Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138051) ollie válasza Viktoár (#138013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy lehet így csalni. Amúgy meg van olyan perk, ami növeli a kritikus sebzés esélyét.

***

(#138052) ooloo válasza jr1994 (#138048) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván a Te nézőpontod szerint ...... és az én kezemben . De vannak , akik mesterien forgatják .

És a kihívás , hogy ilyen "hulladékokkal" kielégítő eredményeket érj el ? Jó tankban könnyebb jobb eredményeket elérni ( már akinek fontosak a mutatók ) . És mivel ennyire "hulladékok" a sikeres csata íze is édesebb . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138053) Viktoár válasza ooloo (#138052) üzenetére


Viktoár
addikt

A kövér max nekem is megvan,de bevallom őszintén hogy sírok amikor le kell szorzózni. :D Nekem nem áll kézre,szenvedés vele a játék.

A legnagyobb gondom hogy ahányszor eltalálnak annyiszor száll el a motor.Teljesen mindegy hogy honnan ér a találat,a motornak annyi. A löveg sem egy hú de nagy valami.Ugyan t8-as löveg de a 169-es pen furcsa mód sokszor megviccel. :( A lövegkitéríthetőség oldalra szintén gyatra.

Viszont lefelé baromi jó,talán ezt az egyet értékelem benne.

Üdv:Viktor

(#138054) ollie válasza fradi81 (#138047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszerűen nem ütötted át (már ha te játszottál a lighttal) a páncélzatot, lepattant. Gondolom valamilyen szögben is lőttél, na meg lehet, hogy mindkétszer alacsony pent sorsolt neked ki az RNG.

Az első alkalommal kb 45 fokos szögben találtad el az oldalát (a célkeresztet kell nézni), a második alkalommal olyan 30-35 fokban.

[ Szerkesztve ]

***

(#138055) jr1994 válasza ooloo (#138052) üzenetére


jr1994
addikt

Elfogadom hogy neked így jó, de én győzelemre játszok, és kétségtelen, hogy a felsorolt járművek nem a leghatékonyabbak, úgyhogy nem is játszok velük :N

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138056) kchryss


kchryss
addikt

Te jó ég milyen csapatot kaptam. 2 felderítő csata legelején halálba yolo-zik és 2 9-es heavy-nk akf az egész csata alatt.
[Replay] ha valaki szörnyülködne. A lényeg hogy 10-es szinten magasabb a színvonal. :DDD

(#138057) Midway válasza jano_77 (#138046) üzenetére


Midway
senior tag

Az semmi. Ezt nézd meg! 14k csata 17-ből egy tankkal. Csak golddal lő természetesen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#138058) Gyuri27 válasza Viktoár (#138053) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minek játszanál régi tankkal mikor vehetsz op tankot is? Azzal meg te lennél az élet császára.
Na go. De ne az olcsóbbikat vegyed. Hanem a 30k-t (ami 2 aaa játék ára). :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#138059) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#138048) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor mar csak az a kerdes honnantól lesz jo az az ag... mert itt tobben azt ajanlottak h az konnyebb es elvezetessab ag mint a masik nemet td vonal. pedig ott jo kis tankok vannak ezek eddig fosok.. az 5os barkasz pl elvett par evet az eletembol olyan szanalmas, pedig 3 asz is lett vele(nyilvan mert mivel egy fostaliga nem kell hozza tul sok, csak bot ellenfel)
most kezdtem a nashornt, szerencsere tiger agyuja fel is ment ra egybol, nagy kulonbseget nem latok a barkasztol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138060) BÁ Nutrition válasza Midway (#138057) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez is mutatja h nem kell foglalkozni a tier 8al es akkor mindegy milyen op tankot hoznak be. eleg felmenni a tesztszerverre neha, aki funra megy annak felesleges vegigszenvedni az osszes ag idiota bot tankjait. t-28, t-67, luchs, vk3001h, kv1s, kv2, tiger-1meg a jagdpanther, mind ingyen van es csomofele jatekot lehet velük tolni, max a 7es szinten neha bezavarnak a defenderek stb de meguszod agyrak nelkul. bar inkabb csak az elso 3al :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138061) Stanislav84 válasza jr1994 (#138048) üzenetére


Stanislav84
tag

Erről vitatkoznék, mert én mindkettőt szerettem. Sőt, Dickerrel néha most is megyek 1-2-őt, mert baromi jó látótávja és álcája van.

Nashorn pontosabb kisebb alphával, jobb töltéssel. Szerintem felérnek a többi TD-vel és max az amerikai 6-osok jobbak náluk. A következő St. Emil viszont minden szempontból Isten csapása a játékos számára.

