Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137451) Balesz1899 válasza Carasc0 (#137450) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Mondd, hogy legalább észrevetted a többi választ is...

(#137452) lacibacsi válasza Balesz1899 (#137451) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kizárt! ;] Amúgy fura egy fickó lehet, ha csillagokat gyűjt... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137453) fradi81 válasza Balesz1899 (#137451) üzenetére


fradi81
veterán

Nem érdekli, mint ahogy már ez korábban kiderült. Csak élvezi a játékot ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#137454) jr1994


jr1994
addikt

Amúgy 45% alá csak úgy lehet menni szerintem, ha az ember az egész meccsen a bázison kóricál, és csak akkor lő amikor már úgyis mindegy, mert épp 8-an esnek rá..

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137455) Elcan válasza fradi81 (#137453) üzenetére


Elcan
tag

Ja, mint ez a hitvány féreg.
Múltkoriban top tier volt Tiger 1-el és semmit nem csinált a végén mozgott kicsit, majd lőtt párat (term. semmit nem talált, 17% hit rate) és elhullott, mint a szar. Agyon kéne verni az ilyeneket.

[link]

És a végén jött a szokásos just for fun. A k. anyád az. Milyen ember lehet az ilyen, aki ezt élvezi?

[ Szerkesztve ]

(#137456) 4580693 válasza jr1994 (#137454) üzenetére


4580693
senior tag

Produkáltam a kilences bc-vel valami 36%-os wr-t 40 csata után, pedig azzal volt a legmagasabb a wéennyócam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#137457) Midway válasza Carasc0 (#137432) üzenetére


Midway
senior tag

Vegyél még tier 10-es prémium tankot meg egy zsák aranyat és mindjárt kék vagy lila leszel! :D

Én imádom az ilyen csapat társakat mint te.

[ Szerkesztve ]

(#137458) jr1994 válasza 4580693 (#137456) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, 40, nem 3000.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137459) Jadro


Jadro
veterán

Az XVM oldalon csak nekem üres a felső fekete sáv ahol a login, aktiválás is van?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#137460) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül egy felesleges leárazós kuponja?
A segítségetek alapján kiválasztottam a Revo-t, remélem jó lesz :P

Press "F" to pay respects.

(#137461) Jadro válasza Imilenni (#137460) üzenetére


Jadro
veterán

A kupon tudtommal nem átruházható, csak magadnak tudod felhasználni a sajátodat.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#137462) Imilenni válasza Jadro (#137461) üzenetére


Imilenni
addikt

Akkor viszont levelet szeretnék attól kapni akinek van, és nem használná fel. :R

Press "F" to pay respects.

(#137463) dokee78


dokee78
félisten

800 csata közelében Rudyval mi számít jó sebzésnek így pálya ismeret és gyenge pontok hiányában?
Mentem egyszer egy 1900 dmg kört,most meg ezt T8-asok ellen.

replay

:U

[ Szerkesztve ]

(#137464) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A mai egyetlen értelmes köre...

(#137465) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#137463) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Google -> targetdamage

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137466) Puculo


Puculo
aktív tag

Sziasztok! Még új vagyok a Wot-on, és ha lehet azt mondani akkor koca játékosnak számítok. Rendszertelenül, olykor havi kihagyással tolom, de azért bejön a játék. A kérdésem a következő lenne: hogy lehet női legénységet toborozni? Válaszokat előre is köszönöm.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137467) fradi81 válasza Puculo (#137466) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Női legénységet azt csak nyerni lehet a küldetésekkel egyelőre.

moto g72, Ninebot d28e

(#137468) jr1994 válasza dokee78 (#137463) üzenetére


jr1994
addikt

Úgy 1200 az hozható szerintem, de ha már lősz vele annyit mint a HP-d az már nem rossz kezdetnek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137469) Puculo válasza fradi81 (#137467) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a választ. Azt hiszem nem lesz egy jó darabig nunás tankom.. Viszont még lenne egy kérdésem ha nem gond. Iszonyúan lassan gyűlik az xp, és nem tudok váltani sem arany híján. A prém tankok a szabad xp vagy a sima xp-t tolják jobban? Még nincs ilyenem, és eddig nem költöttem a játékra, de 1 még meggondolandó.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137470) kchryss válasza Puculo (#137469) üzenetére


