Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137801) h1mpi válasza kchryss (#137789) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erre a legjobb példa az artyzás. Hiába lövök 1600-at és asszisztolok 2000-et, stuntolok 2500-at, kapok egy zöld wn8-at. Pedig a csata megnyeréséhez nagyban hozzá járultam...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137802) po1son válasza Atti777 (#137796) üzenetére


po1son
addikt

Teljesen igaza van... Nálam már a mostani újak is kiverték a biztosítékot (Liberte, Defender), de ez egyértelműen a ráadás. :DDD

jozefgucci1 - Tegnap összedobott minket random, de nem köszöntél vissza. :(((
Igaz csak a csata vége felé vettelek észre. :)

h1mpi - Alapból olyan köröket mész, tehát nálad egyéni elbírálás alapján az még csak zöld. ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137803) jozefgucci1 válasza po1son (#137802) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne zavarjon , hogy folyamatosan írogattam a focista nevü gyereknek és a végén mielőtt belerohantál volna az E3-be még írtam is hogy tolj meg és együtt essünk rá :DDD Megvan a replay :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137804) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

megy a tesztszero, jól meglovoldozom 140el az artykat. gold only yeah :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137805) ollie válasza csapee (#137788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Egy tegnapi videóját a WG levetette, amiben nagyon szidta őket, valamint megvonták a community contributor titulusát, így a jövőben nem kap kipróbálásra új tankokat, plusz még megfenyegették, hogy ha így folytatja, a gatyáját is leperlik róla.

Persze így is szidta őket, csak némileg visszafogottabban.

[ Szerkesztve ]

***

(#137806) csapee válasza jozefgucci1 (#137800) üzenetére


csapee
senior tag

A 10-es franciát szarrá nerfeltek. 10 sec minden egyes lövés között és csak 3-as tár.
Amúgy ez arty buff nagyon op, ment a duma hogy mindenkit idegesítenek a oneshot ap artyk, erre megnövelik a splasht meg a pontosságot. A csopalyakon komplett oldalt tud tracken tartani két arty. Tiszta hülyék vannak a wg-nel, ezek nem játszanak ezzel?
Gondolom telik már kokainra így szarnak bele.

Ollie: köszi nem vagyok perfekt anglus.
Amúgy ő is vagy beáll Circon mögé ( a full golddal nyomjuk az op köröket, dől a YouTube money) vagy lelép. Pedig nem mond hülyeséget, a játékos számok se olyan durván jók. Régen olyanra emlékszem hogy a két szero is full-on ment, most az egy is sok legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#137807) lacibacsi válasza h1mpi (#137801) üzenetére


lacibacsi
addikt

Pont emiatt szívok az Obj.260 SPG-15-tel. Obj.263-mal mentem 5k dmg + 2,5k stun + 1,5k track kört. BT10, győzelem. Jó csapat volt, a sebzés szépen eloszlott közöttük, így sebzésben a második lettem. Patch előtt egy 5k-s körre simán jött a TankÁsz, meg a Top1 helyezés XP alapján, most meg kaptam egy másodosztályt és egy ötödik helyezést a listán. Egyszóval, a patch jót tett sok szempontból az artys küldetéseknek, de ahol XP alapján kell nagyon jónak lenni, ott gondok vannak és lesznek addig, amíg az artyk XP hozamát át nem variálják (értsd: buffolják) egy kicsit. (WN8 alapján nem volt rossz kör, de cseszhetem a statom, ha az XP kakit sem ér...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137808) adamgreen válasza ollie (#137805) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ő legalább odabasz az asztalra :DDD
Ezt kéne a sok sellout majomnak is QB val az élen ;]

(#137809) jozefgucci1 válasza adamgreen (#137808) üzenetére


jozefgucci1
addikt

QB szerintem már ebből él szóval nem hiszem , hogy a saját fészkébe szarik .Ezt inkább a kisebb hazai streamerek-nek kellene meglépni akiken nem tud fogást találni direktben a wg.
Aztán most őszintén ki az aki nem veszi majd meg megint a következő OP tankot ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137810) sith7 válasza jozefgucci1 (#137809) üzenetére


