Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13801) myckey válasza virkir (#13800) üzenetére


myckey
veterán

ott vótá a szeren
:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13802) Chris0321 válasza Diarmand (#13799) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem azt írtam, hogy nem eshet meg hanem, hogy nem emlékszem arra, hogy az IS-el amikor használtam megtörtént volna.

(#13803) Vigneau


Vigneau
félisten

T-54 ennyire nyögvenyelős az elején? Az lvl7-es ágyúval nagyon szép az élet, erre nem figyeltem, mikor megvettem... 12. csatám sikerült vele először megnyernem, ez eddig negatív csúcs... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13804) Chris0321 válasza virkir (#13800) üzenetére


Chris0321
addikt

A legjobbakkal is előfordulnak ilyen körök. Ha az első sorban harcol az ember könnyen előfordul, hogy elsőként hal.

(#13805) sith7


sith7
nagyúr

Úgy érzem, meggyőztetek :D

(#13806) Linkin


Linkin
senior tag

Csak én èrzem azt hogy az mm nincsen toppon? 110-et elèg sűrűn dobàlja tier 9-10-es csatàkba de kb mindig olyan csatàban vagyok ahol van kilences egyre többen panaszkodnak erre a klànomban is hogy is3-at és a többi nyolcast dobàlja fel bezzeg az isu-m nagyrèszt tier 8-ban van ki èrti ezt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13807) xtmod


xtmod
senior tag

üdv. ennyire kinyírták az is-8-at, vagy ilyen is volt? a 9-es löveg frankón nem sebez semmit!!

(#13808) dorka16


dorka16
aktív tag

(#13809) fradi81


fradi81
veterán

Napokban vettem észre néha megszólal egy sípoló hang 3x egymás után, olyasmi mint tolatáskor van. Ez mi lehet valami mod okozza?

moto g72, Ninebot d28e

(#13810) vJokka


vJokka
aktív tag

Srácok odatették magukat rendesen :DDD [link]

16/11 direkt találat, ráadásul 3 elég necces próbálkozás volt (rohadt E4 jól mozgott) :B

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#13811) fradi81 válasza fradi81 (#13809) üzenetére


fradi81
veterán

Mintha a 6. érzéket helyettesítené, ami ki sincs fejlesztve.

moto g72, Ninebot d28e

(#13812) #35692544


#35692544
törölt tag

ma megint 7ig engedett játszani és amikor megjött duplázás mintha egy kapcsolót át állítottak volna semmi nem elég a győzelemhez

több xp kaptam mint a győztesek legjobbja :)
meg adott valamire 10K ezüstöt de mire? semmilyen plecsnit nem kaptam

az xvm meg 07.13. frissült utoljára az azóta vett tankokat 0% mutatja :(((

[ Szerkesztve ]

(#13813) Diarmand


Diarmand
senior tag

Az 50 100-at imádom a mai napig, azaz ágyú istenkirály rajta. Ellenben az 50 120 azzal az ágyúval... te atyaúristen, teljesen más. Olyan fosadék stock-ként, hogy arra szavak nincsenek. Annyira nem ment a játék, hogy tettem rá felfüggesztést és egyből a nagy ágyúra mentem, különben adtam is volna el. Az utolsó pár ezer xp-t már úgy szedtem össze, hogy nyomtam a tripla r-t és lesz ami lesz, ráadásul sorozatos vereségek jöttek. Erre mi történik? Ugyanaz, mint a T28 proto grindnél, hogy az utolsó körben a nagy durrantóra való xp előtt nem bead egy nyerő kört Tankásszal? Bekaphatja a játék.... :) Nem engedte hogy a 120 milissel legyen meg áhh

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13814) Zeratul válasza virkir (#13800) üzenetére


Zeratul
addikt

Ej be szép kis gombafelhő. ;)

