Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#130351) notika77 válasza ollie (#130349) üzenetére

notika77
(aktív tag)

Tudom, már régóta mondják, hogy be fog kerülni, de a mondat második fele azért üt. Jozefnek is szemet szúrt :)

[ Szerkesztve ]

(#130352) 4580693 válasza jozefgucci1 (#130350) üzenetére

4580693
(senior tag)

Nem vagy egyedül ezzel a véleményeddel.

(#130353) vJokka

vJokka
(aktív tag)

Mivel ennyire az arty a téma, gondoltam beteszem, igaz csak fostos 3. osztály.
Mikor a 2. artyt kiszedtem, azután esett le, mi is a küldim :DDD

Replay

Lacibácsi: "10-ből egyszer... Másik kilenc alkalommal pedig megeszed reggelire..."
Ezzel az a legnagyobb baj, hogy nem így van. Max ha épp reloadon vannak, vagy nem figyelik a minimapot, mert egyéb esetekben úgy snapshotolnak, szem nem marad szárazon. Elég régóta próbálom a fent linkelt küldit megcsinálni (vagy nézhetjük a light spot/sebezz 3 arty missiont is). Kaptam a pofámba nem keveset, szép kis rng videót lehetne összevágni a replayekből, mi történt mikor a közelükbe értem - persze jó párszor én is elcsesztem, ezt nem tagadom.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#130354) Viktoár válasza adamgreen (#130339) üzenetére

Viktoár
(addikt)

"Az fv td-hez nem kell ész meg skill"

Neked nincs ilyen járműved ugye? :U Már ott bukik a dolog hogy azt hiszed csak klikk és élvezzük a -1400-at. Elöször is ritkán lehet vele oneshotolni,iszonyatosan költséges és még a papírtankokat sem mindig üti át.Inkább a biztosabb ~1100 dmg.De! Még az is képes lepattanni még a light tankról is a 310-es pen ellenére ami az AP-nek van.(Ha eltalálod)
Még emellé pontatlan is és lassú.Ha spotolnak vele szinte garantált a garázsmenet.

Ja és mire végigjátszod az AT vonalat biztos nem tanulsz semmit belőle.Vagyis ugyanolyan 0 skilles noob maradsz mint előtte. :R

Miért van az hogy olyanról formálnak véleményt amivel nincs elég tapasztalatuk?
És itt most tapasztalatot értek nem azt hogy kipróbáltam a teszt szerveren.

Egyáltalán nem könnyű játszani vele. :N

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#130355) zodo válasza kchryss (#130313) üzenetére

zodo
(veterán)

Köszi és szívesen a replayt.
Van még pár száz ha kedved van újranézni magad más szemszögből is a patch váltás előtt. :D

Visszanéztem, tudtam hogy végén az arty is betalált de még jó hogy nem nyírt ki ha már ismét arty fu van.

(#130356) po1son

po1son
(őstag)

Lehet szavazni a következő hónap top of three-re link (bejelentkezel és jobb oldalon alul).

STEAMID: po1son_

(#130357) ollie válasza Viktoár (#130354) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Tényleg nehéz megnyomni az egér gombját, sokat kell tanulni hozzá. ;]

De a szarkazmust félretéve, sokkal könnyebb artyzni, mint mondjuk medekkel hatékonyan játszani. Nekem hamarabb meglett a az arty-s 15-ös küldi kitüntetéssel, mint a medes 15-ös, a light tankokkal meg kb a nyolcas küldinél tartottam (a T28 HTC-s küldikről van szó). És mindezt úgy, hogy artyval játszottam a legkevesebbet, és csak és kizárólag a személyes küldik miatt kezdtem el nyomatni azokat. Most lehet kb 1k játékom az artykkal, holott már 30k felett vagyok össz játék számban. És igen, ez is gyönyörűen mutatja, hogy nem a skill számít az artynál.

(#130358) kchryss

kchryss
(addikt)

(#130359) zodo

zodo
(veterán)

Végre összegyűlt M103-on a 60k+ így elérhetővé vált a top löveg viszont hiányzik még a nagyobb motor (45k) és rádió (9k)
Nem éreztem túl lassúnak ezért a löveget tenném fel, szerintetek?

