Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13701) Angel1981 válasza #35692544 (#13674) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de a frontpáncélja mesés - valamit valamiért....

Ha úgy kap buffot, hogy nem gyengítik a páncélját, akkor illene elvenni a kedvező MM-et.

(#13702) Diarmand válasza Enzolord (#13699) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nagyon örülök neki, hogy megosztottad velem ezt az egyébként már ismert információt, de kérlek segítsd ki, hogy miben válasz ez a fentebb feltett kérdésemre? Mi, hogy? Semennyire? Akkor most kérdezhetsz te is magadtól egyet ;)

(#13703) myckey válasza echterion (#13688) üzenetére


myckey
veterán

ez is egy megoldás
bár abba már nem kellene gód ammo ésatöbbi.
de te játszol vele,ha csak a tr 10 gépet akarod grindelni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13704) fradi81 válasza [-HERO-] (#13697) üzenetére


fradi81
veterán

kell, mint szinte mindegyik tanknál.

moto g72, Ninebot d28e

(#13705) Imilenni válasza Diarmand (#13678) üzenetére


Imilenni
addikt

100-as gunnal... nem szar az stockként se!

Aztán első kör nagy ágyúval

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#13706) Black_Sheep válasza Diarmand (#13678) üzenetére


Black_Sheep
tag

Egyetértek, az 50-100 iszonyat jó tank, ha nem egyedül játszol. Most lett meg vele az ász:

http://wotreplays.com/site/download/256490

Viszont most elkezdtem aggódni, eddig azt hallottam, hogy az 50-120 is hasonlóan jó a tierjében; a kistesó stockként is használható volt, remélem, erre nem kell free-ből rátenni a nagyobb ágyút...

[ Szerkesztve ]

(#13707) joergie válasza Black_Sheep (#13706) üzenetére


joergie
őstag

nem kell, jó az átütése az 50100 ágyújának tier9ben, viszont annyira szénné nerfelték a motorját, nem mozgatja igazán gyorsan. is8 simán tartja vele a lépést, sőt. mármint az 50120ról van szó.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13708) KaLeun


KaLeun
senior tag

Néha érdekes embereket látni, most éppen Westfielden. Emberünk, 20k+ csata, ~1800 wn6, E-50 és "siemka pl" köszönés után lecövekelt EF-0 határán, és onnan helyből kiosztott 8,5k sebzést.

Onnan követtem a játékát amikor eljött a végjáték és elindult, hát azt hiszem túlzok ha azt mondom, hogy legalább egy 200 wn6-os siemka pl E-100 szintjét hozta. Vette volna a fiókot és bazi nagy szerencsével kiosztott ennyi sebzést? Nem tudom... Ráadásul értelmesen válaszolt a kérdéseimre.

Bázisunknál megjelent az ellen kettő darab lesebzett (T34, WZ-132; fejenként 200-300hp-tal, kemény piros wn6-tal) tankja, ráadásul olyan helyen ahol a saját artyjuk nem tudta őket segíteni. Általában egy ilyen tudású játékos, 100%-os E-50-ben ülve kb. 10 másodperc alatt elrendezi a "dolgokat". Erre az őt biztosító 50hp-s IS-3-at otthagyva elment artyra vadászni. Hát amit szerencsétlenkedett azzal a GW Tigerrel... Csodával határos módon artyval valahogy feltartottam az ellenfeleinket amíg ő szórakozott. Visszaért és nyílt terepen elkapta a foglaló T34-et, a WZ gondolom időközben visszament. T34 majdnem leszedte full hp-ról, aztán ha nem jár le az idő akkor a visszaérő WZ kinyírta volna.

Cila

(#13709) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Tanácsot kérnék. Jagdpanther-re álcahálót, töltésgyorsítót és szellőzést raktam anno. Csak 712 csatám van vele, de most elgondolkodtam, hogy talán a hálót lecserélném rajta. Tegyem vagy ne? Ha igen, mire? Én a célzásgyorsítóra gondoltam leginkább...

[ Szerkesztve ]

(#13710) Chris0321 válasza DVlad (#13709) üzenetére


Chris0321
addikt

Én töltésgyorsítót, periszkóptávcsővet és álcahálót tettem rá. Szerintem a távcső elég fontos egy TD-n, főleg amelyikkel jól lehet sniperkedni.

(#13711) #43783936 válasza DVlad (#13709) üzenetére


#43783936
törölt tag

Üdv!
Álcaháló+csigaszem alap.
Én ezzel használom az összes TD-m.
A harmadik szabadon választott, de leginkább töltésgyorsító.

