Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138451) Stanislav84 válasza h1mpi (#138448) üzenetére


Stanislav84
tag

Ha a déli oldalon kezd az illető játékos, akkor nem nyertek volna. Mit magyaráz meg ez? hogy a pozícióból adódóan nyert.. a végén amilyen tankok maradtak fel se tudnak menni hozzá, vagy nincs is elég csőemelkedésük, hogy meg tudják lőni a bázisról, csak messzebbről, de olyan tankokról beszélünk, amik nem sniper tankok (E75, VK Béla, O-ho, Maus).

Ráadásul a srácnak volt két szerencsés lepattanója is.

A baj az, hogy ezek a pozíciók elképesztően jó fedezéket is nyújtanak. Ha csak egy dombtető lenne, amit bárki lőni tudna, nem lenne gond.

(#138452) fradi81


fradi81
veterán

Ez nem a játékos hanem a wg hibája hogy vannak ilyen mapok. A játékos miért ne használná ki ha így meg tudja nyerni a csatát?

moto g72, Ninebot d28e

(#138453) h1mpi válasza fradi81 (#138452) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1 Én pontosan így vélekedek erről, ne legyen már minden szarért a WG a hibás... :U

(#138454) CirrMee válasza h1mpi (#138453) üzenetére


CirrMee
addikt

Pár verzióval ezelőtt nekiálltak nagy dirrel-durral irtani az ilyen helyeket, aztán kb úgy maradt abba, mint a csalók kidobálása: alig volt hatása, ellenben továbbra is k* sok van belőlük.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#138455) dokee78


dokee78
félisten

Hellcatnál 9% a a lemaradás a parancsnoknak.
Mit tegyek,hogy felzárkózzon?

Kaptam egy ilyen privátot,az általam kilőtt AT-15 sofőrtől: learn play pussy bear

[ Szerkesztve ]

(#138456) 4580693


4580693
senior tag

Másnál is előjön az a hiba, hogy a célkeresztben nem tudom befogni az ellenséges tankot? Vagyis, hiába követem, nem rajzolja ki a tank körvonalát és összevissza lövöldözök? Eddig csak overlord-on jött elő, de ez így elég szar.

(#138457) fradi81 válasza dokee78 (#138455) üzenetére


fradi81
veterán

Már kaptál választ korábban.

Tehát a parancsnoknál 10%-al kevesebb lesz minden tankon.

A csatában semmit tevő játékosok szoktak ilyen üzeneteket kapni. Később ahogy belejössz a játékba kevesebb ilyen üzenetet kapsz majd :)

moto g72, Ninebot d28e

(#138458) Balesz1899 válasza dokee78 (#138455) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Te elolvasod a válaszokat?

A múltkor megírtam, hogy a parancsnok azért van "lemaradva", mert a legénység többi tagja megkapja a parancsnok képzettségének 10%-át. Tehát sosem fog "felzárkózni"...

(#138459) Viktoár válasza Emu (#138450) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez igaz, a 198-as pen valóban nem a legjobb bár vannak ennél rosszabb pennel rendelkező t8-as prémtankok. (KV5, 112, IS6, WZ-111) Sőt az M6A2E1-nek is 198-as az alap penje.

Félreértés ne essék,ki lehet lőni a Chryslert (nekem is sikerült már IS-el) csak sokkal több fejfájást okoz mint a társai. :R Meglátásom szerint a probléma nem is csak kimondottan a páncél hanem úgy összességében az egész koncepció. Mert hát legyen jó a páncél,de emellett azért használható az a löveg. :) Ha más nem betölt az ember 1-1 goldot ha +2 tierbe kerül. Ez elég sok prémtanknál így működik,nem egyedi eset.

Emellé még társulnak "apróbb" dolgok is,mint például célzásidő,pontosság, mozgékonyság és még pár dolog amiben felülmúlja a társait. Ezeknek a tulajdonságoknak az együttes "hatása" teszi olyan hatékonnyá a csatamezőn még kezdő (nem noob bot) kezekben is. Számomra ez jelenti azt hogy egy tank OP.

Én szeretném ha egyszer eljutnánk odáig hogy a prémtankok ne arra legyenek kihegyezve hogy lehozzuk vele a csatát (egyénileg, hogy a szakaszt ne is említsem) hanem kreditfarmolásra lehessen használni. Az ember összelő 2-3k-t és jön a kredit,a többit bízzuk a normál tankokra. (Hogy legyen értelme játszani azokkal is.)

