Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131151) jagada válasza jano_77 (#131149) üzenetére


jagada
őstag

Ilyen esetben már a visszaszámlálásnál látod, h nem kóser. Gyorsan kilépsz és újraindítod a játékot és jó lesz és csak pár másodpercet veszítesz a játék elejéből.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131152) Greentea


Greentea
senior tag

Színvonal az egekben!

2x2 néha 5

(#131153) zola96


zola96
senior tag

Lassan itt az ideje a mesternek is. 3333 3 :D

(#131154) szbalogh válasza Demertin (#131141) üzenetére


szbalogh
őstag

Az obj 416 egy álomgép, nem úgy a T-44. Ma vettem meg az obj 430 II-t ;] Ez meg stock-ként is teljes értékű. T-54-nél meg lehet csikizni a nagy tankokat a LB-1-el...
Sokan az A-44-et szindják de azért azon a szinten mondj másik medet akkora sebzéssel! A páncélja annak is nagyon jó a szintjéhez képest.
Kihúztam a T-54-et is természetesen.
Ha meg mind a három X-es kell, akkor nincs is miről tovább beszélni.

Nick: HE_Storm

(#131155) ballington


ballington
addikt

T-28 concept HT 13-hoz, miszerint 2x hp block kell, mit ajánlanátok a következők közül:
E75, T-10, T-29, IS-3? Vagy toljam a t-10, aztán vegyem meg az is-7-et, vagy toljam az E-75-t és begyem meg az E-100-at?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#131156) szallasi007 válasza ballington (#131155) üzenetére


szallasi007
őstag

T29

(#131157) ollie válasza ballington (#131155) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, T29 hulldownban. De a H15 sokkal durvább lesz.

***

(#131158) fradi81 válasza ballington (#131155) üzenetére


fradi81
veterán

Mind jó hozzá, amelyikkel jobban megy. De a T29-cel csak 2500-at kell blokkolni.

moto g72, Ninebot d28e

(#131159) ballington válasza szallasi007 (#131156) üzenetére


ballington
addikt

Közben az E75-el sikerült 4300-at pattintani, szóval ez is pipa :)

azért nevetséges, hogy mennyire eltérő nehézségű küldik vannak a végén, szvsz az artis és nehéz tankosak a legnehezebbek.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#131160) adrian360 válasza ballington (#131159) üzenetére


adrian360
őstag

t55a artyt nem tudom, annak még nem álltam neki, de a stug artys küldiket 3 nap alatt megcsináltam, úgy hogy csak egy artym volt, és akkor kezdtem neki a műfajnak, 75%-os legényekkel. t28concept arty ág sem volt annyira vészes, az is hamarabb megvolt, mint az M15 küldi, mert alig találkoztam td-kel :((
t55a-nál most állok neki az M15-nek, de szerencsére következő hónapban lesz elég td a TotT miatt :)

(#131161) ollie válasza adrian360 (#131160) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is ezek miatt kezdtem el artyzni (előtte összesen nem votl 100 arty játékom). Most tartok 700 körül, és a T55A-s küldiket tolom. És igen, az artysok a legkönnyebbek, mert nem a skillről szólnak.

***

(#131162) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Remek a T50 lőszere kb. a felét elnyelik a láncok...

(#131163) kchryss válasza h1mpi (#131162) üzenetére


kchryss
addikt

Nem a lőszer hibája, hogy részeg a lövész. ;]

(#131164) @h1mpi: akkor sem hiszem, hogy a lőszeren múlva. Ha heat-et lősz akkor természetes hogy elnyeli a lánc ha meg apcr-t akkor valósznűleg olyan szögben lőtted, hogy bármelyik másik tankkal lőve is ugyanúgy elnyelte volna. A T32 és T34 egyébként tud trollkodni a láncával. Elég magasan van a tank alja a lánchoz képest ezért ha a lánc alsó felét lövöd nincs mögötte hitbox, vagyis nem sebzel.

