Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130901) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem tudjátok merre van a World of Tanks topik? :DDD

Az energiatakarékos témát inkább az OFF topikban folytassátok.

***

(#130902) Motyi válasza Dr.Én (#130865) üzenetére


Motyi
senior tag

De ezekre (Patriot, Scorpion G, Liberté) nem fogsz tudni cserélni, csak a játékban goldért is megvásárolható tankok játszanak majd.

[ Szerkesztve ]

(#130903) adamgreen válasza Motyi (#130902) üzenetére


adamgreen
senior tag

A játékosok megkérdezték, hogy van-e esély arra hogy a speciális MM-mel rendelkező prémium tankok cseréje egy az egyben történjen (a jelenlegi 50%-os veszteség nélkül), pl. egy IS-6-ért egy Object 252U? Anton válasza: Nem, nem lesz ilyen.

Hirpercekböl kipostolva .

(#130904) Dr.Én válasza Motyi (#130902) üzenetére


Dr.Én
veterán

Azt sejtettem.. A Super Pershinget tervezem majd beszerezni ilyen úton...

Illetve ha már jön egy jobb Orosz prém tank... akkor lehet veruházok majd rá..
[link]

WOT: kissio

(#130905) adrian360 válasza Motyi (#130902) üzenetére


adrian360
őstag

az a baj hogy az csere szó miatt azt hiszik az emberek hogy majd tényleg a 1:1ben megy a cserélgetés, valójában arról van szó hogy a régi tankodat eladod, ugyan úgy féláron, csak nem fele annyi ezüstöt, hanem fele annyi goldot kapsz majd érte, és ezt számolja be. tehát egy nyolcas prémium csere az lesz, hogy a régi tankodon felül még egy 4-5ezer goldot szépen ráfizetsz az újért.

(#130906) jr1994 válasza adrian360 (#130905) üzenetére


jr1994
addikt

Így lesz az IS5-ből STA-2 :) csak érjen el hozzánk is ez a lehetőség.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130907) Warton válasza jr1994 (#130906) üzenetére


Warton
őstag

Az IS-5 nem prémium tank, hanem award, szerintem azt nem fogod tudni beváltani.

(#130908) kchryss válasza Warton (#130907) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem úgy rémlik kiadtak valami listát mit lehet beváltani és mit nem és az is5 beváltható.

(#130909) zodo válasza Warton (#130907) üzenetére


zodo
nagyúr

Biztosan nem fogja tudni beváltani mert csak a fejlesztési ágakon elérhető azaz a játékban vásárolhatóakat lehet cserélni, shopban felbukkanó ritkaságokat pl. T26E5, KV-122, Fury, stb. sem lehet.

Teljes .ru oldalon elérhető cikk a témában.

[ Szerkesztve ]

(#130910) Warton válasza zodo (#130909) üzenetére


Warton
őstag

Mondjuk ezzel a húzással a WG saját magát lövi lábon, mert ezekért a tankokért az emberek elég sok pénzt adtak, ergo ha beváltják egy másik tankra - és azért is adnak goldot - veszteség nem éri a WG-t. Nyilván egy IS-5-öt, amit "ingyen" nyert valaki nem fogják engedni, hogy egy normális prémium tankra váltsák, még pénzért se.

Én a Chi Nu Kait és a DM-t szeretném majd a svéd medre, illetve SU100Y-re beváltani. Felgyűltek a német td-k a garázsban és nem kell ennyi. A Chi Nu Kai meg szimplán csak helyet foglal nem veszem elő, mert annyira nem fun vele a játék, még annyi kötődésem sincs hozzá mint a TuránIII-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#130911) jr1994 válasza Warton (#130910) üzenetére


jr1994
addikt

Na és ahhoz mit szólsz hogy én 12000 goldot csesztem el az IS5-re? Oké Jagdtiger bónuszkódos gold volt, de akkor is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130912) Warton válasza jr1994 (#130911) üzenetére


Warton
őstag

Szóhoz se jutok. Nem tudom, hogy ez a CW-s tank nyerés milyen körülmények között zajlik, mert a klánokból általában két hét után szoktak kib@szni. :DDD Így közelébe se szoktam kerülni ilyesminek.

