Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13901) joergie válasza #35692544 (#13897) üzenetére


joergie
őstag

ez igaz. akkor fogja beteszi a fostos üzenetet googlfordítóba, és megtudja. az ilyen emberek kiverik nálama biztosítékot. tegye fel az angol nyelvet, és akkor tudunk segíteni, fingom nincs mi van odaírva, elvileg tényleg mennie kéne a motornak. de logikából nálam megbukott tag úgyhogy menjen inkább tetriszezzen az ilyen.
amúgy megtaláltam miért nem tudod kifejleszteni, de nem mondom el, és sose fogsz rájönni :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13902) Jurij35 válasza joergie (#13901) üzenetére


Jurij35
csendes tag

ja bocsi az van oda irva hogy SZERVER HIBA TÖRTÉNT PRÓBÁJA MEG KÉSÖBB (B)(/B) de ez már 2 hete igy van

[ Szerkesztve ]

(#13903) #35692544 válasza Jurij35 (#13902) üzenetére


#35692544
törölt tag

akkor ha ilyen jól beszélsz oroszul miért nem írsz a supportnak
Ők szerintem jobban tudják a választ mint mi

(#13904) joergie válasza Jurij35 (#13902) üzenetére


joergie
őstag

http://www.wotdb.info/#country=germany&tree=7164335
Najó nem görénykedek. a techtree modod 0.8.5-be való, a gwpantherhoz csak 2 motor van jelenleg, ugyhogy kapcsold ki a modokat, fejlesszél, aztán mehetnek vissza a modok, és jáccál.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13905) Jurij35 válasza joergie (#13901) üzenetére


Jurij35
csendes tag

mmmm

[ Szerkesztve ]

(#13906) #35692544 válasza joergie (#13904) üzenetére


#35692544
törölt tag

:D
na igen az agyon hekkelt módok
én alig változtatok valamin soha semmilyen gondom nincs
ja ésolyan nyelven használom a programot amit értek is ;]

[ Szerkesztve ]

(#13907) Jurij35 válasza #35692544 (#13906) üzenetére


Jurij35
csendes tag

az legyen a te bajod nekem a nyelvel semmi gondom nincs

(#13908) Bingisz válasza #35692544 (#13906) üzenetére


Bingisz
addikt

Én meg még mindig csodálkozok, amikor ilyenekkel találkozok:

1600 csata után se használ poroltót a KV-1S-en. Kíváncsi vagyok, hogy a csatái hány százalékában halt meg úgy, hogy kiégett. 60-70?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13909) Glitter man válasza mcwolf79 (#13899) üzenetére


Glitter man
csendes tag

El kell hogy szomorítsalak. A max látótávolság 445 méter. Azon túl nem tudsz spottolni. A max kirajzolt távolság 500 méter. Egy ezer méter oldalhosszú kockát rajzol ki aminek te vagy a közepében. Ami ezen belül van de túl a látókörödön azt láthatod ha valaki spottolja a csapatból mert ki fogja rajzolni neked.
Egy baromi jó videó az álcázás és spottolás számításáról. (sajnos csak angolul) : http://www.youtube.com/watch?v=5ML4oXjG6ag

Ennek függvényében gondolkozz el, hogy érdemes-e dupla látótávolság növelés eszközzel amiből max 3-at rakhatsz fel. Vagy még használhatsz legénységi skill-eket is. A parancsnoknak felderítő, a rádiósnak meg asszem helyzetfelismerés magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#13910) Chris0321 válasza Bingisz (#13908) üzenetére


Chris0321
addikt

Tier 10-ben is lehet olyannal találkozni aki nem használja mert drága szóval szokj hozzá. Én az AP-s ágyúval HE-vel lövöldözőkre vagyok mostanában kiakadva az szerintem jóval bosszantóbb főleg ha a te csapatodban van.(KV-1S top löveg, Tiger 88mm-es, T32 most hirtelen ennyi jut eszembe amivel találkoztam)

(#13911) mcwolf79 válasza Glitter man (#13909) üzenetére


mcwolf79
veterán

Dehát az eszközöknél (csigaszem és távcső) azt írja, hogy "nem lehet több 500 m-nél". Akkor az nem azt jelenti, hogy annyi a max. látótáv ? Tehát ha a felszerelésekből összejön annyi ,akkor sem látok el addig?

ELC AMX-nek csak parancsnoka és vezetője van. Rádiós nincs.

Melyiket lenne érdemes rárakni: a célzás - vagy a töltésgyorsítót? Én utóbbit érezném hasznosabbank.

