Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137701) dokee78


dokee78
félisten

Jó éjszakát!
2 kérdésem lenne:
-Meddig tart a tank becserélős lehetőség?
-Mennyi goldot kellene vennem,ha az Strv 42 m/42-57-et szeretném becserélni az IS-2-re?

(#137702) kchryss válasza dokee78 (#137701) üzenetére


kchryss
addikt

A kiírás szerint május 16-ig tartott.
IS-2(b)-re nem lehetett cserélni mivel csak olyan tankra lehetett ami benne volt játékon belül a fejlesztési fában. Az IS-2(b) pedig nincs benne a fában, csak a shop-ból lehet megvenni.

(#137703) dokee78 válasza kchryss (#137702) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi

(#137704) Balesz1899 válasza dokee78 (#137701) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Amig a legnagyobb normál tankod is csak hatos szintű, addig nagyon nem lenne jó ötlet t8 prémet beszerezni. Ráadásul azokkal a hatosokkal sem megy. Mit szeretnél tier 8-ban? Komolyan kérdem.

(#137705) Balesz1899 válasza Balesz1899 (#137704) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Jó, még nagyon reggel van, az IS-2 csak tier 7, de a mondandóm lényegén ez nem változtat...

(#137706) Dr.Én válasza dokee78 (#137701) üzenetére


Dr.Én
veterán

ne siess ennyire, nem fog jó lenni...
mint ahogy korábbiak is mondták, inkább maradj még tier 6 alatt...
anno én is elkövettem azt a hibát, hogy vettem magamnak akkor egy tier 8-as prém tankot...Panther 88-ast...
hát meg is kaptam a fejmosást, a litániákat érte, de meg is értem...tényleg nem tudtam hogy kell vele játszani...azok után kezdtem egyre jobban a pályákat tanulgatni...illetve melyik tanknak hol a gyenge pontja, melyik milyen tulajdonsággal bír....de még mindig van mit tanulni és még lesz is mit... :B :D

Most tesómat tanítom játszani...megmutatom neki hogy kell, mire kell ügyelni..mit hol tud olvasni a játékkal kapcsolatban..
közben tolom tankjait... :B

WOT: kissio

(#137707) e-newsee válasza Imilenni (#137692) üzenetére


e-newsee
addikt

i7-4710HQ
Asus G56JK lapos.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#137708) dokee78 válasza Balesz1899 (#137704) üzenetére


dokee78
félisten

Igazad van,persze jogos.
Dr.Én #137706 Gondolom úgy tudom betanulni a pályákat,ha játszogatok rajtuk és bejárom,nem pedig adott pályán mindig arra megyek.
Például sok pályán még mindig nem tudok jól helyezkedni a Hellcattel.
Magyar nyelvű olvasmányt csak a Wotinfon találtam.

(#137709) Balesz1899 válasza dokee78 (#137708) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Persze, de ezt bőven meg tudod tenni T5-ben is, nem kell tier 10 felé rohanni. Magaddal (és a csapatoddal) szúrsz ki.

(#137710) dokee78 válasza Balesz1899 (#137709) üzenetére


dokee78
félisten

Tier10-ig nem is tervezek menni,max Tier8.
Majd meglátom 2x ennyi csata után mennyire fogom ismerni a pályákat.

(#137711) Balesz1899 válasza dokee78 (#137710) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Akkor újra: hagyd egyelőre a magasabb szinteket. A Te érdekedben.

A statod alapján egyértelmű, hogy jelenleg a t6 is sok, baromi kevés az átlagsebzésed ezekkel a gépekkel. Ez magasabb tierben még inkább kiütközik, egyre kevésbé leszel hatékony.

(#137712) lacibacsi válasza Balesz1899 (#137711) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szerintem hagyd! Van akire nem lehet észérvekkel hatni. Ha szembe jön, legfeljebb jó lesz ingyen frag-nek... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137713) Delávégá


Delávégá
tag

Szerintem ti nem az Ő érdekét nézitek hanem a sajátotokét. :)

(#137714) jr1994 válasza Delávégá (#137713) üzenetére


jr1994
addikt

Miért mekkora az esélye hogy egy csapatban lesznek?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137715) Balesz1899 válasza Delávégá (#137713) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

"Magaddal (és a csapatoddal) szúrsz ki."

Tehát valóban nem szeretem, ha ilyen játékosok kerülnek a csapatomba.

De mivel gyakorlatilag a nullához közelít az esélye annak, hogy egy csapatba kerüljünk, így ezt azt hiszem, el is vethetjük...

