Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131201) rlazol válasza darkonn (#131200) üzenetére


rlazol
addikt

lehetséges, 2 lehetőség van:
-vsz ammo racket kaptál
-előfordul amikor egy nagyobb vagy vagy kifagyás után amikor visszatérsz, hogy az utolsó X vagy a full hp-róll hiányzó sebzést az utolsó találatnak, egybe írja be. De ez csak a mod mutatja így, a játék rendesen elszámolja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131202) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
reggeli lovoldozes
full gold ;]
tesztszerver

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131203) adrian360 válasza BÁ Nutrition (#131202) üzenetére


adrian360
őstag

tiger I : 34 lövés - 20 találat - 13 átütés full goldal. biztos értelmes játék volt.

(#131204) galervin93 válasza adrian360 (#131203) üzenetére


galervin93
őstag

Lassan ki kell írni, hogy nem csak az ász a feltétel, hanem azért élő szerveren fussuk már azt a meccset...
Komolyan, isten ments hogy megbántsak bárkit is, de azért van egy határ... Lassan már egy tesztszerveres tier 2-es másodosztály is ide kerül...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131205) Warton válasza galervin93 (#131204) üzenetére


Warton
őstag

Nem férsz el tőlük?! :F

(#131206) BÁ Nutrition válasza adrian360 (#131203) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tok kiraly volt igen :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131207) jozefgucci1 válasza galervin93 (#131204) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na-Na óvatosan ezekkel , mert majd jönnek páran és kifejezik nemtetszésüket :DDD
Amúgy anno ez volt az 1.hsz-ben is , hogy nem rakunk be képet csak ászról vagy valami sikeres küldiről és persze ha lehet rakunk hozzá replay-t is .Aztán jött pár nagyokos és ez törölve lett . Most ha már lőttél egyet be lehet rakni . Tiszta FB csoport lassan ez a fórum :DDD Persze én jól szórakozom ..........

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131208) jr1994 válasza galervin93 (#131204) üzenetére


jr1994
addikt

Jajj ne kezdd már! Tudod, hogy mindent fel lehet ide rakni ami a wot-hoz kapcsolódik. Mindjárt be is lépek, megnézem milyet szart a tankom, és gyorsan kiposztolom.

Viccen kívül, valamit kerestem a topikban még a múlt héten, aztán azt vettem észre hogy 3 évvel ezelőtti kommenteket olvasok. Régen minden jobb volt... Pedig akkor is volt sírás a botok miatt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131209) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#131207) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos csak irigy, mert full goldot lőtt Tigrissel teszt szerón... :D (Szarkazmus ON)

(#131210) galervin93 válasza SoulReaver (#131209) üzenetére


galervin93
őstag

Még teszten is csak repeszt töltök, az legálabb sebez, és olcsó, nem akarom elkölteni azt a sok kreditet. Így volt már 300 sebzésem is a Tigrissel, majd előkeresem a screenshotot, aztán feltöltöm.
---
Tier5 lightok tervezet, RIP ELC... Mi az istenért nem lehet csak szimplán feltolni T6-ba ahogy van? De tőlem ha kap 800 hp-t még mehetne T7-be is, de arányosan több hp-val még magasabb tierekben sem lenne vele semmi gond, most is csak a sok one-shot miatt necces T9-10-be vinni, pedig simán jól elvan ott is. De ez a vicc ágyú amit rá akarnak tenni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131211) Warton válasza galervin93 (#131210) üzenetére


Warton
őstag

És hogy lesz ezeknek a kezelése. Azaz ha pl. van egy 7-es Ltibid akkor azt megkapod 8-asba patch után? Mert akkor most érdemes lenne megvenni 966.000 creditért, aztán el lehetne adni ~1.205.000-ért.

(#131212) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Teszt szerveren csinálna valaki egy print screen-t a német ág végéről? (És fel is töltené ide?)
Tudom, hogy a gúgli a barátom, de nem találok normális képet az új felállásról...
Köszönöm!

Más:
Statisztikailag átlag alatti köröket mentem a hétvégén a Skorpionnal, de voltak olyan lövéseim, ami után legszívesebben repoltoltam volna magam aimbot használata miatt... Olyan lövések találtak be, amiknél még csak nem is láttam az ellenség sziluettjét, vagy éppen hatvannal száguldó lttb-nek lőttem ammoracket és hasonló nyalánkságok...!?!? Vicces volt.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131213) SoulReaver válasza lacibacsi (#131212) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én tegnap a halálom után még néztem egy object 907-et, valami unicum csítermester tolta vele, végén 7600 sebzésnél kiállt középre Prokhorovka mert elfogyott a lőszere... Olyanokat lőtt menet közben, pl: a sínen éppen a tornyát kidugó leo pta-nak... Csak ráfordította, nem is célzott... Minden lövése betalált.