Más:
A rádiós képességeit valaki leírná röviden? Mert nem igazán tudom értelmezni, hogy mi mit jelent.
A helyzetfelismerés, jelfogó és rádió jel erősítés érdekelne.
Megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13912) dorka16 válasza Glitter man (#13909) üzenetére


dorka16
aktív tag

És az hogy lehet, hogy a távolságmérőm szerint többször is lőttem már tankot 540 sőt egyszer 600m-ről is??

(#13913) Bingisz válasza dorka16 (#13912) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert egy 500*500-as négyzetnek az átlója nagyobb, mint 500m. Kb 700 méterig el tudsz látni, ha az átló irányába nézel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13914) dorka16 válasza Bingisz (#13913) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azt értem de ha 500m a max. látótávolság akkor nem kéne 600m-re lévő dolgokat látnom nem??

(#13915) bullseye válasza dorka16 (#13914) üzenetére


bullseye
addikt

Az 500m nem kör átlója, hanem négyzet oldala :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13916) Bingisz válasza dorka16 (#13914) üzenetére


Bingisz
addikt

A piros négyzeten belül jeleníti meg neked a játék a tankokat. A szaggatott kör pedig a te spottolási távolságodat mutatja, amit csigaszemmel ki lehet bővíteni adott tankoknál annyira, hogy a kör érintse a piros négyzetet.

A képet a gugliról vadásztam.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13917) dorka16 válasza bullseye (#13915) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ja éééééértem. Tehát nem kör hanem négyzet alakú a "látómező". Jó nagy hülyeség.
Ja és köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13918) nyunyu válasza Bingisz (#13916) üzenetére


nyunyu
félisten

Szaggatott kor 445 meter, ami a maximalis spotolasi tavolsag, ennel messzebb levo ellenfelet akkor sem veszed eszre, ha 400 meter a latotavolsagod ES aktiv a periszkopod.

Piros negyzetben levoket latod, ha valaki mas spotolja.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13919) Fel válasza Bingisz (#13916) üzenetére


Fel
addikt

"A szaggatott kör pedig a te spottolási távolságodat mutatja, amit csigaszemmel ki lehet bővíteni adott tankoknál annyira, hogy a kör érintse a piros négyzetet."

Nem. Az mindenképpen 445 méter marad, annál nem lehet több. A bónusz dolgok abban segítenek, hogy az ezen távolságon belül lévőket hamarabb észleld, mint ők téged (gyk. eliminálja a camó bónuszt valamilyen mértékben). [link]

(#13920) Bingisz válasza Fel (#13919) üzenetére


Bingisz
addikt

Ohh. Mindig tanul valami újat az ember :R

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13921) Jurij35 válasza mynames (#98) üzenetére


Jurij35
csendes tag

csá,nekem meg volt az ARL is és az M6 is de az ARL kiváló tank de 8 a szintü hát nekem nem jött be el is adtam most már a T 29 nél tartok lemondam a Francia tankról,egy lövés és annyi a 8 szintü AMX nek,persze neki van majdne a legjobb és a legpontosabb agyuja.De nézzél utána a Yootuben ott több választ kapsz.

(#13922) Jurij35 válasza Jurij35 (#13905) üzenetére


Jurij35
csendes tag

bocsi de hogyan kell kikapcsolni a modokat,ehez hüje vagyok

(#13927) marked one94 válasza Jurij35 (#13922) üzenetére


marked one94
őstag

res_mods mappában a 8.6ot töröld és kész.

Elég 1x leírnod... :W

You'll Never Walk Alone

(#13928) Chris0321 válasza Jurij35 (#13922) üzenetére


Chris0321
addikt

Kitörlöd ami már nem kell.

(#13929) #35692544


#35692544
törölt tag

ma túl jó megy a játék ezzel a szarral mindig ide dobál

és a vége (noobok gyülekezete)

(#13930) atis123


atis123
tag

Ez nagyon kész :D

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#13932) Bingisz válasza #59810304 (#13931) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezer hála, régóta kerestem már! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13933) myckey válasza #59810304 (#13931) üzenetére


myckey
veterán

:C
na ez frankó
én is köszönöm
:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13935) vbbb


vbbb
őstag

Tud valaki a Wargaming-nál olcsóbban aranyat vagy olyan kódot ami max 1 hét prémiumot ad?
Ezt találtam csak, de nekem 1 hónap prémium nem kell..annyit nem fogok vele játszani...