[ Szerkesztve ]

(#131164) h1mpi válasza kchryss (#131163) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ez az eltalálom de a T-34 lánca eszi a lövedéket

(#131165) h1mpi válasza kchryss (#131163) üzenetére


h1mpi
nagyúr

lehet még 50k xp és megvan a tevepata :D

(#131166) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Túl sok volt tegnap a 60% wr, ma böjt van xD

(#131167) h1mpi válasza SoulReaver (#131166) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is az volt alig tudtam 1800 felett tartani a wn8-am

(#131168) Fücsök007 válasza nanus (#130102) üzenetére


Fücsök007
őstag

Egyébként itt van 2016-ból egy hosszú távú fejlesztési lista a részükről, de ki is másolom a lényeget: :R
Polish tank tree with: TKS z n.k.m. 20 A, Czołg średni B.B.T.Br.Panc, in 2017;
Italian tank tree: one line of medium tanks with the analogue of Leopard in top, and some TFs. In 2017-2018;
TDs and SPGs lines for China and Japan, in 2017. Chinese top TD is on the basis of 113, work in progress (on the design);
Israeli tank tree;
Hungarian tank tree;
Én erre alapoztam a 2018-as év végét mint reális időpontot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#131169) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért van amikor működik a T-50 gunja (hogy ne csak szidjam)
El se tudom képzelni mennyivel jobb lesz a 10-es, de már ezt is kezdem megszeretni. Már 2100 az átlagom vele, ami magamhoz képest elég jó!
Ha berak tier7-9-be toptierként durvát lehet kaszabolni vele :D

Nincs ma sok időm mondom gyorsan leszorzózom a Skoda T50-et meg a Lorr. 155 51-et. Sikerült szépen :D
Lehet még játszani kellene tovább :P (artyval együtt 80%-os találat nem rossz) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#131170) SoulReaver válasza h1mpi (#131167) üzenetére


SoulReaver
veterán

Keményen megtorolja a wg, ha van egy jó napja a wot-ban az embernek... :D

[ Szerkesztve ]

(#131171) SoulReaver válasza h1mpi (#131169) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez a vicc kategória... Orosz küldetés, nyerj 10 meccset...

(#131172) jr1994 válasza SoulReaver (#131171) üzenetére


jr1994
addikt

Meg se próbáltam inkább strongholdoztam.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131173) SoulReaver válasza jr1994 (#131172) üzenetére


SoulReaver
veterán

21 vesztes csata után 10 győztes csata, az fail... De meglett, el is adtam.. :D

(#131174) Dr.Én válasza SoulReaver (#131171) üzenetére


Dr.Én
veterán

Este meg próbálom, ha haza érek..
De ma biztos hogy rossz RNG lesz.. vasárnap van...

WOT: kissio

(#131175) rlazol válasza Fücsök007 (#131168) üzenetére


rlazol
addikt

Ezt még nem láttam, érdekes. De a jelenlegi állás a WG ismeretében a dátumok nagyon irreálisak.
A következő patch március-áprilisra várható, abban még szó sincs lengyel ágról. Nem láttunk terveket, demo képeket stb. Biztos vannak, csak még nem nyomják úgy, mint pl a svéd ágat pár hónapja.
Ezzel együtt vsz. az őszi patchben már jöhet. Ebből következőleg az plusz ág legkorábban 2018 nyár, az lenne az olasz.
A két új távol-keleti vonal nem egyszerre fog jönni, a későbbi legjobb esetben is 2019 tavasz, de mivel az új nemzetnek szoktak kifutási időt adni, nem fogják egyből rátolni ezeket, akkor se, ha történetesen kész vannak, 2019 kora ősz előtt semmiképp se érkeznek meg.
Következésképp 2020 tavasza az izraeli ág, és mivel egy évben két új nemzet nem valószínű, 2021 eleje, ha nagyon ügyesek a WGnél 2020 vége a legkorábbi reális időpont.

