Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12101) dfsz34 válasza #95904256 (#12097) üzenetére


dfsz34
őstag

az igen idióta s35 tulaj lehetett, aki egy pz ic-től megijed...

nem ellenfél, 1:1-be meg semmi esélye a pz ic-nek

(#12102) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Felraktam ezt a modot ,de a játékon belül semmi változást nem észlelek. Mit kell csinálnom ,hogy működjön is ?

[ Szerkesztve ]

halahala

(#12103) vhw válasza #95904256 (#12097) üzenetére


vhw
addikt

Nem encounter mód volt? Ott megáll a foglalás, ha mindkét csapatból vannak a körben.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12104) #95904256 válasza vhw (#12103) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem, nem encounter mód volt.

(#12105) Linkin


Linkin
senior tag

Ha van kedvetek benèzhettek a youtubos csatornàmra
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#12106) #95904256 válasza dfsz34 (#12101) üzenetére


#95904256
törölt tag

Annyira azért nem, 10 hp-ét hagytam neki... még pár másodperc és kampec lett volna neki, volt még 20 prem lőszerem, lejárt az idő.

(#12107) sebijani1982 válasza Kean_Sorbo (#12100) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Kicsit hibás a kijelzése a játéknak, ha többen rövid időn belül eltalálják a tankot kb 2-3 mp, akkor ha te is találsz ezek összegét adja be sárgával. Tegyél fel egy hit log modot, az pontosan mutatja, hogy mit lőttél. (Kivéve ha nem felspottolt tankot találsz el, az csak a végén adódik hozzá)

Egyébként ez akkor szokott vicces lenni amikor mondjuk egy 300 átlagsebzésű tankkal lősz 800-900 körüli értéket.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#12108) Chris0321 válasza xenom0rph (#12102) üzenetére


Chris0321
addikt

Hova raktad fel és milyen tankokkal mentél? Csak nagy tierben lévők kapnak színezést.

(#12109) #95904256 válasza kirjak (#12098) üzenetére


#95904256
törölt tag

22-én kikapcsoltam, mert nagyon ette a helyet a SSD-én... :(

De mivel még nem léptem ki a WOT-ból, így ennyit meg tudtam menteni:


(#12110) Kakumix válasza GrooveHero (#12076) üzenetére


Kakumix
senior tag

1-2 hónapja 100-300 (nem emlékszem pontosan) aranyat kapott aki megadott egy telefonszámot az account-jához. Talán még mindig él ez az ajánlatuk.

Legyen szép napod!

(#12111) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

annyira jó ez a Vk30.01 D , hogy már előre félek, hogy mikor nerfelik szét ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12112) Looserke


Looserke
őstag

Szerintetek van esélyem nyerni valamit ezzel a körrel a Heavy contesten?



[ Szerkesztve ]

(#12113) Bingisz válasza Looserke (#12112) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha tart még, akkor akár a type-ra is elég lehet. ;)

Amúgy grat hozzá!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12114) #95904256


#95904256
törölt tag

LOL... gondoltam megpróbálok valami mást a PzIC-vel...

Pz.Kpfm. I Ausf. C / Ace Tanker / XP: 1022

(#12115) xenom0rph válasza Chris0321 (#12108) üzenetére


xenom0rph
őstag

A res_mods mappába csomagoltam ki. Ja akkor már értem... T7-es tank volt a legmagasabb ami ellen mentem.. Olyan mod nincs ami 'teljes körű', minden tankra kiterjedő penetration zone jelzést ad ?

halahala

(#12116) Chris0321 válasza xenom0rph (#12115) üzenetére


Chris0321
addikt

A 8.6 mappába? A nagyobb tankokra szokott lenni, általában fel szokott lenni sorolva mik vannak a pakkban. Akár többől is össze lehet ollózni egy olyat ami neked megfelelő.

(#12117) 04ahgy válasza Jolet (#12066) üzenetére


04ahgy
nagyúr

T28 Protóval a 6400 sebzett dmg mennyinek számít? :D

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12118) xenom0rph válasza Chris0321 (#12116) üzenetére


xenom0rph
őstag

Köszi, a 8.6-ban nem volt benne :R Rögtön lett is egy nyertes csatám :))

halahala

(#12119) DVlad


DVlad
őstag

Volt egy csatám 2 x 10 versenyzővel?!

