Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#130401) Papooo válasza Carasc0 (#130382) üzenetére


Papooo
senior tag

A valóságban nem kampelnek a katonák? :U

- Hát a valóságban nem campelnek, mert az állóháború már kiment a divatból pár évtizede.
Tudod: jön az a gonosz arty, vagy csak a légierő bombáz rommá.
Már jó ideje a dimanikus, mozgó védekezés a menő. Bevárni az ellent, megütközni vele, majd visszavonulni a következő védállásba, ott újra aprítani a támadókat, és utána újra visszavonulni.
Elképzelem, ahogy Bergengócia megtámadná az országunkat, és az ütőképes haderőnk a WoT mintájára azonnal a főváros alá vonulna, hogy "megvédje a bázist".

- Ha már a valóságnál tartunk,: minimum háromszoros túlerő esetén szokás csak támadásba kezdeni. Ezt itt hogy valósítanád meg?

BÁ Nutrition
Igazából nem a jelenlétük, hanem a mennyiségük az idegesítő.
Tegnapelőtt artyzgattam, de egy idő után feladtam, mert idegesített hogy 3-4 arty van csapatonként.
Amikor bármi más tankra váltottam, nem találkoztam artyval.
Lighttal is ugyanez a helyzet: vagy nincs, vagy egyből 3-4, és akkor egymás elől veszik el a spotot, vagy együtt ülnek a leghátsó bokorban.

Az osztályok csapatonkénti mennyiséget kellene valahogy balanszolni.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#130402) Geza26 válasza Greentea (#130385) üzenetére


Geza26
senior tag

Pont célzásgyorsítón gondolkozom én is harmadiknak az FV4202 P-re, sokszor érzem, hogy támogató tanként sokat érne a 2 tized célzásidő. gyorsabban vissza lehetne bújni.

Géza

(#130403) Jadro


Jadro
veterán

Patriot a shopban. Elgondolkodtató. :) Esetleg egy kis összefoglalót kaphatnék, akinek megvan? Másik opció a Scorpion G. Lehet, meg kellene azt várni, egyszer úgyis betolják shopba.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130404) fradi81 válasza Geza26 (#130402) üzenetére


fradi81
veterán

10%-al szűkül gyorsabban, és csak akkor ha nem mozogsz. Fv-vel pedig kell a hulldown miatt, ezért kell vstab, mellé már többet ér egy venti vagy optika.

moto g72, Ninebot d28e

(#130405) jr1994 válasza Carasc0 (#130382) üzenetére


jr1994
addikt

Most eszembe jutott az a tag, akit azért bannoltak, mert mindenki botnak reportolta, pedig csak az volt a stratégiája, hogy nem mozdul el a bázisról, mert ő úgy szeret játszani. Megvan még az az iromány?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130406) jozefgucci1 válasza jr1994 (#130405) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az egy idősebb figura volt és ő komolyan gondolta , hogy bázist véd, mert az jó stratégia .Szegényt senki nem világolta fel , hogy mi a játék lényege.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#130407) DVlad válasza Zolee_70 (#130375) üzenetére


DVlad
őstag

Van egy ismerősöm, aki szakaszban nyomja ezt stílust, és a három darab 155... kacattal kifejezetten ezt élvezik. Örömködnek, és szeretettel várják a csata utáni get c... és hasonló üzeneteket.

(#130408) zola96


zola96
senior tag

Elérhető a Patriot. Azt mondtátok korábban, hogy megéri. Este kiderül:P :R

(#130409) 4580693 válasza Jadro (#130403) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem megvan. 90-es ágyú van rajta, ap lőszer 230 mm-es pennel bír, a gold lőszer meg 259-es.
A torony baszott kemény, a test baszott puha (á lá T34). 6,6 másodpercenként lő 240-es átlag alfákat. A kreditet kurva jól hozza. Szerintem jobban, mint a cdc-m.
Olyan med-heavy hibrid. Én nem szeretem, de nem rossz tank amúgy.

(#130410) ollie válasza Jag (#130400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig az artys csaták száma nőni fog úgy, hogy max csak 3 lehet egy csapatban, ugyanis nem hiszem, hogy csökkenni fog azon játékosok száma, akik artyznak, így mivel eddig néha előfordult a 4-5 arty is oldalanként, már ez nem történhet meg, vagyis a maradék 1-2 arty olyan csatákba kerül, melyekbe eredetileg nem került volna egy sem.

Szép mondat lett...

