Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130851) SoulReaver válasza inferno88 (#130850) üzenetére


SoulReaver
veterán

Itt van egy jobb kör, ott van a prém nélküli is. ITT

(#130852) ollie válasza inferno88 (#130850) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyna 20k ezer sebzésenként. Az assziszt persze hozzáad.

***

(#130853) jr1994 válasza inferno88 (#130850) üzenetére


jr1994
addikt

Van más prémium tankod? Szerintem ha van 2-3 értelmes 8-as az bőven elég, nem érdemes többet venni. A Patriot árából most kijön 6 hónap prémium, én inkább arra fogok beruházni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130854) emre válasza jr1994 (#130853) üzenetére


emre
veterán

Igen, különösen jónak tűnik a 180 napos ára 12-ért, ha azt nézzük, hogy a 30 napos prémium fiók is 3000huf.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#130855) lacibacsi válasza emre (#130854) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én is most akarok venni 180 naposat 10k-ért... :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130856) inferno88 válasza jr1994 (#130853) üzenetére


inferno88
őstag

Még nincs, csak tervezek venni(most CH III-am, HT No. VI és Locust-om van :D ). Kíváncsi voltam, hogy ez mennyit hoz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#130857) SoulReaver válasza inferno88 (#130856) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hoz a konyhára :P

(#130858) Dr.Én válasza SoulReaver (#130857) üzenetére


Dr.Én
veterán

szépen hozza creditet :C

WOT: kissio

(#130859) Gyuri27 válasza Dr.Én (#130858) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek az op prem tankok lassan olyanok mint az artyk. ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#130860) jr1994 válasza inferno88 (#130856) üzenetére


jr1994
addikt

Hát, akkor tényleg érdemes lehet megvenni a Patriotot egynek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130861) Dr.Én válasza Gyuri27 (#130859) üzenetére


Dr.Én
veterán

bele gondolva lehetne a többi nemzetnél is prém arty..mint a francia lefety..igazi fun gép :D

WOT: kissio

(#130862) kchryss válasza ollie (#130847) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem nincs skorpióm, de a streamereket nézve ez nem egy tipikus hátul bokorban kempelős megvárom, hogy az ellenség elém jöjjön td. A jó játékosok inkább medként használják. Vagyis kihasználják a jó sebességet és váratlan helyeken megflankelik az ellenséget sokszor látótávon belülről, inkább a fedezékeket kihasználva és nem a bokrokat.

[ Szerkesztve ]

(#130863) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Skacok!
A kisfiam játszik és a nejem telefonon rendelt neki 410 aranyat. A pénzt levonták a számlájáról de a kód nem érkezett meg. Írtam egy tikettet a supportnak. Tapasztalatotok alapján mennyi idő mire foglalkoznak az üggyel?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#130864) SoulReaver válasza Dr.Én (#130858) üzenetére


SoulReaver
veterán

Végre egy olyan prém tank ami nekem is fekszik :D

Nagyon kezdem megszeretni, látszik is, hogy szinte csak vele mentem :D De kell is a zsé, mindig bajban vagyok vele.

WR nem nagyon adta ma, de hát ez már ilyen marad...

Nem tudom ma mennyi kerestem, de reggel még 2,5 milla körül voltam, aztán vettem vagy 80db colát is.

[ Szerkesztve ]

(#130865) Dr.Én válasza SoulReaver (#130864) üzenetére


Dr.Én
veterán

Szép eredmény, gratula :C

nekem is vannak olyan prém tankok amik nagyon bejönnek, van olyan tank amit kár volt megvennem...
talán ha egyszer lesz prém tank csere, akkor majd cserélgetek... ;]

WOT: kissio

(#130866) Warton


Warton
őstag

Itt mindenki kérdezi, hogy melyik 8-as prém tankot vegye. Az alább látható ábrán tudományos igénnyel tudom szemléltetni, hogy melyik 8-as prém tank a legjobb.

Mint a képen is jól látható a Skorpió, a 112 és a Liberté a vesztesek tankjai, az M46KR-t és a T34-t csak a hülyék viszik randomra, a Patriot, az meg csak szimplán gyengén hozza az XP-t. Marad a KV-5!

RAGE ON! :DD

(#130867) SoulReaver válasza Dr.Én (#130865) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi =)

A jt 8.8-al voltam így, de inkább eladtam... Rendesen lemaradtam a csatákról... Idegesítő volt nagyon.

Warton

Biztos sokat pattintottál, meg a plusz 2 kill sokat számít.

