Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131601) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#131600) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt irtam neki en is h alapvetoen itt eleg sok lehetosege van h tanacsot kérjen, csak az a kerdes h megfogadja-e oket

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131602) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Engedjetek meg, hogy en is hozzaszoljak a Carasc0 kontra PH perhez :DD

Mindenki - a gyenge, a kozepes, a jo, a nagyon jo, az unikum, es szuper unikum jatekos - ertse meg, hogy vannak olyan jatekosok, akiket nem izgat statisztika, wr, gunmark, tanks mastery stb dolgok.Egyszeruen csak szorakozni akar - ez alatt azt ertsd, hogy lo a tankkal, semmi egyebet - a jatek elejen en is igy voltam, mentem ki a mezo kozepere, aki ott volt az lottem, gozom nem volt gyenge pontokrol, meg egyeb ilyen hulyesegekrol, nem is izgatott egyaltalan, en csak siman lovoldozni akartam a tankokkal, aztan csodalkoztam, hogy je', ki lehet fejleszteni a kovetkezo tankot, nosza tegyuk meg, mert gyult mar ra epp
eleg XP - nem izgatott hogy az XP-t 100-assaval csinaltam, azaz 1 csata helyett 10 csata alatt gyujtottem ossze, ezek olyan dolgok voltak, amik teljesen hidegen hagytak - szoval csak szorakozni akar, mert van 1 folos oraja, nincs neki ideje sem kedve, meg nem is erdekli a pancelatutes, a sidescrape - mondjuk azt sem tudja hogy mi az, szoval hogy is izgatna magat, olyasmi felol, amirol nincs is tudomasa, nemde ?, nincs neki 10 oraja ra, hogy bemagolja a lovegek pancelatuteset tankonkent, egyaltalan hogy megtanulja hogy milyen tankok vannak a jatekban, ez mind mellekes, nem is erdekes, a lenyeg a szorakozas, a lovoldozes, az ugye mar kerdeses, hogy mekkora sikerrel.
Peldaul en - es itt most nem rohogni !!! :(( :DD - kb az 5 ezredik !!! csatam korul (ha jol emlekszem) tudtam meg, hogy van belso nezet, azaz a Shift, addig kulso nezetbol lovoldoztem a TD-kkel es esetleg mas tankokkal - meg lehet nezni :C [link]
hogy milyen eredmenyeket csinaltam a Hetzerrel, Stuggal, Jadgpz IV-el, mar a JP-nel jartam, amikor asszem itt a forumon valaki veletlenul be nem irta, igy szereztem rola tudomast.Eddig leirtam, hogy kb hogy gondolkodhat, erezhet egy Carasc0-hoz hasonlo kaliberu jatekos (pl en, az elso 5000 csatamig), habar
- es majd erre figyeljen fel Caras0 - mar tier 2-3-ban szoget utott a fejembe, hogy mi a feszkes feneert nem tudom en beloni a KV-1-et ?! Igen ? Na megallj, az anyad joistenit ! ugyesen kikerestem azt a jarganyt, amit elmeletileg ki tudtam viszonylag hamar kutatni, nevezetesen a Marder TD-t es minek a 103 vagy ilyesmi atutese mar biztositotta, hogy nemi sikerrel at tudom utni a Tier 5 mumusat, a KV-1-et.Persze a jatekstilusom igy is csapnivalo volt, de legalabb mar megtettem az elso lepest, gondolkodtam, hogy hogyan tudnek lebirni egy KV-1-et, es mifele jargannyal.Aztan elindultam a nemet TD es kozepes, meg nehez tank ag mellett a ruszki kozepes, nehez, es az amcsi kozepes es nehez agon is, sok csatat vivtam, napi 8-10
