Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12151) dfsz34 válasza sith7 (#12148) üzenetére


dfsz34
őstag

jó lenne a KT, de az a 300 körüli sebzés kicseszés vele

az is3 gyakorlatilag mindenben jobb, egyedül a látótávja kisebb, de közelharcnál az sem sokat számít

(#12152) szbalogh válasza AlexWolf (#12149) üzenetére


szbalogh
őstag

3000 Ft 5 garázshely ;)

Nick: HE_Storm

(#12153) AlexWolf válasza szbalogh (#12152) üzenetére


AlexWolf
senior tag

3000 Ft 5 garázshely ;)
???

Én arról beszélek, hogy ha kilövök az előző hozzászólásomban említett 3 tank közül 1-et 1-et, akkor jár egy ingyen garázshely. De hogyan tudnám ezt megcsinálni, ha még csak nem is látok megfelelő tankokat a csatákban?
Persze tudom, hogy lehet venni garázshelyet aranyért.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12154) jano_77 válasza AlexWolf (#12153) üzenetére


jano_77
nagyúr

2 havernak, akikkel szakaszozni szoktam már csak 1 hiányzik a 3-ból és nem ugyan az. Egyiknek talán a T8as, másiknak pedig a T9-es. Tegnap többször is belefutottunk Centurionokba, I és 7/1-be is. FV-t pedig tegnap előtt láttam. Nyitott szemmel kell járni! :K

(#12148) sith7: a nagy torony hiányzik csak, minden más meg van már rá! De ne mond azt, hogy emiatt vannak sorozatos bukó csaták?!? Az, hogy engem mondjuk emiatt lőnek ki könnyebben, ok, elfogadom, de attól még lehetne nyertes csatám, de NINCS! :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12155) szbalogh válasza AlexWolf (#12153) üzenetére


szbalogh
őstag

Én meg arról, hogy ha nem tudod kilőni őket akkor veszel :DDD
Nekem is csak a Mk I van meg eddig :(

Nick: HE_Storm

(#12156) jano_77


jano_77
nagyúr

Van olyan itt a fórumon, aki benevezett IDE vagy tervezi?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12157) 04ahgy válasza jano_77 (#12147) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sikerült figyelmesen olvasnom, de – arra következtetek, hogy a hozzászólás közben visszaemlékezve tajtékzottál az indulattól, emiatt felejthetted el megemlíteni – nem tér ki a hozzászólásod arra, hogy mikor állt oda.

"Tegnap volt egy olyan csatánk Cliff-en, hogy egy T28 Protonk kis hilyán elveszítette nekünk a már megnyert csatát, csak azért, mert a jobb oldalon - átjárónál /lentről indultunk - beállt a szikla sarkához és nem volt hajlandó egy tappottat sem elmozdulni!"

Én ebből a részből – már kiderült, hogy hiányos információk miatt – arra következtettem, hogy a végjáték környékén tette meg az általad kifogásoltakat, miszerint "beállt a szikla sarkához és nem volt hajlandó egy tappottat sem elmozdulni".

Elnézést kérek, hogy önhibámon kívül értetlenkedek, de a
"Látom nem sikerült figyelmesen olvasnod!
Leírom még1x a kedvedért....hátha sikerül megérteni. ;]"
részt emiatt nem tartom jogosnak részedről.

Ha a kezdetektől fogva ez az információ a rendelkezésére áll az olvasónak, akkor teljesen más kép alkotható. Ezek tükrében én is inkább elítélően tudok nyilatkozni az említett T28 Prototype-ot vezető játékos attitűdjével kapcsolatban.

Valamint használhatnál némileg kevesebb trágár, becsmérlő kifejezést a hozzászólásaidban, jót tenne a topiknak.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#12158) atis123 válasza AlexWolf (#12153) üzenetére


atis123
tag

Nem mind a hármat kell kilőni?

Más: Igaza volt az itteni fórumozóknak - mint legtöbbször :) - hogy a Hetzer nagyon fun a trollgunnal :). Mondjuk jól pozíciót kell fogni, mert a löveg kitérítése borzalmas. De tegnap Artic region-ön a hegy mellett fentről beállva, kiosztottam pár killt :).

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12159) Habib[HUN] válasza jano_77 (#12154) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Mostanában nem egy életbiztosítás Centurionnal menni. Még alig erősebb a 7/1-em mint a stock állapot, de egyszerűen szörnyű. Nem a tank, hanem hogy mindenki engem tart fő célpontnak. Ha fel vagyok spotolva kb úgy működök mint egy zombi mágnes :) Mindenki engem akar, bosszantó a dolog.

