Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130551) Dr.Én válasza Gyuri27 (#130547) üzenetére


Dr.Én
veterán

Miért?

WOT: kissio

(#130552) zola96 válasza Dr.Én (#130551) üzenetére


zola96
senior tag

Eleve elrendeled magadban, hogyha látod kevés az esély már meg sem próbálasz "olyan jól" játszani. Vagy na érted. :D negatívan befolyásolja a hangulatod és teljesítményed pszichologiai szempontbol.

(#130553) Dr.Én válasza zola96 (#130552) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem feltétlenül.. llegalább is magamból ki indulva..
Ha látom hogy semmi esélyünk akkor is törekszer arra hogy legalább a HP-mat meglöjjem..
Jó abban igazad van hogy néha tényleg csak zavaró...
Föleg ha fáradt is vagy hozzá..

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#130554) fradi81 válasza zola96 (#130550) üzenetére


fradi81
veterán

Aki egyedül megy bárhova is, az hülye majd idővel rájön hogy menni kéne a többivel :) Ha már csapatjáték. Sokszor a kék/lila játékosok sem a bevett útvonalra mennek, de le is hozzák a csatát.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#130555) zola96 válasza Dr.Én (#130553) üzenetére


zola96
senior tag

Igen ebből a szempontból motiváló hatása is van még ha vörös is a hadsereg.:D Meg ha látod, hogy ki van veled szemben és mennyire jó játékos. Pl tartanod kell e tőle, hogyha sidescrapelsz vagy úgyis pattan stb. Meg kire kell fókuszt helyezni ha több tank van előtted, nyilván ha nem low hp-sak.

fradi81: Inkább akkor ott maradok egyedül hátrébb húzodva, minthogy a az egy helyben álló lemmingek között lyukasra lövessem magam és még egy kis dmg-t is összeszedni. Mivel tomato team esetében realtive kevés az esély, hogy átnyomják gyorsan az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#130556) Gyuri27 válasza Dr.Én (#130551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert mikor látod, hogy a csapatodban van 10 piros 2 narancs meg két sárga. Az ellennél meg 3 zöld, 2 kék, 1 lila. Elmegy az élettől a kedved. Az xvm előtt voltak illuzióim. Már nincsenek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#130557) jr1994 válasza zola96 (#130550) üzenetére


jr1994
addikt

Majd kinövöd, talán. Ez is a fejlődés egy lépcsője.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130558) Dr.Én válasza Gyuri27 (#130556) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nézőpont kérdése...
De van igazság abban amit mondasz...
Sajnos ilyen leosztások mindig is lesznek..
Ma volt egy kedves lila statos csapat társam IS-7-el..míg én T110E5-el a szép párizsi pályán.. hát vol oly kedves és kitol a fedezékből és neki köszönhetően szarrá löttel fél pillanat alatt..

WOT: kissio

(#130559) 4580693


4580693
senior tag

Jó néhány alkalommal megesett, hogy top heavy-vel, mint a vezérürü, elindultam a szokásos heavy útvonalra. Majd nézem, hogy mindenki a másik oldalon. Gyorsan nyúlcipő. :D
Most már azért picit várok a bázison és nézem, hogy a nagy többség merre indul meg, ha elindul.
Lightal is vicces párszor. Előre sietek, be a kemp bokorba, álcaháló, csigaszem bekapcsol. Spotolom az ellenfelet, erre mögöttem senki. :D
De legalább a lighttal könnyebb oldalt váltani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#130560) lacibacsi válasza zola96 (#130545) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne kezdjétek már megint ez az "engem szívat a WG" témát. Persze, pont téged. Serb ott ül a nagy vezérlőpult előtt és amikor látja, hogy zolka96 belépett a játékba, akkor manuálisan sorolja őt be az "idióta" csapatokba, meg lehúzza az RNG potméterét -50%-ra. Ugyan már!

Az IS-3-at hozni példának az "elmegy a medekkel" esetre meg pont hülyeség, mert a sebessége miatt az IS-3 pont alkalmas erre.

(#130550) zola96: "Persze egyedül elindulok egy mapon a heavys vonalon és én vagyok a hülye.. "
Nem, nem vagy hülye, de hülyeséget csinálsz.