kchryss
addikt

Ha lassan gyűlik a tankra az xp azt nem oldja meg a prém tank. Nem sima xp-t vagy szabad xp-t ad hanem a legénységi xp-t növeli.
Ez egy ilyen játék minél magasabb szintű tank a cél annál több csatát kell menned, hogy elérhesd a következő tankot. Amivel felgyorsíthatod a folyamatot:
1. prémium fiók - minden csata +50% xp
2. Minden nap az első győztes csata minden tankkal x2 xp-t ad, hétvégén és egyéb eventeknél gyakran x3-at vagy akár x5-öt, ezért jobban jársz ha minden nap játszol kicsit mint ha kihagysz hónapokat és egyszerre játszol sokat
3. Személyes tartalékok, van például olyan hogy +100% harci xp minden csatára 2 órán át, ezeket a tartalékokat küldetések teljesítésével lehet általában szerezni

De ez mind csak akkor segít ha játszol azzal a tankkal amire kell az xp. :)

Prém tankot akkor érdemes venni, ha a kredited kevés mindig vagy ha legénységet szeretnéd húzni.

[ Szerkesztve ]

(#137471) Puculo válasza kchryss (#137470) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Így érthető. Azt hiszem egyenlőre folytatom a free game módot, aztán ha nem unok rá és fejlődök is hozzá, benevezek valamilyen fizetős cuccra.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137472) po1son válasza SoulReaver (#137464) üzenetére


po1son
addikt

Szép, tegnap játszottam én is pár kört a bc25el és a 907 után szerintem még mindig az egyik legjobb 10es med csak legyen 1-2 normális csapattárs is. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137473) SoulReaver válasza po1son (#137472) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi. Nekem meg a 907 kellene... :)

(#137474) po1son válasza SoulReaver (#137473) üzenetére


po1son
addikt

Az nekem is kellene, nagyon még nem láttam játékost, hogy 3000 alatt lett volna vele... Kicsit szidom is magamba a WG-t, amikor az ellenfélnél szokott lenni... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137475) jano_77 válasza Argh! (#137444) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kedves Cimbora! Ha nem tűnt volna fel, szinte kivétel nélkül mindenki írogat ide hasonlókat mint, amit én beírtam! (nem mellesleg ez a bejegyzésed kb hasonló szemét akkor, amennyiben az enyém is annak bizonyul) Mi ezzel a problémád? Ezért IS van a fórum, hogy kibeszéljük magunkból, amit a játék kihoz belőlünk! Köszi éleslátásodat. További szép estét Neked! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137476) emre válasza jano_77 (#137475) üzenetére


emre
veterán

most szinte, vagy kivétel nélkül?

olvasod is néha a fórumot, vagy csak úgy átnézed?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#137477) jano_77 válasza emre (#137476) üzenetére


jano_77
nagyúr

tudod mit, csak a Te kedvedért, hogy megnyugodj! szinte mindenki, tisztelet a kivételnek! így rendben vagyunk?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137478) jr1994


jr1994
addikt

Szerintetek egy R9 280X 3GB videókártya hogy vinné a játékot egy régebbi i3 proci mellett? Vagy procit is kéne cserélnem? Jó lenne már fejlesztett grafikát látni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137479) wwenigma válasza jr1994 (#137478) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gépem adataimnál, gyengébb videokarival 1920*1200-ban jatszom, arnyek 1gyel ultra alatt, mas maxon, FXAA, 60-80 FPS megvan. Proci elég lesz hozza boven.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137480) szbalogh


szbalogh
őstag

Jól áll neki na ;]

Nem nagyon mentem vele eddig csak véletlenül láttam meg, hogy 94 felett van :Y Na mondom 1-2 kört akkor már megyek vele az utolsó csíkért. Kellett még vagy 20 kör :U

Nick: HE_Storm

(#137481) Puculo


Puculo
aktív tag

Remélem nem gond ha kérdeznék még 1-2 dolgot, jó pap is holtáig tanul.. Nem igazán értem hogy pl. egy csatában ha kapok mondjuk egy Pool medált akkor az előtte való kitüntetéseket ( TopGun, Walter R. ) nem kéne kiosztania? Másik: ha kapok egy Spotter kitüntetést azt nálam az adott páncélos adatlapján látom csak, míg mondjuk másnak a főprofilján is. Ez mitől függ? Nem szőrszálhasogatásból, csak pusztán kiváncsiságból. ;)