De fenntartom, hogy a meglévő prémtankok átalakítása miatt (ad minimum átvinni a Toldit meg a Turán a magyar ágra, de sokkal inkább rebalance és beleszórni legalább egyiküket a tech tree-be) hatalmas szívás lesz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131176) 4580693 válasza SoulReaver (#131173) üzenetére


4580693
senior tag

Ma délelőtt 7 csata, 5 győzelem. :D Abba is hagytam mára. Ebéd után inkább elmegyek gyúrni. :DDD

(#131177) Fücsök007 válasza rlazol (#131175) üzenetére


Fücsök007
őstag

Az valószínűsíthető, hogy az olasz ág kap elsőséget ha már van ember aki karikához hasonlóan valós dokumentumokat eljuttatott a készítőkhöz, de az izraeli ág mitől kapna elsőbbséget velünk szemben? :U Szerintem lengyel-olasz-magyar-izraeli ág lesz időrendben, illetve talán lesz svájci ág is (ott a kis tierű járművek hiánya a gond), a többi nemzetből csak 1-2 prémium tank várható.

(#131178) rlazol válasza Fücsök007 (#131177) üzenetére


rlazol
addikt

te magad linkelted be, ott világos, hogy mi a sorrend, minek akkor fantáziálgatni?
Svájcról meg nincs is benne szó. Ne hagyd ki az új japán és kínai ágakat! Egy-egy patch mindegyik, vagyis összesen 6-7 hónap, ha közbe nem szúrnak be egy olyan patchet, ami az új MM-ről, fizikáról, Game mode-okról szól.
A 10es lightok se jönnek a kövi patchben, erről meg is feledkeztem, az is legkorábban nyáron, vagyis már az is csoda lenne, ha idén megkapnánk a lengyelt.

Hogy miért kap Izrael elsőbbséget? Mert van egy 8 milliós lakossága, amelynek összetétele sokkal kedvezőbb (sok fiatal, nem elöregedő), mint a magyar, az egy főre eső éves GDP 3x-a a magyarnak (36.000 USD vs 13.500 USD) és mert a világon, főleg Dél-Amerikában, USAban és Oroszországban hatalmas zsidó kolóniák élnek, amelyek mind létszámban mind vásárlóerőben sokszorosan felülmúlják az idegenben élő magyarokét.
Másrészt Izraelt egyszerűbb kihozni: a második vh alatt a régióban rengeteg fura harckocsi-fejlesztés volt a sivatagi viszonyoknak megfelelően, Izraeli vonalra simán rá lehet fűzni a szövetségesek módosított harcjárműveit T6-7ig, az államalapítás után pedig nagyon erős saját fejlesztés indult meg. Sokkal tisztábban ki lehet hozni egy önálló izraeli tankot, ami ekvivalens Leo I-vel vagy a T-54-vel, mint magyar viszonylatban.

A linked alapján úgy tűnik, jön a magyar ág, majd egyszer, de 2021 előtt tuti nem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131179) Fücsök007 válasza rlazol (#131178) üzenetére


Fücsök007
őstag

Akkor olyan 2020 előtt nem várható magyar ág ha reálisak akarunk lenni, de azt nem írtam, hogy nem lehetnek módosulások a linkben lévő dátumokban, és a fejlesztési ágak megjelenésében. Ez egy kb. 1 éves tervezet, amiből ahogy írtad is több fejlesztés csúszni fog. Egyébként Svájcot csak azért írtam (csak elméleti síkon), mivel az utolsó nemzet ahol megoldható egy teljes fejlesztési ág létrehozása, és van már tőlük tank is a játékban, ezért ennek a fejlesztésnek még van némi realitása, a többi nemzetnél ez gyakorlatilag kizárható.