ora jatek, kozben figyeltem dolgokra, a jatekon belul irtak, hogy egyes tankokat hol lehet megloni, aztan en is fedeztem fel magamnak weak spotot - ilyenkor voltam a legboldogabb.Kozben bosszantott egy rakas dolog, amit nem ertettem, pl meg az elejen ugye, 2011 es 12-ben pl a 6os tankok is osszekerultek 9es
tankokkal is, nem ertettem, hogy valaki a messzi tavolbol lo ram, es en nem latom, hogy letezik ? Akkor rakerdeztem a forumon a dologra, es nagyjabol felvilagositottak, hogy hogy is mukodik a dolog, de akkor is sok vita folyt mar a spotolasi tavolsagrol es egyebekrol.Es akkor meg nem beszeltem 1-2 dologrol, ami elosegitette azt, hogy a piroskak nagyon is pirosak, a lilak meg sotetebb lilak legyenek, nevezetesen az akkori premtankok (Type 59, KV-5 stb) es a premfiok nyujtotta elonyokrol, tehat hogy en alap tankkal es 75%-os legenyseggel kinlodtam, addig az, aki elvezte a prem elonyoket, mar teljes felszereltsegu tankkal - mert volt ra neki mar eleg ezustje is - es 2-3-4 soros legenyseggel nyomatta.Hat teljesen nyilvanvalo, hogy mindig en maradtam alul.Nem biztos hogy jo huzas a jatekosokra nezve egy rakas OP tank behozatala a jatekba, de belathatjatok, hogy igy nemileg azok a hatranyok amirol az elobb beszeltem a piroskak eseteben, kisse kiegyenlitodnek, mert hiaba van neked op-ebb legenyseged es jol felszerelt tankod, mostmar te kell kinlodj, hogy legyozd a piroska op tankjat, ami nem az o erdeme, de legalabb kapott 1 plusz kis eselyt, hogy te ne nyird ki azonnal a jol felszerelt tankoddal es legenysegeddel, es egyebekkel, itt a tapasztalatot ertem.Szoval remelem ertheto, magyaran, tessek, ha te olyan tokos jatekos vagy, akkor menjel egy tok alap tankkal es legenyseggel, es akkor mutasd meg, hogy ki a legeny a gaton.
Erdekesseg, hogy a munkatarsam (WOT-ozik is nehanapjan, neki annyi az orom hogy lovoldozik, karomkodik ha pattan, ha meg valaki bemegy eleje, es lemeszaroltatja magat, akkor orul mint majom a farkanak, kb ennyi az o WOT-os tudomanya), naszoval ez az urge nekifogott League of Angelt jatszani (FB-os jatek, volt mar elozoleg neki 2 karaktere) es elcseszett ra kb vagy 6-7 vagy 800 fontot - ilyenkor amikor nem birt magaval, akkor en kellett neki kolcsonadjak, nade ez nem tartozik ide, a lenyeg, hogy baszogatott engem (mivel en is nekifogtam), hogy hat te miert nem gyujtottel eleg nyersanyagot, vagy miert nem nyertel ezt, meg azt ? Mondom neki : toki, ugy konnyu, hogy van 10-20 ezer gyemantod a jatekban, es minden a kutya fa.../fulit meg tudsz vele vasarolni, akkor persze hogy te nyered az osszes esemenyt, stb, mondom penz nelkul ez nem olyan egyszeru, de csak haborgott, hogy hat az anelkul is kell menjen stb.Aztan vege lett Vig Andrasnak, es mar nyema' gyemant, egyszer megszolitott, hogy na baszki, rohadt nehez gyemant nelkul eredmenyt elerni, na mondom, ugye-ugye, hogy nem minden olyan szep rozsaszin, ahogy azt a gyemantokon keresztul latod, ize, lattad.