sith7
nagyúr

én

(#137811) notika77 válasza h1mpi (#137801) üzenetére


notika77
senior tag

~250 csatából 1x sikerült megcsinálnom az obj 260-as spg-15-öt (3500kábítás+láncolás és top xp), persze akkor még nem ott tartottam. Szóval meg lehet csinálni csak szerencse függő.
Itt sem kellett hozzá sok csak a következők:
- artyzható pálya
- t8-as arty T10-es csatában
- sok heavy mind a két oldalt pár td-vel
- 1 piros svéd t10 td, ami mindig ugyanabban a bokorban spotolódott, így spot nélkül 4 lövésből ki lehetett szedni (2-300 hp híján mind az enyém lett, ráadásul spot nélkül)
- 1 grille, amit száguldás közben sikerült elkapni, láncolni és kigyújtani (2. kill)
- a végére a mi csapatunkban sokkal kevesebb hp, de jobb játékosok, akik spotoltak nekem
- az ellenfél egyesével spotolódott, így mindet lőhettem (direkt mellé lőve, hogy ne nagyon sebezzem őket, de kábítsam és lehetőleg láncoljam)
- az utolsó light mögém került, de azt is sikerült kiszedni közelharcban
- az ellenfél arty-ját még pár hp-ról sikerült kiszednem
Így 4 killel, ~3k sebzéssel, 4k láncolás+kábítással kevesebb, mint 100xp-vel, de többet kaptam mint a második.
Azóta nem sikerült még egyszer a 3k láncolás+kábítás sem, nemhogy a top xp.

jozefgucci1: A Liberté-nél határoztam el, hogy nem költök többet a játékra, szóval ezt sem fogom megvenni. A karácsonyi dobozolásnál visszaestem, de azóta tartom magam :)

[ Szerkesztve ]

(#137812) po1son válasza jozefgucci1 (#137803) üzenetére


po1son
addikt

Általában nálam a chat beszélgetés kimerül a "stop cap" és hasonló értelmes megnyilvánulásokba, amíg életbe vagyok. :D
Viszont tényleg nem vettelek észre, ha tudtam volna akkor jobban oda teszem magam. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137813) jr1994 válasza jozefgucci1 (#137809) üzenetére


jr1994
addikt

Én ugyan nem :U
Revalorisé a legértelmesebb prémium tankom kb. Már csak prémium fiókra költök.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137814) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kaptam egy 10%-os kupont, megvárom ameddig 30%-ost nem adnak ez így nem sok :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137815) jozefgucci1 válasza po1son (#137812) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Rögtön észrevettelek még a betöltő képernyőnél . Mikor átnézem milyen tankok vannak a listában és ki hová fog tartani akkor ki szoktam szúrni az ismerősöket.

Jr1994: Nálam ugyan ez van már csak a prémfiókra költök .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137816) jozefgucci1 válasza h1mpi (#137814) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem vagyok idegenül valami erőss ,de ez : "YOU DON'T HAVE ANY COUPONS azt jelenti , hogy ingyé van minden ugye ? :DDD

Értelmes is legyen a posztomnak berakom a hétvégi akciót : Közepes tank hétvége

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137817) Dr.Én válasza notika77 (#137811) üzenetére


Dr.Én
veterán

én is bírtam kb 4 hónapot, hogy nem vettem prém tankot...áprilisban megvettem a Skorpió G-t...
lehet most hétvégén megveszem a Super Pershinget... adnak mellé 30 prémet... :B

WOT: kissio

(#137818) Viktoár válasza Atti777 (#137796) üzenetére


Viktoár
addikt

Jah elnézést nem ismerem a srácot. QB-t már néztem párszor meg a Skill4ltu-t is.

Egyébként igaza van,elcseszett lett mára a játék. :K Persze én nem szólhatok egy szót sem mert még egy forintot nem öltem a játékba.Ami van prémium tankom azt mind kaptam valamilyen küldetésért.(Mondjuk olyanok is. :U )
Illetve a churchill III-at vettem aranyért de az aranyat meg bónusz kódokból szedtem össze. :)

Ettől függetlenül engem is felháborít hogy mindig csak a pénzről szól a játék. Igen,eddig is erről szólt de mostmár ijesztő mértékű lett a kapzsiság a wg-nél.Ami még nem is lenne baj csakhogy megölik a játékot vele. :(

Biztos ti is voltatok már úgy vele hogy na végre leülhetek egy kicsit és játszok a wottal.Majd sorozatban 8 bukó,degesítő kör után inkább kiléptek és rossz szájízzel álltok fel a gép elől.Már vagy 6 éve megy,ennyi idő alatt a lényeges dolgokat teljesen átírhatták volna amivel élvezhetőbbé teszik a játékot.

