Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12601) mefistofeles válasza Enzolord (#12599) üzenetére

A napi korlát biztos nem áll, mert ma egyáltalán nem enged eladni.
Mikor regisztráltam akkor biztos, hogy simán eladhattam a tankomat akkor is ha kettő vagy három volt. Nullára értelemszerűen nem akartam sosem levinni de arra biztos emlékszem, hogy hagyta egy-ig levinni a készletet!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12602) mefistofeles válasza v!ct0y (#12600) üzenetére

Igazából ezek régről maradt tankok és elég rozogák. Inkább kezdeném legszivesebben nulláról az egészet (nem sokat vesztenék ezekkel) újra.

Tényleg ehhez kapcsolódó újabb láma kérdés. ha az alapoktól kezdem a játékot akkor a régi személyzetemet használhatom vagy csak megkötésekkel (pl. csak azonos náció technikájába ülhet) vagy egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12603) Tenken válasza mefistofeles (#12601) üzenetére


Tenken
őstag

Hülye kérdés, de ki tudja üríteni eladáskor? Ha nem tudod hova tenni a legénységet, akkor nem engedi eladni.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#12604) mefistofeles válasza Tenken (#12603) üzenetére

De hát van olyan opció az eladás menün belül, hogy a személyzetet kirúgom, (tehát nem küldöm barakba, ergo nem foglalnak helyet) és így sem enged eladni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12605) nyunyu válasza Enzolord (#12599) üzenetére


nyunyu
félisten

Naponta max 5 tankot lehet eladni.

Elozo topikban volt valaki, akinek leult a kisgyereke az apja accountja ele, aztan megtalalta a tank eladas opciot.
Vegul "meguszta" a Lowe+T34 elvesztesevel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12606) mefistofeles

Na itt a kép:

van három satnya tank meg egy inaktív eladás gomb.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12607) p06 válasza mefistofeles (#12606) üzenetére


p06
senior tag

Nincs aranyad a felszerelés levételéhez!

Hát átváltod elad opcióra akkor a tankot is eltudod majd. Akkor már nem tudod használni azt a felszerelést.

[ Szerkesztve ]

(#12608) GrooveHero válasza mefistofeles (#12606) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel leszedni nics aranyad a felszerelést, ezért nem tudod eladni. Cask úgy tudod elpasszolni, ha veszel aranyat és leszereled a cumót, vagy elpusztítod a cumót, de ezzel persze bukod

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12609) mefistofeles

Jaj köszönöm mindenkinek! Én voltam vak! Mikor fedobtam a képet mindjárt feltűnt, hogy felkiáltójel meg miazmás van a cumó mellett! ....pfffff hát ennyire láma vok.......
Amúgy van egy prémiumtankom vagy mi és eladás előtt figyelmeztet, hogy ez egy különleges darab, többet nem lehet nekem. Érdemes tartanom? Fejleszteni nem lehet (azt sem tudom, hogy jutottam hozzá) és nem sokat ér a csatában!
...viszont tízszer annyit ad érte mint a másik kettőért együtt.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12610) Quan-Chi válasza mefistofeles (#12609) üzenetére


Quan-Chi
őstag

annó mindenki kapott ( tán karácsonyra ? ) egy T1 prem amcsi tankot, én is rögtön eladtam ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12611) Fel válasza GrooveHero (#12608) üzenetére


Fel
addikt

A felszereléseket el is lehet adni a tankkal együtt. Ugyanúgy, mint minden mást, azokat is féláron.

(#12612) GrooveHero válasza Fel (#12611) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hja igen, na ez maradt ki. Tudtam, hogy valamit kihagytam. Köszi a kiegészítést. :R Amúgy nem kellene 3x-ozósnak lennie most hétvégén?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12613) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Az orosz személyzeti hangot(orosz kliensben van), honnan tudnám megszerezni?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#12614) Quan-Chi válasza GrooveHero (#12612) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a crew xp -n van a 3x szorzó , nagyságrendekkel jobb mint az első győztes csata utáni 3x XP !

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12615) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na látom vagizós nap van úgyhogy én jövök :DDD

Defeat
Battle: Sacred Valley 2013. július 7. 17:51:23
Vehicle: Ferdinand
Experience received: 1 729
Credits received: 127 204
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Spartan

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12616) Dobi 562


Dobi 562
addikt

(#12622) emre válasza Arpee78 (#12617) üzenetére


emre
veterán

(#12623) jano_77

Nekem venti a harmadik, de amint lesz akciózva lecserélem +10%-os távcsőre.

[ Módosította: #65675776 ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12623) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
IS-8 és M103-ra mit ajánlotok 3. modulnak a töltésgyorsító és vert.stabi mellé?!? :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12625) echterion válasza jano_77 (#12623) üzenetére


echterion
nagyúr

Célzásgyorsító.

(#12624) Zolee_70: Egyetértek. Tök személytelenné teszi a dolgot. Én nem tudné egy nekem semmitmopndó néven játszani egy játékban sem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#12626) emre válasza Zolee_70 (#12624) üzenetére


emre
veterán

Hagyjad, nem az a hülye aki ennyit kér érte..... :U

(#12625) echterion
Persze a függőleges stabilizátor mellé még pluszba célzásgyorsító. :U
Te aztán biztosra mész. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12627) Bingisz válasza jano_77 (#12623) üzenetére


Bingisz
addikt

Fejlesztett optikát. Azt ami +10%-ot ad.