(#130360) jr1994 válasza zodo (#130359) üzenetére

jr1994
(őstag)

Tedd azt.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130361) ollie válasza zodo (#130359) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Te tudod mi hiányzik neked jobban azon a tankon. Én annó rögtön teljes felszereltséggel kaptam (amikor a T9-es T34-ből, T8-as prémium tank lett), így nem tudom mihez viszonyítani, de tény, hogy a gyorsaság sokat számít annál a tanknál, mert a páncélra kevésbé tudsz számítani.

(#130362) zodo válasza ollie (#130361) üzenetére

zodo
(veterán)

Na ez az, páncél zéró mint szinte minden heavy tankon (holott ugye, na de hagyjuk) és nem látok akkora előre lépést a középső és top löveg közt.
Kicsit gyorsabb töltés és célzás idő, picivel pontosabb és némi többlet átütés de ugyanakkora sebzés.
Lehet hogy a motorban kell keresni a jóságát, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#130363) fradi81 válasza zodo (#130362) üzenetére

fradi81
(veterán)

Ha van rá lehetőség akkor sidescrape, a lánc az erőssége ezeknek, azt kell lövetni. Én az ágyút raknám, de ahogy előttem írták te érzed melyik kell jobban a stílusodhoz.

(#130364) Carasc0 válasza zodo (#130308) üzenetére

Carasc0
(őstag)

Úr isten mennyi érem! Hatalmas gratuláció! :C

Megnézhető a gameplay? :U

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#130365) kchryss válasza Carasc0 (#130364) üzenetére

kchryss
(addikt)

Rákattintottál a képre? :DDD

(#130366) Greentea

Greentea
(senior tag)

Mondjuk spotoltam már többet, de über jó camoja van a Bulldognak. :) Obj 260-hoz sajna ez nagyon kevés, bár nem is voltam magas tierben

[ Szerkesztve ]

kétszer kettő néha öt

(#130367) wwenigma válasza kchryss (#130358) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Ja, sok ész kell light-hoz. [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#130368) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(addikt)

lol, most latom h osszebotoskodtam 3080 wn8at tegnap ;]
ilyen se volt meg eddig [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130369) jozefgucci1 válasza BÁ Nutrition (#130368) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Neked alapból tök jó a wn8-ad és az utolsó 1K csatában már nagyon jó vagy.

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#130370) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Gondoltam megyek pár kört a módosított arty ágon a Sandboxon :DDD
Mindenki csak arty-val tolná. Majd 5K játékos és 5 perc után dob csak be a csatába. :W

[ Szerkesztve ]

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#130371) kchryss válasza wwenigma (#130367) üzenetére

kchryss
(addikt)

Vajon miért nem látok piroskákat ennyit spotolni szinte soha? :U

(#130372) jozefgucci1 válasza kchryss (#130371) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Arról nem beszélve , hogy hiába a spot ha nem lövi senki :DDD

(#130373) DaGuardian válasza jozefgucci1 (#130372) üzenetére

DaGuardian
(tag)

Én például full noob vagyok, mégis megy a játék artilleryvel, a saját szintemen persze.
Szinte minden csatában beadja a harmadik, néha a második rangú masteryt...
Semmilyen szinten nem lehet hasonlítani a warships carriereihez, mivel ott legalább
kell némi multitasking.
Igaz, hogy kell valami a full kemp ellen, de szerintem újra kellene gondolniuk a tüzérséget.
Tippem az persze nincsen, hogy ez miképpen működhetne. :)

(#130374) 4580693

4580693
(senior tag)

Visszavásároltam a leo pta-t. Eddig raktam rá egy ventit meg egy töltésgyorsítót. Harmadiknak mit érdemes feltenni? Célzásgyorsító vagy optika?

(#130375) Zolee_70 válasza Viktoár (#130333) üzenetére

Zolee_70
(senior tag)

#Viktoár "Előfordul de nagyon ritka.De amikor a troll löveges tankok oneshotolnak az természetes,nem kell érte utálni."

Érdekes, velem ez nem ritkán, hanem igenis sűrűn előfordul Talán azért, mert a CDC és STA2 elsődleges célpontja a kis uzi klickereknek.

Elmondhatatlanul gyűlölöm az artykat.....szétbasszák a játékot, a tehetetlen düh pedig nagyon kellemetlen. Volt rá példa, hogy ráírtam egy ilyenre, és a válasz: azt élvezi a legjobban, ha valakit felbosszant.

