Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#131351) kchryss


kchryss
addikt

A 150%-os sh kredit bónusz csak 10-es csatákban lesz. Túl szép volt, hogy igaz legyen. :)
Frissült az sh guide az új verzióhoz igazítva: [link]
Viszont a 10-es szintű 75%-ot fog adni klán csatákban és 30%-ot randomban.

[ Szerkesztve ]

(#131352) BÁ Nutrition válasza jozefgucci1 (#131348) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annyira nem veszes. 100k-bol mindig kijovok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#131353) Emu


Emu
őstag

Ritkán jön össze ennyi minden egyszerre:

Ha még valaki pecselés előtt megnézné: replay

(#131354) tucsok.


tucsok.
senior tag

Mennek a szerverek!

"So say we all"

(#131355) adamgreen válasza tucsok. (#131354) üzenetére


adamgreen
senior tag

Mentem egy pár kört hát gyerekek lesz itt nagy sirás rivás halálhörgés :C

Med tankok szinte teljesen eltüntek.Minden oldalon 5-6 heavy ésTD . Elvétve egy két med aki retteg hátul.

Érdekes lesz az biztos. :DDD

(#131356) KisApám


KisApám
addikt

Type 4 Heavy - elég ha csak ALÁLŐSZ pl. a T110E4-nek vagy az Emil II-nek
MINIMUM 500 splash damage. :DDD

skill4ltu most tolja a twitch-en.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131357) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mennyi XP kell a Type 4 derp ágyujához? Melóhelyen nem tudok utánanézni ilyeneknek.

***

(#131358) adamgreen válasza ollie (#131357) üzenetére


adamgreen
senior tag

64600 :)

(#131359) Linkin1994 válasza adamgreen (#131355) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Semmi nem fog változni a japó heavyk ugyan olyan áldozatok lesznek meg a maus mint eddig

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#131360) adamgreen válasza Linkin1994 (#131359) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nagyszerü akkor várjuk a szombati streamet Linkin mester :C

(#131361) Linkin1994 válasza adamgreen (#131360) üzenetére


Linkin1994
senior tag

mégnézem majd a buffolt 907-et meg az FV 8-as prém medet aztán majd meglátjuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#131362) SoulReaver válasza Linkin1994 (#131361) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mit buffoltak a 907-en? Így is OP.. :D

(#131363) Linkin1994 válasza SoulReaver (#131362) üzenetére


Linkin1994
senior tag

+Armort kapott

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#131364) KisApám válasza SoulReaver (#131362) üzenetére


KisApám
addikt

skill4ltu azzal is tolja.
Jól pattingat az a 907 az tuti.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#131365) Emu válasza Linkin1994 (#131359) üzenetére


Emu
őstag

Azért nem vagyok ebben olyan biztos. Heavy dühöngőt gyakorlatilag az fogja nyerni amelyik oldalon több type megy oda. Ha meg valakik trollkodnak, és szakaszban behoznak 3-t belőle...rossz belegondolni. Nem lepődnék meg ha innentől a gyors heavy-k (IS7, E5) rendszeresen inkább a medekkel mennének másik oldalra.

(#131366) jr1994


jr1994
addikt

Ojjekt 252 a bótban

12k píz [link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131367) Emu válasza jr1994 (#131366) üzenetére


Emu
őstag

Ez a vízbű' veszi ki a zoxgént, és véd az atomtámadástól is? :)

(#131368) adamgreen


adamgreen
senior tag

Defender csicsás festés rosszab camo máshogy néz ki.

Sima 252u jobb camo ennyi a különbség .

(#131369) jozefgucci1 válasza jr1994 (#131366) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Elég ocsmányra sikeredett és még drága is lett .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131370) zola96 válasza adamgreen (#131368) üzenetére


zola96
senior tag

nekem tetszik a defenderes is.:D Lehet beruházok egyre. :U

(#131371) Dr.Én válasza jr1994 (#131366) üzenetére


Dr.Én
veterán

Majd aki, ki próbálta..véleményezze milyen a páncél.. az ágyú...IS-6hoz képest...

WOT: kissio

(#131372) jr1994 válasza jozefgucci1 (#131369) üzenetére


jr1994
addikt

Az IS-6 is ennyibe kerül és ehhez képest az egy tier7-es tank. Ja és lehet festés nélkül is venni. Mondjuk én nem fogom, de sajnos elég aggasztó ami most megy. Liberté, Patriot, bolondbiztos Type 4-5, most ez... mindegyik egy szög a játék koporsójába :(

Dr.Én: csak videón láttam, de összehasonlíthatatlan. IS7 alváza van a 252-nek, és a tornyán is elég kicsi a lőhető kupola. Szinte csak a repeszes Type 4-5 heavyk veszélyesek rá, meg az arty.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#131373) Dr.Én válasza jr1994 (#131372) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen megnyerően hangzik!
Jó igaz meg venni nem akarom.. még...
De a most kijövő prém tankok igen csak túl jók..