Szoval, a piroskak kapnak eselyt es sikerelmenyt cserebe penzert, aki meg jo jatekos az ugyis le tudja oket nyomni, mert a serpenyo masik feleben nala ott a tapasztalat, a jol felszerelt tank, legenyseg, aranyloszer, szoval szerintem nem kell sirni, ha neha az ilyen jatekos is veszit a piroska ellen.Megy tovabb az elet, es kesz.Habar vannak sportszerutlen dolgok is a jatekban, nevezetesen egyszer - akkor eloszor es utoljara - majdnem foldhoz vagtam en is a billentyut :)), ugyanis a JgdPz IV-el voltam, es egy kozepes tank bejott a seggembe, es ugy allt be, hogy nem tudtam sem jobbra, sem balra fordulni, es addig lott, amig ki nem kuldott a garazsba, na akkor itt nagyon felment a cukrom, hogy hol itt a sportszeruseg, mikor nekem eselyem sincs loni, dehat ez van, aztan a sajat karomon tanultam.Igaz hogy nem nezek videokat (kisse azt is csalasnak erzem, hogy valaki a szajadba ragja hogy az adott terkepen hova menj stb,de vegulis hasznos, es lehet hogy kell is a kezdobb jatekosoknak, en nem hasznalom ezt a lehetoseget), a palyakat sem ismerem tokeletesen, habar a sok csata miatt ugymond van egy kis ralatasom hogy merre vagy mit kellene csinalni, persze nem mindig valik be, a tankok gyenge pontjait nagyjabol ismerem, de olyasmit, hogy bemagoljam hogy melyik loveg mennyi ido alatt tolt az nem tudom elkovetni, egyszeruen nincs hozza idegem, hogy ennyi idot es energiat beleoljek, valahogy ugy vagyok, hogy ahogy esik, ugy suppan, annyi eszem mondjuk van, hogy a megtartott tankjaimat mindenfele joval felszereljem, es torekedjek a legenyseg mielobbi fejlesztesere.Szoktam orulni, ha sikerul tank aszt csinalni veletlenul - tavaly es iden nem sok jott ossze :)) - vagy egy ket jobb eredmenynek vagy plecsninek (azok is hol vannak mar), habar egy ket dologra azert en is buszke vagyok, pl olyan 2013-ban egyszer az egyik heten en voltam a legnagyobb WR-t elero jatekos a KV-13-al (akkori kedvenc tankommal), meg hogy a TigerP-vel en is unikum vagyok :)), egyes tankokkal meg sotetzold es egyeseknel a WR-em is jo, habar az atlagsebzesem nem uti esetleg a kivant szintet, mindenesetre azokkal a jarganyokkal ugy erzem, hogy kisse a mi oldalunkra tudom billenteni a merleget, azaz, mar en is bele tudok szolni picit a csata vegkifejletebe,mert nekem az okoz oromot, amikor a mi felallasunk a jo, es lenyomjuk az ellent, tokmindegy nekem hogy 14-15-re nyerunk, vagy 0-15-re, mondjuk ez a masik csapatot minositi, de nem izgat tulzottan, ahogy a gunmarkok sem - habar ha volnanak, akkor talan tudnek veluk dicsekedni :)), egyszoval, en egy atlagos, esetleg azt merem megkockaztatni hogy picitt atlag feletti jatekos vagyok, nekem ez igy megfelel, nem leszek egy Diegho szintu, mert nem is vagyok ra kepes, de meg ha kepes lennek is, akkor sem erne meg nekem mar a
faradsagot, hogy annyi idot beleoljek a jatekba,mert egyszeruen nem erdekel mar a jatek annyira.Na koszonom hogy vegigolvastatok kis novellamat :))

