Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138751) dokee78


dokee78
félisten

1. Néha amikor nagyon pipa vagyok és a chatbe pötyögök vadállat módon,valahogy sikerül eltüntetni a HUD-ot,azt hogyan tudom vissza hozni?

2. Replayt fel szoktam venni az Nvidia Shadowplay programmal.
Fel is veszi 1680x1050-ben,de a Youtubera feltöltve már csak 1152x720.
Ez azért van,mert 720p és 1080p lehet ott a felbontás? (többi felbontásról is tudok,de gondolom 1050p ott nem opció)
3. Kérdés nem jut eszembe. :W

(#138752) wwenigma válasza dokee78 (#138751) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1. V gomb
2. 1920*1080 vagy 1280*720. Nálam is probléma hogy 1200p-ben jatszom és streamelni/felvenni le kell vennem a felbontast 1080p-re. Inkabb a baj hogy 16:9 kell legyen.
2. Majd. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138753) lacibacsi válasza Dr.Én (#138724) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nyugi. Van lesz az a pénz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#138754) tebeeee


tebeeee
csendes tag

Hello....az álca értékekről tud valaki valami infos oldalt adni? tereptárgyak értékeire gondolok...és amugy szokták azt modositani a patchekkel?

(#138755) szbalogh válasza Emu (#138746) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem olyan problémám van vele, hogy 6-os tankkal még nem voltam toptier... 4-esek ellen. pedig T-150-el akartam topgunt csinálni a kicsik ellen gyorsan. Egy hónapja tökölök ezzel a küldetéssel. Sőt, mindenki 8-as prémmel tolja, így szinte folyamatosan alul vagyok, nagy ritkán középen, vagy full 6-os a meccs :U
Másik kedvenc a lőjek ki egy két szinttel nagyobb medet... Aha minden 3.-4. meccsben vagyok alul 8-as meddel, akkor is csak néha van bent 1-2 db 10-es med.
És akkor a derítsek fel, sebezzek meg három arty-t meg még lőjek is ki egy eggyel nagyobbet... :W Lehetetlen küldetés.

Nick: HE_Storm

(#138756) Dr.Én válasza lacibacsi (#138753) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tudom...Győzzük ki várni...

WOT: kissio

(#138757) jozefgucci1 válasza szbalogh (#138755) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond az utolsó a három ary-s elég gáz. Eddig egy csatában volt három arty.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138758) fradi81 válasza dokee78 (#138713) üzenetére


fradi81
veterán

Melyik lövésnél? kicsit hosszú a videó :)

moto g72, Ninebot d28e

(#138759) Jacktor válasza wwenigma (#138733) üzenetére


Jacktor
tag

https://thedailybounce.net/2017/05/28/world-of-tanks-wgl-gf-qa-digest-ii-280517/

Wargaming is trying to fix the issue with arty platoons and chat will return as it was before.
...
...

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#138760) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma kb megkeseriti a jatek az eletem. elkepeszto hogy hogy lehet valami ilyen idegesito.. es meg terveztek h tovabb nerfelik a pontossagot stb.. tiszta cancer az egesz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138761) wwenigma válasza Jacktor (#138759) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

No plans to change platoons back.

Wargaming is trying to fix the issue with arty platoons and chat will return as it was before.

Most akkor melyik?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138762) Papooo válasza szbalogh (#138755) üzenetére


Papooo
senior tag

Type-64-el eddig ötször hittem azt hogy sikerült megcsinálni.
Ebből kétszer a saját arty kiszedte az utolsó lövésem előtt, kétszer lenyúlták előlem a felderítést, egyszer pedig a saját csapattárs kapott ki, mert kellett neki a frag.
Hajtom a wz-132-A-t , de azzal egy csata sem volt, amikor három arty lett volna.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#138763) ooloo válasza fradi81 (#138758) üzenetére


ooloo
őstag

Valóban hátrarúg az ágyú . Jó megfigyelő a harcostárs .

Autentikus , realisztikus az ágyú viselkedése .... szerintem dob - ha nem is sokat - a játék hangulatán .