(#138059) BÁ Nutrition: véleményem szerint te kedvelni fogod a 6-ost, a 7-est kevésbé. A 8-astól meg már egész jó az ág. A Borsignál meg kell szokni, hogy nagyon lomha, de végre teljesen forgatható az ágyúd, és ez nagy előny. A WT már gyorsabb, de ott már nem teljesen forgatható az ágyú. A Grille meg valami egészen más. :)

[ Szerkesztve ]

(#138062) Stanislav84 válasza Stanislav84 (#138061) üzenetére


Stanislav84
tag

Javítanék... :D a WT-nek is teljesen körbeforgatható turretje van, csak nincs ágyúemelkedése hátul.

(#138063) Dr.Én válasza dokee78 (#138043) üzenetére


Dr.Én
veterán

Holnaptól szerintem a Cromwell B lesz a boltban :K

WOT: kissio

(#138064) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az éjjel néztem skill4ltu-t játszani a Chryslerrel. Iszonyat OP az a tank. Egyszerűen nem tudnak körözni körülötte a medek, olyan gyorsan fordul, mindig szemben tud állni velük. A tierjében szinte golddal is nehéz átütni a frontját (pontosabban a hasát meg a kupoláját), egy csomó normál tier 8-as tanknak esélye sincs ellene. Pl. mit tesz egy T32? Megkerülni nem tudja, mert jóval fürgébb a Cryshler, és a kupoláját is csak golddal tudja átütni, de azt is csak kb 50%-os eséllyel.

***

(#138065) jozefgucci1 válasza ollie (#138064) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap délután SH-ban már elég sok Chrysler volt ,de nem okozott gondot beütni szemböl . Nem szoktam Defenderrel goldot lőni sh-ban azonos szintű tankokra és csóri forgathatta nekem akkor is belőttem . Direkt néztem csaták után , hogy ki mennyit pattintott és a Defender még mindíg jobb szerintem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138066) wwenigma válasza ollie (#138064) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap este QB folyamatosan nézegette a jatekosok statjait akik Chryslerrel tolták valamelyik oldalon, átlagsebzésben a dontő többségük megegyezett vagy alattamaradt egyéb Tier8-as prémium járgányaikkal szemben viszont a páncélhasználat meg magasabb volt.

Illetve durva hogy sok botnak mennyi prémjárgánya van...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138067) Viktoár válasza Gyuri27 (#138058) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezt a szerencsétlen dicker max-ot valamikor lehetett nyerni,hát sikerült megcsinálni a küldetéseket.Bárcsak ne sikerült volna. :DDD

Ebből a chrysler-ből rögtön kettőt is veszek hátha kilőnek az egyikkel,azonnal indítom a másikat. :C

Tényleg,erre nem gondolt még a wg hogy lehessen több egyforma tankod?Nekik az is jó kis pénzforrás lenne,nekünk meg mindegy mert botok mindig vannak a csatában. :DDD

Üdv:Viktor

(#138068) ollie válasza Viktoár (#138067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már több is van, amiből lehet kettő is:

T34 - T34 B
IS-6 - IS-6 B
Valamint Patriotból, Libertéből, Mutzból és Defenderből is 2 verzió van.

(#138065) jozefgucci1: a hasukat lőtted be szemből, ugye?

[ Szerkesztve ]

***

(#138069) szbalogh válasza ollie (#138064) üzenetére


szbalogh
őstag

Magasan van a tornya, szinte bármivel mellé állsz elég nehezen talál el, akkor is jó eséllyel pattan a toronyról.

Nick: HE_Storm

(#138070) szbalogh


szbalogh
őstag

Ja, szombat délután és tegnap összesen 190000xp ment az obj 430 II-be :) Ki is húztam a 430-at és gyorsan megvettem a T-54-et is, hogy a prémmel és küldetésekkel gyorsan túl legyek a stock állapoton. Az pontatlanabb ágyú már meg van a 430 II-ről. :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#138071) dokee78 válasza Dr.Én (#138063) üzenetére


dokee78
félisten

:R

Itt fejlesszem ki a X-es rádiót?
Vagy inkább a nagy ágyúra menjek rá?
Mert még mindig nem vagyok jó vele.
Szóval melyik lenne jobb elsőre?

[ Szerkesztve ]

(#138072) Imilenni válasza dokee78 (#138071) üzenetére


Imilenni
addikt

Hagyd a rádiót. A 90-es gun sokkal fontosabb.

Press "F" to pay respects.

(#138073) fradi81 válasza dokee78 (#138071) üzenetére


fradi81
veterán

Mindig a rádió legyen az utolsó.

moto g72, Ninebot d28e

(#138074) Viktoár válasza ollie (#138068) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja igen más a szinük,így okés. :C

Most néztem hogy van olyan prémium tank hogy KV4 KTTS. Ilyen van valakinek mert bizisten nem találkoztam még vele a csatamezőn. :N

Üdv:Viktor

(#138075) h1mpi válasza dokee78 (#138071) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A rádiót hagyd a végére, az első mindig az ágyú és a mobilitás. nem frissítettem kaptál választ bőven :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#138076) dokee78


dokee78
félisten

Köszi a rádiós helpet.
De érdemes lesz kifejleszteni azt is?
Így a magasabb Tierbe már nem kellesz megvenni a TD-kre?