(#131603) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#131602) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt hittem fent vagy
szakasz?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131604) Carasc0


Carasc0
őstag

Mindig is megfogadtam az tapasztaltabbak tanácsát. Nézek videókat és olvasom a wotinfo-t is. Ezt a fórumot is. Szoktam is kérdezni! Itt egy aktuális kérdés pl.:

Most lett 100%-os a T34 legénysége. Melyik képességet érdemes kezdetben fejleszteni az egyes kezelőknek? (nyilván azért kérdezem, mert nem akarok elhamarkodott döntést hozni) Ez tehát fejlődés-akarat valamilyen szinten.

Scorpion és T34 mellé, szívesen megvenném a Defender-t is. Nekem tetszik. Ezzel szívesen megtanulnék játszani heavy oldalon. Igen tudom, itt nincs camp, hanem taktikai játék a harcvonalon. Erre is rájöttem, és akkor miért ne... Trolltankok sztem előbb meghozzák az ember kedvét a tanuláshoz, mint az hogy Tier 4-ben szenvedek, mert nincs stat és nem tudok kilőni tankokat, sebzés is alacsony.

Saját bőrömön tapasztalom, hogy a trolltankokkal való játék fejleszt. PL. Mapismeret, mozgáskoordináció, kooperáció, menekülés-stratégia. TD-vel nyilván a megfelelő camp helyek megtalálása a cél. Már ott tartok, hogy néha rambó módra beállok segíteni a heavy-k mögé TD-vel. Sztem egy kezdő még a light tankkal is kampel a bázison, nem hogy belemásszon a minimap vörös ködébe. :B

Íme néhány számomra nem rossz eredmény! Ezek jók?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131605) GeneraL_XTX válasza Carasc0 (#131604) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Egy tanács a Hetzer-hez: trollágyú(10,5 cm StuH 42 L/28) és arany lőszer :K :K

lesz benne örömöd ;) szinteden mindenkit szinte one shot-olsz csak várj amíg eléggé összeszűkül :C

[ Szerkesztve ]

(#131606) Carasc0 válasza GeneraL_XTX (#131605) üzenetére


Carasc0
őstag

Köszi! Kipróbálom mindenképp, bár arany lőszert azért nem szoktam használni, mert állítólag az troll. :)

Azért kérnék véleményt az általam beküldött eredményekről! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#131607) KisApám válasza Gyuri27 (#131570) üzenetére


KisApám
addikt

BIA+Álcaháló+álca skill - világít mégis mint a rettenet... nem poénból írtam, tudom, hogy működik a dolog.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131608) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Már a teszt szerveren is kerestem mindenhol a beállításokban, de ahogy ott sem, a normálon sem találom a statisztikák normális kiíratását. Van valami lehetőség a régifajta visszaállítására? Ez az egyszerűsített kiíratás végtelenül béna és minimálisan informatív:

Mert a "274-es tűzerő"-ből rengeteget meg lehet tudni... :((( A véleményem 10 másodpercben.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#131609) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó hogy betették ezt a defendert csak jó lenne, ha nem menne tier8 alatt, mert ha toptier konkrétan feltart egy utcányi 6-os, 7-es tankot... belőhetetlen :U

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131610) GeneraL_XTX válasza KisApám (#131607) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

azért valami hátrányának kellett lenie, nem lehetett egy premium RHM-et piacra dobni :D cserébe jó nagy, és világít, de legalább mobilis. :D

[ Szerkesztve ]

(#131611) BÁ Nutrition válasza GeneraL_XTX (#131610) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

max egyenesen tud menni relativ gyorsan. fordulni kb a jgpz e100 kepessegeivel tud, inkabb rohelyes

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131612) Antonius1978 válasza BÁ Nutrition (#131603) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem, es sajnos mar nem is lesz ra idom, esetleg holnap delelott megprobalhatom.Tegnap 3-kor vegeztunk, fel ora amig atvergodott annyi ember a biztonsagiakon, fel ora haza, 4 kor bebujtam az agyba, elmajszoltam egy darab szalamit kenyerrel, felraktam egy filmet, amibe 10 perc mulva elaludtam, aztan kb fel 5-tol aludtam 8 oraig, elcsesztem az idot delelott, most delutan is, mar csak 1 filmet nezhetek meg, es aludhatok a 3,5 ora alvasom melle meg 1 oracskat es annyi.Bejohetnek nem mondom egy fel orara, de jobb lenne aludni, sajnos.Majd ugy alakitom a dolgokat, hogy holnap legalabb 10-11-12-kot feljeljek, es akkor tudunk jatszani, habar fel hatkor mennem kell melozni, ma meg 7-re.

