Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#137351) jozefgucci1 válasza zsolthee (#137350) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hú de el vagy tünve te is , pedig pár éve még hajnalokig csapattuk emlékszem :DDD
Milyen küldik hiányoznak amúgy ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137352) zsolthee válasza jozefgucci1 (#137351) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nyomós okom van: heteken belül megszületik a kislányom. :))

HT-12
MT-15
LT-5
TD-15
SPG: nem artyzok

Ha MT+TD+HT+LT "Kitüntetéssel teljesítve", akkor szuper! :C

[ Szerkesztve ]

(#137353) Argh!


Argh!
aktív tag

[6th Anniversary Contest – Six Shooter] Igazán kitehették volna a fő oldalra is, ráadásul semmi info ki mennyi dmg-vel nyert... :U

(#137354) jozefgucci1 válasza zsolthee (#137352) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na hatalmas gratula és jó egészséget nektek előre is . :C

Viszont ezeket a küldiket ennyiért nem fogja elvállalni sok ember szerintem. Nálunk az a T55A utolsó küldisor legutóbb két nyolcas prémtank volt.

Argh : Köszi klántársam a HT-nél a 4. :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137355) galervin93 válasza ollie (#137344) üzenetére


galervin93
őstag

Gondolod sírna a szám, ha lenne Mausom? :-)
Igazából nem is a 15-ös küldetés tűnik vészesnek (izomból T57-tel talán meglehet), a 3-szoros pattintás van bent már hónapok óta. T29 és T32 egyszer sem adta be (közel sem), IS-3-mal meg voltam már egy lövésre, de végül egy stock ágyús IS-3 az utolsó szükséges lövésnél átütötte a tornyomat (hihető, hogy pont beadta neki...).
A fenti gépeken kívül csak egy Tigris II-vel szopatom magam a heavyk közül.
Maushoz T5-ig vissza kellene mennem, meg olyan fos gépekkel menni, amihez nekem nincsenek idegeim. Pedig a Maussal szerintem egy délután alatt lerendezném az összes visszalévő heavy küldetést...
Csak az bánt hogy tudom, simán menne a küldetés, csak a megfelelő gép hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137356) Piti1


Piti1
tag

Üdv!

Amióta vannak tier X light tankok, azóta számomra lehetetlen spottolni 7000 HP-t a 13 -90-emmel.
Mi lehet a megoldás?
Van valami tippetek ehhez a misssionhoz (T55A 15.mission LT mission).
Ti hogy álltok ezekkel a küldikkel?

Köszi

(#137357) [HUN]Dani válasza Piti1 (#137356) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Kombinálttal össze lehet szedni.

magyarsrac

(#137358) zsolthee válasza jozefgucci1 (#137354) üzenetére


zsolthee
senior tag

Köszönjük szépen!
Pedig 5000-re is emeltem volna az összeget, de az még úgy sincs párban két 8-as prém tankkal. Mindegy, ott egye meg a fene azt a vasat 🙂
Ha mégis valaki úgy dönt, hogy bevállalja, privátban megbeszélhetjük.

(#137359) vJokka válasza kchryss (#137324) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem nem is olyan rég QB-t sikerült snapshotolnom. A meccs végi összesítőben láttam csak ki is volt az áldozat :DDD [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#137360) wwenigma válasza vJokka (#137359) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Durván lesebezted az 52 hp-ját. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#137361) ollie válasza galervin93 (#137355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kár, hogy nem lehet kölcsön adni tankot egy napra.

***

(#137362) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Gondoltam kipróbálom a T8 Francia arty-m a pach után milyen. Ez a pontosság elég dúrva.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137363) galervin93 válasza ollie (#137361) üzenetére


galervin93
őstag

:-)
Kedves tőled.
Igazából ha nagyon ráfeküdnék talán bemákolhatnám ST-I-gyel, meg IS-4-gyel, mindkettő megvolt csak eladtam őket, mert olyan sz*r vagyok heavykkel, hogy az már fáj. Lehet vissza kellene vennem valamelyiket és rápróbálni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#137364) jano_77


jano_77
nagyúr

Beléptem teszt szerverre, gondoltam kipróbálom milyen a rangsorolt csata!
A sok retardált idióta fasz görény ruszki majomtól, akik eléd állnak, lökdösnek, és még beléd is lőnek hátulról nem lehet rendesen játszani! Nyomorodjon meg az összes paraszt!