A prémium tankok,modellek,buffolgatás,nerfelgetés mindig porondon van,de hogy ne borulj fel lehetetlen módon vagy ne a földet lődd az sosincs napirenden. Az ilyen problémák (figyelmen kívül hagyása) miatt fog pár éven belül elértékteledni a játék.Senki nem akar majd pénzt áldozni rá mert kerek perec be fogja látni hogy SZAR! :))

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#137819) Dr.Én válasza Viktoár (#137818) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem tegnap 30 meccsből volt 6 nyerő csatám :U
szerinted...? és pedig vettem jó pár prém tankot...meg lehet fogok is venni, de az tény hogy sok olyat kellene javítani amit te is írsz... :K

WOT: kissio

(#137820) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Scorpion G-vel ma fosom a szellem lövedékeket. Fogalmam sincs hova mennek... :U

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137821) Gyuri27 válasza h1mpi (#137820) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vegyél egy 20k-s csomagot. Még az 600 m-s blind lövés is ammó rack lesz. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#137822) Viktoár válasza Dr.Én (#137819) üzenetére


Viktoár
addikt

Na ha vannak prémtankjaid amiket úgy vettél pénzért és nem nyerted vagy a WG adta "jófejségből" hagy kérdezzek valamit.

Nem tartod, vagy igazából a többiektől is kérdezem,nem tartjátok gusztustalannak hogy amiért pénzt adtok,megveszitek azt később a WG kénye kedve szerint változtatja? Biztos benne van valahol a "szerződésben" hogy ezt megtehetik de azért mégis milyen hozzáállás ez? :F

Gyuri27 :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#137823) Dr.Én válasza Viktoár (#137822) üzenetére


Dr.Én
veterán

annyit mondanák erre hogy szemétség a részükről....van mikor jót is tudnak ki hozni egy prém tankból, de nerfelés is van sajnos közben...
biztos hogy van valami az apró betűs részben, de akkor is, én ha azt kérném hogy pl...a T54-protonak, adjanak még plusz pár lóerőt és nagyobb átütést...abból tuti nem lenne semmi...

hát ja, van pár prém tankom... :B
Mutz...Panther 88..T-25... Skoda T40..francia lefety...IS6...STA-2 ...Skorpió G....Liberté...T54 proto...
arról a sok aranyról már ne is beszéljünk amit elkölt az ember még pluszba...legénységre...XP váltásra...stb

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#137824) jr1994 válasza Viktoár (#137822) üzenetére


jr1994
addikt

Konkrétan mit változtatnak? Nem védeni akarom őket, de nem szoktak prémium tankot nerfelni, illetve amikor az SP-t nerfelték, visszaadták az árát. Inkább az a gond, hogy egyre erősebb prémium tankokat hoznak be, így a régiek elértéktelenednek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137825) jozefgucci1 válasza Viktoár (#137822) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Prémium tankot nem butítanak-nerfelnek le a háttérben. Anno azt hiszem pont a Super P-t nerfelték hivatalosan és ott akinek ez nem tetszett visszaadták az árát goldban. Ez egyszeri eset volt. Természetesen nekem is volt már olyan érzésem , hogy egy prémtank a vásárlást követő frissítés után roszabb lett ,de bizonyítékom nincs és nem megyek el konteokat gyártani .Nekem a legnagyobb problémám , hogy a régi prémium tankokat nem igazítják hozzá a mostani MM-hez és prém járgányokhoz.Azaz nem mindet. Nekem pl nagy szívfájdalom , hogy a Typ59 egy tohonya med kis átütéssel.Most az MM változtatásával ugyan tierlimites ,de szinte csak T9-ben vagyok vele . Félreértés ne essék én nem hatos-hetes tankokat akarok alázni vele ,de nekem az Only T8 is elég lenne vele nem a full T9 .

JR1994 : Kaja közben rászánom azt a kis időt és leírom amit te csak ,te gyorsabban :O :DD
Felírtalak a listámra :DD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137826) Viktoár válasza jr1994 (#137824) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondjuk hogy nem nyúlnak hozzájuk,ezt sajnos rajtuk kívűl senki sem tudja biztosan. Viszont azzal hogy jobbakat vagy erősebb prémium tankokat adnak ki mehet a kukába a régi ahogy írod. :K Ergo kidobatták veled a pénzt az ablakon. :U

Ez csak egy "apróság" ami miatt lefelé ívelhet a wot népszerűségi görbéje.A napokban elég sok javítnivalóról irogattunk. :)

De ugyanez igaz a normál tankokra is csak ott fokozottan.Van egy tizes tankod amivel szeretsz játszani,költöd rá az aranyat még ha nem is közvetlenül, mert ugye veszel prémnapot,felszereléseket cserélgetsz,beleraksz 100 órákat,lövöd a goldot mert az néha nem árt, stb.

