Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130101) rlazol válasza Fücsök007 (#130100) üzenetére


rlazol
addikt

Ezt miből gondolod? Karika önkéntes segítőnek titulálja magát, vagyis nem került semmibe, miért nem lehet valaki Olaszországból hasonló beállítottsággal? Csak, mert hozzánk nem jutott el a híre? Gondolod, karika híre eljutott hozzájuk?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130102) nanus válasza Fücsök007 (#130089) üzenetére


nanus
senior tag

Ez pedig az én alvázamba beépült Tigris tank( a cső határozottan emlékeztet valamimre) :DD , csontozat erősítésre 50.-re :D

(#130103) kchryss válasza nanus (#130102) üzenetére


kchryss
addikt

Túlzásba vitték a téli álcafestést, a kerekeket és a láncot nem szokták lefesteni. ;]
Boldog szülinapot! :)

(#130104) SoulReaver válasza nanus (#130102) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mint cukrász, azt mondom, hogy ügyes keze van aki csinálta :) Még egy fél vagy egy óra és részletesebb is lehetett volna :) De le a kalappal :)

(#130105) zola96 válasza nanus (#130102) üzenetére


zola96
senior tag

Én 17-re kaptam egy Bat-Chatet!:) Boldogot!!!:)

(#130106) Fel


Fel
addikt

Már megy a 9.17.1 teszt.
Innen letölthető az installer: [link]
Természetesen a korábbi CT klienst is lehet frissíteni, és most nem is tölt le olyan sokat (~ 1 GB körül lehet a HD).

A korábbi hírekben volt arról szó, hogy a német 8,8 L/56 lövegnek emelik az átütését, de ebből nem lett semmi úgy tűnik. Maradt 145 mm minden tankon.

Az új VK 72.01 lövege egy újabb 12,8 cm-es lesz, nem kapja meg a 15 centist. Összehasonlítva az E-100 csúzlijaival:

[ Szerkesztve ]

(#130107) BÁ Nutrition válasza Fel (#130106) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pont ezt akartam irni :) en nem toroltem le multkor es csak frissitette a jatek

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130108) BÁ Nutrition válasza Fel (#130106) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem ugy volt h az e100 penjet emelik?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130109) Fücsök007 válasza rlazol (#130101) üzenetére


Fücsök007
őstag

Onnan, hogy 2-3 éve a WOT fórumban panaszkodtak az olaszok, hogy náluk nincs olyan ember mint karika. Persze azóta változhatott a dolog, de le vannak maradva. Egyébként karika a WOT fórumokon jól ismert, mivel olyan adatokat közöl illetve közölt, amiről az átlagos WOT játékos soha nem bukkana rá, pláne nem angol nyelven! ;)

(#130110) rlazol válasza Fücsök007 (#130109) üzenetére


rlazol
addikt

Értem, ezt nem tudtam, hát, reméljük, hogy így van, de sajnos vsz nem elsősorban ezen múlik. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130111) ollie válasza BÁ Nutrition (#130108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Emelték is, látszik az ábrán.

***

(#130112) Barcelona95 válasza Fel (#130106) üzenetére


Barcelona95
tag

Nem úgy volt, hogy a 88 L/56-nak a goldját emelik 171-ről talán 194-re?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#130113) nanus válasza SoulReaver (#130104) üzenetére


nanus
senior tag

Köszönöm mindenkinek! -(de már féluton vagyok a következő szülinaphoz :O )

Sokszor rendelünk tőlük különböző dolgokat fénykép után megcsinálják elég jól,és nagyon finomra . :R

(#130114) zola96


zola96
senior tag

Egy kis csata. Kár, hogy nincs replay.. A vége kifejezetten izgalmas volt, egy Pz 1 c ellen aki körbe körbe ment.:) De tettem a dolgom. Kár, hogy csak top gun a legmagasabb elérhető kitüntetés itt. No sebaj. imádom ezt a kis szutykot továbbra is. :U

(#130115) KisApám


KisApám
addikt

A twitch-en nézném őket: quickybaby és skill4ltu de NAGYON sokat bufferel (akadozik) a TWITCH... viszont mehet egymás mellett sok YoutTube stream Full HD-n 60 fps-sel gond nélkül folyamatosan.
Nálatok is, vagy mi a szösz van?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130116) h1mpi válasza KisApám (#130115) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Napok óta szarakszik a Twitch nekem is

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#130117) BÁ Nutrition válasza ollie (#130111) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem tudom mennyi volt akkor elotte de most se tunik soknak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130118) CirrMee válasza Fel (#130106) üzenetére


CirrMee
addikt

Nálam b*szik működni, csak pörög a szerver melletti izé, mint a buszkerék. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#130119) vJokka válasza KisApám (#130115) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nálam nincs gond tréhómmal, skillt nézem.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#130120) KisApám válasza h1mpi (#130116) üzenetére


KisApám
addikt

Nem hogy a FORRÁS beállításon, de még a MAGAS beállításnál is rengeteget "bufferkedik".
Ahogy írtam, a YouTube meg tökély hozzá képest. De sajna sokan nem ott streamelnek.

