Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138034) ooloo válasza kchryss (#138010) üzenetére


ooloo
őstag

Átrágtam magam a videókon ...

A páncélátütéshez annyit , hogy elég nehéz 300m feletti távolságnál pontos lövést leadni a modulokra . Sokszor van az , hogy beszűkült irányzékkal 200 - 250 m ről leadott lövés 2-3 méterre a cél mellett , vagy előtte csapódik be . Máskor meg olyan lövés talál be , amit még én sem hiszek el . Arról már nem is beszélek , hogy sokszor dob Városi környezetbe a szerver . Ahol jó HP - t gyűjtök be , oda ritkán rak ... viszont az olyan pályákra ahol nem találom fel magam , oda rendszeresen . Talán ennek az ellensúlyozására vannak olyan csatáim , ahol zsinórban jó köröket futok . De ezek ritkán ismétlődnek , sajnos . Pár csatányi "kilengést" leszámítva , csak a Német tankos vonalat fejlesztem . Olvastam , hogy nem kezdőbarát , de ez hidegen hagy .
A statisztikám nem éppen rózsás , de szégyenkeznem sem kell miatta .

Nagyon köszönöm , hogy Neked nem gurult el a gyógyszered , és higgadtan , emberi módon válaszoltál ! :R

Kellemes estét!

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.