(#12120) sequator


sequator
senior tag

Bocs srácok ezt nem hagyhatom szó nélkül. Én sem vagyok egy pro játékos, de ez nagyon ütött:

50k csata, 45% WR és elvesztette nekünk a már nagyjából megnyert meccset a sértetlen Type 59ével:

Végig hátul maradt, végignézte ahogy a mi oldalunkon mindenkit kilőttek. Egyedül maradt egy 39 HP type59 ellen és egy 80%os SU-101 ellen azon az oldalon. Végig a hegyen keresztül lövöldözött egy 50% HPs S.Pershingre a másik. Egy sebző lövést tudott leadni a SU-101re mielőtt szétszedték. Aztán 3an szétszedték a T34ünket és vesztettünk. :(

sautia

sequator

(#12121) Enzolord


Enzolord
addikt

Emberek. az 50-120 kib.. jó vas.. Első csatára meg lett az ace tanker..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12122) Patrick76496 válasza Djuree (#11994) üzenetére


Patrick76496
őstag

+1

(#12054) Quan-Chi: 8.5 megjelenése után pár héttel játszottam a két tankkal és egyik sem fordult helyben.

(#12121) Enzolord: Mit szólnál ha cserélnénk? Adok érte egy M103-mat. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12123) nihill


nihill
őstag

Az ilyen csatákért érdemes fennmaradni éjfél után :)
Az elején hullottunk mint a legyek, az ellenfél be is szólt. Pár perc és már csak a kemény mag maradt meg nálunk. Viszont onnantól mindenki tette a dolgát, megmentettük a meccset, majd szinte a teljes játékidőt kihasználva megfordítottuk és megnyertük. Ki is léptem utána, a csúcson kell abbahagyni :)

(#12124) #95904256 válasza DVlad (#12119) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ha nincs elég szabad játékos, akkor kevesebbel is elindítja a csatát az MM. Kora reggeli órákban ez meglehetősen gyakori. Játszottam már kurtább csapattal is. Talán 8 - 8 tank volt mindkét oldalon vagy még annyi se...

(#12125) Jolet válasza 04ahgy (#12117) üzenetére


Jolet
őstag

emlékeim szerint jónak :-) de kell mázli, hogy mindenki te előtted akarjon átvonulni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#12126) homeless09


homeless09
őstag

Nem nyertem kb. ~20 meccse folyamatban, még 60%+-os csatákat is bukom de nagyon durván, hiába sebzek sokat. Mi a rosseb van?? :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#12127) Jolet válasza homeless09 (#12126) üzenetére


Jolet
őstag

ne add fel jól játszol!
váltogasd a szervereket.. én azt szoktam, vagy leszarom a statisztikát és csakazértis lecsillagozok :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#12128) atis123 válasza nihill (#12123) üzenetére


atis123
tag

replay?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12129) homeless09 válasza Jolet (#12127) üzenetére


homeless09
őstag

Közben a SU-85 meghozta az áttörést. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#12130) doggie válasza 04ahgy (#12117) üzenetére


doggie
aktív tag

Az biza nagyon jó! Grat!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#12131) Atlantis válasza 04ahgy (#12117) üzenetére


Atlantis
veterán

Mennyinek számít? Gyurikám, pont ugyanannyinak, mintha más tankkal lőtted volna... :)

Amúgy természetesen szép mennyiség, szerencséd volt, hogy jó irányba indultál el vele, oda, ahol végül a csata is lett. :) Ez nem mindig sikerült nekem anno ezzel a géppel.

patrikgtaivs:én meg az IS8-at adnám oda cserébe az 50 120-ért, valahogy nem sikerül megbarátkoznom vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12132) olcsii válasza Kean_Sorbo (#12100) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nem tudom mi baj lehet de az en jagdtigerem mindent átlő:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#12133) Plasticbomb válasza vbbb (#11933) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hááát pedig a BL-10ig az alap ML-20 a tökéletes, golddal. Én a SU-152őt is így toltam végig, most már elit, Még a legényeket kiigazítom, hogy legyen bennük annyi xp, hogy a tankra való átképzéskor eldobva a jelenlegi skilleket, ott rögtön 100% BIAval kezdjenek, és amíg nincs meg a BL-10, addig ugyanez a móka megy.:) Azaz fincsi, amikor jön egy tank és kap egy 700as puszit. vagy akár egyből pukkan is..:) És nem mellesleg így a 700as sebzéssel minden betalált lövés plusszos. De ha mellé megy egy vagy kettő, az már tud fájni kredetiben. Mondjuk ez jórészt attól függ, mennyit sebzel, de az átlagomat alapul véve kb 1 lövés még elfér, hogy mellémenjen. Néha megviccel, hogy lövök egy KV-1Sre és lánctalp. 3szor egymás után. No ezek a szopókörök. Volt olyan, hogy T29 oldalába zúztam egymás után 3 ilyet egész csata alatt. tuti röhögött a markába.. én meg kisebb fajta dührohamot kaptam. Aztán megkínáltam még kettővel, ami már fájt neki.:)))
De volt olyan is, amikor IS-3at meg Panthert egylövéseztem. Panthert rendszeresen egylövésezem. Nem mindig, de rendszeresen. Néha lepattan, néha annyira megtáltosodik, hogy 4-500 méter körül is baromi pontos, néha a 10 méterre lévő tankot sem találja el. Ez egy olyan rongyolós oldalba hátba bacós gép. Szeretem. :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12134) dfsz34 válasza Plasticbomb (#12133) üzenetére


dfsz34
őstag

szerintem, ha tankra képzel át, akkor csak az alapképzettséget veszted, a skillek maradnak, ahol voltak, legalábbis így emlékszem