(#131613) vJokka válasza Patrick76496 (#131608) üzenetére


vJokka
aktív tag

Kattints rá pl. a "Firepower"-re, akkor kibontva láthatod a hozzá kapcsolódó statokat.

(#131606) Carasc0: 10,5 cm jó móka, de szerintem HE-vel próbáld ki, ne prém lőszerrel.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#131614) emre válasza tucsok. (#131594) üzenetére


emre
veterán

Tegyük fel hogy szoktál focizni.
Mit szólnál egy olyan csapattárshoz amelyik állandóan a saját kapujába lövi a labdát, és nem tudsz tenni ellene semmit.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131615) Greentea


Greentea
senior tag

Az új 8-as német heavy milyen lett? Valaki megvette már? Felveszi a versenyt a szovjet tier8-as nehéztankokkal?

2x2 néha 5

(#131616) emre válasza kchryss (#123799) üzenetére


emre
veterán

A hitlogba az utolsó helyett {{l10n:Last}}: az egész eddig lőtt átlagát bele lehet tenni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131617) ollie válasza Argh! (#131589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne adjunk már ilyen tanácsot egy csapatjátékban. Ha valaki nem hajlandó a csapat érdekében (vagyis a nyerés érdekében) játszani, az nem való a játékba.

Itt most nem Carasc0-ra célzok, hanem általánosságban értettem.

[ Szerkesztve ]

***

(#131618) BÁ Nutrition válasza ollie (#131617) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy szo kimaradt :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131619) ollie válasza BÁ Nutrition (#131618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

kösz

***

(#131620) wwenigma válasza ollie (#131617) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csapat erdekeben jatszani. LOL. Amikor otthagy a lila ahelyett hogy bevallalna 1-2 lovest hogy hozzuk az oldalt vagy felrakom a lancot. :D Persze.

Ugy kell jatszani mint barmely mas jatekot, érezze jól magát az ember. Meg persze ha lehet nyerjen, az mégjobb.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131621) galervin93 válasza wwenigma (#131620) üzenetére


galervin93
őstag

Már megint a lilák... Ez valami kisebbségi komplexus?
A sok vörös-narancs-sárga, de sokszor a zöld is előbb hagy cserben, mint a jobbak. Hol szándékosan, hol kevésbé, de az nekem jobban fáj, mint amikor egy jobb játékos felismeri a veszélyt és lelép (ha mást nem, ezt érdemes figyelni, akkor nem marad egyedül az ember, ha időben lelép a többiekkel).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131622) stork13 válasza ollie (#131617) üzenetére


stork13
aktív tag

Ez a játék max akkor csapatjáték, ha strongholdban, cw-n vagy szakaszban nyomod.
Ha egyedül vagy akkor 1 vs 29.

Ha neki ez a játék, akkor játssza így és élvezze azt.
Ha akar fejlődni, akkor úgy is tovább lép. Ha nem, akkor sem fog kilógni a tömegből.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#131623) wwenigma válasza galervin93 (#131621) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, tények. A sebzesre megy, ennyi. Kevés normalis van.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131624) emre válasza wwenigma (#131623) üzenetére


emre
veterán

Neked is arra kellene menni, de e helyett csak élvezed a játékot. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131625) CirrMee


CirrMee
addikt

Kérdés:
tanksgg -n SkorpiGét beszórom, hogy kimatekozzam a felcuccolt értékeit. Álca skillre viszont nem változik az értéke, most ez bug, vagy tényleg felesleges ezt a képességet húzni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#131626) galervin93 válasza emre (#131624) üzenetére


galervin93
őstag

Kész, végem. :C

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131627) wwenigma válasza emre (#131624) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem nem az a szánalmas ha valaki elvezi a jatekot hanem az ha gorcsösen rá van kattanva a wéennyócra. ;)

Meg itt jopar ember, idejön egy kollega, es le van orditva a feje , meg szamon van kérve rajta hogy miert ir egy WOT forumba WOT-tal kapcsolatos dolgot....ez is ugyanaz a kategoria....

