Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138801) kchryss válasza jimmy74 (#138796) üzenetére


kchryss
addikt

Kötvények - wotinfo cikk

Összefoglalva hogy mit akarnak: Nem goldért. Sima random mellett lesz lehetőség rangsorolt csatákat játszani. Ott a helyezések alapján a jobbak kötvényeket kapnak amiért vehetnek ilyen fejlesztett felszereléseket és fogyócikkeket.

Maga a ranked rendszer egy jó újítás szerintem. Aki jól játszik benne az meg is érdemli a jutalmat. Ezzel nincs is bajom. Az nem tetszik, hogy ez a jutalom ilyen tank tulajdonságait javító dolog és hogy ezt sima random csatában is használhatják ahol a játékosok 99%-ának nem lesz ilyen felszerelése.
Eleve hülyeségnek tartom a tankok ilyen fokú javítását, így is túl nagy a tűzerő a játékban, felesleges tovább növelni. Szóval én az egész jutalmazási rendszert kukáznám és mondjuk aranyat adnék helyette. Vagy ha ilyen felszereléseket adnak akkor csak ranked csatákban használhassák és ne randomban. Kb ezt írják nekik a fórumozók már az ötlet felvetése óta, de egyelőre tojnak rá.

(#138798) @jimmy74: Az összes küldetéshez minimum 6-os tank kell.

[ Szerkesztve ]

(#138802) Stunts666


Stunts666
őstag

Itt olvasom a hozzászólásokat... Már nagyon nem tudom eldönteni, hogy kinek mi lenne jó... Nekem még mindig csak egy problémám van: gold ammo (tudom, mindenki használhatja), de... 3 játszható tier van a játékban: 6-7-8... Alatta és felette csak a gold megy... Ki kellene venni a csába és kész... Sok Unicum játékos abbahagyná a játékot...

(#138803) jimmy74 válasza kchryss (#138801) üzenetére


jimmy74
őstag

Köszönöm!
Az ob 260 küldiket mèg nem néztem de arra gondoltam hogy ott már min t7 bár a t 55 nél is sokszor felejtős a kis tier .
A nehéz ágon kellene megcsinalnom a 3x annyi felfogott lepattanot mint hp-t de nem sikerül max2x annyi.

WoT:jimmbo

(#138804) Stunts666 válasza Stunts666 (#138802) üzenetére


Stunts666
őstag

Páran írtátok, hogy 9-10-ben milyen OP-k a super heavyk, goldot kell spamelni... Érdekesség, hogy miket lehet belőni egy 8-al, normál ammoval (nem egy nagy kör):

[ Szerkesztve ]

(#138805) ollie válasza Stunts666 (#138804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És hol lőtted be őket? Mert az a lényeg. A legtöbb általad sebzett tank az oldalát még a 150-es pen is átviszi.

***

(#138806) jimmy74 válasza Stunts666 (#138802) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát még az is jobb volt mikor aranyért lehetett csak venni prém ammot.
Ahogy visszaemlékszem én is vettem de mint a himestojasra ugy vigyaztam alig hasznaltam el.
Néha egyet.
Most rengetegen mérlegelés nélkül hasznalják persze krediért.

WoT:jimmbo

(#138807) Stunts666 válasza ollie (#138805) üzenetére


Stunts666
őstag

http://wotreplays.com/site/3619057#murovanka-wingab-centurion_mk_i

Nem az a lényeg, hogy hol löttem, de itt a replay. Hanem az, hogy például egy type 5-el nem fogok leállni szemtől szembe csatázni, mikor tudom, hogy nem lövöm be szemből.

Pont ez az, hogy ha nem megy szemből, akkor lövöm oldalról vagy hátulról. Ez lenne egy taktikai játék lényege. Szvsz. Nem az, hogy lövöm az überf*sza gold ammot, ami visz mindent és nem kell hozzá ész.

Ha pl Maus áll velem szembe és nem látom a hasát, esetleg nincs esélyem a közelébe kerülni, megforgatni, akkor megy a repesz.

[ Szerkesztve ]

(#138808) kchryss


kchryss
addikt

Ma nem ment annyira a Leo1-gyel mint tegnap, de összejött rá az ász. :)

Tegnap 1135 xp még nem volt ász, ma 1173-ra megadta. Nem számítottam ennyi xp-re mivel 3-an voltunk csak 10-esek a csapatban és nem is lőttem olyan sokat. Talán azért lett ennyi xp, mert top tier miatt orosz medként játszottam és toltam neki, így közelről sebeztem. :D

[Replay]

(#138809) zodo válasza kchryss (#138808) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratu!

Más:

Hajnalban ez várható.....

(#138810) csapee válasza Stunts666 (#138807) üzenetére


csapee
senior tag

A nap vicce vagy eddig:))

A Centurion Mk1-el pont repeszt fogok lőni a Maus-ba? Végülis sebezhetek vagy 30-at bele, akkor 100 lövés és meghalt.
A T49 derp gun sem lőtt bele 350-nel nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#138811) emre válasza h1mpi (#138787) üzenetére


emre
veterán

Nekem ez volt a véleményem teszt szerver után.