12k goldból én inkább egy M4A1-et és egy Type64-t vettem volna leárazva, a maradékot meg megtartottam volna tarcsiban. Esetleg mazochistább pillanatomban a type helyett Japán tigrist.

(#130913) jr1994 válasza Warton (#130912) üzenetére


jr1994
addikt

Ez akkor volt mikor először behozták az IS5-öt és mindenki azt hitte, hogy összemérhető lesz a sima IS3-mal, viszont csak az első pár ezer kapta meg ingyen, a többiek pl én csak lehetőséget kaptunk hogy megvegyük. Azt se tudtuk meg lehet-e később szerezni, meg azt hittük hogy jó lesz, hát megvettük.

Amúgy Type 64 van, Ravioli nincs de van CDC :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130914) ollie válasza jr1994 (#130913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Revawhatever név jobban tetszik. :)

***

(#130915) Jadro


Jadro
veterán

Ez a tesztszerver ezzel a laggal kb egy kalap kakit ér. Köszönjük WG. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130916) SoulReaver válasza Jadro (#130915) üzenetére


SoulReaver
veterán

3. Felvonás? Type5 heavy lövegét újra gondolják? Remélem nem lesz az a troll cső behozva..

(#130917) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Kb mennyi idő kell (xp) hogy kifejleszek 1 képességet. Orosz parncsnokom 90%-nál tart a hatodik érzékkel de nagyon lassan megy. Össz xp a legénységnek be van kapcsolva. Hol látom ,hogy mennyi xp-je van a legényeknek? Csajokkal alig játszottam és majdnem maxra ugrott a képessége. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#130918) SoulReaver válasza Chris78 (#130917) üzenetére


SoulReaver
veterán

Rámész a legénységi tagra, jobb klikk és kiírja. Azt hiszem, hogy 90% nál már 8-9000xp / % ...

(#130919) Chris78 válasza SoulReaver (#130918) üzenetére


Chris78
aktív tag

Thx. Gondolom gyorsabb ha egyszerre csak 1 legényt fejlesztek. Csajok miért ilyen "kemények"?
Van esetleg még valami amivel gyorsítani lehet a fejlődést?

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#130920) SoulReaver válasza Chris78 (#130919) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nincs olyan, hogy egyenként fejleszted. Csata végén mind1ik kapja az xp-t. A parancsnok lassabban fejlődik, de ha ki lesz fejlesztve a következő tank a sorban, akkor lesz fejlődés gyorsítás. Lehet venni 50 gold-ért legénység fejlődés boostokat.

Most kezdted a játékot?

Ezen az oldalon megtalálod a kezdeti dolgokat, meg többet is...

[ Szerkesztve ]

(#130921) Chris78 válasza SoulReaver (#130920) üzenetére


Chris78
aktív tag

Kb 1 éve regeltem de csak pár hete játszom komolyabban. Tier 5-nél tartok. Azt tudom ,hogy alapból mindenki xp-t kap hanem akkor mikor már 100% a legénység és pl 6.érzéket fejlesztem akkor ha többieknek is elkezdek valamilyen képességet akkor megoszlik a szerzett xp és így egyénenként lassab a fejlődés.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#130922) Fel válasza Chris78 (#130917) üzenetére


Fel
addikt

Az első skill 100%-ra fejlesztésére 42k xp kell, a második skill kétszer ennyibe, azaz 84k xp-be fog kerülni. A következő lépcső mindig az előző duplája lesz.
Minél több xp-t szerzel a csatáidban, annál gyorsabban fejlődnek. Prémium tankban gyorsabban fejlődnek, mert ad egy kis bónusz xp-t. Plusz a prémium fiók, plusz a személyes tartalékok..

A női legénység előnye, hogy alapból kapnak egy Sisterhood of Steel nevű képességet, ami a fiúk BiA-jának a megfelelője. Ez alap, így náluk a második skill, gyakorlatilag az első, és annak a fejlesztése fog 42k-ba, majd a következő 84-be, stb... kerülni.

(#130923) ollie válasza Fel (#130922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A prémium tank 50% bónuszt ad az xp-hez is.

