Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131901) kchryss válasza Carasc0 (#131895) üzenetére


kchryss
addikt

Az nem change hanem chance (sansz, esély). Annyi % esélyed van ott beütni, a 100% az biztos találat.
További kifejezések:
bounce - nem üti át, nagyon vastag páncélnál szokta írni
ricochet - lepattan, ha olyan szögben találod el hogy gellert kap
no damage - ha nincs mögötte páncél modell, átmegy rajta a lövedék sebzés nélkül
absorbed - elnyeli sebzés nélkül, például lánc

Ami a táras tankokat illeti: több lövedéket töltenek be a tárba, azokat viszonylag gyorsan ki tudják lőni egymás után, viszont ha kifogy a tár akkor elég sok idő amíg újratölt, ilyenkor védtelenek.
Például a bulldog-nak 10 lövedék van a tárban, azok egyenként átlagban 150-es sebeznek, 2 másodpercenként tudja kilőni őket. Ha kifogy akkor viszont kb fél perc amíg újratölt.

[ Szerkesztve ]

(#131902) po1son válasza Gyuri27 (#131863) üzenetére


po1son
addikt

Ma főleg tárasokkal mentem és egyszerűen kevés az AP a mausra és a type5re... Eddig sem volt túl gazdaságos tier10be játszani, de ezek után még többe fog fájni.... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131903) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszi a választ mindenkinek barakk-ügyben.
Már látom, az M103 nagylövegig nagyon nehéz lesz kihúznom... A T32 ágyúja harmat még mindig... Elszoktam tőle.

(#131904) Gyuri27 válasza po1son (#131902) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem baj. Ami jó a wg-nek az jó neked is.
E50-t gyűröm. Nem vagyunk még mindig barátok. 2500 dmg-re ha csak kilőnek jó esetbe 0 a bevétel. Ha javítani kellett meg alacsonyabb tierben osztottad a sebzést még bukó is a kör. Még ha nyer is a csapat.
What? Kérdezné a francia. Tudom én, hogy nem eget rengető 2000-2500 dmg. De azért a hp-d lesebezted. De nem.
Ami jól fizet az a spot. Ha lőnek 1500+-t a népek meg te is karcolsz valamit az ritkán minuszos.
Csak hát ezzel a hombár lassú tehénnel az muris dolog.

Nem baj. Majd farmoljuk a type 5-t. Oszt jó lesz oldalanként 15 belőle.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#131905) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jól elbaszták a játékot ezzel a HT buffal. Bejön szakaszba 3 Maus és átmennek a térképen keresztül....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131907) Borvitéz válasza rlazol (#131899) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

Tisztelettel:
- A kolléga nem írta milyen tank,
- nem enyém az elmélet
- a warez bugyrai messzire vezetnek kár a szó / betű

(#131908) emre válasza lacibacsi (#131894) üzenetére


emre
veterán

Asszem megteszlek a helytartómnak, amíg egyéb ügyeimet intézem. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131909) Emu


Emu
őstag

Ez az Strv 81 csak nekem tűnik Centurion klónnak, vagy az is?

(#131910) Jadro válasza h1mpi (#131905) üzenetére


Jadro
veterán

Vissza kell szokni tier 6 köré. :) Általában full piros... Érdekes köröket lehet menni néha.

Tegnap megvettem ezt a T-34-85M csodát. Köszi a rábeszélést, nagyon élvezem vele a játékot, nekem ez kézre áll. Pedig először féltem am ozgékonyságától, de igazából érzésre ugyanaz mint a sima 85. 22 kört sikerült mennem vele azóta és a saját átlagom majdnem dupláját hozom vele. 3276 a véennyóc, a Wr egyelőre 63%. Utolsó meccsemen top gun is bejátszott, de rendszeres vendég a high caliber plecsni is. Képződnek a legények jól. :) Mára abba is hagyom így 12 kör után, mert innen már csak lefelé vezet az út.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#131911) h1mpi válasza Jadro (#131910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt nem bírják az idegeim :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131912) BÁ Nutrition válasza Jadro (#131910) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Eleg jo dpm buff lett. Es a pancel is erosebb a rudynal most

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131913) 4580693 válasza Gyuri27 (#131904) üzenetére


4580693
senior tag

Imádom az E50-et. Az első 9-es közepes tankom. A statjaimon meg is látszik, hogy mekkora egy f@sz voltam hozzá, de lassan megszerettem és talán egy picit tudok is vele játszani. :)