(#13936) CHaooSS válasza vbbb (#13935) üzenetére


CHaooSS
őstag

1 hónapot nem fogsz vele játszani? akkor minek akarsz költeni rá?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13937) Djuree válasza #59810304 (#13931) üzenetére


Djuree
félisten

én ezt nem is láttam, de lekapom, jópofa :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13938) AlexWolf válasza CHaooSS (#13936) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szövegértelmezés 1-es :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13939) Angel1981 válasza Dobi 562 (#13890) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos? :F

wiki szerint is:
Coated optics: +10% View Range.
The bonus is applied at all times except when Binoculars are active, making this equipment better suited for aggressive and scouting players.

(#13940) Djuree


Djuree
félisten

na elkezdtem húzni keményen a kisfost (gy.k. amx 50 foch), 205k xp van rajta, még kell 85k a játék legdurvább t10 td-jéhez :C de várom már! ellenfélként senki nem mer kimenni elé. vajon miért? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13941) Glitter man válasza mcwolf79 (#13911) üzenetére


Glitter man
csendes tag

A megoldás nyunyunál képpel illusztrálva. A válasz a másik kérdésre, hogy ha az rajzolt kocka távoli sarka kb 700 méterre van. Illetve valószínűleg vakon annál messzebbre is lőhetsz ahogy az arty a stratégiai nézetben.

Revízionálva a célzásgyorsítót (majd én is lecserélem) a töltésgyorsítót javaslom. A tecsőn vannak jó videók amik bemutatják a gép használatát.

Itt a parancsnok látja el az összes többi feladatot, így az ahhoz tartozó skill-eket is ő tudja fölvenni.

A helyzetfelismerés a spott-olási távolságot növeli, a jelerősítés a rádió hatósugarát (ami mellesleg elég gyenge). Ha mindenkinek gyenge a rádiója akkor úgy is "nagyfiú vagy" és az ágyúddal bele tudsz szólni a csatába. Amikor már nem ez a helyzet akkor viszont a többiek hallanak és oda tudnak csapni ha megmutatod nekik hová.

(#13942) Achill3uS válasza Djuree (#13940) üzenetére


Achill3uS
veterán

nem tudom, valahogy nekem tesztszerón nem jött be, ez az 1 perces reload nagyon durva, az fv215b 183-mal is lehet legalabb ugyanannyira apritani. bár azt talán még nagyobb szívás kifejleszteni. viszont a foch-nak tényleg durva a frontpáncélja ezt aláírom, inkább attól félek, hogy nem tudom átlőni semmivel sem mint a tűzerejétől.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#13943) Imilenni válasza Achill3uS (#13942) üzenetére


Imilenni
addikt

10 másodperc alatt minimum ~1900 hp-t letud rólad szedni..és inkább a frontjától félsz.. :U

Press "F" to pay respects.

(#13944) Djuree válasza Achill3uS (#13942) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, azt vhogy ki kell bekkelni. jó esetben addig védenek a többiek. egyedül nem szabad elindulni vele.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13945) Atlantis válasza Djuree (#13944) üzenetére


Atlantis
veterán

"...jó esetben addig védenek a többiek.." - te melyik játékkal játszol? ;]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13946) myckey válasza Imilenni (#13943) üzenetére


myckey
veterán

na mondjuk az E3 gépnek is szép páncélzata van elöl
csak ne mozogna olyan "gyorsan" :)

Gyuríí
ja,évben egyszer megvédenek :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13947) Djuree válasza Atlantis (#13945) üzenetére


Djuree
félisten

najó, "nem mindig" védenek meg :DDD

egyszer volt ellenünk szakaszban 3 foch 155, hát...szar se maradt a csapatomból...úgy jöttek át mint kés a vajon...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13948) Spenike válasza Jurij35 (#13891) üzenetére


Spenike
tag

Havernak ugyan ez volt a problema addon okozta...

(#13949) Angel1981 válasza Achill3uS (#13942) üzenetére


Angel1981
veterán

"az fv215b 183-mal is lehet legalabb ugyanannyira apritani. bár azt talán még nagyobb szívás kifejleszteni"

Mert?
Szerintem istenes az angol TD vonal! ;)

(#13950) Atlantis válasza Djuree (#13947) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem mindig? Tényleg? Nem is hiszem el...pedig te olyan szép gyerek vagy, azt hittem, legalább téged védenek :))

Angel1981: mert a T10-est megelőző nagggyon lassú TD-k sora a legtöbb ember idegrendszerét rojtosra szaggatja. Én a T110E3-at akarnám kifejleszteni, régóta győzködöm magam, de az előtte lévő 2-3 lassú TD miatt mindig elmarad a nekiiramodás, pedig egy csomó modul megvan a másik ágról. Az angol vonalon meg 5 (!!!) lomha vasdarab van a T10 előtt...ebből nálam gumiszoba lenne, az biztos.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.