Ők gondolnak egyet és huszáros vágással elcseszik a kedvenc tankodat,ez így nem frankó. :N

Üdv:Viktor

(#137827) fradi81


fradi81
veterán

Ez a ranked battle lesz akkor a botok nélküli tier 10 random?

moto g72, Ninebot d28e

(#137828) jano_77 válasza Dr.Én (#137819) üzenetére


jano_77
nagyúr

Menjetek a japán heavykkel és lesz pozitív WR! Igaz a sebzés a béka segge alatt lesz, de legalább tudtok nyerni. Legalábbis nekem szombattól eléggé pozitívban van mind az O-I Exp, O-I tankkal is a WR (lila). Most az O-Ni kezdtem el, arról még kevés csatám van, nem nyilatkoznék.
Viszont az érdekelne, hogy ezekkel a dögökkel tényleg ennyire keveset lehet sebezni vagy én csinálok vmit nagyon szarul?! Ugyanis még az átlagot sem sikerült elérnem sem az Exp-el, sem az O-I-al!? :F :U

(#137822) Viktoár: én nem csak gusztustalannak, de bicska nyitogatónak tartom! Itt van ugye a jó öreg Type59! Ódákat zengtek róla, mindenki ilyet akart - és vannak olyan elmebetegek, akik még mindig akarnának - de mára lószamócát sem ér! Konkrétan, ha lehetne akkor eladnám a ..csába vkinek, aki szeretné, csak ne is lássam és foglalja a helyet a garázsban! Undorítóan fos lett sajnos. :W És én HUF-ért vettem nem játék goldért, amit akár nyerni is lehetett vagy nyertem stb, hanem jó magyar HUF! FUCK WG

(#137824) jr1994: ülj bele a Type59-be - már ha van - és majd megtudod, hogy mit nerfeltek rajta! FŰ ALATT! És ez nem csak azért lett ilyen szar, mert az újak annyira jók!

(#137825) jozefgucci1: kicsit vitatkoznék Veled és ha időm engedné, akkor visszakeresném azt a hsz-odat, amiben konkrétan Te is azt írtad le, hogy a Type59 tutira legyalázták fű alatt! ;)

(#137827) fradi81: kipróbáltam teszten és nekem tetszett a dolog, biztosan kipróbálom majd. :K

(#137829) h1mpi: azt leszarom, hogy mondjuk az artykkal mit csinálnak vagy mondjuk a normál heavy vagy med vonallal - az sem tisztességes - , de amiért pénzt adok ahhoz nem babráljanak már hozzá! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137829) h1mpi válasza Viktoár (#137826) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos így megy ez, mindig kielégítik az igényeket. Ha sírnak, hogy túl opé valami akkor nerf és a másik tankot meg buffolják. Aztán fél év múlva vissza az egészet, soha se lesz balanszolva a játék megfelelően mindenki számára

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137830) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez az új német "csoda" heavy mikor várható amúgy!? Gondolom olyan lesz mint a Liberté volt, mikor kijött, hogy az elején senki nem tudta belőni, tehát a pattintós küldihez ideális lehet majd de csak az első napokban!? Kérdés, hogy lehet-e majd sebezni vele 3K-t? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137831) h1mpi válasza jano_77 (#137830) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mivel nem tudnak belőni csak lősz vele annyit...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137832) jano_77 válasza h1mpi (#137831) üzenetére


jano_77
nagyúr

kivéve, ha a nyominger csapatok miatt a 3 perces csata kevés erre! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137833) jozefgucci1 válasza jano_77 (#137828) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah a Typ59-et szerintem is érte nerf ,de mint írtam nem tudom bizonyítani . Sajna nincs évekkel ezelőttröl visszajátszásom ami mellé tehetném a mostanit. A lkegnagyobb gondom , hogy lomha-lassan fordul és az átütés.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137834) jr1994 válasza jano_77 (#137830) üzenetére


jr1994
addikt

Látod, ezért tart itt a játék. Mert az emberek asszisztálnak a power creep-hez, ahelyett hogy bojkottálnák ezeket az új szarokat. Megint készül egy új OP prémium tank, még ki sem jött és már meg is akarod venni. Nem elég jó az az undormány VK 1001P pattintani?