Megvan a TardsPlaya, de az meg NEM működik, nem tudom miért... ez a válasza, ha egy streamet el akarok indítani rajta: "(1) Error: Bad Request" :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130121) zola96 válasza zola96 (#130114) üzenetére


zola96
senior tag

mégiscsak van replay. Ha valakit érdekel :) nem nagy cucc :U

(#130122) Fel válasza CirrMee (#130118) üzenetére


Fel
addikt

Ja, egy kissé xar... Engem is folyton kidobál. Most például azt játsza, hogy megállt mikor ráböktem a csata gombra, Alt + F4-el kilépek, és mikor visszalépek, akkor a csatasorsolós képnél ragadok, mert nem dob be csatába, és kilépni sem hagy a listából.

Gondolom megint egy szerverről lehet letölteni a klienst és azon fut a kiszolgáló is.

Barcelona95: Igen, úgy már megvan. Az APCR átütését 194-re emelték. Valamiért a sima AP rémlett..

[ Szerkesztve ]

(#130123) kchryss válasza KisApám (#130120) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam megy rendesen "forrás" beállításon. Pedig csak 30/3-as netem van és torrent is megy mellette.
Próbáld másik böngészővel esetleg.

(#130124) KisApám válasza kchryss (#130123) üzenetére


KisApám
addikt

Napok óta csinálja.
100/50-es digim van.
Most 3 streamet nézek egyszerre FULL HD-ban és így
a speedtest.net 86/54-et mutat.

vJokka
skill4ltu angolja csodálatos. Mintha magamat hallanám :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#130125) h1mpi válasza KisApám (#130124) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Digi Nekem is akkor ez lehet az oka

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#130126) kchryss válasza h1mpi (#130125) üzenetére


kchryss
addikt

Digivel valami nem stimmel. Múltkor cw-n 4 játékosunk játszhatatlanul laggolt, mind digis volt. Ránk írtak az ellenféltől ott 2-en laggoltak, azok is digisek voltak.

(#130127) CirrMee válasza kchryss (#130126) üzenetére


CirrMee
addikt

EU1: hiába alacsonyabb ott a pingem, előszeretettel laggol be durván, de teljesen random. EU2 meg vicces módon megy szépen. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#130128) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok! :)

Mitől van,hogy ha otthagyom a menüben a játékot pár percre,akkor fogja magát és random kifagy!?
Kurvára idegesítő-asztalin és laptopon is ez van.. :W :W :(((

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#130129) notika77 válasza h1mpi (#130125) üzenetére


notika77
senior tag

Én tegnap próbáltam, de alig sikerült belépni Twitch-re és utána is állandó bufferelés volt. Telekom.

ui.: most belépett gyorsan, de bufferel

[ Szerkesztve ]

(#130130) Jag válasza KisApám (#130115) üzenetére


Jag
senior tag

Én már meguntam, hogy állandóan bufferel.
VLC-n nézem, jobb minőségben és buffermentesen.
Kell egy kicsit bűvészkedni, hogy menjen, de megéri.
Kell hozzá a livesteamer.

(#130131) inferno88


inferno88
őstag

Valószínűleg az Aslain féle modpack-kel lesz valami gondom, de 1-2 hete az van, hogy néha a meccs indításakor nincs egyáltalán HUD, de tényleg semmi. Célkereszt, chat, map, mind hiányzik. Restart néha segített. Elég érdekes volt amúgy, mert - leszámítva a célkeresztet - tényleg olyan érzés volt, mint az igazi tankosoknak. Alig bírtam kiszúrni a pár száz méterre lévő, részben nyílt terepen, részben fás területen mozgó könnyű tankot.

Semper fi!

(#130132) szbalogh válasza h1mpi (#130125) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem UPC de úgy két hónapja nálam is van ez a meccsenként 2-3 összevisszakanyarodok latency ugrás. T95-el nem zavart de gyorsabb tankokkal nem olyan vicces befordulni a vízbe mikor rajtam múlna a meccs :(((

Nick: HE_Storm

(#130133) bohoc71 válasza inferno88 (#130131) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nekem a WOTHungary modpakkal van ilyen jelenségem. Bár lehetnek közös összetevői a két modpakknak.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#130134) adrian360


adrian360
őstag

Panther II új ágyút kap, nagyon finom műszer :)

(#130135) 4580693 válasza adrian360 (#130134) üzenetére


4580693
senior tag

Mobilról vagyok és ráadásult belassult internettel. :) Ez nem az indyen top ágyúja?

(#130136) Gyuri27 válasza adrian360 (#130134) üzenetére


Gyuri27
félisten

A párduc ágyújával eddig se volt semmi gond. A gond ott van, hogy ezt a tankot nem tudod medként használni.

