Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131951) Antonius1978 válasza jr1994 (#131945) üzenetére


Antonius1978
addikt

:C

xAttilax nem tudom hogy miert mondod azt, hogy a T-25 a legjobb T5-os premtank, mert szerintem nincs is olyan T5-ben :D , mindegyik valamilyen betegsegben szenved...
T-25 : a loveg ki..szottul pontatlan toronyforgatas kozben, a celkor akkora, hogy barmelyik ruszki nehez tank megirigyelhetne, a sebesseg jo, a fordulasa mint egy vemhes balnae, es gyenge a latotavja.
Turan PT : kozepes latotav, jo legenyseggel turheto gyorsulas, a sebesseg nem acelos, a loveg toltesideje es a celzas jo legenyseggel alom, a gond a keves loszer es lassu lovedek.
Chi-Nu-Kai : semmi extra,esetleg nagyobb latotav mint a Turannak, a loveg elegge pontos, viszont 1 kerek masodperccel lassabban tolt be mint a Turan.
Excelsior : jo homlokpancelzat, ami beforgatva pattint, a torony ha jol emlekszem az beloheto, nehez tank letere eleg jo a 38 sebesseg, viszont szar oldalpancelzat, es gyengebb atutesu loveg jellemzi, mint a fentieket.

Mas 5-os premem nincs ha jol emlekszem.Nem kotekedesbol irtam, hanem azert, hogy magyarazd el, hogy mi teszi a T-25-ot, a T5 legjobb premtankjava, lehet en hasznalom helytelenul, vagy rossz beallitottsagu legenyseggel...

(#131952) Motyi válasza SoulReaver (#131944) üzenetére


Motyi
senior tag

Érdekes, én a mai napig nagyon jókat játszom a Patriot/Liberté/Scorpion G tankokkal és még jobbak is mint megjelenéskor, mert azóta a sok csata alatt még jobban kiismertem őket. Biztos a gonosz WG nálam nem aktiválta a titkos nerf kapcsolót... :W

(#131953) h1mpi válasza SoulReaver (#131950) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen megszűnik +2 tier lesz. Mondjuk a 9-es RU-val is elég fun lesz kigrindelni a 200 000K xp-t, mert az is elég jó kis döggé válik. Érdekes pl. a Skoda T50-el sem vettem észre, hogy meglett a TVP 50/51 annyira megszerettem. Ezek a tier10-es lightok egy op kézben nagyon durvák lesznek ilyen camoval és gun handlingel.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#131954) Lanash válasza Antonius1978 (#131951) üzenetére


Lanash
aktív tag

Az éticsiga sebességű Matilda BP-ről ne feledkezz meg, vagy a Matilda IV aminek az átütése... ja nincs.
Churchill III is ott van még.

(#131955) Antonius1978 válasza Lanash (#131954) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezek nekem nincsenek, ezert nem tudtam velemenyt mondani roluk, habar valoszinuleg a legjobb - megiscsak lenne olyan ? :D - a Csorcsi III, van pancelja, gyorsan pottyogteto lovege, viszont lassu, szoval, nem is tudom.
A masik ket tank akkor sebesseg, es atutes betegsegben szenved....

(#131956) SoulReaver válasza Motyi (#131952) üzenetére


SoulReaver
veterán

Figyelj már ide. Múltkor is legyökereztél, most is itt fröcsögsz. Te nem tudsz normálisan hozzászólni valamihez? :) Vagy meghaladja a képességeidet?

(#131953) h1mpi

Lehet inkább a tier10 light-nak meghagyom az xp-t, amit most grindelek. A PTA-meg le van tojva.. :D

[ Szerkesztve ]

(#131957) vJokka


vJokka
aktív tag

Ezen be****tam hajnalban. Az M6 felől egy T32 is került, el is könyveltem, hogy belekerültünk a diótörőbe, nekünk annyi.

A folytatás: link (minősége nem a legjobb, valamiért nagyon akad)

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#131958) h1mpi válasza vJokka (#131957) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szépen lerendeztétek a srácokat :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#131959) fradi81 válasza Antonius1978 (#131951) üzenetére


fradi81
veterán

A t25-nek legalább van átütése, az elég t5-6 tankok ellen bőven. tédézni jó. A többi limitesnek ennél kevesebb.(matilda4, kv220 pl.)

moto g72, Ninebot d28e

(#131960) jagada válasza fradi81 (#131959) üzenetére


jagada
őstag

Viszont rohadtlassú a toronyforgása.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131961) hitman77 válasza Borvitéz (#131942) üzenetére


hitman77
senior tag

A Panther 1-re gondoltam. Még csak ott tartok.