(#130556) Gyuri27: Akkor te még nem láttál piros színű félbotok által elpusztított super unicum-ot. Jó, nem mindennapi, de előfordul. Amikor a saját csapatomban az én WN8-am a legmagasabb, viszont az ellenfélnél meg mindenkié több az enyémnél, az nem tűnik egy lelkesítő dolognak. A harci kedvem mégis az ilyenek pörgetik fel, hogy "csakazértis megmutatom nektek, hogy nem leszek ingyen frag"!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130561) Emu válasza zola96 (#130545) üzenetére


Emu
őstag

T-10el rendszeresen a medekkel szoktam menni. Meg tudja adni a meccs alaphangulatát, ha egy mutzba 700-t rammolok, meg még kap is egy 400 taslit :D
Erről az egy helyben sátrazókról meg annyit, hogy tegnap egy O-Ho fiery-n csak a tornyát forgatta, miközben kiszedtem 5 lövésből, az 50mp :DDD

(#130562) Dr.Én válasza Emu (#130561) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hát ja.. a T-10 nagyon jól tartja tempót.. heavy tankoz képest ..
Szeretem is ezt a tankot...

WOT: kissio

(#130563) zola96 válasza Emu (#130561) üzenetére


zola96
senior tag

Úgy is kell. De a T10 elég fürge, no meg egy T8as csatában akkor csináljon is valamit ne csak sátrazzon meg forgassa a tornyot..

Nem gondoltam arra, hogy Serb bewül és engem szivat, de itt több kolléga is panaszkodik akkor csak van valami.. Valamit tudnak beállítani az biztos hogy nem acc specifikus nyilván..Azt már tudom, hogy hülyeség ezért mostmár inkább hátrálok és az arty segítségét kérem vagy egy olyan helyre megyek ahol csak a torony látszódik ki.Aztán lövök amíg van hpm. Dehát akkor egy vallási kérdést is feltehetünk, hogy Isten hogy hallgathatja meg a több milliárd hívőjének imáját.

[ Szerkesztve ]

(#130564) galervin93 válasza zola96 (#130555) üzenetére


galervin93
őstag

Inkább tarts a lemmingekkel,mert amíg őket lövik, te tudsz sebezni, ha okosan nyomod. És még vissza is tudsz vonulni, hogy esetleg megvalósítsd az a campet, amit te már az elején szoktál. Ez így több sebzés, bárhogy is nézzük... Illetve lehetőség, ha esetleg a csapatod mégsem hull el, akkor megtolhatjátok az oldalt...
Szerk.: a vallási kérdés tetszik, szerencsére pont ugyanaz a válasz, mint a mi esetükben - sehogy. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130565) ollie válasza zola96 (#130548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Katasztrófa nálam is a napokban a játék. Tegnap volt egy olyan csata is, hogy én tier 9 csatában tier 7-es TD-vel voltam. Nem volt sok tier 9-es járgány, csak 3-3 oldalanként de a mi top heavynk, egy Type 4, majdnem mellettem campelt hátul, miközben elvérzett a csapat. Már csak akkor mozdult, amikor teljesen bekerítettek bennünket, és kb öten maradtunk. Persze mindenki hibás volt, csak ő nem. Amúgy 2x ezer csatával volt neki 48% alatt a winrate-je. És rengeteg ilyen játék van. Assaulton a top heavyjeink rendszeresen campelnek hátul, aztán csodálkoznak, hogy jé, lejárt az idő, és vesztettünk (bár ilyenkor általában hamarabb meghalnak, mert a védő csapat vérszemet kap, és támad).