(#12135) Angel1981 válasza #95904256 (#12114) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép volt! :R

Én még csak most próbálgatom, eddig 8 csatám volt vele, elsőre lett meg a "3rd class", negyedikre a "2nd class" - most már tudom, mennyi kell a Master-hez, köszi! :)

(#12136) Plasticbomb válasza dfsz34 (#12134) üzenetére


Plasticbomb
addikt

A skilleket el akarom dobni, mert újra akarom osztani. Így egy 100as legénység 100as BIAval a cél. AZ ISUra.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12137) g85j válasza olcsii (#12132) üzenetére


g85j
tag

Nekem is megy, mint kés a vajon.
Már 2000 felett van vele az átlagsebzésem, pedig még nem rég fullos.
Imádok vele menni. Ferdi nagyon bejött, most ez is, hát ezek után nagyon várom a Jgpze100-at.
Néha a kicsik megsz*patnak, mert elég lassan fordul, de ha városban vagyunk, vagy 1 kis darab fedezék van, feltolom rá háttal, fordulok szorítom a falhoz, aztán már kapja is a 6-700-at...

(#12138) Enzolord válasza Patrick76496 (#12122) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azt is szerettem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12139) Angel1981 válasza sebijani1982 (#12107) üzenetére


Angel1981
veterán

"Kicsit hibás a kijelzése a játéknak, ha többen rövid időn belül eltalálják a tankot kb 2-3 mp, akkor ha te is találsz ezek összegét adja be sárgával."

Áhá! Ezt én is furcsállottam, de akkor értem már, köszi! :)

(#12140) Kean_Sorbo válasza sebijani1982 (#12107) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszi. Így már érthető.

olcsii:Pedig hidd el. Tegnap futottam, egy 6500 DMG-es csatát, persze vesztettünk. Akármit lőttem, akárhonnan, talált és sebzett. Van ilyen is.
Viszont az elmúlt egy hétben szinte elő sem vettem, mert volt nem egy olyan szituáció, hogy totál oldalát mutató tankot (E-75) 100 méterről, négyszer nem bírtam átlőni. Pedig hidd el oda lőttem ahová kell. De ez egy volt a sok közül. 7-es papírokat lőttem aztán semmi. A legszebb egy ISU-152 először oldalról, majd szemből nyelte 50 méterről a lövést, majd harmadikra tért nyugovóra. Pedig olyan ammo racket küldtem neki, hogy a holdon kellett volna kikötnie a szerencsétlennek. Egyszerűen nem értem.

Komolyan már készíteni fogok replay-t, hogy lássátok.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#12141) olcsii válasza Kean_Sorbo (#12140) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hát ezt szerintem szopoágnak hivjak:)) ez barmikor barmelyik tankal elofordul:) na ha ilyen ugyes vagy vele akkor vegyel fel baratnak aztan ketten kinyirunk mindenkit:) velem inkabb az ac46 al fordul elo ilyen hogy eltunik a golyo:) nikoli3 a niknevem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#12142) Steelheart2 válasza Plasticbomb (#12133) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Olvasom,hogy neked megvan a su-152 es.Én most készülök majd megvenni akciosan.Milyen felszerelést ajánlasz rá? Ha jol olvasom,akkor az alap csövel és goldal tolod.Gondolom itt a snperkedést el is lehet felejteni,mert elég pontatlan a löveg és az utánna következök is. Köszönöm!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12143) jano_77 válasza gy-daniel (#12057) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm....bár a KV-1S nem gondoltam eddig gyors tanknak....legalábbis ennyire nem. :N

(#12064) Linkin: nálam sem frissült már elég régóta, nem tudom mi van vele....már megnéztem, hogy van-e újabb kiadás, de nincs. :F

(#12086) Djuree: nem olyan vészes a helyzet, mint gondolod :D

(#12097) akosf: zászló foglalós játéknál - nem tudom mi az angol neve -, a foglalás eddig is úgy volt, hogy ha az ellen is bement a körbe, akkor megállt és addig állt is, míg ki nem lőtték vagy ki nem ment a körből!

