Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137851) h1mpi válasza Dr.Én (#137850) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem akkor még rosszabb lenne :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137852) BÁ Nutrition válasza jozefgucci1 (#137836) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem allandoan lovik a kupolat, de azert tud pattintani is boven, botok ellen jo lesz majd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137853) Dr.Én válasza h1mpi (#137851) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is toltam már tintás állapotban, hát voltak érdekes balesetek csata közben :DDD
de jobb tiszta fejjel játszani :D

WOT: kissio

(#137854) adamgreen


adamgreen
senior tag

Circon-t is kivette a WG a Contributor programból
[link] :U

Update :

WG befosott és visszarakták közben Circont, :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#137855) rlazol válasza h1mpi (#137840) üzenetére


rlazol
addikt

nem lettek sokkal jobbak csak
1) eltűnt az újdonság varázsa
2) mindenki megtanulta mi a teendő ellenük

Én az M10-vel pont az ellenkezőjét éreztem. Régesrég óta megvan, de mivel kb 2 éve nem volt boltban kapható és nem egy OP tank, tavaly őszre már csak hébe-hóba láttam a csatában. És sokan nem tudtak vele mit kezdeni. Lőtték a tornyot, amit az M10 akár pattintani is tud (főleg T6osokét), nem számítottak a 3.7-es reloadra stb.
Kapott egy kis buffot - imádtam. Lett sebessége, a toronyra bizonyos esetekben már számítani is lehet, visszajött kicsit a pontossága, még gyorsabb töltés. És jöttek a jó eredmények, jópár ász is.
És aztán ezek megszűntek, ahogy ismét kapható lett. Már senki nem lövi a tornyát. Már nem maradnak kinn, ha elkezdem csipegetni őket. Már tudja az arty, h papír vagyok és nagyot lehet belém sebezni. Mert tele van a játék M10-vel és senkit se lep már meg. :o

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#137856) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
meglepodtem azt hittem 9200 kombinalt eleg lesz az az aszra de nem :D

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137857) CirrMee


CirrMee
addikt

Patriot mennyire használható a 9.18 -as játékmenet szétbarmolást követően? Érdemes még beszerezni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#137858) ollie válasza CirrMee (#137857) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konkrétan a legtöbb creditet kereső prémium tank jelenleg: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#137859) csapee válasza adamgreen (#137854) üzenetére


csapee
senior tag

Hát igen, ilyen az mikor kézi vezérléssel megy a rendszer.Egy fillért nem költöttem egy ideje, de ezek után elvből nem támogatom a kis zseb diktátorokat.
Nem kell messze menni itthon is hasonló a szitu.

Amúgy minek vesztek prémium tankot, annyi van belőlük mint a szemét. Már mindenki gyűjthetet vagy 4db T8-ast. Értem hogy buffoljak rendületlenül mert ez hozza rövid távon a legtöbbet nekik, de felesleges 15-20e Ft-ot elkölteni 3 havonta. Vérszemet kapnak aztán minden T8-as premnek minimum 300-as lesz a frontja, 200-as pennel. Lehet lőni a goldot de akkor kreditet nem keresel. Erre megveszed az új premet ami már 350-es frontja van de már 280-as pennel. Így húznak le egy év alatt 100k-val, aztán csak az ideg van nwm játékélmény hogy mikor válik elavulttá az új járgány.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#137860) csapee válasza csapee (#137859) üzenetére


csapee
senior tag

Az Is6-ot mikor volt kampány megszerezni nekem nem volt időm rá. Megvettem, de fél évre rá már egy darab szar volt mint most is. 175 pen és 215 golddal, vicces az új szuper rajzolt tankok ellen.

Csapee

(#137861) po1son


po1son
addikt

Scheff most teszteli az új csodát Chrysler K...

CirrMee - hmmm ez engem is érdekelne, hogy randomba mennyire használható a patriot. Szokásosan megfogadtam, hogy soha többé nem vásárolok prémium tankot, de már nagyon unom a skorpiót... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137862) jr1994


jr1994
addikt

No comment... :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137863) jozefgucci1 válasza po1son (#137861) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Néztem egymás után tolja vele az ász köröket. A 3K sebzés+pattintás megvan neki körönként. Most legutóbb 6K pattanó 4,5 sebzés :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137864) h1mpi válasza jozefgucci1 (#137863) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lassan World of Wéristván lesz a játék neve :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137865) CirrMee válasza po1son (#137861) üzenetére


CirrMee
addikt

Ciff tolhatna a játék hangerejére, mert alig hallható a szövegeléshez képest.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#137866) jozefgucci1 válasza h1mpi (#137864) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez már hányinger tényleg. Überelték a Defendert.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137867) kchryss válasza jozefgucci1 (#137863) üzenetére


kchryss
addikt

Már alig várom hogy cw-n és sh-n 10 ilyennel beálljon kempülni az ellenfél.