A játékban ha sarkon fordulsz a géppel , akkor beadnak egy kocsikerék alatt pattogó murvás utat ( mint amikor álló helyzetben tekersz egyet a kormányon ) . Igazi lánccsikorgást is berakhattak volna .. esetleg . A mai játékoknál iszonyat sokat dobnak a hanghatások . Szerintem .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138764) dokee78 válasza fradi81 (#138758) üzenetére


dokee78
félisten

Steyernél,mikor a dobra lő felfelé.

(#138765) Emu válasza po1son (#138750) üzenetére


Emu
őstag

Persze, vannak ilyen csaták, 10 körönként nekem is adódott egy-egy 5k dmg feletti. De közben volt 4-5 full szívás kör. Én sem gondolom, hogy a jövőben sokat fogok játszani vele.

@(#138755) szbalogh: ne is mond, pecs előtt 2 hétig próbáltam megcsinálni a 2db 2 szinttel nagyobb HT kilövését, de nagyon kevés lehetőségem volt a teljesítésére. Azóta meg max. 3db tank lehet +2tier, abból meg soha nem adott még be egyszerre 2db HT-t.

(#138766) h1mpi válasza szbalogh (#138755) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én már fel is adtam a T55A küldit, amit lehet megcsinálok a kredit és a prém cuccok miatt, de minden típusnál van olyan, amit a mostani patchel szinte lehetetlen megcsinálni...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138767) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

na tudtam en h mire van szuksehem a 20% winrates jagdpanther2 szerencsetlenkedes utan, amire vegul elbaxtam a 60k free xp-t -> nagy agyu..

a kedvencem kisegitett ismet. ;] [link]
igy mar nem vagom fel az ereim.. meg jól latszik mennyire van ertelme beletolni a lovet a jatekba, semennyire..

4 meccsbol ket ace eddig

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138768) Viktoár


Viktoár
addikt

Ne aggódjatok srácok,lesznek itt javítások meg új dolgok hogy majd csak pislogunk nagyokat. :K

Egyszer eljutunk odáig hogy aranyért lehet venni HRRNGB-t (High Roll RNG Bonus :DDD ) amit 1-1 meccsre be lehet aktiválni. ;] Ez annyit jelentene hogy minden találat ami átüt az pluszos rng kapna. Na az lenne ám az igazán jövedelmező befektetés a wg-nek.A sok stathuszár csak úgy venné mint a cukrot.

Ez teljesen beleillene a wg jelenlegi üzletpolitikájába. :) Le is védetem az ötletem és eladom a wg-nek. :C

Üdv:Viktor

(#138769) kchryss válasza dokee78 (#138764) üzenetére


kchryss
addikt

Visszarúg az ágyú. Minden tanknál így van minden lövésnél, illetve a nagyobb kaliberű ágyúk nagyobbat rúgnak. Lehet nálad ki van kapcsolva xvm-ben. Nálam is ki van kapcsolva, mert amúgy baromi idegesítő. :)

Lehet, hogy játékon belül is lehet kapcsolni. Talán a dinamikus kamerával a beállításokban.
Vagyis nem mozgatja a játékos, ez csak egy effekt.

[ Szerkesztve ]

(#138770) wwenigma válasza h1mpi (#138766) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem lehetetlen csak ritkan adodik alkalom. Ha nem ilyenek lennenek akkor nem lenne ertelme...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138771) h1mpi válasza wwenigma (#138770) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A derítsd fel 3 artyt és sebezd meg még akkor is nehéz volt amikor stabilan 3-4 arty/meccs volt, de most szinte alig látok ilyet.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138772) kchryss válasza po1son (#138750) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap kivételesen jól ment vele, 11 csatából 3043 átlag sebzést hoztam össze. Talán kicsit kezdek ráérezni, de még mindig gyenge tanknak tartom. A jelenlegi metában szerintem csak az amx30b rosszabb 10-es med, a többi mind jobb nála. Papíron hiába jó a pontosság, ha a legrosszabb soft statjai vannak így a gyakorlatban a ruszki medek mind pontosabbnak tűnnek. Inkább az a jellemző, hogy 50 méterről láncot lövök, mint ez a tegnapi csata amikor minden talált.
117 csatából kb 50-et nyertem (42%) és ebből 38 volt top10, így még 12 maradt a küldetésből. Nem érzem, hogy döntően befolyásolni tudnám vele a csatákat. Mondjuk a 2150 átlag sebzésem elég soványka.