[ Szerkesztve ]

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137482) kchryss válasza szbalogh (#137480) üzenetére


kchryss
addikt

Álcaháló-periszkóp kombó is jól áll neki. ;]
Ebből is látszik, hogy a felszerelés és a legénységen a skillek csak kis mértékben befolyásolják egy tank teljesítményét, a nagy részét a játékos tudása adja aki vezeti. Grat! :)

(#137483) Antonius1978 válasza kchryss (#137482) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ahhoz erosen nagy tudas is kell, hogy az alcahalo rejtekeben periszkoppal 450 meterrol lovoldozze a mas altal felszpotolt tankokat, hiaba na, aki tud az tud, latszik a tehetseg ;] :DD

(#137484) rlazol válasza Puculo (#137481) üzenetére


rlazol
addikt

Az első kérdésedre: a WR 8 v 9 ellenség kilövésekor jár, a pool 10-13 nál, a Raseiniai hősök 14-15-re, így ezeket csak az adott számnál kapod meg. A TG minimum 6, vagyis azt meg is kapod a többi mellé.
A különbség: a TG egy "Csata hőse" kitüntetés, aminek az XP számításban nagy szerepe van, ui ezzel vesztesként is megkapod a győzelemért járó bónuszt. A többi az "epic achievement" és mint olyan, más a szerepe az XP számításban.
A másik kérdést sajnos nem értem, kép, példa esetleg?

Antonius1978: az álcaháló a lövéskor lényegében hatástalan, hiszen az egész álcaérték majdnem 0-ra esik le. A 360-es látótávra ha rápakolsz még egy binót, attól nem lesz valami acélos, főleg, h csak álló helyzetben aktiválódik. Szerintem nem épp egy optimális kombó egy fürge tankra, gyorstüzelő ágyúval, neki mégis összejött a 3 csík. Másrészt a snipernek tudnia kell, hova álljon és mikor menjen arrébb. Neked van sniper tankkal 3 csíkod? Vagy Comettal más stílusban? Mert kritizálni akkor ér, ha igen.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#137485) jano_77


jano_77
nagyúr

O-I szérián érdemes kifejleszteni a nagyobb motort!? azt látom, hogy az lesz végig, csak nem tudom, hogy megéri-e vagy inkább haladjak tovább a következő tankra? most az O-I-nál tartok.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137486) szbalogh válasza Antonius1978 (#137483) üzenetére


szbalogh
őstag

Na jó, a logó is jól áll :P

Nick: HE_Storm

(#137487) kchryss


kchryss
addikt

A mostani 8-as és 9-es light-ok közül van amelyik megtartósan op lett? Ha már akciós, vennék örök álcafestést, csak nem tudom van-e amelyikre megéri.

(#137484) @rlazol:
Antonius fórumtárs nem kritizált hanem trollkodott. :)
A képen egyébként egy cromwell van és egy mondatban említeni a sniper tank kifejezéssel oximoron. :D

[ Szerkesztve ]

(#137488) jr1994 válasza wwenigma (#137479) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi!

Elsőre rád sem ismertem :D

(#137487) kchryss: a T49 elég jó cucc, az LTWT is, meg a 13 90-ben is van lehetőség. Így döntsd el ;]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137489) po1son válasza kchryss (#137487) üzenetére


po1son
addikt

Brutálisan OP az egyik sem lett, inkább a legnagyobb előnyük az, hogy toptier lehet egy scout tank.
Neked +2000wn8al szerintem egyik sem lesz fejfájás... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137490) Puculo válasza rlazol (#137484) üzenetére


Puculo
aktív tag

Valószínűleg rossz példát hoztam fel, de akkor feltöltöm ha sikerül. Telefonról kevésbé baráti. Tehát igazából a kérdés a Nichols medált érinti, csak ugye a játékban én a Pool medálnál láttam hogy a tag megkapja az előtte lévő kitűzőket is (TopGun, Walter R. ). Ezért gondoltam hogy a Nichols medál teljesítésekor az eőtte lévő Oskin és Lehvaslaiho kitüntetés is jár, mivel azok is teljesültek egyben.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137491) Puculo válasza rlazol (#137484) üzenetére


Puculo
aktív tag

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137492) lacibacsi válasza Puculo (#137491) üzenetére


lacibacsi
addikt

Már kaptál ugyan választ, de akkor mégegyszer...