Nem tudok a Tiger II-el megbarátkozni....Tiger-t nagyon szerettem, viszonylag jól is ment vele, de a II az vmi borzalom hozzá képest! Egyszerűen képtelen csatát nyerni...nem úgy, hogy én döntöm el, hanem "ámblokk"....folyamatosan csak bukó csatákba kerülök vele....már nem merem a garázsból kihozni. :U

Tegnap volt egy olyan csatánk Cliff-en, hogy egy T28 Protonk kis hilyán elveszítette nekünk a már megnyert csatát, csak azért, mert a jobb oldalon - átjárónál /lentről indultunk - beállt a szikla sarkához és nem volt hajlandó egy tappottat sem elmozdulni! Se segíteni másik tanknak, szakasz társamnak, aki egyedül küzdött 2 tankkal az "öbölben", se akkor mikor már csak Ő volt illetve még egy tank és az artynk és az enemy-nél 3 tank és arty a saját bázisuk körül, nem támadtak. Hiába pingeltünk neki, írtuk, hogy mozduljon már meg, miért nem lő....először semmi reakció! Majd beírtam, hogy mindenki reportolja, mert AFK! Erre már rögtön feléledt és írta, hogy Ő a bázist védi és ne reportoljuk! Anyád!!!!! Nagy nehezen hajlandó volt elindulni az enemy bázisa felé, de eddigre a másik tankunkat kilőtték, maradt Ő és egy Hummel......rögtön írta Huminak, hogy támogassa - gyökér, ilyenkor már rögtön védjék a seggét -, aztán mázlijára kilőtte a 3 tankot és végül megnyertük. De hogy lehet vki ekkora gyökér és retard?!? Olyan ideges lettem, hogy ha a szomszéd asztalnál ült volna tuti lenyomtam volna egy qva nagyot neki! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12144) CHaooSS


CHaooSS
őstag

nekem tegnap az volt, hogy 4x egymás után nem tudtam átlőni teljesen szemből az is-7 alvázát az is-4 el...
már téptem a hajam :W

+ jgpz-el gold ammo-val 2x lőttem a Maus tornyára és lepattant, de a kis is-8 átlőtte, most ez mi?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12145) 04ahgy válasza jano_77 (#12143) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Protoval ugrassa át egyből cikázva a pályát? Természetesen 15 perc alatt háromszor? A proto az egy support feladatkörre szolgáló harckocsi.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12146) 04ahgy válasza Atlantis (#12131) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Készítettem róla screenshotot. [link]. Elvesztettük egyébként.

Neked a játékban mi a nicked?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12147) jano_77 válasza 04ahgy (#12145) üzenetére


jano_77
nagyúr

Látom nem sikerült figyelmesen olvasnod!
Leírom még1x a kedvedért....hátha sikerül megérteni. ;]
Kezdetektől fogva ott állt!
Nem lőtte azokat, akik próbáltak az átjárón átkelni!
Mikor szakasz társam fentről lement az "öbölben" lévő T71 és IS-3-ra, akkor sem segített Neki!
Aztán, mikor már csak 3 tank volt az enemynél, akiknek eszük ágában nem volt támadni, hanem az átjáró másik végén a hegy mögött meghúzták magukat, akkor sem volt hajlandó elindulni feléjük! Szerinted kitől kellett védenie a bázist vagy akár az artynkat?!? Segítek: senkitől!
Szal értem én, hogy lassú tank....ezt tudom is, de azért lassú tankkal is el lehet érni A-ból B-be, de ehhez el kell indulni vele!
Remélem világos és érthető volt, mit akartam leírni és miért basztam fel magam a csata során!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12148) sith7 válasza jano_77 (#12143) üzenetére


sith7
nagyúr

Tigris 2 fullos már ?

Én nagyon szeretem, sokkal jobban bejön, mint a sima Tigris :K

(#12149) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tegnap még T1 Cunninghammel sem sikerült értelmeset alkotnom. Utáltam az egész tegnapi napot, valszeg azért. Ma megpróbálom megint. Ja 1 pozitívum mégis volt.
Sikerült kilőnöm egy Centurion Mk. 1-et. Viszont egy darab Centurion Mk 7/1-et nem láttam, nem is beszélve a FV4202-ről. Hogy lesz így garázs slotom??? :(

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12150) Chris0321 válasza Steelheart2 (#12142) üzenetére


Chris0321
addikt

Én töltésgyorsítót, célzásgyorsítót, periszkóp távcsőt tettem rá mert lassan tőlt, lassan céloz de legalább vaksi. Legalább is én így érzem. Lehetvele messzire is lőni de meg kell várni míg teljesen összeszűkül.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.