Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138901) adamgreen


adamgreen
senior tag

Gyerekek a nöi hangok kibeba**ott jók lettek . komolyan kis aranyosak és néha sunyi poénosak :C :C

(#138902) vhw válasza Razermazer (#138892) üzenetére


vhw
addikt

"ha táncolsz vele jobbra balra, miközben lőnek, akkor rendesen pattint is."

Főleg JagdP. E100-al szeretem őket nézni a táncolással, úgy próbálkoznak pedig... de még ha ketté lenne hajtogatva a kartonpapírjuk, akkoris overmatch-eli őket a 170-es :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138903) Emu


Emu
őstag

A csigaevők könnyű tankai milyenek lettek az átalakítás óta? AMX12t-nél járok, de ezzel a 4-es tárral már nem az igazi...a két közepes BC elérése a cél, de ha nagy szívás eljutni addig, akkor lehet várok még vele.

(#138904) sequator válasza vhw (#138902) üzenetére


sequator
senior tag

A másik, ami ellen a táncikálásuk nem véd az a HE. :) Ugyanolyan remekül lehet őket HE-vel meglőve kigyújtani, mint a hátsó tornyos tankokat. ;]

sautia

sequator

(#138905) notika77 válasza Stanislav84 (#138900) üzenetére


notika77
senior tag

Nem akció volt, hanem teszt. Felmérték, melyik tankokat cserélik, mennyit hajlandóak átlagban ráfizetni az emberek, mennyivel nő az arany vásárlási kedv, mennyivel csökken a prémium shop-ban eladott tankok mennyisége stb. Legutóbbi hírek szerint a cserélhető tankok listáját is bővíteni fogják. Hogy mivel fogják bővíteni, arról eddig nem volt hír (t6 alattiakkal, t8 felettiekkel, esetleg nem csak a fejlesztési fában elérhető tankokkal).

(#138906) Razermazer válasza vhw (#138902) üzenetére


Razermazer
őstag

Csillagrombolókkal nem harcolunk, csak csipkedjük és húzunk a francba :D a nehezek majd intézik ha ügyesek és odaérnek hozzá ;)
Igen az is igaz, hogy he- vel lehet gyújtani, nahát nem lehet minden tökéletes, akkor meg az lenne a baj hogy overpower.

Most nézem, hogy valami török gyerek invite-olt klánba KOMAT hát köszi, de én inkább majd magyarba.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138907) dokee78


dokee78
félisten

Jelenleg 1 ágat húzok.
Viszont még egyet akarok.
Melyik legyen?
Melyik kezdő barátabb?
Cseh vagy USA közepes?
Csehből megvan a 4-es.

[ Szerkesztve ]

(#138908) SoulReaver válasza dokee78 (#138907) üzenetére


SoulReaver
veterán

Melyiket húzod? Az orosz szerintem elég jó. Haladni is lehet vele. A cseh ág, tier5 elég jó, t6 elég szar, a többit nem tudom, mert a t6 egy szar és nem tudtam még tovább lépni vele.. :) Francia közepesek is jók!

(#138909) kchryss


kchryss
addikt

Akkor a szokásos kérdés mielőtt feltenném a patch-et. 9.19-es kliens lejátssza a 9.18-as replay-eket?

(#138910) jr1994 válasza dokee78 (#138907) üzenetére


jr1994
addikt

Az USA med ágon nincs rossz tank, viszont nem igazán kezdőbarát. Jó, a Pershing nem az igazi, de kb az összes 8-as med hulladék. Az E50M vagy az Obj 140 ágak is élvezetesek, de szerintem először mondjuk húzd ki az IS7-et vagy az E5-öt. A cseheket meg inkább még hanyagold.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138911) ooloo válasza kchryss (#138909) üzenetére


ooloo
őstag

Nem . Most próbáltam lejátszani , de nem ment .

Más .

Kikerült a garázs képernyőről az az opció , hogy a "legénység automatikus visszahelyezése ebbe a járműbe"

Feltételezem , nem csak nálam .. :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138912) dokee78 válasza SoulReaver (#138908) üzenetére


dokee78
félisten

USA TD ágat húzom.
Oroszt nem szeretném,ezért írtam ezt a 2 választást.
Angolt akartam,de az a Crusader annyira szenvedés nekem,hogy abba hagytam.

jr1994 Lehet kipróbálom az USA-t akkor!