[ Szerkesztve ]

(#130868) hitman77 válasza ollie (#130847) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Köszönöm a részletes leírást.

A TD-k közül a Jagdpanther vonal egy kicsit jobban fekszik, mint a Borsig, így nem biztos, hogy a papír test, 0 camo jó párosítás nekem. A Borsig legalább olyan camo-val van megáldva, hogy néha csak csodálkozom, hogy miért villan a lámpa. Nagyon sajnálom, mert a három közül ez tetszik külsőre és adatokra is a legjobban... :(

A Liberte a legénységképzés a jó front páncél és a heavy mivolta miatt nagyon tetszik, csak az a kupola...

A Patriot lehet, hogy valóban a legjobban használható mind közül, de annyi US tankom van, hogy nem biztos, hogy szeretnék még egyet (T110E5, T29, SP, és ezek elődjei).

Nagyon nehéz a döntés. :(

A fentiek miatt marad a Scorpion és a Liberte. Nehéz, nagyon nehéz. :)

SoulRiver amikor eladod, ezüstöt kapsz cserébe? Vissza lehet venni utána esetleg? (sajnos nekem is megvan és valóban olyan lassú, hogy néha már az első bokorig is unalom eljutni .:)

[ Szerkesztve ]

(#130869) kchryss válasza Warton (#130866) üzenetére


kchryss
addikt

A Fury-t mint sohatöbbésemmikorvagytalánnéhamégiskapható prém tankot meg sem említed? ;]

[ Szerkesztve ]

(#130870) Dr.Én válasza SoulReaver (#130867) üzenetére


Dr.Én
veterán

én az IS6-al vagyok úgy hogy sokszor annyira szívat az RNG a 175 pen miatt, hogy inkább eladnám...pedig ismerem a gyenge pontokat és semmit se ér... :(
nem rossz tank, csak az a 175-ös pen :O

WOT: kissio

(#130871) jr1994 válasza Warton (#130866) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt jól megaszontad :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130872) SoulReaver válasza hitman77 (#130868) üzenetére


SoulReaver
veterán

Persze, kreditért tudod eladni, de vissz is tudod venni, csak asszem egy hónapig.

(#130870) Dr.Én

175 átütésre sok a + - 25% rng.. :)

[ Szerkesztve ]

(#130873) hitman77 válasza SoulReaver (#130872) üzenetére


hitman77
senior tag

Ok, köszönöm. A visszavételt gondolom nem a játékban kell intézni, hanem WG ticket?

(#130874) SoulReaver válasza hitman77 (#130873) üzenetére


SoulReaver
veterán

A játékon belül van lehetőséged vissza venni. Ha kifutsz az időből, akkor már csak gold.

(#130875) Dr.Én válasza SoulReaver (#130872) üzenetére


Dr.Én
veterán

akkor is szívat rendesen :B

WOT: kissio

(#130876) Warton válasza kchryss (#130869) üzenetére


Warton
őstag

A Fury 6-os. A sas nem láthatja a legyeket.

(#130877) notika77 válasza hitman77 (#130868) üzenetére


notika77
senior tag

Egy ideig ne adj el prém tankot, mert a WG most tesztelte a RU szervereken a prém tank beszámítós fejlesztését (meglévő prém tankot be lehet számíttatni egy másik - nem kisebb tierű - prém tank vásárlásába). Ez valószínűleg jön majd élesben az EU szerverekre is hamarosan.

(#130878) Dr.Én válasza notika77 (#130877) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, erre vagyok én i skíváncsi, hogy fog ez szuperálni...megéri-e? :)

WOT: kissio

(#130879) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Van egy 8-9 éves laptopom, amibe csak alaplapi vga van.
Ezzel jobban csak arty-zom, mert annyira gyenge a gépem, hogy játszhatatlan a többi tankkal.
Gondolkodom valami új vas vásárlásán (max. 200-220k-ig), de még nem döntöttem el mi lenne a jobb.
Pc vagy laptop vagy Xbox One S?? :F
Xbox mellett a jóval olcsóbb ár szól.
De ha Xbox mellett döntenék, akkor úgyazzal a felhasználó nevemmel és jelszavammal be tudok jelentkezni, és úgyanonnét tudom folytatni Xboxal a játékot, ahol most laptoppal álok? Mert nem sok kedvem lenne előlről kezdeni.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#130880) SoulReaver válasza libus (#130879) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos, hogy újat kellene kezdened, mert olyan lenne, mint ha másik szerverre regisztráltál volna. Pc -vel nem is keverednek az xbox-osok...