Ezzel nem leszek népszerű, de szerintem aki masszívan artizik, az beteg.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#130376) galervin93

galervin93
(őstag)

6-os VK puffancsra milyen szerelést érdemes tenni? Gondolom sebzésosztás az elsődleges vele, méghozzá a troll ágyúval, akkor erre kellene gyúrni? Töltés- és célzásgyorsító, plusz harmadik venti?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130377) Greentea válasza 4580693 (#130374) üzenetére

Greentea
(senior tag)

Célzásgyorsítót tennék fel rá harmadiknak.
Mostmár én a Leopard 1-en is cseréltem a ventit célzásgyorsítóra így talán valamivel pontosabb, de E50M-hez képest még mindig ég és föld...

kétszer kettő néha öt

(#130378) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#130376) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Az melyik tank? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130379) BÁ Nutrition válasza jozefgucci1 (#130369) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

A nagyon jo meg messze van. Foleg h scheff nem nagyon sztrimel mostonaban

(#130380) 4580693 válasza Greentea (#130377) üzenetére

4580693
(senior tag)

Köszi. :R
Mondjuk, buta vagyok, mert megnézhettem volna a leo1-em. :)

(#130381) Viktoár válasza Zolee_70 (#130375) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Nekem az a célom hogy egyszer végig kihúzom az összes arty ágat de azután nem vagy csak küldetések miatt megyek vele.Ritka hogy artyzni van kedvem,de ettől még nem ítélem el őket.

Benne van a játékban és kész. :K Nem feszegetem tovább a témát vannak akiket úgy sem lehet objektív szemléletre bírni.

Mielőtt valaki azt hinné hogy én imádom az artyt akkor elmondom hogy tegnap is full hp-s is3-ból szedett ki az egyik.ÉS? Irány egy másik tank és csata. :K Nem szabad felhúzni magunkat mert rányomja a bélyegét az egész teljesítményünkre.

(#130382) Carasc0 válasza Viktoár (#130381) üzenetére

Carasc0
(őstag)

Egyetértek!

Ez pont ugyanolyan, hogy 13 éve nem tudom meggyőzni az embereket, hogy a CAMP is egy játékmód. 1 hónapja játszok még csak a WoT-al és állandóan kapom itt is a dózist, hogy idióta camper vagyok. Miért? A valóságban nem kampelnek a katonák?

Gyuri27:Nem más. Továbbra is kitartok hogy a camp egy játékmód, még ha nem is alkalmas ha olyan tankkal megyünk, ami nem arra való. Játékban csak annyit szoktam írni hogy ha nem tetszik, uninstall. Ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#130383) Fel válasza Greentea (#130377) üzenetére

Fel
(addikt)

A Leo 1-re célzásgyorsítót? Hmm... Amúgy is van egy 1,82 s-os célzásideje, ami ventivel, esetleg BiA / SoS képes személyzettel még tovább csökken...
Veszítünk a parancsnok alapképességéből 5%-ot, a többiekéből 6%-ot (ha jól rémlik..), mindezt egy alig 1 tizedmásodperces célzásidő javulásért...
Főnyereménynek hangzik egy venti helyett...

Azt tudod ugye, hogy a célzásgyorsító csak alló helyzetben működik?

Nem. Közepes tankra a jó megoldás továbbra is a venti + rammer + vert. stab. hármas. Ha esetleg autoloaderes, akkor a rammer helyére mehet távcső (coated optics / fix). A célzásidőt pedig érdemesebb azzal javítani, hogy a mozgás közbeni szórást csökkentjük másodlagos skillekkel (BiA / SoS és Smooth Ride, Snap Shot).

[ Szerkesztve ]

(#130384) Gyuri27 válasza Carasc0 (#130382) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Azért az élet más.
De no problémó. Arty és td. Mert lássuk be lightel és meddel a base camp nem olyan cuki.

Amd: Radeon-Ryzen

(#130385) Greentea válasza Fel (#130383) üzenetére

Greentea
(senior tag)

"Azt ugye tudod..", hogy ami papírra le van írva az a valóságban nem teljesen úgy van? :)
Leopard 1 tipikus példa mert a snapshotok nálam nem igazán találnak..és nem csak nálam.. Ja és álló helyzetben is képes elég simán mellélőni, szóval az a 1,82s-es pontosság valójában tuti nem annyi.
Volt fent mindkettő, tapasztalatom az, hogy célzásgyorsítóval több sebző lövést tudok leadni.

[ Szerkesztve ]

kétszer kettő néha öt

(#130386) ollie válasza Carasc0 (#130382) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ja, csak a camppel sokszor többet ártasz a csapatnak, vagyis aktívan teszel a vereségért.

