Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137201) jr1994 válasza Multikiller (#137198) üzenetére


jr1994
addikt

Tegnap megszereztem az első Oskin medálomat, de akkor már fel se rakom :C
Mondjuk tény hogy valamivel könnyebbek lettek a MM átdolgozással.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137202) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Circon most kapott agyvérzést élőben. :D

Hülyéje berushol elore Pantherrel 2 ONI/SU152/Leo közé, erre közli hogy az emberek hülyék mert nem mennek, majd meghótt persze, 5 perce szidja a japan heavyket. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137203) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok.

VZ 111 et minimális ráfizetéssel mire éri meg becserélni ? Jó a páncélzata de az ágyúja nem az igazi + ez ágat nem is nagyon játszom.
Német
Amerikai
Francia
Vonalon mozgok.

Löwe, Pilot, Type 59 megvan, azokat szeretem.

T26E4 SUPERPERSHING

Panther mit 8,8 cm L/71
PANTHER MIT 8,8 CM L/71

AMX CHASSEUR DE CHARS

Köszönöm.Joe

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#137204) Stanislav84 válasza kchryss (#137192) üzenetére


Stanislav84
tag

Ph3lan: Using any exploit is against the game rules and can result in repercussions against the players using it. If a player discovers a bug they should report it to customer support.

Azaz Ph3lan kijelentette, hogy aki kihasználja ezt a bugot, az ellen nagy eséllyel fel fognak lépni.

(#137205) mefistofeles

Üdv Uarak!
Régen volt egy mod ami az álcahálót, csigaszemet stb. automatikus átpakolta az éppen aktuális tankra. Létezik ez még? Ha igen, milyen néven találom?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137206) fradi81 válasza Joe.36 (#137203) üzenetére


fradi81
veterán

hali

m4a1 revo vagy SP

mefistofeles
xvm pakolgatja ezeket.

dokee78
scheff pár videója, meg régebbi cleverland videókból is lehetett valamennyit.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137207) kchryss válasza Stanislav84 (#137204) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt kell mondania. :)
A gyakorlatban viszont annak az esélye, hogy szankcionálják a bug kihasználását szerintem 0. Több streamer is kihasználta a bugot több órás élő adásban ...

(#137208) h1mpi válasza kchryss (#137207) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan a bug az bug nem csalás, minek adnak ki bugos szar patchet...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#137209) mefistofeles válasza fradi81 (#137206) üzenetére

Szerintem félreértettél. Az XVM nem rakja át pl. az álcahálót az egyik tankomról a másikra........ legalább is én ilyent még nem tapasztaltam.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137210) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szomorú, hogy közel 90k csata után sem tudja szerencsétlen, hogy mi az, ha valakinek felrobban az ammo rackje. Gondolom az is zavarhatta, hogy nem tudta belőni a Liberté frontját (annyi esze nem volt, hogy a kupolát lője 2 méterről). Amúgy meg nem volt már 700 HP-ja sem, amikor felrobbant.

Lol, most látom, a csapatomban volt egy PeaceDeliverer nevezetű játékos is, 107k(!) csatával. Ennyit még nem láttam senkinél.

[ Szerkesztve ]

***

(#137211) fradi81 válasza mefistofeles (#137209) üzenetére


fradi81
veterán

hangar.xc

/ true - Enable removable equipment auto return (Camouflage net, Stereoscope, Toolbox)

"enableEquipAutoReturn": false,

át kell írni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137212) ollie válasza Joe.36 (#137203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek közül SP, de a Revo jobb. Az AMX sajnos már nem az igazi, mert a soft statjai szörnyűek, és mivel papírból van, az artyk meg jóval pontosabbak lettek (plusz elég sok derp gunos japó is cirkál), ezért már annyira nem ajánlott. A Revonak sincs sokkal jobb páncélja, de ahhoz elég, hogy kisebb eséllyel lőjék szét az artyk.

