Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137401) jagada válasza Warton (#137399) üzenetére


jagada
őstag

Legközelebb 100m-en belülről sebezz!! ;] ;]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137402) h1mpi


h1mpi
nagyúr

3 artyt hogy lehet lightal kiszedni, amikor nincs is annyi soha? Írja ticketet a wg-nek hogy baromság a küldetésük?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137403) Gyuri27 válasza po1son (#137393) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint mondtam vannak sérült (fizikailag) emberek. Persze nézhetnék az eszmaraldát is.
Vagy origamizhatnának. Esetleg kötögethetnének.
Szóval ja. Ezeket a nagy általánosításokat, igazságokat hagyjuk. Mert semmi értelme.
Mindig egy adott ember, élet szituáció fényében mondjuk véleményt.

h1mpi: azt a küldit én is kihagytam (3 arty spot és sebzés beléjük). Szerintem sose lesz meg. Vagy 1000 csatából lesz pár aminél les matematikai esélyed. Aztán lesz 1 ahol minden körülmény adott és meg tudod csinálni. Ezért jók a nem rajtad múló küldik.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#137404) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Komolyan nem értem miért nem lehet a 70-es wn8-as aimbotos barmokat kibannolni a játékból? Ennyire nehéz Őket leszűrnie a WG-nek?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137405) jagada válasza h1mpi (#137404) üzenetére


jagada
őstag

Mert ezek kapásból úgy kezdik a játékot, h megvesznek pár T8-as prém tankot, mert hallották a suliban, h azok milyen ópék és T10-ben akarnak megtanulni játszani. Mivel nem megy nekik veszik a goldot meg a prém időt. Mi érdeke is lenne a WG-nek bannolni őket?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137406) h1mpi válasza jagada (#137405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor meg ne csináljanak ilyen hype híreket, hogy ennyi meg annyi csalót bannoltunk... gondolom a nemfizetőket...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137407) jagada válasza h1mpi (#137406) üzenetére


jagada
őstag

Az csak parasztvakítás, te is tudod. Még az igazi BOT-okat sem tudják kiszűrni, pedig volt rá pár évük.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137408) Carasc0 válasza Stanislav84 (#137400) üzenetére


Carasc0
őstag

Hello!

Tehát csak 15x teljesíthet 5x-es XP-t vagy korlátlanul? Nagyon nem mindegy! Mert ha korlátlan, akkor az csillagbank főnyeremény, ugyanis augusztusig több 100e csillagot belehet így zsebelni (sőt milliókat). :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#137409) jr1994 válasza Warton (#137399) üzenetére


jr1994
addikt

Artyval örülj hogy ennyi xp-t kapsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137410) Stanislav84 válasza Carasc0 (#137408) üzenetére


Stanislav84
tag

15x csak azzal a tankkal amit megvett... szerintem ez logikus, ezt vette meg.

Miért lenne korlátlan?

[ Szerkesztve ]

(#137411) Carasc0 válasza Stanislav84 (#137410) üzenetére


Carasc0
őstag

De a Katonai parádé is pont ilyen misszio jelenleg ami szintén korlátlan május 16.-ig. Ugyanez. Nekem itt már a szám 32, szóval elvileg a Liberté is az. Nem logikus nekem, mert sehol nem jelzi az illetőnek hogy max 15 alkalma van erre.

Azért lenne korlátlan, mert amit küldtem képet ott pontosan írja hogy a teljesíthető küldetések száma: korlátlan!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#137412) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Revo szereti a HE-t :DDD 1 híján 1000 :P

Ez egy vicces csata volt a Jagdtiger jött le a dombon ellőttem HE-vel a láncát leborult fejre és a többiek szétszedték :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137413) Stanislav84 válasza Carasc0 (#137411) üzenetére


Stanislav84
tag

Akkor az maximum bug. 15x teljesíthető az a küldetés, ami kizárólag a Libertére érvényes. Ahogy a csomagban megvetted.

(#137415) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok, nem tudjátok, hogy miért nem megy a premium shop ezt írja ki:
Sorry, something went wrong.
Action temporarily unavailable. Please try again later.

