Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131451) ollie


ollie
MODERÁTOR

Töröltem egy hirdetést a topikból, tiltja a szabályzatunk a fórumban való hirdetést, az accountok eladását meg pláne.

[ Szerkesztve ]

***

(#131452) kchryss


kchryss
addikt

Nem vagyok irigy, de a régi prém tank rendszer jobban tetszett. Amikor még egy prém tank semmilyen tulajdonságával sem volt a legjobb a normál tankokkal szembent. Ez a skorpió, liberté, patriot, defender vonal túl lett tolva. Ráadásul a liberté és a defender nagyon noob biztos tankok. Hiába tudom én belőni ha a csapatom nagy része idióta és nem tudja hol kell lőni, de azért kimegy elé meghalni hogy aztán egyedül maradjak többszörös túlerővel szemben.
Lehet úgy érzik a fejesek a wotnál, hogy életciklusának vége felé közeledik a játék és ezért mentek el a pay2win irányba. :((

[ Szerkesztve ]

(#131453) h1mpi válasza kchryss (#131452) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez biztos így is van. Kevés új játékost tudnak találni, a régiek, pedig vagy megkeresik klánba a prémre valót vagy fizetnek havi 5K-t, amiből a kedves WG nem él meg. Még kirántják belőle, amit lehet ez tipikus példája ennek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131454) Carasc0


Carasc0
őstag

Van ennél jobb OP T8 heavy prém tank mint ez az OBJ?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131455) h1mpi válasza Carasc0 (#131454) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Patriot szerintem a dpm és a löveg miatt jobb

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131456) fradi81 válasza Carasc0 (#131454) üzenetére


fradi81
veterán

botoknak ennél jobb szerintem nincs.

moto g72, Ninebot d28e

(#131457) Carasc0 válasza h1mpi (#131455) üzenetére


Carasc0
őstag

Meggyőztél. Marad a T34 és a Scorpion prém tankoknak. Ezek megvannak. Hoznak azért eleget a konyhára. :K

Másik kérdés!

Scorpion G legénységének megvan az 1. képessége (100%):

- Parancsnok: lámpa
- Többi: álcázás

Kérdés: Melyik legyen a 2. képesség a tagoknak?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131458) kchryss válasza Carasc0 (#131457) üzenetére


kchryss
addikt

álca - helyzetfelismerés - kuplung égető - pillanatkép (asszem ez lett a snap shot magyar fordítása, kapáslövés helyett)
Vagy parancsnoknak álca és a többire javítás.

(#131459) Motyi válasza h1mpi (#131453) üzenetére


Motyi
senior tag

Ez biztos így van.... Közel 6 millió aktív WoT játékossal akik száma nem csökken biztos totál be vannak szarva a WG-nél. Haldoklik a WoT... Ez pont olyan szintű hozzászólás volt, mint a WT vagy az AW megjelenése előtt jött a sok mongoloidtól, hogy most aztán csődbe megy a WG, mindenki átmegy azokra a játékokra, mert mennyivel jobbak lesznek. Mi történt? Semmi.Ebbe a játékba még rengeteg év van, akár egy évtized is lehet.Ha csak tizede ennyi játékos lenne is megérné a cégnek...

(#131460) Dr.Én válasza Motyi (#131459) üzenetére


Dr.Én
veterán

Erre azt tudom mondani, hogy beszipkázott.. fogok rá költeni..mert sajnos egy hangyafasznyival akkor jobb..
De nem én vagyok az egyetlen ki ezt teszi.. Szóval WG még jó ideig lessz...
Fognap jönni a jobbnál jobb prém tankok mellé...és az fogyni fog ezerrel..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#131461) h1mpi válasza Motyi (#131459) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor miért csak a tomatoknak kedveznek? Minden frissítés és prém tank a tomatoknak jön ki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131462) galervin93


galervin93
őstag

Ez is betyáros...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131463) emre válasza h1mpi (#131461) üzenetére


emre
veterán

Ezt nem értem. Kifejtenéd?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131464) rlazol válasza h1mpi (#131461) üzenetére


rlazol
addikt

mert több a tomato, mint az unikum.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131465) h1mpi válasza emre (#131463) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Legutóbb megjelent prém tankok: Patriot, Liberté, Defender mind bolond biztos tankok, amikkel a vér istvánok is elvannak nem lövik ki őket 10 mp alatt

Type5HT+troll gun: vér istvánok mekkája, troll páncél, 8-as francia arty gunnal. Bármibe 400-500-at belever, igazi skill kell hozzá vagy elég ha csak van egy kezed...