Volna kérdésem is:
A kötvényért vehető felszerelések pluszban kerülnek a tankra - helyileg igen - vagy ha felteszem, akkor csak ennek van hatása a simának nincs!?
Illetve vannak olyan felszerelések, amiket kis piros felkiáltójel jelöl, ez mit jelent?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137365) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv Urak!
Aki már túl van rajta, az árulja már el, hogy az Obj.260 SPG-15 küldetést melyik artyval csinálta meg?
3500 track+stun kell, ami még össze is jöhet (jó)néhány csata alatt, de az élen is kell végezni mindkét csapatban XP alapján. Ez utóbbi sem lenne gond, mert egy vesztes csatában még ez is elérhető, de ezt nyertesben lenne ptraktikus megcsinálni (ráadásul minél több sebzéssel), mert csak akkor van meg ugye a másodlagos is...
M44, M40/43, G.W. Tiger (P), FV304, és Lorr.155-51 jöhet számításba... :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137366) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#137365) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kicsi arty szererintem már nem játszik , mert kicsi a splash sugár.Francia jó lehget mert gyorsan lő.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#137367) ollie válasza jano_77 (#137364) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amiket konkrétan abban a listában látsz, azok pont oda kerülnek, ahova kattintottál, vagyis egy külön slotba. A felkiáltójelek azért vannak, mert jelenleg nem használhatóak, mivel hiányzik az a felszerelés, amit javítanak. Pl. a képeden látható Stabilizer Geasing akkor tehető fel, ha van Vertical Stabilizer a tankon, mert annak a hatékonyságát javítja még tovább.

***

(#137368) ollie válasza jozefgucci1 (#137362) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Psszt! Az artyk nerfelve lettek! :DDD

***

(#137369) lacibacsi válasza jozefgucci1 (#137366) üzenetére


lacibacsi
addikt

A nyolcasok közül nekem is az a legszimpibb. Kifullozom free-ből, aztán lássuk mire megyek vele! :R

(#137368) ollie : Éppen ezért szeretném megcsinálni gyorsan az utolsó küldit, mert félek, hogy hamarosan újra "buffolják" őket... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137371) vJokka válasza lacibacsi (#137365) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem Obj261-el lett meg: [link]
A hétvégi akcióban megvettem az M53/M55-öt, na az is egy brutál állat, azzal is meglehet csinálni, csak sok múlik a csapaton is, mert hiába stunolsz, ha nem azt lövik, vagy esetleg nem is látnak rá. A helyedben az M40/43-al vagy a G.W. Tiger (P)-vel próbálkoznék, azoknak van a legnagyobb splash köre, csak lassan töltenek.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#137372) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Na, az ilyen csaták miatt érdemes WOT-ozni. Végig minden perce izgalmas volt, ésszel, kivárva végül győzelem.

Replay

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#137373) [HUN]Dani válasza Zolee_70 (#137372) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem csak ilyenek jutnak ma..

Ez a kettő meg csak szimplán vicces :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#137374) lacibacsi válasza vJokka (#137371) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Szégyellem magam nagyon, de ez elkerülte a figyelmem... :B Most cask telefon van a kezemben, de estére megnézem a replayt mindenképp!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137375) jano_77 válasza ollie (#137367) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hálás köszönetem! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137376) jagada


jagada
őstag

Melyik tanknak jobb a kredithozama a Löwe-nek vagy a Revonak?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137377) [HUN]Dani válasza jagada (#137376) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Revo 3k dmg-re 100k nettót simán hoz.

magyarsrac

(#137378) jagada válasza [HUN]Dani (#137377) üzenetére


jagada
őstag

Prém accal vagy simával?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#137379) jano_77


jano_77
nagyúr

játszott már vki a teszt szerverrel!?
miért ilyen szar a célzás? nem lehet rendesen célozni, mert "úszik", "hullámzik" a célkereszt! örülök, ha sikerül vmit eltalálnom még egy német lézerágyúval is. :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137380) fradi81 válasza jagada (#137378) üzenetére


fradi81
veterán

Annyit csak prémmel, a két tank kb ugyanúgy fizet, amelyikkel jobban megy az tejel jobban.

vbaddict nettó: Lowe 20,709.63 cr
M4A1 Revalorise 21,712.99 cr

moto g72, Ninebot d28e

(#137381) jimmy74


jimmy74
őstag

panter2-őn az új 9-es ágyú milyen?
vki probálta?