***

(#130924) CirrMee


CirrMee
addikt

Ritkán tévedek ilyen oldalakra, de most...
Tanks.gg -n gondoltam szétnézek, találtam egy furcsaságot. RHM Skorpion van G jelzés nélkül is? Mert ott szerepel a listában (bár ha jól láttam, a paraméterek ugyanazok), és nincs meg a diszkós fényezése sem, mint a G variánsnak. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#130925) ollie válasza CirrMee (#130924) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szinte mindennek van sima variánsa is, amelyik gyárilag valami festéssel jön. A kérdés, hogy melyik szerveren van belőle, na meg hogy elérhető-e a pórnépnek. Pl. a Libertéből meg a Patriotból is van festés nélküli változat az amerikai szerveren (úgy is meg lehet azokat venni).

***

(#130926) lacibacsi válasza Fel (#130922) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne haragudj, de rosszul tudod! Az első skill 210k, a második 420k és így tovább... Azért nem gyenge legénységek lennének a júzereknél, ha az első skill csak 42k-ba kerülne...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130927) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Meg tudja nekem mondani vki, hogy a bal CTRL keyCode-ja micsoda?
"// Minimap zooming.
// Увеличение миникарты
"minimapZoom": { "enabled": true, "keyCode": 29, "onHold": true }" Ezt megtaláltam

Illetve, hogy a szintén bal CTRL-ra középen felugró javító modul melyik file-ban szerkeszthető, tíltható le!? Mert sosem használtam, most sem szeretném, de mindig felugrik. :-( :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#130928) KisApám


KisApám
addikt

A TWITCH megint haldoklik nálam.
Valaki írta, hogy a livestreamer+VLC programpáros jó megoldás.
Hogyan kell használni?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130929) Warton válasza jr1994 (#130913) üzenetére


Warton
őstag

Ezt nem tudtam, tényleg a CW-s dolgokat nem vágom, azt hittem, hogy ezt mindenki ingyen kapta.

(#130930) jr1994 válasza Warton (#130929) üzenetére


jr1994
addikt

Általában úgy szokott lenni, ez volt a kivétel tudtommal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130931) kchryss válasza KisApám (#130928) üzenetére


kchryss
addikt

Gugli a barátod:
1. Windows Livestreamer/VLC twitch viewing pleb tutorial
2. How to install Livestreamer
3. Twitch BEST Lag Fix Tutorial: Livestreamer & VLC

Még nem próbáltam, de elég egyszerűenk tűnik. VLC-t feltelepíted, aztán a livestreamert aztán parancssorból indíthatod a streamet. Parancssorba írkálás helyett pedig csinálhatsz egy batch fájlt amire elég rákattintani.
Ha sokat bufferel akkor pedig vlc-ben be kell állítani hogy több mp-cel előre buffereljen, így kicsit csúszol az élő adáshoz képest, de megszűnnek a bufferelések és folyamatos lesz az adás.

[ Szerkesztve ]

(#130932) KisApám válasza kchryss (#130931) üzenetére


KisApám
addikt

Olvastam.. köszi.. csak egy egyszerű leírás kellett volna.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130933) kchryss válasza KisApám (#130932) üzenetére


kchryss
addikt

Az 1-es linknél egyszerűbb leírást nem találtam. Próbáld ki. Ha nem sikerül felrakom és leírom magyarul lépésről lépésre.

(#130934) po1son


po1son
addikt

Létezik olyan, hogy klántagokat egy csatába rak a játék, de nem véletlenül és csak 2 ember van szakaszba a 4 közül (FAME volt)?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#130935) jano_77 válasza po1son (#130934) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos hallottál már az összeszámolásról!? Nos, ez történhetett esetedben is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#130936) fradi81 válasza po1son (#130934) üzenetére


fradi81
veterán

ilyenkor kell figyelni mit művelnek, és ha olyat amit nem kéne, a replay mehet a WG-nek :)

moto g72, Ninebot d28e

(#130937) po1son válasza jano_77 (#130935) üzenetére


po1son
addikt

Van 15k meccsem, de még ez szerencsére kimaradt vagy inkább nem vettem eddig észre. Nem klánozom, tehát az ilyen trükkök kulissza titkaiba nem vagyok beavatva.