Zolee_70: Nem sok érte ennyi, csak itt nálunk. Én feltenném Ebayre, ott tuti megvennék ennyiért, vagy akár többért is.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12628) Quan-Chi válasza jano_77 (#12623) üzenetére


Quan-Chi
őstag

játékstílustól függően
-periszkóp vagy optika (ha távolságtartó vagy)
-fejlesztett felfüggesztés vagy ventillátor (közelre, bár a venti mindig jó főleg BiA-val)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12631) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Végre meg van.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#12632) hfrici


hfrici
aktív tag

Bingisz!

Köszönöm a garázst :R

(#12633) Bingisz válasza hfrici (#12632) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincsmit.

Kicsit sz@r volt amúgy az a csata, mondjuk én osztottam az adagomat a Siemkawagennel :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12634) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki meg tudja mondani, hogy hány skuló fér az - 50-120 nagyágyújával a tárba?
A kicsiből 6...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12635) marked one94 válasza Enzolord (#12634) üzenetére


marked one94
őstag

Top ágyúja 4 lőszeres.

You'll Never Walk Alone

(#12636) Enzolord válasza marked one94 (#12635) üzenetére


Enzolord
addikt

:R
Viszont akkor, az sebez 400-at átlagba, az 1600 dmg/tár, a kicsi sebez 300at, az 1800/tár, ha jól értelmezem?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12637) dorka16


dorka16
aktív tag

Ez a Hetzer a 105-ös ágyúval egy valódi kis méregzsák. Bár a kumulatív lőszer jó drága hozzá mert 4000 ezüst egy skuló de amikor a KV1-ről lepattant az alap szépen betöltöttem. BUUMMMM! 364dmg. Csak úgy farolt... volna vissza ha ki nem nyírják a többiek. ;]

(#12638) bandiras2


bandiras2
senior tag

[link]
[link]T10 csata, egyedüli T8 ként IS3. Ennyit tudott összehozni a csapat...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#12639) hfrici válasza Bingisz (#12633) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nem is figyeltem ki van az ellennél. Amikor a stáblistát nézem akkor lestem nagyot :)
Ha előbb látom, lehet kicsit becsokizok :D

(#12640) nyunyu


nyunyu
félisten

Szergejek ennyire betintaztak, hogy minden tankra +30% credit van?

Se a Hellcat, se a T29, se a KV-1 nincs a listan...

Ja, hogy ilyen is van:
Mission: Strike Them Down!

We have a mission for you this weekend, commanders! For every random battle you play, if you are one of the top three damage dealers on your team (whether your teams wins or loses), you’ll be rewarded with 30% extra credits!

Top 3 sebzo +30%-ot kap :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12641) Cucuska2 válasza nyunyu (#12640) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ha a csapatodban a top3 sebzést lövöd, akkor kapod.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12642) bandiras2


bandiras2
senior tag

Lol... T50 felderítő. Hátulról alászaladtam egy BT7-nek, ami azonnal meg is döglött, és elkezdett sebezni. Ki sem tudtam tolatni a dög mögül, mert leszakadt a láncom, és így igen hamar meg is haltam. Ez is az öngyilkosság egy formája...
Milyen már, hogy a FÉL ellenséges csapat rám vadászik egy teljes percig, durrog körülöttem a talaj, sziklaperemről sziklaperemre menekülök folyton láncolódva az esésektől, éééés, a retardáltak veszítenek...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#12643) Fel válasza nyunyu (#12640) üzenetére


Fel
addikt

Jópofa dolog. Remélem lesz majd még máskor is ilyen akció. Jobbnak tartom, mint a plecsnivadászatot (bár igaz azért van, hogy xp jár).
Eddig ez a pár kör hozta a legtöbbet:
SU-122-44
E-100
T-54

(#12644) bartucc


bartucc
addikt

Ma, laza kis 3-as tankos nosztalgiázás... a végére maradt két játékos, csapatonként 1-1. Egyik se bírta átlőni a másik páncélját, 10 percig tologatták, lőtték egymást, folyamatosan, amíg az ellen ki nem fogyott, és a körükben lévő csapattárs foglalt. Íme, a csata végi összesítés a két játékosról:

:C

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12645) Sanya válasza Cucuska2 (#12641) üzenetére


Sanya
nagyúr

a ferdinand jobban hoz most, mint a type :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12646) Djuree válasza Sanya (#12645) üzenetére


Djuree
félisten

mint melyik type?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12647) Sanya válasza Djuree (#12646) üzenetére


Sanya
nagyúr

59 :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12648) Djuree válasza Sanya (#12647) üzenetére


Djuree
félisten

annál miért hozna jobban?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12649) Sanya válasza Djuree (#12648) üzenetére


Sanya
nagyúr

a bónusszal. ha a legjobb 3 közötti a sebzésed, kapsz bónuszpénzt. 50-60K-t hoz (javításon felül), ha bejön.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12650) Sanya válasza Sanya (#12649) üzenetére


Sanya
nagyúr

na jó, most mentem egy 88.000-es kört type59-cel prémium nélkül, szóval mégsem lehet überelni ezt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.