(#130387) Viktoár válasza Carasc0 (#130382) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Persze a camp is egy játékmód de arra figyelni kell hogy az arra való/alkalmas járművel játszuk.

Tegnap tesómmall játszottam pár kört szakaszban.Erlenbergen mi voltunk a védekező csapat T8-as csatában.
Tesóm is3-al volt én pedig kv4-el.
Elmentünk a 2-es oszlopba védekezni mi ketten meg mégegy is3.Összesen ennyien védtük ezt az oldalt mert a többi elment a másik oldalra a sarokba illetve a dombra hogy majd onnan védik a bázist ha áttörnek rajtunk.
Volt még tigrisünk,2 lightunk meg 1 artynk és egy rahedli medünk.Mind ott kempeltek várva a spotot. :(

Jöttek is szépen az ellenfél nehéztankjai.(is3,kv4,amx m4 49 meg még pár med.)
Mi ott 3-an végig álltuk a sarat,szerencsére nem volt túl nagy az ellenfélnél a csapatszellem,kilőttünk 6-7 tankot mire megmozdultak a kempereink.Állati nagy csata volt ilyenkor sajnálom hogy nincs bekapcsolva a rögzítés.Csata után mi 3-an vrtuálisan megveregettük egymás vállát. :D

Na a lényeg hogy nem sokan tudták hogy milyen tankban ülnek és mit kéne csinálni.De ettől volt izgalmas csata.Meg persze egy olyan ellenfél is kellett. 15-2-re nyertünk és végre úgy hogy a 3 nehéztank tényleg nehéztank volt.Még ha top tierek is voltunk.

[ Szerkesztve ]

(#130388) 4580693

4580693
(senior tag)

Azt hiszem, kifejlesztem az e4-et. Olvastam, hogy vacak td, de ma alaposan körbenéztem és szerintem baromi jól néz ki. :)

(#130389) Gyuri27 válasza 4580693 (#130388) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Az szempont, hogy csecse legyen. Ne csináld már. :U

Amd: Radeon-Ryzen

(#130390) Jag válasza Carasc0 (#130382) üzenetére

Jag
(senior tag)

Végül is Zámbó Jimmy hívők is vannak...

(#130391) kchryss válasza 4580693 (#130388) üzenetére

kchryss
(addikt)

Egyelőre vezeti a márciusi tott szavazást.

(#130392) Sprq válasza Gyuri27 (#130389) üzenetére

Sprq
(aktív tag)

Nálad is ez a szempont, oszt' mégse. :D :D /spree/

Show me a fortress and I'll show you a ruin.

(#130393) Jag válasza Carasc0 (#130382) üzenetére

Jag
(senior tag)

Meg fényevők is...

Vannak a jimmy fanok, a fényevők, meg te a cempes játékstilusoddal.

Esetleg elgondolkodnék a helyedben azon, hogy ha 13 éve nem sikerült senkit meggyőzni, akkor ott valami hiba lehet. Az, hogy ideológiát gyártasz a hiányosságaid köré, még nem lesz igaz.

(#130394) 4580693 válasza Gyuri27 (#130389) üzenetére

4580693
(senior tag)

T28-ig megvagyok. Onnan meg már nem tart olyan soká. :)

A leo1-et is kihúztam, mert tetszik. Pedig azzal bődüldtesen bot vagyok, meg nem is játszom vele, de nekem tetszik. :))

(#130395) 4580693 válasza kchryss (#130391) üzenetére

4580693
(senior tag)

Úh, köszi.
Megyek is szavazni rá! :)

(#130396) jr1994

jr1994
(őstag)

Vicces hogy ezt a csatát azért nyertük meg, mert az ELC nem vágott ki repesszel, hanem hagyott bennem 7 hp-t az elején :D Lower tiers :))

Mára elég is volt :) replay ha érdekel valakit.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130397) fradi81

fradi81
(veterán)

Első esti csata, bots vs humans :DDD

(#130398) fradi81

fradi81
(veterán)

Ilyeneket se látni mindennap, ezek valamit tudnak.

(#130399) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(addikt)

[link]
igy kb meg idegesitobbek lesznek az artyk, bravo

(#130400) Jag válasza BÁ Nutrition (#130399) üzenetére

Jag
(senior tag)

Ha marad a 3-4-5 arty oldalankent, akkor gaz. Viszont ha 1 lenne csapatonkent, akkor akar jo is lehetne.
Nem fogyott a "sebtapasz" elegge. :-)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.