WoT:jimmbo

(#137382) jr1994 válasza jimmy74 (#137381) üzenetére


jr1994
addikt

Haverom azzal használja, jó cucc.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137383) jano_77 válasza jano_77 (#137379) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az mondjuk durva, hogy ezek a felszerelést javító cuccok csak egy csata erejéig élnek, aztán lehet újra venni őket. Kemény lehúzások lesznek itt az az érzésem. :U De azért jó móka, nekem tetszett. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137384) jr1994 válasza jano_77 (#137383) üzenetére


jr1994
addikt

Én arra vagyok kíváncsi, és erre még nem hallottam infót, hogy ebből az új pénznemből mennyit lehet majd farmolni? Vajon az új fogyócikkeket lehet majd randomra is használni, vagy csak néhány csatában lesz rá lehetőség?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#137385) jano_77 válasza jr1994 (#137384) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem csak a rangsorolt csatákban lesz használható és itt is vannak missionok, mert egyik csata után pl írta, hogy teljesítettem és kaptam 10.000 kötvényt.

AMX 1390-el hová tolták el az ÁSZ határt, hogy ezért még csak 1. osztályt sem kaptam?!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137386) jano_77 válasza jano_77 (#137385) üzenetére


jano_77
nagyúr

Emil I-nél is magasan van a határ, mert 1304 alap XP-re nem adott még csak 1.o. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#137387) kchryss válasza jr1994 (#137384) üzenetére


kchryss
addikt

Egyelőre úgy tervezik, hogy random csatákban is lehetne használni. Szerintem ha bevezetik az lesz a játék halála.
Egyik klántársam szuperteszter. Ő mesélte, hogy szuperteszter acc-ra kaptak egy csomó kötvényt és tudták tesztelgetni a bónuszokat. Az obj 907-nek levitték 4 valamennyire a töltésidejét! Eleve túl nagy buffot kapott szerintem a 907 a hd modellel, de így bónuszokkal már olyan op kategória ami nem fair a többi játékossal szemben. Azt mondta simán lehetett heavy-ként használni, bementek vele a szokásos heavy helyekre és dpm-ből megettek mindenkit, miközben róluk pattogtak a buffolt páncél miatt.

907-tel kapcsolatban egyébként érdemes megnézni linkin videóját: World Of Tanks:Top 5 T10 Medium

Szerintem a játékban max olyan erős reward tankoknak szabadna lennie amilyenek a normál tankok. Akkor is ezt mondanám ha meglenne a 907. Következő kampányban egyébként valószínűleg meg is lesz. (Előzőben a vk-t választottam, mert hogy hú de egyedi aztán rá 1 hétre jött a hír hogy berakják normán tankként is :DDD ).
A 907 most már gyakorlatilag mindenben jobb lett, mint a 140. Erősebb a páncélja, gyorsabb, most már kevesebb ammo racket kap, mint a 140, jobb az ágyúja. A páncélját pont olyanra buffolták, hogy szemből alap lőszerrel a 140 60% eséllyel üti csak be, prém lőszerrel beveri simán, de az meg heat ami bármiben elakadhat. Így a 140 kb 5 lövésből 2x pattan a 907-ről, míg a 907 csak 10-ből 1x a 140-ről. Egyetlen hátránya hogy 5 lőszerrel kevesebb fér bele ...

Ráadásul mivel átlag elvárt értékek lettek a wn8-nál így ugyanannyi az elvárt sebzés az összes 10-es meddel. Eddig meg kellett dolgozni a jó statért a 907-tel, most meg ontja a wn8-at.

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy nem kerül bevezetésre ez a bónusz rendszer. A matricák sokkal kisebb bónuszt adtak volna mégis törölték őket a felháborodás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#137388) morgolodo válasza po1son (#137222) üzenetére


morgolodo
csendes tag

"Valahol olvastam, hogy valami fogyatékosságba szenved és ez az egyetlen szórakozása az életbe. :((("

Érdekes, mert én meg pont rólad, olvastam ugyanezt, egy nagyon hiteles oldalon, neked szóltak már?

Így kezdődnek a hiteles rémhírterjesztések.

(#137389) po1son válasza morgolodo (#137388) üzenetére


po1son
addikt

"Próbáljuk meg lerántani a leplet egy legendáról!
Egyesek azt mondják egy ember, aki székhez vagy ágyhoz kötött beteg, egyesek azt hogy egy egész csoport játszik ezen az accounton.
Ő lenne EvilJoe, akinek a legtöbb csatája van az EU szerveren. Több mint 181k.
Tud valaki valami biztosat is?
De más elméleteket is szívesen meghallgatok"