(#131962) Borvitéz válasza hitman77 (#131961) üzenetére


Borvitéz
csendes tag

Ugyanaz jellemzi,med-nek kicsit lomha,
kicsit sebez ( 135 HP ) ami nem elég visszatartó erő.
Szemből lövik gyullad,elég nagy - könnyű eltalálni.
+ :
Viszont jó pontos és jó a páncélátütése.
Összességében nekem nem vált be.

(#131963) kchryss válasza SoulReaver (#131944) üzenetére


kchryss
addikt

(#131953) @h1mpi:
Csak az az érdekes hogy mindig ugyanazoknak nerfelik sunyiban a tankjait. Rátok külön szopató programot írt a wg. Szerencsére nekem hagyták olyannak a tankjaim ahogy megvettem őket. :P

(#131964) h1mpi válasza kchryss (#131963) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Biztos extra pénzt fizetsz :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#131965) SoulReaver válasza h1mpi (#131964) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezek szerint csak mi lehetünk a bénák, mert itt mindenki pro és sosincs szopórolleren... Kevesebbet kellene anyázni a meccsek alatt és talán kedvesebb lenne velünk a játék... ;]

Vicc ez a sok dijégó koppintás...

(#131966) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Sziasztok! Milyen most a buffolt Maus, érdemes kihúzni? SirFoch szerint OP, igaz ez? :DD

(#131967) jr1994 válasza SoulReaver (#131965) üzenetére


jr1994
addikt

Most válaszoltad meg magad. Szopóroller. Nem nindzsanerf, csak most nem adja. Nem kéne állandóan ezért sírni, ez minden tankkal előfordul, mindenkivel.

Hangfalképű: sokkal jobb mint volt, de ugyanolyan lassú sajnos, engem legalábbis irritál ez a sebesség.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131968) rlazol válasza hitman77 (#131927) üzenetére


rlazol
addikt

Panther kifejezetten sniper tank. A szórás nerf nem tett jót neki. Csak akkor fogod élvezni, ha ismered a gyenge pontokat, mert azok ismerete nélkül sokszor a gold is kevés.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#131969) SoulReaver válasza jr1994 (#131967) üzenetére


SoulReaver
veterán

A szopóroller is egy ninja nerf. Meg ha egy kicsit is belegindoltok...
A szerencsegépek, félkarú rabló, stb. is úgy van beállítva, hogy ritkán nyerjen.
Itt a beállításon van a hangsúly. Wg-nél szerinted ez nem lehetséges? Ha egy ember teljes chat (csata közben) szövegét meg tudják nézni, tankot tudnak betenni, lenullázni az accot, stb, akkor hogy a pékbe nem tudnának ilyen dolgokat állítgatni, mint az rng... :)
Sosincs olyan csata ami egyenlő esélyekkel zajlana... Csak ugye mindig az a hülye aki ezekbe belegondol... Mindig azokat nézik ki, akik nem állnak be a sorba...

[ Szerkesztve ]

(#131970) hitman77 válasza rlazol (#131968) üzenetére


hitman77
senior tag

Azzal nincs gond, van már mögöttem nehány csata. Csak az volt érdekes hogy amint megvettem rá a szívószállat egyből t9 és bukó sorozat.

(#131971) Antonius1978 válasza fradi81 (#131959) üzenetére


Antonius1978
addikt

Viszont ahogy Jagada mondja, es mint en is mondottam, a toronyforgas baromi lassu, es meg ugy is akkora a celkor, hogy egy olyan kapasloves, amit Jokka produkalt a T71-en, az a T-25-el elszallt volna a holdba :)
A TD-zest mar valahogy nem kedvelem, 2011-2012-ben eleget coptam a Ferdinanddal, alap allapotban, es utanna is, kifejlesztve, valami 1000 folotti csatam van vele :)
Valamelyik oldalon meg lehet nezni nehez, kozepes, td, ligh, arty statisztikakat lebonva, illetve osszegezve is.
En epp ebben a sorrendben vagyok jo a tankokkal, ahogy irtam fennebb, a TD a 3ik helyen van :)

Hangfalképű mar reg megvan, a patch elott mentem egy mezei kort, az artyk szepen elfogyasztottak, a szupernehez repeszpancel ellenere, azert kivancsi vagyok hogy most milyen lehet, mert lattam hogy kapott meg 200 EP-t, es talan a loveg is pontosabb lett, meg egeszen 1 soros legenyseg sincs benne, ugyhogy jobb legenyseggel tuti jobban muzsikal(na).

