Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137951) szbalogh


szbalogh
őstag

A medes küldetést kihasználva és kicsit halmozva az élvezeteket rátettem gyorsan egy kis prémiumot az obj260 küldetésekből és még +100% személyi küldetéses xp bónuszt.
Ilyen köröket sikerült mennem sorban

És a nap vége :)

Tegnap délután gyorsan belement 100k xp az obj 430 II-be .

Nick: HE_Storm

(#137952) h1mpi válasza szbalogh (#137951) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Su5-el jó lett az átlagod :DD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137953) szbalogh válasza h1mpi (#137952) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet, hogy mégse gondoltam komolyan azt az artyzást... :U
Ja most bannolva vagyok, mert nem bírtam az idegállapotot...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#137954) saltanus


saltanus
aktív tag

bent van a shopban a chrysler K...
[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#137955) Dr.Én válasza saltanus (#137954) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem veszem meg..csúnya ;]
Megint egy nagyon jó prém tankot dobtak ki... :U
De azért majd a pályán megnézem mit tudnak belőle ki hozni...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#137956) 4580693 válasza saltanus (#137954) üzenetére


4580693
senior tag

Ha rajtam múlik, ott is marad, nem a garázsomban.

(#137957) Dr.Én válasza 4580693 (#137956) üzenetére


Dr.Én
veterán

Patriot-on gondolkodok...lehet ma, ha haza érek megveszem...
Legénység van bele.. T32 legényeit bele dobom....

WOT: kissio

(#137958) adamgreen válasza saltanus (#137954) üzenetére


adamgreen
senior tag

Patriot jobban megéri mint ez a bohoc tank . :DDD

(#137959) h1mpi


h1mpi
nagyúr

remélem ez nem hazánk fia volt... :U [link]
facebook

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137960) grizlisandor


grizlisandor
addikt

A kötvényből vásárolható fejlesztett felszerelések érdekezése mikorra várható?
Hogy beverjék a casual játékosok koporsójába az utolsó szeget.

(#137961) adamgreen válasza h1mpi (#137959) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nagy ára van a celebségnek. Ahogy nézem egy hatalmas nagy rajongoja lehetett :C
Sok értelmét nem látom miért kellett végig blokkolnia . Biztos valami régi sérelem :DDD :DDD

Amugy itt van emberünk :
[link]

Magyar wotos közösség :U

[ Szerkesztve ]

(#137962) adamgreen válasza grizlisandor (#137960) üzenetére


adamgreen
senior tag

9.19 be elvileg de hogy mi lesz belőle nem tudom

(#137963) Razermazer válasza kchryss (#137949) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát igen néha nálam is előjönnek ilyen reakciók, de azért a papucsomat nem szoktam a géphez vágni :D .
Sőt semmilyen perifériát nem török inkább felállok és megyek egy két kört, vagy aznapra le is tettem a dolgot.
QuickBaby meg ezzel a hanggal, simán elmehetne humoristának is.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#137964) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Valaki segítsen pls. Ha active az automata fizetés a prém shopban, akkor a paypal magasabb árfolyamán váltja az EUR-ot. Ha kikapcsolom az automata fizetést, akkor csak homokórázik nem dobja fel azt, hogy lépjek be a paypalba. Be lehet valahol állítani a paypalban, hogy mindig a bankom szerinti kedvezőbb árfolyamon váltson?

Behúztam a Chryslert a -10% kuponnal, de emiatt buktam 400 Ft, de ettől most vonatkoztassunk el :P:P-ot.... tudom megérdemlem ezzel a szarral :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137965) jagada válasza h1mpi (#137964) üzenetére


jagada
őstag

9k-ért vetted?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137966) h1mpi válasza jagada (#137965) üzenetére


h1mpi
nagyúr

9900 Ft-ért a buzi paypal miatt, de 9500 lett volna. Most persze már megtaláltam hol kell állítani... :U

Ez a felirat:

Set Available Funding Sources és itt kell credit cardra tenni, ha valaki még nem tudná

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137967) grizlisandor válasza adamgreen (#137962) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bízok benne, hogy nem hozzák be, mert akkor elköszönhetnek tőlem...

(#137964) h1mpi: Jó csatákat vele! Toltam pár csatát, ellenfélként találkoztam vele, de nem tűnt valami jónak.

(#137968) ooloo válasza lacibacsi (#137950) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , hogy csak kérdéseket rakok fel .... érdemben mit szóljak hozzá , hiszen a negyedét sem értem annak , amiről vitázni szoktatok .

Értem én , hogy egyesek csak azt várják , hogy valaki hibázzon , és akkor jól megmondják . Ez valahogy boldoggá teszi őket . Sekélyes öröm .