[ Szerkesztve ]

***

(#137213) vJokka


vJokka
aktív tag

Első 3rd mark :P

Kb. egy hete vettem észre, hogy 90% körül vagyok vele, ezért kicsit gyakrabban mentem vele. Nem gondoltam volna, hogy ezzel a fostalicska csatával lesz meg :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#137214) kchryss válasza vJokka (#137213) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :)

(#137215) fradi81


fradi81
veterán

Revónak jó ez az állandó toptier főleg ha rendesek a csapattársak hagynak is lőni ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#137216) Joe.36 válasza ollie (#137212) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm a válaszokat :) mindenkinek ! Megéri becserélni a VZ-t ? Mert jó a páncélja, de az ágyúja sztem gyenge az átütése, pontatlan, és nincsen cső lehajlás. Ezeken kívül mire még a jó választás ? De nem akarok nagyon sokat rádobni. Ez a tank is gyakorlatilag ingyen volt.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#137217) Balesz1899 válasza dokee78 (#137199) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ezt értem, de miért nem állsz meg egy kicsit T5-ben? Láthatóan T6-ban már nem vagy segítségére a csapatodnak, nem ártana kis tapasztalatot gyűjteni előtte.

(#137218) mefistofeles válasza fradi81 (#137211) üzenetére

Bocs, hogy zaklatlak a hülyeségeimmel de láma vagyok ezekhez.
Szóval megtaláltam a "true - Enable removable equipment auto return (Camouflage net, Stereoscope, Toolbox)"
sort, akkor most az egészet, vagy melyik részét kell átírni "enableEquipAutoReturn": false," értékre?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137219) Jadro válasza vJokka (#137213) üzenetére


Jadro
veterán

Melyik gun van rajta? Egyébként gratula!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#137220) h1mpi válasza fradi81 (#137215) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd jön a perm bann :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#137221) fradi81 válasza mefistofeles (#137218) üzenetére


fradi81
veterán

false helyett legyen true

Aztán most nem tudom vagy megjegyzi minden tanknál mit raktál rá, vagy automata rápakolja amit lehet de inkább az előbbi.

h1mpi
Akkor lenne még felháborodás asszem :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137222) po1son válasza ollie (#137210) üzenetére


po1son
addikt

Elméletileg egy Magyar játékos játszott a legtöbbet EU szerveren, aki EvilJoe nick néven játszik. Valahol olvastam, hogy valami fogyatékosságba szenved és ez az egyetlen szórakozása az életbe. :(((

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137223) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mondom megyek egyet a Jagdtigerrel az új patchel. Hát azt hiszem hagyom.... mozdulni nem tudtam az artyktól... aki szerint ez nem buff az hülye

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#137224) po1son válasza h1mpi (#137223) üzenetére


po1son
addikt

Jagdtiger eddig is arty mágnes volt, 10es artyival gyerek játék volt ~800-900at lekapni róla vagy bc artyval ~450et, ami összességébe ~1600-1700 hp.
Én egyértelműen a kevesebb sebzés és legyen stun 15 másodpercig mellett teszem le a voksom.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137225) ollie válasza Joe.36 (#137216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a baj, hogy manapság a WZ-111 175-ös penje nagyon kevés, és a páncélzata sem sokat ér az újabb prémium tankok ellen, melyeknek átlagban van 230-as penjük. Én is lecseréltem, bár én egy STA-2-re. Viszont ha újra megtehetném, már inkább a Britt FV-t választanám.

***

(#137226) Joe.36 válasza ollie (#137225) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is kb így érzem :) köszi az infót ! :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#137227) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#137208) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Azért az is vicces, hogy ezzel a bug-al a legélvezetesebb a játék hosszú idő óta....ezen lehet el kéne egy kicsit gondolkodni ott WG-éknél.... :U

Más: Sztem nyugodtan mondhatom, hogy lehoztam a meccset a kis skorpióval, méghozzá városban :D

(#137228) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#137201) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az melyik?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137229) BÁ Nutrition válasza kchryss (#137200) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem nem ugat pedig ki van fejlesztve. Hol kellene beallitani valamit?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137230) ollie válasza kchryss (#137207) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit gondolsz, mennyi idő kideríteni, hogy ki használta ki a bugot? Kb 2 perc.