[ Szerkesztve ]

(#137416) lacibacsi válasza h1mpi (#137396) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az Obj.261-nél nem vettem észre, hogy mínuszos lenne bármelyik köröm, viszont a nyolcas francia 1,5k dmg + 2k stun-ra is -5k kreditet "hozott" nettóban, fogyóeszköz felhasználás nélkül... :F

A 3 artys küldiket meg remélem cizellálják a következő peccsben, mert ez így tényleg nem lesz jó... :N

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137417) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Tiger 1-re érdemes megvenni a nagy motort? Sokkal nehezebb de csak 50le plusz. Mi legyen a harmadik felszerelés a venti+töltés gyorsító után?

(#137418) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Friss hírek! :C Kimásolva a lényeg:
– WG has plans to introduce wheeled vehicles in the future. The first prototype was shown in the “Convoy” game mode.
– WG has plans for introducing several nations into the game, Poland has a high chance of being one of those nations.
Ezek alapján minimum jön még 3-4 nemzet. :))

[ Szerkesztve ]

(#137419) lacibacsi válasza Fücsök007 (#137418) üzenetére


lacibacsi
addikt

A kerekes járművek nélkül tudnék élni... :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137420) ollie válasza Carasc0 (#137408) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is azt írja ki, de szerintem csak 15 küldi lesz. Ha mégsem, az mázli.

***

(#137421) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lol, Az MT-15--öt a T55A-hoz a tier 6-os skodával sikerült megcsinálni... :DDD
Kár, hogy nem lett 2000 sebzés a kitüntetés miatt.

***

(#137422) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok, nem tudjátok, hogy miért nem megy a premium shop ezt írja ki:
Sorry, something went wrong.
Action temporarily unavailable. Please try again later.

(#137423) jozefgucci1 válasza xxx86 (#137422) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam operán megy ,direkt megnéztem neked.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137424) ollie válasza xxx86 (#137422) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ki másik böngészővel, vagy fizetési móddal. Nálam is előferdült párszor, ilyenkor váltottam fizetési módot.

***

(#137425) Stunts666


Stunts666
őstag

Van ebben a játékban értelmes ember??? Lakeville.... Baloldalt megyek 2 top tier Type 4 heavy-vel meg egy E75-el.. FV4202-vel tornyoztam... Simán felmentünk a dombon... Mondom GO, menjünk és lerohanjuk őket... Hát nem... Kivártak... Amig szét nem szedték őket... LOL

szerk.: én nem vagyok egy PRO, de ezek...

[ Szerkesztve ]

(#137426) Stanislav84 válasza Stunts666 (#137425) üzenetére


Stanislav84
tag

Bal oldal melyik kezdés felől? Mert gondolom déli kezdésnél... Elárulom, Lakevillen a völgy az egyetlen hely ahová kb nem érdemes menni. Érdemes otthagyni 1 spottert és 2 TD-t aki fedezi (esetleg 1 artyt), de ennyi. Pont azon okból, hogy nehéz áttolni. A középen a tó menti út az egyik legfontosabb pont, meg a város.

Onnan majdnem mindig meg lehet nyerni... akkor is ha már átjöttek a völgyön, mert kb a teljes bázist be lehet lőni oldalt a dombok felől mindkét oldalon.

Médium tankkal két lehetőséged van, segíteni a lightoknak középen és leadni pár támogató lövést, vagy támogatni a heavyket a városban kereszttűzzel.

És ahány meccs van Lakevillen igyekszem elmagyarázni, hogy hagyják a völgyet... még sima csatánál oké, de amikor encounter van (városban van a foglalás), akkor végképp eldobom az agyam, hogy miért menne valaki arra.

[ Szerkesztve ]

(#137427) Stunts666 válasza Stanislav84 (#137426) üzenetére


Stunts666
őstag

Pont ez az, hogy lazán átmentünk volna a völgyön. Nem encounter volt. Ha először hallgatnak a GO-ra, akkor simán megnyerjük a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#137428) Stanislav84 válasza Stunts666 (#137427) üzenetére


Stanislav84
tag

De még mindig nem érted...

(#137429) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Na, megvan a T28HTC, de nem tartanám meg.