(#137716) Delávégá válasza jr1994 (#137714) üzenetére


Delávégá
tag

Mert t5-ből olyan sokat fog tanulni. A tényleges játék t8-tól indul esetleg t7 addig meg csak mókázás az egész.

(#137717) lacibacsi válasza dokee78 (#137710) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van három prém tankod. A Type-64-gyel csatánként kettő sebzőt lősz átlagban, a Rudy-val hármat, az Strv-vel kettő és felet. Mindehhez olyan gyenge győzelmi arány társul, hogy az már hihetetlen. A nem prémium tankokkal ugyanez a helyzet. A KV-1S-sel 306 átlag dmg borzasztóan kevés. Ebben azért vagyok biztos, mert nekem sokkal jobbak ezek a mutatóim, pedig én is még csak a noob kategóriában vagyok. A csatákban valószínűleg nagyon hamar elhalálozol, amivel megint csak nem vagy a csapat javára.

Azért javasolja neked mindenki, hogy maradj meg 5-6 tierben, mert itt lehet a legtöbbet tanulni és még viszonylag kicsi a különbség a játékosok tudása között. Nem ismered a pályákat, de szeretnéd megismerni őket. Erre sem a magasabb szintű csaták hivatottak, ahol a jó ellenfelek előbb kiiktatnak téged, mint hogy észbe kapnál...

Hallgass a többiekre: maradj meg azon a szinten, ahol vagy (a tankállományod tekintetében) és néhány száz csata után már érzékelni fogod a különbséget a pályaismeretben, a páncélhasználatban és gyenge pontok ismeretében. Vagy vegyél egy T8 prémet és szívattasd magad halálra BT10-ben! Csak magaddal tolsz ki, mert még kevésbé leszel hatékony, viszont az idegrendszered jelentős amortizációt fog elszenvedni.

(#137713) Delávégá: Bármilyen hihetetlen számodra, az itt lakók nem a saját érdeküket nézik a hozzászólásaikban, hanem segíteni akarnak az újaknak azzal, hogy a sokezer csata alatt megtapasztalt dolgokat megosztják velük azért, hogy azt már ne kelljen nekik újra és újra a saját kárukra megtanulni. Aztán van akit ez pont nem érdekel és akkor is azt csinál, amit akar, de ez legyen az ő bajuk...
(Ha a saját érdekemet nézném, akkor azt javasolnám a fenti esetben is, hogy "igen, minden prémium tankot meg kell venni, mert az szükséges a jó játékhoz"...)

(#137716) Delávégá: "Mert t5-ből olyan sokat fog tanulni. A tényleges játék t8-tól indul esetleg t7 addig meg csak mókázás az egész."
Ehhez a megállapításhoz kérhetnénk egy játékosnevet? ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137718) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#137717) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem mindenki hajlando elfogadni a tanacsokat. ezt is szamba kell venni neha

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137719) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#137718) üzenetére


lacibacsi
addikt

Persze, hogy nem kell elfogadni! Demokrácia van, mindenki azt csinál, amit akar. Viszont éppen te vagy az (egyik) legjobb példa arra, hogy érdemes megfogadni a tanácsokat, mert úgy sokkal messzebb lehet jutni. Aki erre nem jön rá, az meg IJ...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137720) robogo81 válasza lacibacsi (#137717) üzenetére


robogo81
aktív tag

Esetleg bemehetne gyakorlóba ismerősével ,és bejárná a pályákat,tapasztalni meddig mehet el,vagy benézni kész gyakorlóba magyarokhoz,vannak(gyertek magyarok,ide,stb). Az is segítene,igaz kreditbe fájna,de az csak van neki.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#137721) Viktoár


Viktoár
addikt

Nálam ez a t28 proto nagyon leszerepelt.Ezzel a kis szar löveggel egy hulladék.Persze ilyenkor kivétel nélkül felrak t10-be,de minimum t9-be nehogy valakiben is kárt tudjak tenni. :(

Hát bizony csak azért nem fogok goldot lövöldözni hogy nagyobb minusszal zárjam a meccset.A páncélja semmit nem ér ezen a szinten.Boldog boldogtalan belövi.

Nem is nagyon játszok vele csak a duplázás miatt de sokszor az is belekerül 100k-ba mire sikerül.

Üdv:Viktor

(#137722) adamgreen


adamgreen
senior tag

És egy újabb prémium tank agymenés
[link] :C

(#137723) lacibacsi válasza robogo81 (#137720) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja, jogos amit mondasz...