Lehet én látom rosszul, de ebből nem az 1500-as ++ wn8-as játékosok profitálnak, mert ők elvannak más tankkal is

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131466) SoulReaver válasza h1mpi (#131465) üzenetére


SoulReaver
veterán

Úgy van ahogy mondod. Botoknak kedveznek a wg-sek, mert azok nem veszik a fáradtságot, hogy megtanuljanak játszani..

(#131467) Carasc0 válasza h1mpi (#131465) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem bántásként, de én 2 hónapos friss játékos vagyok, és nekem tetszenek a trolltankok. Sikerélményem van velük és keresek is vele, hogy könnyebb legyen majd kifejleszteni a többi tankot. Nem értem ezzel mi a baj.

Most voltam egy olyan meccsen aki egy Defenderrel nem tudott kilőni 20 méterről, pedig tiszta célpont voltam és még a lövegem is megsérült. Simán mellém lőtt, és kiírtottam. Tehát hiába a prém 8-as tank ha nem tudja az illető használni, kilövik. Ez a mi oldalunkon is előfordulhat. Sztem ez inkább kedvez a taktikusabb tapasztaltabb játékosoknak, mint hogy rontana. Easy aim easy kill easy win. Sztem ez tök jó. :)

Egy profi tier X-es játékos rommá lövi a prém 8-as kezdőket... Ez is csak kedvező...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131468) h1mpi válasza Carasc0 (#131467) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ez a baj látod, 2 hónapos játékosként max tier6-ban szabadna lenned, erre tier 8-10-ben vagy. Neked még nem kellene ott lenned majd fél év múlva esetleg. 2 hónap alatt nem lehet megtanulni a tankokat, pályákat, taktikákat, egyszerűen ha a legnagyobb pro vagy akkor sem lehet.

Egy profi tier X-es játékos rommá lövi a prém 8-as kezdőket... Ez is csak kedvező...

Főleg ha az én csapatomban van 4-5 ilyen, akkor lesz 2-15 az állás 5 perc alatt... egy pro játékosnak nem kell tomato, Ő a zöldeket és kékeket is rommá lövi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131469) Carasc0 válasza h1mpi (#131468) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez nevetséges. Utolsó meccsemen is majdnem 4k-t sebeztem. Akkor ezt betudhatom annak hogycsak azért sikerült mert prém tankkal vagyok? Nem értek egyet. A 4k sebzés igenis a Scorpion tank helyes használatából ered. Öltem őket, sebeztem, campeltem mert TD vagyok és nyertünk. Profik nem ezt csinálják egy nem prém TD-vel? Ők miben csinálják jobban hogy 4K vagy több sebzésük legyen (ami által haladóknak számítanak és nem kezdőknek) :F

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131470) jagada válasza Carasc0 (#131467) üzenetére


jagada
őstag

A T8-asokat T10-el rommá lőni nem nagy hőstett!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131471) h1mpi válasza Carasc0 (#131469) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 4K jó eredmény, de ez hányszor hozod 10 meccsből? Mi az ingame neved?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131472) SoulReaver válasza Carasc0 (#131469) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem nagy tudomány a scorpionnal összelőni 4k-t, saját tiben, de még magasabb tierben sem. Gyors, pontos, aránylag nagy alfával... Az is egy bot biztos tank.

(#131473) Carasc0 válasza h1mpi (#131471) üzenetére


Carasc0
őstag

Kiszámíthatatlan. Pályafüggő és csapatfüggő (meg tank, legénység, képességek, felszerelés függő)... Profik ide vagy oda, nem lehet megmondani. Annyi tényező van, hogy nem igaz.

10-ből sztem 1 hozom max. Lehet hogy ez gagyi eredmény, de én elégedett vagyok... És így is tanulom a mapokat, a helyeket, a helyzetfelismerést. Előny mindenképp...