(#13712) Enzolord válasza Diarmand (#13702) üzenetére


Enzolord
addikt

Jobb lesz... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13713) HungAryan válasza [-HERO-] (#13700) üzenetére


HungAryan
tag

Van egy egyszerű megoldás. Minden nemzetnek van teherbírás növelő felszerélese. Egyszer veszel mindegyikből egyet-egyet, utána nem kell a lánctalpakkal szórakozni. Egyetlen bökkenő, hogy 10 arany minden tanknál, amikor leszeded. Én elég régóta így csinálom, ezért előbb érem el a top löveget vagy egyéb hasznosabb modult.

WT account: Cpt_Hungarian

(#13714) Djuree válasza HungAryan (#13713) üzenetére


Djuree
félisten

meg egy modultól elveszi a helyet..ami nem elhanyagolható...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13715) HungAryan válasza Djuree (#13714) üzenetére


HungAryan
tag

Amíg nem fullos a jármű, szerintem az. Ha megvan a lánctalp is, akkor már leveszem.

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#13716) FoBCRaistlin válasza Angel1981 (#13645) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jogvédett :) 10arany/használat ;]

AlexWolf: Lásd "dead man talking" :D az angol kifejezések néha tök jól ütnek/ülnek.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13717) FoBCRaistlin válasza g85j (#13654) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

"Hát nem az a lényeg, hogy adott keretek között (nem csalással, hanem a játék adta lehetőséggel) mindenki a legjobbat hozza ki magából/tankjából/csatából?"

+1!

Jól beszélsz kolléga! :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13718) Fel válasza HungAryan (#13713) üzenetére


Fel
addikt

Nem nemzethez vannak kötve a felfüggesztés tuningolók, hanem felfüggesztés típushoz és tank osztályhoz.
Pl. az 5t-ás fejlesztett torziós rudat tudod használni a szovjet, kínai és francia heavy tankokhoz is.

Szerintem meg még egyszerűbb legalább egy felfüggesztésre való free xp-t tartalékolni.

(#13719) sith7


sith7
nagyúr

Az alábbiak közül melyik tier 10 -es tankot ajánlanátok:
Csak heavy tankjaim vannak, ezek elérhetők, illetve ezek lesznek elérhetők:

- IS7
- IS4
- E100
- Maus
- AMX 50B
meg az amerikai heavy 10 -es, talán T110E :F ... melóba vagyok nem tudom megnézni a nevét pontosan, blokkolva van a wot wiki, ami az M103 után jön

(#13720) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Uraim!

Jól vettem észre vagy csak haluzok, de mintha az artyk eltűnésével az autoloaderes kicsi gyors tankok lennének az új divat. Nem? :U :F

sith7: az is, de a többi kis szúnyog is rengeteget röpköd. Pl Mióta megvan a Ferdi top lövege, szerelmes lettem belé, de a múltkor megláttam 3 ilyen kis drágaságot elindulni felém... Hát tudtam jól mi vár rám... :O

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13721) sith7 válasza FoBCRaistlin (#13720) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha az Amx 13 75 -re gondolsz, akkor az azért is lehet, mert most az a hónap tankja

(#13722) Djuree válasza sith7 (#13719) üzenetére


Djuree
félisten

T110E5 :K
én a T110-et vagy az 50B-t ajánlom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13723) vhw válasza Fel (#13718) üzenetére


vhw
addikt

2-300k kreditet könnyebb összeszedni mint 5-10k free xp-t - én legalábbis így csináltam meg a trükköt az ARL V39-nél.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13724) Angel1981 válasza FoBCRaistlin (#13716) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor úgy fogom írni, hogy "Ded man talking" - tudod, mint az Adidos, meg a Nika :D

Tegnap megint kaptam mindenféle "csillagos" szöveget, mert volt képem camp.... khmmm sniperkedni!
Csávókám írta, hogy "tanuljak meg inkább játszani" (ráadásul rossz angollal); nekem 4 kill, nyertünk, túléltem, neki 1, meghalt, vesztettek. :P

(#13725) munnergep válasza FoBCRaistlin (#13716) üzenetére


munnergep
senior tag

Én "zombie talking"-nak hívom :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#13726) sith7 válasza Djuree (#13722) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszi a választ , még jöhetnek tippek :R

FoBCRaistlin
Igen, ezek erre vannak kitalálva, ha ügyes a játékos, akkor nem is kell 3, elég 1 is

(#13727) Djuree


Djuree
félisten

tegnap megint megkaptam egy kis k*csögtől a napi anyázást meg szidást mert ki mertem lőni. természetesen magyar volt :U :W olyan de olyan szivesen odaállnék elé ilyenkor, olyan sallert kapna h öröm lenne nézni. ha már a szülei nem képesek megnevelni...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13728) #43783936 válasza Djuree (#13727) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én már lassan nem tudok aludni, ha nem gyűjtök be 4-5 anyázást. :DD

(#13729) Iron Funeral válasza sith7 (#13719) üzenetére


Iron Funeral
őstag

T110E5->IS-7/E-100->IS-4/Maus->50B

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13730) #35692544 válasza Angel1981 (#13701) üzenetére