No meg, ha mashol nem akkor legalabb egy jatekban lehet a lila valaki, erezheti ugy hogy er valamit.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131628) grizlisandor válasza emre (#131624) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez kellett mára! :C

(#131627) wwenigma: Azért sebez a lila játékos , mert: "gorcsösen rá van kattanva a wéennyócra." :Y
Taníts még mester. :R

[ Szerkesztve ]

(#131629) wwenigma válasza grizlisandor (#131628) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megint azt csinaljatok. Kiforgatjátok a szavaimat. Szóval ne hazudj, mert én ilyet ebben az értelemben nem mondtam.

Még 1-2 ember hianyzik, a kömenymag akik az offtopikbol megint idedugták az (OFF)arc(/OFF)képüket, pedig nelkuluk normalis volt itt a légkör. :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131630) galervin93 válasza wwenigma (#131629) üzenetére


galervin93
őstag

Nem nélkülük volt normális a légkör.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131631) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Új patch óta ha Alt+Tab-al kilépek az asztalra, majd vissza (csata elején szoktam, amíg számol), ablakos módba rak vissza. Hiába mentem el, akkor is.

Valakinél hasonló gond, megoldás (azon kívül, hogy ne lépjek ki)?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#131632) CirrMee válasza Zolee_70 (#131631) üzenetére


CirrMee
addikt

Nekem nem csinálja. Mármint akkor. Viszont ha sokat várok játék közben, és beköszön a képernyőkímélő (monitor off), akkor ezt csinálja.

Kb kezd olyan lenni ez a műsor, mint a Valve vs CSGO: szándékosan generálnak idióta hibákat a frissítésekben, hogy aztán eldicsekedhessenek egy peccsel' később, hogy bebe, ezt is javították. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#131633) wwenigma válasza Zolee_70 (#131631) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, ezt csinalja. Keret nelkuli ablakos modnal pedig permanens a tálca...tudnak rola allitolag, minipatch lesz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131634) Dobi 562 válasza wwenigma (#131620) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oh, kezdjuk elolrol? Hetvege, van rad erek. :DDD

A lila tobb csatat hoz le mint te, tehat o tobbet tesz a gyozelemert.

A lila ott fog hagyni teged ha ugy iteli az a pozicio nem vedheto. Te pedig nem rendelkezel azzal a tudassal/tapasztalattal/palyaismerettel mint o, ezert nem erted hogy a lila mit miert csinal.

A lilak ugyanugy lehetnek sikeresek az eletben is, mint a tomatok sem feltetlenul felsovezetok nemzetkozi multiknal.

A lilak ugyanugy elvezik a jatekot mint az aki azert megy be a csataba, hogy egy kicsit puffogtasson, csak eppen a lila meg is nyeri a csatai jo reszet.

Egyebkent ez a sztereotipizalas amit folyamatosan nyomatsz kezd unalmas lenni, talalni kene valami mas kifogast hogy te miert nem vagy lila. :P

[ Szerkesztve ]

(#131635) emre válasza wwenigma (#131627) üzenetére


emre
veterán

A wn8 már csak az olyan szánalmas alakokat érdekli mint amilyen én is vagyok. (de ez is csak ezért hogy savazhassam a gyengébbeket) Ma már a gunmark a menő. Ahhoz hogy nőjön tényleg piszkos módon kell sebezni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131636) Demertin


Demertin
tag

Melyik high tier med (8+) hasonló paraméterekben, mint az M48 Patton? Miután 3 év kihagyást követően újrakezdtem a gamet, nagyon bejön a tank és aránylag jól is megy vele azóta (2000-2100 wn8). Gondolok itt elsősorban az ágyú tulajdonságaira. STB-1? Leo?