(#131180) rlazol válasza Fücsök007 (#131179) üzenetére


rlazol
addikt

Ez nem egy éves tervezet. A fizika, az új MM és az új játékmódok évek óta napirenden vannak. Ez kb minden, amit a WG jelenleg tervez, leszámítva az aktuális statok alapján elvégzendő rebalance-okat, akár pálya akár a tankok tekintetében.
Ha ez mind megvan, kb akkor fogja a WG "kész"nek tekinteni a játékot. 6,5 éve vannak a piacon, milyen realitása van 4 évre előre gondolkozni user szinten?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131181) Fücsök007 válasza rlazol (#131180) üzenetére


Fücsök007
őstag

Nekem is soknak tűnik 3-4 évre előre gondolkodni, de ez a tervezet amikor kikerült még teljesen hiteles volt, de csúszások és változtatások nagy valószínűséggel lesznek. Annyit tudok még hozzátenni, hogy mind az olasz, mind a magyar ág létrehozása régóta téma a fórumokon, tehát valószínűleg már régebben eldönthették a dolgot, csak ugye egyik fejlesztés sem prioritás. Ami már biztos, hogy pl. jugoszláv, román stb. ág biztosan nem lesz, ezt a fejlesztők már ki is jelentették tavaly, de prémium tank tőlük is várható. :K Ezt leszámítva csak a svájci ágra lenne valamennyi igény, de azt nem írtam, hogy biztosan létre is hozzák a teljes ágat! (Tudtommal nincs még eldöntve.) Egyébként meg drukkoljunk karikának, hogy a hiányzó tier 8/9-es résbe találjon valami Straussler elfeledett tankot! :D

[ Szerkesztve ]

(#131182) Warton


Warton
őstag

Megfizethetetlen élmény, amikor az amúgy is elég kaki tank mellé még a csapatba kapok pár agyhalott csimpánzt is :U :DDD

(#131183) kchryss válasza Fücsök007 (#131168) üzenetére


kchryss
addikt

A japán heavy-k után el sem merem képzelni milyenek lesznek a japán arty-k. :DDD

(#131184) BÁ Nutrition válasza kchryss (#131183) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szakasz valaki? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131185) Argh! válasza kchryss (#131183) üzenetére


Argh!
aktív tag

Valószinű mini nukleáris tőltetet fognak lőni :DD
Ma végre meglett a t55a tankom :C Jobb mint gondoltam volna :K

(#131186) Warton válasza Argh! (#131185) üzenetére


Warton
őstag

Gratu. A T55a nagyon süti. :C

(#131187) lacibacsi válasza Fücsök007 (#131168) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szia! Te a gyorsreagálású hadtestnél dolgozol? ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131188) lacibacsi válasza Argh! (#131185) üzenetére


lacibacsi
addikt

Irígy kutya!!! Ja, nem... Az én vagyok... :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131189) ollie válasza Fücsök007 (#131177) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet tippelni, hogy melyik országban költenek több pénzt a a játékra, Izraelben, vagy nálunk. Na, már meg is kaptad a választ, hogy miért van elsőbbsége az izraeli ágnak. Minden fejlesztés arról szól, hogy több bevétele legyen a WG-nek, és mindig a nagyobb bevétel élvez előnyt.

más: Type 4 Heavy első csata. Himmelsdorf. Csak 3-3 tier 9 mindkét oldalon, nincs arty. Hurrá! Mit fogok én itt irtani.... Aha, ez is olyan lassú, hogy mire pozícióba értem vele, vagy elmenekültek a sokkal gyorsabb ellenfelek, vagy meghaltak. Így összesen 3-4 lövésem lett, több lehetőségem egyszerűen nem volt. Pattintani sem pattintottam, mert a kevés ellenfél közül is csak 1 mert rám lőni (aztán tipli). :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#131190) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

panther mastery[link]
a hetvegen nem nagyon jatszottam, par csata penteken, t-28 ace persze jott belole :D

most meg pantherral 3 csata, osszesen ez volt vele a 15ik. elso ketto tier 9, szal ott nem zavarok annyi vizet, meg a top tankok nálam is nagyobb botok voltak, itt meg hagytak loni meg volt rendesen spot is. vegen kicsit benaztam, artyba mehetett volna tobb is de belefert. orulok neki, tetszik a tank csak eleg lomha. szakaszban szerintem jobban muzsikalna.
osszessegeben a 17ik tankkal ace, bottol nem rossz :P

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131191) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha már japán arty, voltka érdekes dolgaik, pl ez:

280 mm-es lövedéket lő ki, aminek darabja 217 kg. 1892(!)-ben tervezték meg (1904-ben volt első bevetésen), de még 1945-ben is használták.