***

(#130566) galervin93 válasza ollie (#130565) üzenetére


galervin93
őstag

Az ilyen támadó meg védő, meg isten tudja milyen módokat pontosan ezért kapcsolom ki, nekem csak küldetések esetére van néha benyomva, illetve szakaszban szoktam bekerülni ilyen pályákra, ha nem én vagyok a parancsnok. Egyrészt állandóan Karelia jön, amit utálok, mert abszolút capmfest. Másrészt meg úgy általánosságban sem tudják az emberek, mit kellene csinálni, miért csak 10 perc, megy a töketlenkedés stb...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130567) zola96 válasza ollie (#130565) üzenetére


zola96
senior tag

Nos igen.. Én ki is kapcsoltam azokat a játk modokat és csak randomot megyek, bár már kezd rohadtul unalmas lenni..:D Régen is voltak rossz szériák de nem tartott napokig és lehetett jo csatákat bűvölni. Bár szerencsére mostmár tudatosabban játszom és észreveszem a saját hiábaimat, tegnap 2 meccset tudtam volna szépíteni.. Dehát ami elmúlt.. Csakhát menet közben elmennek mellőled a csapattársak elég nehéz.:D Node, ettől szép a wot mindig kap az ember egy kis agyf-szt de utána mindig visszaül.:D

(#130568) Macka válasza lacibacsi (#130560) üzenetére


Macka
veterán

Én rendszeresen ezt csinálom, hogy IS3-mal elmegyek a pálya általában medek által járt részére. Lehet vele meglepetést okozni, álétalában nem számítanak arra, hogy ott egy heawy is felbukkan.

(#130569) ollie válasza galervin93 (#130566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondasz valamit. Sokáig nekem is ki volt kapcsolva, de egy jó ideje egy hülye pillanatomban visszakapcsoltam. Viszont jó ötlet megint kiszedni.

***

(#130570) Emu válasza galervin93 (#130566) üzenetére


Emu
őstag

Ne mondj ilyet! :DDD
Karelia a legjobb erre a módra. Imádom amikor támadó oldalon legalább 10 tank gyűlik össze a dombon, és egy két elvetemültön kívül, senki nem indul meg "támadni". Persze ők csak támogató tüzet nyújtanak, meg nem értik miért nincs spot, pedik ők lőnék...bár egy kört már sikerült így lehozni 5k+ spottal, de rikta.

(#130571) Warton válasza Macka (#130568) üzenetére


Warton
őstag

Én ugyanezt szoktam csinálni... csak O-HO-val... ;]

(#130572) Jadro válasza galervin93 (#130566) üzenetére


Jadro
veterán

Hogy kell ezt kikapcsolni?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130573) ollie válasza Jadro (#130572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Game settings-nél.

***

(#130574) Jag válasza lacibacsi (#130560) üzenetére


Jag
senior tag

Én ugyan nem vagyok általában az ilyen elméletek híve, viszont voltam informatikus.
Semmibe sem kerül és egészen biztosan monitorozzák a játékosok szokásait. (általában mikor játszik, mikkel szeret menni, merre megy a pályán, mennyit költ és mire, stb...) Ugyan is a statisztika a bizniszük alapja.
Na mármost, ha ebből adatbázisuk van, (márpedig van) nem nagy vasziszdasz' téged rangsorolni bizonyos szempontok alapján loginkor...

Egy egyszerű facebook oldalon, vagy egy sima weboldalt a google developerrel olyan szinten tudod monitorozni, hogy csak nézel.
Akkor nem gondolod, hogy egy ekkora volumenű cég ne tudna egy mindenre kiterjedő statisztikát készíteni rólad...Naná, hogy pontosan ismeri a szokásaidat.

Innen meg mindenki gondol, amit akar.

(#130575) lacibacsi válasza Jag (#130574) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha nem lennél informatikus is elhinném, amit mondasz. De a személyre szabott szopóroller elmélet egy baromság.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130576) Geza26 válasza lacibacsi (#130575) üzenetére


Geza26
senior tag

Egyetértek! Van olyan amikor hátra is dőlhetnék akkor is nyernék! Soha senki sem panaszkodott még, hogy nyerő szériája van!

Géza

(#130577) vJokka válasza KisApám (#130124) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én még az ilyen fa**ságai miatt is szeretem: link :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#130578) Jag válasza lacibacsi (#130575) üzenetére


Jag
senior tag

Én nem állítom az ellenkezőjét, csak kíváncsiságból, miért vagy erről meggyőződve?
Már ha tudunk erről normálisan beszélgetni.

(#130579) Jag válasza Geza26 (#130576) üzenetére


Jag
senior tag

Nem értem az érvelésed.
Azt senki nem állította, hogy csak szopóroller opció van.