(#138913) Razermazer válasza ooloo (#138911) üzenetére


Razermazer
őstag

Hááát csak közlöm hogy a fejlesztési fa eltűnt, semmilyen nemzet fája nincs :U a barakk szintén nem tudok váltani csak a svéd van, bug az egész lehet pihentetjük mára. Lehet nálam egyedi :(((

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138914) ooloo válasza Razermazer (#138913) üzenetére


ooloo
őstag

Talán segít , de nem biztos , ha leszeded és újra telepíted .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138915) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

(#138916) Razermazer válasza ooloo (#138914) üzenetére


Razermazer
őstag

Áhh sajna ahogy sejtettem, aslain mod ver02 megoldotta és más fejlesztési fa, a hd nem megy így most jó. Barakk is visszajött, minden kezelhető, mindig ez van egy verzió váltásnál, majd a ver05-06 talán stabilizálódik.

HunDani: ez egy kicsi gattling

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138917) adamgreen válasza [HUN]Dani (#138915) üzenetére


adamgreen
senior tag

A jó öreg PzIIJ .

Borzalmas nagy skilleket láthatunk a videon.Full goldal lőni a 6 éves piros botokat ez igen :C

Nem is értem hogy tier 1-4 ig mi értelme van .Oh wait menő statpadolni :DDD

(#138918) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tundra.

Én voltam a csapat ellensége, mert nem mentem fel a hegyre meghalni... Nem sokon múlt, hogy lehozzam... :O

(#138919) dokee78


dokee78
félisten

Ez a Tank Inspector nálam nem akar működni.
exe hibával leáll.
Próbáltam mindeféle kompatilitási módban.

Type 64-el nem igazán megy,gondolom akkor felesleges példáil elkezdenem az USA light ágat is.

(#138920) notika77 válasza dokee78 (#138919) üzenetére


notika77
senior tag

Nincs még belőle a mai verzióhoz használható kiadás. Régen használtam és már lehet, hogy nem emlékszem minden funkciójára, de amire igen, arra a tanks.gg is alkalmas.

(#138921) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

És milyen a ranked? Nyomjátok már? :DDD

(#138922) emre


emre
veterán

Valaki meg tudná mondani hogy ezeket a pöttyöket a teambase panel alatt hogy tudom kikapcsolni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#138923) adamgreen válasza GeneraL_XTX (#138921) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ranked az Junius 5 én startol hétfőn.

(#138924) dokee78 válasza notika77 (#138920) üzenetére


dokee78
félisten

Ja,hogy ez is verzió függő.

(#138925) notika77 válasza dokee78 (#138924) üzenetére


notika77
senior tag

Ha a verzió váltásnál variálnak valamit a játék fájlainak kódolásával, akkor új verzió kell a Tank Inspectorból is.

(#138926) szbalogh


szbalogh
őstag

Nekem azt árulhatná el valaki, hogy az Aslain hova a túróba rakta a Jimb0 célkereszt .swf fájljait?

Nick: HE_Storm

(#138927) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Úristen mi megy a játékba, az összes 6 éves idióta fent játszik... :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138928) kchryss válasza szbalogh (#138926) üzenetére


kchryss
addikt

Mostanában a res_mods helyett a mods mappába is szokott pakolni. Annyi a különbség, hogy az utóbbiban tömörítve vannak a modok így könnyebb egyenként leszedni. Wotmod fájlkiterjesztéssel vannak és 7zip-pel ki tudod őket csomagolni aztán ha módosítod akkor vagy res_mods mappába rakod vagy meg van a módja hogy kell 7zip-pel becsomagolni, hogy olvassa a játék a wotmods fájlt.

(#138922) @emre: Azokat szerintem csak a flash fájl babrálásával lehet leszedni, de az már haladó modolás.

[ Szerkesztve ]

(#138929) fradi81 válasza h1mpi (#138927) üzenetére


fradi81
veterán

Patch letölt, 1. csata, utána egy üzenet

Már az is baj hogy sok csatám van, ez az új (de)generáció :C

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#138930) Viktoár válasza fradi81 (#138929) üzenetére


Viktoár
addikt

341 csatával a háta mögött márcsak tudja miről beszél. :C

Üdv:Viktor

(#138931) h1mpi válasza fradi81 (#138929) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD beteg állatok vannak

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138932) ollie válasza [HUN]Dani (#138915) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ilyen gyökereket végleg bannolnám a játékból. Direkt elbújt az elején, hogy neki minél több frag maradjon.