A Radley, Pool és Raseiniai EPIC medálok. Ezek teljesítése esetében jár a TopGun, ami viszont BATTLE HEROES medál. Epic medálból egyet kaphatsz meg. Az Oskin és a Lehväslaiho's Epic medálok, tehát csak az egyiket kaphatod meg. (Nyilván azt, amelyiknek a szintjét elérted...) A gyakorlatban csak a TpGun létezik egyfajta "előzmény" medálként a Battle Heroes medálok között, tehát csak ezt kaphatod meg Epic medálok mellett.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137493) Puculo válasza lacibacsi (#137492) üzenetére


Puculo
aktív tag

Ok. Kicsit nehezen esett le, de megvan. Köszi. :)

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137494) lacibacsi válasza Puculo (#137493) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egy megjegyzés: Képernyő képet légyszíves ne telefonnal csinálj! Sokkal egyszerűbb (és főleg szebb) nyomni egy PrintScreen-t és a játék könyvtárából a Screenshots mappából belinkelni azt...Ez a Propugno nick amúgy téged takar?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137495) Emu válasza jr1994 (#137488) üzenetére


Emu
őstag

I5-2400 mellett, hasonló videokártyával rendszeresen futok CPU limitbe. Csata indulásakor 60-80% GPU kihasználtság mellett 40-55 fps között ugrál, egyébként ezen kívül szépen fut a játék, csak idegesítő.

(#137463) dokee78:
Nem vagyok egy unicum max. kicsit átlag felettinek mondanám magam, de Rudy-val simán megy az 1200dmg/kör átlag. Nagy jó kis tank, egyik kedvencem :K

(#137496) Stanislav84 válasza Emu (#137495) üzenetére


Stanislav84
tag

Én is most vettem meg, és nekem is körönként megy vele az átlag 1200-1500 körüli sebzés... nem ritka a 2K feletti is. Nagyon tetszik a tank, talán még kicsit jobban is, mint a Crom B.

(#137497) jr1994 válasza Emu (#137495) üzenetére


jr1994
addikt

Szóval túl erős a kártya? Ez nem jó hír. De kár, hogy nem értek ehhez :( Köszi!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137498) po1son


po1son
addikt

Hihetetlen azért ez a játék, hogy egyre inkább csökken a játékosok tudásának a színvonala.
Kharkovon most úgy vesztettem el a hp mennyiségem majdnem felét az első percbe leo1el, hogy meccs kezdésnél főutcán (heavy front) lejött szépen a 1390 egészen majdnem a bázisig és szépen elkezdett kitárazni... Utána szépen vissza ment egy másik útvonalon újra tárazni és csak én lőttem rá ez idő alatt :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137499) adamgreen válasza po1son (#137498) üzenetére


adamgreen
senior tag

Sajnos ezt én is észre vettem hogy a tudás és a skill sehol sincs már a játékban.Játékosok nagy része tisztelet a kivételnek azt se tudják merre van a tank eleje.Néztem a statisztikákat egy pár napra felraktam ezt a csodás xvm addont bár ne tettem volna hogy leszürjem mi is folyik itt. Iszonyatosan felhigult ez a szar.Játékosok 70 % vagy kezdő vagy bot és a kezdön pörögve lőnek mindenre.Ha ez igy halad adok ennek a szarnak 2 évet és csak 8 évesek fognak játszania játékkal.Maga játék nagyon szépen tartja magát de itt csapatszellemet és segitséget már ne várjatok senkitől.Sorra nézem a streamereket olyan szinten szopnak ők is hogy egy kettő még a streamet is lekapcsolta annyira nem volt kedve ehez a szarzuhataghoz.
Szal előre fiatalok :C

(#137500) Emu válasza jr1994 (#137497) üzenetére


Emu
őstag

Ez is relatív, mert olyan játékban ami kihasznál minden magot rendesen, elég egy magasabb órajelen ketyegő I3. Viszont WOT esetében ami jelenleg csak egy magot kezel normálisan, hát nem tudom :U Esetleg 04ahgy kollégát lehetne megkérdezni erről, ő több tesztet futtatott ezzel kapcsolatban.

Egyik ismerősnek egy i5 3570k társaságában van a 280x, neki magas/ultra beállítások mellett sosincs gondja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.