"A t100lt még jó, a német rhm pzw kb semmire sem.....sznájpolni elmegy, de túl nagy, flenkelni meg nem lehet 8 sec reloaddal. A wz132-1 ugyan úgy röhej a 10 sec-es töltéssel. A Sheridan-t és a 13-105-öt ki sem akartam próbálni."

(#138790) jano_77

Ismert egy rövidebb utat. :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#138813) lacibacsi válasza zodo (#138809) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez elég komoly foltozgatásnak látszódik... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#138814) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#138790) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Jobb spawnpoint? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138815) ollie válasza Stunts666 (#138807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mióta tudod mindig megkerülni a Type 5-öt? És mi van, ha te is lassú heavyben vagy? Minap városi pályán Defenderrel nem tudtam belőni a Type 5-öt, mert értelemszerűen nem tudtam megkerülni (többedmagával volt), és a prémium lőszer sem viszi át szemből. Ilyenkor mit csinálsz?

***

(#138816) Rico33 válasza ollie (#138815) üzenetére


Rico33
aktív tag

Mélyvíz és yoloooooo.. ;]

(#138817) ollie válasza Rico33 (#138816) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyébként tegnap Orzanel fogalmazta meg jól, hogy mitől OP egy tank. Attól, hogy a saját szintjén is csak prémium lőszerrel tudják belőni (tehát pl. type 5-t szinte minden tier 10-es csak golddal tudja szemből átvinni),

***

(#138818) Delávégá válasza ollie (#138817) üzenetére


Delávégá
tag

"szinte minden tier 10-es" ergó van ami anélkül belövi, szóval nem OP. :))

Amúgy lassú a tank, hatalmas (nehéz bárhova is elbújni vele), lassan tölt újra és még páncélja se legyen? Akkor olyan szutyok lenne mint az O-I exp. :D

(#138819) Rico33 válasza ollie (#138817) üzenetére


Rico33
aktív tag

Elhiszem, de én csak egy hobbylövöldés vagyok, goldot sose használok és amióta 1 vs 29 felállások vannak meg F1 tankok, azóta átálltam bot üzemmódba, megyek, lövöm ami mozog, garázsmenet.. :D

(#138820) ollie válasza Delávégá (#138818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a páncél a baj, hanem a weakspot hiánya. Szemből nulla darabbal rendelkezik, és nem, még a kupola sem weakspot. A szinte minden tier 10 meg azt jelenti, hogy van kb 2 tank, aminek nem kell prémium lőszer a megbízható átütéséhez.

[ Szerkesztve ]

***

(#138821) jagada válasza ollie (#138820) üzenetére


jagada
őstag

A kupakját T34-el szétlőttem szemből, igaz kb. 20m-ről, de vagy 3x bevittem és sima AP-val.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#138822) ollie válasza jagada (#138821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencséd volt.

***

(#138823) Razermazer


Razermazer
őstag

Type5 heavy hmmm volt szerencsém csapattársak körbevették 5-en és mint a farkasfalka szétszedték, csak 1 darab volt ha több is lett volna baj van. STRV S1 is csak a láncát tudja leszedni speckó gold apcr sem viszi át, ha egy csöppet oldalt fordul már jó.
Maus-nak a hasikáját lehet átlőni kétszer sikerült szintén STRV S1-el nagyon türelmes célzással, de még így is maradt hp-ja felét szedtem el.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138824) vhw válasza Stunts666 (#138802) üzenetére


vhw
addikt

Hát még mennyi piros... :)
Vagy azoknak úgyis mindegy? Ha megy nekik, ha nem, csakazértis tolják gondolkodás nélkül.

T1-2-3-ban miért csak a gold megy? Gold nélkül is a tankok döntő többsége papír.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138825) jano_77 válasza vhw (#138795) üzenetére


jano_77
nagyúr

Természetesen nem a bázisnál gondoltam a vízre, hanem J9-nél! Csak azt ne mond, hogy ott is a hídon keresztül közlekedett, mert akkor még-inkább hosszabb utat kell megtennie!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138826) h1mpi válasza emre (#138811) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jól hangzik :D Akkor lehet maradok a T-49-nél a sima gunnal, azzal elég élvezetes a játék.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138827) jr1994 válasza jano_77 (#138825) üzenetére


jr1994
addikt

Arra nem gondoltál, hogy az LTWT mozgékonyabb mint a BC?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138828) vhw válasza jano_77 (#138825) üzenetére


vhw
addikt

A végén már nem sokat befolyásol az a víz. Lendületből gurul le a dombról, ekkor már megtette az út 90%-át.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138829) po1son válasza Stunts666 (#138807) üzenetére


po1son
addikt

Ez az elmélet ott bukik el, hogy rengeteg esetben nincs lehetőség megkerülni az ellenfelet a repesz meg sokszor semmit nem ér...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138830) jano_77 válasza jr1994 (#138827) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem ez a tapasztalatom. Mindkettő meg van és a BC sokkal mozgékonyabb szerintem. De biztos én érzem csak rosszul. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138831) po1son válasza jano_77 (#138830) üzenetére


po1son
addikt

Pedig elméletileg tényleg jobb a ltwt link.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138832) galervin93 válasza po1son (#138831) üzenetére


galervin93
őstag

De érted.
"Tapasztalat" meg "szerintem".
Az mint a Jolly - mindent visz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#138833) MaximPeti válasza jano_77 (#138830) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

A számok nem ezt mondják.