Hát ezt most jól esett kiírni magamból. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#138460) dokee78 válasza fradi81 (#138457) üzenetére


dokee78
félisten

Jó igaz elnézést.
Ő enemy volt,számára tűnt semmit tevésnek,hogy legorogtam és kiszedtem,mint utolsó játékost?

Balesz1899 Pedig olvastam,de kiment a fejemből.
Szednem kellene magnézium tartalmú vitamint.

[ Szerkesztve ]

(#138461) jr1994 válasza Viktoár (#138459) üzenetére


jr1994
addikt

Csak azt a prém tankot már nem fogja megvenni senki mikor van Defender meg Krájzler.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138462) Viktoár válasza jr1994 (#138461) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát igen,nem is csodálom. :N Ezért nem kellene ilyan eltúlzott prémeket kidobálni.

Üdv:Viktor

(#138463) Emu válasza Viktoár (#138459) üzenetére


Emu
őstag

Teljesen jogos amit írsz, csak itt bejön az üzleti modell is. Miért venne bárki prém tankot, ha olyan jól működne mint 3 évvel ezelőtt? (Lásd FCM 50T, IS6, régi Löwe, JT8.8)

Ha az Ebay-en ~4k Ft-ért vett JT8.8 még mindig működne, eszembe sem jutott volna tavaly év elején megvenni a Mutz-ot, illetve ha a Mutz ugyanolyan jó lenne, mint mikor megvettem, biztos nem cseréltem volna el a JT8.8-t Revo-ra. Ahhoz, hogy fenntartsák a vásárlást folyamatosan újabb/jobb tankokat kell kidobniuk. Sajnos elértünk arra a szintre, hogy egy prém tank már vetekszik, bizonyos esetekben már le is körözi a normál párját.
Nem véletlenül egyik sem került még be a fejlesztési fába, ergo csak igazi pénzért vehető meg.

(#138464) po1son válasza Stanislav84 (#138451) üzenetére


po1son
addikt

Orákulum vagy? :DDD
Ilyen wn8 értékekkel simán benne van a pakliba, hogy megcsinálja a másik oldalon is ezt.
Másrészt elégé kellet ügyeskedni és egyben gondolkodni, hogy ez a játékmenet megvalósuljon. Amúgy sok esetbe szerencséje is volt, mert standard TD pozícióból senki nem lőtt rá és még sorolhatnám.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138465) jr1994 válasza po1son (#138464) üzenetére


jr1994
addikt

Sacred Valley-n délről indulva melyik univerzumban csinálja meg ugyanezt?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#138466) vhw válasza Emu (#138463) üzenetére


vhw
addikt

Mondjuk eddig sose azért vettem prem tankot, mert "nem működik", hanem mert meguntam a meglévőket, valami más játékstílusra vágytam. Vagy éppen olyanra, mint egy meglévő normál tanké, de jó lett volna élvezni a prem tank adta előnyöket.

Bár igaz, hogy a tömegnek úgy lehet eladni valamit, ha elindul a hype és az dől mindenhonnan, hogy OP, ezzel majd menni fog.
Végülis csak a gyarló igényt elégítik ki...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#138467) Viktoár válasza Emu (#138463) üzenetére


Viktoár
addikt

Sajnos errefelé megy el a játék. :( Ez nagyon szomorú dolog viszont örvendetes hogy ilyen jól megtudtuk beszélni. :)

Ameddig hellyel közzel élvezhető a játék normál tankokkal addig elvagyok vele és megpróbálok borsot törni az ellenfelek orra alá. ;] Prémtankot nem veszek mert totálisan hülyeségre megy a pénz. Esetleg egy prém fiókra befizetek hogy t8 fölött is legyen egy kis profit és nekem ennyi elég is a játékhoz. :K

Nem vagyok klántag,nincsenek kötelezettségeim a játékban,nem ülök annyit előtte, hogy megérje komolyabb összegeket fordítani rá .

Viszont, (ez most gonosz lesz) mindig nagyobb örömöt okoz kilőni egy prémtankot mint normál társait. ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#138468) Flash Gordon válasza Dr.Én (#138439) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Defendert nemigen fognak egy ideig shopba rakni, túl jól sült el a tank, sokan vettek belőle és mivel kicsit op ra sikerült nem akarják a tier 8 as balanszt szétcincálni, bár annak már úgy is mindegy...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#138469) po1son válasza jr1994 (#138465) üzenetére


po1son
addikt

Bármennyire hihetetlen és nehéz elfogadni a bc25 még mindig az egyik legjobb tank a játékba, de persze ha csak jó kezek használják és ki van maxolva a tank. Nem kell hozzá hegyet mászni, hogy valakinek 9000 sebzése legyen vele. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138470) Stanislav84 válasza po1son (#138469) üzenetére


Stanislav84
tag

Sacred Valley amx50B-s quickybaby videóról beszéltünk. Nem a hegyikecske25 tonnáról.

