Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130051) rlazol válasza Carasc0 (#130045) üzenetére


rlazol
addikt

Azzal meg aztán pláne ne kempelj hátul, nem csodálom, h pityegtek rád!
Először is heavyvel nem kempelünk. Még low tierként se nagyon, max 1-2 helyzetben (pl Karelia támadó mód Tigrissel). A T34 hull-down ra lett kitalálva, elrejted a testét egy domb mögött és csak a fejét dugod ki, azt lőhetik. Persze be lehet lőni a kupolát, meg ne a JpzE100-val emberkedj és tudd, h oldalról puha a torony is, de nagyon sok lepattintós küldit ezzel csinálnak meg azok, akiknek van.
Amúgy meg NE! Amíg T5ben arra panaszkodsz, h nem tudod, merre menj, addig egy T8as prémmel nem lesz sok sikerélményed. De ezt már mondtuk neked korábban is. Ha ennek ellenére megvetted és használod, akkor miért kérdezel? Hsz gyűjtés?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130052) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na ma szeretett a WoT. 2600 Wn8 57% Wr és sok sok xp, mivel bent volt végig 3 boost :DDD Kövire jön a sz@pó ág majd :P

(#130053) Gyuri27 válasza h1mpi (#130052) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó ha a kis bestiával tolom ikv90b 70% felett vagyok. De te megint artyztál fogadjunk? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#130054) kchryss válasza Carasc0 (#130050) üzenetére


kchryss
addikt

markers.xc-ben "enabled": false legyen és akkor az eredetit használja.

[ Szerkesztve ]

(#130055) Carasc0 válasza kchryss (#130054) üzenetére


Carasc0
őstag

Ezel hála! Így már jobb. Egy utolsó! Megoldható az, hogy sniper módban akármelyik tankra célzok rá, kiirja hogy az hány méterre van tőlem? :R

ollie: Akkor lehet nem figyeltem eléggé... :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#130056) ollie válasza Carasc0 (#130055) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alapból kiírja a játék.

***

(#130057) KisApám


KisApám
addikt

MIKOR jön a frissítés?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130058) h1mpi válasza Gyuri27 (#130053) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vegyesen nyomtam mindent, de volt benne sok arty is mivel azt is húzom és végre meglett a BIA is a srácokra :P ;] Mondjuk sose gondoltam volna, hogy artyval húzni lehet a statot :P

[ Szerkesztve ]

(#130059) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem találtam meg sajnos a beállítást, de a Jactor modpackben kicsit zavar engem a 8x-nél nagyobb zoom sniper módban. Azt hol tudom visszaállítani max 8x-re? Nézegettem a fájlokat de nem leltem ilyesmit.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#130060) Fel válasza KisApám (#130057) üzenetére


Fel
addikt

NEM TUDNI. A tesztje talán elindul a héten. Talán már holnap.

(#130061) BÁ Nutrition válasza Gyuri27 (#130053) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En ma a hatos sved medre figyeltem fel h full op lehet. 15 fok gundep :) bar mivel alacsonyan fekszik a csove lehet gyakorlatban nem annyira beteg de lehet ranezek. Ebben havi akcioban csak a kreditet akciozzak a tankokra? Xp? Modul is akcios? Mert ha nem akkor eleg sok xp kell ahogy nezem

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130062) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#130061) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gundep jó de papír a torony :)

(#130063) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#130062) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az nem baj. Kerdes h mennyi latszik ki belole mikor tud mar loni
Papiron nagyon opnak tunik

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130064) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#130063) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A gun op most lett meg a nagy rá. Még nem fullos ezért nem nyilatkozom, de nem lesz nehéz grind a 7-es

(#130065) kchryss válasza Carasc0 (#130059) üzenetére


kchryss
addikt

camera.xc
"zooms": [ 2, 4, 8 ],

A távolságot elvileg írja alapból a játék. Viszont jacktor modpackban nem tudom milyen célzó van. Lehet ami abban van nem mutatja.

(#130061) @BÁ Nutrition:
Xp akció sosincs tankokra és modulokra. Azok mindig ugyanannyiba kerülnek xp-ben.