(#138077) h1mpi válasza jozefgucci1 (#138065) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sokan úgy mennek a Chryslerrel, mintha MAUS lenne. Pedig nem az! Ha valaki okosan és óvatosan játszik vele, elképesztően op. Mivel gyorsan tölt, gyorsan szűkül és pontos, ezért nem kell feltétlen az első sorba menni vele (akkor haltam instant, amikor így játszottam), hanem szépen a második sorból, akár a medes útvonalakra menve osztani a dmg-et. A végsebességét szinte azonnal eléri, olyan mint egy elektromos autó :DDD
Messziről meg jól pattint, nem könnyű ellőni az alsó lemezt, máshol meg nincs gyenge pont.

A Defender töltés és célzás ideje, illetve a pontossága meg nem említhető egy napon ezzel szerintem. A páncéljuk meg azonos kb. a Defendernek is ott a weak rész az alsó lemezen meg a torony tetején a két kis kupola.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#138078) jozefgucci1 válasza Viktoár (#138074) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A KV4 KT az nyeremény tank volt legutóbb T8 kampányban.

Oli :A hasát lőttem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138079) Gyuri27 válasza Viktoár (#138067) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg vettem. Szerettem. Lószart se ér.
Bezzeg svédek. Ember élmény és siker faktor.
T6-tól gyorsak, jó rof, kiemelkedő pen. meg olyan álca mint néger ninjának a sötétben. Elképesztő.

Jaja dmaxból lehetne egy suck-max verzió is. Vennék egyet. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#138080) fradi81 válasza dokee78 (#138076) üzenetére


fradi81
veterán

Jobb klik a rádióra és meg tudod nézni melyik tankokra lesz még jó, mindent érdemes kifejleszteni minden tankon.

moto g72, Ninebot d28e

(#138081) Imilenni válasza dokee78 (#138076) üzenetére


Imilenni
addikt

Érdemes lesz kifejleszteni persze, de utoljára.

Press "F" to pay respects.

(#138082) h1mpi válasza Gyuri27 (#138079) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja csak az a baj, hogy a svéd td-k ultra bokor kemperek. Az össze vissza hidraulika miatt alig lehet menni velük rush üzemmódban. Nagyon szimpi nekem is, de ettől félek, nemsokára ki lesz fejlesztve a 8-as.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#138083) Gyuri27 válasza h1mpi (#138082) üzenetére


Gyuri27
félisten

Féltem tőle. Ha nem hánynék a játéktól (már vagy 2 hete nem léptem be) azzal tolnám. Élvezetes dög.
Ráadásul háló, festés, camo skill. Ecsém füszál mögé elbújik.
Persze vannak rossz mapok neki. De ez minden td-re igaz. Ez nem med vagy mozgékony heavy.
Az a pen meg. Defendert meg ilyeneket nem kell célozgatni.
Persze ha valami trollt látok goldot töltök. De akkor meg 4-500-ról még a legkeményebb tornyokat is bevágja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#138084) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#138059) üzenetére


jr1994
addikt

Borsig már használható. Jó persze a Nashorn sem a legrosszabb, csak nagyon papír, és hát ugye torony nélküli TD, nem forog körbe a csöve és én azt nem szeretem (kivéve a Grillén, ja meg E25, azzal de rég játszottam).

(#138078) jozefgucci1: a KTTS (TD) nem egyenlő a kampánytank Kreslavskyval, de hogy az előbbi miféle azt én sem tudom. Elvileg nem adták ki élesben, de annyira nem is baj. Egy régebbi QB videót találtam róla: link

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138085) Imilenni válasza h1mpi (#138082) üzenetére


Imilenni
addikt

Ne félj tőle, ha feltudsz mászni jó helyekre (nem nehéz vele) akkor kitünő..és ahogy írták igazi bokorharcos.
Himmelsdorfon persze kicsit szívás, de én a multkor 8-as csatában sorra pattintottam vele a tankokat. Csak már egyre többen rögtön HE-t töltenek rá sajnos. Ami fáj.

Press "F" to pay respects.

(#138086) Viktoár válasza Gyuri27 (#138079) üzenetére


Viktoár
addikt

Svédeknél megálltam a 3.-ik szinten.Inkább elkezdtem az angol heavy ágat meg az amcsi td-t mert egy T30 nagyon kellene.