***

(#137231) Sgr_A válasza ollie (#137230) üzenetére


Sgr_A
addikt

és mit csinálnak velük?
bannolják a játékosok felét?
ez nem bug hanem feature
a játék egyik legjobb fejlesztése ;]

[ Szerkesztve ]

(#137232) kchryss válasza BÁ Nutrition (#137229) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem nincs Rudy-m, nem tudom. Elvileg magától ugatnia kéne ha spotolnak és van 6. érzéked.
Ha nem ugat akkor:
- modok kavarnak be, próbáld ki modok nélkül replay-n
- túl halkra van állítva

Beállításoknál - hangerőnél ha jól tudom lehet tesztet nyomni a 6. érzékkel. Ha a Rudy van kiválasztva elvileg a garázsban a próbánál is ugat.

(#137230) @ollie:
Egy szóval sem mondtam, hogy nehéz kideríteni.
Azt írtam szerintem nem lesz szankció. A múltkori arany bug miatt is jól megbüntettek. Elköltöttem több 10 ezer aranyat és büntetésből kaptam 30 nap prémet ...

[ Szerkesztve ]

(#137233) ollie válasza kchryss (#137232) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kipróbáltam én is, tényleg mindig tier 10-be tesz tier 10-essel. ;]

***

(#137234) ooloo válasza dokee78 (#137199) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Bizonyára magad is rájöttél már , de azért leírom .

Nekem segített ( igaz nem sokat ) , a WoTReplays .... a menüben kiválasztod a neked tetsző pályát vagy harceszközt .

Apró "morzsákat" itt is lelni , amit beépíthetsz a játékstílusodba . :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#137235) kchryss válasza ollie (#137233) üzenetére


kchryss
addikt

Én meg 3 órája húzom a stock vk100.01p-t top tierként. ;]

(#137236) Stunts666 válasza Multikiller (#137198) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem is volt jó köröm... Azért:

(#137238) Stunts666 válasza #29094144 (#137237) üzenetére


Stunts666
őstag

Nekem forditva... Egy Centurionnal nem értem oda a csatára... :D 0 sebzés, 0 sérülés, 0 minden. :D Pedig akkor indultam, mint a többiek. :D Ja és nyertünk. :D

[ Szerkesztve ]

(#137239) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

A retardság ma uj szintre lépett a WOT-ban. Mentem egy kört Ensk-ben a csata elejen, felvillantottam a fél bagázst a városban, menekules kozbe nekikoccoltam (!) egy IS3-nak....a történet befejezése egyszeru, a két emberke - akiknek össz WN8-a alacsonyabb mint az enyém - tobb teamdamage-et okoztak (AMX 13 90 HP-nyit) mint amennyit az ellenbe lőttek. :DDD Mert hogy megsebeztem, én kezdtem....70 saját hp-t vesztettem, IS3 szerintem 0-t, max sargult a lanc...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137240) vJokka válasza Jadro (#137219) üzenetére


vJokka
aktív tag

és kchryss: Köszi, igazából nem kellett hozzá valami komoly teljesítmény, kb 2,5k kombinált elég volt. A nagy löveggel használom, azzal poén :D

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#137241) BÁ Nutrition válasza kchryss (#137232) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tovabbra sincs egy db modom se, eddig se volt, es nem is tervezem.
nekem a sima lampahang van a 6ik erzeknel ha a rudyval jatszok. nincs lehalkitva ugyanolyan mint mas tanknal.
ugy tudom h ezt az ugatast egy ideje kivettek a jatekbol, legalabbis tavaly osz ota van meg a rudy kb akkor mar ilyen volt. azt hittem valtozott es vissza lehet allitani
a kutya akkor ugat nalam csak ha a legenysegi tagoknal rakattintok, ezert kerdeztem hatha valamit at kene allitani esetleg, ha van valakinek rudyja es sejti mi lehet a gond azt megkoszonnem
:R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137242) BÁ Nutrition válasza Sgr_A (#137231) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert ez nagy poen lenne ha barmivel probalkoznanak.. semmi alapjuk nincs ha siman csak jatszol es nem csaltal. lojjek le a szervereket vagy javitsak a bugot. barmi ban no comment meg shame kategoria. mondjuk engem nem erint mert max penteken jatszok legkozelebb de total elmeroggyant a gondolata is barmifele bannak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137243) kchryss válasza BÁ Nutrition (#137241) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy csak xvm-mel ugat ha spotolnak.