[ Szerkesztve ]

(#130066) notika77 válasza BÁ Nutrition (#130063) üzenetére


notika77
senior tag

Kihasználod a -15°-ot és simán lövik a tornyot.

(#130067) BÁ Nutrition válasza notika77 (#130066) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

erre gondoltam h gyakorlatban megse annyi, legalabbis akkor van ertelme ha en mar tudok loni a masik meg meg nem, alacsony agyunal megteveszto

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130068) BÁ Nutrition válasza kchryss (#130065) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

thx. nem tudom beleoljem-e az idom igy. kb massal nem is tudnek jatszani h vegere erjek csak sveddel
vagy mi a tapasztalat?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130069) kchryss válasza BÁ Nutrition (#130068) üzenetére


kchryss
addikt

Tudás, idő, prém fiók + személyes tartalékok függvénye.
Vannak akik 1 hét alatt kihúznak egy 10-es tankot a 2-estől. Én 1 hónap alatt a 7-esig vagy max a 8-asig szoktam eljutni a 2-estől napi 10-40 csatával prém nélkül.
Illetve nálam ami akadályozó tényező, hogy nem bírok 1 tankkal sokat játszani egymás után, kell a változatosság. Így a 10-es tankokig marha lassan jutok el. Inkább szorzózgatok aztán majd meglesznek.
ToTT akció alatt én akkor állnék neki a 10-es kihúzásának, ha már a 8-as meglenne.

(#130070) jagada válasza BÁ Nutrition (#130063) üzenetére


jagada
őstag

Nem csak papír, de jó magas és lomha xar is, ami egy mednél annyira nem jó.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#130071) BÁ Nutrition válasza jagada (#130070) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kempulni jo lesz :)

belerakom a csajokat, felszerelem, potkaja aztan mehet a lovoldozos jatek hatulrol.
nem szoktam nezni a wotinfot, de ott azt irjak h a tott-ban resztvevo tankra 50% legenysegi bonusz is jar, szal mintha premium tank lenne ebbol a szempontbol. reggel meglesem mennyi xp kell a kranvagenig mert elvileg ebbol a medbol is ki lehet huzni ha magas xp-t tudok rajta hozni, aztan meg atvaltom free-re.

szerintem hasonlo jatekot lehet vele tolni mint a t-28al szoktam. bar az gyorsabban lo

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130072) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#130071) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tobb mint fel millio xp. Elvetve

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130073) Papooo válasza BÁ Nutrition (#130071) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam mindkét hatos svéd vas megtartós lett, már a fix legénységüket képzem bennük.
A mednél a kis dpmet jól kompenzálja a csőlehajlás és a pontosság.
A TD pedig olyan mint a szegény ember e-25-je, ugyanúgy lehet vele gonoszkodni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#130074) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Üdv!
Azt nem tudja valaki, hogy magyar fejlesztési ág lesz-e valamikor? :R Úgy olvastam a WOT fórumon, hogy idén még nem valószínű, de jövőre már abszolút lehetséges lenne.

(#130075) lacibacsi válasza Fücsök007 (#130074) üzenetére


lacibacsi
addikt

Majdnem jól tudod. Csak a mondatodban cseréld le a "jövőre" szót a "majd egyszer" kifejezésre, az "abszolút lehetséges"-t pedig a "Serb titkárnőjének a bejárónője már gondolt rá egyszer" kifejezésre...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130076) ollie válasza Fücsök007 (#130074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lenne mit betenni a magyar fejlesztési fába, szóval nem hiszem, hogy lesz.

***

(#130077) Emu válasza Fücsök007 (#130074) üzenetére


Emu
őstag

Előbb lesz lengyel ág mint magyar. (De a sok klón tank miatt kérdéses, hogy bármelyiket valaha beraknák...)

(#130078) Fücsök007 válasza ollie (#130076) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ez ebben a formában kicsit túlzás. Igen nem könnyű megoldani, főként 7-es tier után, de ahhoz túl sok magyar páncélos van, hogy szökőévente 1-1 magyar páncélost berakjanak német vagy svéd ágba. 3 éve még a svéd ág megjelenése is kérdéses volt, ma meg már elég jól megoldották a srácok. :)) Mindenesetre jó lenne tudni hány új ágat terveznek még a játékba.

