Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#138851) ollie válasza Stanislav84 (#138848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben már benne van a rankedes cucc?

***

(#138852) adamgreen válasza ollie (#138851) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igen . Oroszok már tolják nézem a streamet :))

[ Szerkesztve ]

(#138853) wwenigma válasza GeneraL_XTX (#138849) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És tényleg! Várós!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#138854) BÁ Nutrition válasza ollie (#138847) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez kb majd minden tankra igaz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#138855) Emu válasza BÁ Nutrition (#138854) üzenetére


Emu
őstag

Leo replayek:
[link]

Nem biztos, hogy mindegyik jó, mert sebzés alapján dobtam be a felső 4-t, de talán a tankról ad egy kis ízelítőt.

(#138856) grizlisandor válasza adamgreen (#138852) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem sietek a játék visszatelepítésével... :O

(#138857) adamgreen


adamgreen
senior tag

Most már hivatalos holnap 9.19 patch
[link]

(#138858) Puculo


Puculo
aktív tag

Valaki meg tudja mondani hogy az asztali wot panelen hol tudom megnézni az összes medálomat? Mert alapból csak annyit ír ki hogy: 'értékes kitüntetések' de a többit nem mutatja. Az Androidra letöltött wot applikáció mutat elvileg mindent, de pl. van amit nekem csak az adott tank saját kitüntetés statjában tudok megnézni, míg mondjuk másnak ott van az összes többivel egy helyen. Tudom hogy faszság, de engem érdekelne.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#138859) ImpersonatoR válasza adamgreen (#138857) üzenetére

Na végre mar istenem.

BIA működik nemek között is.

(#138860) Sgr_A


Sgr_A
addikt

mi ez a ranked csata?

(#138861) ollie válasza Sgr_A (#138860) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg mindenki a tudásának megfelelő csapattal/ellenfelekkel lesz összesorsolva, és persze lesz ranglista.

(#138859) ImpersonatoR: viszont ez a fejlesztett felszerelés vagy mi a tököm, teljesen szét fogja cseszni a randomot, még nagyobb előnybe hozva a legjobb játékosokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#138862) Sgr_A válasza ollie (#138861) üzenetére


Sgr_A
addikt

az csodás és akkor hogy lövöm a tomatokat? :DDD

(#138863) kchryss válasza adamgreen (#138857) üzenetére


kchryss
addikt

We made some changes to the matchmaker to decrease the number of one- and two-tier battles in favor of the 3/5/7 system.
- The number of one- and two-tier battles will decrease in favor of the 3/5/7 system. The change will be noticeable at high battle levels (vehicle tiers: VIII to X).
- Most three-tier battles will be created according to the basic 3/5/7 pattern.

Ez jót fog tenni a tier limites tankoknak. És talán a 10-esek is kevesebbet lesznek full 10-es csatában. Bár ez utóbbi engem nem zavart annyira. Legalább volt kihívás.

(#138864) adamgreen válasza kchryss (#138863) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igen javitott MM-re kiváncsi leszek én is. De ez a ranked sztm nem lesz hosszu életű :U

(#138865) fradi81 válasza Sgr_A (#138862) üzenetére


fradi81
veterán

tomatoként játszol így továbbra is együtt lesztek majd :)

moto g72, Ninebot d28e

(#138866) e-newsee válasza po1son (#138841) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezen ne lepődj meg! Párszor már én is megkaptam. Szerintem, mert narancs vagyok, és amikor nagyon elkapok egy kört, akkor egyből azt hiszik, hogy csalok.
A múltkor pl lőttem 2048 dmg-et az Ikv 65 II-vel, és amikor panaszkodtam, hogy végre ennyit összelövök, erre kikapunk, akkor meg megkaptam, hogy "fu cheater, you and your dmg".
Pedig én csak felmentem a dombra Wide parkban a klasszik TD helyre. ;] Mondjuk mákom is volt, mert nem volt arty, a csapat meg egész jól feltartotta a vasutat a jobb szélen. Persze a másik oldal elesett, és lerohantak.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#138867) Sgr_A válasza fradi81 (#138865) üzenetére


Sgr_A
addikt

ha te mondod

(#138868) kchryss válasza adamgreen (#138864) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tanultak a matricás esetből. Ranked szerintem marad, de a fejlesztett felszerelések mennek, vagy csak rankedben lehet őket használni. Majd kiderül mennyire sírnak miatta. :)

[ Szerkesztve ]

(#138869) Viktoár


Viktoár
addikt

Milyen felszereléseket lehet nyerni majd a ranked csatában? :(

Üdv:Viktor

(#138870) e-newsee


e-newsee
addikt

Tudja valaki kb hol lehet a Pancser IC ász határa?

replay

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#138871) kchryss válasza e-newsee (#138870) üzenetére


kchryss
addikt

(#138872) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Miért mindig a kis tier tankok kapnak hd modelt? a Batchat egy népszerűbb tank, annak kellene már.... Az egész francia ág hd már, csak az nem... :(((

(#138873) szbalogh


szbalogh
őstag

Rhm Pzw... elátkozottnak tűnik. Sorban mentem a 1:15 -ös 3 perces meccseket.