(#137868) h1mpi válasza jozefgucci1 (#137866) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd tönkre teszik a játékot aztán baszhatják... tudnék pár ötletet mondani, hogy miket vegyenek ki pl a type5 troll ágyúját mert kurvára idegesítő, hogy 10-es szinten nincs páncélom vele szemben---

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137869) po1son válasza jozefgucci1 (#137863) üzenetére


po1son
addikt

Azon gondolkoztam, hogy lakeville-en a hegy hágót még talán a maus sem fogja meg ennyire a saját szintjén, ami már tényleg nagyon OPÉÉÉÉ. :DDD
IS6 szó szerint semmit nem ér már a többi tier 8 heavyhez képest, igaz már régóta kiherélték szerintem.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137870) jr1994 válasza po1son (#137869) üzenetére


jr1994
addikt

Amíg nem volt Liberté meg Defender, használható volt az IS-6.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137871) po1son válasza jr1994 (#137870) üzenetére


po1son
addikt

Igen, erre gondoltam hogy face to face már semmit nem ér az is6 a most megjelent prémium heavy tankokhoz képest. Nekem lenne egy a garázsba, akkor biztos írnék a supportnak egy kellemes hangvételű levelet, hogy szépen adják vissza goldba az árát...
Remélem foch mellé még betársul pár komolyabb arc, aki ismert a közösségbe, mert így tényleg a sírba viszik a játékot.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137872) csapee válasza po1son (#137871) üzenetére


csapee
senior tag

Kizárt, már kiadták a többi szerveren. Szépen kiadják itt is és lehet menni a kasszához vagy kukázni az accot. Itt csak pénztárcával lehet szavazni, bár a vérpistik úgyis megveszik mert op lehet vele tudás nélkül arra a fél évre míg jön új.
Nyithat ő is csatornát a youtube-on és lehet Scheff (stb.) konkurenciája. Bemegy a csőpályára, betölti a goldot és gyí előre. Ennek lesz majd ellenszere az új német 750-es alfával ami He ammoval majd szépen megfaragja őket. Jön az is csak szép sorjában. :W

Csapee

(#137873) Viktoár


Viktoár
addikt

Na srácok,mégiscsak kéne az a one shot arty. ;)

Üdv:Viktor

(#137874) Dr.Én válasza Viktoár (#137873) üzenetére


Dr.Én
veterán

:K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K hát közbe vissza sírom, mikor artyval tolom :B

WOT: kissio

(#137875) po1son válasza Viktoár (#137873) üzenetére


po1son
addikt

Lehet még mindig one shotolni papír tankokat. :(((
Mai nap amx30al játszottam és 2x kaptam +1000 elszenvedett sebzést 9es artytól.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137876) Viktoár válasza po1son (#137875) üzenetére


Viktoár
addikt

Papírtankoknál úgyis mindegy. :) Azokat akkor is kivágta és most is kivágja egy kis szerencsével.Itt azon van a hangsúly hogyha ilyen páncélozott dögöket ad ki a wg akkor ki fogja őket kirobbantani a fedezék mögül?

Mert jelen esetben elstunolgatnak az artyk de az kevés ahhoz hogy védőpozíciót váltson ha támadók nem bírják belőni. :)

Üdv:Viktor

(#137877) ImpersonatoR válasza ollie (#137858) üzenetére

Hogy lehet ugyanaz a tank a 8. és az első is egyben?
Áttol hogy a festése más a "patriotnak" minden statja ugyanaz nem?

(#137878) kchryss válasza ImpersonatoR (#137877) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy hogy ez az egész bemutató csak vbaddict nettó kredit adatainak a felsorolása: [link]
Azokból az adatokból dolgoznak amik fel lettek töltve az oldalra. A festett patriottal jobb játékosok játszottak, mint a simával, valószínűleg ebből lett ez a kis eltérés. Egyébként éppen ezért helyén is kell kezelni ezt a listát. Ebben sokféle játékos van. Például puha, nagyot sebző tankokkal egy jó játékos biztos többet keres mint a kezdők akik 0 lövéssel meghalnak. Egy unikum biztos vagyok benne, hogy többet keresne skorpióval, mint löwé-vel vagy T34-gyel. Mégis utóbbi kettőnek jobb az átlaga, mivel bolondbiztosabb tankok.

(#137879) đe$|re


đe$|re
senior tag

SirFoch szépen összefoglalta.

Hivatalos válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#137880) Stunts666


Stunts666
őstag

(#137881) BÁ Nutrition válasza po1son (#137861) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en megbantam a libertet, allandoan szorakoztatnak a kupolaval, szal kozelharc nem egyszeru, agyut közepesnek mondanam, kb olyasmi vele a jatek mint a porsche tigrissel, csak azon jobb a gun. mindenki elvarja h menj elore aztán megszivod :D sima tigrist elfogadjak support tanknak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137882) BÁ Nutrition válasza Stunts666 (#137880) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert van benne :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137883) zodo


zodo
nagyúr

Ki tudja hogy áll az arty vonal, végleg kiirtása történet vagy hogy hol kell (ha van ilyen) aláírni?

