Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13051) pws válasza Bingisz (#13042) üzenetére


pws
aktív tag

Szó nincs róla, hogy minden tank kuka. Nem ez volt a téma. Türelmesen felküzdöd magad egy jó tankig, majd nézel bután, hogy miért pattogsz 3-5 Tier-el alacsonyabb tankokról. A játék hektikus müködése a kérdőjel.
Melyik jobb tank, IS vs Tigris? A valóságban vagy a játékban?

(#13052) myckey válasza pws (#13051) üzenetére


myckey
veterán

mintha Diegho anno azt mondta volna,hogy szerinte a Tigris a legjobb tier7 nehéz tank ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13053) Tenken válasza myckey (#13052) üzenetére


Tenken
őstag

T29 a legjobb 7-es tank. Tigris-nek jó az ágyúja, de jobban tudni kell használni is.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#13054) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezzel a Jackson-nal nagyon vagány dolgokat lehet véghezvinni, ha a pálya kicsit is támogatja a TD-ket.
A csigaszemmel+álcahálóval nagyon c....y stílust lehet alkalmazni. Főleg ,hogy végre meglett hozzá a top gun.
A túlélési statom is kellemes, kihasználva az adottságait, nem rambózva nagyon faxa kis forgótornyos TD :C

Más:
Replay-t hogy lehet visszanézni?

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13055) myckey válasza Tenken (#13053) üzenetére


myckey
veterán

szeretem a T29 gépet én is.
viszont az ilyen melyik a legjobb akármikbe nem megyek bele,mert kinek a .......

én csak azt írtam le,amit olvastam régebben ;)

mcwolf
játékban be van kapcsolva a visszajátszás?
beállítások,első ablak

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13056) csapee válasza pws (#13051) üzenetére


csapee
senior tag

Meg a masik happy. A lovesz egyik nap be van rugva ugy melle lo konstansan, masik nap meg 300-400 meterrol weakspotot lehet loni a T29-en.

Csapee

(#13057) mcwolf79 válasza myckey (#13055) üzenetére


mcwolf79
veterán

Megoldottam, köcce :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13059) Cucuska2 válasza jano_77 (#13058) üzenetére


Cucuska2
őstag

Miért baj, ha vesztesz? Több sebzést lehet összelőni jóval, javul a stat.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13060) Chris0321 válasza jano_77 (#13058) üzenetére


Chris0321
addikt

Vannak napok amikor nem érdemes erőltetni a játékot.

(#13061) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

egyszerűen ma nem lehet nyerni ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13062) myckey


myckey
veterán

anyám borogass :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13063) jano_77 válasza Cucuska2 (#13059) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bár lehetne, de nem lehet, mert a túl erő rád zúdul és semmi esély! :o :W :O
Jó éjt....jobbat!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13064) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

EZZEL bezáróan fekszek aludni ... :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13065) Cucuska2 válasza jano_77 (#13063) üzenetére


Cucuska2
őstag

Kövesd a lemmingvonatot, ha elkezdenek rátok lőni, akkor állj mindig oda egy csapattárshoz, ne akarj egyedül egy hullámot feltartani. Veszteni fogsz, mert ellened fordult a kocka, de a statod javulni fog, és a kedved is. Ne WR-t nézd, hanem a WN7-et meg az effyt. Nekem is van olyan napom, hogy 30% a winrate, aztán a WN6 pedig a napot nézve 1800. T8 alatt még pénzed is lesz, az minimálisan függ attól, hogy nyersz-e, vagy vesztesz.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13066) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Pedig én most valami 73% körüli győzelmi aránnyal zártam 15 körből :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13067) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Valahogyan nekem sem megy ma. ;]

[L:/dl/upc/2013-07/11/356837_cqhqwnet27diicwo_shot_059.jpg](IMG:/dl/upc/2013-07/11/356837_cqhqwnet27diicwo_shot_059.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13068) homeless09 válasza Kean_Sorbo (#13067) üzenetére


homeless09
őstag

Az gyönyörű! :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#13069) munnergep válasza Kean_Sorbo (#13067) üzenetére


munnergep
senior tag

Majd 9000 sebzés?
Taníts Mester!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#13070) CHaooSS válasza Kean_Sorbo (#13067) üzenetére


CHaooSS
őstag

a rohadt eget :Y nekem 7200 a rekord.