Annyira bejön ez a Churchill VII-t hogy mindjárt megvan a Black Prince és észre sem vettem hogy ennyit mentem vele. Ritka hogy ennyire elterelődik a figyelmem az xp-ről.

Eredetileg a BP miatt kezdtem el az ágat de mostmár félek tőle mert nem biztos hogy azzal is ennyire élvezem majd a játékot.
Kicsit előre szaladtam a fejlesztési fán és megnéztem mi jön a BP után.Ez a Caernarvon nem lesz jó nekem,legalábbis papír alapján. :) Nehéztank létére elég "víkonka" lemezből van összerakva a test.

Ez alapján teljesen más játékstílust képvisel mint az elődjei és erre át kell állnom.Addig cumi lesz,persze ha egyáltalán tovább megyek az ágon.

Üdv:Viktor

(#138087) jozefgucci1 válasza jr1994 (#138084) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jogos köszi, hogy kijavítottál .
Amúgy most , hogy végetért a cw szezon ,mikor indul a nyolcas kampány ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138088) csapee válasza h1mpi (#138082) üzenetére


csapee
senior tag

Malinovka közepén a spotter bokorba rongyolt be a T49 mellé egy ilyen T10-es Td. Az a vicc hogy onnan is lőtt 3,5k anélkül hogy felspotoltak volna.

Csapee

(#138089) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez most mi?

Hogy lehet ennyit sebezni ezzel a löveggel,gold ammo-val?Ez volt az utolsó hogy golddal lőttem ebben a tankban.Úgy szar ahogy van,csak egy kredit temető az egész. Utána 2 lövésem eltűnt ami szintén gold volt majd meguntam és átváltottam AP-re.Ezzel rálőttem a Strv 103B-e,azt mondja great shot,de persze nem történt semmi.Se az hogy lepattant,se sebzés,semmi. :F

4 kört mentem ezzel a foshalmazzal és nem tudtam leduplázni viszont -100k. :C .Akkor úgy marad. :((

Üdv:Viktor

(#138090) fradi81 válasza Viktoár (#138089) üzenetére


fradi81
veterán

Azt nem látjuk hova ment a lövedék, gondolom nem éppen jó helyre. HESH hátrányai.

moto g72, Ninebot d28e

(#138091) Viktoár válasza fradi81 (#138090) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez az egész tank egy hátrány,ezerszer megbántam hogy a tortoise-t beáldoztam rá. :(

Üdv:Viktor

(#138092) fradi81 válasza Viktoár (#138091) üzenetére


fradi81
veterán

nekem a páncélozatlan 10-es van az még rosszabb, de néha lehet vele szépeket lőni. Goldot csak ésszel és ha elengedhetetlen.

moto g72, Ninebot d28e

(#138093) Viktoár válasza fradi81 (#138092) üzenetére


Viktoár
addikt

Pattintani ennek sem erőssége,szinte minden találat sebez.Nekem 6-6 a lövedék elosztás de mindig az ap-t szoktam betölteni.Ha szinte csak medek vannak ellenünk akkor váltok goldra de akkor is az esetek többségében nem üti át őket.

Olyan még nem volt hogy elfogyott volna a lőszer. :DDD Ez a mostani csatákra fokozottan igaz.Jelenleg nem használható td. És ahogy látom a wg fikcióit nem lesz már az. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#138094) Gyuri27 válasza Viktoár (#138089) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#138095) Viktoár válasza Gyuri27 (#138094) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem ismerem a srácot,de minden szava igaz. :R Köszi a linket,megnézem a többi videóit is. Elbaszott egy játék lett a wot. :(

Üdv:Viktor

(#138096) jr1994 válasza jozefgucci1 (#138087) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom, most nem vagyok valami aktív a klánban. Gondolom lemegy ez a WGL, az utánra ígérték a 9.19-et, gondolom utána lesz a kampány. Mondjuk nem igaz hogy sosem tudják időben bejelenteni ezeket az eseményeket, jó lenne előre tudni hogy mikor lesz. De ha nem találnak ki valami különleges (és használható) jutalomtankot, akkor én ugyan nem vállalom be a részvételt, van jobb dolgom.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138097) kchryss válasza BÁ Nutrition (#138059) üzenetére


kchryss
addikt

Készíts be nyugtatót, mert a legrosszabb a 7-es azon az ágon. Az emil sok játékost megakasztott azon az ágon. Az 5-ös kenyérpirító egy álom hozzá képest. :D

(#138098) h1mpi válasza kchryss (#138097) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köztük engem is :DDD ott szakadt meg a 2nd accom :O

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#138099) ooloo válasza jr1994 (#138055) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Azért néha becsúszik egy egy jó menet .... Mai szösszenet

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138100) kchryss válasza Viktoár (#138089) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem nem azt mondta hogy great shot hanem azt, hogy ricochet. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.