(#138471) 4580693


4580693
senior tag

Srácok, mi változott a wn8 - ban? Jónéhány tankom sohasem látott magasságba emelkedett. Némelyik +300-al magasabb, mint legutóbb, pedig nem is játszottam velük. Egy tank esett valami 200-at.

[ Szerkesztve ]

(#138472) ollie válasza Viktoár (#138467) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nem ülök annyit előtte, hogy megérje komolyabb összegeket fordítani rá

dehogynem :P

***

(#138473) Emu válasza vhw (#138466) üzenetére


Emu
őstag

Én még csak T34-85nél tartottam, mikor begurult az akciós JT8.8 a garázsomba. Ha kaptunk/nyertem 1 nap prémet, az általában azzal ment el, hogy orrvérzésig toltam a JT-t. Ha jelenleg is olyan csatákat mennék eszembe se jutott volna másikat venni. Fun faktornak ott volt a régi T49, T37, LeoPTA, T34-85.

Viktoár: így van. Eddig sem okozott gondot a vérvörös Defendert kilőni IS3-al, ezután sem fog. Akkor van gond, ha a másik oldalon is normális játékos ül, de akkor pont ugyanolyan kellemetlen mintha ő is IS3-ban ülne...
Prém acc jó, ValentineII-höz kaptam 30 napot, és ez idő alatt majdnem 10M kredit összejött, úgy hogy nem farmoltam közben.

(#138474) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

félig vicces kérdés: ha kevesebb lőszer viszek, akkor jobban húz a gép?

- no es importante -

(#138475) jozefgucci1 válasza Sixkiller6 (#138474) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem csak hogy jobban húz ,de még a lőszerrekesz sem olyan sérülékeny . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138476) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#138475) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nade nem lenne reális? mindig röhögök, hogy minek kell a mausba bepakolni 70 lőszert, elég lenne 15-20 is, oszt máris jobb a LE/t

- no es importante -

(#138477) po1son válasza Stanislav84 (#138470) üzenetére


po1son
addikt

Ohhh akkor ezt benéztem durván. Megnéztem az a videót is és felemás érzéseim vannak, mert az ellenfél elégé nem állt a helyzet magaslatán. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138478) dokee78


dokee78
félisten

Este munka után meglepem magam az STA-2-vel.
Fokozott szellőzés?
Töltés gyorsító?
Ezek mellé még miket tegyek?

(#138479) Emu válasza Sixkiller6 (#138476) üzenetére


Emu
őstag

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ő csak azért rak 40 lőszert az egérkébe, mert ha olyan helyen éri lőszerrekesz találat, ahol nincs lövedék, akkor nem fogja eldobni a tornyát :C

@dokee: VSTAB, de a szellőzés helyett én optikát tennék.

[ Szerkesztve ]

(#138480) Stanislav84 válasza dokee78 (#138478) üzenetére


Stanislav84
tag

Vertikális stabilizátor az alap...szellőzés helyett pedig lehet jobb az optika, főleg amíg nincs jó legénységed.

szerk.: és közben más megelőzött... :D

[ Szerkesztve ]

(#138481) Dr.Én válasza Flash Gordon (#138468) üzenetére


Dr.Én
veterán

akkor lesz majd Strv S1...
IS-6 helyett lenne majd a Defender...és igen op lett az biztos.... ;]

WOT: kissio

(#138482) zodo válasza dokee78 (#138478) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam optika van ezek mellett mert inkább lopakodó módban használom mintsem támadóban mivel papír.
Pillanatkép, Sima utazás skill javasolt.
Felderítő még csak 90% -nál tart így 435m a látótáv.

(#138483) Viktoár válasza ollie (#138472) üzenetére


Viktoár
addikt

Olyan vagy mint az asszony. Szerinte is többet ülök előtte mint kellene,főleg mikor elgurul a gyogyim. :DDD
Bár megfogtdtam hogy nem fogok idegeskedni rajta,legalábis nem annyira hogy utána szégyeljem magam azért amiket mondtam. :)

Üdv:Viktor

(#138484) Stanislav84


Stanislav84
tag

Megvan a hétvégi AJÁNLAT.