WOT: kissio

(#131374) hitman77 válasza zola96 (#131370) üzenetére


hitman77
senior tag

Én is gondolkodok rajta hogy megveszem. A kérdés, hogy mi van abban az esetben ha esetleg a jövőben kapna egy gyengítést? Visszakapom aranyban az árát? Mivel nem az lesz meg nekem utána amit megvettem gondolom elállhatok a vásárlástól.

(#131375) zola96 válasza hitman77 (#131374) üzenetére


zola96
senior tag

Igen-igen én is ezen gondolkodtam.. Mert eddig szép és jó, msáfél honapig használod aztán kiadnak rá egy nerfet a plebs meg jól fel volt izgatva általa.. De szerintem az ÁSZF-ben tuti benne van, hogy a vásárlással elfogadod ha később változtatnák.:/ Esetleg ha valakinek van ideje átbújni..:D

(#131376) jozefgucci1 válasza jr1994 (#131372) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen ezt mondom én is , hogy lassan eljutuink oda , hogy T8-ban csak prémium tankok fognak egymás ellen játszani .Szerintem ez már túl sok , hogy minden frissítés mellé kapunk egy tankot is .Hová vezet ez ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131377) SoulReaver válasza jr1994 (#131372) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért a patriotot elég egyszerűen be tudják lőni, szinte bárhol. Kupola, lőveg pajzs mellett, felett stb.

(#131378) lacibacsi válasza hitman77 (#131374) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha akár egy kört is mész vele, már nem állhatsz el a vásárlástól. Pont.

SP-nél volt valami visszavásárlási akció, amikor erősen nerfelték, de erről a régi SP tulajok tudnának mesélni. Nem hiszem, hogy máskor és másik tankkal ez valaha is előfordulna még...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131379) adrian360 válasza lacibacsi (#131378) üzenetére


adrian360
őstag

type 59-nél is volt nerf

(#131380) JMBFLaSH


JMBFLaSH
csendes tag

A 2 verzió közül (sima vs. defender) melyik lehet jobb? Csak a festésben és abban különbözik, hogy a defendernek nincs sárvédője. Ez számít valamit?
A defender változatra nem is lehet álcafestést rakni?

(#131381) lacibacsi válasza adrian360 (#131379) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem is mondtam, hogy nem volt másnál nerf. Csak azt mondtam, hogy az SP esetében volt valami kedvezményes visszavásárlási lehetőség is.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#131382) Motyi


Motyi
senior tag

Kár a Defender/Object 252U nerf miatt aggódni, már tanult a WG a az T26E4 és a Type 59 kapcsán, nem valószínű hogy nerfelik a tankot, főleg, hogy mostanában a régieket is folyamatosan buffolják. Patriot/Liberté/Scorpion G is már van egy ideje, fel sem merült a nerf. E25 op volt, nerfelték? Nerm, kivették a shopból/ingame és csak évente egy-két rövid alkalom erejéig vehető meg. A másik, hogy igazából csak T8-as csatában lehet OP-nak nevezni, T9 felett mindenki belövi folyamatosan a hasát (és a frontot is ha nem szembe egy szintbe áll veled). Csak akkor op ez a tank, ha T8 és kisebbekkel kerül össze, és városi környezetben harcolhat. T9 felett már megvan a pen és a pontosság ahhoz, hogy ne legyen gond kinyírni. Nem mondom, hogy rossz tank (meg is vettem), de idáig 10 csatából 1 (a legelső) volt 8-as, kettő 9-es és hétszer mentem 10-esek ellen... És ugye rohadt sokat tudsz kezdeni amikor szemben van veled Maus/E100/Type 5/Pz.kpfw.VII/E5,IS7-4 stb... még prém lőszerrel sem tudsz legtöbbször szemből sebezni (265 pen). A pontatlanság és a lassúsága miatt meg nem tudsz se sniperkedni se medek közé menni.... Elhiszem, hogy sok streamer op-nek titulálta, de ők3-4 ezer Wn8-al rendelkező nem átlagos játékosok, akiknek a kezében a legtöbb tank op... nem a mi és a játékosok 99%-nak a szintjén vannak.

Ja a másik nagy tévhit, hogy is7 alváza van. Hasonlít, de messze nem, az oldalpáncél még köszönőviszonyban sincs...