Mester :R

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13071) olcsii válasza CHaooSS (#13070) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nekem 7416!:) de ott veszitettunk meg vart ram volna 2 full hp tank:) de egy low hp t32 megbokott!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13072) ritkaság


ritkaság
tag

Hali!

Van itt fieldcommander, aki tanitana? :R

(#13073) p06


p06
senior tag

Sziasztok!

Hol lehet megnézni, hogy kb. mennyi XP-kell az Ace-hez?

Mert az AT7-es el sosem fog össze jönni... : Kép

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13074) mtade válasza jano_77 (#13058) üzenetére


mtade
aktív tag

Én erősen noob kategória vagyok, az 1700 csatámmal tier5-ben, de én azt figyeltem meg, hogy időpontok szerint kapok sz0póállarcot. Melónak 3kor vége, 3:30kor kezdek, onnan egész jókat lehet menni 5ig, f6ig.

Tegnap próbaképp csináltam egy új accot, Tier1ben is jellemző (0 csatás játékosként is) hogy olyan trollszakaszok jönnek szembe, hogy gyakorlatilag sebződés nélkül az egész csapatot ledarálják.... Mint rutinos játékos, már együtt bírna az ember ezzel élni, de mint vacsi új játékos, tuti elkeserítő...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#13075) Kean_Sorbo válasza munnergep (#13069) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nincs ezen mit tanítani. Kell egy szuper zoom mod, periszkóp, töltésgyorsító, álcaháló. No meg egy jó pozíció a térképen, ahonnan néha elvándorolsz, majd megint vissza. Aztán meg nem árt ismerni a tankod minden előnyét, és hátrányát, majd lehet osztani a népet.

De ami a legfontosabb, hogy kb. két hete elmúlt a szopószériám. Akkor itt tomboltam, hogy még a 7-es papírok is nyelik a lövéseket 50 méterről. Most meg láthatod, minden talál, sebez, és itt 400-500 méteres lövések adták a sebzések 90 százalékát. Nem is tudom ma mennyi 4-5000-es köröm volt. A Ferdinand-ot talán kétszer vettem elő, mert mindig az utolsó életben maradottak között voltam.

Ha jól megnézed összesen két wagen áll a garázsban, tudom már minden mozdulatukat. Igazából midig is csak német TD-vel játszottam. Ezért hiszek a manipulált játékmenetben.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13076) sutyi^ válasza p06 (#13073) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hááá... dossier toollal megnézve nekem a max. az AT7-en 2545XP, szóval az olyan nettó ~1697XP prém nélkül.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#13077) Macka


Macka
veterán

Szerzett lehetséges sebzés E75-tel: 14.450

[link]

Sajnos végül kilőttek, de a csapat maradék 3 siemkája ügyesen végignézte, ahogy elfoglalják a pontot.

[ Szerkesztve ]

(#13078) jano_77 válasza Stigma.HC (#13066) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor Te állsz a másik oldalon.....örülj neki és élvezd ki! ;)

(#13050) marked one94: hidd el, hogy nem a levegőbe beszélnek, tényleg ez megy/ment tegnap egész nap! Leopard PTA oldaláról pattantam le IS-8(BL-9)-al, pedig köztudottan papír páncélzata van. :U :F

(#13065) Cucuska2: a WN6-om az ha minimálisan is, de emelkedni szokott, tegnapi nappal is ezt tette, de engem bosszant az, hogy a sok idióta barom miatt - akik nem tudom mit élveznek ebben a játékban, hogy folyamatosan csak halomra lövetik magukat - feszt bukunk minden csatát! :W Én nyerni szeretek itt is, mint mindenben az életben ha neki állok legyen az akár csak egy sima társas vagy kártya játék! :B Jaaaa....és nem szeretek beállni az idióta csordába...mikor látom, hogy ez alakul ki és esetleg arra mennek, amerre indultam, akkor inkább megfordulok és megyek egyedül a másik oldalra....HELP-elek és bízom abban, hogy a sok agyhalott között csak lesz 1 v 2 értelmesebb, aki majd vissza fordul és jön segíteni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13079) Mcray válasza Kean_Sorbo (#13075) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap olyan történt, ami eddig még sohasem.