Amúgy jó arc vagy :R

Itt a kezem , nem disznóláb .... ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#137969) Dr.Én válasza h1mpi (#137964) üzenetére


Dr.Én
veterán

Kéz és láb törést hozzá!
Majd írj róla egy beszámolót, hogy milyennek találod..

WOT: kissio

(#137970) adamgreen válasza grizlisandor (#137967) üzenetére


adamgreen
senior tag

Én 2 szer gyújtottam ezt az amcsi krájzlert. Alul simán belövöd. Nem is értem mit szeretnének ezzel a tankal.

(#137971) jagada


jagada
őstag

Megfigyeltem már régen, de megkérdezem itt, mert rohadtul idegesítő, hogy MrCiff miért mond el mindent egymásután legalább 3-4x? Mint amikor beakadt a tű a lemezjátszón. Talán autista?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137972) Viktoár


Viktoár
addikt

Mostanában lesz valami nagy esemény mert nálam megváltozott a garázs háttere?

Ez a kötvényes dolog mit takar? :U

Üdv:Viktor

(#137973) szbalogh


szbalogh
őstag

MT-7... pedig ebben az új MM-ben nem sok esélyt adtam neki. Na meg persze kellett egy kis szemétkedés is a végén a csapattárssal azemben, hogy sikerüljön.
[link]

Nick: HE_Storm

(#137974) jr1994 válasza grizlisandor (#137967) üzenetére


jr1994
addikt

Nem tudom mit kell félni ettől, olyan nagy előnyt nem ad, és a jobb játékosok eddig is alázták a botokat. Inkább cw-n meg kompetitív játékban lesz szerepe, ott számít az a pár méter látótáv, vagy kicsit gyorsabb töltés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137975) h1mpi válasza grizlisandor (#137967) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ez a tank pont olyan hogy jó kezekben jól teljesít. A piroska ezzel is piros marad :)
Délután tudok játszani majd írok milyen!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137976) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Ezt a képet itt hagyom lehet gondolkozni :U

(#137977) h1mpi válasza adamgreen (#137976) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy nem prém tank vezet :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137978) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na ezt csak kijátszottam :D

[link]

(#137979) adamgreen válasza h1mpi (#137977) üzenetére


adamgreen
senior tag

Még :C

(#137980) 4580693


4580693
senior tag

A minap volt szó a 128-as német lövegről. Tessék, ilyen "jó" ez a szar. Ezt még a borsig 150-es lövegével is meglövöm. Gratulálok wg :C

(#137981) Puculo


Puculo
aktív tag

Sziasztok! Segítene nekem valaki hogy Tier 4-5-ben melyik arty és könnyű tank ajánlott? Ez a két stílus távol áll tőlem, de el kell kezdeni hamarosan..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137982) lacibacsi válasza ooloo (#137968) üzenetére


lacibacsi
addikt

Figyelj! Nem az akasztott ki éjnek évadján, hogy kérdeztél. Az meg végképp nem, hogy mit kérdeztél. Kezdő, gyakorlatlan júzer vagy, az a dolgod, hogy kérdezz. Majd 10k csata múlva te fogsz válaszolni az olyanoknak, mint amilyen most vagy... Engem csupán az hozott idegállapotma (maónika), hogy kettő perccel a kérdésed felvetése után már kaptál is választ, de képes voltál ezt nem észrevenni.
(Ja és nem mondtam, hogy hazudsz! Azt kértem, hogy ne hazudj. Azért nem ugyanaz a két dolog...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137983) jr1994 válasza Puculo (#137981) üzenetére


jr1994
addikt

Artyval ne játssz.

Az átdolgozás óta nem játszottam a kis lightokkal de megnéztem a statjaikat, az alapján a Chaffee-t meg a T37-et ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137984) wwenigma válasza Puculo (#137981) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Próbáld ki az artikat bár kis szinten nem tudom milyenek lettek. Amerikai/brit ág jó, német trükkösebb kicsit. Legalább megismered a poziciokat honnan hova lőnek be, később jól fog jönni ez a tapasztalat a masik oldalon.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137985) Puculo válasza jr1994 (#137983) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszönöm a segítséget. Valószínűleg a chaffee lesz az egyik. Sajnos a lusch irányába mentem el, de ez ilyen alacsony szinten simán korrigálható.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137986) Puculo válasza wwenigma (#137984) üzenetére


Puculo
aktív tag

Minden kezdet nehéz, de artyval még csak azt sem tudom hogy kell nézetet váltani. Szóval meg kell néznem az alap kezelést. Erről van valahol oktató leírás?

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137987) ooloo válasza lacibacsi (#137982) üzenetére


ooloo
őstag

Még szerencse , hogy túlélted a felfokozott idegállapotot .... nem vettem volna a lelkemre , ha miattam jön érted a mentő . :DDD

Más .