(#13815) Bingisz válasza Diarmand (#13813) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem, pont az ágyú fos az 50-100-on is. Az IS7 ágyújával vetekedik a célzásideje, és cserébe nem is túl pontos. Ahhoz képest nem megy vele olyan rosszul, de nem a kedvenc tankom:

Még egy jó 1000 xp kell az 50-120-hoz, de először inkább betárazok free xp-ből.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13816) Angel1981


Angel1981
veterán

Valaki találkozott már olyannal, hogy a játékbeli statisztikák nem valósak?
Matildával most 6 tankot lőttem ki, mégis továbbra is 4 a "maximum destroyed in battle".
Idő kell neki hogy frissüljön, vagy csak a győztes csaták számítanak, vagy mi? :F

[ Szerkesztve ]

(#13817) Remus389


Remus389
veterán

egy jobb csata a kínai felderítővel(inkább szerencsés), általában egyébként nincsenek olyan túl jó eredményeim vele, de azért szeretem mert jó vele játszani

[link]

tényleg semmi extra, akit érdekel ez a kis tank megnézheti

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13818) Patrick76496 válasza Bingisz (#13815) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tény, hogy lassan céloz, de azért az IS-7-nél 0,4 seccel jobb, ami nem kevés. Az a pontosság sem annyira rossz, szvsz pont 0,36-nál kezdődik. Tudod mit meg nem adnék, hogy a Type-nak is ennyi legyen?

Én a 13 90-et nem szeretem, ott viszont már tényleg kellemetlen a 3 másodperces célzásidő, mivel ennél a tanknál sokkal gyorsabban történnek a dolgok. Heavy-n még úgy-ahogy elmegy a 2,9-3-mas célzás, de egy light tankon szánalmas. Ráadásul pontatlan is, és nem egy tank oldaláról képes pattogni a 90-es. Gondolkodok is rajta, hogy visszarakom a 75 miliset, mivel az legalább pontos, könnyű tankhoz méltó célzásidővel rendelkezik, és jobb a DPM-je is. Btw, szép 50 100 stat.

Hogy miért kell a pontosság? Minden "könnyen sebezhető" tankot szeretek supporter-ként használni, legyen az med, light vagy heavy. Beválik, így van jelenleg a Comet-tel és a WZ-131-el is unicum szintű E értékem. Érdekes, hogy a win rate még ilyen átlagnál is csak ennyi. Amit nem értek az az, hogy egyesek pl Type 59-el pár százzal kevesebbet sebeznek nálam átlagban, mégis jobb a win rate-jük, mint nekem, pedig azzal a tankkal általában szakaszban játszok.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13819) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#13818) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép stat. A WZ-t milyen felszereléssel használod?

(#13820) garcia66


garcia66
tag

Sziasztok.

Bár részben tegnapi téma: az IS-7 javult szerintem a 8.6 óta. Egy időben szinte minden átlőtte, minden irányból. Most elég pattogós - szóval nem rossz. A löveg valóban kissé lassú, de jót üt :) .Az oldala újból képes lövéseket elnyelni sérülés nélkül. Szeretem :)
Ammo rack: egyszer néhány haverom próbálgatta, kb. 300 lövést adtak le egymásra t9-10-ben. Ők állítják, hogy ammo racket NEM LEHET szándékosan, biztosan lőni! Az csak egy "szerencse faktor", hogy ha jó helyen találod el, akkor robbanhat. De csak robbanhat!
A T-54: hmmm. nagyon-nagyon jó kis tank :)

"A béke arra jó, hogy újratöltsük a fegyvereket."

(#13821) Angel1981 válasza Angel1981 (#13816) üzenetére


Angel1981
veterán

No, már stimmel!
Kellett még pár csata, hogy megfelelően mutassa, érdekes....