Úgy kezdődött a történet, hogy az előző játékban (Westfield) valami 650-700 méterről lőttem egy kupolát az ellenséges Type 59-nek a Type 58-am 128 penes ritka elégtelen lövegével. Volt ám nagy öröm.

Erre elkezdődik a következő játék (Live Oaks) és a legtöbb lövésem kupola találat volt. Gyakorlatilag végig "OLLÉÉÉÉ"-ztam a kört olyan mázli találat volt a legtöbb. Haláli buli volt:)

82%-kal zártam az estét és 75%-kal a délutánt. Összesítve 77,4% lett a tegnap :)

Amikor ilyen 33%-kal zárok egy napot, akkor a kötelező lövések sem találnak be, vagy simán lepattannak, vagy nem sebeznek...Nem állítok ezzel semmit, ááá dehogy :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13080) olcsii válasza ritkaság (#13072) üzenetére


olcsii
aktív tag

Itt vagyok:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13081) jano_77


jano_77
nagyúr

Nekem a tegnapi ultra foch napom eredménye:

Victory arány: 43,9%
Csaták: 41
Hatékonyság régi : 1.419,75
Hatékonyság v2 : 1.408,16
WN6: 1.176,81
Átlagos szint: 8
Tapasztalat: 29245 713,29
Capture pontok: 63 1.54
Defense pontok: 55 1,34
Sebzés: 56997 1390
Kills: 35 0,85
Foltos: 54 1,32

IS-8 12 41.67%
M103 9 44,44%
IS-3 5 20%-os
Pz.Kpfw. Tiger II 3 0%
T-150 2 50%
StuG III 2 50%
M18 Hellcat 2 50%
KV-1S 1 100%-os
T25 / 2 1 100%-os
M26 Pershing 1 100%-os
VK 36.01 (H) 1 100%-os
T71 2 50%

Tiger II már-már annyira szar, hogy azon gondolkodom, hogy eladom a **csába és nem szenvedek vele tovább! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13082) jano_77 válasza jano_77 (#13081) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugye jók az információim és hétfőn reggelig lehet lődözni a Centurionokat és FV mediumot a garázshelyért!?
Addig csak sikerül löveg végre kapnom egy FV-t. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13083) Mcray válasza jano_77 (#13081) üzenetére


Mcray
senior tag

Most lett meg a Tiger 2 nagy lövege. Hát megint ugyanaz mint az IS-3 esetén volt. Gyakorlatilag új tankot kaptam. Maga a tank szerintem fantasztikus, de kéne vezetnem egy naplót, hogy milyen csapatokat kapok ezzel a tankkal, mert nyerni nem tudok vele annyit amennyire a tank képes lenne, mert minden körben ahol jól játszom és végre tank ász is járna érte, ott állok 5 győzelemmel, míg a csapatomnak nulla van és jön 10 tank és megesz.

Más: IS-3... Wargaming miért nem veszi le a textúrát az IS-3 tetejéről és csinál belőle nyitott tornyos gépet mint a T-28 Proto? Mert a legócskább lövegeimmel is ha eltalálom, mindig sebződik a torony felső rész és jön a chatben a szöveg: "Motherfucking aimhack bitch. Fuck your haxxor!!! Your tank cannot even pen my tank with gold ammo you noob. Im reporting you you cunt cheater fuck " és hasonlók :DDD

Megjegyzem, hogy amikor én tier 6-ban 100 penes löveggel IS-3-makat cincálok szét 1V1-ben, akkor a csapatom mindig mögöttem áll 2 sarokra és várja, hogy meghaljak. Amikor végre meghaltam, akkor jönnek EGYENKÉNT "Segíteni" és elveszítjük a nyerésre álló csatát...Csak ez fáj nekem ebben a játékban...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13084) Skyhunter válasza Kean_Sorbo (#13067) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Egy replay-t ha kérhetnénk Mester Úr.....:)

(#13085) Angel1981


Angel1981
veterán

Hello ismét!

Ugye jól tudom, hogy a HEAT páncélátütését másképp számolja a program, mint az AP, illetve az APCR lövedékét?
Ha igen, miben más a számítás, és esetleg máshogyan kell-e "használni" a HEAT-et annak érdekében, hogy hatékonyabb legyen? (Pl. ugyanazon tankon máshová célozni, más távolságot preferálni, stb.)