[ Szerkesztve ]

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#138834) jano_77 válasza MaximPeti (#138833) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó, akkor Mindenkitől elnézést kérek, hogy az érzékeimre hagyatkoztam és balgaságokat írtam le! Remélem azért megkövezni nem akartok mondjuk a Hősök terén nyilvánosan!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138835) jr1994 válasza jano_77 (#138834) üzenetére


jr1994
addikt

Dehogynem ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138836) szbalogh válasza Papooo (#138762) üzenetére


szbalogh
őstag

állítólag valamit akarnak mókolni a prémtank-beváltással. Ha esetleg 5-ös tankokat is bevennének, akkor a Churchill III-at odaadnám egy Type-64-ért. 6-os tierben biztosan könnyebb ez a küldetés... :U

Hétvégén kihúztam az Rhm Pzw.-t.2 nap 200k xp :C Persze kreditem még nincs, mert féláron nem aakrtam eladni a sok fogyócikket amiket a küldetésekből szedtem össze a két nap alatt. De ma megveszem :C
A RU sajnos eladásra kerül, mert innentől nem lesz rá szükség. Meg jól jön majd a 4. kieső ember is a 6-os light-ba... ha mégis a VK-t venném vissza. Az is OP.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#138837) h1mpi válasza szbalogh (#138836) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd ha meglesz a 10-es light akkor véleményezd kérlek

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138838) szbalogh válasza h1mpi (#138837) üzenetére


szbalogh
őstag

Oké. A paraméterei nagyon bíztatóak. Csak a kevés skuló miatt aggóom. 30 fér bele összesen.

Nick: HE_Storm

(#138839) BÁ Nutrition válasza ollie (#138817) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor a scorpion g nem op mert egy tier4es tank is belovi barmilyen szögben ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138840) emre válasza BÁ Nutrition (#138839) üzenetére


emre
veterán

és nem csak ezért nem op

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#138841) po1son


po1son
addikt

A nagy arty nerf megint megmutatkozott. ;]
Gondoltam a garázsban porosodó gwe100 artyval klikkelgetek egyet. A 15 ellenfélből 12-őt találtam el (valamelyik csak splash dmg). Természetesen a csapattársak a helyzet magaslatán voltak szokásosan és alig jött az assist. :DDD

(még alul van egy hwk csak nem fért rá :DDD )

Ezt meg az egyik kedves honfitársunk írta nekem mai nap - pityk03 "töröld az aimbotot banolva leszel örökre" :DD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138842) lacibacsi válasza po1son (#138841) üzenetére


lacibacsi
addikt

Erre hogy a fenében nem kaptad meg a Szárnysegéd plecsnit? Volt, aki még ennél is több ellenséget sebzett? :F :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#138843) zodo válasza lacibacsi (#138813) üzenetére


zodo
nagyúr

Konkrétan a 9.19 patch adat mennyiségei.

(#138844) galervin93 válasza jano_77 (#138834) üzenetére


galervin93
őstag

Nem, de annyit elvárunk egy tapasztalt játékostól, hogy mielőtt leír valamit, utánanéz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#138845) po1son válasza lacibacsi (#138842) üzenetére


po1son
addikt

Azt hiszem az ellenfélnél a 9es mausnak ~100al több sebzése volt. Egyébként rengeteg HP volt még a pályán az ellenfélnél, ha csak 1-2 ügyesebb játékos lett volna a csapatunkba és nyerünk, akkor szerintem meglenne az obj260 utolsó küldi.

giveway

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138846) lacibacsi válasza po1son (#138845) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Szárnysegéd-et akkor kapod, ha te találod el a legtöbb ellenséget (de legalább hatot), majd a csapattársaid ki is lövik azokat. Ezek szerint ebben a csatában nagyon kikaptatok, mert nem sikerült kilőni az általad sebzettek közül hatot... Csak azért csodálkozok, mert mostanában minden második artys csatámban kapok ilyen érmet, sokkal kevesebb ellenfél megsebzéséért is...

(#138843) zodo: :Y :R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#138847) ollie válasza BÁ Nutrition (#138839) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Scorpion G konkrétan annyira jó amennyire a játékos, aki vele játszik.

***

(#138848) Stanislav84


Stanislav84
tag

Orosz szerverre kijött a patch. Ha holnap nem is, max 1 hét múlva várható nálunk is.

(#138849) GeneraL_XTX válasza Stanislav84 (#138848) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

hát jó lenne már :D ha mást nem is, annyit várok a mostani patch-től hogy a zöld-kék-lila apcr spammelős játékosok elhúznak a faxba ranked játékot játszani és kicsit vállalhatóbb lesz a random játék. :DDD

(#138850) adamgreen válasza Stanislav84 (#138848) üzenetére


adamgreen
senior tag

jó lesz az holnap is sztm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.