Fasza gyors, még hátrafelé is. Sokszor sikerült felcsalnom a dombra jó csőlehajlású tankokat hátrálással. Minden irányban jól lehajló cső és az ágyú is a torony tetején van, így alig találnak el, szuper látótáv, már a meccs elején az egész ellenfél bandát fel lehet szpotolni. Viszont az álcája mintha nem lenne valami frankó. Az álcaértéke csak kicsit rosszabb a RU-nál, kreditért képeztem át a legénységet és nem használtam álcafestést.
Menet közben pontatlanabb a RU-nál, pedig a számok szerint ugyan az az ágyú. A lövedék lassúnak tűnik pedig apcr.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#138874) jano_77 válasza SoulReaver (#138872) üzenetére


jano_77
nagyúr

Soul! A nagy BC jobb mint a kicsi az AP?

Tegnapi első csatám ismét 'fantasztikusra' sikeredett. Kár, hogy megint nem volt csapat mellettem illetve, hogy ezt követően még sok hasonló csata következett. (10/3) :U

A kis BC 25t AP-el amúgy baromira élvezem a játékot! Még akkor is, mikor veszítünk. Persze jobb lenne a WR is növelni, de azt már elengedem. :K

Na és a ma reggel sem telt haszontalanul: már lent is van a frissítés. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138875) SoulReaver válasza jano_77 (#138874) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem próbáltam az AP-t sajnos. Én még a lorraine 40t -vel húztam ki anno. A mostani accomon, meg ki volt húzva a bc. Nem lehet rosszabb mint a Lorr 40t. Nekem az is tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#138876) h1mpi válasza szbalogh (#138873) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért látom nemcsak Nekem vannak néha ilyen jó etapjaim :(

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#138877) Dr.Én


Dr.Én
veterán

STRV S1 bent van a fejlesztési fában..meglehet venni 10900 gold :D

WOT: kissio

(#138878) GeneraL_XTX válasza Dr.Én (#138877) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na akkor már csak becserélős akció kell

(#138879) Razermazer válasza Dr.Én (#138877) üzenetére


Razermazer
őstag

Én már megvettem előbb még hétvégén, nem csalódtam benne egy gyilkos dög. Érzésem szerint eddig se találkoztam sokkal ezután se fogok, bár akadt azért szép számmal nálunk is és ellennél is udes, strv 103-al trióban, azért az kellemetlen.
60-as a camóm rajta legénységi képzettség, álcaháló, és festéssel együtt, elmennek mellettem ha nem lövök rájuk :DDD aztán jól seggbe lehet küldeni őket. És még csak 80%-os a rejtőzködés képzettség.

Dr.Én: Igen ez így van, brutál sebzéseket megyek vele, de én még kevés vagyok ahhoz, hogy egyedül hozzak le egy meccset kihal a fél csapat aztán rámzúdúl mindenki. Amin csodálkoztam, hogy defendereket simán üti a normál apcr bárhonnan, egyet már volt hogy ki is lőttem teljesen.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138880) Dr.Én válasza GeneraL_XTX (#138878) üzenetére


Dr.Én
veterán

remek páncél vadász.... :K
kevésbé szívat az ágyúja

#138879) Razermazer én is hétvégn vettem, meg..nagyon megérte...
az már más tészta hogy a WG szívat...

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#138881) Emu válasza szbalogh (#138873) üzenetére


Emu
őstag

Csodálkozol? Ha te is a csapattársakat lövöd, simán lehozza a másik csapat ;]

(#138882) h1mpi válasza Dr.Én (#138877) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szuper, akkor én is megvárom a becserélős akciót és megy a Jgt 8.8 a levesbe :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#138883) Dr.Én válasza Razermazer (#138879) üzenetére


Dr.Én
veterán

hatalmas átütése van a sima skulónak is... ;] ;] ;]

nekem volt bele legénységem és volt rajtuk álca..csak majrélámpa nincs még teljesen :B

(#138882) h1mpi
nagyon helyes!!!! :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#138884) Emu válasza Dr.Én (#138880) üzenetére


Emu
őstag

Mennyi sebzést kell vele lőni nettó 100k-hoz?

(#138885) h1mpi válasza Emu (#138884) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahogy néztem a streamereket 3000 körül.