***

(#138933) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Fck WG!! Elérték amit akartak el is küldtem nekik a képet és az üzenetet ticketben! 3 meccsen sebeztem összesen 1500-at... az is mindegyik minuszos volt, sima ammoval prém fiókkal

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138934) jagada válasza h1mpi (#138933) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem bűntudatuk lesz, és küldenek neked egy T8-as prém tankot kárpótlásul :DD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#138935) Razermazer


Razermazer
őstag

Huhhh bszki teljesen összefosta magát a game, már magában se megy, nemhogy aslain moddal csatatöltés kifagy, ha mégis belépek akkor egy fix képet látok a pályáról meg a célkeresztet, a saját tankomat nem és a csapatét sem, ellenfelet sem látok, csak az ikonokat, mozogni lőni elvileg tudok csak egy modellt sem látok így nincs is értelme. Csinálok egy tiszta telepítést megint a f****ba.
Bírom ezt, tegnap még kurvára semmi baj nem volt, mindig ez a patch váltás, hát nem ezért van a rohadt tesztszerver áhhhhhhhh.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138936) emre válasza kchryss (#138928) üzenetére


emre
veterán

Az előző verziónál a battle observer kikapcsolta, most ugyan azt használom, és nem tudom eltüntetni. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#138937) fradi81 válasza Razermazer (#138935) üzenetére


fradi81
veterán

Mod használóknak érdemes tartani egy tiszta telepítést az ilyen esetekre és akkor elég átmásolni, nem kell újra letölteni/telepíteni.

moto g72, Ninebot d28e

(#138938) adamgreen válasza h1mpi (#138927) üzenetére


adamgreen
senior tag

Patch napon nem szabad játszani . ez már bevett szokás . tapasztalat ;]

(#138939) kchryss válasza emre (#138936) üzenetére


kchryss
addikt

9.19-est próbáltad?

(#138940) [HUN]Dani válasza h1mpi (#138933) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem az orosz 8-as bejön. Egész jó köröket megyek vele újítás óta. Két hete ez is meglett. ;]

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#138941) emre válasza kchryss (#138939) üzenetére


emre
veterán

persze :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#138942) kchryss válasza emre (#138941) üzenetére


kchryss
addikt

team_bases_panel.json enable esetleg?

(#138943) h1mpi válasza [HUN]Dani (#138940) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A francia ágat nagyon elcseszték lehet majd egyszer az S-51-et kihúzom már a 3/4 xp megvan a 8-ashoz

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138944) ooloo


ooloo
őstag

Egy gyenge csata után .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#138945) po1son válasza h1mpi (#138933) üzenetére


po1son
addikt

Ezek után már én sem fogok többet artyval játszani... ;] :DDD
Kettő idióta csapattárs miatt viszont meghaltam a végjátékba, akik nem ismerik a minimapot és így nem kaptam 500.000 kredit-et... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138946) h1mpi válasza po1son (#138945) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ez az új arty meta nem bejövős, akkor se ha néha összejön egy egy jó kör, de ahogy látom nem csak én vagyok vele így mert szépen eltűntek a játékból. Majd teszten kipróbálok párat, de nincs lelki erőm még egy ágat kihúzni, a francia 9-esig is rengeteg energiám ment el a semmire...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#138947) ollie válasza po1son (#138945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez obj 260-as?

***

(#138948) kchryss válasza emre (#138941) üzenetére


kchryss
addikt

mods/configs/mod_battle_observer/armagomen/markers.json
"showMarkers" : false

(#138949) po1son válasza ollie (#138947) üzenetére


po1son
addikt

Igen, obj260as (egyszer talán a végére érek). A legnagyobb baj, hogy pár küldetést át kellene dolgozni, mert nem lehet megcsinálni és itt nem a nehézségi fokozatára gondolok. Összesen 5 küldetésem maradt még.

h1mpi - Sajnálom, hogy nem tudtál játszani a 10es bc artyval, egy igazi élmény volt vele régen a játék. Egyébként nem rosszak az arty-ik csak egyszerűen túl gyorsak a csaták. Ahhoz hogy valaki jó kört menjen arty-val ahhoz minimum egy 8-10 perces csata kell amiből jelenleg nincsen sok. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138950) galervin93


galervin93
őstag

Kezdem úgy érezni, nem is olyan vészes dög ez a Tigris II. Mondjuk durva, hogy egy 8-as heavy alig 1500 átlagra első jelet ad (kevesebb mint 50 csatára)...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.