(#12160) Steelheart2 válasza Chris0321 (#12150) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen. A stock lövegre gondoltad a messzire lövést? Az gondolom arannyal használtad!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12161) jano_77 válasza 04ahgy (#12157) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elnézésedet kérem, akkor ezek szerint én gondoltam rosszul, hogy azzal, hogy X-pontból indultunk, beállt a szikla sarkához és nem mozdult - nálam ez azt jelenti, hogy induláskor.....igazad van ezt nem hangsúlyoztam ki, de a szöveg környezetből szerintem semmiképp nem arra lehetett következtetni, hogy a csata végén állt oda....mert ugye ilyenkor már nem nagyon kell mozogni sehová! :U
Az meg, hogy vkit legyökerezek - mert az volt - engedtessék meg nekem....köszönöm! Alaptalanul nem szoktam megtenni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12162) sith7 válasza dfsz34 (#12151) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez igaz, de sebészi pontosságú az ágyú ... nekem nagyon bejön ez a tank ... 3. skill - t kezdik a legények húzni :))

Van IS3 - om is a garázsban , tudom milyen ;)

jano_77
Azt nem hinném, hogy a torony miatt van ... lehet neked nem jön be ... nem vagyunk egyformák :N

(#12163) AlexWolf válasza atis123 (#12158) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem mind a hármat kell kilőni?

Oké. Lehet, hogy nem volt 100%-osan érthető amit írtam, vagy a szórend volt megtévesztő.

Szóval ki kell lőni 1 darab Centurion Mk. 1-et, 1 darab Centurion MK 7/1-et és 1 darab FV4202-t IS.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12164) Djuree válasza dfsz34 (#12151) üzenetére


Djuree
félisten

pedig a KT jobb. papíron lehet az IS jobb, de a KT használhatóbb. az IS-en ott az ólajtó méretű weak point, bárhonnan ellövöm, a KT-n ugyanez nincs meg, ott igencsak sebészkedni kell ha távolabbról is sebezni akarom. nekem a KT félelmetesebb ellenfél...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12165) echterion válasza 04ahgy (#12157) üzenetére


echterion
nagyúr

Szoktad olvasni a topikot? Ha igen, akkor szerintem tudod, hogy van-e értelme a kérésednek. ;)
Ha meg nem, akkor majd rájössz. :))

**********

(#12166) vhw válasza jano_77 (#12154) üzenetére


vhw
addikt

Vagy úgy csinálni mint a "prók"; hajnalban, mikor kevesen vannak a szerveren beszámolni és egyszerre csatába lépni olyan haverokkal akiknek van a kérdéses tankból. Ha ellentétes oldalra kerülnek megbeszélni egy randit a térkép sarkában = ingyen garázshely.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12167) Angel1981 válasza Djuree (#12164) üzenetére


Angel1981
veterán

Érdekes, én pont fordítva tapasztalom. :)
Egyik sincs meg, de ellenfélnek sokkal inkább egy Tiger II, mint egy IS-3.

Egyébként teljesen más játékstílust igényelnek; az IS-3 városi közelharcra lett teremtve, a Tiger II meg sokkal inkább egy sniper bunker. Persze ha kell, felcserélhetik a szerepeiket, de úgy egyik sem olyan hatékony.

(#12168) atis123 válasza AlexWolf (#12163) üzenetére


atis123
tag

No offense, csak én is szeretném teljesíteni a missont és elsőre nem tűnt ilyen egyszerűnek. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12169) atis123 válasza vhw (#12166) üzenetére


atis123
tag

Nem rossz ötlet, itt is lehetne ilyet csinálni :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12170) szbalogh válasza Angel1981 (#12167) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem szerettem a KT-t de az IS-3-at bárhonnan átlőttem vele. Városi közelharcra?... Kutacs van a fején amit még HE-vel is be kehet lőni.
Nagyon jó az a KT ágyú, még az E-75-ön is az van. Tegnap közel 5000-et sebeztem CW-n vele :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#12171) Plasticbomb válasza Steelheart2 (#12142) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Töltés - és célzásgyorsító, az elején ventilátor volt rajta, de azóta feltettem egy +10%os periszkópot.
Hát elég pontatlan, de van amikor mégsem.. na az olyankor nagyon tud fájni a célpontnak.:P Kb mintha egy arty lőné meg.XD