(#138883) Dr.Én: Nekem 3 skillesek vannak ha jól emlékszem még a decemberi akcióból a lányok. Most fogom megvenni az UDES-t is szóval nem lesz szokatlan a mozgás :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#138886) Dr.Én válasza Emu (#138884) üzenetére


Dr.Én
veterán

h1mpi megelőzött :)

(#138885) h1mpi
igen, nekem is onnan vannak a lányok..acél nővérekkel...álcával sé kb 60-70 % körbe van a majrélámpa...és javítások

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#138887) adamgreen válasza h1mpi (#138882) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ugyanez lesz nálam is német td megy a szemétre :C

(#138888) szbalogh válasza Emu (#138881) üzenetére


szbalogh
őstag

Mikor 4-5 ilyen 1:15-ös meccs után az első percben tarkón lő a saját arty... az kihozza belőlem az állatot. Ja bocs én vagyok a hibás, túl magas a tank... :U

Nick: HE_Storm

(#138889) GeneraL_XTX válasza adamgreen (#138887) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem lehet hogy az SP vagy a Liberté..... utóbbival utóbbi időben a faxom tele van hogy állandóan belövik a kupakot, az én ágyúm meg 10 lövésből 7x 300 alfa alá rollor, de a lőszer meg továbbra is 1040 kredit ugyh még keresni is nehéz vele...

(#138890) Emu válasza szbalogh (#138888) üzenetére


Emu
őstag

Ismerős...nekem az a kedvencem, mikor elkezdek körözni a T49-el egy kövér lassú HT körül, és a saját arti őt lőve engem stunnol meg láncol... :W

(#138891) h1mpi válasza adamgreen (#138887) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még a Löwe-n is gondolkozok, mert azért több aranyat ad és szinte nem is játszok vele, max 1-2 kört félévente

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#138892) Razermazer válasza h1mpi (#138882) üzenetére


Razermazer
őstag

fhuuuu a jagdtigert nem adnád oda nekem :DDD tudom nem lehet úgy kipróbálnám, igen a mostani metába szart sem ér már szegény, de mint gyűjtő biztos bezsákolok egyet. Jagdphanterem van és robogok lassan a jagdtiger 2, felé aztán jön a tigrincs, szóval az durván egy év vagy év vége :))
Hát ha ennyien rácuppantok az STRV S1-re akkor szakasz, gyilkos szakasz lesz ebből. Három ilyen vagy udes-el STRV 103-al, párosítva lehoznak bármilyen csatát, jó kezekben.
Meglepően kezdőbarát egyébként, ha táncolsz vele jobbra balra,[link] miközben lőnek, akkor rendesen pattint is.

Hát nekem nagyon kezdők még a legények benne 100%-on vannak, meg az álcát fejlesztem, aztán jön a lámpa és brother in arms, mivel a stug 4-es mission lesz csak meg, így egy női harckocsizóm van közelségben. A td küldetések lesznek teljesítve fullra, a többinél a felénél tartok. Lightos küldihez kell egy type 64-es, többihez van tank.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#138893) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#138891) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Lowepedig most az egyik legjobb premium heavy a buffóta

(#138894) Dr.Én


Dr.Én
veterán

azt látom a a földbe csapódó lövedéket nem javították még mindig :((( :D

WOT: kissio

(#138895) Stanislav84


Stanislav84
tag

Remélem lesz még ilyen becserélés... mert én a T54 mod1-et adnám vissza szívesen... jelenlegi metában kb semmit sem ér... nem tier limites és sokszor még golddal se lövöd át az ellent, és kicsit lomhának is érzem a gyors lightok mellett.

Ha lesz lehetőség, én is Strv S1-re cserélném, esetleg gondolkodtam STA-2-őn, Nem tudom van-e még olyan tank 8-ban, amit goldért érdemes lehet... (talán az új Löwe)

[ Szerkesztve ]

(#138896) h1mpi válasza GeneraL_XTX (#138893) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk az igaz, hogy van sok sokkal rosszabb is

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#138897) jano_77 válasza Stanislav84 (#138895) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gondoljátok, hogy most bekerülő STRV S1 be fogják tenni az új cserés akcióba?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#138898) GeneraL_XTX válasza jano_77 (#138897) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Elvileg minden aranyért megvehető tank benne van tier6 és felette.

(#138899) szbalogh válasza Emu (#138890) üzenetére


szbalogh
őstag

Itt nem az volt a szitu. Ruinberg, senki se ment középre, egy gyors felderítés után visszamentem kempelni A7-be ... mint mindenki más. Szépen szpotoltam és lőttem a középen felbukkanó tankokat. Nem szándékosan lőtt meg, hanem kicsit lentebb volt mögöttem.. az is lehet, hogy pont akkor mentem a lővonalába, amikor rányomott a gombra... hirtelen ugrik ez a dög.

Nick: HE_Storm

(#138900) Stanislav84 válasza jano_77 (#138897) üzenetére


Stanislav84
tag

Az se biztos lesz csere akció megint... de reménykedni lehet. :) Ha nem lehet S1-re, cserélem másra... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.