(#130403) Jadro: nagyon jó a Patriot. Átmenet a T32 és a Pershing között, mind mozgékonyságban, sebességben, mind páncélzatban (bár sebesség és mozgékonyság inkább a medekhez van közelebb). A tornya nagyon kemény, a teste kevésbé, de nem annyira puha azért, mint a T29/T34 tankoké. Simán lehet vele menni a medekkel is, kitűnő hulldownban. Nekem 6 mp-ként lő (töltésgyorsító és BIA). Kicsi az alfája, de gyorsabban lő, mint a legtöbb high tier med a játékban. Persze ezt is előszeretettel lövik az artyk, de szerencsére kisebb, mint a T29/34 változatok (konkrétan med méretű). A taktika alapvetően ugyanaz, mint a többi tornyos amcsi heavyvel, vagy meddel. Simán lehet vele permaláncolni bárkit a 6mp-s lövések miatt. A töltésgyorsító mellé még egy célzásgyorsítót és vert stab van rajta, így pillanatok alatt rászűkül a célzókör a célpontra.

mod: hülyeséget írtam, nincs venti a patriotomon, hanem célzás- és töltésgyorsító, valamint vert stab.

[ Szerkesztve ]

***

(#130411) zola96 válasza ollie (#130410) üzenetére


zola96
senior tag

Ez nekem is hasznos volt.:) Úgy érzem megfelelő tagja lesz a garázsnak. Főleg, hogy az amcsik szerelmese vagyok.

Btw T57 heavyt megéri még kihúzni? Nem annyira az OP-ságra gondolok, a fun élményre. Szeretem ha egy heavy pattogós és a tűzereje is jobb, úgy érzem jobban járnék ha előtte a Kranvagent húznám ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#130412) 4580693 válasza zola96 (#130411) üzenetére


4580693
senior tag

Nekem kb egy hónapja van meg. 22 s alatt tölt 4-et,majd pedig 2,5 (vagy 2,2?) másodpercenként kioszt 400-as sebzést. Olyan tipikus támogató heavy. Szerintem hasonlít a T54E1-re a játékstílusa, csak az med.

(#130413) Szasinka válasza Greentea (#130385) üzenetére


Szasinka
tag

Sztem itt fogalmi félreértés lehet. A célzásgyorsító nem segít semmit a pontosságon (közvetve igen: a célzási ciklus alatt kisebb a célzókör mintha nem lenne de a legkisebb állapotán (pontosságon) nem változtat). + ha lehet vert stabot felrakni akkor azt kell rakni célzásgyorsító helyett. Leo PTA esetében el lehet gondolkodni ennek elhagyásán a jó célzási idő miatt (viszont az egyéb soft stat azért nem olyan acélos mondjuk a t54hez képest ha szintjén nézzük de nem is annyira szar: moving&tank traverse bloom:0.18 vs 0.14 turret traverse 0.14 vs 0.12) ha valaki a ventit preferálja de szerintem a rammer, optika alap. Végső soron meg mindenki azt rak fel amit szeretne. :)

[ Szerkesztve ]

(#130414) fradi81 válasza zola96 (#130411) üzenetére


fradi81
veterán

Megéri mert a DPM-je legjobb a heavy-k között ha jól rémlik. Így elég folyamatosan lehet vele lőni, sokat.

moto g72, Ninebot d28e

(#130415) zola96 válasza 4580693 (#130412) üzenetére


zola96
senior tag

Mondjuk a másik meg, hogy mennyi ideget fogsz megenni mig kigrindeled. :D Mert a svédeknél lehet hulldown-ozni, de T69 meg T54E1 mindenki átviszi. Na. Elrakjuk talomba, aztán svédek után jöhet, bár szerintem a T57 a legszebb tank a játékban.:D

(#130416) Jadro


Jadro
veterán

Köszi a Patriot infókat! Egyelőre döntésképtelen vagyok, de hajlok a Scorpion G. felé inkább. Jó a Patriot, de nem látok benne olyan nagy fun értéket, az USA heavy ág meg annyira nem érdekel. (Bár az alap M103 már megvan.) Ráadásul a "párját" a Libertét már begurítottam, az tud adni élvezetet. (Ha nincs arty. :D )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130417) 4580693 válasza zola96 (#130415) üzenetére


4580693
senior tag

Én a light ágon mentem. :) A T49 fasza fun tank, csak találjon is el valamit. Nagyon igényli a jó legénységet. :)

(#130418) Geza26 válasza Jadro (#130416) üzenetére


Geza26
senior tag

Ha mentél már T32-vel és nem adott élményt akkor szerintem nem lenne értelme megvenni a Patriotot

Géza

(#130419) Warton válasza zola96 (#130415) üzenetére


Warton
őstag

De az amcsi táras medek nem a hulldownról szólnak, hanem arról, hogy a fedezék mögül kijösz, kitárazol aztán visszarongyolsz a fedezék mögé. A táras amcsi med játék nem hasonlítható az Emilekéhez, ahol tényleg nagyon pattogós a torony. Én most grindoltam ki a T-57-t, de még nem vettem meg, most a creditet gyűjtögetem.