Tudjuk, hogy ez üzlet.
Az a jó neki, ha sokat költesz a játékra.
Technikailag nem ügy befolyásolni némileg a játékmenetet, tehát marad a morális oldala a kérdésnek.

Mitől vagy meggyőződve arról, hogy egy ekkora üzletet hagynak csak úgy szaladni a saját medrében?
Megfordítom a kérdést.
Ha tiéd lenne a biznisz és az eszközeid meglennének rá, nem élnél e a lehetőséggel, hogy némileg nagyobb bevételre tegyél szert?
Kontrollod alatt tudd tartani az üzleted?

(#130580) szallasi007 válasza Jag (#130579) üzenetére


szallasi007
őstag

Én csak azt nem értem amikor superunicom gyerek egy fillért nem költ a játékra, wot-os versenyekből tartja el az accountját és 60% körüli winrate-t csinál ha akar ha nem és átlag 3500 wn8 (ilyenkor már olyan dühös a játékra mint mi átlag játékosok mondjuk akik nem lövik meg a napi 1500 körüli wn8-at) köröket megy rossz napján, akkor ők is nekiállnak szerinted ennek wg buzizásnak?

Akkor ezek szerint őket is monitorozzák és nekik is kedvez? Vagy őket a regisztrációkor betette a "nyertes" halmazba? Vagy ők Neo-k és ők a hiba a rendszerbe?

Azt kéne elfogadni hogy van hová fejlődni, amit vagy rengeteg játékkal megoldasz (megtanulod melyik tankkal hová kell menni, adott mm-el szemben adott tankol hogy lehetsz eredményes stb.) vagy egyszerűen nincs időd ebbe annyit belefeccölni és ha éppen olyan napod van, akkor jó eredményt érsz el. Ha meg dekoncentrált vagy vagy esetleg agyhalott a csapatod vagy minden körben arty mágnes vagy akkor szimplán élvezed a játékot és játszol. Nem foglalkozol a statokkal, kiröhögöd ha hülyékkel vagy körülvéve és ha felidegesít akkor simán kilépsz a játékból. Nem mész még egy kört mert az úgyis jobb lesz.

Nem vagyok ellensége az összeesküvés elméleteknek de az igazán jó játékosokat miért nem sújtja ez az "átok"? Nézd meg a top klánok játékosállományát és a "pro" streamereket. Kiborulnak ők is de nem a wg-t hibáztatják hanem azokat a játékosokat akiknek fogalmuk nincs a játékról és csak rohangálnak a pályákon mint pók a falon. Azon kéne elgondolkozni hogy a 30-40+ ezres csatával 45-48% winrate-el játszó egyének mit élveznek a játékban, mert sikerélményük az nincs.

(#130581) galervin93 válasza szallasi007 (#130580) üzenetére


galervin93
őstag

Így van, nekem sem fér a fejembe, hogyha van "manipulált mm", akkor miért, hogyan vannak igazán jó játékosok...? Ha egy fostalicska meg egy unicum accot cserélnek, akkor az egyik megtanul, a másik elfelejt játszani...? Költői kérdés...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130582) kchryss válasza Jag (#130579) üzenetére


kchryss
addikt

Az elméleti lehetőség megvan rá, de miért tennék? Egyrészt túl nagy a kockázat. Ha kiderülne abba nagyot buknának. Márpedig ha lenne manipulált mm biztos kiderülne. Amit 1 ember tud azt sok ember tud, és valakinek biztos eljárna a szája.
Egyébként meg le van írva nagyjából hogyan műkodik az mm. Alig néz valamit. Kiválaszt egy csataszintet és elkezdi bedobálni az ennek megfelelő tankokat a sorból. Miért olyan nehéz elhinni hogy ennek a szinte tök véletlen összeállításnak teljesen természetes velejárója hogy lesznek nagy arányú győzelni és nagy arányú vereség sorozatai is.
Ugyanez igaz az rng többi részére is, játékosonként. A +-25% az rengeteg. Statisztikailag teljesen természetes hogy lesznek olyan csatáid amikor szinte minden -25% és olyan amikor szinte minden +25%-hoz van közel, akár egymás után sorozatban is.