[ Szerkesztve ]

(#131637) wwenigma válasza Dobi 562 (#131634) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:)

Onnan indulsz ki hogy a lila az isten es minden dontese megkerdojelezhetetlen és tökéletes. Innentol kezdve, teljesen mindegy mit mondanék.

Miert nem vagyok lila/kék? Mert mondjuk nem free xp-bol fullra huzott tankkal megyek egybol, es nem boostolom goldspammal/szakasszal. Meg az első jósok csata is itt van az accomon, amikor azt se tudtam merre hány méter. Nem kifogas, tények.

Ha az első részben taglalt dologtol el tudsz szakadni, privatban erdekelne maximum veled egy/több beszelgetes.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131638) kchryss válasza emre (#131616) üzenetére


kchryss
addikt

macros.txt alapján
Hitlog macros:
{{hitlog-header}} formatted hitlog header
{{hitlog-body}} formatted hitlog body
{{hitlog.n}} total number of hits
{{hitlog.dmg-total}} total sum of hits
{{hitlog.dmg-total-color}} color depending on total sum of hits
{{hitlog.dmg-avg}} average damage during the battle
{{hitlog.dead}} tank's death marker
{{hitlog.n-player}} number of hits for each player
{{hitlog.dmg-player}} sum of hits for each player

Szóval {{hitlog.dmg-avg}}-et próbáld helyette. Még replayeket nézek vissza nem raktam fel az új patchet, így nem tudom kipróbálni. Kíváncsi vagy alá vagy fölé rollolsz-e az ágyúval? :)

[ Szerkesztve ]

(#131639) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#131637) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van recent stat is, eleg ha az unicum :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131640) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#131639) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azt nezhetjuk, 2-3 honapja sz0póágra tett az MM, valami miatt ugy erzi rajtam kell gyakorolni az átlag 50%-ban tartást. :DDD Teljesen mindegy mit csinalok, egyedül, alá-fölé-mellé-lepattanó lövésekkel...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#131641) emre válasza kchryss (#131638) üzenetére


emre
veterán

Köszönöm! :R
Tudtam hogy láttam valahol, de egész délután nem bírtam rájönni. :B

Replay-ket nézegetek, meg a pack-om állítgatom össze. Az utolsó esély miatt érdekel hogy hogy alakulnak a sebzések.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#131642) Dobi 562 válasza wwenigma (#131637) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem istenitem a lilakat, sarkitasz, kerlek ne tedd! Nagy altalanossagban beszelek. Ugyebar a veennyoc dolog az az atlagteljesimenyedet ertekeli. Nyilvan mindenki hoz jo es rossz donteseket de valoszinuleg a lila kevesebbszer mint egy atlagos jatekos.

Free xp megkonnyiti az ember dolgat, de miutan fullos egy tankod onnantol kezdve unicum szinten hasznalod? Valoban ez lenne a titok nyitja? :C

Multkor mar mutattam neked lilakat akik rendszeresen streamelnek es kimagaslo a gyozelmi aranyuk, nem spammelik a goldot sem, szoval megint bedolt az elmeleted.

Termeszetesen vannak akik igen, a top klanok tagjai akik tenyleg kicsit ra vannak buzulva a statra de altalanossagban nem letfontossagu a gold spam a jo jatekbeli teljesitmenyhez.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Nem lehet, hogy te reroll wannabe unicumokkal talalkoztal parszor es az o jatekbeli viselkedesuk alapjan alkottal magadban velemenyt az osszes lilarol?

Mert amiket leirtal az arra a tipusu jatekosokra illenek, mert ok tenyleg ott hagynak a kakiban ha kockazatos a helyzet es inkabb a hatso sorbol spammelik a goldot, hogy ne csokkenjen az e-penisz merete.

(#131643) DVlad válasza galervin93 (#131523) üzenetére


DVlad
őstag

"Hosszútávon (értsd csataszám 1000-es nagyságrend) a saját teljesítményetek határozza meg a WR-t."
Ez szerintem nem igaz. Illetve, azt feltételezve, hogy sok csatával, egyre jobb teljesítménnyel, eljutva unikum szintig... De nem mindenki lesz unikum.