Amúgy fodrászánál voltál? Mintha kicsit másabb lenne a fejed mint volt... :P

(#137721) Viktoár: Tedd fel free-ből a 120 mm-es ágyút és meg fog változni a véleményed a tankról...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137724) sith7 válasza adamgreen (#137722) üzenetére


sith7
nagyúr

beteg ...

(#137725) Viktoár válasza lacibacsi (#137723) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor majd lesz páncélom amivel esetleg tudok 1 vs 1 kombinálni? :) Önmagában a konstrukció szar nem csak a löveg.Azt még megoldanám golddal de mivel minden sebez kár jobban minuszolni.

Más

Nektek nem lövi sűrűbben a földet ha messzire lövöldöztök? Nekem napok óta ezt csinálja szinte minden tankkal.Meg is van az eredménye mert sok a 15:2-es végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#137726) lacibacsi válasza Viktoár (#137725) üzenetére


lacibacsi
addikt

T28 Proto-val miért akarsz 1 vs 1-ezni? :F

Más.

Az utóbbi napokban a Skorpionnal van olyan, hogy kirajzolási távolságról tudok weak spot-ot lőni szemből egy IS-7-nek is akár, a következő csatában meg 100 méterről "eltévesztem" bármelyik japán heavy oldalát.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137727) Dr.Én válasza lacibacsi (#137726) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen...tapasztaltam hasonló élményeket a Skorpioval én is... :(((

WOT: kissio

(#137728) LZs?! válasza Viktoár (#137721) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Viktoár

Nálam ez a t28 proto nagyon leszerepelt.

Nálam is, illetve val'sz'eg mindenkinél, akinek végig kellett grindelnie.

Csak a duplákat csináltam vele sokáig, ugyanakkor a végére már tetszett. Nem jó gép, de időnként "hangulatos" (sic!). :)

Egyébkén teljesen nulláról húztam ki, de a második löveget free XP-ből felraktam...16k XP volt talán?

Nevermind...

(#137729) GeneraL_XTX válasza lacibacsi (#137726) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ez nem csak a skorpióval van így, hanem bármely mással is, ami azt az átkozott 128-as német löveget viseli magán..... nagyon feltűnően le van butítva az az ágyú, hiába a jó statok :U .....persze a k*va KV2 1km-ről telibelő a "pontatlan" troll ágyúval, na persze. :(((

[ Szerkesztve ]

(#137730) Viktoár válasza lacibacsi (#137726) üzenetére


Viktoár
addikt

Mert nem várják meg amíg távolról lesebzem őket. :) Így kénytelen vagyok 1vs1-be próbálkozni mikor rám másznak.

Mondjuk messze nem fullos de a páncélon semmit sem változtat a skill meg a jobb felszerelés/modul.

A lassúságával semmi bajom,szeretem a lassú tankokat.KV4,Tortoise mind nagy kedvencem.Most a churchill VII-tel is folyamatosan megyek,szintén nincs kifejlesztve minden de ezt is kedvelem.Biztos béna vagyok még vele de valamiért élvezem a játékot. :)

A t28 proto eddig nagyon elkeserít,de hátha a nagyobb löveggel majd élvezhetőbb lesz.A mostani lövegnek 320 az alfája de nemigen lövök vele 300 fölött és t10-ben ezzel senkit nem fogok (talán még t9-ben sem) fedezék mögé kényszeríteni.Meg hát valljuk be az a 198-as pen sem túl acélos,mert igencsak gyengepontokra van ez kihegyezve viszont ahhoz oda is kellene becsapódni a lövedéknek.Nem elég csak úgy uk muk fuk oda célzozni és bumm. :DDD

Olyanakoat már nem is említek mikor a type 4 vagy type 5 vagy akár egy is7 jön szembe. :C Nyílván nem az én dolgom ezeket kiiktatni (még arannyal sem igen tudom megsebezni) de addig mégis minek rak fel t10-be amíg nincs meg a nagy löveg?
Egyszerűen halálra vagyok ítélve,esélyem sincs ellenük.Megfordítani a csatát? :DDD Sebezni sem tudom őket. :C