Mennyiért számítják be egy M4A1 Rev-be?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#137430) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Az elmúlt időben hanyagoltam egy kicsit a játékot, ezek az arty változtatások nem tetszenek...
T8 SH, CW szempontból, melyik lightok kerültek a metába?
T10 lightoknak a randomon kívül lett értelme?

(#137431) Stanislav84 válasza grizlisandor (#137430) üzenetére


Stanislav84
tag

Körülbelül tier8-ban jelenleg csak a WZ-132-őt érdemes hozni, mint lightot. Tier10-ben meg az a baj, hogy a medek mindenben jobbak a lightoknál. Legalábbis mindenki ezt mondja az utóbbi pár hétben. :) Aztán lehet buffolnak majd a lightokon.

(#137429) Zolee_70: 3500 gold

[ Szerkesztve ]

(#137432) Carasc0 válasza ollie (#137420) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszönöm a további megerősítést. Hát tényleg jó lenne ha ez augusztusig tartana (bár kétlem), mert akkor csak a csillag végett is megéri a tank akár nekem is, bár nekem elég annyi van.

To all:

Úgy érzem sokat fejlődtem, a játékban. Valaki ezt megerősítené a WN8 meg egyéb paraméterek alapján? (R0ttmayer)... Nem hiszem hogy valaha is leszek lila, de azért próbálok átlagos lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#137433) Dreadloord válasza Carasc0 (#137432) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Jézus isten.....

http://wotlabs.net/eu/player/R0ttmayer

Mineeeeeek vettél 8-as prémtankot? 40% a winrated 760-as a wn8-ad. Ez rendkvül rossz statisztika, 1000 wn8 alatt t6 fölé menni csak a cspattársaid szivatása:S

(#137434) lacibacsi válasza Dreadloord (#137433) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hagyd már! 3k csatára 600 overall WN8 még elmegy...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137435) Dreadloord válasza lacibacsi (#137434) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Aha, csak nem t8-ban...

(#137436) fradi81 válasza Dreadloord (#137433) üzenetére


fradi81
veterán

Akarod mondani azt a 8 darab 8-as prémet ;] Mindegyikkel epic 500-1000 közötti átlagsebzés, jó az, szinte dől a lé :)

lacibacsi
1 hete még 489 volt az a mutató csak akkor változtattak rajta ugyebár :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137437) jano_77


jano_77
nagyúr

Az összes japó nehéz van olyan élvezetes tier6-tól, mint a tier5-ös O-I Exp.?!?
15 csatával meg is lett az O-I és még az ÁSZ is sikerült és volt több 1. osztályom is. :B

Illetve tudja vki, hogy a Battle Assistant modnál mi ez a regisztrálós baromság?!? Korábban ez nem ilyen volt! Tud vki olyan elérhetőséget, ami működik regisztráció nélkül is? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137438) Imilenni válasza Zolee_70 (#137429) üzenetére


Imilenni
addikt

Asszem ha bemész a boltba (ingame) kiírja :)

Press "F" to pay respects.

(#137439) jr1994 válasza ollie (#137421) üzenetére


jr1994
addikt

Kitüntetés nélkül könnyű :))

Amúgy végül nem vettem a HTC helyett Panther/M10-et, úgy sem nagyon játszanék vele. Funolni most leköt a 9-es Skoda, farmolni meg ott vannak a 8-as prémiumok. Viszont becseréltem a WZ111-et Rev-re, eddig tetszik, bár néha nagyon francia az az ágyú rajta, lehet hogy kéne bele kávé.

(#137432) Carasc0: úgy vettem észre, hogy 45% győzelmi arány alá menni általában nem szokott menni az embereknek, szóval a 40%-od az elég hihetetlen teljesítmény. Továbbra is azt tudom javasolni hogy tier5-ben, vagy legfeljebb 6-ban gyakorolj, és ha mondjuk már zöld szinten játszol, akkor menj feljebb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137440) Balesz1899 válasza Carasc0 (#137432) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Hagyd a magad tierben való játékot, és ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom. Kifejezetten hátrányára vagy a csapataidnak azokban a csatákban, hátráltatod őket. Elég ránézni a győzelmi arányaidra. (Skorpion G 670 csata után 36,72%. Nem tűnt fel?)