(#130079) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#130071) üzenetére


galervin93
őstag

Hát, szerintem nem T-28-as a játéka... Pont a csőlehajlás miatt. Inkább keresni kell vele a dombokat. Kifejezetten azokat, amiket amúgy nem használtál, mert ez sokszor azok mögül is ki tud nézni. Keresni kell a váratlan helyeket, ahonnan nem számítanak ellenfélre, mert "nem szokott jönni". Elég ha csak pár tíz méterrel a megszokott hely mellett mész fel egy dombra, egy meredekebb részre, máris ott a meglepi, a gyors célzás miatt te gyorsan tudsz is lőni, akár kettőt is. Jó gép összességében, bár tényleg lomha, de a 15 fokos süllyedés sok mindent megenged, lehet "kreatív" az ember.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130080) Fücsök007 válasza Emu (#130077) üzenetére


Fücsök007
őstag

Úgyis a profit a fő szempontjuk, tehát ha mérhetően hoz a konyhára egy-egy ilyen fejlesztés, akkor nem fogják kapásból elvetni az ilyen ötleteket. (És nem csak magyarokat/lengyeleket érdekel a dolog.) :B De ha van új infója bárkinek a témában, az megoszthatná itt a fórumon. :R

(#130081) Geza26 válasza Fücsök007 (#130080) üzenetére


Geza26
senior tag

Azért a svéd tankok új színt hoztak a játékba, a magyar/lengyel tankok sok újat nem hoznának.

[ Szerkesztve ]

Géza

(#130082) galervin93 válasza Geza26 (#130081) üzenetére


galervin93
őstag

Hm, pedig elképzelem a magyar hangokat. "lepattant b*zmeg", "megint csak kritikus, hogy az a mocskos...."... :-D A legcifrább legénységi hangjaink nekünk lennének. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130083) jozefgucci1 válasza galervin93 (#130082) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért szerencsére abban a korban nem volt jellemző ez a fajta megnyílvánulás. :DDD
A Magyar ágat amúgy közösen egy másik országgal tudnám elképzelni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#130084) zola96 válasza jozefgucci1 (#130083) üzenetére


zola96
senior tag

Mert régen nem volt káromkodás.. :W

[ Szerkesztve ]

(#130085) ollie válasza Fücsök007 (#130078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tier 10-et könnyű megoldani egy lángoló, kamikaze metrószerelvény képében. ;]

***

(#130086) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#130079) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mentem par kort a 3as lighttal pont ilyen ahogy irod. ha a 6os is ilyen akkor megjobb mint gondoltam :) tobbet megenged mint a t-28, mastery nem lett meg a 10 csata alatt de mondjuk a legenyseget se kepeztem at ra. mindegy, megvan mar 4es med is. holnap lenyomom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130087) galervin93 válasza jozefgucci1 (#130083) üzenetére


galervin93
őstag

Részben. Illetve másrészt meg nem lépten-nyomon, mindenfelé a nagyvilágba, csak szépen csendben a "megbízható" szűk baráti társaságban...
Persze azóta formája is sokat alakult, meg hát bővült ez a csodás nyelvtani kép... :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130088) rlazol válasza Fücsök007 (#130078) üzenetére