A gyakorlatban az álcázás képesség kifejlesztése ( minden legénységi tagnál % ) mennyit dob az álcázási értéken ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#137988) jr1994 válasza Puculo (#137986) üzenetére


jr1994
addikt

Annyi az egész, hogy shift-tel felülnézetbe váltasz, aztán már lövöldözhetsz is. A minimapra ctrl-jobb klikk és egyből odaugrik a kamera. Amúgy a Luchs is jó light, meg az 5-ös Leopard a táras ágyúval viccesek (voltak?).

(#137987) ooloo: olvasd el ezt a cikket, de most tényleg. Benne van. 80%. Link.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137989) Sgr_A


Sgr_A
addikt

hi

csatlakoznék egy klánhoz ahol lehet az erődítményt húzni :D

(#137990) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kellett pár kör, hogy megszokjam, de csak beadta :))

Gyors, pontos, kicsit goldigényes, de azért tier8-ban elvagyok ap-vel is és jól pattint ;)

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#137991) ooloo válasza jr1994 (#137988) üzenetére


ooloo
őstag

Láma vagyok és juzer.... ;]

Akkor nem értem .

Az észlelhetőségi mutatónál alapból 449 ez az érték ( Nashorn páncélvadásznál ) . Ha kifejlesztem az álcaképességet , akkor erre ad +173 képességpontot . Ez nem 80 % :F

Mindezt a játékon belül , az összehasonlítási oldalon néztem

Vagy ismételten elnéztem valamit ? :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#137992) szbalogh válasza h1mpi (#137990) üzenetére


szbalogh
őstag

Bakker, azt hittem obj 416...

Nick: HE_Storm

(#137993) Flash Gordon válasza h1mpi (#137990) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Gratt :DDD ahogy nézem olyan kvikibébis piárszagú az az MM, kíváncsi vagyok vajon mit takar az a "kicsit goldigényes" és hányszor lát ilyen pedo setupot a 9-10 tier mellett....

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137994) Puculo válasza jr1994 (#137988) üzenetére


Puculo
aktív tag

Köszi az instrukciót, most már csak egy artyt kell választanom..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#137995) Flash Gordon válasza Puculo (#137994) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Amcsi, angol, orosz közül válassz ha top tier a cél, kb. ilyen sorrendben jók, franciát kerüld.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#137996) saltanus


saltanus
aktív tag

en meg csak a franciat huzom XD

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#137997) wwenigma válasza Puculo (#137994) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Amcsi elsőnek jo lesz szerintem-

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137998) saltanus válasza Flash Gordon (#137993) üzenetére


saltanus
aktív tag

szerintem akkor is jo tank lehet itt fikazni...

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#137999) jr1994 válasza Sgr_A (#137989) üzenetére


jr1994
addikt

Neved? Anélkül nehéz lesz megtalálni a megfelelő klánt.

(#137991) ooloo: ne azokat a baromságokat nézd, ha kinyitod ott vannak a konkrét értékek.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138000) kchryss válasza ooloo (#137991) üzenetére


kchryss
addikt

Az alap camo értéket javítja. Így minél jobb egy tank alap camo-ja annál többet számít rajta a camo skill. Nashorn esetében 100%-nál (minden legénységi tagon 100%) kb 40m-rel közelebb kell jönniük hogy spotoljanak, mint 0%-nál. Ez elég sokat számít. Viszont arra figyelj, hogy ha ellövöd magad akkor annyira leesik a camo érték, hogy nagy valószínűséggel spotolnak, ha nem vagy bokor mögött 15m-rel.

(#137994) @Puculo:
Angol ágat nem ajánlom. A 6-os volt rajta az egyetlen használható, de rommá nerfelték most.
Igazából alacsony tierben nem érdemes artyzni. A legjobb megoldásnak még mindig azt tartom, hogy a francia light ágon elindulsz és a 6-os lightból kihúzod a 6-os arty-t. A batchat-ért (10-es med) úgyis megéri elindulni azon az ágon. A 8-as francia arty pedig a legjobb a szintjén.
Ha mindenképpen alacsonyabb szintről húznád ki akkor a 6-os amcsit és az 5-ös németet érdemes megcélozni.

(#137959) @h1mpi:
Daki jól ráizgult az m60 gunmark húzásra. :)
12 órás etapokban tolta az előző napokban. 2x össze is futottam vele ellenfélként hajnal 3 körül. 1x megajándékoztam 1000 assziszttal a csata elején. :D
Nagyon magas szinten van vele a 3. kiválósági jel. Piszkosul jól nyomja vele, mégsem jut 90% fölé napok óta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.