SzVsz. egy Haswel I5 + 8GB ddr3 + gtx 1050 vagy 1060 bőven elég, ha csak wot -ra használod a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#130881) ollie válasza libus (#130879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az XBox-os WoT más játék (nem is ugyanaz a tank állomány a PC-sel), elölről kéne kezdened.

SoulReaver elég jó tanácsot adott a géphez. Annyit hozzátennék, hogy minél magasabb órajelű i5 legyen, és én inkább a GTX 1060-at ajánlanám, mert az én 1050Ti-mel néha beesik 60 fps alá (fHD, és minden maxon grafikában). A gépem az adataimnál, kiindulásnak.

[ Szerkesztve ]

***

(#130882) SoulReaver válasza ollie (#130881) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igen ezt el is felejtettem írni. Haverom az xboxon tolja és ott még nincsenek szlovák tankok sem, viszont sokkal szebben ki van dolgozva a játék.

(#130883) ollie válasza SoulReaver (#130882) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sőt, ott meg vannak olyan tankok, melyek a PC-sben nincsenek. Pl. Chaffee+AMX hybrid, meg más a tier 10-es Britt heavy, prémium Tigris tank, stb.

[ Szerkesztve ]

***

(#130884) libus válasza ollie (#130881) üzenetére


libus
őstag

"néha beesik 60 fps alá" :U
30 fps-nél (ha az a minimum) még folyamatos a játék! Nem? Akkor miért baj ha néha beesik 60 fps alá? :F
Amúgy Pc-ben a választásom egy Core i5-7500 3.4GHz-es proci (mert évente 2-3 alkalommal videót is kódolok, s kell az erő), mellé egy 8GB 2400Mhz-es RAM, és a 1050 Ti-t néztem ki mellé VGA-nak.
Bár a kollégám inkább a 6GB-os 1060-at ajánlja inkább, mert azzal más játékokat is FHD-n tudnék futtatni...
Csak azzal az a baj, hogy 2x olyan drága, mint a 1050 Ti. :(((
Amúgy köszönöm mindkettőtöknek a választ! :R
Eléggé elment így a kedvem az Xboxtól, hogy újra kellene kezdeni azzal. :(((
Akkor inkább egy gépfrissítés, és legalább a videó konvertálás se lesz olyan lassú mint amilyen most. Mert sokszor 12-14 órát is dolgozik a gép mire végez vele. :)

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#130885) ollie válasza libus (#130884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem folyamatos. A filmeknél azért látod folyamatosnak, mert ott elmosódnak a képek a mozgásoknál. Nekem be van kapcsolva a Vsync (60 Hz) és ahogy 60 alá esik az fps, rögtön szaggatottnak érzem a játékot. Mondjuk csak 1-2 mapnál fordul elő, és akkor is csak a legelső kb 10-20 mp-ben, szóval nem vészes, de gondolni kell a jövőre is, ha már valaki gépet vesz.

Persze ha nem kell pl élsimítás, akkor jó lesz a 1050 Ti is. Egyébként az AMD RX 470 sokkal jobb ár/érték arányú, szóval ha nem idegenkedsz az ATI kártyákról, akkor érdemes azon elgondolkodnod rajta, mert teljesítményben a GTX 1050 Ti és a GTX 1060 között van (sőt, közelebb a 1060-hoz), de alig drágább a 1050 Ti-nél.

[ Szerkesztve ]

***

(#130886) wwenigma válasza ollie (#130885) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igazabol mar kezel tobbszálat a WOT szoval nem feltétlen az egyszalas magas orajel es teljesitmeny szamit, igy AMD proci is szoba johet. De en most nem vennek, megvarnam a Ryzen-t. Ha intelre pályázik valaki akkor is, mert le fogja nyomni az árakat vagy ugyanazért jobb intelt kaphat.

Mar inkabb a GPU szamit milyen.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#130887) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

Üdv Urak !

Történt valami változás tegnap óta a játékban, játékkal ? Eddig közepes beállításokkal 120 fps-el ment a játék, tegnap délután óta ez leugrik 60 fps-re és szaggat a játék rendesen. Nem változtattam semmit a beállításokon.
Ha belépek ez a kép fogad :

(#130888) libus válasza wwenigma (#130886) üzenetére


libus
őstag

Ryzen-t még meg akarom várni, addig kibírom már! :K
Mert kíváncsi leszek a teljesítményükre, meg persze a CPU árak is mérséklődni fognak... Legalábbis remélem. :B
Nem idegenkedem az AMD-től sem (bár az Intelt jobbnak tartom), s nézegettem a 470X-et is, de az jóval többet fogyaszt a 1050Ti-nél, és még a 1060-nál is! :(((

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#130889) galervin93 válasza libus (#130888) üzenetére


galervin93
őstag

Nem tudom van-e SSD-d, de érdemes arra tenni a játékot (meg persze az oprendszert).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130890) SoulReaver válasza galervin93 (#130889) üzenetére


SoulReaver
veterán

off: Bőven elég csak az op rendszert, mert a játék nem fog több pfs-el menni, csak hamarabb betölt.