Köszi előre is!

(#13086) dfsz34 válasza Mcray (#13083) üzenetére


dfsz34
őstag

nem kétlem, hogy te szétszedsz is3-t tier6-al, de akkor ahhoz kell egy noob is3 játékos is, mondjuk van elég, az is igaz

gyenge pontokat messziről csak egy helyben álló, mozdulatlan tankon lehet igazán meglőni és persze pontos ágyúval csak

már a picit tapasztaltabb játékos is tudja, hogy mozogni kell kicsit, ha mást nem picit jobbra balra vagy előre hátra és a gyenge pontokat máris nem olyan egyszerű meglőni

is3 még stock állapotban is szétszedi bármelyik tier6-t közelharcban, sőt tier7-ben is a legtöbbel ki lehet állni vele, én mindig azt csináltam, amikor stock volt az is3, rámentem tudatosan a kisebb tierre illetve próbáltam hátat meg oldalt lőni, a bl9-el már nincs ilyen gond, még helyezni is csak erősen páncélozott ellenfélnél kell

(#13087) Mcray válasza dfsz34 (#13086) üzenetére


Mcray
senior tag

Az a baj egy ilyen mókával, hogy 800-1000 HP-t tudok leszedni egy kevésbé tapasztalt játékos IS-3-járól viszont nekem a tier 6-tal csak 600 HP-m van...Második lövésre nekem végem. És két év alatt jó ha 5(!!!) alkalommal jött oda két tier 8, hogy "jól van öcsi, gurulj vissza, eleget tettél, most már mi noobok is meg tudjuk ölni ketten"

Pár napja amikor szopóágon mindent buktam volt egy nyert csatám. Himmeldorfon fent a hegyen az egyik oldalt egyedül fogta egy idegen csapattárs T-54 (Vagy Type-59?) én meg egy tierrel gyengébb géppel (T-34-1 vagy T-44) fogtam a másik oldalt. Mögöttünk próbált feljönni egy T34, ami így elvont rólunk egy kis terhet. Lényeg az, hogy kölcsönösen egymás oldalára lövöldözve kiszedtünk 5-6 tankot ketten, pedig egyszer még én is véletlen seggbe durrantottam. Ennyire egyszerű ez a játék ha néha odadugjuk a pofánkat, hogy "Na gyere, én full HP vagyok a társam meg csak 250 hp"

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13088) Plasticbomb válasza p06 (#13073) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én mondog megnézem wotreplays.com-on a heti best exp csaták listáját. na abból tudsz következtetni, hogy kb mennyi kell.

A hétre ezek a top körök:

http://wotreplays.com/site/249320#arctic_region-cullenrr-at_7

http://wotreplays.com/site/248845#el_halluf-jelida-at_7

http://wotreplays.com/site/247625#murovanka-titaniu-at_7

Ezek 1779 tp, és a fölötti körök, szal gyúrj még rá.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13089) Quan-Chi válasza dfsz34 (#13086) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Vk3001D-vel lőttem ki IS3-at kb 20 lövésből úgy hogy nem volt full HP-ba és fele így is lepattant pedig az oldalát lőttem közepes távolságról ! annyi volt a helyzet hogy hátra fele menni nem tudott oldalról lőttem de nem látott szemből meg volt egy Ferdi full HP-ba aki csak rá várt és nem mert kijönni, inkább megvárta míg 100asával lekapkodom az életét . de T6 -al T8 ellen , alapesetben semmi esélye az embernek, csak ügyeskedve lehet lecsipegetni az életét !

a tegnapi X vereség után, mondom ma reggel szerencsét próbálok de semmi nem változott 5:2-ről a végén elbukták ezek az állatkertek ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13090) virkir válasza Angel1981 (#13085) üzenetére


virkir
veterán

Az AP/APCR kap 4-5°-os normalizációt tehát a ténylegesnél ennyivel kisebb beesési szöggel számol az átütésnél.
A HEAT viszont nem annak mindig az effektív páncélvastagságot kell átütnie..
Ergo nagyobb az esély a pattanásra döntött páncél esetén.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13091) Plasticbomb válasza Angel1981 (#13085) üzenetére