(#131914) jr1994 válasza Emu (#131909) üzenetére


jr1994
addikt

Az, az angoloktól vettek a svédek Centiket.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131915) Gyuri27 válasza 4580693 (#131913) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát még nem jött meg vele az érzés. Lehet nem is fog. Meglátjuk.
Minden esetre a párduc II-l jobb voltam. Igaz az se túl fényes. Viszont a kis wz elég jól megy és élvezem is.
Most aztán vakarom a fejem, hogy miért nem orosz med lett.
Igazából amiért nyúzom a 2000 sebzés td-be (maradj életben, nyerd meg a csatát, soha nem lesz meg).
Aztán meglátjuk. Merre.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131916) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#131915) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Azt kb ugy kell h battel meglepsz vmi nagyobb td-t aztan meg hozzalosz 1et kesobb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131917) KisApám válasza Gyuri27 (#131904) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy van!
Aki most tudja csinálni, és főleg ha közel is jár hozzá, megy a Type 4 vagy Type 5 heavy kifejlesztésére de nagyon.
Pl. ha a Type 5 Heavy-vel a T110E3 alá lősz, ott robban az a bizonyos típusú lövedék, alap 500 sebzés körül vagy - eltalálni sem kell hozzá.
Én is attól félek, hogy az oldalankénti 4-4 tüzér mellett megjelenik a 4-4 Type 4 vagy 5 heavy (vagy Mause).
Gratula WG, micsoda ötlet! :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131918) lacibacsi válasza emre (#131908) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm Mester! :R

(56-os méretű koronát kérek!) :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131919) Gyuri27 válasza KisApám (#131917) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kiváncsi leszek hova vezet ez. Mikor unja meg a játékos társadalom, közösség.
Nem kellene a küldi t9-10 közelébe se mennék.
Csak hát ugye hiába a low t pick. Dmaxal a meccsek fele t8. Nem is emlékszem mikor voltam utoljára top. Ikv 90-t folyamat t9-be dobálja.
Szóval nem tudom mit és hogy kéne. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#131920) Emu


Emu
őstag

Megvettem az E4-t, úgy voltam vele, hogy 4M kreditet megér...hát nem :( Pedig a T30-ból raktam át bele a legényeket, de nagyon nem adja. Megcsinálom a küldit, aztán megy tartalékba.

(#131921) jr1994 válasza Emu (#131920) üzenetére


jr1994
addikt

Gondomtam én is hogy esetleg megveszem én is és legfeljebb eladom 3-ért, de még az is pazarlásnak tűnik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131922) rlazol válasza Borvitéz (#131907) üzenetére


rlazol
addikt

Tisztelettel:
-kérek bizonyítékot, pl képet, videót. Nem fórumtopicot, ahol mindenki hallott már ilyet!
-tök mindegy, mondott-e tankot, az összes táras így működik, az összes nem meg másképp. Ha létezik az a warez, amit mondtál, az akkor se így működne. Harmadik verzió meg nincs (max a géppuskát lehetne idesorolni, de lényegében az is táras csak nagyon gyors a ciklusa)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131923) morgolodo válasza Gyuri27 (#131858) üzenetére


morgolodo
csendes tag

De akkor a régi premeket is rakják már rendbe.

Az újak, kevésbé fogynának.

Az örökös fejlesztési kényszer erőltetéséből, van jelentősebb bevételük./ új ágak, tankok, stb/

(#131924) Gyuri27 válasza morgolodo (#131923) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van az a réteg aki valami miatt nem ad egy tankért 10+k-t.
Még egy-egy dmaxot, t-25-t megvesz. Így még azt se.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131925) xAttilax válasza Gyuri27 (#131924) üzenetére


xAttilax
őstag

t25-el mi a baj? legjobb tier5-ös prem tank.
Legénységet húzok a leóba és amíg nincs min 2 full skill addig csak a t25-el megyek pedig van egy pár prémium német medem (p8.8, mutz, turán).
dmax ugyan az, full jól használható VI-os TD.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131926) ollie válasza Emu (#131920) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem sokkal jobb a T30 a tierjében, mint az E4. Nekem is csalódás volt T30 után, pedig utóbbi sem csodatank.

más: Pár napja nem játszok a WoT-tal, ráncaim kisimultak... ;]

[ Szerkesztve ]

***

(#131927) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Van az MM-ben olyan feltétel ami figyelembe veszi, hogy a tank amivel megyek alap vagy minden modul ki van fejlesztve? Tegnap vettem meg a Pantherre a nagy ágyút, ezt követően tier9 és 16 csatából 6 nyert.
Más, nekem kicsit csalódás a Defender páncélzata. Papíron nagyon jó, de mindenki a leglehetetlenebb szögből is belővi. Vagy lehet, hogy sokan goldhoz nyúlnak ha meglátják?