SoulReaver: Hát arról nem tehetek hogy egy nem prém tier 8 TD nem képes ekkora sebzésre vagy nem olyan jó az alfája meg a DPM-je... Nyilván nehezebb akkor összehozni a 4k sebzést... De akkor sem ítélem el...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131474) h1mpi válasza Carasc0 (#131473) üzenetére


h1mpi
nagyúr

870 az átlag sebzésed vele és 451 a wn8 értéked. Ez csúnyán az átlag alatt van, tehát láthatod nincs még tier8-10-ben keresni valód, mert nem lövöd meg a hp-d csak kb a felét. Ez nem bántás ez tény. Pedig ez még egy OP tank is. Na látod itt igazol, hogy Te akinek 302 a wn8 értéke ezzel átlag felett lősz. Tehát élményt ad pénzért. Te örülsz a WG örül. Ahogy látom a legmagasabb nem tier8 tankod a tier6-os JgPz IV, amivel 260 az átlag dmg-ed. Ez nagyon kevés. Értsd meg, hogy nem való Neked még a tier 8 tank. Majd 3-4K csata után esetleg. Nézd vissza az én történetemet 2.5 éve kezdtem és ugyanilyen voltam mint Te, azt hittem csak a baromságot nyomják itt, pedig nem, így visszanézve igazuk volt, amikor lebeszéltek, hogy halomra vegyem a prém tankokat. Itt a statod a legjobb tankjaiddal: (nekem 1500 csata után 523-as volt a wn8-am szóval nem voltam sokkal jobb, mint Te)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131475) SoulReaver válasza h1mpi (#131474) üzenetére


SoulReaver
veterán

De ő az a tipikus wg player, hogy az élmény a lényeg, nem a tudás... Nincs benne verseny szellem, se tudás vágy...

(#131476) Carasc0 válasza SoulReaver (#131475) üzenetére


Carasc0
őstag

Versenyszellem? Tudásvágy? Hol kötelező nekem ezt az elvet vallanom mikor játszok? Más is írta már nekem a fórumon, hogy a játékélményre törekedjek. Azt is teszem. Akkor őt is tessék szidni, mert ilyet mert nekem javasolni. Az a cél, hogy nyerjünk... erre törekszem. Ezek szerint ez hiba?

WN8 meg különösebben nem érdekel...

Illetve (már elnézést), de hadd én döntsem el, mikor, mennyit játszok és melyik tankkal. Ez nem önfejűség, mert az alapszabályokat betartom. Nem értem még mindig mi a gondotok... Bár nem zavar... :U

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131477) SoulReaver válasza Carasc0 (#131476) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nincs itt gond... :) Élvezd csak a játékot. Jól teszed...

(#131478) emre válasza h1mpi (#131465) üzenetére


emre
veterán

Továbbra sem értem a problémádat.
1, A wot egy üzleti modellre épül...nyilván a prémium előfizetésekből kevesebb a bevétel, kompenzálni kell, prémium tankokkal. Az hogy ezek még használhatóak is nem hinném hogy túl nagy probléma. Szerintem ez egy baromi értelmes felismerés a WG részéről hogy rengeteg potenciális játékost veszítenek, mert egy csomóan nem akarnak a fejlesztéssel vesződni, de használható tankkal szeretnének játszani.
1a, Ha valamelyik annyira op akkor játssz azzal.
2, Max 2k csatával bármilyen bot megszerezheti első t10-es tankját, eddig is így volt eztán is így lesz.
3, Igazából nincs bolond biztos tank.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131479) h1mpi válasza Carasc0 (#131476) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem semmi bajom nincs semmivel csak leigazoltad az elméletemet, hogy a WG a tomato játékosokra fejleszti a tankokat, ezt mondom én is Te is. Neked ez jó Nekem nem, max ha a másik csapatban vagytok, de akkor se jó, mert a játékélményt rontja. Ha nem lennének ilyen OP 8-as tankok a kezdő playerek nem vennék meg őket. De mivel OP-ok megveszik és boldogítanak minket tier 8-10-ben.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131480) h1mpi válasza emre (#131478) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nem probléma csak észrevétel, hogy az utóbbi időben nagyon elment a fejlesztés ebbe az irányba. Eddig ez nem volt ilyen észrevehető. Tudom, hogy üzleti modell a dolog, de vannak határai amik már nem tesznek jót a játék jövőképének.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131481) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#131479) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

teljesen mind1, egy tomato op tankkal se fog rád veszélyt jelenteni, viszont ha ate csapatodban van még mindig jobb ha egy ilyenben ül, mint egy normálban ahol az első percben kilövik. itt meg a troll páncélzat miatt akár 5-6 percg is kihúzza, talán még sebez is :D sztem semmi probléma azzal, hogy hoznak egy kis játékélményt is a prém tankok.

