Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13401) mikron


mikron
tag

Mennyivel jobb lenne ha nem lenne arty a csapatban, nem csinálnak semmi :D egész végig ülnek a bokorban és olvassák a Ludas Matyit :D -3 játékossal lehet számolni ;]

(#13402) Antonius1978 válasza Preda (#13395) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elarulnad, hogy hol az a gyenge pont ?

(#13403) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok.Nem sok de a semminél......

Győzelem
Fisherman's Bay 2013. július 15. 20:45:51
VK 36.01 (H)
: 3 723 ( x3) Szerzett kredit 34 516
Csatában elért Achievement Szárnysegéd, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"
:D

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#13404) Preda válasza Antonius1978 (#13402) üzenetére


Preda
aktív tag

Hát inkább nézd meg a replayt mert így nehéz elmondani. De a driver fölött kell meglőni a lemezt. Csak közelről jó.

(#13405) sith7


sith7
nagyúr

Van egy invite kódom, első pm viszi

(#13406) sith7 válasza sith7 (#13405) üzenetére


sith7
nagyúr

elkelt

(#13407) FoBCRaistlin válasza marked one94 (#13397) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ok, csak kérdés az a jó szakasz is akar-e engem?! ;)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13408) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Azt hiszem kezdem szeretni a kis ELC-t a 90-es ágyúval:


"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13409) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Pedig nem is szeretem az M6-ot :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13410) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

(#13411) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Na mi még barátok leszünk :D

Victory!
Battle: Westfield 2013. július 16. 1:15:30
Vehicle: Bat.-Châtillon 25 t
Experience received: 1 798
Credits received: 72 738
Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

Zene hozzá :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13412) Angel1981 válasza Angel1981 (#13391) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezek szerint nem. :D

(#13413) fody73


fody73
tag

Sajnos bukta lett a vége, de a végén egyedül maradtam 6 ellen.

replay

(#13414) Djuree


Djuree
félisten

tegnap voltunk Zánkán a hadi parkban, nem mentünk be mert 500ft volt a jegy és alig volt valami, kint végigsétáltunk a kerítésnél, simán láttunk mindent :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13415) GrooveHero válasza Djuree (#13414) üzenetére


GrooveHero
addikt

Olyan magas vagy mint az a tank? :Y ;] :D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13416) Djuree válasza GrooveHero (#13415) üzenetére


Djuree
félisten

hát...196cm vagyok :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13417) Mcray válasza Djuree (#13416) üzenetére


Mcray
senior tag

Fogadok nem tudsz menet közben felegyenesedni a motoron, mert levisz a menetszél :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13418) Plasticbomb válasza Djuree (#13416) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szólni kell a kaszásoknak, vágjanak kicsit belőled, de lendületből, hogy ne tűnjön szándékosnak! :P:P :o :DD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13419) Skyhunter válasza FoBCRaistlin (#13409) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Érdekes, hogy változik hétről-hétre a TanK Ász követelménye. Pár hete nekem 3000 dmg-re és 6 killre nem adta meg...:(

Grat neked.

(#13420) csaabz


csaabz
őstag

Az angol Covenanternek és a Crusadernek normál match makingje van ugye? WoT wiki szerint igen.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13421) FoBCRaistlin válasza Skyhunter (#13419) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Thx!

Remélem Neked is hamarosan meglesz! :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13422) Fel válasza csaabz (#13420) üzenetére


Fel
addikt

Igen. Azok nem scoutnak vannak titulálva.

(#13423) Djuree válasza Mcray (#13417) üzenetére


Djuree
félisten

levisz az görnyedve is majdnem, nem igazán férek be a plexi mögé :DDD

Plasticbomb: köszi :P

valszeg tankos nem lehetett volna belőlem, hajtogatva se fértem volna bele :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13424) fradi81


fradi81
veterán

Ez jó kör volt, hála a noob csapattársaimnak :)

moto g72, Ninebot d28e

(#13425) Patrick76496 válasza fody73 (#13327) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszönöm! :R

(#13328) Eagle16: A Centurion I-es szenvedős a 171 pennel? Mennyire lassú stock-on? És még azt szeretném kérezni, hogy a Comet mennyire fürge fullosan? Tegnap megvettem, mentem vele egy gyakorlót, de piszok lassan fordul és alig gyorsul. Nagy motor van benne, a lánctalp hiányzik, 88-89%-os a legénység. Ezek szerint ekkora bónuszt adnának a komolyabb papucsok?

(#13414) Djuree: Na hát mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy így nézel ki. :DDD Btw én is 196 centi vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13426) Djuree válasza Patrick76496 (#13425) üzenetére


Djuree
félisten

hát na, nemtagadom jól nézek ki :)) :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13427) olcsii


olcsii
aktív tag

Az M7 próbáltam nagyon tetszik:) elvezet lesz kihúzni a következőt! A tankasz is meglett par kor alatt. A t57 heavy fele indultam el a le arazas miatt. Mondjuk 90 pennel eleg lekuzdhetetlen ellenfel egy kv1:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13428) csapee


csapee
senior tag

Az előbb amx40-ben 2700dmg lepattanóm volt, csak a lánc esett le állandóan:) Pedig nem egy acélos jószág.

Csapee

(#13429) Eagle16 válasza Patrick76496 (#13425) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem szenvedős, de az alap torony nagyon gyenge, szóval amíg nem lesz meg rá a torony, addig csak egy gyenge Indien Panzer lesz. A nagy toronnyal hull-down-ban már sok mindent fog pattintani.
171-es átütéssel azért meg lehet lenni, de szemtől szemben még nem fog tudni Tier 8-as nehéztankok ellen harcolni.