(#131928) po1son válasza ollie (#131926) üzenetére


po1son
addikt

Hmmmmm nekem a t30 is bicskanyitogató, tegnap képes voltam 20 méterről mellé lőni egy ohonak... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131929) Geza26 válasza Gyuri27 (#131858) üzenetére


Geza26
senior tag

Van, hogy a régieket is rendbe rakják, lásd Löwe.

Géza

(#131930) jr1994 válasza hitman77 (#131927) üzenetére


jr1994
addikt

Gyárilag benne van már a lehetőség a játékban, írasd ki.
Amúgy tegnap este játszottam párat, először a peccs óta. A tier10 játszható maradt, viszont a tier8 katasztrófa. WZ111-gyel Mountain Passon délről bementem az ellenség alá a vízmosásba. Arty nem volt. Szemben 2 fős defender szakasz, oké valószínűleg nem hülyék, PVS tagok. De tök nyugodtan kinézegettek rám, a csapat nem büntette őket, de a legjobb, hogy én meg full alulról nem ütöttem be az alvázukat AP-val mondom wtf. Mekkora elégtétel volt utána FV4202-vel egy defendert leforogni és láncon tartani, végig röhögtem, hogy mi van paraszt :D
A maus jó lett, a grille használható maradt. Az E5-tel egy értékelhetetlen csatát mentem, ott a saját hülyeségem miatt lőttek ki, nem a páncél nerf miatt, úgyhogy azt még nem tudom megítélni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131931) h1mpi válasza hitman77 (#131927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vagy az első pár nap után (szokásos be etetés) meg is kapta a páncél nerfet :DDD Én tegnap simán szétlőttem Scorpion G-vel még a HE is sebzett bele 230-at. Sokan nem is tudják, de a német TD-k (mással nincs tapasztalatom) HE lövedékei simán viszik a T34 tornyát is, ha nincs sok hp benne meg lehet enni.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131932) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#131931) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nah ez egy új infó volt, köszi :R :R

(#131933) h1mpi válasza GeneraL_XTX (#131932) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kedvencem a Jagdtigerrel vagy a JgPzE100-al, az hogy beállok a halál utcába és ugye es IS7 tornyát sose lövöm be onnan, de a HE sok esetben simán belever 200-300-at, aminek nem nagyon örül, mert a legénység is megszenvedi :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131934) po1son válasza po1son (#131928) üzenetére


po1son
addikt

Naaaa a végén még lehet ráérzek a stílusára link.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131935) jozefgucci1 válasza h1mpi (#131931) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért még nem írnám le a tankot.Tegnap is volt olyan köröm ahol 4K felett pattintottam vele . JPZ E100-e100 nem ütött be szemböl :DDD a szkasztársak már odalettek és azon röhögtek , hogy kimentem és mondtam előre "úgy is pattan " és úgy lett.Sajna utóbbi napokban odaéett a kedvező MM így sok T10 csatát kapok és esett az átlagsebzésem vele ,de akkor is fun .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131936) Gyuri27 válasza xAttilax (#131925) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért nézz körbe milyen 5-s medek meg lightok vannak.

Geza26: a löwe a legdrágább tank volt a játékban (tán még most is az). Ezzel együtt nem lett jobb mint egy is3, t32, tiger 2.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#131937) h1mpi válasza jozefgucci1 (#131935) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos olyan "pontos" azokon a gun, hogy hiába céloz a gyenge pontra, könnyen lehet hogy toronyt talál ott meg pattanhat.