Akkor világosíts fel bennünket, de jó lenne ha nem személyeskednél, mert ez nem az a hely.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137390) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Hurrá! Megtaláltuk EvilJoe-t! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#137391) po1son válasza lacibacsi (#137390) üzenetére


po1son
addikt

Pont most számolgattam, hogy 7 éven keresztül napi ~9 órát kell játszani mindennap, hogy ennyi meccset le lehessen játszani. :U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137392) Gyuri27 válasza po1son (#137389) üzenetére


Gyuri27
félisten

Simán belefér. Ismerek pár arcot a fórumról aki így vagy úgy (ilyen vagy olyan értelemben) "sérült" (nem szeretem ezt a szót). Akiknek a pc, a fórum, a game az elfoglaltság az "öröm".
Nem értem egyeseknek mi ezzel a baja.
Mert jó és korrekt arcok ők. Ha nem vagy olyan viszonyba velük nem mondják. Nem tudod róluk.
Vannak itt tök egészséges emberek. akik akkor érnek 100 forintot ha tolják a bevásárló kocsit.

Amd - Radeon - Ryzen

(#137393) po1son válasza Gyuri27 (#137392) üzenetére


po1son
addikt

Rosszul látod a helyzetet, az ilyet már nem szabadidős elfoglaltságnak nevezik, hanem játékfüggőségnek.
Az ilyen játékosok nem azért játszanak, mert örömet okoz nekik, hanem mert nem tud nélküle élni.
Szerintem a felső határ a napi 3-4 óra, aki felette produkál az már közel sem jó.
Ezekkel az óra számokkal is még ~1000 csatát lehet produkálni havonta.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#137394) rlazol válasza po1son (#137393) üzenetére


rlazol
addikt

Szerintem a napi 1-1,5 is bőven függőség már. Alkoholfüggőnek se azt tekintjük, aki naponta beb***ik, hanem azt, aki nem bír 1-2 pohár bor nélkül meglenni. Ennek szellemében, ha valaki este akkor is lefut pár csatát, leszorzóz pár tankot, ha már késő van és fáradt, az már sima függő. És onnan nagyon nehéz lejönni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#137396) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azá van baj az artyk kredithozamával: sima lőszer, prém acc, nem rossz dmg és -5000 :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#137397) BÁ Nutrition válasza rlazol (#137394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Napi szinten pl ha 1.5 orat nyelvet tanulsz akkor 1 ev alatt megcsinalhatsz egy kozepfokut. Raadasul wottal nagyon gyorsan porog az ido. Eszre sem veszel ennyit.

Fuggonek inkabb azt mondanam akiben hianyerzetet okoz ha nem jatszik. En ha kihagyok ket heze sincs semmi. Max neha sajnalnam pl ha ilyen 5x legenysegi szorzok vannak vagy xp es bentmarad. Ugy azert joval gyorsabban lehet fejleszteni.

Remelem azzal is csinalnak vmit mikor sorozatban zombikat ad csapattarsaknak. Tegnap volt egy blokk mikor csupa szanalommal rakott ossze. Szinte keptelenseg volt nyerni aztan par ora utan atvaltott es minden csata instant gyozelem. Persze rage is volt. Korabban mikor nem online jatekot jatszottam egyszer nem huzott fel pl egy sw battlefront vagy regi battlefild stb. Amennyire hallom a tobbi online azert nem ennyire kritikus. Szal belenyultam ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#137398) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy páran utálnak engem meg minden, de ha lehetséges, akkor szeretném egy problémára a megoldást. :R

Arról van szó, hogy ugye kapható most a Liberté, amelyből vannak BONUS-al ellátott csomagok is. Egyik ismerősöm megvette mint első prém tankot. Küldött egy képet a missziós ablakról, ahol azt írja, hogy a küldetést augusztus 1-ig bárhányszor lehet teljesíteni. Tehát akkor 5x XP minden nyert + TOP 10 csata esetén aug 1.-ig? :Y (Mert ugye korlátlan a teljesítés!)

Ő egyébként a középső csomagot vette amihez 15 misszió jár. Számolja is neki egy zöld keretben, de akkor is ott van hogy a küldiket korlátlanszor teljesítheti. Nincs sehol hogy csak max 15.

:R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#137399) Warton


Warton
őstag

Nem azt mondom, hogy a második legnagyobb dmg-vel az első legyek, de ugyanmár legalább benne lehetnék az első ötben, vagy valami. Főleg, hogy a legtöbbet 9-esekbe sebeztem. Meg az E-75-öt én lőttem ki.

(#137400) Stanislav84 válasza Carasc0 (#137398) üzenetére


Stanislav84
tag

Lehet én vagyok a lüke, de nem értem itt a megoldást.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.