(#131214) lacibacsi válasza SoulReaver (#131213) üzenetére


lacibacsi
addikt

Aki ilyeneket lő, az örül az ilyesminek. Én sem szomorkodtam a potya találataim miatt. Csak néztem ki a fejemből, hogy "ez meg hogy?"... Csak sajnos ebből van kevesebb. Szintén tegnapi eset volt, hogy Sand River-en (védésben) próbáltam meglőni egy Kranvagn-ot (300 körüli WN8-as játékos), aki egy helyben állt valahol 380 méter környékén tőlem. Öt lövésből egy találta el, de az is lepattant. Teljesen beszűkült célkereszttel, majdnem 5 skilles legényekkel... Nagyon védte őt a tomatok istene...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131215) Dr.Én válasza lacibacsi (#131214) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, ilyenkor kérdezem meg magamtól hogy mi a szent....volt ez :F :D

WOT: kissio

(#131216) notika77 válasza SoulReaver (#131213) üzenetére


notika77
senior tag

Állítólag a 907 másoknál is így működik sajnos nem azt választottam, hanem a VK 72.01K-t. Mert az egyedi. :U Erre beteszik a fejlesztési fába a héten. Ráadásul a tesztszerveren az első verzió sokkal jobb is volt, mint ez a jutalomtank, a reszelgetett (nerfelt) verziót már nem próbáltam ki, így azt nem tudom, hogyan viszonyul a Kálmánhoz.

[ Szerkesztve ]

(#131217) ako001 válasza lacibacsi (#131212) üzenetére


ako001
aktív tag

Parancsolj :DDD
[kép]
Bocs,de nem bírtam kihagyni :D

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#131218) lacibacsi válasza ako001 (#131217) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jogos! Máskor pontosabban fogalmazok!
:C
Köszönöm! :R

kapcsolódó OFF:
- Doktor úr, kérem heréljen ki engem!
- Na de uram, ezzel nem szoktak viccelni!
- Ne kérdezzen semmit, csak heréljen ki!
- Egészen biztos benne, hogy ezt akarja?
- Igen, csinálja már!
- Na jó, nyissz-nyissz. Kész van. De most már árulja el, miért akarta?
- Hát tudja zsidó lányt szeretnék feleségül venni, és ő kérte, hogy heréltessem ki magam.
- Véletlenül nem körülmetélést mondott a menyasszonya?
- Á, de igen. Ez a pontos kifejezés!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131220) robogo81 válasza lacibacsi (#131219) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nagy poén,a PH is 2x küldte el. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#131221) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Konfig az adatlapomon.
Egy Samsung TV-n használom a rendszert.

Régen sokat toltam a játékot de kb fél éve egy kanyart sem mentem.

Ma gondoltam, hogy kicsit játszanék....erre nem indul.
Win10 Pro 64 bit minden frissítéssel.
Játék is frissítve.

Elindítom, fekete képernyő , majd visszadob az asztalra.
Az ikon alul ott van...mintha menne a játék.
Megint katt rá és ugyanaz. Fekete képernyő majd vissza az asztalra.
Amikor fekete a képernyő, akkor lehet hallani a játék hangját is.

Ezek után egy VGA driver frissítést is eszközöltem de nem javított a helyzeten.

Ötlet esetleg, hogy mit nézzek meg ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#131222) notika77 válasza Borisz76 (#131221) üzenetére


notika77
senior tag

A launcherrel indítottad a játékot és rendben frissítette az aktuális verzióra? Modokat újakat tettél fel vagy a régieket másoltad be (ha egyáltalán használsz modokat)?
AMD driverből a tavalyi 16.11.3 az ajánlott, de az új Relive driverek más hibákat szoktak produkálni, bár ez is VGA problémának tűnik.

Sikerült elolvasni, hogy a játékot frissítetted.

[ Szerkesztve ]

(#131223) Borisz76 válasza notika77 (#131222) üzenetére


Borisz76
veterán

A launcer-nek van parancsikonja...mindíg azzal indítom.

Mod-okat már régóta nem használok.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#131224) xXdensionXx


xXdensionXx
tag

Üdvözletem Parancsnokok és Játékosok!

Elkészült a Wothungary új weboldala, ahogy korábban is írtam.

Az oldal saját Fórummal valamint regisztrációt követően közösségi felülettel rendelkezik (ismerősők, kapcsolatok stb.) illetve belső üzenetküldési funkciókkal.