(#131644) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#131640) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha lejjebb mesz akkor is? biztos nem benned van a hiba?
most ne belolem indulj ki, de egyertelmuen vannak emberek akiknél ez nincs igy, miert gondolod h van ilyen szintu xopo ag? ok h elvileg van olyan h elkezd kevesebbet nyero jatekosok melle rakosgatni ha elersz egy szintet, de ha tudod megfeleloen dominalni a meccset akkor max annyi h nem lovik le eloled az ellenseget, ergo meg tobbet is tudsz sebezni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131645) 4580693


4580693
senior tag

Mai szopóág: 81%-os wr! :DDD pedig olyan voltam ma, mint a harmatos lepkefing.

(#131646) rlazol válasza Carasc0 (#131604) üzenetére


rlazol
addikt

Carasc0: fejlődni minden tankkal lehet, a trollal is, a kérdés a fejlődés sebessége, és hogy közben mennyire vagy hasznos a csapatnak.

a belinkelt képek nem sokat mondanak, a harmadik oldallal együtt beszédesebb lenne, de igazából csak a replayből lehet megítélni, jól játszottál-e vagy szerencséd volt.

Alapesetben a másodosztály nem kiemelkedő eredmény, viszont a nagy kaliber mindig elismerésre méltó. Az az utolsó 2 kép nem illik a sorba, minden szepontból gyenge csatának tűnnek.

A legfontosabb kérdés azonban továbbra is az, hogy miután 11 napja elérted a TD15-öt és egy 4k körüli csatát a Skorpióval hány csatát mentél vele és abból hányban értél el hasonló dmg-et?
Bárkinek, bármikor összejöhet 1-1 csata, akár nem tudatos, rossz játékkal is, a kérdés az, hogy mennyire tudod ezt a szintet tartani?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131647) kchryss válasza emre (#131641) üzenetére


kchryss
addikt

Személyes véleményem szerint az utolsó esély elmélet is egy alaptalan konteo. Jobban megmarad az ember fejében ha benne marad valakiben pár hp, mint ha nagyott roll-olva kilövi. Voltam szemtanúja sok olyan estnek is ahol átlag felett roll-olva löttek ki tankot az meg milyen utolsó esély ami nem vonatkozik mindenkire? :)

(#131648) galervin93 válasza wwenigma (#131640) üzenetére


galervin93
őstag

Húha, a wn8-ad 4 (négy!) pontot, a WR-ed 1.5 (másfél!) tized százalékot változott. Ez igen! Ez nagyszerű bizonyítéka a szopóágnak! Ömm... Azt javaslom... Ezzel ne indulj statisztika versenyen (se). :)
Inkább így, nézd csak! Sok ezer csatás minta, gyakorlatilag "szigorúan monoton növekvő" (jaj, matektanárom kinyírna, de azért érthető mit akarok mondani). Ez bizonyító erejű. Azt mutatja, amit DVlad sem hisz el a 131643-ban. Ide még egy megjegyzés: aki nem lesz unikum, az nem is várhatja el a magas WR-t.
Egyszerű ez, mint a faék, csak túl kell látni a saját korlátainkon és felismerni ÖNMAGUNKBAN a HIBÁT.

szerk.: kchryss, az utolsó esély, ahogy a nevében is van, esély arra, hogy túléld az """utolsó""" lövést. Nem általános érvényű.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131649) fradi81 válasza DVlad (#131643) üzenetére


fradi81
veterán

rossz játékosok 50% alatt vannak, 60%-os piroskát láttál-e már?

moto g72, Ninebot d28e

(#131650) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Lakevillen, ha nincs arty, középen elég rendesen meglehet fogni az átjövőket a déli oldal felől :) Ott az a kis ficak, amibe egy tornyozó tank, ha bekerül(felmegy)...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.