Mondjuk többre számítottam, de a felszerelés leárazást már vártam... cirka 5 milliót kéne elköltenem felszerelésre, így elég lesz csak 2,5-öt.

Prém 8-as tankok lesznek még leárazva, akit érdekel, és minden győztes meccs 2x xp.

(#138485) Dr.Én válasza Stanislav84 (#138484) üzenetére


Dr.Én
veterán

már csak az a kérdés milyen prém tankokat dobnak most be akcióba ...a bent lévők mellé :)

WOT: kissio

(#138486) zodo válasza dokee78 (#138478) üzenetére


zodo
nagyúr

Várd ki a holnapot ha már kiderült a hétvégi akció. :)

(#138487) dokee78

Nem. Optika => Távcső.
Csigaszem az a Periszkóp távcső
Szerencséd van mert ez is akciós lesz.

[ Szerkesztve ]

(#138487) dokee78 válasza Stanislav84 (#138480) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi! +zodo
Optika=csigaszem?

(#138488) h1mpi


h1mpi
nagyúr

de jó holnap pont egész nap lesz időm wotozni, ki kell úgy is húzni a 10-es lightokat :K

(#138489) Dr.Én válasza h1mpi (#138488) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem kell a kertben kapálni :D :P ;]
(na jól van ez rossz vicc volt)

pár órám nekem is lesz...kb 2 :D
szülinapozunk :DD

WOT: kissio

(#138490) jozefgucci1 válasza h1mpi (#138488) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem meg pont most lenne időm. Holnap idehaza meló lenne :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#138491) tebeeee


tebeeee
csendes tag

Hali. Lorr 40 rol velemeny...tapasztalat? Van vmelyik forumtarsnak ilyen? Felszereles ben mivel pakolta meg stb.....defendert es tarsait barhol belovom es helyezkedesbol meg lehet enni majd barmivel szerintem.

(#138492) h1mpi válasza tebeeee (#138491) üzenetére


h1mpi
nagyúr

defendert bárhol belövöd? nem 800-as a penje a lorr. 40t-nek :DDD

(#138493) ollie válasza tebeeee (#138491) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lorraine nagyon jó, de jól kell hozzá ismerni a mapokat, jól kell helyezkedni, jól kell tudni felmérni az aktuális helyzetet, stb, stb. Szóval egy jó játékos kezében jól szerepel, egy kezdő vagy rossz játékos kezében meg kifejezetten rosszul. Ha jól megy neked az autoloaderekkel, akkor ezzel is jól fog menni.

Felszerelés: vert stab, venti, csigaszem (töltésgyorsító nincs rá)

***

(#138494) dokee78 válasza Stanislav84 (#138484) üzenetére


dokee78
félisten

Remélem az összes T8 akciós lesz.
Mikortól él az akció?
Mert akkor az esti vásárlást elhalasztom.
Opera Mini nem tölti be.
Lassított.

[ Szerkesztve ]

(#138495) Dr.Én válasza dokee78 (#138494) üzenetére


Dr.Én
veterán

szombat reggel 7:00??

WOT: kissio

(#138496) Stanislav84


Stanislav84
tag

Ez most történt... és ezért dicsérjem meg a buksiját, mert ügyesen felment oda? Konkrétan ezzel megnyerte a csapatának a meccset, mert a középen átjött medeket nem tudtuk counterelni. Na erről beszélek... és mindehhez az kellett, hogy az északi oldalon kezdjen.

Ha nem lenne egyértelmű, a WZ-132-1-ről van szó.

És értem én ,hogy ezt meg kell tanulni... de akkor is...ennek így nem szabadna a játékban lennie...

[ Szerkesztve ]

(#138497) po1son


po1son
addikt

Akinek kell annak van egy 10%os kuponom, de csak a saját profilommal lehet megvásárolni ajándékba. Nincsen megkötés, bármire fellehet használni wot shop-on belül.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#138498) wwenigma válasza Stanislav84 (#138496) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az ilyen glitcherekre mindig tolok egy Unsportsman conductot...meg kap egy kis fókuszt ha az ellen csapatban vagyok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138499) Viktoár


Viktoár
addikt

Tanks.gg-n lehet nézni hogy változik az álcaérték különböző formációkkal? Én nem találom. :B

Üdv:Viktor

(#138500) Gyuri27 válasza Viktoár (#138499) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.