(#137441) xxx86 válasza ollie (#137424) üzenetére


xxx86
csendes tag

Sajnos sehogy nem megy nem akar engedni vásárolni .

(#137442) jano_77


jano_77
nagyúr

ha vki ismeri ezt a gyáva szar nyomoronc magyart, üdvözlöm az összes felmenőjét!
light-al - top tierként - leghátsó sorból snipeolt, mert egy kis buzi statpadder! nekem O-I-al kellett mennem spottolni!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137443) szbalogh


szbalogh
őstag

Semmi, késő van...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#137444) Argh! válasza jano_77 (#137442) üzenetére


Argh!
aktív tag

Statpaddernek hívsz mást miközben állandóan az xvm-el vagy elfoglalva, ha 1 napig nem működik már rosszul vagy. :K
Állandóan itt sírsz meg másokat sértegetsz , tele szemeteled itt a fórumot mindenféle használhatatlan információ nélküli 0 érő kommentekkel , ez ezt csinálta az azt csinálta és hasonlók... grat neked.... :U
Mindenki úgy játszik ahogy akar... :K

(#137445) BÁ Nutrition válasza Carasc0 (#137432) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baj, hogy ha oszinte lennek akkor azt hiszem kb olyan szinten lehetsz agyilag mint forest gump :U
de mivel nem all szándékomban, sem erdekemben sertegetni igy vedd ugy h nem irtam ezt le.

viszont az szomoru h sokadjara se vagy hajlando hallgatni a tapasztaltabbakra. raadasul az jatekoskarriered elejen megtalaltad ezt a topicot, de te jobban tudod :U :F :C

van itt egy csomo joszandeku, segitokesz ember mi az isten f****ért nem bírsz hallgatni rajuk? :F
en is full fogalmatlankent kezdtem el a jatekot, csak mentem es lövöldöztem ahogy a jatek adja, aztán relative hamar megtalaltam ezt a topicot, es nyilvan nem tetszett h "kioktatnak", de mennyivel jobban hangzik az h kikepeznek, segitenek h jobbá válj :U :K szal az h mindezt elutasitod es tovabbmentel a bot utvonalon es varod a megerositest h ugye h mennyit fejlodtel az egy nagy lol. sot ahogy latom a jagpanther2/ferdi szintet sikerult freebol atugrani es lett egy csodalatos 25%os winrated a jagdtigerrel, hat ehhez csak gratulalni tudok. +az egyik full op elodjevel a jagpantherral is 30valahany szazalekon

összegezve jo lenne ha felébrednél, ill nem tudom hany eves vagy ha 10 alatt akkor nem szoltam

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137446) po1son


po1son
addikt

Azt hiszem zárom a mai napot. :C

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137447) ollie válasza Carasc0 (#137432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg tudom már erősíteni, csak 15 küldi van, utána eltűnik, nem lesz többé 5x szorzó. Most próbáltam ki az Strv S1-gyel, a 15. volt az utolsó, és nekem is unlimited-et (végtelen) írt.

***

(#137448) grizlisandor válasza Stanislav84 (#137431) üzenetére


grizlisandor
addikt

Rendben, köszönöm az információkat! :)

(#137449) saltanus


saltanus
aktív tag

en meg ugy dontottem hogy megveszem a libertet standard festesben tudom h a kupolaja szar es h oldalrol konnyen beloheto de nekem tetszik foleg igy festes nelkul. nem lesz bohoc tank..
defendert is megbantam h nem vettem meg...
ez is egy ritka tank igy nincs minden nap a shopban...
csak kicsit sokkalom az arat vagy legalabb ez melle is adhatnanak 30 nap prem napot...

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#137450) Carasc0 válasza ollie (#137447) üzenetére


Carasc0
őstag

Oh köszönöm szépen a végleges megerősítést. :R Valahol sejtettem, hogy nem lehet végtelen ez a dolog, különben iszonyat sok csillagot lehetne összeszedni. Köszönöm még egyszer! :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.