(mellesleg azért is álltam rá erre az ágra, mert pokoli nagyot szól, és még pontosabb mint az artym:) Meg pörgősebb )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12172) jano_77 válasza AlexWolf (#12163) üzenetére


jano_77
nagyúr

IS-t is ki kell lőni vagy IS-el kell kilőni?!? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12173) Sanya válasza szbalogh (#12170) üzenetére


Sanya
nagyúr

a KT alja eléggé papír, bármivel lőhető. Az IS-3 eleje elég masszív, magasabb alfa sebzése miatt tényleg inkább elsővonalbeli, mint támogató tank.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12174) szbalogh válasza jano_77 (#12172) üzenetére


szbalogh
őstag

IS IS :)

Nick: HE_Storm

(#12175) krisss93 válasza szbalogh (#12170) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát a KT-n lévő kupola nem lőhető?
Meg a torony mindenhol lőhető a lövegpajzsot kivéve.
KT-m is volt, meg most van IS-3-am, szerettem a KT-t de egyenlőre az IS-3-ra szavazok :K

(#12176) Angel1981 válasza krisss93 (#12175) üzenetére


Angel1981
veterán

A noobmeter szerint is hatékonyabb tank az IS-3, mint a Tiger II, legalább is nagy általánosságban jobb eredményeket érnek el vele a játékosok.
Személy én olyan esetemre nem emlékszem, amikor Tiger II miatt leizzadtam volna, IS-3 esetében viszont jó párszor előfordult.
Egyébként meg kinek mi jön be! :)

(#12177) Chris0321 válasza Steelheart2 (#12160) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, HE-vel használom az alap löveget. 300-400 között szoltam sebezni, ha gyengébb páncélzatú az ellen akkor többet is. Ha komolyabb a páncél akkor gyenge pontra igyekszem lőni. Az egyik nyílt pályán olyan tankokat lőttem vele ami a látótávom szélén volt és a csapattársam spottolt a bokrok miatt.(A térképen nekem egy vékony vonal jelzi a látótáv szélét, fejből nem tudom mennyi.) HE-vel ha sokat sikerül sebeznem még hasznot is hoz.

[ Szerkesztve ]

(#12178) atis123 válasza Angel1981 (#12176) üzenetére


atis123
tag

Csak fussunk majd össze... :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12179) Steelheart2 válasza Plasticbomb (#12171) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Majd tesztelem. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12180) Angel1981 válasza atis123 (#12178) üzenetére


Angel1981
veterán

Arra egy ideig nem fog sor kerülni, ugyanis megsértődtem a folyamatos T8 szopóág miatt, legalább 1000 csata erejéig "leköltöztem" az alacsonyabb tierekbe. :D :(((

De akkor már miért nem inkább szakaszban, együtt? ;)

(#12181) atis123 válasza Angel1981 (#12180) üzenetére


atis123
tag

Semmi akadálya a dolognak. A Tigrist, meg VK36-ot űzöm főleg mostanság. Farmolok a Tigris II-re. Már csak a zseton kell.

Ma pl. leszek 17-től 20-ig kb. Mi a neved a játékban?

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12182) Angel1981 válasza atis123 (#12181) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi, de ezt majd későbbre értettem, mostanság krónikus időhiánnyal küzdöm, meg amúgy is jó időre "leköltöztem" alacsonyabb tierekbe. :)
Majd még visszatérünk rá! ;)

(#12183) atis123 válasza Angel1981 (#12182) üzenetére


atis123
tag

Ok, amúgy alacsonyabb Tier is akad. :) Neved azért megadhatod :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12184) Angel1981 válasza atis123 (#12183) üzenetére


Angel1981
veterán

Ment privi. :)

(#12185) BaLee válasza AlexWolf (#12163) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

FV4202-höz sok szerencsét. Csak az hiányzik a Brit ágból, több, mint 1 hónapja vadászok rá, 25-30 meccsenként látok egyet (ami valljuk meg tier10es csatáknál nem kevés) esélyes, hogy pont én lőjem ki... :)

(#12186) Jolet válasza BaLee (#12185) üzenetére


Jolet
őstag

a 2. hét vége felé esélyes, hogy több lesz, hiszen az akcióban sokan elkezdték húzni azt az ágat és idő kell, hogy elérjék a 10-est

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#12187) AlexWolf válasza BaLee (#12185) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ezért megyek csak T110E4-gyel. ezzel tuti bármit átlövök, és t8-t10-ben benne lehetnek a kívánt tankok. Igazság szerint belegondoltam, hogy láttam-e egyáltalán FV4202-t valaha, de szerintem FV215b valamelyikét láttam eddig 1x.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12188) grex4


grex4
aktív tag

nem tudom láttátok-e de Amcsiknál brutális akció van még holnapig!