fradi81 - biztos, hogy együtt tolták, mert nem nagyon hibáztak és nagyon összhangba tolták... persze én nem vagyok a szintjükön (erős zöld), de vissza néztem a csapatomat és hát nálunk sem voltak éppen rossz játékosok... meccse elején páran már írták is a chatbe, hogy ez nem véletlen :D

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#130938) kchryss válasza po1son (#130937) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg összeszámoltak. De véletlen is előfordulhat ilyen. Én is kerültem már tök véletlen egy csapatba klántárssal és olyan is volt hogy az ellenfélnél volt klántárs akit gyorsan ki is lőttem a csata elején, mert nem vettem észre, hogy ő az. :D
Illetve ilyenkor cw időszakban olyan is könnyen lehet hogy 1 cw-n voltak és amikor vége lett akkor ment be mindenki 1 randomot játszani a következő cw-ig. Ilyenkor nagyobb eséllyel kerülnek össze klántársak.

(#130939) rlazol válasza po1son (#130937) üzenetére


rlazol
addikt

riggelés. Elvileg tiltott, de bizonyítani nem lehet. Esetenként arra használják, hogy valakinek megcsináljanak valami küldetést: pl, ha ellenkező oldalra kerülnek, akkor az egyik delikvens lövi a sidescrape-ben lévő másikat, aki így gyűjti a lepattanót, a másik kettő meg vigyáz, hogy ebben ne zavarják őket. Ha nem volt ilyesmi, tette mindenki a maga dolgát, akkor unfair, de sokat tenni sajnos lehet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130940) kchryss


kchryss
addikt

Low tier céllövölde:

Azért lett mínuszos a kör, mert kifogytam a sima lőszerből. Aztán kifogytam a prém lőszerből is. :)

[Replay]

(#130941) BÁ Nutrition válasza kchryss (#130940) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130942) kchryss


kchryss
addikt

Álom mm az ellenfél lila szakaszának. Csak ők voltak top tier náluk.

Az eredmény pedig borítékolható volt. Pedig kiszedtem a td-t a csata felénél.

(#130943) adamgreen válasza kchryss (#130942) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ahogy nézem nálatok a cseh kokoti mapet reroll jóska se erőltette meg magát :DDD

(#130944) Geza26


Geza26
senior tag

Gyűjtőknek! :)
Jó ez a tank valamire?

Géza

(#130945) OberMotz válasza CirrMee (#130813) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Libertém nincs, de a Patriot momentán az egyik kedvenc tankom. Tier 10-ben is tök jól el lehet vele lenni, gyorsan tölt, viszonylag pontos, használható pen, jó kis torony hulldown-hoz, nem tudom eldönteni hogy a T29-et vagy ezt csípem-e jobban :)

(#130946) lacibacsi válasza Geza26 (#130944) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Jó ez a tank valamire?"

Igen! A gyűjtemény szaporítására. De csak gyűjtőknek!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130947) Warton válasza Geza26 (#130944) üzenetére


Warton
őstag

Nekem nincs, szerintem skippeld te is. De ha van lóvéd akkor ugyanennyiért vehetsz félév prémidőt. Na az jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

(#130948) KisApám


KisApám
addikt

Az a csuda tank (FV201 (A45)) TIER limites legalább?
(bár úgy tudom "leszoktak" róla)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130949) zola96 válasza KisApám (#130948) üzenetére


zola96
senior tag

(#130950) galervin93 válasza fradi81 (#130936) üzenetére


galervin93
őstag

Pár hónapja én voltam a genyó arty az ellenfélnél, meccs után írtál a közösbe. :)) Szóval előfordul ez véletlenül is, de nagyon ritka.
Hajnalban, 4-6 óra körül már/még olyan kevesen játszanak, hogy simán megy az összeszámolás, anno koleszban simán volt, hogy több egymást követő meccsben is hol egymással, hol egymás ellen mentünk haverral. (Az más kérdés, hogy félrészegen mindketten az ellenfél pozícióját írogattuk a chatbe... :DDD De az már rég volt, azóta megjavultam. ;] )

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.