(#131482) Motyi válasza h1mpi (#131461) üzenetére


Motyi
senior tag

Már elnézést, de ezzel a tankkal egy tomato ugyan úgy szarul játszik mint bármelyik másikkal.
Pont most mentem egy kört vele, az ellenfélnél 3 volt szakaszban... Jóféle kis tomato hármas, rakás szar statokkal. Hozták is amit kell, a nagy semmit.

Ezzel a tankkal a wg az unicumoknak kedvez max, az ő kezükben nagyon op, de ugye kevesen is vannak, nem fog beborulni a balansz.

(#131483) h1mpi válasza Motyi (#131482) üzenetére


h1mpi
nagyúr

értem, és milyen ez a tank amúgy? Megéri az árát?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131484) kchryss válasza Carasc0 (#131476) üzenetére


kchryss
addikt

Az a gondjuk, hogy mivel nem sebzed le a saját hp-dat sem átlagban így többnyire a csapatod hátrányára vagy nem előnyére. Ezt jól is tükrözi a 35%-os győzelmi arányod. A vereség általában nem élvezetes.
Abban viszont igazad van, hogy ezzel is ugyanúgy tanulhatod a dolgokat, megteheted. Neked jó így, a csapattársaidnak nem feltétlenül ...

Abban meg emrének van igaza, hogy ebben semmi újdonság nincs, régebben is így volt. A botlistát még mindig a Löwe vezeti szerintem. :)

(#131485) Gyuri27 válasza kchryss (#131484) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az emillek. 90%-k megy hátra vagy áll a bázison és várja a spotot. Embertelen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131486) Carasc0 válasza kchryss (#131484) üzenetére


Carasc0
őstag

Ez akkor lenne full igaz, ha állandóan miattam veszítenék el a meccset. De mikor én maradok egyedül 5-6 ellenfél ellen, akkor mi a fittyfenét csináljak....

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131487) fradi81 válasza Carasc0 (#131486) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor is lehet még lőni legalább egyet, így ki is jön vele az átlagsebzésed :D

Egyébként meg nem kell megvárni hogy egyedül maradj, menni kell előrébb.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#131488) Motyi válasza h1mpi (#131483) üzenetére


Motyi
senior tag

Nekem nem tetszik :P Az a baj, hogy papíron van páncélja és ezért logikusan első vonalba akarsz vele menni. Aztán jön a szopi, hogy belövik a kis kupakokat, a torony jobb oldalát (ahol kisebb a lövegpajzs, az is "gyenge" pont - 230 pen viszi) és az óriási alsó lemezt. T8-ban nagyon jó vele menni, de felette necces. T9-10-ben ha az ellenfélnél top tierben vannak heavy tankok akkor már nem érdemes frontvonalba menni mert simán belőnek. A support ezzel a tankkal meg olyan lutri. Ha szerencsés vagy és betalálnak a lövések + a csapat is jó akkor boldog vagy ha nem akkor simán jön a 0 sebzéses kör. Ja meg ugye a nulla látótáv. Ha nem akarsz totál vaksi lenni, akkor kell a sok skilles legénység, optika meg prémkaja )és emiatt prém javító és elsősegély csomag szóval meccsenként még ha leárazáskor betárazol akkor is -30k-val indulsz...). Kezdetben nem érdekelt, de sokszor a csata végén amiatt haltam/buktunk mert jöttek a láthatatlan tankok skulói.
Patriot/Liberté/Scorpion G ezerszer jobb. Számomra.