(#130566) @galervin93:
Érdekes nekem pont Karelia támadás mód a kedvencem. A támadó oldalról tényleg sokszor kempelnek fel a hegyre, viszont a védő oldal meg rendszeresen védtelenül hagyja a közepet és elmegy a szélekre. 10 csatából 9x bejön az hogy kivárok míg felérnek a szélekre majd én sértetlenül átmegyek középen a lyukba a feljáróhoz és onnan szarrá spotolom és fenékbe lövöm a védő oldal két szárnyát.
A védő oldalt kevésbé szeretem, de ott light-okkal lehet jól alkotni. Beállva középen valamelyik bokorba paszív spotra. A sok hülye a hegyen meg nem érti miért hal meg. ;]

(#130583) zodo


zodo
nagyúr

Ja ja, mi a fa..t élvez egy ilyen vagy mi az a "mesterséges" plusz amiért játszik az ilyen? :W

Másodszor futok ebbe a tagba.
El halluf csata és végig kempült hátul a bázis körnél aztán persze ahogy kell a tornyát forgatva szépen meghalt. Csapat nagy része főként a további heavyk akik élből lerohantak a mederbe is fu kategória így
STI-I-el mentünk a heavy dühöngőbe, nyilván kis sikerrel na de legalább próbálkoztunk.

(#130584) ollie válasza zodo (#130583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, T34-gyel átlagban, minden harmadik csatában van egy darab sebző lövése. :Y

Valszeg egy kisgyerek lehet, mert még egy bot is tuti jobban tolja ennél.

***

(#130585) 4580693 válasza zodo (#130583) üzenetére


4580693
senior tag

Tényleg bosszantó, hogy ilyenek is vannak. De sajna, nem tehetünk ellene semmit, csak dühönghetünk egy sort. :( Nem mondhatjuk meg, hogy ki hogy játszon a játékkal.

A minap én is találkoztam egy 1200 csatás löwével, aki karelián védekezés gyanánt beállt a bázis melletti szikla mögé és mind a nyolc és fél percet onnan bámészkodta el. Onnan lett neki is sebzése, hogy le akarta rammolni az ellenséges is-6. Most ezekkel a játékosokkal mit lehet lezdeni? A report sem segít, mert az annyit ér, mint halottnak a puszi.

(#130586) 4580693 válasza ollie (#130584) üzenetére


4580693
senior tag

A neve után szereplő 982 nem erre enged következtetni.

(#130587) ollie válasza 4580693 (#130586) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted? Klánban van, ezért nem hiszem, hogy bot, vagy olyan account lenne, amit a WG mondjuk kiállításokon, összejöveteleken használ, melyekkel bárki játszhat.

***

(#130588) Jag válasza szallasi007 (#130580) üzenetére


Jag
senior tag

Engem nem hajt a WN8, meg úgy az egész, én JÁTSZOM vele, szórakozom.
Persze feldühít, ha kivág az arty, de nem a WN8-am miatt.
Szóval itt most nem rólam van szó, hanem az elméletről.

Na de, hogy a kérdésre reagáljak.
Minden játékban, ahol statisztika van, az a húzó ág.
A statisztika hajkurászásával fogható meg az emberek nagy része.
Én nem azt állítottam, (egyébként én nem állítok semmit, csak beszélgetek) hogy nem számít a tehetséged, lelki állapotod, géped, csillagok együtt állása, dugtál e előtte, vagy sem.
A kérdés az, hogy némileg befolyásolhatják e ezeken a tényezőkön felül a játékot.
Egy ügyesebb játékost nem akaszt annyira meg, ha a med oldalra 5 hevy jön vele szembe.
Ellentétben egy gyengébb, tapasztalatlanabb gémer ott pusztul nyomban.
Neki nem lesz olyan nagy probléma még így is kihozni a dologból valamit és lila stattal zárni a kört.

"Kiborulnak ők is de nem a wg-t hibáztatják hanem azokat a játékosokat akiknek fogalmuk nincs a játékról..."
Azért ezt cáfolnám, sokszor csak pislognak percekig, hogy hová is ment az a lövés, aminek biza be kellett volna mennie. QB sokszor vissza is nézi pl.