(#130891) libus válasza galervin93 (#130889) üzenetére


libus
őstag

A laptopba SSD van, de ahogy"SoulReaver" írja, attól nem lesz több fps. Ezt tapasztalatból mondom! ;)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#130892) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Üdv mindenkinek...

Tegnap igyekeztem kicsit játszani, karácsony óta először, és úgy tűnik, nálam már tetőzött a WoT...jó ideje.

Az elmúlt évben alig ültem le elé, és mindig úgy léptem ki, hogy "ez egyre idegesítőbb". Miután rengeteg időt öltem bele, így magára hagyni az accountomat, hogy szépen lassan elkallódjon, nem szeretném.

Milyen informális csatornák vannak, ahol tovább tudnám ajándékozni? Persze nem venném zokon, ha valami véletlen folytán engem is megajándékozna valaki valami számomra hasznosabbal...

Köszi,
LZs

Nevermind...

(#130893) Geza26 válasza LZs?! (#130892) üzenetére


Geza26
senior tag

Magyarul el akarod adni ami tiltott! :)

Géza

(#130894) zola96 válasza LZs?! (#130892) üzenetére


zola96
senior tag

jofogas, ebay stb. de ugye az tilos.:D

(#130895) egyedülülő válasza libus (#130888) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Ezen a többet fogyaszt dolgon mindig elcsodálkozom. Havonta hány vajaskenyérrel fogsz kevesebbet enni egy 470 fogyasztása végett? 7/24-be menne a gép még megérteném...talán.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#130896) Geza26 válasza egyedülülő (#130895) üzenetére


Geza26
senior tag

Ha csak 1 millió ember nem így gondolkozna, mint te már sokat jelentene! (környezetszennyezés, stb.)

Géza

(#130897) galervin93 válasza SoulReaver (#130890) üzenetére


galervin93
őstag

Wow, azért ennyire debil nem vagyok, ha anno is tűnök. Objektumok, textúrák gyors betöltése --> lagg megelőzése.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130898) egyedülülő válasza Geza26 (#130896) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Ebben nem mennék bele inkább. Egyfelől zöld kártyám van, igaz nem épp energiatakarékos (980), de nem is amiatt vettem, hogy ezel óvom a környezetet, a másik, hogy szerintem én sokkal jobban hozzájárulok a környezet megóvásához azzal, hogy szelektíven szedem a szemetet, napenergiát használok kiegészítő energiatermelőként, magunk megtermesztünk magunknak sok dolgot a kertben, hogy csak saját példámból induljak ki. Ez, hogy a vga mennyit eszik jelentéktelen dolog a tényleges környezetvédelem felé. Amúgy is az esetek legtöbbjében csak a villanyszámlában gondolkoznak ilyenkor a potenciális vásárlók.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#130899) jozefgucci1 válasza Geza26 (#130896) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem pedig igaza van valahol. Megnézném azokat akiknek energiatakarékos videókari fut a gépében , milyen környezetben élnek . Full energiatakarékos a lakás is ? Minden gépük AA+ besorolású és szelektíven gyűjtik a szemetet is ?
Nekem nem energiatakarékos a gépem ,de pl nálam minden led és a pet palackot+kupakot is külön gyűjtöm és adom le .A központi elosztóim távirányítással kapcsolhatóak és este lefekvés előtt mindet lenyomom a kis pici piros lámpák miatt :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#130900) galervin93 válasza jozefgucci1 (#130899) üzenetére


galervin93
őstag

Sok kicsi sokra megy. Ha egy dolgot környezettudatosabban csinálsz, mint korábban, már az is haladás. Gondoljunk csak bele, hol volt mondjuk 15 éve a szelektív gyűjtés pl.? Ahhoz képest is sokat haladtunk, de rengeteg a pazarlás így is. De sosem baj, ha teszünk valamit a környezetünkért. Ha csak egy szem szemetet szedsz fel az utcán és dobod gyűjtőbe, annyival is előrébb vagyunk.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.