(#138773) dokee78


dokee78
félisten

Szóval ezért nem spottolnak a lightok:

(#138774) fradi81 válasza dokee78 (#138773) üzenetére


fradi81
veterán

4-es 5-ös tankok ellen meg lehet oldani spotter nélkül is, kicsit többet kell lőni és a térkép jó ha be van kapcsolva.

moto g72, Ninebot d28e

(#138775) vhw válasza tebeeee (#138754) üzenetére


vhw
addikt

Nem a tereptárgyaknak van álca értéke, hanem a járműnek.
Ha bokor mögött vagy, és nem lóg ki a tankod, akkor az elrejt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138776) kchryss válasza vhw (#138775) üzenetére


kchryss
addikt

Viszont nem minden bokornak egyforma az álcát adó bónusza. Régebben láttam egy listát róla, hogy melyik pályán melyik bokornak hány % a bónusza. Vannak 50-25-10%-os bokrok például.

Itt(katt) egy lista, de térkép nélkül jelölve kb használhatatlan. :)

[ Szerkesztve ]

(#138777) dokee78 válasza fradi81 (#138774) üzenetére


dokee78
félisten

Mindig van térkép csak amikor a chaten idegből írok elnyomkodom.

(#138778) jimmy74 válasza h1mpi (#138771) üzenetére


jimmy74
őstag

Èn pont ma csinaltam meg.
Kamikaze modban bulldoggal top tierkènt az enemy tele nehèz ès könnyű tankkal.
Jol tettem igaz a menekülő kanyarban kilőttek mielött ráfordultam volna a biztonságosabb út felè.
Szegèny tiger p meg oho meglepődött hogy alig indult a játèk èn meg köztük Laviroztam.
He ammo betöltve minden arty kapott 1-et sajna a meneküleskor eltalaltak párszor de sztem mindenki engem lőtt
Szinte minden tankot deritettem talán csak az enemy spottereket nem.

WoT:jimmbo

(#138779) h1mpi válasza jimmy74 (#138778) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ebből nem kérek... ez nem normális játék stílus b*sszák meg azt a sz@r T55A-t

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138780) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Tigris I-nél az erősebb motor számít valamit hozzáad az így is harmatos sebességhez? vagy inkább a fordulás lesz egy kicsit fickósabb? lánctalp már kifejlesztve, top löveg szintén, rádió is, torony is.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138781) jimmy74 válasza h1mpi (#138779) üzenetére


jimmy74
őstag

Jogos!
De ez a legbiztosabb modja ennek a küldinek sajna.
A csata amugy 3 perces volt sima win.
A kövi küldi is meglett ott pont az ellentète kellett vagyis top 1 xp a csapatban.
Csak ez meg a t-37 van könnyű tankom 50k csata után.
Nekem amugy se tetszik ez a rohanós mód.

WoT:jimmbo

(#138782) Demertin


Demertin
tag

Csak volt valami haszna, hogy néztem a döntőt. 100 gold + 7nap prém^^

(#138783) jano_77 válasza h1mpi (#138779) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet értek Veled h1mpi! Sajnos nem módosították az új MM-ehz mérten a küldetéseket! Én most épp azzal szívok - Obj.260, med - hogy öljek egy kettővel nagyobb szintű medet! szinte sosincs ilyen! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138784) kchryss válasza Demertin (#138782) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Én megint nem nyertem. Pedig 10 Patton kr-t, 10 Chrysler-t, 30x7 nap prémet és 100x100 goldot sorsoltak. :D

(#138785) Demertin válasza kchryss (#138784) üzenetére


Demertin
tag

Köszi, nekem is talán ez az első játékon belüli nyereményem, pedig több mint 6 éve játszom.