Üdv:Viktor

(#137731) robogo81 válasza lacibacsi (#137723) üzenetére


robogo81
aktív tag

Füvet nyírtam ,és kissé bedarált. :DDD

Viktoár: keress valami nagy alfás/penes/trollos/japós csapattársat,és ha valami páncélozottabb csoszog szembe,akkor láncold az ellent,és a többit a pontatlan troll elintézi,és csodáld az összegzésnél a láncolt hozzájárulást. :DD
Amugy annak a közepes lövegnek jó gyors a lövedéke nem? lehet vele jól elé célozni.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#137732) Flash Gordon válasza dokee78 (#137710) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nyugodtan vehetsz tier 8 as prémtankot azon az ágon amit szeretnél kihúzni (defender, patriot, liberté hülyebiztos tankok, de a superperzsa is idetartozik), valóban ahogy az egyik kolléga is mondta tier 8 ban eléggé más a gameplay mint tier 5 körül, egyébként a játék faék egyszerűségű, de szeretik egyesek túlmisztifikálni... kb. 500 csata után tisztába lehet kerülni az alapokkal, pl. láthatósag, minimap nézegetés, nagyjábóli pályaismeret, nehéz tankok beütése szemből lfp. meg parancsnoki kupolán, stb. Kissé túlzásnak tartom hogy egyesektől folytán megy a drámázás a tier 5 ben való kötelező dagonyázás körül.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137733) Dr.Én


Dr.Én
veterán

hát ma iszonyat fos a játék... :((
eddig egy meccset nyertem... :D
lehet nem kellet volna bekapcsolni 3 segítő XP gyorsító szarságot :F
csak a kis 7-es francia artyt akartam kifejleszteni, de így nem megy..még sebezni se lehet...
na mindegy...panasz off :D

WOT: kissio

(#137734) fradi81 válasza Flash Gordon (#137732) üzenetére


fradi81
veterán

Annyira nem lehet faék egyszerűségű ha a játékosok nagyobbik része nem tud vele játszani. De igazad van vegye csak a 8-as prémet, kellenek azok a 3-15-ös csaták.

moto g72, Ninebot d28e

(#137735) Flash Gordon válasza fradi81 (#137734) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

"Annyira nem lehet faék egyszerűségű ha a játékosok nagyobbik része nem tud vele játszani."
Arról nem a játék tehet hogy a többségnek még az alapok elsajátítása is gondot okoz, meg hogy pl. rendeltetésszerűen használja az interfészt, gondolom dokee78 kollégáról nem feltételezed ugyanezt.
A másik hogy a 3 perces csaták nemcsak a fentiek miatt alakulnak úgy ahogy...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137736) Viktoár


Viktoár
addikt

Churchill VII-el megyegetek,kezdem megtalálni a helyem a csatákban.Már a modulok kivannak fejlesztve,elkezdtem a Black prince-be pumpálni az xp-t.

A BP-től mit lehet majd várni?

Üdv:Viktor

(#137737) kchryss válasza adamgreen (#137722) üzenetére


kchryss
addikt

A tier 8-as is-7 után itt a tier 8-as e100-as. :C

Ami a kis tierben való tanulást illeti:
Szerintem is túlmisztifikáljátok. Ha megvan hozzá az akarat és a képesség akkor tier8-ban is meg fogja tanulni a dolgokat, ha meg nincs meg hozzá, akkor tier5-ben sem fogja.
Egyébként tier 10-ben sem hemzsegnek a nagy tudású játékosok már.
Tegnapi 10-es csatám ahol a 4. lejobb statú játékosunknak 1091 wn8-a volt:

Az általatok javasolt 5-ös tierben pedig olyan nagy káosz van, hogy nem is tudom mit lehet ott tanulni. :)
Már nem járható szerintem az az út mint régen, hogy csata közben figyeled a jobb játékosokat és tőlük lesed el a dolgokat.
Ma ha valaki tanulni akar annak ezek a legjobb lehetőségei szerintem:
1. tapasztalt játékossal megy szakaszban aki közben magyarázza mit miért, vagy miért ne
2. jó streamer-eket néz
3. ha már van egy alap tudása akkor visszanézi a saját replay-eit és elgondolkodik rajta, hogy mit lehetett volna jobban csinálni, mit rontott el

(#137736) @Viktoár:
BP nagyon hasonló, mint a churchill vii. Régebben olyan kemény volt a tornya, hogy a 10-es tankok sem tudták belőni, akkoriban szerettem. Azóta nerfelték a tornyát, ezzel együtt jobb a tornya, mint a churchill vii-nek. Ha jól rémlik nem lehet szemből egyszerre láncolni és sebezni, mint a churchill-t és churchill vii-et. Viszont ugyanúgy lassú és nevetségesen kicsi az alfa sebzése a többi 7-es tankhoz képest. A mostani metában nehezen használható. Túl kell esni rajta és menni tovább a 8-asra.