Annyi értelme talán lesz, hogy az e50 kis toronyra feltudod rakni egyből. Ha nem akkor megint semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#130137) jr1994 válasza 4580693 (#130135) üzenetére


jr1994
addikt

Az indiennek 212 átütése van, ez az E50-en kifejleszthető zsákutca, amit senki nem használ (szerintem), de így talán free xp nélkül könnyebb lesz kihúzni a 105mm-es ágyút annak aki most jut el az E50-hez.

Gyuri27: de :K

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130138) 4580693 válasza jr1994 (#130137) üzenetére


4580693
senior tag

Óh. Akkor engem nem mozgat meg a dolog. Mondjuk panther 2-m sincs már meg. Helyette a prém tesó van. Arra meg marad a jelenlegi löveg. :)

(#130139) adrian360


adrian360
őstag

igen ez az ágyú van az E50-en, de javítottak rajta, eddig 2.9-es célzásideje volt.
szerintem semmi baj nincs az pantherII-vel, nem szovjet mediumként kell használni, és akkor működik rendesen.

(#130140) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Hétvégi küldi : 3x Xp az első csatára+kedvezmények a Német ágon

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#130141) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A jelenlegi Lőwe, Panther akcióból érdemes valamelyiket megvenni? A Lőwe-t ha jól tudom buffolták nemrég, így talán használható lett. Van valakinek tapasztalata a két tankkal kapcsolatban?

(#130142) ollie válasza hitman77 (#130141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Löwe egész jó lett szerintem. Én szeretem, csak egy dologra kell vele vigyázni, hogy nem szabad egyedül maradni, mert az alacsony DPM miatt és a lassúság miatt hamar elvérzik. Az ágyúja amúgy az egyik legjobb tier 8-ban, most már van egész jó csőlehajlása, és a frontpáncélja is nagyon jó (csak a hasára kell vigyázni). Csak akkor ajánlom, ha szereted a lassú, artymágnes heavyket. A panther 88-at még nem próbáltam a buff óta (bár az is megvan).

***

(#130143) Warton válasza hitman77 (#130141) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem nem érdemes egyiket sem megvenni.

Löwe-m nincs csak ellenfélként tekintek rá, nem nyűgöz le. Nem az van, hogy hú jön a Löwe akkor azzal foglalkozni kell. KV-5-tel megeszem reggelire a gyenge dpm-je miatt. A páncéljával nem tudom, most csináltak-e valamit, az trükkös, de ha lfp-t látják akkor ott minden bemegy T8 felett.

Panther88-am van és attól sem ájulok el, távolba lövöldezve azért el lehet vele játszogatni, de nem igazán csatadöntő. Ha pref MM-je lenne akkor azt mondom vedd ezt, de mivel bekerül tier10-be így inkább azt mondom hagyd, mert t10-be nagyon harmatos a 88mm-es löveg.

(#130144) notika77 válasza inferno88 (#130131) üzenetére


notika77
senior tag

Pont tegnap láttam, hogy az Aslainben a célzómodok végén van egy opció (Install sight scripts jelölőmező, négyzet), amihez pont ez a véletlenszerű HUD eltűnés van megjegyzésként írva.

(#130145) sith7 válasza hitman77 (#130141) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem megvan mind a kettő, +1 a Löwe - re

Csak a példa kedvéért
A Tigris 1 - re én sem tekintek ellenfélként, ha meglátom megyek rá, mert tudom, hogy sok hp, sok dmg, de ennek ellenére én szeretek vele menni, és magamhoz képest elég jókat is megyek vele, és nem akarok háborút indítani, de szerintem a legjobb tier 7 -es heavy tank, mondom úgy, hogy megvan a T29 is :B

(#130146) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
lago ace. eleg fos egy tank(igaz h nem 100as a crew), nem hittem h osszekempulom vele az aszt de igen :)
mondjuk a vegen jól bevédtük a bázist, 2en leirtottuk az ellenfel nagy reszet :)
remelem hamar mehetek tovabb aztán majdcsak meglesz a tier 6os, azt igen varom

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#130147) szbalogh válasza jozefgucci1 (#130140) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap vettem szappantartót....

Nick: HE_Storm

(#130148) Warton válasza szbalogh (#130147) üzenetére


Warton
őstag

Szar ügy, pedig be volt jelentve, hogy német tankos cucc lesz.

(#130149) galervin93 válasza sith7 (#130145) üzenetére


galervin93
őstag

De ha megvan a T29, akkor hogy lehet a legjobb a Tigris?
;]
Másban jó ez, másban az, én nem is igazán tudok dönteni annak ellenére, hogy a T29-cel egész tűrhetően megy és megtartós is, míg a Tigrissel szenvedtem, de tudom, hogy egy jó gép, csak nem tudtam megszokni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130150) ollie válasza szbalogh (#130147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik a szappantartó?

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.