#35692544
törölt tag

Lófüttyöt nem érsz vele mindenki a fejét lövi és azt nem lehet elrejteni

(#13731) bullseye válasza #35692544 (#13730) üzenetére


bullseye
addikt

Tényleg, régebben is szívesen dobálta t9-ek közé?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13732) olcsii


olcsii
aktív tag

Valaki tudja hogy kell jatszni az M21-el?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13733) pointer4


pointer4
tag

Jéé, ide még nem is írtam sosem, helló mindenki ! :)

(#13734) Plasticbomb válasza olcsii (#13732) üzenetére


Plasticbomb
addikt

M21? Az meg milyen tank, milyen ágon, hol van?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13735) Djuree válasza Plasticbomb (#13734) üzenetére


Djuree
félisten

asszem amcsi arty...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13736) L-e-f-i-e válasza sith7 (#13719) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

1. AMX 50B
2. T110E
3. IS4
4. E100
5. IS7
6. Maus

=^-^=

(#13737) AlexWolf válasza Djuree (#13735) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem vagy M12-re gondolt, ami tényleg egy amcsi arty vagy a T21-re ami meg egy amcsi light tank...olyan hogy M21 nincs.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13738) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

A játékban nekem végig tök fekete az előtér, így nem látom lényegében, hogy merre megyek, milyen tereptárgyak vannak előttem. Nem látok semmit és élvezhetetlen a játék! A beállítások menüpontban nem találtam semmi olyat, ami ezen változtatna! Szerintetek mi lehet a hiba?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#13739) Plasticbomb válasza AlexWolf (#13737) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Vagy az M22 Locust-ra?

D4rkm4n: Tök fekete az előtér? Fotózd le valamivel, és tedd be ide a képet.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13740) Zolee_70 válasza sith7 (#13719) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Attól függ, mire akarod használni:

CW-re: T110E5; 50B; E100, IS7

Randomra: : T110E5, IS7,

Attól is függ, milyen a játékstílusod. Ha lassab tankot tankot szereted, akkor E100, T110E5, ha inkább mozgékonyabb, akkor 50B, IS7

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#13741) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R

50 B ..hm ... nem puha nagyon tier 10 - be ?

bár a mai gold ammo - s korszakban ez már nem tényező :D

Zolee_70
nincs cw, csak random

[ Szerkesztve ]

(#13742) fradi81 válasza D4rkm4n (#13738) üzenetére


fradi81
veterán

hello

vga probléma lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#13743) olcsii válasza D4rkm4n (#13738) üzenetére


olcsii
aktív tag

Jaj Hulye vagyok:) t21 re gondoltam.
Ac 46 meg arl 39v utan ezt utalom a legjobban:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13744) Iron Funeral válasza sith7 (#13741) üzenetére


Iron Funeral
őstag

50B-t nem ajánlom, nem egy kezdő tank, a többit viszonylag könnyű játszani és az E5 elég kelendő is CW-re.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13745) Djuree válasza Zolee_70 (#13740) üzenetére


Djuree
félisten

T110E5 mióta lassú?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13746) Angel1981 válasza #35692544 (#13730) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, közelharcban tényleg lehet ebből probléma, de 250 méter felett már egyáltalán nem könnyű eltalálni a weakspotjait, a tapasztalatlanok meg azt se tudják, hol vannak a gyenge pontok.
Joggal nevezik "noobölő"-nek. :)
Szerintem túlságosan lehúzod - ha a Schmalturm-mal csinálnád ezt, bőszen bólogatnék! ;]

(#13747) DVlad


DVlad
őstag

Köszönöm!
Ketten is álcahálót írtatok, ez fura, mert korábban konszenzus volt abban, hogy 5 felett teljesen felesleges, hiszen olyan nagyok, magasak (a 8-as, 9-es jp2-re és jgdt-re ezért nem tettem).
A periszkóp a jgdt-en rajta van, de semmi hasznát nem veszem (vagy nem értem, nem érzékelem).

(#13748) D4rkm4n válasza olcsii (#13743) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ebből most nem értettem semmit. :U :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#13749) olcsii válasza D4rkm4n (#13748) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nem neked akartam irni:) felre utottem:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13750) L-e-f-i-e válasza sith7 (#13741) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nyilván, mindegyik tank tök más ezért a sorrend is játékstílus, szubjektív dolog is, az AMX 50B jellemzően lehet a legveszélyesebb, de talán ehhez kell a legtöbb taktikai érzék is. Ennek a páncélja már nem papír, de a testről simán pattan bármi, ahogy simán át is lőhetik, mint bármi mást, legfőképp a tár erejét és a mozgékonyságát érdemes kihasználni. Legelső t10 tanknak tényleg nem biztos, hogy való, nekem is csak az IS7, is4-ek után lett meg, de ahhoz képest egy álom.

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.