(#131972) jr1994 válasza SoulReaver (#131969) üzenetére


jr1994
addikt

Az a fontos különbség, hogy a roller elvileg rövid időn belül elmúlik, a nerf viszont egy hosszabb távú állapot lenne. Azt senki nem cáfolta hogy van amikor nem adja, de ezt szándékos nerfnek beállítani szerintem nem helyes. Így működik a játék, és amennyire emlékszem, régen is ilyen volt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131973) kchryss válasza SoulReaver (#131965) üzenetére


kchryss
addikt

De igen, nekem is vannak olyan sorozataim amikor semmi sem talál, amikor engem minden bever, amikor folyamatosan +2 tierben vagyok. Viszont pont ugyanannyi ilyen szériám van prém tankkal mint simával és pont ugyanannyi van akkor amikor megvettem, mint a 2. 3. 4. stb héten...
+-25% az rengeteg, szerintem túl sok is. De vannak akik felfogják az rng rendszer természetéből adódóan vannak ezek a sorozatok és vannak akik pár rosszabb csata után elméleteket gyártanak hogyan szívatja őket direkt a wg.

[ Szerkesztve ]

(#131974) xAttilax válasza Antonius1978 (#131951) üzenetére


xAttilax
őstag

Minden tanknak van negatív tulajdonsága, de attól lesz egy tank OP ha sokkal több vagy olyan erős pozitív tulajdonsága van ami bőven kompenzálja a negatívat.

Itt van nekünk egy mobilis tankunk aminek van egy csomó hp-ja és 10 fokos gundepje egy jó átütéssel.
Szerintem itt bőven van miből gazdálkodni :) A többi V-ös prem tankban egyszerűen nincs meg ez a kombináció és ezért gyengébbek a véleményem szerint.

Nálam így alakult ez a tank: 856 avg dmg (2861wn8), 61.9% WR, 315 csata, 3 gunmark. 0 killes legénységgel kezdtem, sőt most húzok benne egy második garnitúrát és nem is vagyok egy unicum játékos. Kb az összes említésre méltó 5-ös prem tank megvan, szóval van is összehasonlítási alapom.

Gyuri27: mondj egy jobb prem tankot nála 5 szinten?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131975) Gyuri27 válasza xAttilax (#131974) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem azt mondtam. Hanem azt, hogy az 5-höz (amiket ki lehet fejleszteni) viszonyítva egy hurut. Sokkal gyengébb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131976) xAttilax válasza Gyuri27 (#131975) üzenetére


xAttilax
őstag

sokkal? statok alapján biztos nem, nézd meg magadnál is ;)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131977) hitman77 válasza hitman77 (#131970) üzenetére


hitman77
senior tag

És ez ma folytatódik. Nem tudom leszorzózni. Hmmmm..... gondolom egy rossz szériában vagyok. Majd lesz jobb is valamikor.

(#131978) Gyuri27 válasza xAttilax (#131976) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lassan gyorsul. Laza talajon még úgy se. Torony forgás embertelen. Látótávolság nincs. Pontosság, célzásidő mint egy orosz heavy.
Használtam ezt a tankot 3 skilles legényekkel. Na ott már türhető. Addig meg. Mehhh.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131979) xAttilax válasza Gyuri27 (#131978) üzenetére


xAttilax
őstag

nem lehet, hogy neked nem megy vele a játék? nem szégyen egy csomó tankkal én sem tudok játszani de attól még nem lesz szar.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131980) Gyuri27 válasza xAttilax (#131979) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amiket leírtam tények. Számok. hasonlíthatod a többi ötöshöz.
Mint írtam hajtottam 3 skilles legényekkel. Anno írtam is. Teljesen más a tank.
Nem mondom, hogy T25 ász vagyok. De az nem változtat a lényegen.
750 goldot megér. 1500-t már nem. Ez sokat elmond.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131981) xAttilax válasza Gyuri27 (#131980) üzenetére


xAttilax
őstag

nem hiszek neked :)

[statod] itt ahogy nézem kb az összes ötös tankkal egyforma átlagod van 400-600-ig, szóval statisztika nem igazolja az állításod.

de itt a példa, hogy nem egy szar tank: nekem t25 több az átlagom mint neked a panther 2-vel :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131982) Gyuri27 válasza xAttilax (#131981) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezek szerint az összes meddel szar vagyok. Ebből induljunk ki. Ha ezzel szarabb mint a többivel akkor a tank a szar.
Amúgy meg mint írtam a számok nem hazudnak. Nézd a pontosságot, szűkülést (0,41, 2,5 egy 5-s meden).
Látótáv 320 méter? A nagy átlag 340-350 ebben a kategóriában. A tornya úgy forog mint a hallcatnek. Maga a tank is úgy fordul mint a uss rr. Laza talajon, emelkedőn meg tolni kell.
Lehet ezzel vitázni. Csak a tények makacs dolgok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131983) xAttilax válasza Gyuri27 (#131982) üzenetére


xAttilax
őstag

akkor nekem megy másik tank van....