[ Szerkesztve ]

(#137738) Flash Gordon válasza Viktoár (#137736) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Semmi jót, az angol heavy ág úgy ahogy van a leggagyibb jelenleg, nem véletlen hogy alig látni belőlük a randomban.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137739) kchryss válasza kchryss (#137737) üzenetére


kchryss
addikt

* A BP tornyát persze hogy nem lőtték be a 10-es tankok mive jó esetben csak 9-esekkel találkozott. :D
A lényeg hogy olyan kemény tornya volt, mint a t29-nek csak kicsi az ágyúsüllyedése így nehezebb ezt kihasználni.

(#137740) Viktoár


Viktoár
addikt

Kicsit lehangoló hogy nerfelték. :U Pedig pont a BP miatt kezdtem el az ágat,továbbmenni nem állt szándékomban,de ha szerintetek megéri a t9-es t10-es brit heavy akkor viszem majd tovább. Ahogy néztem erre az ágra a lassúság és a kis alfa a jellemző. :) (eddig)

Ami nagyon tetszik a churchill VII-ben az a szokatlanul jó pontosság.Pici réseken,ablakokon simán be/ki lehet lőni vele,iszonyatosan jó. A sok orosz heavy után teljesen másvilág. :C

Üdv:Viktor

(#137741) fradi81 válasza Viktoár (#137740) üzenetére


fradi81
veterán

A lézerpointer jó dpm-es ágyúk miatt a 9-10-es már elég jó cucc.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#137742) Flash Gordon válasza Viktoár (#137740) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A top tier jó lenne ha nem kapna mindig motorsérülést, égést ha lfp-n lövik, a lövege nagyon jó de a tank hiányosságait nem ellensúlyozza megfelelően, az angol heavy ággal a fejlesztők is elégedetlenek és elvileg ígértek rá valami komplett megoldást, mert jelenleg egyáltalán nem vonzó és jellegtelen a heavy ág, nincs karakteres, nemzetspecifikus tulajdonságuk mint más nemzeteknek.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137743) ollie válasza Viktoár (#137740) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ágyújuk talán a legjobbak a tierjükben (pontosság), ezért élvezetes velük játszani, viszont nem a frontvonalon, mert papírból vannak (csak a tornyuk képes pattintani).

***

(#137744) Viktoár


Viktoár
addikt

Oh az nagyon jó lenne ha a pontos löveg mellé még lenne valami speckó. :K Támogató tanknak ideális szerintem és 1 vs 1 -be sem rossz a jó tűzgyorsaság miatt. Valószínűleg velem van a baj de én megtartom a churchill VII-et a későbbiekben. Nem lesz a legnagyobb kedvenc de eladni sajnálnám. :D

Üdv:Viktor

(#137745) jano_77 válasza adamgreen (#137722) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az a bringa a tornyon nagyon jól néz ki! :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137746) jr1994 válasza Viktoár (#137744) üzenetére


jr1994
addikt

Hát pedig a Churchill VII rajta van az én top 5 legnagyobb hulladék tank amivel játszottam listámon, de te tudod :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137747) Viktoár válasza jr1994 (#137746) üzenetére


Viktoár
addikt

Ezekszerint nagyon különbözik az ízlésünk vagy a játékstílusunk. :C Én a medeket rühellem de nagyon.Biztos azért mert a lassú tankokkal ki vagyok szolgáltatva ha letámadnak. :D Meg a mocskos epic páncéljuk miatt. Medeknél fordul elő a legtöbbször hogy lepattintanak vagy levesznek lánccal olyanokat hogy csak úgy pislog az ember. Nagyon nincs átgondolva a páncél/tűzerő/mobilitás trió.

Üdv:Viktor

(#137748) CirrMee válasza zodo (#137698) üzenetére


CirrMee
addikt

Kicsit fölé lőttem, de éjjel váratlanul sikerült megcsinálni. 1584XP / 5765damage / 7 kill, 400+ csata kellett hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#137749) gyenesmartin válasza CirrMee (#137748) üzenetére


gyenesmartin
őstag

M4A1 rev megér 6500Ft-ot? Van egy 6-os svéd prémiumom, de nem igazán lehet vele sokat keresni (kb 15-20 ezer átlagosan 1000 sebzéssel). Viszont azt nagyon szeretem. A franciával mennyi lehet keresni milyen sebzés mellett?

(#137750) jr1994 válasza gyenesmartin (#137749) üzenetére


jr1994
addikt

Prémiummal 60-80000 kredit körül hoz egy kör. Jó cucc a Rev, tudom ajánlani.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.