[ Szerkesztve ]

(#131489) kchryss válasza Carasc0 (#131486) üzenetére


kchryss
addikt

Nézd másik oldalról. Ha nem rajtad múlik akkor miért nem 50-50 a győzelem-vereség arányod, miért 35-65?
Nem azt mondom hogy minden csata rajtad megy el és nincs olyan amit te hozol le, de az átlagok magukért beszélnek. Van még mit fejlődni, de ez kezdőként teljesen normális, én sem voltam jobb ennyi csatánál.

(#131490) SoulReaver válasza Carasc0 (#131486) üzenetére


SoulReaver
veterán

Semmit. Ezért kellene tudnod azt a csata elején, hogy merre menjél, hol tudsz sokat sebezni. Ha ez meg van, akkor már többet tettél, mint az aki elmegy a csata első felében meghalni.

(#131491) Motyi válasza Carasc0 (#131486) üzenetére


Motyi
senior tag

Persze nem mindig, de ha mondjuk többször ennyi lenne az átlagsebzésed akkor nem maradna a meccs végére ellenség. De majd idővel úgy is belejössz. Ha meg nem akkor is az a fontos, hogy élvezed a játékot. A többi csak duma :)

(#131492) galervin93 válasza Carasc0 (#131486) üzenetére


galervin93
őstag

"...ha állandóan miattam veszítené[n]k el a meccset" - miattad IS! Minél gyengébb egy játékos, annál többször veszít miatta (IS!) a csapat. Egy unikum is követ el hibákat, miatta (IS!) megy el csata - csak sokkal kevesebbszer, mint egy gyengébb játékoson. De ez nem baj, most kezdted a játékot, teljesen természetes, hogy így van.
Pontosan azért tudtak 5-6-an rád esni, mert az elején nem vettél fel megfelelő pozíciót, nem osztottál sebzést. Lehet hogy csak egyedül tetted volna ezt és lehet hogy ugyanígy kikaptok, de megtetted volna a dolgod, nem rajtad múlt. Ha minden meccsen hozol egy sebzést szintet, az idő után a győzelmek arányában is meg fog mutatkozni. Bárhogyan is nézzük, hosszú távon a sebzés és a győzelem korrelál egymással. Ezt kell felismerni. És persze ahogy okosak megmondták már, tanulni, tanulni, tanulni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131493) h1mpi válasza Motyi (#131488) üzenetére


h1mpi
nagyúr

okké kössz akkor marad a shopban, nem volt nagy kedvem amúgyse megvenni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131494) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

Most kaptam egy emailt, miszerint WG megajándékoz egy 30%-os kedvezménykuponnal a prémium shopban bármire, ami nincs már leárazva. Elvileg március 12-ig jó.

Fogalmam sincs milyen apropóból...

Ha jól vettem ki, akkor az új orosz heavy megérné?

Köszi,

Nevermind...

(#131495) adrian360


adrian360
őstag

37 % winratet lehozom úgy hogy meg sem mozdulok és nem lövök egy darabot se. t34-el csinálsz 520 átlagsebzést, ezt kb tier 6-os szint.
Nincs baj azzal hogy így játszol, ha neked jó így, játsszál, de ne mond azt hogy jól játszol skorpival, vagy bármi mással

(#131496) hitman77 válasza LZs?! (#131494) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Biztos, hogy a premium shop-ba érvényes? Én is kaptam hasonlót, de az a normál shop-ba volt érvényes pólóra, bögrére, modelre meg ilyenek.

(#131497) jagada válasza adrian360 (#131495) üzenetére


jagada
őstag

520 átlagsebzés az kb. tier 4 szint. Elég sok betli köre lehet ha ez az átlagja.
Ül a bokorban míg elhal az egész csapat, forgatgatja a tornyát, gyönyörködik a tájban aztán meg csodálkozik, hogy ráesnek 5-6-an. GJ

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131498) Carasc0


Carasc0
őstag

Nem kell megenni na! Én így játszom és majd fejlődök szépen. De akkor is nagy siker nekem egy 4k sebzés.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131499) h1mpi válasza Carasc0 (#131498) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha így állsz hozzá, akkor sokat fogsz fejlődni és keveset leszek itt szétszedve. :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#131500) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sajna elsőre nem adta be az ászt de ami késik :DDD Hatodik csatára beadta :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.