Teljesen stock-on elég lassú, főleg dombra fel, olyan lesz mint egy nehéztank páncélzat nélkül kis ágyúval :) De megéri kifejleszteni rá mindent, teljesen más tankká alakul át.

A Comet nem az a szélvész mint a Cromwell, de egy közepes tankhoz teljesen illik a mobilitása szerintem, a végsebessége lassúcska, de amúgy sosem éreztem azt hogy ne lenne elég fürge, akár gyorsulásban, akár fordulásban. A Cromwell után lassú lesz az biztos, de cserébe kapsz egy jó tornyot ami ezt-azt megfog már, nem úgy mint a Cromwell kocka tornya, ráadásul lesz ágyú kitéríthetőség is lefelé.

Majd a Comet-től kezdve áll át az egész ág arra a Centurion /FV4202 stílusra ami a top tier-eket jellemzi, addig csak ilyen könnyű / közepes tank hibridek. Ha a Comet tetszik majd fullosan, akkor a többit imádni fogod.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13430) Remus389


Remus389
veterán

végre egy jó kör ezzel a francia cuccal

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13431) emre válasza Macka (#13369) üzenetére


emre
veterán

Tettem fel pár replay-t hogy lehet használni a 128-as löveget is.
Viszont szerintem a 150-eshez kötelező a gold, mert a minimális penje kisebb mint a 128-as lövegé.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13432) Macka válasza emre (#13431) üzenetére


Macka
veterán

:R
Replay-hez tudnál dobni valami linket?
Nem hinném, hogy ennyire retek az E100, inkább más módon kell használni, mint az E75-öt.

(#13433) emre válasza Macka (#13432) üzenetére


emre
veterán

Abbey standard
E-100, Westfield, Assault
E-100, Prokhorovka, Standard

Persze volt hogy engem is szétszedtek mint floki a lábtörlőt, de alapvetően használható szerkezet, és nem csak városban. Szerintem sokan egyből goldot töltenek amint meglátják az E100-at, és simán lőnek át a lövegpajzson is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13434) myckey válasza Djuree (#13426) üzenetére


myckey
veterán

há szíp gyerek vagy te Gyurka,csak el ne áruld senkinek :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13435) Mcray


Mcray
senior tag

Azt hittem hogy a T-34 és IS-sel soha nem fogom megszerezni a tankászt, mert minden jó körömben kikap a csapatom, erre ilyen semmilyen körökre, amikben érzésre nem csináltam semmit megkapom mindkettővel, mert sok tankba sebeztem és sokat derítettem fel :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13436) Fel


Fel
addikt

(#13437) Angel1981 válasza Fel (#13436) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép! :R

(#13438) Plasticbomb válasza Fel (#13436) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Lőjé pontosabban, akkor talán nem draw lesz, hanem defeat...:P XD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#13439) olcsii válasza Fel (#13436) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nekem sikerult a ha:p 7400 dmg meg 3800spot dmgvel t62a-val:) de ez a ritkabb hogy sikerul:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13440) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Ezt se hittem volna soha. Régebben nem szerettem ezt a tankot, de ár tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#13441) olcsii válasza Antonius1978 (#13402) üzenetére


olcsii
aktív tag

A vezető kukucskalo nyilasat kell lőni 8.6 ban csak 90mm pancelja lett. Mondjuk meg nem probaltam:) de a parancsnok leskelodojet lelehet loni vagy fent keresztben a lecet:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13442) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ilyenek kellenének a játékba, feldobnák a hangulatot :DDD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13443) AlexWolf válasza CHaooSS (#13442) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mi a franc ez? Az orosz válasz a Ratte-re?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13444) olcsii válasza CHaooSS (#13442) üzenetére


olcsii
aktív tag

Es a szakasztarsakkal iranyitani egy egy tornyot:p kiraly lenne:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13445) CHaooSS válasza AlexWolf (#13443) üzenetére


CHaooSS
őstag

passz

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13446) Fel válasza AlexWolf (#13443) üzenetére


Fel
addikt

Április 1-i WG tréfa...

(#13447) csapee válasza CHaooSS (#13442) üzenetére


csapee
senior tag

Mekkora domb kellene eldugni a testét, mint egy Himalája?:))

Csapee

(#13448) Angel1981 válasza Fel (#13446) üzenetére


Angel1981
veterán

Ahogy vesszük - merthogy voltak ilyen tervek, sőt, még prototípus is épült (bár fénykép nincs róla).

Russian Land Battleship

[ Szerkesztve ]

(#13449) vhw válasza Angel1981 (#13448) üzenetére


vhw
addikt

Egy random, netről linkelt kép bizonyítaná a létezését?

Tudom, hogy keringenek róla izgalmas kis anektodák; hogy mit válaszolt Sztálin az aggodalmaskodó mérnököknek/katonáknak, akik szerint ekkora testhosszal lehetetlen lenne manőverezni a harcmezőn, megfordulni, bármi? - "Egyenesen Berlinig fog haladni, nincs szükség semmiféle kerülőre."

Na de komolyan...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13450) grex4


grex4
aktív tag

Anniversary Manoeuvres - Heavy Tanks Contest eredmények 1-2 héten belül lesznek kihirdetve.

Woah woah, the information won't be available right away. We need to pull the information from the database and then verify entries. It may take a week or 2 for the announcement and winners list. Rest assured we'll be working as quickly as possible to confirm the list of winners and get that on the portal. 07.14

Nem mellékesen az Amerikai eredményeket érdekes módon sikerült 1 nap alatt kiértékelni...

Amerikai eredmények hogy legyen mihez viszonyítani. 9-12k aranyam lehetne :(

üdv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.