Plasticbomb
addikt

PLusz annyi adalék, hogy a HEAT páncélátütés mértéke nem változik a távolsággal. Ha jól emlékszem. (Bár az érdekes volt, amikor SU-152vel 400 méter felett lőttem, sok esetben csak ding lett a vége, míg, ha közelebbről lőttem azt a tankot, akkor -700 hp repült le róla.. (KV-4 ami leginkább emlékezetes volt)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13092) Kean_Sorbo válasza Skyhunter (#13084) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Még életemben nem készítettem egyet sem. Pedig most megérdemelte volna a Tigris. Ezután már bekapcsolom ezt az opciót, de ki tudja mikor hoz össze nekem a WOT még egy ilyen napot.

A tegnapelőtti 10mp csatámat kellet volna felvenni. Kampinovka. Indulnék. Egy T71 beszaladt közénk, és mindenki engem talált meg, még ki is gyulladtam. Pont oldalt álltam, mert indultam volna. Nyertünk, így kaptam 11000 pénzt. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#13093) aginor válasza virkir (#13090) üzenetére


aginor
addikt

Nem akarok beleszólni, de a HEAT az nem tud pattani, vagy tévedek? A felépítéséből adódóan, minden találat bemegy, max nem égeti át a páncélt, de nem pattan le.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13094) Zeratul válasza aginor (#13093) üzenetére


Zeratul
addikt

De tud "pattani". Ha túl laposan érkezik akkor nem alakul ki illetve lefolyik, nem hatol be az olvadt fém vágósugár. A játékban 80 fok felett auto ricochet van. Viszont nincs távolsági faktora a pennek, viszont normalizáció sincs. A 8.6 tól a spaced armor 10 centinként 5% csökkenti a pent.

Virkir: az APCR normalizációját levitték 2 fokra.

[ Szerkesztve ]

(#13095) p06 válasza Plasticbomb (#13088) üzenetére


p06
senior tag

(#13076) sutyi^ , Plasticbomb !

Köszönöm!

Háát akkor vagy nagy mázlim lesz vagy marad a sima 1st class. De amúgy piszok jó tank, gondolom emiatt ilyen magas az "Ace" Xp-

[ Szerkesztve ]

(#13096) OberMotz válasza p06 (#13073) üzenetére


OberMotz
aktív tag

AT7 nekem is nehéz dió ilyen szempontból eddig, bár magát a tankot nagyon szeretem - talán a legjobb T7 TD (igaz a JP is nagyon ott van). Volt már olyan 5000 dmg körüli köröm is, mégis csak 1st class kitüntetésem van.

(#13097) mcwolf79 válasza OberMotz (#13096) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én mióta elkezdtem az amcsi ágat, és közben játszogatok az orosz tankjaimmal nem bírom rávenni magam, hogy beleüljek az AT-7-be. Annyira már nem hoz lázba, mint az elején. Nem is annyira Terminator, mert lassacskán mindenki megismeri, hogy hova kell rá lőni.
Csak azért nem adom el, mert nem tudnék mit kezdeni a legénységgel. Meg ha már elitben van , elfér a garázsban.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13098) virkir válasza aginor (#13093) üzenetére


virkir
veterán

Mint már leírták az tud pattanni a HE nem tud elviekben de már láttunk olyat is.

Zeratul
A wotwiki-ból néztem, ott még 4°-ot írtak.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13099) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nagyon komoly gondok vannak a mai nap is , minden csata ilyen és ezeknek a T8-9 es tankos embereknek akik 3 szemjegyűt sebeznek 1 csata alatt 9-10K játékuk van ! képtelen vagyok felfogni hogy minek erőltetik ? :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13100) bullseye válasza Quan-Chi (#13099) üzenetére


bullseye
addikt

Én ma megkérdeztem az illetőket. 4 T9 tankunk volt, mind heavy, mind 5-8k csatával, és 3 elbújt Fisherman's Bay-en a bal felső sarokban lévő házak és sziklák mögött (+1 IS3 is...). Ott kivárták,a míg odaér az ellen, kilőttek összesen kb. 3 lesebzett tankot, és meghaltak. Gondolom azt hiszik okosak voltak, mert sebeztek valamennyit, ketten öltek is, és nem zavarja őket, hogy miattuk vesztettünk. De sajnos ez csak tipp, mert nem írtak semmit.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.