Rengeteg mod közzül választhattok.

A Wothungary ModPakk telepítőt ezentúl közvetlenül az oldalról tölthetitek le. A letöltésekhez regisztráció NEM szükséges.

Weboldal linkje: http://wothungary.hu
Wothungary ModPakk letöltés linkje: Wothungary ModPakk letöltése

dension

http://www.wothungary.hu - WOThungary ModPakk - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ''A lustaság az evolució motorja!''

(#131225) Borisz76 válasza notika77 (#131222) üzenetére


Borisz76
veterán

"Játék indítása biztonságos módban" lehetőséggel elindult.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#131226) kchryss válasza galervin93 (#131210) üzenetére


kchryss
addikt

Ebben szinte biztos voltam, hogy vége lesz a troll elc-nek. 5-ös tankként nyilván nem tarthatta meg azt az ágyúját normál mm-mel. Írtam is korábban, hogy mivel a 12t-t sem tolták feljebb így valószínűleg az elc-nek is annyi. Baromira nem örülök neki. Az elc simán megállta a helyét 8-asok között ahogy a 12t is 9-esek közt. Sokkal jöbb lett volna ha az elc-ből 6-os a 12t-ből meg 7-es tankot csinálnak.
Egyébként most próbálom a 3 csíkot megszerezni rájuk főleg azért hogy még így a végén kiélvezzem a velük való játékot mielőtt megváltoznak. Szerettem mindkettőt nagyon. :(((

(#131227) kchryss válasza ako001 (#131217) üzenetére


kchryss
addikt

Régebben volt egy olyan elvetemült gondolatom, hogy nincs kedmen ezen az acc-omon is elkezdeni a jpe100 td ágat és inkább a tierP-ből húzom ki a ferdit. Így aránylag sok xp-m van a tigerP-n, megvehetem majd az új 8-as heavy-t. Mivel megvan a vk cw rewardként így az új 10-es úgysem prioritás, a maus-t viszont nagyon tetszetősen buffolták az kell. Teszt szerveres videók alapján nagyon baba lett az ágyúja. :)

(#131228) lacibacsi válasza xXdensionXx (#131224) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt megoldhatnátok, hogy ne legyen kötelező a cookie használat elfogadása, mert így a céges gépen nem tudom megnyitni az oldalt... Az "elfogadom" gombra kattintva blokkol a "mekefi"...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131229) galervin93 válasza kchryss (#131226) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, ötösként valóban durva, de éppen ezért elég lett volna csak feljebb tolni... Egyedi, ikonikus gép, semmilyen más géphez nem hasonlítható a játéka... Pont ezt kell elvenni? Bezzeg a százhuszonnyolcadik IS-klón aaaz k*rva fontos... Kinyalhatja a WG...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131230) Laci50i válasza galervin93 (#131229) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Hatosként is durva az az ágyú, pláne hogy a mostani heteseket is visszavágják.
Maradjon az álca meg a mozgékonyság, hogy tudjak vele ugyanúgy lapítani meg szaladgálni a golyózáporban és menjen az ikonikus sidehug az a lényeg. A TD módról le tudok mondani.
Több mint 700 csatát mentem vele, ez a második legtöbb, szóval szeretem és nem örülnék ha elrontanák.

[ Szerkesztve ]

(#131231) kchryss válasza Laci50i (#131230) üzenetére


kchryss
addikt

Olyat is olvastam hogy forgatható tornya lesz, úgy a sidehug még egyszerűbb lesz. De akkor is hiányozni fog az érzés amikor is3-akra vadásztam vele. 12t-vel is voltam többször top sebző 9-es csatában. :((

Egyébként ki tudja, lehet ha kifogy a wg az ötletekből majd megkapjuk a régi elc-t 6-os prém tankként. Újrahasznosításban remekelnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#131232) rlazol válasza jozefgucci1 (#131207) üzenetére


rlazol
addikt

elvárás a lövés? :o
mi lesz szegény passzív szpotterekkel? ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131233) jagada


jagada
őstag

Ahogy a mellékelt ábra is mutatja T9-ben is full retardáltak játszanak:

TOP heavy létére a T-10 volt a legretardáltabb, a piros vonalon állva végigkempelte a sarokban a meccset.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131234) Motyi válasza jagada (#131233) üzenetére


Motyi
senior tag

Az a retardált azért 66k csata alatt csak összehozott egy 2000+ wn8-at és 58%-os wr-t .Lehet épp telefonált a meccs alatt, és még így is összejött 3500 dmg...