(#137244) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#137241) üzenetére


galervin93
őstag

Nem működik, úgy rémlik valamelyik hírrepeszben olvastam, hogy tudnak róla ők is, bugos, és az is marad...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137245) zodo válasza Dreadloord (#136888) üzenetére


zodo
nagyúr

Ok nem vagyok pro de ebbe az átlagsebzésbe vegyük bele hogy stockról kihúzni a topra egy IX-es tankot nem kevés csata pláne free nélkül.
Aztán tudjuk milyen csatákba lehet keveredni, ha nem az arty csapott ki akkor én csesztem el amiben néha a csapat is segített.

Mindegy is, első körre meg lett a T28 Concept HT-15 az T110E5-el :)

Így most van két igényelhető + 1 (ötödik) Svéd lány a barakba.
Ők talán majd egyszer beülnek az Emil-be.

[ Szerkesztve ]

(#137246) jagada


jagada
őstag

Ha szopni kell, akkor szopni kell:

9 bukóra egy nyertes

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137247) 4580693 válasza jagada (#137246) üzenetére


4580693
senior tag

Torrente után szabadon: ha keg kell baszódni, akkor meg kell naszódni! :D

(#137248) Stanislav84 válasza zodo (#137245) üzenetére


Stanislav84
tag

Grat! Nekem is meglett tegnap IS-3-al full tier8-ban és szintén bukó... 3900 sebzés, 3600 blokk... 3x annyit sebeztem, mint a következő csapattársam. És miért nem lett több? Mert én maradtam utolsónak és 12 ellenfél jött felém. :D

És a segítségeteket szeretném kérni. Hová tegyem következő csajokat? Mert van most 2 amit nem osztottam ki és ötletem sincs. (plusz addig nem tudom elkezdeni T55A med és heavy küldiket) Eddig az amerikai lightban van 4 csaj, meg a kínai heavy ágon, illetve a Svéd emilbe van 3 (+2 svéd még barakkban). Orosz med ágat húzom, de oda most vettem Rudy-t így van 0. BIA-s legénység (meg amúgy már egy ideje húzok ott egy med legénységet), Bat-chat ágat még nem kezdtem el húzni. Cseh medekben van egy alap 1. skilles legénységem, így talán oda érdemes lehet. Amerikai med ágon meg lassan 3. skilles legénységem lesz alapból.

Mindenképp olyan tankba terveznék rakni, ahol max 4 fó van, és tier10 a cél. Minden segítséget köszönök.

[ Szerkesztve ]

(#137249) mefistofeles válasza fradi81 (#137221) üzenetére

Köszi a sok segítséget de a módosításokkal is nekem kell átpakolgatni a cuccot egyik tankról a másikra.....
Szóval nem jött be.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#137250) jano_77 válasza vJokka (#137213) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok! Nekem is a napokban lett meg az első, vót nagy bodottá. :))

(#137212) ollie: érdemes lehet a CDC-t Revóra cserélni? Legénység kiosztás egyezik? Csak mert az AMX 30 legénységét húzom benne.

(#137233) ollie: én csak azt nem értem, hogy szakaszt nem csak úgy tudsz csinálni, hogy meghívsz vkit és elfogadja!? Ha nincs senki meghívva és egyedül vagy, akkor nincs szakasz!? Vagy rosszul gondolom? Még sosem próbáltam. :( Vagy vkivel megbeszélitek, hogy figyu, gyere már szakaszba, de csak fogadd el, nem kell játszanod!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.