rlazol
addikt

Nem hiszem, h lenne elég magyar tank. A legtöbb vonalon, ideértve az oroszt, a német alsó medet, és az amerikait is, bőven csak második vh utáni tankokkal sikerült megoldani a T10 kérdést. De szigorúan véve már az IS3 (T8) is oda tartozik. A második vh után magyar harckocsigyártás vagy tervezés nem volt, szovjet importtal oldottuk meg. Pár álmodozó mérnök összedobott ugyan egy skiccet, ebből csinált is valaki pár hónapja egy T9-10re is ballanszolható TD-t grafikát, de az TD, aminek semmi előzménye nincs.
A játékban lévő magyar tankok a Turán III és a Toldi, amik a második VH-s magyar harckocsifejlesztés csúcsai voltak, T3-ba lettek ballanszolva. Ez reális is, mert a Pz IVD, ami T4es, lényegesen jobb volt ezeknél minden tekintetben. TD-t nem gyártottunk csak tankelhárító ágyú formájában, fel se merült, ahogy önjáró löveg sem. 1944-ben felmerült a Panther (az alap (T7), nem a játékban Panther II-ként futó "G" (T8)) licenszének megvásárlása, de ebből se lett semmi.
Magyarul amit lehetne csinálni, hogy a most ingyen megkapott Turán-ból és a prémként árult Toldiból megcsinálni T4-ig, a papíron lévő továbbfejlesztéseikre és a gyártási tervekre hivatkozva német klónokkal (a IVD licenszét meg is vettük, talán valami el is készült) feltölteni T7-ig, aztán a fenti rajzokból összeeszkábálni T8-10 járműveket, amik között viszont lenne TD is. A prém vonalat meg oroszokkal oldani meg.
Elég erőltetett, a Toldi&Turán beépítés, átalakítás komoly probléma (mi legyen azokkal, akik pénzt adtak érte?) erős legénységkiosztás váltás a T4-5; T7-8 majd T9-10 körül, utóbbi esetleg osztályátképzéssel. És mindez egy rakat klón tankért, ami semmivel nem lesz jobb az eredetinél. A magyar játékosok közül se mindenki esne neki, hát még a külföldiek. A Svédeket is teljes erővel nyomni kell akciókkal, hogy menjenek, pedig azok elég spéci járgányok.
Ami reális, az egy térkép, meg még egy-két prém tank.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130089) Fücsök007 válasza rlazol (#130088) üzenetére


Fücsök007
őstag

És a T55-ös alvázra épült Tigrist se hagyjuk ki a sorból, ha már itt tartunk. :D
Az biztos, hogy a játék nem törekszik mindig halálpontos adatok alkalmazására, és a történelmi hűség sem feltétel, emiatt van lehetőség jól belőni/kiegyensúlyozni minden tier-t. Igen, sok klón lenne/kellene, de a fórumon azt olvastam, hogy már lengyel és magyar hanganyag egyaránt készülőben van, tehát ha ez igaz, akkor nem veszik félvállról a dolgot.
Egy biztos, egy ilyen ág létrehozása annyira abszurd, hogy az már gyönyörű. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#130090) rlazol válasza Fücsök007 (#130089) üzenetére


rlazol
addikt

Hol olvastál ilyet?
Én amiatt nem gondolom, hogy lesz a közeljövőben, hogy mind az olasz, mind a lengyel piac nagyobb és a műszaki történelmük is alkalmasabb rá, másrészt, akkor nem tették volna a két legismertebb magyar harckocsit a német ágba prémium ill. ajándék járműként. Onnan áttenni egy sima magyar fejlesztési fába komoly PR fejtörő. Eddig egyedül a Károllyal tették meg, de az CW ajándék volt.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130091) Fücsök007 válasza rlazol (#130090) üzenetére


Fücsök007
őstag

Vagy 2 hónapja olvastam, de már nem emlékszem melyik fórumon, természetesen ez a hír nincs jelenleg megerősítve. Úgy tudom egy önálló olasz ágat nem terveznek jelenleg, mivel náluk szintén rossz a felhozatal tankokból, és túl sok a kicsi tier-be illő tankvadász.
Ezek az értelmesebb jelöltek:
Tier 1: L5/30 (italian version of the Renault FT)
Tier 2: Carro d'assalto modello 36
Tier 3: L6-40
Tier 4: M14/41 // M15/42
Tier 5: Carro celere sahariano (M16/43). (Based -not copy- on the crusader, just like the VK 30.01D and 30.02D are based on the t34)
Tier 6: P26/40 (the P30/43 dind't actually exist, it is the P43)
Tier 7: P43 bis

(#130092) inferno88 válasza rlazol (#130088) üzenetére


inferno88
őstag

Mondjuk szerintem még az a "hibridizáció" lenne érdekes, ahol keverednek az alkatrészek. A konzolos verzión pl. van AMX Chaffee. Chaffee alvázon AMX táras torony. Elfogott német tank átépítve részben, ilyesmi. Valamelyik nap láttam Jingles jóvoltából a yt-n Console Peasants címmel :DD

Semper fi!