[ Szerkesztve ]

(#131383) Warton válasza jozefgucci1 (#131376) üzenetére


Warton
őstag

Ahogy a WG CEO-ja mondta: Content, content content. Kellenek a tankok, mert ebből van lóvé. Ha nem csinálnak prém tankokat, hanem az engergiákat a balanszolásra fordítják akkor abból nincs pénz. Azért az elmúlt évben ki is vettek egy jópár tankot a boltból, gondolom, hogy az IS-6 is erre a sorsra fog jutni, feltételezem, hogy idővel a többi kedvezményes MM-es tank is.

Amúgy neked nem tök mindegy, hogy a csatában prém tankok vannak vagy normál tankok? Nem édesmindegy, hogy most az IS-3-at lövöd ki vagy az IS-6-ot? Szerintem rohadtul mindegy. Tier1-9-ig általában mindenki grindol, azaz addig játszik a tankokkal, amíg a következő tankot ki nem fejleszti, egy-két kivételtől eltekintve: Cromwell, IS3 stb. Vagy van ez az új őrület, hogy a csilagokat gyűjti a lövegre.

Sőt tovább gondolva még azért is jó, hogy ennyi prém tank van, mert így itt is nagyobb lesz a változatosság. Igen, lehet, hogy tier8-ban mindenki prém tankkal játszik, de legalább nem mindenki ugyanazzal. Én még emlékszem azokra az időkre, amikor 10 type59 nézett farkasszemet 10 type59-el, és még 5-5 szerencsétlen a tier6-os tragacsaikban. Nem volt túl jó.

(#131384) adamgreen válasza Motyi (#131382) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igy van a maga tier-jében OP nak nevezhető de feljebb szopás van ezerrel .

Wg most megcsinálta a ruszki patriot liberté scorpion tankot.Hogy ne csak a másik nemzetnél legyen
ugymond OP tank.

+1 alul belövöd simán nem kell aggodni.

(#131385) JMBFLaSH válasza JMBFLaSH (#131380) üzenetére


JMBFLaSH
csendes tag

Valaki esetleg tudna valami érdemlegeset mondani ezzel kapcsolatban?

(#131386) ollie válasza Dr.Én (#131371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eddig látott bemutatók alapján, tier 10-ben is jó a páncélja. A páncélzat felső része erősebb az IS7-énél (még tier 10-es tankoknak is gold ammo kell az átlövéséhez), a hasa meg gyengébb kicsit, de nem sokkal. Az ágyúja meg kb olyan, mint az IS-3-nak (pen is egyezik). Valójában senki sem érti, hogy miért ad ki a WG egy ilyen OP prémium tankot (valójában de, mert rájöttek a WG-nél, hogy rohadt sokat keresnek az ilyen OP tankokkal). Egy az egyben át lehetne tenni tier 9-be, és még ott is a jobbak között lenne.

***

(#131387) adamgreen válasza JMBFLaSH (#131385) üzenetére


adamgreen
senior tag

fentebb már leirtam de leirom mégegyszer :

Defender csicsás festés rosszab camo máshogy néz ki.
Sima 252u jobb camo ennyi a különbség .

(#131388) jozefgucci1 válasza Warton (#131383) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem annyi gondom van csak a sok T8 prémhuszárral , hogy azt már az 1. csatára is meg tudod venni . Tehát ödönke bejön és csak pislog az első 1K csatában mellettem , hogy de jól néz ki a játék .Ezen nem is akadnék ki ha csak oldalanként 1-2 ödönke lenne ,de amikor szakaszban jönnek és így eleve esélyed sincs nyerni mellettük . Konkrét példa tegnap malinovkán Löwe szakasz . A déli oldalon beálltak a bázis mögé a piros vonal mellé védeni .Mikor látták hogy csak 5 tankunk él akkor elindultak a mezőn és szétkapták őket. Persze legalább spotoltak pár tankot amit én lőhettem :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131389) fradi81


fradi81
veterán

borderless módban látszik a windows tálca, csodálatos.

Ez a defender is csak akkor op ha nem mennek ki a nyílt terepre egyébként 1 perc és vége.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#131390) Warton válasza jozefgucci1 (#131388) üzenetére


Warton
őstag

Nem mondtál sok újdonságot, ez régen is így volt amikor kb. 3 db tier8-as prém tank volt. (Löwe, Kv-5 meg az M6nemtommi amcsi HT) Akinek volt lóvéja megvette a tankot, akár tudott vele játszani, akár nem.