[link]

***

(#131192) Fücsök007 válasza ollie (#131189) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ez nem minden esetben igaz, pl. Svájc se csóró ország, és a felső tier águkkal se lenne gond, ennek ellenére ma még azt sem tudjuk kapnak-e egyáltalán egy korrekt, jól kidolgozott fejlesztési ágat, továbbá Lengyelország meg felülreprezentált GDP/fő arányt tekintve. Ehhez még hozzá kell venni az időt is ami a kutatási munkálatokra elmegy, és ha későn kezdik el, akkor bizony csúszni fog a fejlesztés. Tehát nem biztos, hogy mindig egy többet fizető nemzet kap előbb ágat, de amúgy nagy valószínűséggel több zseton jön Izraeltől, mint tőlünk. :))

[ Szerkesztve ]

(#131193) xXdensionXx


xXdensionXx
tag

Üdvözletem Parancsnokok!

Elkészült a Wothungary ModPakk telepítő újabb verziója: 9.17.0.32

A következő módosításokat tartalmazza:
- OMC XVM és Wothungary XVM konfigurációk hibajavítása,
- FPS esés javítása,
- Cache törlés javítása (most már teljes Cache törlést hajt végre),
- Gnomfathers löveg hangok frissítése
- Új Gnomfathers löveg hangok erős, normál és gyenge számítógép konfigurációkhoz;
- Garázskezelő frissítése (Pitypang - Remday - garázs felvétele).
- Tessu mod frissítése,
- WOThungary ModPakk gomb frissítése.

Letölthető innen: WOThungary ModPakk telepítő

dension

[ Szerkesztve ]

http://www.wothungary.hu - WOThungary ModPakk - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ''A lustaság az evolució motorja!''

(#131194) ollie válasza xXdensionXx (#131193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt senki sem parancsnok, csak játékos.

***

(#131195) rlazol válasza Fücsök007 (#131192) üzenetére


rlazol
addikt

Felesleges ebbe belemenni, mert úgyse látjuk a számaikat. Svájc nem épp a hadtörténelméről híres (pedig lehetne...) és az ott élők jelentős része részben németnek/olasznak/franciának vallja magát, az ő nemzeti öntudatukat ezek az ágak teljesen kielégítik. Szerintem Svájcból nem származna jelentő extra bevétel egy svájci ágról a jelenlegihez képest, míg pl sok magyar egyből megvette a Turánt csak nemzeti büszkeségből.

De nem innen indultunk: a lényeg, hogy még nagyon sokáig biztosan nem lesz magyar ág, kár ezen ugrálni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131196) BÁ Nutrition válasza rlazol (#131195) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en pl nem szivesen adnam a rudyt a lengyel agba...

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131197) Fücsök007 válasza BÁ Nutrition (#131196) üzenetére


Fücsök007
őstag

Valahogy fogják kompenzálni a dolgot, ezen kár is agyalnunk. Addig kell használni őket, amíg elérhetőek az adott nemzeten belül. ;)

(#131198) Warton


Warton
őstag

Újabb képek a legjobb pénznyomdáról:
:DD

"De a goldlőszer biztos elvitte az összes profitot".... NEM! :P

(#131199) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

nettó 90-et az összes prém 8-as tudja, ha 4000-ret sebzel velük...

(#131200) darkonn válasza Dreadloord (#131199) üzenetére


darkonn
újonc

ma eddig király a játék.
mindenféle váratlan csapás ér.
emil 1-be spot nélkül narancs hummel 1000 dmg-et lő kezdésnek.
conquerort is mindenki szarrá lővi.
xvm szerint 760-at lő belém egy t26e4 ,,,?
lehetséges ez ?

darkonn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.