(#13822) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Type 59 nemsokára 2000 csata, kedvenc tank :D

Maus-al 666 .. ördögi ;]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13823) atis123


atis123
tag

Imádom, mikor a stock Tiger II-vel beraknak a 10-es tankok közé.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#13824) mikron


mikron
tag

Imádom IS-2 jó kis gép :D IS-3 ég mint a karácsonyfa :D ;]

(#13825) r.laci38 válasza nyunyu (#13795) üzenetére


r.laci38
tag

Köszönöm! virkir-nek is!!!
Megoldódott! Egy kicsit bele kellett piszkálnom az editorral, de műkszik!

:R

(#13826) Bingisz


Bingisz
addikt

Legelső győzelmem Churchill VII-el:

Hát ez valami irgalmatlan sz@r tank. Ilyen gyors lehet a T95 is, mint ez....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13827) Patrick76496 válasza Dobi 562 (#13819) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ilyennel:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13828) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#13827) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kösz, ugyanezekkel használom én is, de mostanság nem sok sikerrel.

(#13829) Angel1981 válasza Bingisz (#13826) üzenetére


Angel1981
veterán

Ilyen nálam miért nincs?!?!?! :D :R

Szerintem add is el, a csúcson kell abbahagyni!

[ Szerkesztve ]

(#13830) Linkin


Linkin
senior tag

Az mi a hogy a 110-et és az IS3-at állandóan tier9-10-es cvsatákba dobálja régen ilyen nem volt remélem 8.7-el változik mert kb használhatatlan vagyok

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13831) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv ELC AMX-re mit tennétek?
Nekem most:
-álcaháló
-ventilátor
- üres ( Ide kellene feltenni valamit. Csigaszem és távcsőn gondolkodtam, esetleg töltésgyorsító?)

+ van még 30 napra álcafestés is minden típusú pályára.

A legénységem még csak 85%-os nem rég kezdtem vele játszani.
A nagy löveg már megvan, sima lőszerrel vagy repesszel érdemesebb használni? Eddig csak simával használtam.

A választ előre is köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13832) rooland


rooland
senior tag

Sziasztok!

Hogy/hol lehet játszani szervezettebben magyar arcokkal? Tier8 felett vagyok már nagyjából mindennel és rohadtul idegesít, hogy sima játék móddal mindenki megy amerre lát, egyre kevésbé élvezet játszani...

(#13833) Bingisz válasza rooland (#13832) üzenetére


Bingisz
addikt

Ne! Te az a Róóland vagy aki?

Mert ha igen, akkor ez egy nagyon fontos pillanattá vált az életemben. :DDD

Szerepeltél egy bizonyos yt chanelen?

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13834) rooland válasza Bingisz (#13833) üzenetére


rooland
senior tag

attól függ

(#13835) Macka


Macka
veterán

Hihetetlen, második napja szopok. A T3 tankommal ma még nem láttam T3 tankot, szinte csak KV1-et... :W :W

(#13836) mikron válasza Linkin (#13830) üzenetére


mikron
tag

VK3601H-val mindig VIII tierbe tesz ;] hozzá kell szokni :D

(#13837) Linkin válasza mikron (#13836) üzenetére


Linkin
senior tag

jó de ez nem normális a nyolcas tankokat meg felrakja tier-10 be nagyon fasza modnhatom bezzeg az isu-t azt meg berekja hatosok ellen

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13838) nyunyu


nyunyu
félisten

In order to get a reward, the only thing you need to do is to destroy one of the mentioned tanks in the two lists above.

Rewards:

Rewards will differ according to the tier of the tank destroyed:
For tier II-III tanks: 2,500 Credits
For tier IV-V tanks: 5,000 Credits
For tier VI-VII tanks: 10,000 Credits

Ezeket hogy szamolja a rendszer?