(#130093) Viktoár


Viktoár
addikt

Szerintem pont leszarják hogy melyik nemzetnek mennyi és milyen tankja van/volt.Minden tankból tudnak csinálni bármilyen osztályú tankot ha kell mert a korhűség régóta nem létező dolog a játékban.
Az egyetlen mozgatórugó a pénz!Ha van benne elég akkor megcsinálják,ha nincs akkor felejtős.

Hiszen a balanszolás is rendben van (mondják ők) csak ne kelljen hozzányúlni.(közepes vs nehéz tankok) :D

Üdv:Viktor

(#130094) zola96


zola96
senior tag

Turán III-at lehet valahogyan még szerezni?

(#130095) CirrMee válasza zola96 (#130094) üzenetére


CirrMee
addikt

Megvárod, míg legközelebb megint árulják. Dettó, mint én tettem a SkoriGével... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#130096) zola96 válasza CirrMee (#130095) üzenetére


zola96
senior tag

csak a feeling kedvéért.:D

(#130097) rlazol válasza Viktoár (#130093) üzenetére


rlazol
addikt

Alapvetően igazad van, de a Turán III-at nem tolhatják fel T7 szintre, a "magyar" párducot se T10-re. Minden tanknak legalább papíron létező tank az alapja, +/- 1 tiert aztán lehet tekerni, de ha egy tankon alapvetően 88 mm volt a legnagyobb löveg, akkor a 100-ast még elviseli, de a 120as már hülyén adja ki magát. Kéne olyan magyar tank, ami alapvetően egyenértékű a Tigrissel/Párduccal, a többit talán T44/T54 variánsokkal meg tudnák oldani, de jól mondod: nincs ebben annyi pénz, hogy megérje egy vonalat 80%ban klónokkal feltölteni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130098) kchryss válasza Fücsök007 (#130091) üzenetére


kchryss
addikt

Lengyel ág biztos jön, ezt már megerősítették korábban. Ez nem is meglepő hiszen eu szerveren a legtöbb játékos lengyel. Siemkáék hirhedtek a többi játékos körében. :)

A magyar tech tree-vel Karika foglalkozik szorgalmasan.

Így születtek a magyar prémium harckocsik #1: A kezdetek
Így születtek a magyar prémium harckocsik #2: Elvetélt tervek
Így születtek a magyar prémium harckocsik #3: Miért nem lesz magyar fejlesztési fa
Így születtek a magyar prémium harckocsik #4: A klónok támadása
Így születtek a magyar prémium harckocsik #5: Magyar prémium tankok kiválasztása
Így születtek a magyar prémium harckocsik #6: A Toldi III megalkotása

Magyar harckocsik magyar fórum

Magyar harckocsik wg fórum (angolul)

Lehetséges Tier 10-es magyar tank

Mint látható Karika már évek óta ostromolja a wg-t a magyar fával kapcsolatban. Becsülöm a sok munkáért amit beleöl ebbe a projektbe. :)
Szó volt arról is, hogy a hiányos fával rendelkező nemzetek (magyar, olasz) egy közös európai tech tree-t kapnak. Ezzel kapcsolatban ha jól rémlik volt nemrég egy fejlesztői hír, hogy megint gondolkodnak rajta.

Szerintem majd lesz magyar vagy részben magyar ág a wot-ban, de nem 2017-ben.

(#130099) ollie válasza kchryss (#130098) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden pénz kérdése. Ha elég sok bevétel van Magyarországról ahhoz, hogy fedezze a magyar ág fejlesztési költségeit, akkor lesz. Ellenkező esetben nem. Na és én ezért kételkedek benne hogy lesz.

***

(#130100) Fücsök007 válasza kchryss (#130098) üzenetére


Fücsök007
őstag

Arról nem tudtam, hogy már megerősítették a hírt. Karika minden fellelhető dokumentumot elküldött, tehát ebben mi jóval előrébb járunk mint az olaszok. Náluk nem volt senki, aki 3-4 éve lelkesen elküldött minden fontos adatot, hogy valós 3D-s modellek készülhessenek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.