A T54E1 nagyon igényli a goldot, persze anélkül is lehet vele érvényesülni, de nagyon fogcsikorgatós, főleg most amikor mindenki elkezdi majd a japán heviket pörgetni randomban.

[ Szerkesztve ]

(#130420) Jag válasza Jadro (#130416) üzenetére


Jag
senior tag

T32 melle fun szempontjabol a patriot nekem nem hozott sokat. Egy stalingrad hevy oldalon rohadt jo poen vele, az vitathatatlan.

(#130421) zola96 válasza Warton (#130419) üzenetére


zola96
senior tag

Jó mondjuk ez igaz. Csak érted nekem fekszik a hulldown, meg általában én vagyok az egyetlen gy_kér aki megy előre, ha a többiek nem moccanak..
Mi van a japó heavykel?:O Nekem megvan a Type 5:D

(#130422) wwenigma válasza zola96 (#130421) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Type5 kapott egy arty ágyút és most mindenki sír e miatt, pedig erre vissza lehet lőni... ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#130423) Jag válasza Jag (#130420) üzenetére


Jag
senior tag

Valaki vilagositson fel, hogy a T37-el mi a taktika, mert egyszeruen nem tudok raerezni a dologra.

(#130424) zola96 válasza wwenigma (#130422) üzenetére


zola96
senior tag

Jihá. :D Termelem ki a kreditet.:D Mondjuk szerintem eddig is tök használható volt.:D Én szerettem, pattogós, bár a gold ellen az se véd:D

(#130425) fradi81 válasza Jag (#130423) üzenetére


fradi81
veterán

spotolsz, ha közben tudsz akkor lősz is. Városi pályán meg mész az artira :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#130426) Jadro válasza Geza26 (#130418) üzenetére


Jadro
veterán

Persze, 151 csatám van vele, fullos qa T32. Átlagos wn8-am van vele, nem rossz tank, de fun faktor szempontjából nekem nem volt kiemelkedő. Akkor marad is a Patriot a shopban, nem látom túl sok értelmét. Kimondottan farmolásra van másik tank, legénység fejlesztés nem elsődleges cél ezen az ágon. Már az M103-at is nehezemre esik fullozni, csak álldogál egyelőre. :)

Köszi a segítséget, sokat spóroltatok nekem. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130427) Geza26 válasza Jadro (#130426) üzenetére


Geza26
senior tag

Lehet rosszul gondolom, de szerintem nem az a legfontosabb, hogy legénységet húzzak egy másik tankba a prémium tankommal. Én kredit gyűjtésre vettem és mivel nagyon sokat megyek vele, szerintem sokkal fontosabb, hogy szeressek vele menni.

Géza

(#130428) Jag válasza fradi81 (#130425) üzenetére


Jag
senior tag

:-)
Kosz, ez azert megvan, csak lightal nem sok tapasztalatom van.

(#130429) ryger


ryger
aktív tag

Udv,

Tiger 2-ben levo crew skills-hez szeretnek segitseget kerni. Commandernek van mar sixth sense, a tobbi embernek javitas van. Mit ajanlanatok masodik tulajdonsagnak hozzajuk?

Koszi!

(#130430) Emu válasza Jag (#130428) üzenetére


Emu
őstag

Akkor nézz egy két passzív spotos replayt, hogy megtanuld hova kell beállni a meccs elején. Általában jó taktika az első néhány percet bokorban tölteni spotolva, és csak figyelni a csatát ki merre helyezkedik. Ha közben beesik 1-2k spot, az meg csak hab a tortán.
Ha látod melyik oldal bukik, lehet menni oldalba kerülni őket, vagy ép egyedül maradt TD-t HT-t leforgoni, vagy ép az artyért. T37 nem annyira mozgékony, nem szabad vele ész nélkül előre menni, mert nem érsz vissza.

(#130431) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok! Pontosan, hogyan működik / hogyan fog működni a sandbox szerver ?
Én még a multkor "regisztráltam" rá, azóta nincs fejlemény, kb mikor és hogyan lehet majd kipróbálni ?