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#131984) Gyuri27 válasza xAttilax (#131983) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az is lehet. De írtam, hogy megfelelő skillezéssel új tankot lehet belőle faragni. Csak én a legénységet valamibe átraktam anno (marha régen). Akkor viszont még az én májas tudásommal is érződött a difi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131985) mokus1


mokus1
addikt

Az normális, hogy egy kimaxolt T29-el pénzben, alig hozok valamit. Most 2400-at lőttem és végeredményben -120. Tök gáz.

(#131986) jagada válasza mokus1 (#131985) üzenetére


jagada
őstag

Használj kevesebb gold lőszert.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#131987) Gyuri27 válasza mokus1 (#131985) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajna igen. 1000 az alap lőszer. Ha mellé lövöldözöl, javítasz és vagy kilőnek simán lehet bukó a kör.
A tigris ugye ennyiből jobb mert ott a skuló a negyede (meg ugye ott pen is van).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#131988) mokus1 válasza jagada (#131986) üzenetére


mokus1
addikt

Csak alapot használok, semmi mást.

Gyuri27: Oké, csak imádom a tankot, szemből dombon ha jól állok gyakorlatilag belőhetetlen. Tigris is jóval gyengébbnek érződik, én simán belővöm, ő szenved velem.

(#131989) Gyuri27 válasza mokus1 (#131988) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak mondom mi a szitu. Mert kérdezted.
Semmi baj azzal a tankkal. Csak az, hogy 7-s létére annyi bele a lőszer.
Ha 600-700 lenne más lenne a baba fekvése.
Értem a problémádat. Sokszor én is nézegettem, hogy mi a zsák van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#131990) jr1994


jr1994
addikt

Egész jó lett a tier10 SH a 150%-os bónusszal :K

Amúgy is a tier10-et szeretem a legjobban, ez az igazi játék, most meg már farmolni is lehet, úgyhogy királyság :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131991) xXdensionXx


xXdensionXx
tag

Üdv!

A WOTHhungary ModPakk telepítő frissítése elkészült!

Letölthető inne: Letöltés

Verziószáma: 9.17.1.1
Kompatibilis WOT verzió: 0.9.17.1
Választható modok száma: 102 darab
Választható XVM konfigok száma: 5 darab (XVM-ek testre szabhatóak)

dension

http://www.wothungary.hu - WOThungary ModPakk - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ''A lustaság az evolució motorja!''

(#131992) vJokka válasza h1mpi (#131958) üzenetére


vJokka
aktív tag

Kellett a szupport is, utána meg is köszöntem nekik.

Itt meglehetett volna a szájbatekert cap mission az Objecthez, persze hiába kértem a csapattársakat (a Grille mondjuk lehet félreértette). Nem is mentem segíteni az E100-nak az IS7 ellen ;]

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#131993) Dewri válasza xXdensionXx (#131991) üzenetére


Dewri
aktív tag

Meglestem. Nem rossz, de az Aslain pack jobb szerintem. Itt pl hiába állítottam be a Deggie's célzónézetet, alap nézettel ment... A csata végi infopanel se működött. Személy szerint hiányoltam a legénység ikonokat (ha már van sokféle hatodik érzék ikon, akkor lehetne legénység is), illetve szinkron is lehetne több, pl az elmaradhatatlan Duke Nukem mindenképp... :)

Jó ötlet viszont az előző modok elmentése és visszaállítása lehetőség!

(#131994) po1son


po1son
addikt

Grafikai ráncfelvarrás

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131995) SoulReaver válasza po1son (#131994) üzenetére


SoulReaver
veterán

Remélem nem kettesével akarják majd ezeket betenni a játékba.

(#131996) 4580693


4580693
senior tag

Drága tezsvíreim, tudtok árányát vásározni?? Két napja próbálkozom, de eddig mindig visszadobott.

(#131997) lacibacsi válasza 4580693 (#131996) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vámház körút 9. Ott egészen olcsón kapsz... ;]

A bankkártya adatokig simán eljutok emúgy. Tovább nem mentem, mert most nem szeretnék vásárolni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131998) po1son válasza 4580693 (#131996) üzenetére


po1son
addikt

Ha nem megy továbbra sem, akkor írj rám privátba és segítek.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#131999) 4580693 válasza lacibacsi (#131997) üzenetére


4580693
senior tag

Dehát a Klápká mán alulról illatozz a zibolyát.

(#132000) Imilenni válasza kchryss (#131973) üzenetére


Imilenni
addikt

Bárhogy nézem eléggé esélytelen hogy minden ember megtapasztalja a szopoállarcot ami akár 8-9 meccsig is tart, mindössze a VÉLETLEN miatt....

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.