Másrészről, amit mondasz az is csak féligazság, mert csak a saját oldaladon lévő Ödönkét veszed észre, amikor a másik oldalon lévő Ödönkét lövöd széjjel akkor meg azt hiszed magadról, hogy te mekkora király vagy már, pedig lehet, hogy csak arról van szó, hogy kilőttél egy 0 skilles Ödönkét. :P

Jah, persze tudom: a WG minden Ödönkét kizárólag a Te csapatodba sorsol be. :U El sem lehet képzelni, hogy egyszer az ellenség sorai közé...

Nyilván a WG nem a saját pénztárcájának ellensége, azaz nem hiszem, hogy bármilyen minimális előfeltételt szabna, hogy te ilyen vagy olyan tankot ne vehessél meg, ezt azért te sem gondolod.

Másrészről harmincvalahányezer csatám van a játékban, meg jópárezer az openbéta alatt és ha behoznak egy új tankot és elkezdek vele játszani annak is megvan a maga fejlődési görbéje. Azaz az elején nyilván rosszabbul megy az adott tankkal a játék, mert mindent szokni kell, mert lehet, hogy nem olyan minőségű a legénység. Pl. a mostani svéd medekkel szenvedek, pedig jópárezer csatát lenyomtam már másik tier6-os med tankkal, de mégis egy kicsit máshogy működik az srt mint az eddigiek.

[ Szerkesztve ]

(#131391) JMBFLaSH válasza adamgreen (#131387) üzenetére


JMBFLaSH
csendes tag

Azt olvastam! Köszi a választ!
És az hogy van sárvéd vagy nincs sárvédő? Számít valamit?

(#131392) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#131388) üzenetére


SoulReaver
veterán

Este mi is összeállhatnánk ilyen ödönke szakasszá:)

(#131393) adamgreen válasza JMBFLaSH (#131391) üzenetére


adamgreen
senior tag

Semmit szebb vagy csunyább ezt neked kell eldönteni :DDD

(#131394) jozefgucci1 válasza Warton (#131390) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Látom nem ment át a dolog pedig te már a bétában is több ezer csatát letoltál :W Képzeld én is .
Anno ahogyan te is említetted még csak pár elérhető prémium tank jutott így nem volt ennyire feltünő a jelenlétük és nem is nagyon hatottak a csata kimenetelére. Azonban most , hogy jönnek sorba a jobbnál jobb prémium járművek amik sokszor jobbak a normál társaiknál már fusztrálnak kicsit. Nem sajnálom senkitől a tankot meg tudom venni én is. Az zavar , hogy a 15 jármű fele T8-ban prémium és azoknak a fele mind a két oldalon bot. Az a feltételezés pedig , hogy a gatyámba élvezek , mert sikerült kilőnöm egy botot nevetséges . Ugyan úgy sírva nevetek rajtuk mint most rajtad.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#131395) h1mpi válasza ollie (#131386) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az a töltés idő és a pontatlanság nem jön be. Ha ilyen bunkerrel akarok menni, akkor ott az IS4. Annál jobb nem kell.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#131396) kchryss válasza adamgreen (#131387) üzenetére


kchryss
addikt

Nem mindegy hogy tényleg rosszabb a camo-ja vagy az a helyzet, mint ami a fekete és sima tankoknál. Azaz hogy a festés hiányát emelt alap camo-val ellensúlyozták így képzetlen legénységnél a festhető, camo skilles legénységnél viszont a nem festhetőnek jobb az álcája.

Más téma: Valaki megnézné nekem hogy lejátssza-e az új verzió az előző vagyis 9.17.0.3-as replay-eket?

(#131397) adamgreen


adamgreen
senior tag

Észrevétel : a tanks.gg oldal még nem frissült tehát még a régi adatok vannak.

Plusz már is hibás a patch :

[link]

régi modokat egyáltalán ne használjatok. link re kattintva elöjön a lista mi a hibás ivánék gondolom javitják majd.

[ Szerkesztve ]

(#131398) Dr.Én válasza ollie (#131386) üzenetére


Dr.Én
veterán

Akkor ez megint nagyon op tank lett.. mint A Liberté..
Egyszer majd megveszem.. most elvitte a Suzuki a pénzt..

WOT: kissio

(#131399) Stanislav84 válasza adamgreen (#131397) üzenetére


Stanislav84
tag

Akkor jó, hogy a legutóbbi patch óta már nem használok modokat. :) (XVM-et is kikapcsolatam, csak jobban felidegelt, vagy túl vakmerő voltam piroskák ellen... :) )

(#131400) kchryss válasza adamgreen (#131397) üzenetére


kchryss
addikt

- I am missing Equipment
From our experience, this is caused by:
You or someone else with access to your account, moved or sold Equipment.

:)) :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.