(#137825) jozefgucci1: bocs ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137835) jano_77 válasza jr1994 (#137834) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akinek meg van, biztosan jó, én nem ismerem csak csatából. Neked ezek szerint meg van. Milyen, jó?
Amúgy nem feltétlen venném meg, csak érdeklődtem. Sajnos már túl sokat toltam a nyomi WG zsebébe - hogy ro...janak meg. :o :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137836) jozefgucci1 válasza jano_77 (#137835) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem megvan a VK1001P ,de eddig nem valami fényes a tudásom vele. Nem mondom szemből nem lövik be ha forgatom és mozgatom a tornyom is ,de minden más irányból simán.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137837) Dr.Én válasza jano_77 (#137835) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem vagy vele egyedül...én is tolom a manit nekik... ;) :(((

WOT: kissio

(#137838) jr1994 válasza jano_77 (#137835) üzenetére


jr1994
addikt

Nincs meg, de nagyon kellemetlen ellenfél, azért mondtam mert csak 8-as szintű, viszonylag hamar el lehet érni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137839) ollie válasza Viktoár (#137822) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már nem nerfelnek prémium tankokat, legfeljebb buffolják őket.

***

(#137840) h1mpi válasza ollie (#137839) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ja persze a be etetési időszakban azért jobbak sokkal mint mondjuk pár hónappal később...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137841) Dr.Én


Dr.Én
veterán

jujj ez a Lorr 155 50 arty..mind szép..mind jó..de 270 fölött nem sebeztem még vele...elődje a AMX 13 F3 AM sokkal jobbnak tűnik :B

WOT: kissio

(#137842) h1mpi válasza Dr.Én (#137841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a 9-essel se sebzek többet :DDD fos lett az összes el kell adni és meglett az öröme a tomatoknak

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137843) jr1994 válasza h1mpi (#137840) üzenetére


jr1994
addikt

Én erre azt mondom, hogy RNG. Persze nincs kizárva, hogy van ilyen "beetetési időszak", de minden tankkal előfordul hogy jobban vagy rosszabbul adja. Viszont a páncél, az átütés, a látótáv stb ezek nem változnak. Amúgy 8-as prémre vonatkoztatva, azért érződik rosszabbnak pár hónap múlva, mert már ott az új, ami még jobb, és ha nem veszed meg, egy szar vagy :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137844) h1mpi válasza jr1994 (#137843) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha abba belegondolsz hogy ez egy vállalkozás, akkor igen is lehet :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137845) Dr.Én válasza h1mpi (#137842) üzenetére


Dr.Én
veterán

most hét csatát toltam vele zsinórban...hát 3 győzelem, ami nem rossz, de a sebzés 1000 fölé nem nagyon sikerült vinnem :B
pedig a legények 100% felett vannak ...bénázok vele rendesen :D

WOT: kissio

(#137846) ollie válasza jano_77 (#137835) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó a VK1001P, majdnem olyan mint egy tier 8-as Maus (a szintjére butítva), csak az a probléma, hogy ennél is kapásból tölti mindenki a goldot, ahogy meglátja. Ugyanez igaz a Mauschen-re is.

***

(#137847) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ja tök szar tank az IS4 :DDD 16/16 találat és sok ment messzire :C

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137848) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Viszont az E5-ből meg mit csináltak te jó ég, botrányosan nerfelték. Nem nagyon mentem vele az előző peccs óta, szánalmas a wg :U

B+ a Pattont vittem be és azt hittem E5 vagyok... mára azt hiszem elég :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137849) kchryss válasza Atti777 (#137796) üzenetére


kchryss
addikt

Jé Sirfoch-nak is leesett amit én hónapok óta szajkózok. Vissza lehet keresni, többször leírtam már, hogy a wg módszeresen eltávolítja a triviális gyenge pontokat a tankokról. Géppuskafészkek és kémlelő nyílások az összes hd modellt kapó tankon eltűntek, mint gyenge pontok. Eltűnt a géppuskafészek a kv1-en, jp88-on, jagdtigeren, vk bélán, tigris 2-n és még biztos lehetne sorolni. A kedvencem pedig az IS-6 aminek a soförnyílását ami előtte gyenge pont volt, a legerősebb ponttá csinálták, mert hihető, hogy egy ajtó a legvastagabb egy tankon. :DDD
Biztos túl bonyolult volt vér istvánéknak megtanulni hol kell lőni a tankokat. Most sokkal egyszerűbb. Van előtted egy nagy kocka, azt nem tudod belőni, nyomd meg a 2-es gombot, probléma megoldva. :U

(#137850) Dr.Én válasza h1mpi (#137848) üzenetére


Dr.Én
veterán

iszol te rendesen? :D
van pálinkám, meg 2 littyó Jager... :D

WOT: kissio

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.