(#130589) Jag válasza galervin93 (#130581) üzenetére


Jag
senior tag

Nem értem, miért kell végletekben gondolkodni?
Ez nem költői kérdés.

(#130590) lacibacsi válasza Jag (#130578) üzenetére


lacibacsi
addikt

Lenne mit mondanom, de galervin93, szallasi007 és kchryss már elmondta azt amit gondolok.

A "jajj, már megint engem szívat a játék" témára ott van az sg fórum. Ott még megértő fülekre is találnak az állandóan szopórolleren ülő tagtársak...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130591) Jag válasza kchryss (#130582) üzenetére


Jag
senior tag

Öööö...

Ha elolvastad volna amit írok, abból kiderül, miért tennék.
A lebukás esélye szinte nulla.
Egyrészt rengeteg pénzről van szó, amit nem kell részleteznem miért fontos, másrészt egy ilyen irgalmatlan bonyolult szoftvert halmazt modulárisan szokás megírni, úgy, hogy a kisebb modulokat különböző fejlesztő csapatok készítik. Fogalmuk nincs a többi csapat mit csinál, sőt, sok esetben nem is ért hozzá.
Ez nem úgy néz ki, hogy: jobb klikk, forrás megtekintése - és a 6789.sorban ott van hogy include 'szoporoller.php';

Tehát eddig mindenre fény derült az ember létezése óta, mi nem legális?
És persze az a szent írás, amit egy honlapon olvasol?
Pöttyet naívnak érzem ezt a hozzáállást.

(#130592) h1mpi válasza zodo (#130583) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 982 a nevében az a reménybeli átlagsebessége lesz a jövőben ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#130593) Jag válasza lacibacsi (#130590) üzenetére


Jag
senior tag

Én nem ülök szopórolleren, úgyhogy az sg engem nem izgat.

(#130594) Gyuri27 válasza Geza26 (#130576) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én többször írtam. Gyülölöm a 15-3, 15-1 és hasonló meccseket. Akkor is ha mi nyerünk így. Botok ellen mi élvezet van ebben? Mint ovistól elvenni a nyalókát. Aztán megveretem a saját vállam milyen fasza csóka vagyok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#130595) galervin93 válasza Jag (#130589) üzenetére


galervin93
őstag

A "szopóroller", ha létezik, a végletekre is érvényes kell hogy legyen, nem?
Olyan ez, mint egy fizikai kísérlet. Pontosabban van egy elméletünk ("szívatás"), de amikor gyakorlatban akarnánk igazolni, akkor nem leljük nyomát. Engem ez a nyom érdekel. Hol lehet ezt észrevenni, hol van ennek jele, hogy belenyúltak a levesembe?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130596) 4580693 válasza ollie (#130587) üzenetére


4580693
senior tag

Arra gondoltam, hogy a 982 az a születési éve az ezres nélkül. :)

(#130597) jr1994


jr1994
addikt

Amúgy rémlik valami sztori arról hogy ha valaki sokat nyer, akkor nagyobb eséllyel olyan csapattársakat fog kapni, akik meg többet veszítettek előtte, és fordítva. Vagy ez csak a nyolcszázadik összeesküvés-elmélet volt?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130598) Gyuri27 válasza jr1994 (#130597) üzenetére


Gyuri27
félisten

Más játékokba ez bizonyított (hogy itt van-e nem tudom, de miért is ne lenne?).

Amd - Radeon - Ryzen

(#130599) galervin93 válasza jr1994 (#130597) üzenetére


galervin93
őstag

Nem, ez elvileg létező dolog, de ez ha jól rémlik tank-specifikus (nem biztos). Én úgy tudom arról szól, hogy egy adott tankkal ha jól megy, akkor egy idő után próbál a mm magasabb tierbe dobálni a géppel, hogy leverje a szarvad :D , vagy valami ilyesmi. Ezt többször mondták is, hogy létező dolog, bár a részletekre nem tértek ki.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130600) Veatta válasza jr1994 (#130597) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem elmélet, valaki kibogarászta a WG szabadalmi beadványaiból, ami ezt az algoritmust védette le.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.