(#138786) h1mpi válasza kchryss (#138784) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is vártam, hogy nyerek és akkor 2 Chyslerrel mentem volna, dupla dpm :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138787) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T49-et meg a RU-t húzom. Ma komolyan elgondolkoztam, hogy minek húzom a RU-t... Annyival jobb és pontosabb a T49, hogy lehet feladom. A 10-es szinten is ilyen pontatlan a német light közép-messzi távra?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138788) jano_77


jano_77
nagyúr

Szombatról egy T67 ÁSZ, ha esetleg érdekelne vkit.

a többiek tényleg nem tudom mit csináltak :N

ez pedig annyira friss, hogy még forró - Bat.Chat 25t AP Tank ÁSZ - sajnos a végére kifogyott a lőszerem :U

ki találja ki, hogy vajon a T30 melyik oldalon volt a csatában? ott ahol én vagy a másikon? ;]

Azoktól akiknek már a garázsban áll a nagy Bat.Chat (és használják is nem csak porosodik) kérdezném, hogy a nagy tesó mondjátok, hogy még jobb mint a kicsit Bat!?! UGYE? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138789) kchryss


kchryss
addikt

Nagyon erőlteti a wg ezt az új felszereléses rendszert: Update 9.19: Improved Equipment and Directives

Érdemes beleolvasni a hozzászólásokba: [link]
Én ezzel a témával kapcsolatban pozitív visszajelzést még nem láttam. Nem fogja fel a wg, hogy ez nem kell a játékosoknak?
Amúgy a játéknak sincs rá szüksége. Obj 907 dpm-jét 4000 körülire fel lehet vinni. Az már betegesen sok. Így is túl nagy a tűzerő, túl gyorsan töltenek a tankok, ez is az egyik oka a sok nagy arányú győztes/vesztes pár perces csatának.

(#138790) jano_77


jano_77
nagyúr

Árulja el nekem vki legyen olyan kedves, hogy az alábbi mapon a piros bázisról indulva a T54 ltwt hogy a rákba ért sokkal előbb a pirossal jelzett részhez (vízen keresztül is kell mennie!!!), mint én a sárgával jelöltre?!? Bat.Caht AP-el voltam!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138791) vJokka válasza kchryss (#138784) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ezt hol lehet megnézni? Vak vagyok és nem találom :DDD

(#138789) kchryss: Néztem én is délután, kedvencem onnan:

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#138792) Demertin válasza vJokka (#138791) üzenetére


Demertin
tag

Facebookon a "Wargaming.net League" oldalán

(#138793) Razermazer


Razermazer
őstag

Egy kis érdekesség a játékban találkoztunk többségükkel, de van még ami várat magára, igaz azok már nagyon modernek, bár akad a régiek között is érdekes[link].

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138794) vJokka válasza Demertin (#138792) üzenetére


vJokka
aktív tag

Köszi :R

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#138795) vhw válasza jano_77 (#138790) üzenetére


vhw
addikt

Ha a bázisnál a hídon megy nem kell vízbe mennie.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138796) jimmy74 válasza kchryss (#138789) üzenetére


jimmy74
őstag

Amugy pár mondatban összefoglalva azt akarják hogy lehessen goldèrt felszerelést venni ami jobb a mostaninál?

WoT:jimmbo

(#138797) po1son válasza kchryss (#138789) üzenetére


po1son
addikt

A legnagyobb baj az lesz evvel, hogy a jó játékosok még jobbak lesznek. Így is nem egyenlő esélyekkel indul a legtöbb játékos, hiszen nem mindenki tudja kitermelni a prémium fogyóeszközöket stb...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138798) jimmy74 válasza jano_77 (#138783) üzenetére


jimmy74
őstag

Az ob260 küldiknèl hanyas a min tier amivel már lehetséges a teljesitès?

WoT:jimmbo

(#138799) Barcelona95 válasza jimmy74 (#138798) üzenetére


Barcelona95
tag

6-os.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#138800) jimmy74 válasza po1son (#138797) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát igen.sokkal több a csalodott jatèkos mint az anyagi profi player.
Lehet hosszútávon nem jar jól a wg mert a profik igyis úgyis nyomják a vèrpistik meg hamar feladják hiába belenyomott pénz.
A legtöbben ugy èrzem ezek között vannak akik nem annyira tehetősek de kitartóak bár sokan feladják adták az egyre mohobb wg miatt.
Egy hatar biztos van ami sorsdöntő lesz a jatèknak onnan zuhanni fog biztosan de nem tudni melyik patch hozza el ezt.

WoT:jimmbo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.