(#131235) BÁ Nutrition válasza Motyi (#131234) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csitt. bot volt, meg biztos lott goldot is a szerencsetlen. pfejj

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131236) jagada válasza Motyi (#131234) üzenetére


jagada
őstag

Vagy ott van az e-bay....
Bocs, nem tudtam, hogy Prokhorovkán top OP heavyvel J1- K1-ben kell ácsorogni, majd legközelebb én is ott fogom verni a f...om, hátha lesz tőle 2000+ véennyóccam. Amúgy szerintem meg 66k csatára szánalmas az a 2k WN8, még a felére is, a WR meg mint látható nem az ő érdeme, it se tett hozzá semmit a csatához, csak amikor ráment a sok puha T7-es beléjük lőtt párat.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131237) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Ti tudtok PayPal-al fizetni a shopban? Nekem sajnos nem megy, csak annyit ír, hogy valami nem stimmel, de pontosan azt nem, hogy mi a gond.

(#131238) Jadro válasza jagada (#131236) üzenetére


Jadro
veterán

Ha neked is működik miért ne? Az esetek nagy részében nincs semmi csapatjáték kb egyedül küzdesz a másik 29 ellen. Sajnos, teszem hozzá. Innen nézve pedig bőven belefér akár ez is. Ha neki még örömet is okoz, akkor miért ne? Neked meg másképpen okoz örömet a játék.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#131239) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mi van ma, karácsony? :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131240) jagada válasza Jadro (#131238) üzenetére


jagada
őstag

Azt a 8 játékost azért megkérdezném hogy egy tízes skálán mekkora örömet okoz nekik úgy megdögleni egy csatában, hogy egyetlen tankot sem tudtak együttesen eltalálni, még véletlenül sem, amikor van köztük több olyan b@szó TD ami akár egylövésezhetett volna egy-egy tankot.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131241) jagada válasza h1mpi (#131239) üzenetére


jagada
őstag

Max neked, meg az ellenfeleimnek, méghozzá több napja tartó.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131242) galervin93 válasza jagada (#131233) üzenetére


galervin93
őstag

Á, csak úgy volt vele a T-10, hogy ez egy bukó meccs, inkább nem lő sokat, ez nem a tesztszerver százmillával. Így legalább spórolt picit.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#131243) jagada válasza galervin93 (#131242) üzenetére


jagada
őstag

Vagy stock volt a tankja, mivel még csak 5346 csatája van vele :DD :DD

(#131234) Motyi: Ebből MS-1 5056, BT-2 5002, T-26 5018, KV-1 4462, T-34 4779 csata, ha ez tényleg nem egy retardált statpadder akkor mi???

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131244) Gyuri27 válasza jagada (#131243) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokszor nekem is jobb lenne állni valahol és a sebzést maximalizálni.
Mióta az xvm fent van kb 90%-s pontossággal megmondom mikor nyerünk és mikor nem.
Mert amikor itt 10 és fölötte a piros meg narancs. Amoda csak lézengenek a mongolok. Borítékolható a bukta.
Meg ugye az első 2 percben 3/4-0 akkor már nincs remény. Na ekkor nem tudok a seggemen maradni. Mert én még hiszek. Pedig itt jól írták 1vs29 van.

Nemrég QB tombolt streamen. Ő is nézegette a színeket. Kicsit kiégett. De nem lesz itt stat (de legalább tankonkénti stat) szerinti mm sose. WG-nek nem éri meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131245) kchryss


kchryss
addikt

Újabb német tank buffok: [link]
Panther M/10 lassan használható kategória lesz. :D

(#131246) h1mpi válasza kchryss (#131245) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a krupp styer nem kellett senkinek nem csodálkozom

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131247) Dreadloord válasza xXdensionXx (#131224) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Szürke háttéren szürke betű, valamelyiket kérlek cseréld le, a szemünk hálás lesz:)

(#131248) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Köszönöm SerB bácsi a mai napot <3 :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131249) Jadro válasza jagada (#131240) üzenetére


Jadro
veterán

Oké, de most nem róluk volt szó, hanem a kemper heavy-ről aki azért egyedül sebzett annyit mint a másik csatában a legjobb. Szóval az eredmény őt igazolta ebben a csatában. Jól alkalmazkodott és ez fontos.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#131250) jagada válasza Jadro (#131249) üzenetére


jagada
őstag

Már ne haragudj, de neked fogalmad sincs milyen marhaságokat hordasz itt össze.
Kurvajól reagálta le a helyzetet igazad van, 8 percig kempelt a sarokban, miközben egyetlen egy tomato volt csak a csapatunkban WN8 alapján és 48% volt a nyerési esélyünk.

Ha csak ilyen zöldségeket tudsz összehordani inkább meg se szólalj.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.