyben.
Nevem a játékban : zsolthee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.