Repeatable Mission: Hat Trick

Objective:
Destroy Three or more tanks in a single battle
Reward:
100 XP multiplied by the tier of the tank used to complete the mission (100 XP* tier)
5,000 multiplied by the tier of the tank used to complete the mission (5,000* tier)

Sz@rásig kereshetnénk magunkat...

üdv

(#12189) AlexWolf válasza grex4 (#12188) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért az az XP mennyiség és undorítóul sok. Gondolj bele, hogy egy tier 8-as csatában kilősz mondjuk másik 3 (4) tier 8-as tankot. Ez alsó hangon 2400 (3200 XP). És ebben nincs benne a sebzés xp + a nyerésért járó esetleg, a prémium szorzóról, meg a napi 2x-ezésről nem is beszélve. szerintem simán lehet hozni 10k XP-s csatákat.

Nálunk valaha lesz ilyen?

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12190) grex4 válasza AlexWolf (#12189) üzenetére


grex4
aktív tag

az csak saját tier * 100xp szal 800xp plusszban csak de az ígyis rengeteg. Vesztes csatában simán kijön 13-1500 xp... nem beszélve +40k dodóról...
M6-al rogyásig keresném magam.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12191) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Ha valaki megkapta a kék nevet mert csapattársat ölt, az hány kör után "jön le" a kék szín?
Nem én trollkodtam, hanem egy csapattársam sikeren hátba lőtt ami véget felgyúladtam, fél hp oda, én meg leamortizáltam, és miatta lettem kék... :((

[ Szerkesztve ]

(#12192) Angel1981


Angel1981
veterán

Tudtok olyan modot, ami mind arcade, mind sniper nézetben jelzi, hogy TD-vel meddig forgatható a cső anélkül, hogy a testnek követnie kéne?
(A Locastan féle térkép-mod a térképen jelzi ugyan, de jól jönne, ha célzás közben is látnám...)

Köszi előre is!

(#12193) #95904256 válasza jano_77 (#12143) üzenetére


#95904256
törölt tag

Amiről Te beszélsz ott egyetlen zászló van a pályán.

(#12194) joergie


joergie
őstag

Talátam egy prscr-t xD trollolol...

Megjegyezném 4-5 tankkal jöttek be cw-re ellenünk, azért lőttem csak 2-t...

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#12195) Bingisz


Bingisz
addikt

July wallpaper fail:

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12196) remington2 válasza Bingisz (#12195) üzenetére


remington2
senior tag

Mi a gond? Az egy új scout, éppen felderítést végez.

Vagy csak egy négylábú kő. :DDD

Nekem jobban szúrja a szemem a torony, valahogy valami nagyon nincs rendben vele, az illeszkedésével a testre. Bár lehet, hogy csak a pozíció miatt látszik úgy.

Meg még egy valami: vajon mikor válik valósággá, hogy a fenti mutatványt a lánctalppal a játékban is látjuk? Hogy tényleg "hernyótalp", és ha van alatta egy fatörzs, azon keresztülhernyózik, nem pedig az egész felfüggesztés egy képzeletbeli középpont körül billeg?

Ilyesmire gondolok.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#12197) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Meg tudja mondani valaki, hogy hogyan lehet a klánnak aranyat venni? A klán tulaj venne aranyat és szétosztaná közöttünk. A szétosztás helye megvan, de a vásárlás nincs.

(#12198) atis123 válasza Bingisz (#12195) üzenetére


atis123
tag

Teljesen normális. Ebből kiderül, hogy a Leopard I volt az igazi szuper-szuper-super heavy tank. Vagy pedig a szokásos Wot helyzet, néha egy tank is keveredik a birkák közé. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12199) Angel1981 válasza joergie (#12194) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez valóban az; Trololololo..... :)
Igen, "szeretjük" az artikat! :P
De jó, hogy redukálták a befolyásukat a 8.6-ban, huhhhhh!

(#12200) Bingisz válasza remington2 (#12196) üzenetére


Bingisz
addikt

Ilyen egyenlőre nem lesz. Azt olvastam, hogy a régebbi modelleknek még részletesebb "futórendszerük", mint az újaknak, mert a szervert terheli nagyon a fizikának az egész meghajtásra való hatásának a számítása.
Szóval esetleg amikor már a kliensen fog futni a fizikai szimuláció.

Ritkaság: Ilyen úton szerintem nem lehet a klánba goldot juttatni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.