Aki sokat játszik RU-val, nem vette észre, hogy nagyon pontatlan lett sniperkodni? Valamelyik nap egy tiger2 állt oldalt és közepes messzi távról alá, fölé, mellé. Tegnap szintén... eddig nem vettem észre hogy ez ennyire pontatlan lenne.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131938) rlazol válasza hitman77 (#131927) üzenetére


rlazol
addikt

A hivatalos leírás szerint nem veszi figyelembe. Belegondolva is túlbonyolítaná a folyamatot, hiszen egyszerre csak pár száz tank várakozik és is így se tud az MM rendes leosztásokat kitalálni.

h1mpi: az ilyen ninja nerf/buff *******okat pls hanyagold, rosszat tesz az idegrendeszeremnek. Bizonyítékokat hozz, ne összeesküvéselméletekkel trollkodj. Az emberek (és az aim botok :U ) megtanulják, hol kell belőni, ennyi történik. Ru ágyúja nekem mmindig szar volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131939) h1mpi válasza rlazol (#131938) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mi abban a trollkodás, hogy felteszek egy kérdést? Ha nincs kedved ne válaszolj rá... :U Én így érzem, eddig meg nem így éreztem...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131940) rlazol válasza h1mpi (#131939) üzenetére


rlazol
addikt

Tudatosan generálsz flame-t. :K
Pontosan tudod, hányan ugrunk arra, hogy 30 meccs alapján valaki "úgy érzi". :K
Lehet, hogy nekem van gyári hibás Ru-m? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131941) h1mpi válasza rlazol (#131940) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te eltévedtél komám, kurvára nem generáltam flémet azzal, hogy feltettem egy kérdést, de akkor ignore pls.
Az hogy a Te idegrendszered nem bírja arról nem tehetek :o
Amúgy 223 meccsem van vele és eddig pontosnak éreztem.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131942) Borvitéz válasza hitman77 (#131927) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

A panther 2 eddig sem volt túl acélos,
( már bánom hogy kifarmoltam anno)
Most a jobb ágyúval magam is próbáltam.
A sniperkedős stílusnak kedvez,bár ez 1 közepes tank
és sokszor a csapat is " közepes " stílust várna el.
( no camp)
Közepes szerepben pedig jobb tankok is vannak szintjén,
mozgékonyság stb tekintetben.

(#131943) h1mpi válasza h1mpi (#131941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem mondom, hogy pro vagyok, de azért nem is játszok szarul a RU-val, ezért mertem megkérdezni, ki-mit tapasztalt. Az meg, hogy nincs ninja nerf Te így gondolod én meg nem. Pontosan tudjuk, hogy a prém tankok is az első pár héten sokkal jobban viselkednek, mint utána...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131944) SoulReaver válasza h1mpi (#131941) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem eddig mindig oda lőtt, ahova akartam. Mondjuk ilyen messzi sznájpra nem nagyon használom..

(#131943) h1mpi

Ez így van. Patriottal első héten nagyon jókat lehetett játszani, tegnap is meg azelőtt is, csupa vereség 10 ből 8x Tier10-be dobál...

[ Szerkesztve ]

(#131945) jr1994


jr1994
addikt

Majd mindjárt megsajnállak titeket az op prémium szarjaitokkal. Játsszatok IS6-tal vagy JT88-cal akkor.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131946) rlazol válasza h1mpi (#131943) üzenetére


rlazol
addikt

nem hiszem, h a WGnek érdeke lenne, mert ha egyszer kiderül, kitehetik a csőd táblát. Márpedig sokan dolgoznak ott.
Ezzel együtt persze lehet.
Szerintem sokkal logikusabb, hogy az első pár hét után mindenki, ideértve az aim-bot okat is, megtanulja, hol kell lőni, mit kell ellene csinálni.
Ami a Ru-t illeti, sokkal rosszabb vele a statom, mint a tied, de én legalább soha nem éreztem pontosnak. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131947) sith7 válasza jr1994 (#131945) üzenetére


sith7
nagyúr

japán Tigris :D

(#131948) SoulReaver válasza h1mpi (#131943) üzenetére


SoulReaver
veterán

Na majd EZ :)

(#131949) h1mpi válasza SoulReaver (#131948) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Beteg lesz. arra leszek kíváncsi melyik tankból kell majd kigrindelni benne van a videóban :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131950) SoulReaver válasza h1mpi (#131949) üzenetére


SoulReaver
veterán

:DDD

Csak az nem tiszta, hogy akkor így a light tankoknak megszűnik a +3 tier? Csak a sandboxon van ilyen full tier10?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.