This is the way

(#130432) Jadro válasza Geza26 (#130427) üzenetére


Jadro
veterán

Nem, nem gondolod rosszul. A lényeg, hogy szeress vele menni és akkor fogja termelni a kreditet ha sok jó kört mész vele. Viszont a legénység húzás is egy fontos szempont lehet. Ha már az ember beleöl lóvét, akkor nyilván azt választja ami több szempontból megfelelő.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#130433) ollie válasza ryger (#130429) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

BIA?

***

(#130434) jozefgucci1 válasza RaZroX (#130431) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amennyiben regisztráltál a múltkor és kaptál is invet úgy csak követned kell a levélben leírtakat. Letöltöd a klienst majd csinálsz egy másik jelszót az SB-hez. Kb ennyi . Amennyiben nem kaptál megerősítő levelet úgy nem tudod a Sandboxot használni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#130435) galervin93 válasza ollie (#130433) üzenetére


galervin93
őstag

Hát, második körre szerintem necces... Inkább pontosság növelő skillek. Aztán ha ezeknek vége (80k xp), akkor esetleg érdemes resetelni BiA-ra, és harmadiknak visszatenni a pontosság növelő skilleket.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130436) ollie válasza galervin93 (#130435) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, ez világos, csak ugye nem mindenki tud/akar goldot költeni skill resetre (credittel szerintem túl sok a veszteség).

***

(#130437) RaZroX válasza jozefgucci1 (#130434) üzenetére


RaZroX
addikt

Köszönöm a válaszod! :R

This is the way

(#130438) ryger válasza ollie (#130436) üzenetére


ryger
aktív tag

Valoban nem, szamomra ez egy jatek, 0 forint, rubel, lira befektetest er. Ha ingyenes akkor en nem is kivanok penzt aldozni ra. Majd csak kesobb tudok megint irni, koszi addig is!

(#130439) lacibacsi válasza galervin93 (#130435) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mármint 420k XP az a 80k...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#130440) jr1994 válasza ollie (#130436) üzenetére


jr1994
addikt

Én mindig kreditért resetelek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130441) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na mondom itt sem lesz sok dmg-em :(

Aztán csak mentem a super unicumok után és táraztam :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#130442) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bulldoggal kicsit magasan van az ász, nem? :Y

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#130443) galervin93 válasza lacibacsi (#130439) üzenetére


galervin93
őstag

A második körre gondoltam, az 80k körül van, az még nem olyan vészes mennyiség, pláne a nagy boostok mellett.

ollie, kreditért is lehet (fájó) veszteség nélkül képezni, de valahol úgyis veszít az ember. Ha goldért csinálja, akkor azt, ha kreditért, akkor meg xp-t. Ki van ez találva. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#130444) Emu válasza ryger (#130438) üzenetére


Emu
őstag

Pedig akkor sem ajánlom a BIA-t rátolni, ahogy lacibácsi is írta 420k XP, még hatása lesz (nem tudom milyen játékos vagy, de 600xp-s csatánkénti átlag tapasztalattal számolva ez legalább 700 csata) parancsnoknak tegyél javítást, vezetőnek és lövésznek célzásjavítót, esetleg a rádiósnak és a töltőnek mehet a BIA, és akkor itt nem kell újraosztani.

(#130445) adamgreen


adamgreen
senior tag

Sandbox szerver arty adatok :

[link]

(#130446) zola96 válasza adamgreen (#130445) üzenetére


zola96
senior tag

Mik azok a splash adatok..gsus :Y

(#130447) rlazol válasza h1mpi (#130442) üzenetére


rlazol
addikt

ha heteseket lősz egy hetes lighttal...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#130448) h1mpi válasza rlazol (#130447) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó de 1339 xp lett így is és az nem ász

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#130449) jr1994 válasza h1mpi (#130448) üzenetére


jr1994
addikt

A prémium wz-111 1400 feletti (közel 1500) xp-re sem adja meg az ászt, a buff után valahogy nagyon felment a szint vele.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#130450) lacibacsi válasza galervin93 (#130443) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valahogy nagyon elbeszélgetünk egymás mellett... Mi az a "második kör"? Ha a második skill sorra gondolsz, akkor mégis csak nekem van igazam. Az első skill 210k, a második 420k XP-be kerül, 0%-ról 100%-ra fejlesztve. A boostokkal meg hamarabb készen vagy, de attól nem lesz kisebb a szükséglet.

A kredites képzés pedig minden módszerrel egyformán fáj. Az már csak részletkérdés, hogy egy adott skill vége lesz rövidebb, vagy a következő eleje veszik el... 100%-ra húzott 2. skill esetében a kredites reset (90%-ra) 156k XP-t visz el. Azért az már kellően tud fájni szerintem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.