(#137884) BÁ Nutrition válasza zodo (#137883) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Olyat kene h aki eddig jatszott artyval annak minimum minden 10ik meccsen kozelezo legyen azzal jatszani. Az artykat meg ugy modositani h levenni rola a gunt es egy kis figurat rakni a tetejukre aki feher zaszloval integet. Ja es minden arty alapbol kek lenne. Kb ez lenne a realis bunti a klikkerbotoknak :K

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137885) GeneraL_XTX válasza po1son (#137861) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

azért nem olya OP az,5 meccsből 3on szétszedték kb, xart se tudott csinálni. Se gundep, de átütés, ha meg spammeled a goldot az megeszi a bevételt ami a prém tank lényege.

Egyetlen előnye a páncélja, ami a mostani metában azért nem sokat ér, rengeteg a HE szörnyeteg randomban ahol a páncél semmit se ér, na meg ha tötik a goldot ugyanúgy véged.

(#137886) Zolee_70 válasza po1son (#137861) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Elképesztő idegesítő a figura...beszédhibás, affektál, öööö-zik, hadar, borzasztó

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#137887) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Melyik light ágon érdemes elindulni ha csak Tier 5-6 a cél? Amcsi, német megvan. Egy jól játszható szórakoztató tankot keresnék randomra. Type64 megvan...

(#137888) fradi81 válasza hitman77 (#137887) üzenetére


fradi81
veterán

Már régen nincs meg, de az 59-16-ra mennék rá ha választani kéne a maradékból. Az elc-amx12t sem rosszak, mindhárom más stílus, kérdés neked melyik jön be.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137889) po1son válasza GeneraL_XTX (#137885) üzenetére


po1son
addikt

Nem néztem végig, de 3-4 meccs után azt hiszem 3700 volt az átlagsebzése?! Az azért csaknem annyira rossz. :DDD
Persze ebből sok mindent nem lehet leszűrni hosszú távon, de a front páncélja nagyon rendben van és az ágyú is németesen pontos vagyis nem nagyon lősz mellé, ha ügyes vagy. Másrészt nézd meg, hogy tier8ba milyen tankok vannak, akkor elég sok fejfájást okoz ez a tank. Nem hiába volt kiakadva foch, akinek a véleményére lehet adni.

BÁ Nutrition - Köszi, egyenlőre én most a patrioton filózok. Remélem végül nemet mondok magamnak.

Zolee_70 - Szerintem opééééé

hitman77 - Következő hónapba a kínai scout tankok lesznek a top of three-be, érdemes talán azt elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137890) Stunts666 válasza BÁ Nutrition (#137882) üzenetére


Stunts666
őstag

Tényleg??? ;] Azért nem értem, mert elvileg kreditfarmolásra meg legénységhúzásra van... Nekem is van Löwe-m és szerintem egyik tierben sem kell neki a gold. :))

(#137891) Dr.Én válasza po1son (#137889) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is szívesen megvenném a a Patriot tankot...szép..jó és nagyon jó...de ma is olyan leosztásokat kapok, hogy nyerni nem lehet..sebezni nem lehet...ilyenkor nagyon gyűlölöm a WG-t :(( :(((

WOT: kissio

(#137892) jr1994 válasza Dr.Én (#137891) üzenetére


jr1994
addikt

De legalább eltartod a játékot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137893) Dr.Én válasza jr1994 (#137892) üzenetére


Dr.Én
veterán

bizony....és sokan vannak még így vele...jó hiszti befejezve...de jól esett... :B :DDD
de azért valszeg ha eljön egy olyan bónám, akkor biztos hogy veszek majd még egy prém tankot...meg majd még egyet......

a való élet se egyszerű...azt tudom mondani :U

WOT: kissio

(#137894) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A SirFoch sztory összefoglalva MrScheff által [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137895) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egyre rosszabbul ment a T49 troll ágyúval, mondom felteszem a kicsit mit szól hozzá :P

Azt hiszem marad :DDD (na jó néha visszateszem majd) ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137896) mtade válasza h1mpi (#137894) üzenetére


mtade
aktív tag

Van kis óvatos magyar vonatkozása is a sztorinak... :)

Bocs a mobilos screenshotért...
Forrás linkje

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#137897) h1mpi válasza mtade (#137896) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megérdemli amúgy SF ilyen stílus nem lehet elfogadható, ezt mind amellett írom, hogy sok mindenben igaza van. Főleg, hogy egy kiemelt stramer volt, aki gyakorlatilag reklám a wg-nek

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137898) Gyuri27 válasza h1mpi (#137897) üzenetére


Gyuri27
félisten

A stílus egy dolog.
De amit mondott ül. Összevág azzal amit itt is és más fórumokon is leszürtek a fórumozók.
Op prem tankok már már tucatja. Sima op tankok kiadása. Majd szarrá nerfelése és új op buffok bevezetése.
Sorolhatnák.
Semmi baj azzal, hogy egy cég pénzért dolgozik, pénzből él. De ez gusztustalan.

Amd - Radeon - Ryzen

(#137899) h1mpi válasza Gyuri27 (#137898) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ezt írtam le. A stílus nem való a WG-hez, de amit ír az jogos.

Emlegetett szamár :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#137900) Gyuri27 válasza h1mpi (#137899) üzenetére


Gyuri27
félisten

De neki nincs köze a wg-hez. Amúgy meg a wg az a cég aki szép szóból nem ért.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.