Lottem egy meccsben egy Matildat plusz egy BDR G1B-t, aztan kaptam osszesen 5k-t

Holott mindketto benne van a listaban, es T4-5.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13839) mikron válasza Linkin (#13837) üzenetére


mikron
tag

Sajnos nem normális dolog, de ez van sunyi módon kell játszani ;]

(#13840) Dobi 562 válasza Linkin (#13837) üzenetére


Dobi 562
addikt

Régen sokkal jobb volt az MM... ;]

A sírás viszont kevesebb volt.

[ Szerkesztve ]

(#13841) Eagle16 válasza nyunyu (#13838) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt mondják hogy csak egy tankra adja meg, vagy pedig a saját tankod tierje számít, nem a kilőtt tanké. Akárhogyan is, de nem úgy működik ahogy kéne.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13842) Glitter man válasza sebijani1982 (#13831) üzenetére


Glitter man
csendes tag

az én receptem, bár még én is elején vagyok:
célzásgyorsító, háló, csigaszem.
TD-nek is tudod használni, aztán ha ott a lehetőség át tudsz rohanni az ellenséges vonalakon. Mondjuk arty-t elég nehéz mostanában találni, de azért nem lehetetlen. Arra érdemes néhány repesz-romboló skulót is tartani.
Gyorsított képzés, először mindkét embernek álca. A második skill 30%-ánál a parancsnokot reset-elni és hatodik érzéket adni neki, és másodiknak az álcát. Így elég flexibilis lesz .

Nem mellesleg van vele valami hiba. én kb 3 hete bementem vele egy házba és bent ragadtam a csata végéig. A héten pedig ugyanez történt valakivel az egyik random csatában másik pályán.

(#13843) Diarmand válasza Linkin (#13830) üzenetére


Diarmand
senior tag

Végtelenül egyszerű az oka. Arty nerf -> sokkal kevesebb arty -> sokkal több t9-10 gép -> nagyobb szívás T8 gépekkel menni.

(#13844) Glitter man válasza rooland (#13832) üzenetére


Glitter man
csendes tag

Keress magadnak egy szimpatikus klánt.
Érdemes belépés előtt rákérdezni a klán életre.

A reklám része: Én itt vagyok: HUN-E
Van egy jó kemény mag, de még nincs kész a társaság a klán háborúra.
De a klánok között tudsz böngészni, és láthatod a feltételeket. Bár mindenhol nagyon hasonlóak.

[ Szerkesztve ]

(#13845) vhw válasza Diarmand (#13843) üzenetére


vhw
addikt

Érdekes levezetés. Tehát a T8 gépekre anno nem volt rossz hatással a sok high tier arty? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13846) rooland válasza Glitter man (#13844) üzenetére


rooland
senior tag

köszi!
még annyit, hogy melyik mod csinálja, hogy a minitérképen lássam meddig látok el/mekkora a rádió hatótávolsága? (gondolom azok azok a képeden)

(#13847) joergie válasza vhw (#13845) üzenetére


joergie
őstag

régen nem rakott be tier8artyt tier8 heavy ellen, most simán(mármint tier10 artyt olyan csatábna, ahol van tier8 heavy). ennyiben igaza van. amúgy meg mi köze az mm-nek ahhoz hogy milyen tankkal mennek, vag ymiért szaporodna meg a tier9-10esek száma tőle? ezt én se értem

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13848) mikron


mikron
tag

Első csatám az E-50-el :U kezes kis bárány :K

(#13849) sebijani1982 válasza Glitter man (#13842) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13850) Diarmand válasza vhw (#13845) üzenetére


Diarmand
senior tag

Te is nagyon jól tudod, hogy ha T8-as meccs volt régebben, akkor csak elvétve fordult elő T7-es arty, az ötös-hatos volt a legjellemzőbb. Ha pedig arra utalsz, hogy ha T8-at magas tierbe rakott, akkor az arty őket szemelte ki ez általánosítás, ez sem volt jellemző. Mellesleg a sok arty miatt kevesebb T9-10 tank pörgött mint most, ezt nem tagadhatja senki.

Hát, nem jött össze. Talán legközelebb :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.